Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel ! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-21, 19:11   #61
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

jak ja byłam, też akurat malowali dziewczynie włosy, która miała pozostałości pasemek, ale ona miała bodajże brąz i pasemka jaśniejsze...
__________________
insta mam i ja

Edytowane przez melissa89
Czas edycji: 2010-05-21 o 19:13
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 19:01   #62
blue_bee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

melissa pewnie mówisz o mnie bo wychodzi że byłyśmy razem.. mnie przyjeli, miałam włosy brązowe z zamalowanymi pasemkami ;> czyli że były tylko lekkie prześwity. jak ktoś maluje na ciemniej niż to co ma na głowie to nie ma problemu. gorze, jak chcemy uzyskac ten jaśniejszy kolor..
blue_bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 21:28   #63
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Cytat:
Napisane przez blue_bee Pokaż wiadomość
melissa pewnie mówisz o mnie bo wychodzi że byłyśmy razem.. mnie przyjeli, miałam włosy brązowe z zamalowanymi pasemkami ;> czyli że były tylko lekkie prześwity. jak ktoś maluje na ciemniej niż to co ma na głowie to nie ma problemu. gorze, jak chcemy uzyskac ten jaśniejszy kolor..
Dokładnie. Mnie wzięli, ale powiedzieli, że takiego odcienia jak chciałam się nie da... Więc zastanawiam się czy w ogóle warto sobie głowę zawracać i siedzieć 4 godz.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 10:19   #64
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Cytat:
Napisane przez blue_bee Pokaż wiadomość
melissa pewnie mówisz o mnie bo wychodzi że byłyśmy razem.. mnie przyjeli, miałam włosy brązowe z zamalowanymi pasemkami ;> czyli że były tylko lekkie prześwity. jak ktoś maluje na ciemniej niż to co ma na głowie to nie ma problemu. gorze, jak chcemy uzyskac ten jaśniejszy kolor..
bardzo możliwe byłaś na 10.15 we wtorek?

mi tam to akurat pasowało, że pomalowali mi na lekko ciemniejszy odcień i bardzo zbliżony do mojego bo bałam się, że wyjdzie dużo ciemniej... no a wiecie dziewczyny to ze względu na to, że to szkolenie fryzjerów, to nie mogą zrobić jaśniejszego, wyobraźcie sobie jak teraz siedzimy po 4h to ile by zajęło rozjaśnianie o parę tonów

CocoPoznan myślę, że jeśli czujesz się lepiej w jaśniejszych włosach, a mają zrobić Ci ciemniejsze, to nie warto, bo zrobisz sobie i i tak później będziesz chciała wrócić do poprzedniego
__________________
insta mam i ja

Edytowane przez melissa89
Czas edycji: 2010-05-23 o 10:22
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 17:43   #65
fonefa
Raczkowanie
 
Avatar fonefa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 365
GG do fonefa
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

czyli jak mam wlosy za lopatki to juz z gory odpadam? :p bo za duzo materialu do farbowania?
fonefa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:52   #66
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

hmm.. nie wiem, moją koleżankę wzięli, ma właśnie długie włosy a później zadzwonili i powiedzieli, że jej nie pomalują, że wybrali inny kolor... więc możliwe, że za dużo roboty by było ;P
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 10:33   #67
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Bylam , wlosy mialam na poziomie 4-5 nalozyli mi farbę nr 3. Pani zapewniala , ze nie wyjdzie czarny i ze jest to chlodny odcien brązu.
Niestety 3 wychodzi z czerwonymi refleksami - także uwaga dla tych co probują pozbyć się rudości no i wyszlo dosyc ciemno.po drugie - farba nie pokryla rownomiernie mimo iż mialam naturalny wlos. Odrost mam ciemniejszy - prawie czarny
Czy jestem zadowolona ? Nie wiem. Farba nie niszczy jakoś szczegolnie wlosa więc za miesiąc mogę nalozyć na glowę coś innego.Tylko czy pozbędę się czerwonych refleksów ?
shilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 16:32   #68
55Justyna55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Chciałabym pofarbować włosy ta farbka ale sama w domu, czytałam o jakimś specjalnym sposobie nakładania tej farby, dziewczyny, proszę opiszcie jak nakładali Wam tą farbę, czy to aż tak skomplikowane że nie dam rady w domu nałozyć, będę wdzięczna za opis farbowania. Z góry dziekuje i pozdrawiam
55Justyna55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:29   #69
kalcia92
Raczkowanie
 
Avatar kalcia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Houston, TX
Wiadomości: 170
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Zapisałam się na Lublin. Zobaczymy co z tego wyjdzie 20 mam spotkanie, trzymajcie kciuki
__________________
Wszyscy blogują, bloguję i ja!
kalcia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:52   #70
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

a ja za tydzień Wam zdam relację z mojego farbowania w salonie już się nie mogę doczekać
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 23:05   #71
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Cytat:
Napisane przez shilla Pokaż wiadomość
Bylam , wlosy mialam na poziomie 4-5 nalozyli mi farbę nr 3. Pani zapewniala , ze nie wyjdzie czarny i ze jest to chlodny odcien brązu.
Niestety 3 wychodzi z czerwonymi refleksami - także uwaga dla tych co probują pozbyć się rudości no i wyszlo dosyc ciemno.po drugie - farba nie pokryla rownomiernie mimo iż mialam naturalny wlos. Odrost mam ciemniejszy - prawie czarny
Czy jestem zadowolona ? Nie wiem. Farba nie niszczy jakoś szczegolnie wlosa więc za miesiąc mogę nalozyć na glowę coś innego.Tylko czy pozbędę się czerwonych refleksów ?
Dzięki za tą przestrogę!
No to już wiem, że L'Orealowi podziękuję!
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 09:31   #72
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Smile Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Powiedzcie mi jak to wyglada. Ja tam dzwonilam, kazali przyjsc mi danego dnia, na okreslona godzine,pod centrum i tam bedzie Loreal.Iwtedy jak moje wlosy beda ok to umuwia mnie na farbowanie, czy jak?Jestem ciekawa bo chcem sie wybrac teraz w niedziele, bo sa u mnie w Szczecinie
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 15:37   #73
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Dzięki za tą przestrogę!
No to już wiem, że L'Orealowi podziękuję!

Wszyscy są zachwyceni moim nowym kolorem wlosów także myślę , ze jednak nie jest aż tak zle

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez madlen_m Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jak to wyglada. Ja tam dzwonilam, kazali przyjsc mi danego dnia, na okreslona godzine,pod centrum i tam bedzie Loreal.Iwtedy jak moje wlosy beda ok to umuwia mnie na farbowanie, czy jak?Jestem ciekawa bo chcem sie wybrac teraz w niedziele, bo sa u mnie w Szczecinie

Cięzarówka Inoa -nie da się nie zauwazyc
Idziesz, dobierają ci kolor najbardziej zblizony do twojego obecnego
Zapisują cię na konkretny dzień i godzinę. Idziesz - siadasz na srodku sali , fryzjerzy farbują ci wlosy, a uczestnicy szkolenia patrzą

Edytowane przez shilla
Czas edycji: 2010-05-28 o 15:34
shilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 20:35   #74
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

ja bylam wczoraj na spotkaniu w gdansku i.... 21 ide na farbowanie
jak narazie jestem dobrej mysli- babeczka odrazu pytala mnie jaki kolor chcialabym uzyskac i faktycznie usalilysmy wstepnie odcien, ktory zreszta calkowicie mi odpowiada (przynajmniej na probniku) no i na szczescie nie ma miec czerwonego poblasku...
a jak wyjdzie w praktyce to zobaczymy
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 16:07   #75
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

A kolorek to jaki numer , bo na pewno ci podali
shilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 18:08   #76
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Smile Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Ja ide 31.05, wiec zdam relacje, profesjonalna obsluga, zobaczymy, razem dobralismy kolor
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 21:42   #77
melodyP
Wtajemniczenie
 
Avatar melodyP
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: N/D
Wiadomości: 2 099
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

dziewczyny a nie wiecie co z naturalnymi włosami niefarbowanymi?
Bo myślę, żeby pomalować właśnie na taki bardzo podobny kolor do naturalnego, żeby je troszeczkę ożywić i już miałam kupować farbę, a tu wizaż taką akcję podsuwa
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
melodyP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 22:15   #78
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

z tego co się orientuję naturalne włosy też malują
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 07:04   #79
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Smile Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Ja byłam wczoraj, jestem bardzo zadowolona, kolor wyszedł super, mam taka fajna czekolade, polecam, naturalne wlosy tez farbuja, akurat dziewczynie farbowali i super jej wyszedl kolor taki bardziej naturalny.Mieszaja farby, dzieki temu wychodza fajne refleksy,polecam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 14:33   #80
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Właśnie wróciłam z farbowania w salonie spędziłam ponad 3 godziny, no i jestem w miarę zadowolona, jednakże specjaliści niezbyt a to z uwagi na to, iż mój rudy kolorek nie wyszedł równomiernie, na końcach różni od reszty włosów. Natomiast odrost pokryło mi pięknie.
Miałam farbowane mieszanką : 7,43 + 6,45, podobno z uwagi na różnicę w poprzednim kolorze włosów i lekko zielony kolor ...

Co do samej koloryzacji, to farba w ogóle nie ma zapachu, nie szczypie, głowa nie swędzi szampon pięknie pachnie,
jednak stan włosów po farbowaniu pozostawia trochę do życzenia (lekkie siano na głowie), podobno farba ma odżywiać, jednak ja tego w ogóle nie zauważyłam, więc w domu od razu nałożyłam jedwab, który mnie uratował

Ogólnie rzecz ujmując- warto spróbować tej nowej koloryzacji, nawet jakby wyszło coś nie tak, to włosom raczej nie zaszkodzi, bo nie ma amoniaku.

Zobaczymy jak kolor będzie się spłukiwał, jakby co to nałożę szamponetkę Delii, którą trzymam w razie co

Pozdrawiam
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:29   #81
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
...Właśnie wróciłam z farbowania w salonie spędziłam ponad 3 godziny, no i jestem w miarę zadowolona, jednakże specjaliści niezbyt a to z uwagi na to, iż mój rudy kolorek nie wyszedł równomiernie, na końcach różni od reszty włosów. Natomiast odrost pokryło mi pięknie.

....
jednak stan włosów po farbowaniu pozostawia trochę do życzenia (lekkie siano na głowie), podobno farba ma odżywiać, jednak ja tego w ogóle nie zauważyłam, więc w domu od razu nałożyłam jedwab, który mnie uratował...


Pozdrawiam
Aha, to ja już na 100% wiem, że nie idę na to i już.
Jak ktoś chce to odstąpię swoje miejsce - jeśli tak można (pewnie i tak mnie nie kojarzą
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 06:41   #82
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Moj stan włosów po koloryzacji jest ok, wlosy po tym zelu(bo to nie jest farba tylko zel Loreal Inoa) sa błyszczace jak po zadnej innej farbie, umyłam i dalej sie super błyszcza, nawet fryzjerki zauwazyły roznice w innych profesjonalnych farbach Loreala, ze ta sie najbardziej błyszczy Ja mam super czekolade, kazdemu sie podoba,mi akurat tez mieszali 2 kolory, dlatego wychodza lepsze kolorki niz po skorzystaniu z jednego odcienia.moze zalezy od wlosow, u mnie akurat sie udalo bo chcialam ciemne miec,wiec mi tak zrobilii chyba sie skusiłam na farbowanie profesjonalna farba i chyba bede kupowac sobie ten zel i będe robic sama.

Edytowane przez madlen_m
Czas edycji: 2010-06-02 o 06:43
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 08:25   #83
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu INOA w Katowicach i wypowiem się z tej profesjonalnej strony

1. Kolory wychodzą super - lśniące, równomierne i żywe. Jeśli kolor wyszedł nierówno to niestty jest to wina fryzjera który nieprawidłowo nałożył farbę.

2. Włosy faktycznie po farbowaniu są miękkie jak po odżywce - mojej modelce nie nakładałam żadnej maski aby zobaczyć efekt o którym mówiono na szkoleniu i potwierdzam. Prawdopodobnie żadnej z was nie nakładali po umyciu maski bo jest to element techniczny tego szkolenia - jeśli włosy nie były przyjemne to widocznie należą do bardzo suchych i zniszczonych i po jednorazowym farbowaniu jeszcze nie ma efektu.

3. Niestety dziewczyny ale nie jesteście w stanie nałożyć sobie tej farby w domu! INOA posiada specjalny system aplikacji który odpowiada za efekt farbowania - źle nałożona farba po prostu nie wyjdzie i nie jest to wina preparatu.
- Przede wszystkim należy nakładać żel bardzo cienkimi i równymi separacjami - max. 5 mm. Długo to trwa i trzeba to robić ultra dokładnie.
- Nawet pędzel z farba trzeba trzymać inaczej niż przy zwykłym farbowaniu i tak, ma to znaczenie.
- Idziemy dalej - nie wolno tej farby wmasowywać we włosy - tarcie powoduje zakończenie procesu koloryzacji. Czyli możecie sobie spi..rzyć farbę po 5 min od nałożenia i nie będzie ona już działać.
- Po 35 min należy farbę zmalaksować przez kolejne 5 min w celu oczyszczenia włosów i skóry głowy. W trakcie tej czynności właśnie kończymy koloryzacje i sprawiamy, że z farby wydziela się glinka która oczyszcza włos. Nie wolno dodawać wody w trakcie. Jeśli malaksowanie będzie za krótkie to po umyciu będą tłuste włosy.

Reasumując - INOA to profesjonalna koloryzacja do wykonania tylko w salonie, która daje naprawdę świetne rezultaty. Jest z tym sporo zabawy dla fryzjera, wszystko dłużej trwa ale wydaje mi sie, że warto.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 05:51   #84
queengloria
Rozeznanie
 
Avatar queengloria
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 574
GG do queengloria
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Zafira, Ty chyba jako fryzjerka uczestniczylas?
Ja tez w poniedzialek bylam w Katowicach, a mnie farbowano, na 2.10 - granatowa czern. Bardzo obawialam sie nienaturalnego efektu, natomiast okazalo sie, ze jest odwrotnie - bardzo naturalnie. Jestem zadowolona, zobaczymy jak bedzie z "wyplukiwaniem" sie farby.
__________________
[aniolek1]24634[/aniolek1]
queengloria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 09:52   #85
mapal85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

ja ide dopiero na spotkanie organizacyjne (w ten piatek w Warszawie) i jestem ciekawa jak długo ono trwa, możecie podzielić się swoimi doświadczeniami?
mapal85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 11:14   #86
queengloria
Rozeznanie
 
Avatar queengloria
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 574
GG do queengloria
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

to pierwsze spotkanie trwa krotko, choc zalezy ile kobiet jest do "sprawdzenia" stanu wlosow, ja czekalam na swoja kolejke jakies 10 min

a przy okazji poprosze o obiektywne oceny w konkursie Brauna, kolor wloskow mozecie zobaczyc na drugim zdjeciu, link mam w profilu
__________________
[aniolek1]24634[/aniolek1]
queengloria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:55   #87
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Cytat:
Napisane przez queengloria Pokaż wiadomość
Zafira, Ty chyba jako fryzjerka uczestniczylas?
Ja tez w poniedzialek bylam w Katowicach, a mnie farbowano, na 2.10 - granatowa czern. Bardzo obawialam sie nienaturalnego efektu, natomiast okazalo sie, ze jest odwrotnie - bardzo naturalnie. Jestem zadowolona, zobaczymy jak bedzie z "wyplukiwaniem" sie farby.
Ale niespodzianka W takim razie to ja Cię farbowałam bo chyba nie było drugiej granatowej czerni na popołudniowym szkoleniu Będę wdzięczna jeśli za jakiś czas dasz znać co z tym blaskiem i wypłukiwaniem koloru bo pierwszy raz używałam INOA.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:09   #88
queengloria
Rozeznanie
 
Avatar queengloria
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 574
GG do queengloria
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

ok, dam znac
kolezanki w pracy twierdza, ze blask jest
__________________
[aniolek1]24634[/aniolek1]
queengloria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 08:37   #89
uska75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

witam, ile czasu trwa to spotkanie organizacyjne-tzn, pierwsze, ja ide 11.06.2010 r. ? dzieki.ide w warszawie na Duchnicka 3.
uska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 06:42   #90
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Cytat:
Napisane przez uska75 Pokaż wiadomość
witam, ile czasu trwa to spotkanie organizacyjne-tzn, pierwsze, ja ide 11.06.2010 r. ? dzieki.ide w warszawie na Duchnicka 3.
U mnie mialo sie zaczac o 15.15, ale szkolenie dla fryzjerów troche sie przedłuzyło i zaczeli jakos o 15.40 i juz o 17.40 było gotowe, takze z 2 godziny to minimum.
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.