Wizażanki ---łączcie się na pomoc:p - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-29, 11:00   #1
Natalia
Raczkowanie
 
Avatar Natalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 36
Red face

Wizażanki ---łączcie się na pomoc:p


Cześć Wam
Mam nie lada problem,za 2 tygodnie mam moja 100dniówkę.Pech chciał ,ze wypada ona w niedzielę ....nie mam mowy o wizycie w profesolanym salonie fryzjerskim jednym słowem kicha .

Aha ewentualnie moge poprosić znajomą fryzjerke mojej koleżanki żeby mnie uczesała.Problem tkwi w tym iż ja jej nie znam osobiście i nie wiem jakie ma "zdolności"...mam nadzieje,ze wiecie o co mi chodzi
Mogłybyście mi podsunąc pare fajnych pomysłów i wypróbowanych patentów na jakies fryzurki,które mogłabym sama wykonać albo ta fryzjerka??!! Baaaaaaaaaardzo ładnie proszę

P.s. Przyblize Wam moze nie co mój typ urody " mam owalny kształt twarzy , raczej wysokie czoło (co komplikuje sprawe ) włosy blond (balejaż) wycieniowane,do ramion ....pół długie , grzywke na bok
..n.no i chyba tyle
Pozdrawiam baaaaaardzo serdecznie
Natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 11:38   #2
aja018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: Wizażanki ---łączcie się na pomoc:p

Ja Ci powiem jakie jest moje zdanie Ja osobiście studniowle mialam 14 stycznia i mialam rozpuszczone i wyprostowane włosy. Czulam sie bardzo swobodnie i super sie bawilam. Natomiast wszystkie te laski ktore mialy koki nie koki, czy jakies upiecia to.....to malo ktorej wytrzymaly sie te fryzurki do 12 jak chcesz isc tam sie dobrze pobawic i wyskakac to radze w rozpuszczonych a tez to slicznie wygląda szczegolnie jak sa ladnie sciete wloski
aja018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 11:53   #3
Natalia
Raczkowanie
 
Avatar Natalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 36
Dot.: Wizażanki ---łączcie się na pomoc:p

Aja018...szczerze mówiąc to też myslałam ,żeby je tylko wyprostować .I nie wiem czy to nie bedzie najlepsze wyjście.Proste i efektowne zarazem

Pozdr.
Natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.