Szukam delikatnego żelu do mycia twarzy który zmyje dokładnie podkład Colorstay Revlon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-24, 23:12   #1
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386

Szukam delikatnego żelu do mycia twarzy który zmyje dokładnie podkład Colorstay Revlon


Tak jak wyżej. Zastanawiam się nad kilkoma:
Kolastyna Piękno Natury, żel oczyszczająco-kojący, Neutrogena Visibly Refined, Pore Refining Facial Wash, Nivea Visage Kremowy żel do mycia twarzy (cera sucha)
...a może jeszcze inny?
Codziennie używam podkładu i pomimo tego, że mam cerę mieszaną ze skłonnościami do niespodzianek i przesuszenia szukam czegoś delikatnego, co nie wysuszy mi buzi i co sprawi, ze po calym dniu noszenia podkładu i pudru moja buzka odpocznie Drogie wizażanki bardzo proszę od radę
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 10:42   #2
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Szukam delikatnego żelu do mycia twarzy który zmyje dokładnie podkład Colorstay Revlon

No proszę.......please!
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 10:58   #3
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Re: Szukam delikatnego żelu do mycia twarzy który zmyje dokładnie podkład Colorstay Revlon

Johnson's Facial Wash.
Są różne wersje, na pewno jest do skóry wrażliwej, wydaje mi się, że jest też do skóry suchej. Koszt to chyba paręnaście złotych.
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 13:48   #4
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: Szukam delikatnego żelu do mycia twarzy który zmyje dokładnie podkład Colorstay Revlon

polecam Garnier skin naturals do cery normalnej i mieszanej, na środku tubki(zielonej) jest napis "podstawa pięlegnacji". ja mam bardzo wrażliwą skrórę, prawio wszystko mi podrażnia, a ten wprost przeciwnie, jest cudowny i na dodatek dokładnie oczyszcza i ma przyjemny , świezy zapach. cena to 10-15 złotych(nie pamiętam dokładnie) polecam i pozdrawiam
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 14:39   #5
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: Szukam delikatnego żelu do mycia twarzy który zmyje dokładnie podkład Colorstay Revlon

A może żel do mycia twarzy Iwostin Purritin? Na KW dziewczyny bardzo go chwalą, ja też go używam i jestem zadowolona naprawdę dobrze zmywa makijaż, ja używam raczej lżejszego podkładu, ale jak posmaruję się Colorstay'em to też nie ma problemu.
pozdrawiam i życzę udanego zakupu
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 18:33   #6
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Szukam delikatnego żelu do mycia twarzy który zmyje dokładnie podkład Colorstay Revlon

Witaj Nora. Używam do swojej, mocno wymagającej gębuli gelu
Dr Irena Eris. I są to kosmetyki-które wogóle akceptuję / marka/. Wybrałam nawet gel do naczynek. jestem bardzo zadowolona. Nawet jest używany podczas oczyszczania twarzy specjalną, miękką szczoteczką do demakijażu.

Jest to seria PHARMACERIS N / czerwony pasek/ - kojący żel myjący z wyciągiem z oczaru wieginijskiego, vitc, ph-neutral . Jesli mojej cery nie podrażnia i dobrze oczyszcza-to znaczy że niezły. Cena w zależności miejsca zakupu od 14-16 zl/200 ml.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 18:35   #7
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Szukam delikatnego żelu do mycia twarzy który zmyje dokładnie podkład Colorstay Revlon

Oj, joj. Akceptuję jedynie z tej marki tylko ten jeden, jedyny produkt. Dla jasności. Pzdr
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-26, 18:37   #8
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: Szukam delikatnego żelu do mycia twarzy który zmyje dokładnie podkład Colorstay Revlon

Tylko i wylacznie zel do mycia twarzy Toleriane La Roche Posay. Sprawdz opinie na KWC. To raz. Dwa, ze kosztuje ok.40 zl, ale mi jedno opakowanie starcza na4-5 miesiecy! A zmywam nim twarz dwa, albo trzy razy dziennie.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.