Bielenda, Sexy Look, Jędrny biust, Serum modelujące z efektem powiększania i podnosze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 19:43   #1
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423

Bielenda, Sexy Look, Jędrny biust, Serum modelujące z efektem powiększania i podnosze


Hej
Nie wiedziałam gdzie wstawić ten post, więc wstawiłam tu.
Używaliście kiedykolwiek tego serum ?
Mam małe piersi i mam 17lat. Myślicie, że powinna sobie kupić?
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 19:51   #2
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Bielenda, Sexy Look, Jędrny biust, Serum modelujące z efektem powiększania i po

Żadne serum nie spowoduje powiększenia piersi, raczej jedynie ujędrni i uelastyczni skórę, podnosząc biust i sprawi, że będzie wyglądał trochę pełniej i lepiej - ale też nie od razu i nie z natychmiastowymi efektami.

Bielendy nie stosowałam, ale polecam Farmone:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...st.html&next=1

Stosowałam na razie ponad miesiąc, wykańczam opakowanie, ale widzę poprawę w ujędrnieniu, elastyczności skóry. Biust też jest jakby bardziej 'wypełniony', gęstszy.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 11:18   #3
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Bielenda, Sexy Look, Jędrny biust, Serum modelujące z efektem powiększania i po

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Żadne serum nie spowoduje powiększenia piersi
Może na zasadzie powodowania gromadzenia wody w biuście, ale nie jest to faktyczne powiększenie, tylko jedynie na czas używania kremu. Jak przestajemy używać to efekt znika

Jak masz 17 lato to dbaj o jędrność skóry, nie o powiększanie bo piersi same jeszcze urosną.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:45   #4
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: Bielenda, Sexy Look, Jędrny biust, Serum modelujące z efektem powiększania i po

Ja polecam Push up w różowym opakowaniu Eveline.W każdym Rossmannie za jakieś 13 zł.

Z tym że takie kremy nic a nic Ci piersi nie powiększą.Te tabletki i kuracje dostępne w internecie to też pic na wodę,pomaga jednej osobie na sto.Tak naprawdę prócz chirurgii plastycznej nic Ci stuprocentowo piersi nie powiększy.

Ale dobrze,żebyś dbała o nawilżanie tych okolic,bo codzienny krótki masaż kremem lub balsamem jest podstawą do ślicznych,jędrnych piersi i teraz i w przyszłości
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:30   #5
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Bielenda, Sexy Look, Jędrny biust, Serum modelujące z efektem powiększania i po

Najpierw proponuje nauczyć się czytać i zakładać wątek tam gdzie trzeba, bo w tym wieku powinno być to opanowane perfekcyjnie.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.