makijaz oczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-15, 11:13   #1
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Smile

makijaz oczu


prosze o rade na temat cieni do powiek dla szroniebieskich oczu?!nie mam pojecia jaki kolorek mi pasuje ani jak technika powinnam sie malowac!prosze o zdjecia makijazu oczu!i nazwy firm ktorych cienie sie sprawdzaja!z gory dzieki !!
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 12:05   #2
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: makijaz oczu

Cześć
Wiesz z tego co ja wiem to teraz przede wszytskim cienie wybiera się pod kątem tego co masz na sobie. Tzn jeśli jesteś ubrana w kolory ciepłe ( czerwony zielony brąz itd.) to takie kolory wybierasz. Mam oczy tego samego kolory i to się sprawdza. A co do techniki malowania. Niestety nie załącze fotek bo obecnie nie mam jak ich zrobić, ale napisze co robie krok po kroku. Tu uzywam kredki , 3 cieni.
1. Ołówkiem do oczu podkreślam górną powiękę i w zew kąciku dolnej to tak wychodzi 1/3 oka (wtedy oko sprawia wrażenie otwartego i nie ma efektu świnskich oczek tzn. np gdy masz zakreslone cale oko na czarno wtedy ono jest zamkniete i własnie to daje taki efekt- zminiejsza oko)
2.na całą powiękę nakładam powiękę najjaśniejszy cień - ja mam taki specjalny to jest taki jasny beż. I jego stosuje jako podkład pod inne cienie.
3. jasny cień (ale nie ten najjaśniejszy) nakładam na ruchomą częsc górnej powieki i podkreslam nim takze dolną.
4. w kącikach używam ciemnego cienia.
5. na koniec mniej wiecej na srodku oka robie tzw swiatelko czyli nakladam tennajjasniejszy cien - po 1 dziekki temu nie widac granicy miedzy tym jasnym a ciemnym cieniem a po 2 to daje oku blysk
6. i oczywiscie tusz.

Przepraszam ze jest nieskladnie i nieladnie;P

Aha a co do tego jakie cienie jakich firm... to nei wiem- ja od kilku lat używam Oriflame i z nich jestem zadowolona nie wiem jak inne
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.