Rossman-praca - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-02, 06:47   #211
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
W Rossie na okresie próbnym 11,40 brutto, 1/2 umowy ale pracuje się więcej, nadgodziny płatne.
Na rozmowie przygotuj się na pytanie co byś zrobiła gdyby klientka przyszła z awanturą, że dzień wcześniej doradziłaś jej złą farbę do włosów i co w przypadku gdy widzisz, że koleżanka z pracy coś kradnie <- miałam je na oby dwóch rozmowach i na internecie znalazłam takie same, więc u nich to chyba norma :P
Dziękuję Agatko za odp,bardziej skłaniam się do pracy w rosie.Lubię kosmetyki,więc bym się nie nudziła.W obuwniczym mały ruch bo buty drogie,a w rosie i ruch większy i przyjemności
Agatko a co odpowiedziałaś na pytanie dotyczące farby?jeśli chodzi o drugi przypadek zgłosiłabym kierowniczce.Pozdrawiam
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 14:00   #212
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Dziękuję Agatko za odp,bardziej skłaniam się do pracy w rosie.Lubię kosmetyki,więc bym się nie nudziła.W obuwniczym mały ruch bo buty drogie,a w rosie i ruch większy i przyjemności
Agatko a co odpowiedziałaś na pytanie dotyczące farby?jeśli chodzi o drugi przypadek zgłosiłabym kierowniczce.Pozdrawiam
W przypadku farby oczekują odpowiedzi, że przeprosisz, powiesz że Ci przykro, a jak dalej będzie się awanturować to nie należy wdawać się w dyskusje tylko wezwać kierownika
Ja tak nie odpowiedziałam do końca, ale i tak pracę dostałam, dziś 2 dzień i narazie jestem bardzo zadowolona.

Powodzenia na rozmowie i daj znać jak było
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 14:33   #213
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
W przypadku farby oczekują odpowiedzi, że przeprosisz, powiesz że Ci przykro, a jak dalej będzie się awanturować to nie należy wdawać się w dyskusje tylko wezwać kierownika
Ja tak nie odpowiedziałam do końca, ale i tak pracę dostałam, dziś 2 dzień i narazie jestem bardzo zadowolona.

Powodzenia na rozmowie i daj znać jak było
Witaj Agatko!nastawiłam się pozytywnie i wykazałam chęć pracy w tej firmie(nie wiem czy to będzie odebrane na +)pierwsze 15min kierownik przedstawiał zarys firmy na czym polega praca w ich w firmie.Omawiał premie,socjalne,wczasy itp.Następnie rozmowa indywidualna max 5min.Pytał czy się uczę w weekendy odpowiedziałam,że tak.Pytał czy ineresuje mnie 1/2 etatu czy 3/4 mówię 3/4 ale 1/2 też może być gdyż chcę pracować.Dodałam od siebie,że lubię ich firme i lubie kosmetyki
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 16:46   #214
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Rossman-praca

Dziewczyny czytałam opinie dotyczące rosa na kafeteri i jestem załamana
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 16:56   #215
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytałam opinie dotyczące rosa na kafeteri i jestem załamana
Ja też czytałam i jestem w szoku. Ja obecnie jestem zadowolona, mam super kierownika i pozostałych pracowników. Mam nadzieję, że z czasem to się nie zmieni.
Fakt że Rossmann ma milion 'dziwnych' procedur ale póki co podoba mi się ta praca, a w dzisiejszych czasach nie ma co wybrzydzać.
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 20:02   #216
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
Ja też czytałam i jestem w szoku. Ja obecnie jestem zadowolona, mam super kierownika i pozostałych pracowników. Mam nadzieję, że z czasem to się nie zmieni.
Fakt że Rossmann ma milion 'dziwnych' procedur ale póki co podoba mi się ta praca, a w dzisiejszych czasach nie ma co wybrzydzać.
Kochana obyś miała racje,bo mam jeszcze drugą ofertę w sklepie obuwniczym,ale wolę rossmana.Dodatkowo się uczę w weekendy.Powodzenia kochana dam znać czy się dostałam.Pozdrawiam
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 12:20   #217
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Rossman-praca

Kurczę, właśnie czytalam wątki na kafeterii i się przeraziłam a teraz sama nie wiem czy wysyłać czy nie doświadczenie w handlu mam zerowe...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 13:45   #218
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Kurczę, właśnie czytalam wątki na kafeterii i się przeraziłam a teraz sama nie wiem czy wysyłać czy nie doświadczenie w handlu mam zerowe...
Ja też nie mam doświadczenia, to w sumie moja pierwsza normalna praca i dostałam bez problemu
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 17:21   #219
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
Ja też nie mam doświadczenia, to w sumie moja pierwsza normalna praca i dostałam bez problemu
O proszę, to optymistycznie nastraja wyślę a najwyżej potem się będę martwić
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 07:40   #220
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Rossman-praca

dziewczyny we wtorek miałam rozmowę w sprawie pracy w rossmanie,mają oddzwonić do piątku 12-ego.Jeszcze nie dzwonili,ale mam nadzieję,że to zrobią
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 10:42   #221
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
dziewczyny we wtorek miałam rozmowę w sprawie pracy w rossmanie,mają oddzwonić do piątku 12-ego.Jeszcze nie dzwonili,ale mam nadzieję,że to zrobią
trzymam kciuki! mam nadzieję, że i do mnie się odezwą... (albo w ogóle ktokolwiek się odezwie )
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 12:00   #222
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Rossman-praca

lenaa83 trzymam kciuki

Agatka_a pisałam do Ciebie na priv ale nie odpisałaś Tu więc spróbuję. Jakich pytań można się spodziewać na 2 etapie rekrutacji?
Jeśli inne dziewczyny wiecie to proszę o odpowiedź.
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 12:48   #223
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
lenaa83 trzymam kciuki

Agatka_a pisałam do Ciebie na priv ale nie odpisałaś Tu więc spróbuję. Jakich pytań można się spodziewać na 2 etapie rekrutacji?
Jeśli inne dziewczyny wiecie to proszę o odpowiedź.
Nie dostałam żadnej wiadomości... Napiszę tu, może komuś jeszcze się przyda.

Ogólnie na drugim etapie miałam mniej więcej te same pytania: dlaczego Rossmann, powiedzieć coś o sobie, co bym zrobiła gdyby koleżanka z pracy coś ukradła, jak długo chciałabym tu pracować. Była to rozmowa z Kierownikiem Regionalnym i w sumie to więcej mówił on, przedstawiając warunki pracy, wynagrodzenie itd. Rozmowa była bardzo miła i na luzie, na koniec zapytał na ile mi zależy na tej pracy od 0 do 10, a później od razu powiedział, że chciałby mnie zatrudnić
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 17:06   #224
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
Nie dostałam żadnej wiadomości... Napiszę tu, może komuś jeszcze się przyda.

Ogólnie na drugim etapie miałam mniej więcej te same pytania: dlaczego Rossmann, powiedzieć coś o sobie, co bym zrobiła gdyby koleżanka z pracy coś ukradła, jak długo chciałabym tu pracować. Była to rozmowa z Kierownikiem Regionalnym i w sumie to więcej mówił on, przedstawiając warunki pracy, wynagrodzenie itd. Rozmowa była bardzo miła i na luzie, na koniec zapytał na ile mi zależy na tej pracy od 0 do 10, a później od razu powiedział, że chciałby mnie zatrudnić
To gratulacje!ja nie miałam drugiego etapu,ale z cichą nadzieją czekam na telefon.
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 21:19   #225
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
To gratulacje!ja nie miałam drugiego etapu,ale z cichą nadzieją czekam na telefon.
Dzięki, trzymam kciuki za Ciebie
Ja dziś przepracowałam 6 dzien i jestem baaaardzo zadowolona, bałam się po opiniach na kafeterii ale na szczęście u mnie się nie potwierdzają
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 09:01   #226
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Rossman-praca

Dziewczyny tracę nadzieję.Dziś mija tydzień od rekrutacji,jak do 12ego się nie odezwą to lipa
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 11:43   #227
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tracę nadzieję.Dziś mija tydzień od rekrutacji,jak do 12ego się nie odezwą to lipa
dalej nic?
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 14:13   #228
Misia_1956
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
dalej nic?
Czekaj cierpliwie!
__________________
Pomoc - pisanie prac . Zapraszam !
Misia_1956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 18:50   #229
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Misia_1956 Pokaż wiadomość
Czekaj cierpliwie!
Cisza,a jutro już czwartek
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 13:37   #230
Madziusia0492
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Rossman-praca

Ja idę w środę na rozmowę we Wro
Madziusia0492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 14:12   #231
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Rossman-praca

Hej,
Wysłałam zgłoszenie ( w sumie 3, bo rożne lokalizacje). Ciekawe czy i kiedy zadzwonią
Czy ktoś tutaj wie coś o stanowisku Kierownika albo Zastępcy ( poza tym, że cały etat)?- bo te mnie interesują.
Z góry dzięki.
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 16:46   #232
SinusFrontalis
Przyczajenie
 
Avatar SinusFrontalis
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Rossman-praca

Hejka mam pytanko, czy warto wpisywać w cv to że jestem konsultantką Avonu i czy zaznaczać w formularzu zgłoszeniowym to jako do świadczenie w handlu? Nie wiem jak na to będą patrzeć :/ Słyszałam też że bez znajomości nie ma co liczyć na dostanie się
SinusFrontalis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 11:19   #233
Madziusia0492
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Rossman-praca

e tam, jakby nie mozna bylo sie dostac bez znajomosci to by nie robili rekrutacji :P
Madziusia0492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:16   #234
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez SinusFrontalis Pokaż wiadomość
Hejka mam pytanko, czy warto wpisywać w cv to że jestem konsultantką Avonu i czy zaznaczać w formularzu zgłoszeniowym to jako do świadczenie w handlu? Nie wiem jak na to będą patrzeć :/ Słyszałam też że bez znajomości nie ma co liczyć na dostanie się
Ja się dostałam i bez znajomości i bez doświadczenia
Myślę, że warto wpisać ten AVON, ale czy podać to jako doświadczenie w handlu... nie mam pojęcia
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:35   #235
freak_fi_mejl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Rossman-praca

Witam, czy jest tutaj ktoś, kto składał aplikację do Krosna?
freak_fi_mejl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 13:34   #236
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Rossman-praca

hej dziewczyny ja również pracuję w Rosmannie obecnie jestem na urlopie macierzyńskim, ale juz pod koniec listopada wracam do pracy jak do tej pory jestem z tej firmy bardzo zadowolona i jak czytałam opinie na kafeteri to wydawało mi się, że w ogóle o innej firmie mówią w sklepiek, gdzie jestem obecnie zatrudniona mamy super ekipe, teraz jednak wracam do pracy, ale na inny sklep( przeniosłam się, bo mam bliżej) i nie powiem, bo mam małe obawwy, jak to będzie, jaka będzie ekipa i w ogóle
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 15:28   #237
92karina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: Rossman-praca

Witam wszystkie Wizażanki, mam kilka pytań dotyczących pracy w Rossmannie,do Pań już pracujących w Rossmannie. Dostałam właśnie pracę na stanowisku kasjer - sprzedawca, i w związku z tym:

1. Czy u Was szkolenia też trwały aż 5 dni? Po ile godzin dziennie? Jak wyglądały te szkolenia? Czy dostanę wynagrodzenie za godziny spędzone na szkoleniu?

2. Zaczynam pracę - jak i cały, nowy zespół - w sklepie, który będzie otwarty od 1 grudnia 2012. Umowę dostanę na okres próbny 3 miesięcy, od dnia 1 grudnia. Czy w takiej sytuacji ja i inni nowi pracownicy dostaniemy tzw. zapomogę świąteczną? Przysługuje nam ta zapomoga?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc
92karina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 19:43   #238
nelijah
Raczkowanie
 
Avatar nelijah
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez 92karina Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki, mam kilka pytań dotyczących pracy w Rossmannie,do Pań już pracujących w Rossmannie. Dostałam właśnie pracę na stanowisku kasjer - sprzedawca, i w związku z tym:

1. Czy u Was szkolenia też trwały aż 5 dni? Po ile godzin dziennie? Jak wyglądały te szkolenia? Czy dostanę wynagrodzenie za godziny spędzone na szkoleniu?

2. Zaczynam pracę - jak i cały, nowy zespół - w sklepie, który będzie otwarty od 1 grudnia 2012. Umowę dostanę na okres próbny 3 miesięcy, od dnia 1 grudnia. Czy w takiej sytuacji ja i inni nowi pracownicy dostaniemy tzw. zapomogę świąteczną? Przysługuje nam ta zapomoga?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc
Długość szkolenia jest różna w zależności od potrzeb, nie ma reguły. To, że skończyłaś szkolenie nie oznacza, że wszystko wiesz, bo jeszcze cały czas będziesz się uczyła.

Będziesz miała zapłacone za każdą godzinę szkolenia tak jakbyś normalnie była w pracy.

Niestety nie dostaniecie zapomogi świątecznej, bo aby uzyskać do niej prawo musicie przepracować cały rok.

Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania śmiało pisz.
nelijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 20:03   #239
92karina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: Rossman-praca

nelijah, bardzo dziękuję za odpowiedź! Z tym szkoleniem to jest tak że Pani Regionalna dzwoniła i zapowiedziała, że na szkolenie mam poświęcić 5 dni, i będę je odbywała w Rossmannie w pobliskiej miejscowości. A jak u Ciebie wyglądało takie szkolenie? I to oznacza, że jeśli zaczynam je w poniedziałek to będę miała za nie zapłacone już w grudniu? Przepraszam za takie może głupie pytania, ale ciekawa jestem
92karina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 20:48   #240
nelijah
Raczkowanie
 
Avatar nelijah
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez 92karina Pokaż wiadomość
nelijah, bardzo dziękuję za odpowiedź! Z tym szkoleniem to jest tak że Pani Regionalna dzwoniła i zapowiedziała, że na szkolenie mam poświęcić 5 dni, i będę je odbywała w Rossmannie w pobliskiej miejscowości. A jak u Ciebie wyglądało takie szkolenie? I to oznacza, że jeśli zaczynam je w poniedziałek to będę miała za nie zapłacone już w grudniu? Przepraszam za takie może głupie pytania, ale ciekawa jestem
Szkolenia wyglądają bardzo podobnie, ale wszystko zależy od miejscowości i od tego kto Cię szkoli, bo może to być asystent, kierownik lub zastępca. Zawsze na początku czyta się mnóstwo procedur, jeśli się skupisz i dużo zapamiętasz to później będzie Ci łatwiej, ale nie stresuj się jeśli czegoś zapomnisz. Ja wyznaję zasadę, że lepiej się o coś spytać 3 razy jak się nie wie, niż zrobić źle. Najpierw teoria później praktyka. Kasa jest bardzo prosta do opanowania tylko też trzeba się na niej skupić. Jeśli zaczynasz pracę w listopadzie to do 10 dostaniesz wypłatę za wszystkie przepracowane godziny w listopadzie. Jeśli np. będziesz miała 5 dni szkolenia po 8 godzin, to dostaniesz wypłatę za 40 przepracowanych godzin. Żadne pytania nie są głupie tak na marginesie. Nie stresuj się, będzie dobrze!
nelijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-10 19:27:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.