Mamusie lutowe 2015 - cz. 8 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-12, 14:41   #4381
AGATA2605
Rozeznanie
 
Avatar AGATA2605
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 625
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cześć Dziewczyny,

ja od dwóch dni jestem strasznie słaba, śpię po 12-13 godzin i dalej jestem zmęczonaCiśnienie mam dobre także nie wiem co mi jest może to jakiś objaw zbliżającego się porodu jest i to ja będę mamą z 13- stego w piątek.

Alunia- miałam linka do tego Kossakowskiego ale nie mogę go znaleźć, wiem że w tej telewizji TTV są powtórki tych programów i na necie też.

Węgielek
- biedna jesteś z tymi niedomówieniami z mamą, ja uważam że przekraczając próg mojego domu każdy powinien respektować zasady jakie w nim panują. Chociaż moja mama też ma często za dużo do powiedzenia, no ale cóż cholera wie jakie my będziemy w ich wieku

Duszona
- ja również trzymam za Ciebie kciuki, będzie dobrze

Mama Zuzi- gdzie kupiłaś taką ładną opaskę dla Córy?? mam czapeczki ale chętnie zakupiła bym takie opaski bo urocze są.
__________________
AGATA2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:41   #4382
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
ja dziś po masażu szyjki macicy i nie pamiętam, która pisała, że to nie boli?! u mnie masakra, więc ja nie wiem jak ja poród przeżyję;P poza tym pełno krwi i wyszłam z pampersem założonym;/ teraz czekam i babka powiedziała, że czesto po dwóch dniach od tego masażu jest poród, a jak nie to w poniedziałek do szpitala na wywołanie...
zaczynam się bać porodu;/
o jaa


A u mnie wielkie poruszenie w domu. Mój brat w sobote się żeni, więc organizacja pełną parą. Dzisiaj jest tłuczenie butelek. U nas jest taki zwyczaj (dla mnie bez sensu) , ze u Pani Młodej jest tłuczenie butelek przed domem na szczęście, a w domu jedzenie, picie, hulanki i schodzą się sąsiedzi, rodzina, znajomi.....my niestety też musimy się tam pojawić, chociaz na chwilę :/.

A najgorzej zdenerwował mnie tata z tekstem: "a co Ty do szpitala JUŻ się pakujesz? na wesele się pakuj a nie do szpitala" taaa

Edytowane przez Ollllciaaa
Czas edycji: 2015-02-12 o 14:42
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:42   #4383
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Ja pije mleko łagodne o obniżonej zawartości laktozy..mam nadzieje ze i z niego nie będę musiała rezygnować...
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:43   #4384
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Ewcik, 14 luty piękna data

Agata, cos w tym jest, ze organizm zbiera siły na poród
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:52   #4385
martu_la
Rozeznanie
 
Avatar martu_la
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 947
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cześć dziewczyny. Meldujemy ze od wczoraj w domu
Ogólnie to jestem masakrycznie przemęczona i nie wiem za bardzo ci na wątku dzieje ale trzymam kciuki za nierozpakowane i nasze urodzone juz dzieciaczki.
Karmienie piersią to mega ciężka praca, chociaż moja mała ładnie je, to tez przysypia i potem wisi godzinami...
Zaraz Wam napisze o moim porodzie w kolejnym poście.
__________________
Sarunia 8.02.2015
martu_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:56   #4386
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
85jjaa a co to za masaze szyjki. Ja drugi raz do porodu i nikt mi szyjki nie masowal. Coz to za cudactwo?
z tego co zrozumiałam to polegało to na tym, że ona mi tam wkładała rękę i rozszerzała paluchami szyjkę, żeby niby główce łatwiej było się przeciskać... ale nie sądziłam, że to aż takie brutalne i że tyle krwi;/

Martula ja czekam na Twoją relację z opieki i podejścia w szpitalu?
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:56   #4387
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez martu_la Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Meldujemy ze od wczoraj w domu
Ogólnie to jestem masakrycznie przemęczona i nie wiem za bardzo ci na wątku dzieje ale trzymam kciuki za nierozpakowane i nasze urodzone juz dzieciaczki.
Karmienie piersią to mega ciężka praca, chociaż moja mała ładnie je, to tez przysypia i potem wisi godzinami...
Zaraz Wam napisze o moim porodzie w kolejnym poście.
Martula siły, wytrwałości i cierpliwosci życzę dzielna mamusiu
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 15:01   #4388
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
z tego co zrozumiałam to polegało to na tym, że ona mi tam wkładała rękę i rozszerzała paluchami szyjkę, żeby niby główce łatwiej było się przeciskać... ale nie sądziłam, że to aż takie brutalne i że tyle krwi;/

Martula ja czekam na Twoją relację z opieki i podejścia w szpitalu?
Dobrze ze mi tego nie robili

A wiecie co dostalam dzisiaj od poloznej fajny kalendarz z nivea: pierwszy rok zycia dziecka. Taki gruby z miejscem na wpisy przez kazdy dzien roku.
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm

Edytowane przez ewccik
Czas edycji: 2015-02-12 o 15:02
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:09   #4389
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość

A wiecie co dostalam dzisiaj od poloznej fajny kalendarz z nivea: pierwszy rok zycia dziecka. Taki gruby z miejscem na wpisy przez kazdy dzien roku.
ja to dostałam od teściowej;P
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:09   #4390
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

ja też chcę taki kalendarz
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:15   #4391
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
ja też chcę taki kalendarz
Wpisz w wyszukiwarce nivea kalendarz pierwszy rok zycia. Wejdz na ich str i przystap do programu to moze Ci przysla
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 15:16   #4392
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

wiecie, dzisiaj jest tłusty czwartek, a ja jeszcze ani jednego pączka nie zjadłam

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
Wpisz w wyszukiwarce nivea kalendarz pierwszy rok zycia. Wejdz na ich str i przystap do programu to moze Ci przysla
o dzięki! a spróbuję
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:17   #4393
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Ollllciaaa
https://troskliwapielegnacja.pl/Materialy,3.html
kurdę ale to chyba tylko dla położnych

ja mogłaś przegapić tłusty czwartek, he?
ja już 3 wszamałam
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm

Edytowane przez ewccik
Czas edycji: 2015-02-12 o 15:18
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:21   #4394
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Ewcik, dzięki. Zaraz poczytam, zobaczę

Napisałam smsa mężowi, zeby mi kupił jak będzie wracał z pracy o ile jeszcze będą w sklepach
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:24   #4395
AGATA2605
Rozeznanie
 
Avatar AGATA2605
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 625
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Ja właśnie też czekam na męża aż mi przywiezie pączki, też dzisiaj nie zjadłam ani jednego
__________________
AGATA2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:25   #4396
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Ewcik, tak tylko dla położnych :/. No nic, szkoda.
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:29   #4397
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Olcia mi położna przyniosła go m.in. na patronaz także możliwe ze i do Ciebie trafi
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:33   #4398
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

No i ja po wizycie
Pozamykana na 4spusty,w dodatku dzieciaczek mloddzy z usg o 3tyg i termin z usg jest na 5.03
Tak to ja do grudnia bede chodzic
Na ktg myslalam ze sie zadne skurcze nie pisza bo linia byla prawie prosta,a pod koniec zobaczylam ze ona jest owszem prosta ale nie na 0tylko przed 20% wiec ze niby caly czas byly skurcze?cale badanie mnie bolal brzuch jak na okres,zrrszta teraz tez i cala noc tez
Ehh jak nie urodze to we wtorek mam ktg a za tydzien w sumie w piatek wlasciwie mam juz sie zglosic do szpitala

Olcia u mojego tz-eta tez jest taki zwyczaj,niby fajne ale dla mnie taka okazja do picia,bo wiem ze do niego ci wszyscy sasiedzi przyszli zeby sie napic na wieczor przed weselem
Hehe tata zabawny,u Ciebie sie cos dzieje to lepiej sobie ta torbe nas lub wez

Mamazuzi jaka slicznotka z Madzi

Mlebi jeszcze co do szczepien,na rota nie szczepie bo ta szczepionka niestety nie daje gwarancji ze sie ani latwiej to przejdzie ani ze sie nie zlapie,my przy zapaleniu pluc mielismy rota zlapalismy w szpitalu,wiekszosc dzieci ktore tan lezaly byly szczepione,po prostu u takich maluszkow o idwidnienie bardzo latwo

Migotka oby ten katarek malego szybko minal

Ilonka u super ze bilirubina spada,a glukoze macie podawac czemu?

Duszona Ty juz jutro do szpitala?

Ewcik ten masaz szyjki czesto jest bolesny i czesto robiony zeby wlasnie przyspieszyc porod

Martula super ze jestescie w domu

Alunia daj znac po wizycie

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Sorry za bledy pisze z tel wrr
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:34   #4399
wegielek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 798
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
Dobrze ze mi tego nie robili

A wiecie co dostalam dzisiaj od poloznej fajny kalendarz z nivea: pierwszy rok zycia dziecka. Taki gruby z miejscem na wpisy przez kazdy dzien roku.
Ja też ostatnio go dostałam od mojej
wegielek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 15:37   #4400
martu_la
Rozeznanie
 
Avatar martu_la
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 947
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Przebieg porodu

Tak jak pamiętacie nie miałam żadnych objawów zbliżającego sie porodu i czekałam czy coś sie zacznie. W nocy z czw na piątek tj 5/6 luty o 3 w nocy poszłam do toalety i poczułam ze zaczynaja odchodzić mi wody, nie było nagłego chlustu tylko właśnie wypływały struzkami. Ja czułam sie dobrze, nic porodu nie zapowiadało, zadzwoniłam do położnej i kazała przedzwonił do szpitala a oni przyjechać aby to sprawdzić.
W szpitalu sprawdzali moje podpaski, i miałam usg ale wód było nadal dużo, wiec zrobili ktg jakieś tam małe skurcze sie pisały ale ja nic nie czułam. Powiedzieli ze mam jechać do domu i przyjechać w sobotę na wywołanie.
W sobotę ok 9 stawiłam sie na oddziale, w dobrym humorze, jeszcze sobie fotki pod ktg robilam
Ok 11:30 przyszla poloZna I zaaplikowali mi zel na wywolanie, zaczelam krzyczec jak glupia z bolu, a to byl dopiero poczatek.
Potem mialam org, skurcze zaczely sie pojawiac, I kolo 1:30 wyciagneli mi taki sznurek z tym hormonem na wywolanie I zaczela sie jazda.
Dostalam od razy skurcze co 2,5 min I trwaly 40 Secund.
Kolo 4 juz tam sie darlam na tym pokoju I poprosilam w koncu o gaz, chwile bylo lepiej ale Ono to chyba tylko Dana po to zeby te kobiety sie nie darly a to w sumie nie bardzo pomaga. Potem mnie przeniesli juz na sale porodowa I sprawdzili rozwarcie kolo 5 wieczorem bylo 2 cm.
ja juz nie eyes isles bo skurcze coraz intensywniejsze, podali mi morfine I przez chwile bylo leiej bo niedz u skurczami przysypialam. Ok 8 mialam 5 cm, a od 11 zaczelam czuc ze musze przec I sie zaczela najtrudniejsza czesc.
Najgorsze ze w szpitalu zjadlam obiad a nie zdazyl sie przetrawic wiec jak parlam to kilka razy zwymiotowalam.
I tak parlam, parlam mijaly godziny I ciagle nic. To znaczy od mniejszych wiecej 12 bylo widac glowke ale ciagle bylo daleko do konca. Bylo bardzo blisko a ciagle tak daleko, ja Tracilam silt, zaczely mi nogi dygotac.
Ok 1 juz zaczelo byc troche nerwowo, czekac glowki wstawala ale nie moglam jej przepchnac, wiec spytali czy moga mnie naciac, Dali znieczulenie I nacieli, chyba nie specjalnie poczulam.
Jednak I to nic nie Dalo bo glowki nadal nie mogla przejsc wiec zdecydowali sie uczucie vacuum taka proznie ktora przyczepiony sie do glowy I ciagnie na skurczu I moim parciu. I ostatecznie po dwoch czy trzech parciach I uzyciu vacuum mala byla u mnie na brzuchu ��
Od razy Bol minal I stwierdzilam ze moge rodzic jeszcze raz. Boze jakie yo bylo cudowne uczucie miec ja przy sobie.
Dostalam ja bezposrednio na brzuch, po kilkunastu minutach wyciagneli lozysko I wczesniej Moj maz odcial pepowine. A malej po 1,5 dnia odpadl kikut takze mega fajnie.
I tak mala lezala na mnie prawie dwie godziny, zaczelam jej podawac piersi I ladnie zassala. Dopiero potem zwazyli ja I zmierzyli I bylam w szoku ze ma tylko 49 cm. ale w sumie Moj maz nie jest wysoki wiec pewnie Dlatego.
Mala ani na chwile mnie nie opuscila I bardzo sie z tego ciesze. 2,5 godz po porodzie bralam prysznic I czulam sie super!
Maz w tym czasie trzymal mala I byl przerazony jaka jest drobna.
Ok 6 przewiezli mnie na odzial poporodowy a maz pojechal sie przespac bo tez byl wykonczony.
Bylam potem dwa razy w toalecie ale nie moglam sie wysikac a pecherza coraz bardziej penny, Okazalo sie ze mam zapalenie pecherza, przez caly porod w koncu nie sikalam I ok 1 zalozyli mi cewnik i spuscili dwalitry nagromadzone. Ale to byla ulga, ale znow krzyczalam z bolu jak mi zaczeli tam na nowo Grzebac. Masakra. Takze sikajcie w trakcie porodu.
Ogolnie bylo ciezko, ale dla takiego cudu warto bylo sie meczyc.
No ale to pewnie dlatego ze moje Cialo I dziecko scale nie bylo na porod gotowe I taki szok jak nagle dostajesz skurcze co 2,5 min a w ciazy ciebie raz brzuch zabolal jak na okres....


Ale najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo
__________________
Sarunia 8.02.2015

Edytowane przez martu_la
Czas edycji: 2015-02-12 o 16:09
martu_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:38   #4401
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
Olcia mi położna przyniosła go m.in. na patronaz także możliwe ze i do Ciebie trafi
jest nadzieja

Buu, mi według wczorajszego usg mam termin na 16 marzec. Może tak być, ze już pod koniec ciąży tak dzieciaczki już nie rosną...eh
Czyli ten ból podbrzusza, ciekawe o czym świadczy...Zobaczymy co następne ktg pokaże
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:43   #4402
wegielek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 798
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Ewcia mam nadzieję, że brzuszek będzie lepiej pracował, choć moja siostra tak miała niedawno z Małym i faktycznie okazało się, że nie toleruje laktozy. Ale mam nadzieję, że będzie lepiej
Hope -przykro mi bardzo, a znieczulica nie zna granic...
Lui super, że wracacie do domku
Olcia powiedz tacie, żeby był gotowy na to, że Cię sam będzie pakował jak Ty na weselu się "postanowisz" rozpakować; )

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Buu nie martw się- już niedługo będzie po wszystkim mówię to ja "otwarta" od ponad 3 tygodni...w końcu musi ruszyć
wegielek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:51   #4403
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Martula ciężki miałas poród...te skurcze przyszły jak grom z jasnego nieba. Ile musiałaś się namęczyć :/. Ale najważniejsze, ze wszystko już jest w porządku Już jest po wszystkim i na spokojnie cieszcie się sobą
Ale w moim odczuciu bardzo bardzo, cięzki miałaś poród

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Buu, Węgielek powiedziałam tacie, ze do wesela jadę juz z torbą Ale oni są tak poruszeni tym weselem, ze na nic innego nie zwracaja uwagi
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:03   #4404
wegielek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 798
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

No tak i pewnie nawet tata nie pomyślał, że to już tuż tuż
wegielek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:08   #4405
DuszonaMarchewka
Wtajemniczenie
 
Avatar DuszonaMarchewka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 002
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
ja dziś po masażu szyjki macicy i nie pamiętam, która pisała, że to nie boli?! u mnie masakra, więc ja nie wiem jak ja poród przeżyję;P poza tym pełno krwi i wyszłam z pampersem założonym;/ teraz czekam i babka powiedziała, że czesto po dwóch dniach od tego masażu jest poród, a jak nie to w poniedziałek do szpitala na wywołanie...
zaczynam się bać porodu;/
aaaaaa!!! nie strasz mnie!!!
Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
Hejka ja po wizycie i ktg. Skurczy brak. Rozwarcia nie patrzyla. Oby nie urodzic jutro
Zamawiam walentynki jak cos

MamaZuzi i Madzi Madzia piekniutka ta opaska jaka sliczna
Hope wspolczuje wyjscia w dwupaku
Duszona a czemu jutro Cie klada? Przegapilam ale w terminach cc Cie nie ma
85jjaa a co to za masaze szyjki. Ja drugi raz do porodu i nikt mi szyjki nie masowal. Coz to za cudactwo?
Ewek wspolczuje problemow brzuszkowych
114 wspolczuje hemoroidow
A no kładą mnie bo wg terminu porodu wpisanego w kartę ciąży przez poprzedniego lekarza bedę już tydzień po terminie a w szpitalu w którym rodzę od tego czasu trzymają już pod obserwacją. Co prawda termin, porodu, który mojemu aktualnemu lekarzowi (i mnie) bardziej odpowiada to 14/15 lutego no ale skoro Alę też kładą już w dniu terminu... Z resztą moja dzidzia jest wymiarowo terminowa i brała też sterydy na płucka (przy poprzedniej, niepotrzebnej akcji ze szpitalem) więc będę spokojniejsza leżąc na obserwacji. Dla niej zniosę wszystko. Poza tym choćbym nawet miała ten termin faktycznie walentynkowy to i tak moja szyjka jest długa, zamknięta i zbita jak kamień, że lekarz nie wróży mi samoistnego rozpoczęcia porodu..
__________________
I trzymaj mnie za rękę gdy śpię, spać po prawej lubię mniej
a gdy będzie źle nie puść mnie...
DuszonaMarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:19   #4406
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Duszona kciuki kochana za szpital! Jestesmy z Toba. I czekamy na wiesci.

Martula ale sie nacierpialas. Dobrze ze juz po wszystkim.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:21   #4407
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

85jjaa no to faktycznie mialas z tym masazem nieciekawie

Hope to sie porobilo z tymi cukrami

Martula ale sie nameczylas przy porodzie :-(
Dobrze ze malutka juz na swiecie,i ze wynagradza caly bol
A jak z tym zapaleniem?ten cewnik nadal masz?
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:22   #4408
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

A Duszona jak bedziesz w szpitalu to mam do Ciebie 5 minut sam9chodem. Mieszkam tu bardzo blisko moj plan przetestowania PF nie wypalil
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:36   #4409
DuszonaMarchewka
Wtajemniczenie
 
Avatar DuszonaMarchewka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 002
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
A Duszona jak bedziesz w szpitalu to mam do Ciebie 5 minut sam9chodem. Mieszkam tu bardzo blisko moj plan przetestowania PF nie wypalil
O proszę To będziesz mnie słyszeć jak będę rodzić
Spoko, ja przetestuję PF i zdam Ci szczegółową relację

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Marta doczytałam Twój opis porodu. Jak dla mnie to kosmos! Każda z nas przechodzi go kompletnie inaczej. Wymordowały Cię skurcze ale fajnie, że jednak wysiłki Twoje nie poszły na marne i skonczyło się SN
__________________
I trzymaj mnie za rękę gdy śpię, spać po prawej lubię mniej
a gdy będzie źle nie puść mnie...
DuszonaMarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:44   #4410
martu_la
Rozeznanie
 
Avatar martu_la
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 947
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Tak mam nadal cewnik, I w poniedzialek jedziemy na sciagniecie. Mam nadzieje ze wszystko bedzie juz wtedy w porzadku.
Dzis sie wazylam I mam 57 kg, 8 na plusie a brzuch juz plasko jak deska, mysle ze z dwa tygodnie I bedzie 53. Teraz jeszcze ciagle leze wiec I tak dziwne ze tak szybko idzie, ale normalnie czuje jak mala wszystko ze mnie wysysa.
__________________
Sarunia 8.02.2015
martu_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 12:24:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.