Mamusie lutowe 2015 - cz. 8 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-01, 19:10   #1681
*Gosiak*
Raczkowanie
 
Avatar *Gosiak*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
GG do *Gosiak*
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Gosia, coś się zaczyna W środę wypada pełnia, ciekawa jestem czy nasza lista się bardzo skróci
No właśnie też jestem ciekawa, jaki to będzie miało na nas wpływ
Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
Gosia oo za 40tydz gratki,cos sie dzieje juz przynajmiej
A myslalam ze sie jeszcze moze spotkamy w szpitalu ale u mnie cisza jak na razie
Na razie się wyciszyło, więc jest szansa, że się spotkamy w szpitalu Młoda ma jeszczew 4 dni to terminu

Ja usnęłam koło 9 rano, jak już przestały mnie skurcze łapać. Młoda też wtedy przestała się aż tak kręcić i mogłam w końcu odpocząć. Ale dostałam później takiego powera, że zagoniłam Tż do roboty i skończyliśmy pokoik na wysoki połysk, torba dopakowana do końca, więc jestem gotowa Jeszcze tylko siebie muszę ogarnąć, chciałam sobie dziś farbę położyć. Tylko nie chce mi się tego nakładać, ale wyglądam już jak idź i nie wracaj więc chyba się zmuszę. Dół brzucha i krzyż mnie ćmi jak na okres, więc chyba już blisko...
__________________
Hania - 16.05.2012
*Gosiak* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 19:21   #1682
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Gosiak, brawo za dopakowanie torby i za skończony pokoik Czyli już mozesz rodzić a nie....jeszcze włosy
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 19:26   #1683
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Dziękuje dziewczyny.
Ja już po wizycie anestezjologa. Bądzie ogólne ale najpierw takie lekkie bezpieczne dla dziecka a potem takie mocne. No i tysiąc problemów ze mna bo płytki za niskie bo insulina bo ogólne bo jestem uczulona na niektóre antybiotyki i już mi się odechciało rodzic z tego wszystkiego.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 19:36   #1684
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny.
Ja już po wizycie anestezjologa. Bądzie ogólne ale najpierw takie lekkie bezpieczne dla dziecka a potem takie mocne. No i tysiąc problemów ze mna bo płytki za niskie bo insulina bo ogólne bo jestem uczulona na niektóre antybiotyki i już mi się odechciało rodzic z tego wszystkiego.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Melbi, już lekarze postarają się żebyś miała bezpieczną i bez komplikacji CC oni już znajdą rozwiązanie. Musi być dobrze!
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 19:40   #1685
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Mlebi kurcze
oni juz zadbaja w szpitalu o to,zeby bylo dobrze
a gdzie bedziesz w koncu rodzic? w Ujastku? czy Ty chcialas w Żeromskiego?

Olcia no juz sie boje co bedzie jak butla pojdzie w ruch tzn mam zamiar karmic kp,ale wiadomo,zjazdy,jakos szkole tez bede musiala ogarnac wiec nie mowie ze z butli mala nic nie dostanie,zobaczymy
ze smoczkiem chodzila kilka dni-choc jako noworodek nie tolerowala
ale teraz mowi,ze jak siostrzyczka bedzie plakac to da jej smoka

a mnie rozbroila T dzis-nagle pyta-a z kim zostawicie dziecko jak sie zacznie? juz mialam powiedziec ze jak to z kim,samo w domu
albo w piwnicy (nie mamy piwnicy dla scislosci)
teraz sie martwi,ale sama nie zaproponuje ze przyjedzie,a ja mowilam im kilka razy i co mam jeszcze zaproszenie wyslac?nie chca to nie,przeciez ich nie zmusze tylko nie rozumiem po co to wypytywanie

mowie ze zalezy jak sie urodzi mala,jak zechce poczekac na przyjazd cioci to nie bedzie problemu,jak nie,to no coz,bede szukac wsrod sasiadek moze sie ktoras na chwile zlituje,kolezanka sie zaoferowala ale sama ma dziecko 8-miesieczne,no to skomentowała ze aha to dobrze
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 19:42   #1686
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

No ale się zdenerwowałam bo skoro Pytają czy jestem uczulona na coś tam to powinni mieć jakiś 2 antybiotyk w zapasie a wygląda na to że nie będę mieć żadnego. Byleby się ładnie goilo

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 19:56   #1687
*Gosiak*
Raczkowanie
 
Avatar *Gosiak*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
GG do *Gosiak*
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
a mnie rozbroila T dzis-nagle pyta-a z kim zostawicie dziecko jak sie zacznie? juz mialam powiedziec ze jak to z kim,samo w domu
albo w piwnicy (nie mamy piwnicy dla scislosci)
teraz sie martwi,ale sama nie zaproponuje ze przyjedzie,a ja mowilam im kilka razy i co mam jeszcze zaproszenie wyslac?nie chca to nie,przeciez ich nie zmusze tylko nie rozumiem po co to wypytywanie

mowie ze zalezy jak sie urodzi mala,jak zechce poczekac na przyjazd cioci to nie bedzie problemu,jak nie,to no coz,bede szukac wsrod sasiadek moze sie ktoras na chwile zlituje,kolezanka sie zaoferowala ale sama ma dziecko 8-miesieczne,no to skomentowała ze aha to dobrze
Masakra z Twoja T Myślę, że któraś sąsiadka na pewno będzie chciała pomóc, biorąc pod uwagę sytuację, na pewno Was tak nie zostawią.
Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
No ale się zdenerwowałam bo skoro Pytają czy jestem uczulona na coś tam to powinni mieć jakiś 2 antybiotyk w zapasie a wygląda na to że nie będę mieć żadnego. Byleby się ładnie goilo

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Na pewno będzie się ładnie goiło i wszystko będzie dobrze Może będą ściągać jakiś antybiotyk dla Ciebie.
__________________
Hania - 16.05.2012
*Gosiak* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 20:03   #1688
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Buu, życzę Ci żebyś dała radę po porodzie to wszystko ogarnąć. namnoży Ci się obowiązków i mam nadzieję, ze wykładowcy nie będą robić problemów z zaliczeniem przedmiotów a szczególnie promotor z zaakceptowaniem pracy Silna kobietka jesteś i dasz radę, chociaż będzie ciężko :/.
A z Twoją T...to naprawdę, zero pomocy w razie w :/. Zero zapytania, zaproponowania jakiejkolwiek pomocy.

Melbi, ajjj zdenerwowali Cię przed porodem jeszcze
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:05   #1689
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Mlebi nie martw się kochana,na pewno będzie dobrze. Oczywiście,że to nerwy,których mogli Ci darować ale co zrobisz? Sama się nie nakręcaj Ja bym na Twoim miejscu zapytała,czy może mam kupić jakiś zamiennik w aptece żeby mi podali'p

Gosia,brawa za pokoik pokaż koniecznie zdjęcia

Ja się poryczałam przez moją niemoc i niezgrabotę a mój kochany mówi "nie płacz,wiem że teraz musisz odpoczywać i że ja będę musiał wszystko robić" na co ja,że ja też bym chciałb bo pokój nie skończony a on mi na to że już opracowałam co i jak ma być,on to wykona a ja noszę pod sercem naszą córkę i to jest wystarczający wysi5ek dla mnie. Mam leżeć i odpoczywać. no i jeszcze bardziej się poryczałam.
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:09   #1690
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Mlebi nie martw się kochana,na pewno będzie dobrze. Oczywiście,że to nerwy,których mogli Ci darować ale co zrobisz? Sama się nie nakręcaj Ja bym na Twoim miejscu zapytała,czy może mam kupić jakiś zamiennik w aptece żeby mi podali'p

Gosia,brawa za pokoik pokaż koniecznie zdjęcia

Ja się poryczałam przez moją niemoc i niezgrabotę a mój kochany mówi "nie płacz,wiem że teraz musisz odpoczywać i że ja będę musiał wszystko robić" na co ja,że ja też bym chciałb bo pokój nie skończony a on mi na to że już opracowałam co i jak ma być,on to wykona a ja noszę pod sercem naszą córkę i to jest wystarczający wysi5ek dla mnie. Mam leżeć i odpoczywać. no i jeszcze bardziej się poryczałam.
wzruszyłam się
I ma rację.
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:15   #1691
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Buu T 1-sza klasa zero empatii eh..szkoda słów może i Twój mąż przejrzy na oczy...
Wierzę w Ciebie, że dasz radę! Tylko się nie załamuj!

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Olcia, ja też i dla tego się znów poryczałam. Tylko mój Tadzik dobrze wie, że ja nie mogę tak bezczynnie leżeć. Mnie to bardziej męczy niż działanie. A on do mnie,że jeszcze się narobię i będę chciała odpoczywać jak mała się urodzi.
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 20:17   #1692
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez AGATA2605 Pokaż wiadomość
Trzymam jutro kciuki z Ciebie i Dzidzię żeby wszystko poszło szybko i sprawnie 😃😃😃

Ja jestem tak obrażona na tż, że nawet obiadu nie ugotowalam pojechal sobie do castoramy coś zjeść i w piwnicy siedzi, jakąś rurę tam przepycha a ja po kątach beczę. Mam nadzieję ze u Was lepsza niedziela 😃
Moj tez podobnie beznadziejny. Niestety. Ja staram sie trzymsc fason ale n8estrty to co uslyszalam to nawet nie wypada juz zignorowac. Trzeba dsc nauczke. Ban na wszystko, lacznie z kontaktem jak bedzie w pracy. Niech znosi jajo. Przytulam cie ze zrozumieniem

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Jestem zakochana w tych naszych lutowych cudach

KAMIL KASIULKI <3


Kasiula pisała, że cc szybko,ale zaczyna już boleć. Miała straszne drgawki po znieczuleniu. Całuje nas ! Malutki jeszcze u niej nie był, bo musi byc chwile pod tlenem,ale wszystko jest OK z nim



kamilek jest przesliczny, Kasiia, gratulacje!!!


Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Mlebi nie martw się kochana,na pewno będzie dobrze. Oczywiście,że to nerwy,których mogli Ci darować ale co zrobisz? Sama się nie nakręcaj Ja bym na Twoim miejscu zapytała,czy może mam kupić jakiś zamiennik w aptece żeby mi podali'p

Gosia,brawa za pokoik pokaż koniecznie zdjęcia

Ja się poryczałam przez moją niemoc i niezgrabotę a mój kochany mówi "nie płacz,wiem że teraz musisz odpoczywać i że ja będę musiał wszystko robić" na co ja,że ja też bym chciałb bo pokój nie skończony a on mi na to że już opracowałam co i jak ma być,on to wykona a ja noszę pod sercem naszą córkę i to jest wystarczający wysi5ek dla mnie. Mam leżeć i odpoczywać. no i jeszcze bardziej się poryczałam.
Cudowny tz!!! Nie placz hormonku
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:18   #1693
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość

Ja się poryczałam przez moją niemoc i niezgrabotę a mój kochany mówi "nie płacz,wiem że teraz musisz odpoczywać i że ja będę musiał wszystko robić" na co ja,że ja też bym chciałb bo pokój nie skończony a on mi na to że już opracowałam co i jak ma być,on to wykona a ja noszę pod sercem naszą córkę i to jest wystarczający wysi5ek dla mnie. Mam leżeć i odpoczywać. no i jeszcze bardziej się poryczałam.
Jaki kochany Twój TZ

Mlebi będzie dobrze, może sprowadza coś dla ciebie
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:22   #1694
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Alunia no Twoj tz-et skarb
a co do T,wiesz ja nie oczekiwalam od niej jakiejs pomocy,tylko nie wiem co ona chce osiagnac przez te pytania,i sieje panike-boze co wy zrobicie,no cos zrobimy wyjscia nie ma raczej
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:23   #1695
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Alunia maz piwrwsza klasa. Bardzo rozsądnie mówi i z taka miloscia

Agatka Twoj diody powinien dostac

hope nie wiem co Twoj nabroil ale widocznie musiał sobie nieźle nagrabic.

Mój został sam w domu.moi rodzice nawet psa zabrali to nagle zrobiło mu się mega pusto i stwierdził ze tęskni i ze życie bez nas to jest puste i zle. I ze teraz bedzie się o nas troszczył itd. Normalnie jak nie mój maz
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:29   #1696
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Hope, coś Twój tż też Ci podpadł

Mala, widzisz...dopiero człowiek sobie uświadamia co i kogo tak najbardziej potrzebuje wtedy, kiedy ich przy sobie nie ma. Oby jego słowa się sprawdziły Poproś, żebyś dostała to na piśmie
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:30   #1697
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
Mlebi będę o was myslała jutro to już jutro !!

kasiulka maleńki jest cudowny wracaj szybko do formy!


A my machamy już z domu!! Karolinka spadła sporo na wadze, mamy kontrolować, ale się udało bez żółtaczki, cali i zdrowi ogarniamy się pomału. Marcin mega zazdrosny o cycki
Super ale ekspresowo


Uff rodzice byli,trzymałam się by się nie poryczec przy nich oni są tacy kochani.. Nawiezli obiadkow smakołyków, mama kupiła prześcieradło dla młodego białe,mięciutkie i taka śliczna mate,że jestem zakochana w tym wzorze.. Jutro wam pokaże <3
A potem wparowała i wyprasowała mi wszystkie zaległości... A potem gadałam z tata,że jutro mam ochotę zrobić w końcu jakąś zupę.. Ze M jutro kupi składniki i zrobię.. To tata się ubrał, pojechał do almy. Kupił mi mięso, mnóstwo warzyw na jarzynowa, wszystko świeże i pachnące.. A potem poobierał mi i pokroil juz na jutro...
Jej jaka ja mam w nich pomoc... M wrócił od T jak jeszcze akurat byli, to się śmiał ze mnie przylapal hehe.. Mówię wam tak się wzruszyłam
Mam cudownych rodziców... To anioły....

A potem M wziął mnie na spacer.. Właśnie wrócilismy.. Pół spaceru ryczalam krokodylimi łzami.. Ze czlapie, że boli, że mam dość... Strasznie mi źle. W ogole moje hormony chyba mega szaleją... Na Przemian rycze i się śmieje...

Mama mówi,że w tym tygodniu na jej oko będzie po wszystkim... Oby.

Brzuch boli. Plecy. I cieknie ze mnie taka wilgoć na dole jak w lesie rownikowym...


Pisałam z Madzia. oni też dziś w domku. Madzia cierpi na cycki mocno :-( krwawia sutki i jest ciężko z karmieniem. Ale się nie poddaje
Nasza dzielna... :-*
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:31   #1698
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Mlebi u mnie z antybiotykiem ryzykowali. .. bo jestem uczulona na augumentin i teoretycznie nie powinnam dostać żadnego antybiotyku z penicylina. .. ale zaryzykować musieli i dostałam i nie było alergii. Ale u mnie musieli szybko podjąć decyzje... bo mogłoby się to xle skonczyc

U małej tętno juz lepsze, ale ciągle dostaje antybiotyk dożylnie.... to tak w razie gdyby infekcja doszła do małej. Trochę się boje o konsekwencje takiej infekcji... no ale ważne ze mam antybiotyk -mimo, że moje wyniki wyszły całkiem ok. A ja mam katar...
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:32   #1699
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

No a mój mąż mnie mega wspiera. Cały czas powtarza, że to końcówka, że mam prawo płakać i narzekać... Ehhh a tu chodzi o mnie,że ja nigdy nie pokazywałam słabości a teraz się nie da :-(
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach

Edytowane przez 1141655
Czas edycji: 2015-02-01 o 20:40
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 20:41   #1700
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Aga, cudownych masz rodziców i kochanego męża i widzisz...i jutro będziesz miała zupę
Teraz odpoczywaj

Maciejka, nic Małej się nie stanie po tej infekcji. Ważne, antybiotyk zadziałał i wyniki już sa ok A Małą i tak chroniły Twoje przeciwciała.

Edytowane przez Ollllciaaa
Czas edycji: 2015-02-01 o 20:42
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:41   #1701
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Czesc moje piekne

Melduje sie z lozka.

No lekko nie bylo ale zyje kamilek juz dawno odlaczony od tlenu. Tak sie biedak zszokowal ze chwilke musial go miec.

U mnie rozwarcie dzis bylo na 4 palce. I skurcze sie zaczely.

Mam duuuuza endometrioze i dostane leki.

Czyli Kamcio to nasz cud
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:44   #1702
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Czesc moje piekne

Melduje sie z lozka.

No lekko nie bylo ale zyje kamilek juz dawno odlaczony od tlenu. Tak sie biedak zszokowal ze chwilke musial go miec.

U mnie rozwarcie dzis bylo na 4 palce. I skurcze sie zaczely.

Mam duuuuza endometrioze i dostane leki.

Czyli Kamcio to nasz cud
Kasiulka 4 palce?? Woow to trochę poczułas ałaaaa... Ciesze się,że żyjesz hihi:-* z dnia na dzień będzie co raz lepiej! Wstawałas juz? To mówisz w takim szoku Kamcio był? hihi się nie dziwię u mamusi tak dobrze w brzuszku miał
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:46   #1703
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Czesc moje piekne

Melduje sie z lozka.

No lekko nie bylo ale zyje kamilek juz dawno odlaczony od tlenu. Tak sie biedak zszokowal ze chwilke musial go miec.

U mnie rozwarcie dzis bylo na 4 palce. I skurcze sie zaczely.

Mam duuuuza endometrioze i dostane leki.

Czyli Kamcio to nasz cud
O jaaa rozwarcie na 4 palce... Odpoczywaj i szybkiego powrotu sił Ci życzę a Kamilek cudowny!
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:47   #1704
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Aga, cudownych masz rodziców i kochanego męża i widzisz...i jutro będziesz miała zupę
Teraz odpoczywaj
.
No naprawdę. Leżę i rycze co chwile jak o nich pomyślę.. Są niesamowici. Mam nadzieje ze kiedyś się im za to wszystko odwdzięcze ahhh
Jakiś mam sentymentalny dzień
.. Teraz leżę z nogami na M on oczywiście je masuje elegancko a ja co chwile go pytam czy straszna jestem i czy on wie,że to nie jestem teraz prawdziwa ja haha a on już ze mnie nie może
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:48   #1705
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Kasiulka 4 palce?? Woow to trochę poczułas ałaaaa... Ciesze się,że żyjesz hihi:-* z dnia na dzień będzie co raz lepiej! Wstawałas juz? To mówisz w takim szoku Kamcio był? hihi się nie dziwię u mamusi tak dobrze w brzuszku miał
Agunia nie wstawalam. Lezakuje. Jutro ok 6 wstawanie i juz sie boje

Dziekuje Wam wszystkim z calego serca za gratulacje
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:52   #1706
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Agunia nie wstawalam. Lezakuje. Jutro ok 6 wstawanie i juz sie boje

Dziekuje Wam wszystkim z calego serca za gratulacje
Ooo to jeszcze chwilkę masz by nabrać sił :-* nie bój się. Pomogą ci. Na pewno przeciwbólowe zaproponują. Nie bój się ich brać :-* będzie dobrze :-* i za sekundę będziesz z Kamciem brykać
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:53   #1707
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Kasia odpoczywaj i zbieraj siły do opieki nad Kamilkiem
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:56   #1708
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Witam się wieczornie już z domku u mamusi

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
A ja tam w niedziele nigdy nie robię nic... Jak cos nieskończone to musi poczekać do poniedziałku jedyne co to zawsze obiad trzeba... Dzisiaj jestem tylko z cora w domu i mamy labe...
Pisalyscie kiedyś o bólach tych krzyzopodonych. Chyba mała mi na jakiś nerw zaczeła od wczoraj uciekać bo wlasnie mnie AZ mnie zgina..
Nicki, to pewnie przeklęta rwa. To jest bestia wstrętna ale też nieprzewidywalna. Mnie w 5 mscu trzymała2 tygodnie i nagle przeszła. Teraz wróciła na dwa dni, wpadłam w popłoch a ta sobie poszła. I dobrze. Tobie też życzę, żeby poszła sobie w pi.....eruny

Cytat:
Napisane przez lui_89 Pokaż wiadomość
Melbi

u mnie byli rodzice, przywieźli górę jedzenia i po kawałku makowca, sernika, ciasta słonecznikowego cudnie.
Cudownie! Moja mamusia też już ma lodóweczkę wypełnioną samymi rarytasami. Ech.... nie ma jak u mamy!

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Jestem zakochana w tych naszych lutowych cudach

KAMIL KASIULKI <3

Kasia, gratulacje. Jaki słodki chłopczyk!!!! Szybkiego powrotu do pionu!

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
A ja wyskoczylam z pizamy, mamusia zadzwonila moja,ze tatulek sie za coreczka stesknil i ma dla niej salatke ktora lubie , i ciasteczka i sie pytaja czy moga wpasc
no jaaaaaaaaasne
ide szybko buzie umyc bo zaraz powinni byc moi kochani ah !
Wzruszyłam się z tatulka.... Mojego nie ma już z nami 5 lat. Rocznica będzie 9 lutego. Najjbardziej mi żal, że moja córcia nie pozna takiego cudownego człowieka, że nie wynosi jej na rękach, nie wypodrzuca do sufitu.... bardzo mnie ciśnie w dołku z tego powodu

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Mój kochany ma na szczęście zupełnie odwrotne podejście. Sam mi karze leżeć i chce wszystko robić. Ja tak nie potrafię,zwłaszcza teraz z tymi niespokojnymi nogami. To jest tragedia! powinnam leżeć z nogami wyżej żeby opuchlizna zeszła. Zmów jak tak leżę to mnie szlak trafia bo się kręcę. Nogi mnie swędzą.
Alunia, powinnyśmy założyć klub smuchniętych mamuś lutowych. Stopy i dłonie u mnie to masakra. T jak zobaczyła wczoraj, to nalała mi miskę chłodnej wody i kazała moczyć, bo mówiła, że takich balonów to jak żyje nie widziała. Mama mi zaraz żelem moim ukochanym posmaruje. Kup sobie, naprawdę przynosi ulgę- żel z kasztanowca z mentolem. Śpię już od miesiąca z nogami wyżej i to też pomaga... przynajmniej rano wiem jak kiedyś wyglądały moje stópki kochane Mój TŻ taki jak Twój. Dlatego jestem mu niezwykle wdzięczna za jego postawę i za wszystko. Bardzo się do siebie zbliżyliśmy.

Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość

A my machamy już z domu!! Karolinka spadła sporo na wadze, mamy kontrolować, ale się udało bez żółtaczki, cali i zdrowi ogarniamy się pomału. Marcin mega zazdrosny o cycki
Asia, będzie dobrze O cycki zazdrosny.... prawdziwy facet!

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny.
Ja już po wizycie anestezjologa. Bądzie ogólne ale najpierw takie lekkie bezpieczne dla dziecka a potem takie mocne. No i tysiąc problemów ze mna bo płytki za niskie bo insulina bo ogólne bo jestem uczulona na niektóre antybiotyki i już mi się odechciało rodzic z tego wszystkiego.
Współczuję skarbie, ale trzymaj się dzielnie. Muszą wszystko sprawdzić dokładnie. Na pewno nie mogą ci zaszkodzić.

Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
a mnie rozbroila T dzis-nagle pyta-a z kim zostawicie dziecko jak sie zacznie? juz mialam powiedziec ze jak to z kim,samo w domu
albo w piwnicy (nie mamy piwnicy dla scislosci)
teraz sie martwi,ale sama nie zaproponuje ze przyjedzie,a ja mowilam im kilka razy i co mam jeszcze zaproszenie wyslac?nie chca to nie,przeciez ich nie zmusze tylko nie rozumiem po co to wypytywanie

mowie ze zalezy jak sie urodzi mala,jak zechce poczekac na przyjazd cioci to nie bedzie problemu,jak nie,to no coz,bede szukac wsrod sasiadek moze sie ktoras na chwile zlituje,kolezanka sie zaoferowala ale sama ma dziecko 8-miesieczne,no to skomentowała ze aha to dobrze
Nie do wiary! Włos mi się na głowie jeży. Moja się ostatnio rehabilituje. Nawet zaproponowała, że teraz jak jestem u mamy, to pies może zostać u nich, ale zabrałam ją na razie, bo oni w tym tygodniu zajmują się drugą wnuczką, która spędza u nich ferie, więc nie chcę im dodatkowo wrzucać psowatej, ale miłe że pomyślała. Ogólnie widzę, że się stara i kręci. Nawet była zdziwiona, że będę teraz u mamy a nie u niej, bo ona chciała, żebym u niej pobyła. Powiedziałam, że będę wpadać. Czasem zostanę na noc, to powiedziała, że OK, że fajnie. No i gites. Także, sorry, Twoja T mega daje d.... . Nie pokazuj jej dziecka po porodzie przez 3 tygodnie, za karę;D


Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość

Ja się poryczałam przez moją niemoc i niezgrabotę a mój kochany mówi "nie płacz,wiem że teraz musisz odpoczywać i że ja będę musiał wszystko robić" na co ja,że ja też bym chciałb bo pokój nie skończony a on mi na to że już opracowałam co i jak ma być,on to wykona a ja noszę pod sercem naszą córkę i to jest wystarczający wysi5ek dla mnie. Mam leżeć i odpoczywać. no i jeszcze bardziej się poryczałam.
U mnie tooooo samoooo. Niezliczony raz wypada i z ręki zakrętna od butelki, butelka, ostatnio laptop nawet ( prawą dłoń mam zdrętwiałą). Non stop coś mi spada. Czuję się jak taki przygłup trochę. Zaczynam mieć tego dość. Denerwuję się, klnę a M. tylko chodzi i podnosi wszystko za mną i mówi, żebym się nie wściekała, że to już końcowka, że niedługo wszystko wróci do normy. Jak ryczę, że wyglądam jak obżarty pingwin o twarzy prosięcia, to też pociesza, że wcale nie, że się pięknie trzymam.

A tak w ogóle, to mój M pojechał z powrotem do pracy i jest to dla mnie MASAKRYCZNA TRAUMA. Zadzwonił po 20 stej że dojechał i że jest to najgorsze nasze rozstanie ever i że nigdy aż tak nie przeżywał jak teraz i że dałby wszystko żeby z nami być i że jest mu mega źle. Mi też. Musimy się jakoś z tym przebujać. Nie ma sensu żeby teraz siedział i trzymał mnie za rączkę. Zadzwonię do niego w godzinę W i będzie pędził do mnie.
On cierpi, ja cierpię... ale cóż. Miejmy nadzieję, że poród w super warunkach nam to wynagrodzi.

Chyba z godzinę piszę tego posta. Skopiuję na wszelki wypadek zanim kliknę wyślij
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 21:05   #1709
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
Witam się wieczornie już z domku u mamusi

Cudownie! Moja mamusia też już ma lodóweczkę wypełnioną samymi rarytasami. Ech.... nie ma jak u mamy!


Wzruszyłam się z tatulka.... Mojego nie ma już z nami 5 lat. Rocznica będzie 9 lutego. Najjbardziej mi żal, że moja córcia nie pozna takiego cudownego człowieka, że nie wynosi jej na rękach, nie wypodrzuca do sufitu.... bardzo mnie ciśnie w dołku z tego powodu



Alunia, powinnyśmy założyć klub smuchniętych mamuś lutowych. Stopy i dłonie u mnie to masakra. T jak zobaczyła wczoraj, to nalała mi miskę chłodnej wody i kazała moczyć, bo mówiła, że takich balonów to jak żyje nie widziała. Mama mi zaraz żelem moim ukochanym posmaruje. Kup sobie, naprawdę przynosi ulgę- żel z kasztanowca z mentolem. Śpię już od miesiąca z nogami wyżej i to też pomaga... przynajmniej rano wiem jak kiedyś wyglądały moje stópki kochane Mój TŻ taki jak Twój. Dlatego jestem mu niezwykle wdzięczna za jego postawę i za wszystko. Bardzo się do siebie zbliżyliśmy
Denerwuję się, klnę a M. tylko chodzi i podnosi wszystko za mną i mówi, żebym się nie wściekała, że to już końcowka, że niedługo wszystko wróci do normy. Jak ryczę, że wyglądam jak obżarty pingwin o twarzy prosięcia, to też pociesza, że wcale nie, że się pięknie trzymam.
)
Poryczalam się jak napisałaś o tacie... Tule.... :-*
Masz rację,nie ma jak u mamy ah one są niezastąpione <3

Ja się czuje okropnie spuchnięta wiec dołączam do klubu....

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Ide pod prysznic, trochę mi się lepiej zrobi...
Mam dziś cała wkładkę mokra cholera.. Jakbym woda polala
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 21:15   #1710
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Kasiula witam w klubie endokobietek Wiem,że na początku będzie Ci ciężko się z tym pogodzić. W sumie dobrze,że dowiedziałaś się o tym dziadostwie teraz,w takim momencie, bo nie będziesz miała czasu teraz na myślenie o tym. Faktycznie Kamilek w takim wypadku to cud.
Dochodź do siebie szybko i tulaj maluszka.

Aga Ty z rodzicami jak ja z mężem

Hope Twój Tż znów nawywijał? Jak tam Twój piesiu?

Uściski dla Madzi. Krwawiące sutki podobno są objawem złego przystawiania. Nie wiem ile w tym prawdy najlepiej goją się przemywane szałwią, tylko trzeba je obmywać przed podaniem dziecku bo może się zrazić smakiem.
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 12:24:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.