¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-04-17, 21:15   #361
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Rozjasnione wlosy

Cytat:
Napisane przez Notenno Poka¿ wiadomo¶æ
Rozjasnialam wlosy no i wyszly mi takie zolte w niektorych miejscach wrecz biale i dlatego chcialam sie zapytac czy jakbym dala na to ciemny blond, to wyszedlby ladny kolor czy wpadajacy w rudy?
Mo¿e ci wyj¶æ zieleñ po ciemnym blondzie.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez jaaaa11 Poka¿ wiadomo¶æ
tzn?

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
Artego Blueberry. Nie wysusza i nadaje ³adny odcieñ.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-18, 04:34   #362
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 894
Dot.: Rozjasnione wlosy

Cytat:
Napisane przez Notenno Poka¿ wiadomo¶æ
Rozjasnialam wlosy no i wyszly mi takie zolte w niektorych miejscach wrecz biale i dlatego chcialam sie zapytac czy jakbym dala na to ciemny blond, to wyszedlby ladny kolor czy wpadajacy w rudy?
ja tak zrobi³am i trochê rudy wyszed³ q po myciu z³oty blond

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-18, 07:56   #363
Elapawlik
Przyczajenie
 
Avatar Elapawlik
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

S± takie fajne p³ukanki do w³osów, srebrne fioletowe itp. mo¿na te¿ myæ w³osy szaponem srebrnym. Przy regularnym stosowaniu w³osy trac± ¿ó³ty po³ysk wiem, bo sama stosujê
Elapawlik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-23, 07:08   #364
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 11 185
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez Elapawlik Poka¿ wiadomo¶æ
S± takie fajne p³ukanki do w³osów, srebrne fioletowe itp. mo¿na te¿ myæ w³osy szaponem srebrnym. Przy regularnym stosowaniu w³osy trac± ¿ó³ty po³ysk wiem, bo sama stosujê
Regularnie raz w tyg czy wa razy w tyg ?
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieæ – wystarczy, ¿eby kocha³a i ochrania³a. No i by³a dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-29, 14:08   #365
aggie94
Raczkowanie
 
Avatar aggie94
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Hej, po rozja¶nianiu na mojej g³owie wysz³o klasyczne ¿ó³tko z domieszk± pomarañczy mieszkam w Niemczech i niestety nie natknê³am siê tu na typowe p³ukanki, które mo¿na dostaæ w Polsce, pani w drogerii jedynie doradzi³a mi fioletow± od¿ywkê, szampon i krem "naprawiaj±cy" koloru ciemnoniebieskiego. Od pi±tku k³adê te specyfiki na g³owê i... nic. Jestem zdesperowana, do Polski jadê dopiero po 10 maja i do tego czasu chcia³abym wygl±daæ w miarê normalnie. Aha, dodam, ¿e mia³ byæ ¶liczny 'bia³y' blond. No jestem za³amana
__________________
"Hard times gonna make you wonder why you even try, hard times gonna take you down and laugh when you cry"
aggie94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-29, 18:14   #366
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 11 185
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez aggie94 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, po rozja¶nianiu na mojej g³owie wysz³o klasyczne ¿ó³tko z domieszk± pomarañczy mieszkam w Niemczech i niestety nie natknê³am siê tu na typowe p³ukanki, które mo¿na dostaæ w Polsce, pani w drogerii jedynie doradzi³a mi fioletow± od¿ywkê, szampon i krem "naprawiaj±cy" koloru ciemnoniebieskiego. Od pi±tku k³adê te specyfiki na g³owê i... nic. Jestem zdesperowana, do Polski jadê dopiero po 10 maja i do tego czasu chcia³abym wygl±daæ w miarê normalnie. Aha, dodam, ¿e mia³ byæ ¶liczny 'bia³y' blond. No jestem za³amana
Ja bym po³o¿y³a po prostu farbe na to
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieæ – wystarczy, ¿eby kocha³a i ochrania³a. No i by³a dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-29, 18:27   #367
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 894
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

ja bym tonowala farb±.
bo jak masz pomarañcz i ¿ó³tko to wiem po sobie ze od¿ywki nie pomog±.


Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 18:29   #368
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomo¶ci: 68 534
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez aggie94 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, po rozja¶nianiu na mojej g³owie wysz³o klasyczne ¿ó³tko z domieszk± pomarañczy mieszkam w Niemczech i niestety nie natknê³am siê tu na typowe p³ukanki, które mo¿na dostaæ w Polsce, pani w drogerii jedynie doradzi³a mi fioletow± od¿ywkê, szampon i krem "naprawiaj±cy" koloru ciemnoniebieskiego. Od pi±tku k³adê te specyfiki na g³owê i... nic. Jestem zdesperowana, do Polski jadê dopiero po 10 maja i do tego czasu chcia³abym wygl±daæ w miarê normalnie. Aha, dodam, ¿e mia³ byæ ¶liczny 'bia³y' blond. No jestem za³amana
Zawsze po rozjasnianiu jest zoltko lub pomarancz, dlatego sie od razu tonuje w³osy odpowiednim odcieniem Nie robi³as tego, czy pomimo tonowania tak wysz³o?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-29, 19:45   #369
aggie94
Raczkowanie
 
Avatar aggie94
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez Corii Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze po rozjasnianiu jest zoltko lub pomarancz, dlatego sie od razu tonuje w³osy odpowiednim odcieniem Nie robi³as tego, czy pomimo tonowania tak wysz³o?
Tzn dok³adniej mówi±c ja kupi³am "colovista bleach" i to jest takie jakby 2 w 1; by³ tam proszek dekoloryzuj±cy i farba plus od¿ywka na 6 tygodni, która mia³a zapobiegaæ ¿ó³ci i nadaæ odpowiedni popielaty blond. Ta ich od¿ywka nic nie da³a i tak jak mówi³am stosujê jeszcze inne kosmetyki. Mogê ewentualnie po³o¿yæ jeszcze jak±¶ farbê na to tylko trochê siê bojê ewentualnie jakiego odcienia mia³abym u¿yæ?
__________________
"Hard times gonna make you wonder why you even try, hard times gonna take you down and laugh when you cry"
aggie94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-29, 20:00   #370
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 894
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

perla

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-29, 20:07   #371
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomo¶ci: 68 534
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez aggie94 Poka¿ wiadomo¶æ
Tzn dok³adniej mówi±c ja kupi³am "colovista bleach" i to jest takie jakby 2 w 1; by³ tam proszek dekoloryzuj±cy i farba plus od¿ywka na 6 tygodni, która mia³a zapobiegaæ ¿ó³ci i nadaæ odpowiedni popielaty blond. Ta ich od¿ywka nic nie da³a i tak jak mówi³am stosujê jeszcze inne kosmetyki. Mogê ewentualnie po³o¿yæ jeszcze jak±¶ farbê na to tylko trochê siê bojê ewentualnie jakiego odcienia mia³abym u¿yæ?
A rozumiem Te produkty 2in1 to takie lekkie naci±ganie moim zdaniem
Najlepiej dekoloryzator i toner, a potem stosowaæ fioletowe p³ukanki lub szampony Aczkolwiek to nie gwarantuje utrzymania czystej platyny/bieli do nastêpnego dekoloryzowania odrostostów. Po prostu utrzymanie takiego odcienia na d³uzej jest ma³o realne, chocia¿ ³atwiejsze w osiagnieciu jesli kto¶ swoje naturalsy ma w odcieniu blondu na poziomie powiedzmy 9, a nie 6-7
No to trochê ryzykowne daæ farbê, bo róznie wyj¶æ moze.
Ale z odcieniem nie doradzê, bo w farbach nie siêdzê generalnie. Z tonerem by³oby tak, ze po³aczyc trzeba by by³o dwa odcienie w zaleznosci od tego co sie ma na g³owie, zeby wyszed³ ch³odny efekt.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-29, 21:15   #372
aggie94
Raczkowanie
 
Avatar aggie94
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez jaaaa11 Poka¿ wiadomo¶æ
perla

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
Wielkie dziêki, jeszcze do czwartku-pi±tku bêdê próbowaæ z tym co mam, bo zauwa¿y³am, ¿e pod spodem zrobi³y mi siê bia³awe pasemka, wiêc jest nadzieja, ale je¶li nie da mi to wiêkszego efektu, to chyba siê skuszê!

Cytat:
Napisane przez Corii Poka¿ wiadomo¶æ
A rozumiem Te produkty 2in1 to takie lekkie naci±ganie moim zdaniem
Najlepiej dekoloryzator i toner, a potem stosowaæ fioletowe p³ukanki lub szampony Aczkolwiek to nie gwarantuje utrzymania czystej platyny/bieli do nastêpnego dekoloryzowania odrostostów. Po prostu utrzymanie takiego odcienia na d³uzej jest ma³o realne, chocia¿ ³atwiejsze w osiagnieciu jesli kto¶ swoje naturalsy ma w odcieniu blondu na poziomie powiedzmy 9, a nie 6-7
No to trochê ryzykowne daæ farbê, bo róznie wyj¶æ moze.
Ale z odcieniem nie doradzê, bo w farbach nie siêdzê generalnie. Z tonerem by³oby tak, ze po³aczyc trzeba by by³o dwa odcienie w zaleznosci od tego co sie ma na g³owie, zeby wyszed³ ch³odny efekt.
No ja naturalnie jestem ciemn± blondynk±... :P dlatego wiem, ¿e ciê¿ko i wiem, ¿e ryzykowa³am. Ja niestety w ogóle w tym nie siedzê, ale chyba w wolnej chwili poczytam o tonerach i mo¿e bêdê próbowaæ. Ryzyk-fizyk jak to mówi±, a ja siê ryzyka nie bojê w mega ostateczno¶ci zostaje po prostu fryzjer

Ale ogólnie teraz modne kolorowe w³osy, wiêc to mnie pociesza hahah
__________________
"Hard times gonna make you wonder why you even try, hard times gonna take you down and laugh when you cry"
aggie94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-29, 22:31   #373
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomo¶ci: 68 534
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez aggie94 Poka¿ wiadomo¶æ
No ja naturalnie jestem ciemn± blondynk±... :P dlatego wiem, ¿e ciê¿ko i wiem, ¿e ryzykowa³am. Ja niestety w ogóle w tym nie siedzê, ale chyba w wolnej chwili poczytam o tonerach i mo¿e bêdê próbowaæ. Ryzyk-fizyk jak to mówi±, a ja siê ryzyka nie bojê w mega ostateczno¶ci zostaje po prostu fryzjer

Ale ogólnie teraz modne kolorowe w³osy, wiêc to mnie pociesza hahah
Ciemny blond to i tak lepiej niz jakby¶ braz mia³a
Generalnie bia³e w³osy to ciê¿kie wyzwanie i tyle wiem cos o tym, bo od 2 lat sie z tym borykam

Ha ha, tez prawda my¶la³am czyby nie zrobiæ ró¿owych zmywalnym czym¶, tym bardziej, ze ostatnio dosta³am p³ukankê ró¿owa z Delii i korci mnie ja u¿yæ mo¿e na pasemko testowe spróbuje najpierw
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-29, 23:00   #374
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 894
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez aggie94 Poka¿ wiadomo¶æ
Wielkie dziêki, jeszcze do czwartku-pi±tku bêdê próbowaæ z tym co mam, bo zauwa¿y³am, ¿e pod spodem zrobi³y mi siê bia³awe pasemka, wiêc jest nadzieja, ale je¶li nie da mi to wiêkszego efektu, to chyba siê skuszê!



No ja naturalnie jestem ciemn± blondynk±... dlatego wiem, ¿e ciê¿ko i wiem, ¿e ryzykowa³am. Ja niestety w ogóle w tym nie siedzê, ale chyba w wolnej chwili poczytam o tonerach i mo¿e bêdê próbowaæ. Ryzyk-fizyk jak to mówi±, a ja siê ryzyka nie bojê w mega ostateczno¶ci zostaje po prostu fryzjer

Ale ogólnie teraz modne kolorowe w³osy, wiêc to mnie pociesza hahah
spróbuj te¿ szampon niebieski czy tam fioletowy lub maskê podtrzymaæ z 30min
je¶li masz maskê gotowa to zostawiæ ja na jaki¶ czas na g³owie.
wiadomo szamponu tyle nie trzymaj ale jak ja nie mam maski z fioletem to mieszam maskê z szamponem fioletowym i na trochê czasu.

ale my¶lê ¿e mo¿e a¿ takiego efektu nie byæ na samych maskach.

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Poka¿ wiadomo¶æ
Ciemny blond to i tak lepiej niz jakby¶ braz mia³a
Generalnie bia³e w³osy to ciê¿kie wyzwanie i tyle wiem cos o tym, bo od 2 lat sie z tym borykam

Ha ha, tez prawda my¶la³am czyby nie zrobiæ ró¿owych zmywalnym czym¶, tym bardziej, ze ostatnio dosta³am p³ukankê ró¿owa z Delii i korci mnie ja u¿yæ mo¿e na pasemko testowe spróbuje najpierw
robi³am. mega efekt.ale nie przesadz z ilo¶ci± p³ukanki ró¿owej bo bêdziesz arielka

ja mam te¿ szampon ró¿owy jak myje nim g³owê to ³adny odcieñ nadaje

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-29, 23:02   #375
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 11 185
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Ja myje szampanem z Joanny fioletowym + Raz na jakis czas p³ukania ró¿owa i jest super odcien
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieæ – wystarczy, ¿eby kocha³a i ochrania³a. No i by³a dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-30, 10:11   #376
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomo¶ci: 68 534
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez jaaaa11 Poka¿ wiadomo¶æ
robi³am. mega efekt.ale nie przesadz z ilo¶ci± p³ukanki ró¿owej bo bêdziesz arielka

ja mam te¿ szampon ró¿owy jak myje nim g³owê to ³adny odcieñ nadaje

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
Masz moze jakies foty z efektem po tej p³ukance?
No bojê sie zrobic i tak, bo bia³e w³osy chwytaja takie rzeczy szybko i nawet jesli sa zmywalne to schodz± z nich ciêzko
Najpierw chyba na jakims pasemku spróbujê asekuracyjnie

Jakie proporcje stosowa³as do tej p³ukanki w ogóle? Takie, jak na etykiecie czy inne?
Na filmiku jedna jutuberka mowi ze miksuje rozowa i srebrna chyba dla fajniejszego efektu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-30, 11:12   #377
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 894
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

widzia³am ten filmik. my¶lê ¿e warto spróbowaæ Ja na pocz±tku mniej jak na etykiecie pisa³o da³am. b0 jednak nie chcia³am byæ ekstra ró¿owa



Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-30, 11:18   #378
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomo¶ci: 68 534
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez jaaaa11 Poka¿ wiadomo¶æ
widzia³am ten filmik. my¶lê ¿e warto spróbowaæ Ja na pocz±tku mniej jak na etykiecie pisa³o da³am. b0 jednak nie chcia³am byæ ekstra ró¿owa



Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
Dziekuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-03, 18:05   #379
aggie94
Raczkowanie
 
Avatar aggie94
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Dziêki dziewczyny za wszystkie rady! W³osy ju¿ mam w do¶æ ³adnym odcieniu (uff), ale to i tak jeszcze nie to co bym chcia³a Poradzi³am sobie z nimi szamponetk± i sprejem z syossa (jaka¶ nowo¶æ w drogerii, ale w miarê dobrze neutralizuje ¿ó³æ). Oczywi¶cie dalej stosujê szampon i nak³adam od¿ywkê. Jeszcze raz wielkie dziêki! W razie czego znowu siê zg³oszê
__________________
"Hard times gonna make you wonder why you even try, hard times gonna take you down and laugh when you cry"
aggie94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-03, 18:10   #380
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 11 185
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez aggie94 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny za wszystkie rady! W³osy ju¿ mam w do¶æ ³adnym odcieniu (uff), ale to i tak jeszcze nie to co bym chcia³a Poradzi³am sobie z nimi szamponetk± i sprejem z syossa (jaka¶ nowo¶æ w drogerii, ale w miarê dobrze neutralizuje ¿ó³æ). Oczywi¶cie dalej stosujê szampon i nak³adam od¿ywkê. Jeszcze raz wielkie dziêki! W razie czego znowu siê zg³oszê
Pokaz zdjecia przed i po

Jestem ciekawa
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieæ – wystarczy, ¿eby kocha³a i ochrania³a. No i by³a dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-05, 16:26   #381
aggie94
Raczkowanie
 
Avatar aggie94
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

https://imgur.com/a/k0Xrm66

https://imgur.com/a/pDPS4xC
Nie wiem jak tutaj dodawaæ zdjêcia to dajê linki :P
__________________
"Hard times gonna make you wonder why you even try, hard times gonna take you down and laugh when you cry"

Edytowane przez aggie94
Czas edycji: 2018-05-05 o 16:28
aggie94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-10, 14:59   #382
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 042
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Pisa³am w innym temacie, ale mo¿e spróbujê i tutaj.

Hej, obecnie mam w³osy rozja¶niane, swoje mam takie raczej ¶redni br±z.
Za miesi±c idê do fryzjera, przyciemniaæ, na trochê ciemniejszy blond. Obecnie szlag mnie ju¿ trafia, z tym kolorem, dlatego chcia³abym u¿yæ szamponetki.
Mam w domy tê z Joanny. Zastanawiam siê, czy nie wykorzystaæ jej na dniach, ale czy nie zrobi mi czego¶ dziwnego na w³osach?
Dwa pierwsze zdjêcia to mój obecny kolor, a 3 - to ta szampoonetka.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: png 1.png (253,5 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png 2.png (94,8 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg szampon.jpg (132,3 KB, 15 za³adowañ)
Baas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-10, 15:01   #383
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 894
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

moim zdaniem to mo¿e za du¿o nie zmieniæ ta szamponetka A nawet jak to dwa mycia i nic nie bêdzie.

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-10, 15:33   #384
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 042
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez jaaaa11 Poka¿ wiadomo¶æ
moim zdaniem to mo¿e za du¿o nie zmieniæ ta szamponetka A nawet jak to dwa mycia i nic nie bêdzie.

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
No, tak te¿ mo¿e byæ w³a¶ciwie. Chcia³am je chocia¿ na chwile lekko przyciemniæ, bo fryzjer dopiero w po³owie czerwca, a mnie tu ju¿ s³abi.
Baas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-10, 15:54   #385
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 894
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

my¶lê ¿e nie ryzykujesz nic tak naprawdê. choæ mogê siê myliæ.

wydaje mi siê ¿e ju¿ kiedy¶ mia³am.ta szamponetke i krzywdy nie zrobi³a.

W sumie szampony maj± to do siebie ¿e i tak siê zmyja

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-10, 16:03   #386
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 042
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez jaaaa11 Poka¿ wiadomo¶æ
my¶lê ¿e nie ryzykujesz nic tak naprawdê. choæ mogê siê myliæ.

wydaje mi siê ¿e ju¿ kiedy¶ mia³am.ta szamponetke i krzywdy nie zrobi³a.

W sumie szampony maj± to do siebie ¿e i tak siê zmyja

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
Na razie trochê mam obawy. Mam te¿ dosyæ ciemne odrosty i nie wiem jak te odrosty bêd± wygl±daæ, po na³o¿eniu tej szamponetki.
Baas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-10, 16:14   #387
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 894
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

to odrostow nie tobie pewnie mo¿e nada odcieñ jaki¶ ale nie rozja¶ni. to jestszampon

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-10, 16:24   #388
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 042
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez jaaaa11 Poka¿ wiadomo¶æ
to odrostow nie tobie pewnie mo¿e nada odcieñ jaki¶ ale nie rozja¶ni. to jestszampon

Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka
Tak, tak, odrostów, tak ciemnych pewnie nie tknie nawet, Mo¿e w sobotê co¶ pomodze. Dziêki za pomoc.
Baas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-18, 20:42   #389
WerciaR24
Przyczajenie
 
Avatar WerciaR24
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Na odrost mi fryzjerka farbê revlona k³adzie, tam tak± specjaln± seriê do blond w³osów ma. Nie s± ¿ó³te i nawet równomiernie rozja¶nia. Odrost mam taki mega mocno ciemny. Tylko ponoæ trzeba patrzeæ czy farba ma hologram, bo np na allegroszku jakie¶ podróbki sprzedaj±. Jaka¶ dziewczyna pisa³a ¿e wrêcz br±zowe jej wysz³y mimo ¿e ciep³y blond kupowa³a
WerciaR24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-22, 14:56   #390
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 77
GG do czarnaroza
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Mam pytanie.
Ile czasu muszê odczekaæ po dekoloryzacji/ rozja¶nianiu zanim na³o¿ê farbê?
Bo z tym pomarañczowo- ¿ó³tym, tonowanym gencjan± ju¿ siê wytrzymaæ nie da. Ile mniej wiêcej dzia³a ta chemia?
__________________
A przede mn± niedokoñczony wiersz...

czarnaroza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 07:58:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.