Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-26, 10:38   #2071
NataliaNatiNatt
Przyczajenie
 
Avatar NataliaNatiNatt
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 9
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Nie opowiadaj glupot, kochana bedzie i z ciebie laska i juz. Na pewno Ty jestes dla TZ najwazniejsza i najpiekniejsza, bo chce cie za zone, i chocby cale tabuny seksownych lasek kolo niego sie krecily to nie bedzie zwracal uwagi.
Monia niedlugo zajrzy to ci da inspiracje. Ona ma dwoch chlopakow i po ciazach tez miala duzo do zrzucenia, a na 175 cm chyba nawet okolo 80 kg miala, i pozrzucala wszystko pieknie, dochodzila do 60 kg i ponizej nawet 57 kg a laska taka z niej jest ze mucha nie siada. Tak wiec kazda z nas moze miec cudna sylwetke. Nie ma sie co lamac.
Dziekuje za pocieszenie i słowa wsparcia
__________________
25 lat 172 cm 79 kg
Mama 4 miesięcznego terrorysty
Przyszła żona (11.07.2015)
Cel 67/65 kg

„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
NataliaNatiNatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 10:59   #2072
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej Laseczki
od wczoraj boli mnie bark ręka coś sobie nadwyrężyłam i nici z cwiczeń tzn stepper dzisiaj zaliczę.
na śniadanie Tż przyniósł mi bułkę francuską z jabłkami chyba chcę żeby mi się przytyło a wczoraj na wadze 50.0
i ja wczoraj zakupy zrobiłam w ross kapsułki persil , zalotkę, odżywkę sally hansen bo tak mi się rozdwajają że szok.


wszystkim ćwiczącym


Madzia miałam identyczne spa


Milena i jak tam u rodziców? i tak jak Madzia pisała rodzinka bedzie chciała Was jescze częściej gościć


Natalia przestań nawet tak nie myśl i nie zadręczaj się pewnie że jest pełno pięknych kobiet ale nasi faceci chcą nas i tylko nas
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 11:22   #2073
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Natalia przestań nawet tak nie myśl i nie zadręczaj się pewnie że jest pełno pięknych kobiet ale nasi faceci chcą nas i tylko nas
Ja myslalam ze my sie zaliczamy do tych pieknych kobiet.
Zrobilam jeszcze 10 minut hula a na lunch mialam omlet z fasolka sojowa i sok warzywny. Chce teraz tak ulozyc posilki zeby przynajmniej dwa z nich byly bez wegli tylko bialko, warzywa i zdrowe tluszcze.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 11:31   #2074
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja myslalam ze my sie zaliczamy do tych pieknych kobiet.
Zrobilam jeszcze 10 minut hula a na lunch mialam omlet z fasolka sojowa i sok warzywny. Chce teraz tak ulozyc posilki zeby przynajmniej dwa z nich byly bez wegli tylko bialko, warzywa i zdrowe tluszcze.
no oczywiście że tak. chodziło mi że są też inne piękne ale my dla swoich jesteśmy najpiękniejsze

kurcze mi coś własnie ostatnio nie wychodzą posiłki bez węgli ;/
za "hulanie"
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 11:55   #2075
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
no oczywiście że tak. chodziło mi że są też inne piękne ale my dla swoich jesteśmy najpiękniejsze

kurcze mi coś własnie ostatnio nie wychodzą posiłki bez węgli ;/
za "hulanie"
Ja ostatnio caly czas prawie chleb jadlam wiec chce to troche przemeblowac. Kiedys mi bardzo fajnie szlo improwizowanie posilkow bez weglowodanow, glownie byly to omlety z warzywami i rozne salatki. Zazwyczaj kupowalam sobie ser salatkowy typu feta, light, suszone pomidory, oliwki i kapuste pekinska i do tego mozna dolozyc ze dwa plastry chudej szynki, albo piers kuraka pieczona. A tunczyka to z oliwkami, pomidorki koktajlowe do tego i jajko na twardo.
Tak wiec jadlam wegle na sniadanie, bo razowe pieczywo, miod, jogurt naturalny, potem kolo 11 byla owsianka, wiec tez wegle, kolo drugiej juz cos bez, a obiad to roznie. Raczej jem 4 posilki dziennie, bo obiad jem z TZ miedzy 17 a 18, a potem juz w ogole jesc nie mam ochoty. A chodze spac miedzy 21 a 22. Jak mnie zassie to jem jogurt naturalny bo na serek wiejski patrzec nie moge
Zima troche ciezko mi sie zagonic do salatek bo to zimne jedzenie, a ja mam apetyt na cos cieplego wlasnie, wiec teraz wprowadzam sezon na zupy z wkladka miesna
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:03   #2076
NataliaNatiNatt
Przyczajenie
 
Avatar NataliaNatiNatt
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 9
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
hej Laseczki
od wczoraj boli mnie bark ręka coś sobie nadwyrężyłam i nici z cwiczeń tzn stepper dzisiaj zaliczę.
na śniadanie Tż przyniósł mi bułkę francuską z jabłkami chyba chcę żeby mi się przytyło a wczoraj na wadze 50.0
i ja wczoraj zakupy zrobiłam w ross kapsułki persil , zalotkę, odżywkę sally hansen bo tak mi się rozdwajają że szok.


wszystkim ćwiczącym


Madzia miałam identyczne spa


Milena i jak tam u rodziców? i tak jak Madzia pisała rodzinka bedzie chciała Was jescze częściej gościć


Natalia przestań nawet tak nie myśl i nie zadręczaj się pewnie że jest pełno pięknych kobiet ale nasi faceci chcą nas i tylko nas
W sumie to masz rację 50 kg? Wow. A ile masz wzrostu?
__________________
25 lat 172 cm 79 kg
Mama 4 miesięcznego terrorysty
Przyszła żona (11.07.2015)
Cel 67/65 kg

„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
NataliaNatiNatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:15   #2077
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez NataliaNatiNatt Pokaż wiadomość
W sumie to masz rację 50 kg? Wow. A ile masz wzrostu?
nie takie wow bo ja kurdupel 156
przy moim wzroscie żeby być chuda to musiałabym chyba z 45kg ważyć ale na szczęście nie mam takiej potrzeby i już jest ok

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Paulownia no właśnie ja mam ten sam problem nie mam ochoty w zime na sałatki... ale na kolacje jem przeważnie jajko na miekko jednak kromka żytniego musi być, jedynie do omletu nie potrzebuję chleba ehh
a zupki to bardzo dobry pomysł
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 13:35   #2078
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
To, co zawsze - wymioty, niestrawność, bóle brzucha (żołądka, podbrzusza, boków...wszystko) itp.[COLOR="Silver"]
Biedna

Kochana to moze jakas ostra alergia pokarmowa?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:41   #2079
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Czesc dziewczynki Jestem u siebie Czytam Was na biezaco ale nie mam czasu Wam odpisywac bo maly daje popalic Niby mu nic nie jest- bylismy dzis u pediatry, tylko te gazy go mecza a taki marudny jest Dopiero mi zasnal i mam chwile ale musze sie uczyc na egzaminy Nie wiem jak to zalicze:-( bede próbować U rodzicow super, maly aniołek Nie wiem czemu w domu marudzi Teraz pojade so nich w piatek a wroce w poniedziałek albo we wtorek;-) Tam nic nie marudzil, jadl, troche sobie siedzial i spal Zupelnie inny dzieciak Moze moj humor sie mu udziela, bo tu siedze sama, nawet tescie rzadko zagladaja bo jakies humory maja i już cos im nie pasuje i mnie wkurzaja, zastanawiam sie co myślą i gadaja o mnie, a jak wychodze na dwor to tylko sie zastanawiam czy mnie nie obserwuja Musze ich olewac i tyle, troche to trudne ale muszę
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 05:27   #2080
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Makaron Za ćwiczenia!
Też byłam wczoraj na zakupach w rossmannie i się nastawiłam na nie wiadomo co, a tu lipa, wyszłam z farbą na łepetyne
Matko... Tyle godzin w pracy?! Szok, podziwiam że w ogóle dałaś radę, ja bym chyba padła :/

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Wczoraj na sam późny wieczór się zmobilizowałam i poćwiczyłam ze współlokatorką filmik z zumby na jutubie, 50 minut skakania Czyli na ten tydzień nie ćwiczyłam tylko w piątek i sobotę, więc jestem z siebie dumna Z jedzeniem nawet spoko, tylko za dużo chleba i sera żółtego Ale jak się wraca z uczelni i szybko chce się coś wszamać, to tak jest :/ Tak to staram się jeść dużo zup, warzyw, wieśniaki i twaróg zawsze jest w lodówce razem z ogórkiem także na kolację mam pomysł, jakoś idzie. Wydaje mi się, że cellulit mi się zmniejszył, ale może mi się wydaje (wczoraj w przymierzalni się obczaiłam, a zawsze tam są takie lustra ze światłem, że wszystko widać :/). No nic.

Miłego dnia dziewczyny, odezwę się po uczelni
Dzięki i dla Ciebie też za ćwiczenia
Hehe, no ja bym może i miała pare rzeczy na oku, ale muszę trochę przystopować narazie z kasą, bo niedługo TŻ ma urodziny
Ja padłam właśnie w pracy Taka nabuzowana byłam, że szok. Miałam ochotę powiedzieć, że nigdzie nie jadę, no ale co... Nikt mi nie kazał brać tyle godzin, a więcej tego błędu nie popełnię

To ładnie ćwiczysz! Tak trzymać U mnie z jedzeniem też jest różnie, grzechów jako takich nie ma oprócz jedenej wpadki z czekoladą i drugiej z winem xD (dwa nałogi )

---------- Dopisano o 06:19 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja juz zaliczylam 200 sciskow agrafka.
Wczorajszy trening obejmowal okolo 50 przykucniec po smoczek z 8-kilowym wierzgajacym obciazeniem. Nie wiem czy to cos daje, ale na wadze coraz mniej.
Na razie bede cwiczyla z agrafka - wewnetrzna strona ud, teraz sie zabieram za cwiczenie zewnetrznej. I hula hop na talie.

Z takim obciążeniem to aż miło ćwiczyć

---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

Cytat:
Napisane przez NataliaNatiNatt Pokaż wiadomość
Hej kobitki Ja w weekend delikatna laba, zero ćwiczeń, diety też nie pilnowałam jakaś sandra mnie dopadla eh Jak słyszę jaką laska będzie pracowała z moim Tz to słabo mi się robi.. co prawda firme widze z okna i mogę przychodzic kiedy chcę ( rodzinny biznes) mimo wszystko jakoś mi beznadziejnie Popadlam w kompleksy
Powtórzę to co dziewczyny: laska z Ciebie też będzie i to taka, że reszta "laseczek" z pracy się pochowa To Ciebie TŻ kocha, z Tobą bierze ślub, z Tobą chce stworzyć rodzinę i na pewno świata poza Tobą nie widzi
Nie ma co się załamywać i popadać w kompleksy, dla niego jesteś wyjątkowa i jedyna

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

Melduję, że wczoraj poćwiczone 10 min orbitrek, ćwiczenia na brzuch, Ekstra Figura i robiłam te całe squaty Poszukam sobie jakiś ćwiczeń na
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 07:00   #2081
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hejka

Wybaczcie kochane że tak tylko z doskoku coś skrobnę jak jestem w pracy, ale znowu jestem wykończona

Staram się pilnować z jedzeniem ale w weekend w niedziele zjadłam chyba z 5 ciastek takich kupczych pysznych oczywiscie nie udało się skonczyć na jedynm, na szczescie nie zjadłam całego opakowania

makaron dyzur 48h przebiłas chyba wszystkich Ty ratownikiem jestes prawda?

No i za wspaniałą postawe i ćwiczenia wielkie
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 07:16   #2082
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Meldunek z pola bitwy. Maly sukces, waga idzie wciaz w dol, dzis juz 65,3 kg ograniczanie weglowodanow pomaga. Mam duza motywacje teraz, takie spadki zawsze daja mi kopa do trzymania diety i treningu. Chyba sobie dzis urzadze truchcik salonowy.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 07:34   #2083
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Hejka

Wybaczcie kochane że tak tylko z doskoku coś skrobnę jak jestem w pracy, ale znowu jestem wykończona

Staram się pilnować z jedzeniem ale w weekend w niedziele zjadłam chyba z 5 ciastek takich kupczych pysznych oczywiscie nie udało się skonczyć na jedynm, na szczescie nie zjadłam całego opakowania

makaron dyzur 48h przebiłas chyba wszystkich Ty ratownikiem jestes prawda?

No i za wspaniałą postawe i ćwiczenia wielkie
E tam, 5 ciastek to jeszcze nie tragedia, idzie spalić
Wszystko wskazuje na to, że jestem Hehe, przebiłam, ale po raz ostatni ^^
Dziękuję Mam nadzieję tylko, że mi się to opłaci.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Meldunek z pola bitwy. Maly sukces, waga idzie wciaz w dol, dzis juz 65,3 kg ograniczanie weglowodanow pomaga. Mam duza motywacje teraz, takie spadki zawsze daja mi kopa do trzymania diety i treningu. Chyba sobie dzis urzadze truchcik salonowy.
za spadki!
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 07:51   #2084
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

dzień dobry
ja dzisiaj do pracy i tydzień wolnego


Paulownia za spadek raz dwa i dojdziesz do celu
truchcik salonowy ja kiedyś biegałam w miejscu


Makaron za cwiczenia
kiedy następne zdjęcia?

Czekoladka

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Milena no to wniosek częściej musisz do rodziców jezdzić
ale całe szczęście że lekarz mówi, że nic Małemu nie jest zobaczysz będzie tylko lepiej
a z teściami to tak zawsze? ale na pewno nie powinnaś się nimi przejmować, więc mamuśka głowa do góry i cycki do przodu
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 08:00   #2085
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
za spadki!
Dziekuje.

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Paulownia za spadek raz dwa i dojdziesz do celu
truchcik salonowy ja kiedyś biegałam w miejscu
Aby do 62, i poczuje sie we wlasnej skorze.
W miejscu nie probowalam ale mam wystarczajaco duzo przestrzeni w mieszkaniu zeby potruchtac. Zeby nie mlody wyszlabym na dwor pobiegac.
Usnal. Ide umyc wlosy.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 08:13   #2086
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość


Makaron za cwiczenia
kiedy następne zdjęcia?
Dziękuję
1 lutego kolejna słit focia i mierzenie
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 09:35   #2087
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Meldunek z pola bitwy. Maly sukces, waga idzie wciaz w dol, dzis juz 65,3 kg ograniczanie weglowodanow pomaga. Mam duza motywacje teraz, takie spadki zawsze daja mi kopa do trzymania diety i treningu. Chyba sobie dzis urzadze truchcik salonowy.
Super panienka! a ile tych wegli Ci wychodzi po obcieciu? Liczysz?

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
E tam, 5 ciastek to jeszcze nie tragedia, idzie spalić
Wszystko wskazuje na to, że jestem Hehe, przebiłam, ale po raz ostatni ^^
Dziękuję Mam nadzieję tylko, że mi się to opłaci.
Opłaci się!!

Boze podziwiam Cię, to strasznie ciężki zawód jak obserwuje tych ratowników z czym oni się zmagają to poprostu brak słów żeby opisać jakimi dzielnymi ludźmi są!

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Migotenka Urlopik? Ja też cisne na urlop ale dopiero od 23 lutego

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Mam chwilę wolną i właśnie wcinam drugie śniadanie, mały jogurt grecki z płatkami owsianymi i cynamonem
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 09:49   #2088
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Super panienka! a ile tych wegli Ci wychodzi po obcieciu? Liczysz?
Nic nie licze kochana. Mam awersje do liczenia, kalorii i czegokolwiek. Jem na oko, na wyczucie, i zawse to u mnie dziala.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 11:21   #2089
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Opłaci się!!

Boze podziwiam Cię, to strasznie ciężki zawód jak obserwuje tych ratowników z czym oni się zmagają to poprostu brak słów żeby opisać jakimi dzielnymi ludźmi są!
Dziękuję, bardzo mi miło coś takiego czytać
Szczerze mówiąc trochę inaczej sobie wyobrażałam ten zawód- wiadomo wypadki, tragedie, krew sie leje. Rezczywistość wygląda niestety trochę inaczej. To jest najczęściej poprostu dźwiganie, udawanie ludzi, agresja, żule, pretensje i Bóg wie co jeszcze.
Na ostatnim dyżurze w pierwszej dobie miałam z kolegą taką nie przyjemną sytuację, że byliśmy w windzie z żulem właśnie i ruszył do nas z łapami, chciał kolegę kopnąć w brzuch, na szczęście udało się koledze odsunąć... Oczywiście na tym się nie skończyło.
Później jakaś kobieta zaczęła po mnie jechać jak po szmacie, bo "jak to, dziewczyne wysyłają do chorego człowieka!" Zagotowana już byłam jeszcze tą sytuacją w windzie to jej powiedziałam pare ciepłych słów. Nie wiem czy do niej coś dotarło, bo to taki wyjątkowo tępy typ człowieka "jestem ponad wszystkich" Nie przychodzę do pracy po to, żeby jakieś przypadkowe osoby jeździły po mnie dlatego, że jestem dziewczyną, albo dlatego, że się nachlały i mają ochotę się z nami pobić.

Oczywiście są też normalni ludzie, z normalnym podejściem, z niektórymi da się nawet pożartować Ale gdybym miała okazję cofnąć się w czasie i jeszcze raz zadecydować czy chcę taki zawód wykonywać to mocno bym się musiała nad tym zastanowić.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Poćwiczone, 10 min orbitrek, ćwiczenia na brzuch, Ekstra Figura i squaty
Nogi trzęsą mi się jak galareta
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 11:29   #2090
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Witam się zza obiadu Dziś warzywa na parze z kus kusem, zasmażane w sosie ziołowym na bazie jogurtu greckiego i bulionu Om nom nom Na podwieczorek zjem banana,kiwi z jogurtem greckim i cynamomen, potem jakąś kanapeczkę i na kolacje wieśniaka z ogórkiem.
Mam taki zajazd, że nie wiem w co ręce wsadzić, ale jakoś się trzymam i nawet ładnie jem, ćwiczę 5-6 razy w tygodniu po ok pół godziny, może to niewiele, ale zawsze regularne coś.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Makaron No niestety... takie "uroki" pracy Tylko spokój nas uratuje

Za ćwiczenia

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja dzisiaj do pracy i tydzień wolnego
Wow!!! Ale Ci fajnie To odpoczniesz, będziesz miała czas na wszystkie swoje zaległości Nic tylko pozazdrościć

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Meldunek z pola bitwy. Maly sukces, waga idzie wciaz w dol, dzis juz 65,3 kg ograniczanie weglowodanow pomaga. Mam duza motywacje teraz, takie spadki zawsze daja mi kopa do trzymania diety i treningu. Chyba sobie dzis urzadze truchcik salonowy.


Fajne sobie to bieganie robisz w domku Musi to zabawnie wyglądać

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Czekoladka Mi się @ zbliżała, więc przezornie żeby na słodkie się nie rzucać upiekłam batoniki muesli domowe. Meeega są polecam zamiast takich kupnych ciasteczek Ale skoro Ty mówisz, żeś zarobiona, to ciężko znaleźć czas, żeby w kuchni posiedzieć :/

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Milena Maluch wie u kogo ma być grzeczny, takiego "aniołka" to dziadkowie rozpieszczać będą
Dasz radę z egzaminem, trzymamy kciuki !

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Biedna

Kochana to moze jakas ostra alergia pokarmowa?
Miałam badania robione wszerz i wzdłuż, nic nie wychodzi, nie wiadomo. Czasem mam takie ataki, że zgina mnie w pół i nic... No trudno, jak będę miała czas, to położę się chyba na 2 tygodnie do szpitala i niech mnie testują
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 11:32   #2091
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez NataliaNatiNatt Pokaż wiadomość
Hej kobitki Ja w weekend delikatna laba, zero ćwiczeń, diety też nie pilnowałam jakaś sandra mnie dopadla eh Jak słyszę jaką laska będzie pracowała z moim Tz to słabo mi się robi.. co prawda firme widze z okna i mogę przychodzic kiedy chcę ( rodzinny biznes) mimo wszystko jakoś mi beznadziejnie Popadlam w kompleksy
Dołączam się do słowa dziewczyn!!! Bez przesady, to Ty jesteś jego najwspanialszą i najukochańszą kobietą, są inne i wiadomym jest to, że ktoś inny będzie mu się podobał czy się za kimś obejrzy... matko, to facet w końcu Ale to Ciebie kocha, Ciebie chce i za Tobą zawsze będzie !!!!

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Dobra, najadłam się, poczytam pracę na seminarium, ułoży mi się akurat w brzuchu, zrobię kilka filmików mel b i spadam na zajęcia Potem będę siedzieć pewnie do nocy, bo mam koło na jutro i prezentację przed prodziekan, która jest moją promotorką
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 19:38   #2092
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Siemka ja tylko melduję, że żyję ćwiczę codziennie wczoraj i dziś po 250 brzuszków na ławeczce i 20 minut kręcenia hula hop.
Coś mnie żołądek boli :/ właśnie mięte wypiłam, oby zaraz przeszło.

Makaron jejka, współczuję tego użerania z ludźmi też się nie raz użeram z marudami i babkami, które o wszystko pretensje mają więc naprawdę podziwiam.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 14:07   #2093
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

co tu taka cisza ?
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 14:35   #2094
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Ja zaginęłam w pieluchach i notatkach;-)

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Wiosna się zacznie to jak wszystkie zaczną sie odchudzać to moment ruch sie zrobi;-)
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 14:42   #2095
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

a ja od rana leniuchuję a teraz robię chili con carne
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 14:42   #2096
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

No to dzień dobry
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 15:12   #2097
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

a ja właśnie pomalowałam pazurki a teraz schnę
Jutro jadę do lekarza po pracy, muszę zrobić usg (.)(.) bo już 3 lata u kontroli nie byłam.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 20:00   #2098
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

U mnie dziś 30 minut kręcenia hula hop i 250 brzuszków na ławeczce.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 20:15   #2099
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
U mnie dziś 30 minut kręcenia hula hop i 250 brzuszków na ławeczce.

a ja dzisiaj cały dzień leniuchuje

co do badania to ja miałam raz usg dwa lata temu bo jakieś schizy miałam a lekarz powiedział , że po prostu mam dużo gruczołów.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No to dzień dobry
hej co się nic nie odzywasz? co tam?
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 20:37   #2100
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Migotenka też mam właśnie dużo gruczołów i te guzki które miałam to włókniako-gruczolaki były, mam nadzieję, że już się ich pozbyłam na dobre.

A ja dziś się pięknie peeling całego ciała i buzi, golenie, balsamowanie i mani
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.