Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-10, 16:04   #4981
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja zawsze znajdę inny powód do wydania kasy niż wyjazd na jakieś wakacje.
Poza tym mamy z moim facetem skrajnie różne wizje urlopów, tzn on - plażowanie all-inclusive, ja - zwiedzanie i łażenie, więc w ogóle nawet nigdzie razem jeszcze nie byliśmy, a jesteśmy ze sobą 4 lata. Nie widzę tu za bardzo możliwości kompromisu, bo jak raz ja mam się męczyć i za to jeszcze płacić, a raz on i też płacić, to bez sensu. Do Polski też go ze sobą nie ciągnę, bo raz że z nikim by się nie dogadał, dwa że mój urlop w Polsce to jeżdżenie od jednych do drugich, a dla niego to by była mordęga.

Ostatnio przyjaciółka opowiadała mi historię ze swojej pracy: pewien Holender żonaty z Polką strasznie psioczył, że on każdy urlop ma zepsuty, bo musi z nią jeździć do jej rodziny w Rzeszowie i spędzają czas w 4 ścianach siedząc u jej ciotek i kuzynów, więc on nawet nie wie, co jest w Polsce ciekawego, bo tylko widział pomnik Wielkiej Ci*y

Na tygodniowym wyjezdzie na wakacje mozesz 2-3 dni zwiedzać, reszte lezec. Dla mnie idealny kompromis
Nam sie nie chce nawet w Polske jechac Odpuszczamy wyjazdy w tym roku.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-10, 16:05   #4982
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja zawsze znajdę inny powód do wydania kasy niż wyjazd na jakieś wakacje.
Poza tym mamy z moim facetem skrajnie różne wizje urlopów, tzn on - plażowanie all-inclusive, ja - zwiedzanie i łażenie, więc w ogóle nawet nigdzie razem jeszcze nie byliśmy, a jesteśmy ze sobą 4 lata. Nie widzę tu za bardzo możliwości kompromisu, bo jak raz ja mam się męczyć i za to jeszcze płacić, a raz on i też płacić, to bez sensu. Do Polski też go ze sobą nie ciągnę, bo raz że z nikim by się nie dogadał, dwa że mój urlop w Polsce to jeżdżenie od jednych do drugich, a dla niego to by była mordęga.

Ostatnio przyjaciółka opowiadała mi historię ze swojej pracy: pewien Holender żonaty z Polką strasznie psioczył, że on każdy urlop ma zepsuty, bo musi z nią jeździć do jej rodziny w Rzeszowie i spędzają czas w 4 ścianach siedząc u jej ciotek i kuzynów, więc on nawet nie wie, co jest w Polsce ciekawego, bo tylko widział pomnik Wielkiej Ci*y
Dla mnie też wyjazdy nie są priorytetem, tym bardziej, że sama organizacja, dojazdy i pakowanie/rozpakowywanie jest tak męczące, że już mi się odechciewa wyjeżdżać.
Zwykle to wygląda tak, że wyjazd w sobotę, więc cały tydzień po pracy to kompletowanie 'wyprawki' na wyjazd, ogarnianie ubrań, pakowanie, a w piątek wyjdę późno z pracy i z jęzorem na brodzie staram się wszystko dokończyć. Potem powrót w niedzielę za tydzień/dwa późno w nocy i w poniedziałek znowu do pracy, a po rozpakowywanie i pranie
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-10, 16:13   #4983
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Dla mnie też wyjazdy nie są priorytetem, tym bardziej, że sama organizacja, dojazdy i pakowanie/rozpakowywanie jest tak męczące, że już mi się odechciewa wyjeżdżać.
Zwykle to wygląda tak, że wyjazd w sobotę, więc cały tydzień po pracy to kompletowanie 'wyprawki' na wyjazd, ogarnianie ubrań, pakowanie, a w piątek wyjdę późno z pracy i z jęzorem na brodzie staram się wszystko dokończyć. Potem powrót w niedzielę za tydzień/dwa późno w nocy i w poniedziałek znowu do pracy, a po rozpakowywanie i pranie
Serio? Ja sie pakuje 40 minut na tygodniowy wyjazd.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-10, 22:04   #4984
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ja jadę do Międzybrodzia Żywieckiego na 5 dni, a wcześniej syn na Mazury na obóz sportowy. Dzisiaj byłam podpisać wszystkie zgody, m. in. taką, że jestem świadoma, że wysyłając dziecko na obóz narażam jego życie i zdrowie, przez ten Covid straszny cyrk się zrobił i masa absurdalnych przepisów.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 17:35   #4985
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Serio? Ja sie pakuje 40 minut na tygodniowy wyjazd.
Zazdroszczę- ja mam wieczny dylemat co zabrać i strategię obmyślam dużo wcześniej. Moja mama przed każdym wyjazdem przynajmniej miesiąc wcześniej wyciąga walizkę i powoli dopełnia, żeby niczego nie zapomnieć ew. dokupić

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja jadę do Międzybrodzia Żywieckiego na 5 dni, a wcześniej syn na Mazury na obóz sportowy. Dzisiaj byłam podpisać wszystkie zgody, m. in. taką, że jestem świadoma, że wysyłając dziecko na obóz narażam jego życie i zdrowie, przez ten Covid straszny cyrk się zrobił i masa absurdalnych przepisów.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Ja chciałam w tym roku wysłać córkę na pierwszy wyjazd na jakiś obóz, ale niestety nie wyszło. Do końca nie wiadomo było jak z tymi wyjazdami będzie i okazało się dość późno, nawet nie było czasu żeby się porozglądać za czymś sensownym.
W ramach rekompensaty jedzie z tatą pod namiot nad jezioro na parę dni. U nas w tym roku wyjazdy krajowe, na zagraniczne bym się nie zdecydowała.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 18:50   #4986
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ale czas leci. Zostało mi 3 tyg do wyjazdu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 20:13   #4987
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę- ja mam wieczny dylemat co zabrać i strategię obmyślam dużo wcześniej. Moja mama przed każdym wyjazdem przynajmniej miesiąc wcześniej wyciąga walizkę i powoli dopełnia, żeby niczego nie zapomnieć ew. dokupić



Ja chciałam w tym roku wysłać córkę na pierwszy wyjazd na jakiś obóz, ale niestety nie wyszło. Do końca nie wiadomo było jak z tymi wyjazdami będzie i okazało się dość późno, nawet nie było czasu żeby się porozglądać za czymś sensownym.
W ramach rekompensaty jedzie z tatą pod namiot nad jezioro na parę dni. U nas w tym roku wyjazdy krajowe, na zagraniczne bym się nie zdecydowała.
Pakowanie to kwestia wprawy i organizacji. Im czesciej jezdzisz i im mniej masz rzeczy tym latwiej Dlatego tak wielu podroznikow przechodzi na minimalizm
Ogarniecie garderoby zajelo mi kilka lat, ale w koncu udalo mi sie pozbyc wszystkich zbednych rzeczy i kupić to czego brakowalo.
Podobnie z kosmetykami do makijazu. Z pielegnacji zawsze mi czegos brakuje na wyjazdach

Z tym obozem to moze i lepiej, ze nie wyszlo w tym roku Moi znajomi, ktorzy co roku wysylaja dzieciaki, te wakacje odpuścili z uwagi na pandemie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-18, 17:07   #4988
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ja właśnie teraz tez postawie na minimalizm w kosmetykach na wyjazd. Zawsze jak cos bede mogła dokupić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-19, 10:19   #4989
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Czy ktoś ma trampki Vans?
Wpadł mi w oko jeden model i zastanawiam się, czy warty jest prawie 400 zł?
https://www.vans.pl/shop/pl/vans-pl/...ra-vn0a3wm9wwx
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-19, 11:37   #4990
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma trampki Vans?
Wpadł mi w oko jeden model i zastanawiam się, czy warty jest prawie 400 zł?
https://www.vans.pl/shop/pl/vans-pl/...ra-vn0a3wm9wwx
moje dzieci chodzą w Vansach
Młody musi mieć wymieniane co sezon, Milena już długo chodzi w swoich, ale ona ma kilka par butów więc to trochę inaczej.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-19, 13:24   #4991
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma trampki Vans?
Wpadł mi w oko jeden model i zastanawiam się, czy warty jest prawie 400 zł?
https://www.vans.pl/shop/pl/vans-pl/...ra-vn0a3wm9wwx
400 zł na trampki to bym nie dała, ale ja zawsze kupuję na wyprzedażach max 150 zł i trzymają się kilka lat

Zobacz na Zalando, tam są wiecznie jakieś przeceny.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-20, 08:22   #4992
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma trampki Vans?
Wpadł mi w oko jeden model i zastanawiam się, czy warty jest prawie 400 zł?
https://www.vans.pl/shop/pl/vans-pl/...ra-vn0a3wm9wwx

Trampki nie są wygodne Uległam modzie na Converse i kupiłam jedną parę. Wcale w nich nie chodzę, bo podeszwy mają twarde. Zero amortyzacji. Nie nadają się na chłodne i mokre dni (materiał), a gdy jest gorąco guma parzy. Dla mnie trampki to pomyłka. Człowiek z wiekiem robi się wygodny. Jako dziecko chodziłam w trampkach, a teraz nie zamierzam.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 12:12   #4993
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Trampki nie są wygodne Uległam modzie na Converse i kupiłam jedną parę. Wcale w nich nie chodzę, bo podeszwy mają twarde. Zero amortyzacji. Nie nadają się na chłodne i mokre dni (materiał), a gdy jest gorąco guma parzy. Dla mnie trampki to pomyłka. Człowiek z wiekiem robi się wygodny. Jako dziecko chodziłam w trampkach, a teraz nie zamierzam.
Wreszcie ktos jest tego samego zdania co ja Kawal twardej gumy i plotna, bez wyprofilowania podeszwy, bez amortyzacji. Mam wrazenie, ze te opowiesci o wygodzie trampek, to tak jak opowiesci o wygodzie glanow, bo to tez byly super wygodne buty na kazda pore roku dla kazdego co bardziej zbuntowanego nastolatka. Po wyrosnieciu z okresu buntu okazywalo sie zazwyczaj, ze jest cala masa innych butow, ktore sa jednak wygodniejsze od glanow.

Z trampek mam Lacoste Ziane i to sa buty tak na 4 godziny lazenia, potem bola stopy. Mam tez Pumy Suede i one sa duzo wygodniejsze, ale tez nie sa to typowe trampki. Mierzylam jakis model Superga z podwyzszana podeszwa i nie wiem, jak komukolwiek moze w tym byc wygodnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 12:16   #4994
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Serio? Ja sie pakuje 40 minut na tygodniowy wyjazd.
Ja sama siebie pakuję też w 20 - 40 minut. Dzieci też szybko pakuję chociaż tu trzeba pomyśleć o wielu szczegółach. Ale szczerze mowiac wyjazdów z małymi dziećmi trochę mi się odechciało. Zamiast wypoczynku jest orka większa niz w domu Dzieci jednak potrzebują wrażeń, zmiany otoczenia i poznawania swiata i jeździć trzeba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2020-07-20 o 12:27
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 12:30   #4995
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Trampki nie są wygodne Uległam modzie na Converse i kupiłam jedną parę. Wcale w nich nie chodzę, bo podeszwy mają twarde. Zero amortyzacji. Nie nadają się na chłodne i mokre dni (materiał), a gdy jest gorąco guma parzy. Dla mnie trampki to pomyłka. Człowiek z wiekiem robi się wygodny. Jako dziecko chodziłam w trampkach, a teraz nie zamierzam.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wreszcie ktos jest tego samego zdania co ja Kawal twardej gumy i plotna, bez wyprofilowania podeszwy, bez amortyzacji. Mam wrazenie, ze te opowiesci o wygodzie trampek, to tak jak opowiesci o wygodzie glanow, bo to tez byly super wygodne buty na kazda pore roku dla kazdego co bardziej zbuntowanego nastolatka. Po wyrosnieciu z okresu buntu okazywalo sie zazwyczaj, ze jest cala masa innych butow, ktore sa jednak wygodniejsze od glanow.
to widzę, że mi się udało tym razem - bo kupiłam w zeszłym roku conwersy, ale taki model slip-on, bez sznurówek, a jako, że był już przeterminowany to nie było pełnej rozmiarówki i wzięłam pół rozmiaru większe, przełożyłam sobie wkładki z innych butów i śmigam w nich praktycznie codziennie, nawet przy upale, bo są mi bardzo, bardzo wygodne. A to pewnikiem przez te wypasione wkładki


co do Martensów to się zgodzę częściowo; nowe są strasznie tępe - ale za to rozchodzone i już ułożone do stopy - bajka

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja sama siebie pakuję też w 20 - 40 minut. Dzieci też szybko planuję chociaż tu trzeba pomyśleć o wielu szczegółach. Ale szczerze mowiac wyjazdów z małymi dziećmi trochę mi się odechciało. Zamiast wypoczynku jest orka większa niz w domu Dzieci jednak potrzebują wrażeń, zmiany otoczenia i poznawania swiata i jeździć trzeba.
trzy lata jeżdżenia z klasą (1-3SP) na wszelkie wycieczki i zielone szkoły zaowocowały we mnie przekonaniem, że owszem, wrażenia są potrzebne, ale wcale nie warto jeździć gdzieś daleko - ważne, żeby nocować poza domem, żeby blisko była Biedra i jakiś kiosk z pamiątkami


p.s. nie cierpię się pakować chociaż wieloletnie harcerstwo mojej córki już mnie w tym zakresie dobrze przeczołgało; 2-3 tygodniowe obozy wędrowne zagraniczne - z naciskiem na wędrowne, cały dobytek na plecach
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 12:46   #4996
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wreszcie ktos jest tego samego zdania co ja Kawal twardej gumy i plotna, bez wyprofilowania podeszwy, bez amortyzacji. Mam wrazenie, ze te opowiesci o wygodzie trampek, to tak jak opowiesci o wygodzie glanow, bo to tez byly super wygodne buty na kazda pore roku dla kazdego co bardziej zbuntowanego nastolatka. Po wyrosnieciu z okresu buntu okazywalo sie zazwyczaj, ze jest cala masa innych butow, ktore sa jednak wygodniejsze od glanow.

Z trampek mam Lacoste Ziane i to sa buty tak na 4 godziny lazenia, potem bola stopy. Mam tez Pumy Suede i one sa duzo wygodniejsze, ale tez nie sa to typowe trampki. Mierzylam jakis model Superga z podwyzszana podeszwa i nie wiem, jak komukolwiek moze w tym byc wygodnie.

Piąteczka



Ja mam bardzo wrażliwą skórę na otarcia, odgniecenia. Dlatego większość butów się dla mnie nie nadaje. Każdy but analizuję pod kątem bólu i cierpienia, który mi zada



Na długie wyjścia w upały mogę polecić Adidasy i Reeboki z siateczki, np. https://www.sklepmartes.pl/kobieta/3...3/kolor-db1338
https://www.zalando.pl/reebok-speed-...1a0lw-a11.html
Przetestowane na trasach do 15km w upale


Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja sama siebie pakuję też w 20 - 40 minut. Dzieci też szybko pakuję chociaż tu trzeba pomyśleć o wielu szczegółach. Ale szczerze mowiac wyjazdów z małymi dziećmi trochę mi się odechciało. Zamiast wypoczynku jest orka większa niz w domu Dzieci jednak potrzebują wrażeń, zmiany otoczenia i poznawania swiata i jeździć trzeba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Siebie tak, gorzej z mężem
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 12:53   #4997
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość

Na długie wyjścia w upały mogę polecić Adidasy i Reeboki z siateczki, np. https://www.sklepmartes.pl/kobieta/3...3/kolor-db1338
https://www.zalando.pl/reebok-speed-...1a0lw-a11.html
Przetestowane na trasach do 15km w upale
Tego typu buty mam w pracy, czasami robię chyba nawet więcej niż 10 km na dyżurze. Jak słyszę, że ponoć w Polsce niektóre pielęgniarki chodzą w pracy w wysokich obcasach to taką mam minę
Ale poza pracą nie, nie mogę się przekonać, tak bardzo usportowione buty to mniej więcej to samo co trekkingowe. Te Pumy Suede jeszcze estetycznie potrafię zaakceptować, jakoś się stapiają z ubraniem, ale te typowo sportowe to widzę tylko z dresami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 13:12   #4998
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

To ja trampki lubię ale nie na cały dzien.
Za to podziwiam kobiety w szpilkach które śmigają cały dzien.
To nie dla mnie.

Najlepiej czuje sie w adidasach albo balerinkach latem. Sandały na płaskim tez sa Ok.

Ale jak idę do szkoły z młodym to mam sandały trekingowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 14:02   #4999
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tego typu buty mam w pracy, czasami robię chyba nawet więcej niż 10 km na dyżurze. Jak słyszę, że ponoć w Polsce niektóre pielęgniarki chodzą w pracy w wysokich obcasach to taką mam minę
Ale poza pracą nie, nie mogę się przekonać, tak bardzo usportowione buty to mniej więcej to samo co trekkingowe. Te Pumy Suede jeszcze estetycznie potrafię zaakceptować, jakoś się stapiają z ubraniem, ale te typowo sportowe to widzę tylko z dresami.

Hitem są pielęgniarki, które śmigają w drewniakach



To ja odwrotnie: w takich sportowych chodzę na treningi, spacery, na urlopie. Do pracy kiedyś nosiłam szpilki teraz śmigam w płaskich, bo prawie nikt wysokich nie nosi. Nie ma presji.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-20, 14:20   #5000
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Te drewniaki to kiedyś była rewia mody
Chociaż nigdy nie miałam ale wiele osób miało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 19:03   #5001
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ja przedwczoraj spakowałam syna w 10 minut, nie licząc oczywiście prania, suszenia, zakupów, bo same przygotowania parę dni trwały, zaczęłam to wszystko składać do walizki i nim się obejrzałam, to już była gotowa, z tym że to jest jego 10 samodzielny wyjazd, o ile dobrze liczę, więc mam już wprawę.

Miałam drewniaki, ja nie wiem jak ja w tym mogłam chodzić

Zrobiłam ostatnio zakupy ciuchowe i bieliźniane, ciuchowe w moodo pl, mieli super promocję, wpadło mi kilka zwykłych t-shirt'ów, spódniczka i dwie sukienki po dosłownie kilka zł niektóre rzeczy wyszły, z bawełny, więc wzięłam, takie do latania, jak się okażą byle jakie, to po domu będę mieć. Kupowałam w zeszłym roku w tym sklepie i byłam zadowolona.
A bieliznę w e-lady pl, musiałam kupić kostium kąpielowy, kupiłam sobie tankini, bo jeszcze takiego czegoś nie miałam. Do tego 2 pary majtków. Niestety, co do obsługi klienta w tym sklepie, to mam mieszane uczucia. Niw wpisałam kodu na pierwsze zakupy, bo wpadł do folderu ze spamem i zobaczyłam wiadomość już po zakupie. Napisałam do nich, ale odpisali, że już nie mogą mi pomóc.
Wszystko będzie u mnie jutro, więc napiszę czy wszystko ok i może pokażę co dokładnie kupiłam.


Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 19:28   #5002
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ja teraz juz czekam na paczkę jutro ma być a ASOS

Bieliznę tez kupowałam niedawno ale połowa do zwrotu. I o dziwo nie było problemu aby oddać majtki brałam komplety.
Chociaż ja majtek nie mierzyłam


Jeszcze mi zostało kilka rzeczy do kupienia...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 20:02   #5003
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88012088]Ja teraz juz czekam na paczkę jutro ma być a ASOS

Bieliznę tez kupowałam niedawno ale połowa do zwrotu. I o dziwo nie było problemu aby oddać majtki brałam komplety.
Chociaż ja majtek nie mierzyłam


Jeszcze mi zostało kilka rzeczy do kupienia...[/QUOTE]Chyba źle napisałam, bo 2 pary majtek kupiłam zwykłych bieliźnianych, nie od stroju kąpielowego, kupiłam też tankini z majtkami, ale majtki od niego prawie na pewno będą na mnie za małe, bo ja musiałam brać na mały biust, a tyłek mam co najmniej o rozmiar większy, więc do tego jeszcze wzięłam same majtki kąpielowe inny model. Najbardziej się obawiam tego stroju czy dobrze z rozmiarem trafiłam.
Tak czytam opinie o tym sklepie e-lady, to nie są najlepsze, no ale nie było wyjścia, bo teraz jest sezon i już wyprzedane rozmiary w większości wiodących sklepach, a na kostium 300 zł nie chcę wydawać. Ten kosztował 100 zl i majtki 50.
Generalnie to ja mało kiedy coś zwracam, nie chce mi się, zazwyczaj rzeczy, które na mnie nie pasują oddaję koleżankom lub komuś z rodziny, aczkolwiek zdarzyło się, że odsyłałam.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 20:15   #5004
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chyba źle napisałam, bo 2 pary majtek kupiłam zwykłych bieliźnianych, nie od stroju kąpielowego, kupiłam też tankini z majtkami, ale majtki od niego prawie na pewno będą na mnie za małe, bo ja musiałam brać na mały biust, a tyłek mam co najmniej o rozmiar większy, więc do tego jeszcze wzięłam same majtki kąpielowe inny model. Najbardziej się obawiam tego stroju czy dobrze z rozmiarem trafiłam.
Tak czytam opinie o tym sklepie e-lady, to nie są najlepsze, no ale nie było wyjścia, bo teraz jest sezon i już wyprzedane rozmiary w większości wiodących sklepach, a na kostium 300 zł nie chcę wydawać. Ten kosztował 100 zl i majtki 50.
Generalnie to ja mało kiedy coś zwracam, nie chce mi się, zazwyczaj rzeczy, które na mnie nie pasują oddaję koleżankom lub komuś z rodziny, aczkolwiek zdarzyło się, że odsyłałam.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Ja Cie dobrze zrozumiałam

A widzisz to ja mam cycki większe od dupy wiec zawsze biore małe majtki, a duży stanik.
I jak kupowałam strój kąpielowy to tez sie cieszyłam, ze mogłam wybrać osobno inny rozmiar dołu.

Nie wiem jak w Polsce ale kupujac majtki (bieliznę) nie mozna przymierzać na miejscu. Nawet na swoją bieliznę.
I po zakupie zwrócić sie tez nie da.
Przy kasie nawet upewniają sie czy jestesmy pewne

Jednak teraz przymierzalnie w UK zamknięte i zwroty robią bez problemu. I tu małe zaskoczenie, ze właśnie majtki tez przyjęli. Chociaż pani widziała, ze stanik z kompletu tez oddawałam.

Przez pandemie to zwyczajnie miałam duże braki na lato.
Niby promocje ale i tak wydałam dość duzo...

Mam swoje ulubione sklepy gdzie kupuje bielizne ale jak na złość nic ciekawego

Zwracać tez nie lubię. Ale 4 siatki w sobotę oddałam

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-07-20 o 20:20
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 07:28   #5005
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Gratuluję zakupów Wrzućcie zdjęcia
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 08:17   #5006
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Brawo za zakupy

Kusum, możesz mi jeszcze raz napisać tego sprzedawcy z Allegro, który sprzedaje herbatę Yogi Tea Lemon Mint?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 10:07   #5007
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Brawo za zakupy

Kusum, możesz mi jeszcze raz napisać tego sprzedawcy z Allegro, który sprzedaje herbatę Yogi Tea Lemon Mint?

https://allegro.pl/oferta/herbata-li...tea-6462928891
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 11:01   #5008
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

dzięki. Zamówiłam sztuk 10
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 11:21   #5009
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Przyszły paczki.
Nie mam co pokazywać...
jak cos fajne to za duży dekolt. Większość za małe w piersiach...
Albo materiał z tylu sie marszczy.

Dzisiaj juz to oddam.
Jeszcze poczekam na męża i bede mu pokazywać to co najbardziej mi sie spodobało
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 12:22   #5010
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dzięki. Zamówiłam sztuk 10

Nie ma sprawy.

Kilka smaków jest też w Carrefour
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-21 14:26:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.