Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 14:21   #181
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez monisia104 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, podczytuję was od pewnego czasu i widzę, że macie ogromną wiedzę i doświadczenie z kosmetykami.
znalazłam na allegro ciekawą ofertę pędzli Bobbi Brown, tylko nie chciałabym kupić bubla, mogłybyście rzucić okiem i ocenić? http://allegro.pl/profesjonalne-pedz...406478339.html
Cena mówi sama za siebie. Za tyle pieniędzy nie kupisz 18częściowego zestawu pędzli nawet średniej jakości a co tu mówic oBobbi
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 14:33   #182
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez monisia104 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, podczytuję was od pewnego czasu i widzę, że macie ogromną wiedzę i doświadczenie z kosmetykami.
znalazłam na allegro ciekawą ofertę pędzli Bobbi Brown, tylko nie chciałabym kupić bubla, mogłybyście rzucić okiem i ocenić? http://allegro.pl/profesjonalne-pedz...406478339.html
Wystarczy logicznie pomyslec. Na stronie D. online jeden pedzel jest drozszy niz caly ten zestaw. Zreszta wystarczy zerknac na strone BB, aby sie dowiedziec, ze tak duzych zestawow nie robia.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

W D. promo na niektore kolory szminki YSL (tu).

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-06-10 o 14:27
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 14:35   #183
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

hej dziewczyny, pomóżcie proszę

ostatnio widziałam w S. produkt do ust pielęgnacyjny/ujędrniający/powiększający Eisenberg. Niestety nie zapamiętałam nazwy a chciałam o nim poszukać jakiś informacji. na stronie Eisenberg go nie ma a bez nazwy nie potrafię nic znaleźć produkt był w tubce i kosztował chyba 130-140 zł. może któraś z was wie?


poza tym wczoraj w S. spotkała mnie dziwna sytuacja, a może to normalne tylko ja przesadzam? było tak; po obsłużeniu mnie w kasie (kupowałam 'lakier' do ust ysl, pani dała mi próbkę kremu dr Eris, 35+, zachwalając jak wypełni wszystkie MOJE zmarszczki, mam 20lat) konsultantka zapytała mnie, czy życzę sobie coś jeszcze i czy może chce przetestować jakiś zapach, pomyślałam że kobieta chce mi zrobić próbkę, wskazałam jej zapach i podchodzę z nią do półki. kobieta wzięła taster, psiknęła mnie po dwa razy z obu stron za uszami i dwa razy na dekolt po czym powiedziała z wielkim uśmiechem: 'dziękuję pani bardzo i zapraszam na kolejne zakupy, do widzenia!'. przyznam, że mnie to zszkowało i zrobiło mi się głupio odwróciłam się i wyszłam czy to normalne, że konsultanki spryskują perfumami klientów? dodam, że później 'śmierdziałam' niemiłosiernie, po pięciu minutach rozbolała mnie głowa, w żyicu nie byłam tak mocno spryskana perfumami
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 15:10   #184
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Jak by była jakaś fajna promocja w Douglasie to dajcie znać :P Dostałam na urodziny kartę upominkową i mam nadzieję, że coś fajnego upoluję
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 15:30   #185
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;34615489]hej dziewczyny, pomóżcie proszę

ostatnio widziałam w S. produkt do ust pielęgnacyjny/ujędrniający/powiększający Eisenberg. Niestety nie zapamiętałam nazwy a chciałam o nim poszukać jakiś informacji. na stronie Eisenberg go nie ma a bez nazwy nie potrafię nic znaleźć produkt był w tubce i kosztował chyba 130-140 zł. może któraś z was wie?


poza tym wczoraj w S. spotkała mnie dziwna sytuacja, a może to normalne tylko ja przesadzam? było tak; po obsłużeniu mnie w kasie (kupowałam 'lakier' do ust ysl, pani dała mi próbkę kremu dr Eris, 35+, zachwalając jak wypełni wszystkie MOJE zmarszczki, mam 20lat) konsultantka zapytała mnie, czy życzę sobie coś jeszcze i czy może chce przetestować jakiś zapach, pomyślałam że kobieta chce mi zrobić próbkę, wskazałam jej zapach i podchodzę z nią do półki. kobieta wzięła taster, psiknęła mnie po dwa razy z obu stron za uszami i dwa razy na dekolt po czym powiedziała z wielkim uśmiechem: 'dziękuję pani bardzo i zapraszam na kolejne zakupy, do widzenia!'. przyznam, że mnie to zszkowało i zrobiło mi się głupio odwróciłam się i wyszłam czy to normalne, że konsultanki spryskują perfumami klientów? dodam, że później 'śmierdziałam' niemiłosiernie, po pięciu minutach rozbolała mnie głowa, w żyicu nie byłam tak mocno spryskana perfumami[/QUOTE]

zglupialabym w takiej sytuacji nigdy cos takiego mnie nie spotkalo, zwykle po poproszeniu o probke zapachu po prostu ja dostawalam... przeciez popsikac moge sie sama. Moze zabraklo tych pojemniczkow na probki i kobietka musiala improwizowac?
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 16:20   #186
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;34615489]

poza tym wczoraj w S. spotkała mnie dziwna sytuacja, a może to normalne tylko ja przesadzam? było tak; po obsłużeniu mnie w kasie (kupowałam 'lakier' do ust ysl, pani dała mi próbkę kremu dr Eris, 35+, zachwalając jak wypełni wszystkie MOJE zmarszczki, mam 20lat) konsultantka zapytała mnie, czy życzę sobie coś jeszcze i czy może chce przetestować jakiś zapach, pomyślałam że kobieta chce mi zrobić próbkę, wskazałam jej zapach i podchodzę z nią do półki. kobieta wzięła taster, psiknęła mnie po dwa razy z obu stron za uszami i dwa razy na dekolt po czym powiedziała z wielkim uśmiechem: 'dziękuję pani bardzo i zapraszam na kolejne zakupy, do widzenia!'. przyznam, że mnie to zszkowało i zrobiło mi się głupio odwróciłam się i wyszłam czy to normalne, że konsultanki spryskują perfumami klientów? dodam, że później 'śmierdziałam' niemiłosiernie, po pięciu minutach rozbolała mnie głowa, w żyicu nie byłam tak mocno spryskana perfumami[/QUOTE]


Kuriozum Babeczka pewnie chciała być po prostu miła
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 16:32   #187
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34612152]Milko, cos dla Ciebie.[/QUOTE]
zgadza się, dziękuję
prawie wszystko mi się podoba
i jak tu fortuny nie stracić...

Cytat:
Napisane przez monisia104 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, podczytuję was od pewnego czasu i widzę, że macie ogromną wiedzę i doświadczenie z kosmetykami.
znalazłam na allegro ciekawą ofertę pędzli Bobbi Brown, tylko nie chciałabym kupić bubla, mogłybyście rzucić okiem i ocenić? http://allegro.pl/profesjonalne-pedz...406478339.html
zgadzam się z dziewczętami - za taką cenę nie ma możliwości, by były to oryginały. Po drugie z tego co wiem to takich zestawów nie ma w sprzedaży. Zawsze można zerknąć na stronę producenta KLIK
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 16:41   #188
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Omg byłam w centrum. Zostałam wchlonieta przez Irlandzko-Chorwacki tłum, ktory jest WSZĘDZIE
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 17:00   #189
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Omg byłam w centrum. Zostałam wchlonieta przez Irlandzko-Chorwacki tłum, ktory jest WSZĘDZIE
super
W Wawie nie ma aż tak wielu turystów, jak się tego spodziewano (bo i mecze kiepskie)
za to fajnie się zrobiło wieczorami - wreszcie miasto jest dla ludzi
Wiele ulic pozamykanych, ludzie spacerują sobie, jeżdżą na deskach, rowerach i jest fajna atmosfera.
Mogę śmiało powiedzieć, że miasto odzyskało swoją świetność Wrocław, Gdańsk, Kraków - to wiadomo piękne miasta same w sobie. Wawa po wojnie była budowana dla czołgów stąd autostrady w centrum miasta. I na czas Euro to się zmieniło, pierwszy raz w moim 34letnim życiu
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 17:17   #190
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Milka - Wawa jest większa, Poznań to mały wypierdek i z tymi wszystkimi kibicami nie ma miejsca dla mieszkańców
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 17:26   #191
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Wczoraj tez zawitalam do Batorego w poszukiwaniu piatek i Kobiety sporo dokladaly towaru, pytalam czy beda jakies Diory, byly wielce pogniewane, ze zawracam im glowe, bo sa baaardzo zapracowane. Dobrze wiedziec, ze nie sa -50% a -20% - myslalam, zeby dzis jechac sprawdzic, czy juz dokopaly sie do cieni i wystawily jakies piatki, ale jak tak, to dziekuje bardzo w Tesco w Gdansku tez pustki. Kobietki powiedzialy mi, ze 2 dni wczesniej jakis przedstawiciel czy ktos z Marrio przyjechal i zabral im wszystkie kosmetyki Diora guerlain tez nie maja...
metropolia :d
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Omg byłam w centrum. Zostałam wchlonieta przez Irlandzko-Chorwacki tłum, ktory jest WSZĘDZIE
Gdańsk dla odmiany pełen Hiszpanów i Włochów, na mieście korki, no Mexyk jednym słowem
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 17:50   #192
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Co do S to ja opowiem Wam moją wczorajszą historię.
Z ciekawości wlazłam do S obmacać najnowsze kulki i inne nowości Guerlain. Macam kulki i utwierdziłam się w przekonaniu że one nie są dla mnie. Zbyt mocno się błyszczą. Krok w lewo i macam pudernicę z brązerem azurra i co widze cena 155zł. Normalnie proszę babeczkę i proszę o bronzer. Ona szuka i szuka i mi daje twierdząc ze cena 155zł to bardzo mało jak na produkt guerlain. Idę do kasy a tam pani zonka doznała informuje mnie ze puder ponad 300zl. Bardzo mnie przepraszała, że pomylona cena była na standzie i zaproponowała 10%rabatu i mały upominek pewnie w formie próbki. Dodała że gdyby różnica w cenach nie była tak duża to by sprzedała taniej ale tak to niestety nie bedzie miała jak sie wytłumaczyc dlaczego sprzedała mi połowę taniej. Ja niepocieszona chciałam odejść i babeczka zaproponowała mi nową terracotę. W dodatku tester był tak zatłuszczony u góry że totalnie nic nie dało się nabrać na palec. Wyszłam.

Właśnie wróciłam z M z ciekawymi łupami:
Diorowa 5 659Crush Glow 118zł
YSL zestaw tusz Faux Cils, korektor rozświetlający 2, mini kredka i płyn do demakijaży za 141zl

Był jeszcze różorozświetlacz Guerlain z pawim piórkiem ale go zostawiłam. Tak samo jak cienie D'ombrelles
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:04   #193
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Co do S to ja opowiem Wam moją wczorajszą historię.
Z ciekawości wlazłam do S obmacać najnowsze kulki i inne nowości Guerlain. Macam kulki i utwierdziłam się w przekonaniu że one nie są dla mnie. Zbyt mocno się błyszczą. Krok w lewo i macam pudernicę z brązerem azurra i co widze cena 155zł. Normalnie proszę babeczkę i proszę o bronzer. Ona szuka i szuka i mi daje twierdząc ze cena 155zł to bardzo mało jak na produkt guerlain. Idę do kasy a tam pani zonka doznała informuje mnie ze puder ponad 300zl. Bardzo mnie przepraszała, że pomylona cena była na standzie i zaproponowała 10%rabatu i mały upominek pewnie w formie próbki. Dodała że gdyby różnica w cenach nie była tak duża to by sprzedała taniej ale tak to niestety nie bedzie miała jak sie wytłumaczyc dlaczego sprzedała mi połowę taniej. Ja niepocieszona chciałam odejść i babeczka zaproponowała mi nową terracotę. W dodatku tester był tak zatłuszczony u góry że totalnie nic nie dało się nabrać na palec. Wyszłam.

Właśnie wróciłam z M z ciekawymi łupami:
Diorowa 5 659Crush Glow 118zł
YSL zestaw tusz Faux Cils, korektor rozświetlający 2, mini kredka i płyn do demakijaży za 141zl

Był jeszcze różorozświetlacz Guerlain z pawim piórkiem ale go zostawiłam. Tak samo jak cienie D'ombrelles

Obowiązuje cena z półki, to jest oferta. Było wołać kierowniczkę
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:12   #194
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;34615489]

poza tym wczoraj w S. spotkała mnie dziwna sytuacja, a może to normalne tylko ja przesadzam? było tak; po obsłużeniu mnie w kasie (kupowałam 'lakier' do ust ysl, pani dała mi próbkę kremu dr Eris, 35+, zachwalając jak wypełni wszystkie MOJE zmarszczki, mam 20lat) konsultantka zapytała mnie, czy życzę sobie coś jeszcze i czy może chce przetestować jakiś zapach, pomyślałam że kobieta chce mi zrobić próbkę, wskazałam jej zapach i podchodzę z nią do półki. kobieta wzięła taster, psiknęła mnie po dwa razy z obu stron za uszami i dwa razy na dekolt po czym powiedziała z wielkim uśmiechem: 'dziękuję pani bardzo i zapraszam na kolejne zakupy, do widzenia!'. przyznam, że mnie to zszkowało i zrobiło mi się głupio odwróciłam się i wyszłam czy to normalne, że konsultanki spryskują perfumami klientów? dodam, że później 'śmierdziałam' niemiłosiernie, po pięciu minutach rozbolała mnie głowa, w żyicu nie byłam tak mocno spryskana perfumami[/QUOTE]

Następnym razem bądź odważniejsza i nie daj sobie wcisnąć próbki, która do niczego Ci się nie przyda i generalnie - nie dawaj się traktować tak jak nie chcesz być traktowana Niektóre babki w perfumeriach mają idiotyczną tendencję do traktowania młodziutkich klientek per noga albo protekcjonalnie.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Co do S to ja opowiem Wam moją wczorajszą historię.
Z ciekawości wlazłam do S obmacać najnowsze kulki i inne nowości Guerlain. Macam kulki i utwierdziłam się w przekonaniu że one nie są dla mnie. Zbyt mocno się błyszczą. Krok w lewo i macam pudernicę z brązerem azurra i co widze cena 155zł. Normalnie proszę babeczkę i proszę o bronzer. Ona szuka i szuka i mi daje twierdząc ze cena 155zł to bardzo mało jak na produkt guerlain. Idę do kasy a tam pani zonka doznała informuje mnie ze puder ponad 300zl. Bardzo mnie przepraszała, że pomylona cena była na standzie i zaproponowała 10%rabatu i mały upominek pewnie w formie próbki. Dodała że gdyby różnica w cenach nie była tak duża to by sprzedała taniej ale tak to niestety nie bedzie miała jak sie wytłumaczyc dlaczego sprzedała mi połowę taniej. Ja niepocieszona chciałam odejść i babeczka zaproponowała mi nową terracotę. W dodatku tester był tak zatłuszczony u góry że totalnie nic nie dało się nabrać na palec. Wyszłam.

Właśnie wróciłam z M z ciekawymi łupami:
Diorowa 5 659Crush Glow 118zł
YSL zestaw tusz Faux Cils, korektor rozświetlający 2, mini kredka i płyn do demakijaży za 141zl

Był jeszcze różorozświetlacz Guerlain z pawim piórkiem ale go zostawiłam. Tak samo jak cienie D'ombrelles
No faktycznie łaskę by zrobiła. Gdybyś się uparła, to zgodnie z prawem miała obowiązek sprzedać Ci ten puder za cenę jaka widniała przy produkcie na półce, a nie przy kasie.

A ja dzisiaj zrobiłam drugie podejście do Sephory w moim mieście w poszukiwaniu nowych Meteorytów i uwaga, uwaga: nowej kolekcji ani widu ani słychu Podobnie jak nie dotarła jeszcze do nich letnia kolekcja Chanel Cyrk jakiś.
Soleię tylko mają. Jakby któraś z Was jej pragnęła, a może jej już nigdzie dostać, to mogę kupić.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-06-10 o 18:13
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:13   #195
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;34619425]Obowiązuje cena z półki, to jest oferta. Było wołać kierowniczkę [/QUOTE]

Co racja to racja. Ale zawsze jest czynnik ludzki, pewnie ktoś się pomylił, a ja nie chciałabym by ktoś potem przeze mnie obrywał Zdarzyła mi się taka sytuacja w Sephorze w Gdańsku i o dziwo pani przy kasie, we łzach niemal i po gorączkowym sprawdzaniu ceny na standzie, powiedziała, ze wie, ze musi mi to sprzedać w takiej niskiej cenie, ale że ona za to potem zapłaci (choć nie wiem co konkretnie miała na myśli, bo wg mnie pracodawca nie może jej za to obciążyć finansowo) i odpuściłam.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:17   #196
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Co racja to racja. Ale zawsze jest czynnik ludzki, pewnie ktoś się pomylił, a ja nie chciałabym by ktoś potem przeze mnie obrywał Zdarzyła mi się taka sytuacja w Sephorze w Gdańsku i o dziwo pani przy kasie, we łzach niemal i po gorączkowym sprawdzaniu ceny na standzie, powiedziała, ze wie, ze musi mi to sprzedać w takiej niskiej cenie, ale że ona za to potem zapłaci (choć nie wiem co konkretnie miała na myśli, bo wg mnie pracodawca nie może jej za to obciążyć finansowo) i odpuściłam.
No ale z drugiej strony co to tłumaczenie pt. nie mogę za to skasować ceny jaka widnieje na półce, bo nie będę się miała jak z tego wytłumaczyć Przyszłaby kierowniczka to by się wytłumaczyła dlaczego musi sprzedać za pół ceny
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:22   #197
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ale z drugiej strony co to tłumaczenie pt. nie mogę za to skasować ceny jaka widnieje na półce, bo nie będę się miała jak z tego wytłumaczyć Przyszłaby kierowniczka to by się wytłumaczyła dlaczego musi sprzedać za pół ceny
No to prawda, pewnie liczyła na niewiedzę klientki
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:24   #198
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

No dokładnie znane są mi te babeczki z S i nie chciałam im robić kłopotów.

No i niestety ale nie wiedziałam że musi mi sprzedać towar po tej cenie która widnieje na standzie może wtedy bym się upierała.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-06-10 o 18:26
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:25   #199
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Co racja to racja. Ale zawsze jest czynnik ludzki, pewnie ktoś się pomylił, a ja nie chciałabym by ktoś potem przeze mnie obrywał Zdarzyła mi się taka sytuacja w Sephorze w Gdańsku i o dziwo pani przy kasie, we łzach niemal i po gorączkowym sprawdzaniu ceny na standzie, powiedziała, ze wie, ze musi mi to sprzedać w takiej niskiej cenie, ale że ona za to potem zapłaci (choć nie wiem co konkretnie miała na myśli, bo wg mnie pracodawca nie może jej za to obciążyć finansowo) i odpuściłam.
Oczywiście, to też biorę pod uwagę, obsługa sklepu to nie są roboty, każdemu się może zdarzyć (a ile razy przy kasie okazuje się, że produkt jest przeceniony, ale cena jeszcze na metce nie jest obniżona? Na upartego kasjer mógłby policzyć drożej, ale płacimy tyle, ile kasa 'pokaże')
W tej sytuacji chyba najlepiej byłoby pogadać po prostu z kierownikiem tak jak mówi Sine



Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ale z drugiej strony co to tłumaczenie pt. nie mogę za to skasować ceny jaka widnieje na półce, bo nie będę się miała jak z tego wytłumaczyć Przyszłaby kierowniczka to by się wytłumaczyła dlaczego musi sprzedać za pół ceny
I być może tą różnicą w cenie obciążona by była nie jedna osoba-ta na kasie, ale np. wszystkie osoby odpowiadające za metkowanie, albo kierowniczka wzięłaby to na klatę



W razie czego ( pomijając kodeks cywilny):
"Na wywieszkach podaje się ceny aktualne w momencie oferowania towarów." (par. 3 pkt 2 - Rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie szczegółowych zasad uwidaczniania cen towarów i usług oraz sposobu oznaczania ceną towarów przeznaczonych do sprzedaży z dnia 10 czerwca 2002 r.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 18:26   #200
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
No dokładnie znane są mi te babeczki z S i nie chciałam im robić kłopotów. Gdyby to była jakaś obca mi Sephora to bym tupnęła nogą i nie wyszła bez bronzera.
Wyjęłaś mi te słowa spod klawiatury - chciałam to samo napisać
Własne sephorzanki należy chronić
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:30   #201
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Wyjęłaś mi te słowa spod klawiatury - chciałam to samo napisać
Własne sephorzanki należy chronić
No ja pewnie też bym odpuściła gdyby to był sklep, w którym często kupuję i obsługa jest w porządku. Tylko po co takie głupie tłumaczenie tej konsultantki. Mogła to wziąć na klatę, wyłuszczyć sytuację i liczyć na lojalność klientki To powinno działać w dwie strony. A nie - jedna nawciska kitów, sprzeda półprawdę i ma nadzieję, że druga strona przez to odpuści.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-06-10 o 18:33
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:33   #202
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Wyjęłaś mi te słowa spod klawiatury - chciałam to samo napisać
Własne sephorzanki należy chronić
Program Ochrony Ulubionych Pań

Ja nie mam ulubionej Pani Nie dorobiłam się! Czyli teoretycznie mogłabym skarżyć bez wyrzutów sumienia

Swoją drogą przypomniał mi się zeszłoroczny 'kazus' Merlina, kiedy to wrzucił na promocję jakieś cudeńka po czym anulował wszystkie zamówienia tłumacząc się barakiem produktów/błędem informatyków
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:04   #203
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;34620163]Program Ochrony Ulubionych Pań

Ja nie mam ulubionej Pani Nie dorobiłam się! Czyli teoretycznie mogłabym skarżyć bez wyrzutów sumienia

Swoją drogą przypomniał mi się zeszłoroczny 'kazus' Merlina, kiedy to wrzucił na promocję jakieś cudeńka po czym anulował wszystkie zamówienia tłumacząc się barakiem produktów/błędem informatyków[/QUOTE]

Z2 miesiące temu sytuacja podobna w internetowym D gdzie oferta była na lakiery YSL 10sztuk za 65zł oczywiście te które zamówiły lakierów nie odstały
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:07   #204
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Z2 miesiące temu sytuacja podobna w internetowym D gdzie oferta była na lakiery YSL 10sztuk za 65zł oczywiście te które zamówiły lakierów nie odstały
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:12   #205
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Od jutra do 24 czerwca (11-24.06) jest rabat 25% na pielęgnacje słoneczną w Sephora
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:49   #206
madziuchna78
Raczkowanie
 
Avatar madziuchna78
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 243
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Ja dziś pierwszy raz zrobiłam zakupy w Mario. Kiedyś już tam byłam, ale jakoś nie skusiłam się na wydatki. Jednak dziś skorzystałam z promocji -50% i zanabyłam szminkę Dior Addict w calkiem przyjemnym kolorze 343 (skusiła mnie nazwa Miss Dior ). Po Waszych postach bałam się, że purchawa, ale decalculator pokazał datę produkcji - kwiecień 2011 uffffff .... Koszt 67zł.

Dodatkowo założyłam kartę stałego klienta, a co !
madziuchna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:52   #207
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Od jutra do 24 czerwca (11-24.06) jest rabat 25% na pielęgnacje słoneczną w Sephora
ooo interesuje mnie samoopalacz z linii Shiseido Sun, czy powinien też być objęty promocją?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:53   #208
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
ooo interesuje mnie samoopalacz z linii Shiseido Sun, czy powinien też być objęty promocją?
O właśnie, dobry jest? Nada się dla bladziaka? Nie robi smug?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 20:13   #209
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
O właśnie, dobry jest? Nada się dla bladziaka? Nie robi smug?
całkiem fajny, testowałam medium, ale chyba jest jeszcze jaśniejszy odcień
smugi ja zawsze sobie zrobię ale tym razem były to małe smugi
polecam przetestować próbkę
aaa i ma drobinki
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 20:14   #210
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
ooo interesuje mnie samoopalacz z linii Shiseido Sun, czy powinien też być objęty promocją?
Wydaję mi się że tak.
Jak pytałam czy obejmuje też włosy Pani powiedziała że wszystko
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.