pajączki na powiekach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-06, 11:03   #1
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165

pajączki na powiekach


Cześć Dziewczyny!
Chciałabym prosić o pomoc w następującej kwestii: od dłuższego czasu gnębią mnie bardzo widoczne i duże pajączki (rozszerzone naczynka) na powiekach Zauważyłam że nasilają się po nałożeniu prawie każdego kremu pod oczy. Zaś po takich z retinolem lub ceramidami – jestem w wieku „poborowym” do pierwszych kremów przeciwzmarszczkowych, następuje „wysyp” drobniejszych
Jestem już załamana, bo jedyny krem, który nie nasila tego efektu to żel pod oczy Hydraphase La Roche’a a on jest za mało nawilżający.
Chciałabym zaznaczyć, że nie mam jakoś specjalnie naczynkowej cery i wredne pajączki uczepiły mi się tylko okolicy oczu.
Czy któraś z was cierpi na podobną przypadłość?
Będę wdzięczna za porady
Pozdrawiam cieplutko
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 15:48   #2
Madlain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 7
GG do Madlain
Re: pajączki na powiekach

Podpinam się, chociaż niestety pomóc nie pomogę. Mam to samo. Tzn. może te naczynka nie są u mnie aż tak bardzo widoczne, mam dość głęboko osadzone oczy i trzeba się przyjrzeć bardziej, ale fakt faktem, że są i także nie wiem co zrobić. Kremy pod oczy chyba tego nie nasilają, chociaż ja jeszcze przeciwzmarszczkowych raczej nie używam. Tyle, że ja mam ogólnie naczynkową cerę. Najgorsze jest to, że większości kremów na naczynka raczej nie możńa stosować na powieki. Próbowałam kiedyś z kremem Pharmaceris, ale lepiej nie mówić nawet szczegółowo jak ja potem wyglądałam. Uczulił mnie nie tylko na powiekach, normalnie wstyd mi było wyjść z domu i jeszcze toto bolało i swędziało i w ogóle. Z KWC wyczytałam, że krem Iwostinu raczej powiek nie podrażnia i kupiłam go sobie nawet, tylko póki co na twarz wykańczam Rosaliac, którym nie odważyłabym się powiek posmarować, a jakoś tak twarz innym, powieki innym, co innego pod oczy, za dużo tego. Ale fakt, że mnie nie uczulił ten Iwostin, przynajmniej na razie, tyle że nie mam pojęcia, czy coś pomoże, w sumie jakoś wątpię.
Pozdrówka
__________________
Madlain nie mylić z Madlaine
Madlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 21:11   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: pajączki na powiekach

na naczynka pod oczami mozesz stosować żel arnikowy flos-leku. plis środki doustne (rutinoscorbin itp), plus krem z filtrem.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.