Ciemniejsze wlosy na stale - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-23, 19:41   #1
Maxiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3

Ciemniejsze wlosy na stale


Witam, mam jasne blond wlosy na glowie i chcialbym je jakos przyciemnic na stale poniewaz zawsze marzyly mi sie ciemniejsze wlosy...slyszalem ze farbowanie wlosow na jasniejszy kolor niz te ktore ma sie na glowie spowoduje ze moje wlosy zciemnieja. Czy jak sobie pofarbuje jakis kawalek wlosow (bo nie chce farbowac calej glowy...a malego kawalka nie byloby tak widac) na glowie to bedzie taki sam efekt jakbym pofarbowal sobie cala glowe..czy sciemnieje mi tylko ten pofarbowany kawalek wlosow???jestem troche zielony w temacie i za wszelka pomoc z gory bardzo dziekuje
Maxiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 19:54   #2
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Ciemniejsze wlosy na stale

a co to za dziwna teoria? Co to znaczy farbowanie na kolor jasniejszy? Możesz sobie włosy co najwyżej rozjaśnić, a wtedy po jakimś czasie pojawią się odrosty i faktycznie będą one ciemniejsze niż reszta włosów, ale chyba nie o to Ci chodzi, prawda? Więc jesli chcesz włosy ciemniejsze to po prostu je ufarbuj na ciemniejszy kolor, na początek może jakąś farbą półpermanentną czy szamponetką.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 21:52   #3
Maxiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Ciemniejsze wlosy na stale

slyszalem ze jesli farbuje sie wlosy na kolor ciemniejsz wlosy ,,bronia sie" i sie rozjasniaja, jesli na kolor jasniejszy wlosy ciemnieja... . Co oznacza farbowanie na kolor jasniejszy??Oznacza to ze farbujesz wlosy na kolor jasniejszy niz na glowie np: Masz ciemny blad i farbujesz na jasny blad...oto mi chodzi. Nie chce farbowac wlosow na ciemniejszy kolor poniewaz farbowanie na ciemniejszy rozjasni moje wlosy... .
Maxiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 21:56   #4
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Ciemniejsze wlosy na stale

Farbowanie na jaśniejszy kolor może najwyżej sprawiać wrażenie, że odrosty są ciemniejsze, niż w rzeczywistości.

Skąd wytrzasnąłeś tę teorię o "obronie włosów"? Zaintrygowało mnie to.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 22:06   #5
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Ciemniejsze wlosy na stale

Cytat:
Napisane przez Maxiii
slyszalem ze jesli farbuje sie wlosy na kolor ciemniejsz wlosy ,,bronia sie" i sie rozjasniaja, jesli na kolor jasniejszy wlosy ciemnieja... . Co oznacza farbowanie na kolor jasniejszy??Oznacza to ze farbujesz wlosy na kolor jasniejszy niz na glowie np: Masz ciemny blad i farbujesz na jasny blad...oto mi chodzi. Nie chce farbowac wlosow na ciemniejszy kolor poniewaz farbowanie na ciemniejszy rozjasni moje wlosy... .
Farbowanie na kolor jasniejszy nic nie da!!! Jest we fryzjerstwie taka prawda, która mówi " farba farby nie rozjaśni", a w praktyce oznacza to tyle, że jeśli np. na swój ciemny blond nałożysz jasny, to po prostu zmarnujesz czas i pieniądze, a efektu nie będzie żadnego. Nic się nie zmieni
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 19:03   #6
Maxiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Ciemniejsze wlosy na stale

to szkoda...myslalem ze to moze byc sposob...wiec nie zmienie koloru swoich wlosow na stale...moze z wiekiem zciemnieja , pozyjemy zobaczymy...

selekcjonerka:skad wzialem teorie o ,,obronie wlosow" ??hmm...tak jakos nazwalem fakt iz wlosy zawsze probuja wrocic do swojego pierwotnego koloru...
Maxiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.