Mamusie lutowe 2015 - cz. 8 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-03, 12:27   #2131
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
U mnie w szpitalu powiedziano, że po każdym siku/dwójce od razu wchodzić pod prysznic i się umyć. Ja jeszcze dodatkowo spryskuję tantum rosa
Wydaje mi się, że samo wytarcie nie wystarczy
No i oczywiście wietrzenie. Śmiałam się z tego, ale przynosi mi to ulgę
tantum rosa rozrabialas w przegotowanej wodzie ?
Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
Dziękuje. Mam nadzieję że mleko się pojawi

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Na pewno


Cytat:
Napisane przez lui_89 Pokaż wiadomość
mnie strasznie biodra bolą w nocy, co chwila zmieniam boki, ledwo jedno przestanie boleć to drugie zaczyna i krocze też mnie boli o palcach u rąk nie wspominając nawet nie jestem w stanie dłoni w pięść ścisnąć bo nie zegnę aż tak palcy.

Kupiłam ten prenalen krople na katar, dają radę
Jakbym czytala o sobie i z dlońmi też Prenalen na katar ponoć super ..

Cytat:
Napisane przez Anica27 Pokaż wiadomość
Ta pełnia - napełnia nadzieją wszystkie, które chcą rodzić :P
Wasze wyprawki widziałam-cudne rzeczy.
Wózek mamy: Bebetto Flavio - granatowy z szarym stelażem, łóżeczko takie klasyczne, (wykończone delikatnym łukiem) w kolorze orzecha, a pościel szarą w białe grochy
Nie zmotywowałam się jeszcze do zrobienia zdjęć, kocyków i wszystkich innych rzeczy może Wy mnie zmotywujecie to zrobię i powrzucam Komoda z ciuszkami przygotowana, wszystko wyprane, wyparzone, poskładane, tylko łóżeczko jeszcze w częściach - stwierdziłam, że mąż złoży jak ja będę w szpitalu, bo teraz gdyby już stało w sypialni złożone to chyba by mnie już skręciło z tęsknoty za dzidzią
Chętnie zobaczę zdjęcia, bo też mam pościel w groszki, która już w szafie hehe, czeka, aż Tym podrośnie

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Lui mam dokładnie to samo. Przydałoby się więcej boków do spania.
To fajnie brzmi...wyobraziłam sobie siebie z kilkoma bokami więcej
Cytat:
Napisane przez kano1003 Pokaż wiadomość
Aga a Ty rodzisz czy tak mocno zakopałaś się pod kołdrą ?
Nie... nie rodzę. Czekam na poród

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
[ Ale fajnie to wyglądało, dzieci szły w parach,a między nimi był dłuuugi zielony wąż I one tego weża się trzymały, fajnie
u nas w przedszkolu dziewczyny w najmłodszej grupie też takiego miały Zawsze straszyłam swoje starszaki, że jak nie będą ładnie w parach chodzić, to dostaną węża od maluchów siusiumajtków

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Mój starszy brat wpadł do nas na chwilę. Pytam się się kiedy jego narzeczona idzie teraz do lekarza, a on:

: 12 czy 11 luty jakoś tak przed weselem

a ja: o..to tak jak ja

on mysli, mysli i mówi: a kto decyduje, kiedy można rodzić ?

a ja: dziecko lekarz wyznacza termin porodu, a dziecko decyduje, kiedy chce wyjść

a on: a to można poznać, ze to już się rodzi?

rozwaliło mnie


Cytat:
Napisane przez DuszonaMarchewka Pokaż wiadomość
ja jestem baaardzo za sn do czasu aż mnie nie zacznie coś boleć wtedy zaczynam marzyć o szybkim cc Co będzie to będzie )
hahaha mam identycznie

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
patrz, nie zwróciłam uwagi zaraz poprawię ale Twoja mama jest spostrzegawcza
a wiesz, że ja też to zauważyłam aleeeeeeee. jestem tak leniwa, że nie chciało mi się liczyc ile mamy dziewczynek a ilu chlopcow

eeeeeeeee moj nastroj z tyłka ciągle.
Wypralam sobie poszewke na rogala, bo się ślinię jak shar pei...., zjadlam banana, mandarynki, kilka rurek- ale humoru mi to nie poprawiło....
Poszlam do Tyma do pokoju na fotel do karmienia i tak siedzialam jak ciołek. Z cycków leciało, że znów zmienilam bluzke
W ogole tak ze mnie dzis dolem leci wydzielina, ze szok... raz wodnista, raz kremowa bleeeeeeeeeeee. Brzuch dalej ćmi, plecy też. Mąż zanim się posprzeczaliśmy rano obiecał , że mi tensa zalozy przed wyjsciem do pracy,ale potem jak sie obrazil za te gacie, to wyszedl nawet nie mowiac czesc, nie mowiac o tensie, a sama nie potrafie tego ogarnac

Ilonka- wspolczuje z kotem...ale tak jak mowisz- bezpieczenstwo Małego najwazniejsze. Trzymam kciuki, by czwartkowe wyciaganie szwow bylo bezbolesne i przyioslo ulge

Madzia- malutka przybiera, super !! Jak tam z imieniem ??

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez DuszonaMarchewka Pokaż wiadomość
Spotkałam znajomą:
Znajoma: Jak się czujesz?
Ja: A dziękuję, dobrze.
Z: Który to już tydzień?
J: 38 (wtedy).
Z: A to już sama końcówka. Już niedługo pewnie urodzisz. Ale najgorsze to jest jak dziecko rodzi się martwe nie? Jak chodzisz na badania, oglądasz na usg a potem wyciągają je z ciebie martwe. Albo jak męczysz się kilkanaście godzin z porodem a potem godzinę po porodzie okazuje się, że zmarło. Dzieci tak często umierają. Potem chodzisz na cmentarz na ten mały grobek i już nie możesz zajść w ciążę...
i tak jakieś 5 minut gadała! Co ją napadło? Sama ma 3 zdrowych dzieci. Ciąże bez komplikacji. I mi pierworódce mowi przed samym porodem takie rzeczy? Miałam szczęście, że mnie nie rusza takie glupie gadanie ale co gdybym ja wiedziała o jakiejś wadzie mojego dziecka? Chyba bym się na miejscu poryczała. Ma laska wyczucie - nie ma co.[.
Co za idiotka :O szok ! Ja nie wiem...ale chyba bym ją pogoniła ....ludzie bez taktu i wyczucia sie zdarzaja, ale ta jest wyjatkowo glupia. Obys jej dlugo juz nie spotkala
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:30   #2132
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
Ja mialam wpisanego engerixa w swoja karte, nikt nie robil mi problemu


Mlebi a nie mozesz malutkiego przystawiac do piersi? Popros polozna o pomoc, mleko na pewno jest i mysle ze jak maly chwyci to poleci
Ale on nie chce złapac sutka. Pielęgniarki na siłe mu do buzi wciskaja a on nie chce no i mleka też nie ma

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:31   #2133
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Jutro do nas tez przychodzi polozna, a ze to z przychodni mamy kolezanka ta polozna to na pewno sie nami zajmie odpowiednio i moze z tymi cyckami tez pomoze.

Kurcze moze mi z tym kroczem tak zle bo go praktycznie nie wietrze?
Eh wiecie warunki takie ze jeszcze z mama i bratem mieszkamy wiec to wietrzenie u mnie slabo :/

Ciekawe kto nastepny sie rozpakuje.. Mała by juz mogla
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:32   #2134
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

ewek gratuluje utraty wagi

Cytat:
Napisane przez Asia1105 Pokaż wiadomość
A co do obwisłych brzuchów, macie takie pasy pociążowe?
Bo ja zapamowałam go do torby szpitalnej, a tak naprawde nie wiem od kiedy można go zacząć używać? Chyba im wcześniej tym lepiej?!
ja gdzieś kiedyś czytałam żeby nie używać takich pasów bo mięśnie się rozleniwiają
ja po pierwszej ciąży nie używałam i brzuch zupełnie wrócił do formy mimo iż przytyłam prawie 30 kg

Dziewczyny które mają foteliki graco napiszcie mi co jest pod pupką i nóżkami w tym foteliku, bo zdjęłam pokrowiec do prania a tam gąbka tylko do połowy. Wasze foteliki też tak mają czy mam jakąś zepsutą wersję?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg środek graco.jpg (73,0 KB, 26 załadowań)
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:37   #2135
lui_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 267
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

co za tekst wogóle nie mam pytań...

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Olcia możesz jeszcze mnie przed Odowską wrzucić na 1 str., bo wepchnięta w kolejkę, a termin ma za mną na 15.02
lui_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:40   #2136
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
a wiesz, że ja też to zauważyłam aleeeeeeee. jestem tak leniwa, że nie chciało mi się liczyc ile mamy dziewczynek a ilu chlopcow

eeeeeeeee moj nastroj z tyłka ciągle.
Wypralam sobie poszewke na rogala, bo się ślinię jak shar pei...., zjadlam banana, mandarynki, kilka rurek- ale humoru mi to nie poprawiło....
Poszlam do Tyma do pokoju na fotel do karmienia i tak siedzialam jak ciołek. Z cycków leciało, że znów zmienilam bluzke
W ogole tak ze mnie dzis dolem leci wydzielina, ze szok... raz wodnista, raz kremowa bleeeeeeeeeeee. Brzuch dalej ćmi, plecy też. Mąż zanim się posprzeczaliśmy rano obiecał , że mi tensa zalozy przed wyjsciem do pracy,ale potem jak sie obrazil za te gacie, to wyszedl nawet nie mowiac czesc, nie mowiac o tensie, a sama nie potrafie tego ogarnac

Ilonka- wspolczuje z kotem...ale tak jak mowisz- bezpieczenstwo Małego najwazniejsze. Trzymam kciuki, by czwartkowe wyciaganie szwow bylo bezbolesne i przyioslo ulge

Madzia- malutka przybiera, super !! Jak tam z imieniem ??

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------


Co za idiotka :O szok ! Ja nie wiem...ale chyba bym ją pogoniła ....ludzie bez taktu i wyczucia sie zdarzaja, ale ta jest wyjatkowo glupia. Obys jej dlugo juz nie spotkala
jeszcze zapomniałam o mamusiach zaginionych. Już wszystko gra i trąbi

Twój mąż też ma humorki, ale mam nadzieję, ze jak wróci z pracy odpowiednio zajmie się Tobą. Wymasuje, podłączy tensa...ehh

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Jutro do nas tez przychodzi polozna, a ze to z przychodni mamy kolezanka ta polozna to na pewno sie nami zajmie odpowiednio i moze z tymi cyckami tez pomoze.

Kurcze moze mi z tym kroczem tak zle bo go praktycznie nie wietrze?
Eh wiecie warunki takie ze jeszcze z mama i bratem mieszkamy wiec to wietrzenie u mnie slabo :/

Ciekawe kto nastepny sie rozpakuje.. Mała by juz mogla
Madzia, albo chodź na przykład w koszuli nocnej, ale bez majtek chyba, ze koszula jest krótka, to nie bardzo

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez lui_89 Pokaż wiadomość
co za tekst wogóle nie mam pytań...

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Olcia możesz jeszcze mnie przed Odowską wrzucić na 1 str., bo wepchnięta w kolejkę, a termin ma za mną na 15.02
tak? oo... już poprawiam

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Dobra już pierwsza strona mam nadzieję, że gra
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:41   #2137
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Kurcze moze mi z tym kroczem tak zle bo go praktycznie nie wietrze?
Eh wiecie warunki takie ze jeszcze z mama i bratem mieszkamy wiec to wietrzenie u mnie slabo :/

Ciekawe kto nastepny sie rozpakuje.. Mała by juz mogla
a jakbys sie polozyla u was w pokoju w rozkroku w koszuli ? gdy mala akurat spi/lezy ? ja sobie wyobrazam,ze wlasnie tak bede robila


Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość

Twój mąż też ma humorki, ale mam nadzieję, ze jak wróci z pracy odpowiednio zajmie się Tobą. Wymasuje, podłączy tensa...ehh
Taaaaaaa, on teraz te gacie bedzie przezywal jak nie wiem niech sie kurna nauczy sam dbac o ilosc swoich majtek.
ja mu tensa podlacze...tam gdzie sie tego nie spodziewa
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 12:41   #2138
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Aa jesli chodzi o sciaganie szwow to to nie boli..
Ja tez sie panicznie balam, mialam lzy w oczach ze strachu az mi ta polozna wszystko po kolei tlumaczyla co bedzie robila. Przy jednym szwie bylo tylko takie nieprzyjemne uczucie ale nastawienie bylo o wiele gorsze :p
Jeszcze i tak niby mam tam jakies rozpuszczalne zostawione to moze one mnie tak ciagna?
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:43   #2139
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Aa jesli chodzi o sciaganie szwow to to nie boli..
Ja tez sie panicznie balam, mialam lzy w oczach ze strachu az mi ta polozna wszystko po kolei tlumaczyla co bedzie robila. Przy jednym szwie bylo tylko takie nieprzyjemne uczucie ale nastawienie bylo o wiele gorsze :p
Jeszcze i tak niby mam tam jakies rozpuszczalne zostawione to moze one mnie tak ciagna?
Jak masz jakis rozpuszczalny zostawiony to tez niestety ma prawo ciagnac tak slyszalam, a nie wyjela Ci go ? Bo wlasnie mowili,ze polecaja je tez wyciagac , bo zanim sie rozpuczaja mija 2-3tyg i czuc przez ten czas dyskomfort... tak w szpitalu nam tlumaczyli

Dużo ich mialas ??

a wiesz ,ze czekamy na opis porodu jak się ogarniesz mamuśka ?
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:45   #2140
kano1003
Raczkowanie
 
Avatar kano1003
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
a jakbys sie polozyla u was w pokoju w rozkroku w koszuli ? gdy mala akurat spi/lezy ? ja sobie wyobrazam,ze wlasnie tak bede robila



Taaaaaaa, on teraz te gacie bedzie przezywal jak nie wiem niech sie kurna nauczy sam dbac o ilosc swoich majtek.
ja mu tensa podlacze...tam gdzie sie tego nie spodziewa
__________________
09.06.14 II kreseczki
14.02.15 Maksiu
kano1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:52   #2141
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Moze faktycznie poloze podklad na lozko i tak czasem bede lezec nawdt jak pokarm bede sciagac.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Jak masz jakis rozpuszczalny zostawiony to tez niestety ma prawo ciagnac tak slyszalam, a nie wyjela Ci go ? Bo wlasnie mowili,ze polecaja je tez wyciagac , bo zanim sie rozpuczaja mija 2-3tyg i czuc przez ten czas dyskomfort... tak w szpitalu nam tlumaczyli

Dużo ich mialas ??

a wiesz ,ze czekamy na opis porodu jak się ogarniesz mamuśka ?
Yyy ta co mi sciagala to powiedziala ze rozpuszczalne jeszcze mam i ze nawet jak zobacze nitke za 6tyg to zeby sie nie wystraszyc.

Chyba czulam ze 3 albo 4 mi wyciagala. Plus te rozpuszczalne.

No musze sie jakns ogarnac z tym opisem bo jeszcze wszystko zapomne
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 12:54   #2142
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Taaaaaaa, on teraz te gacie bedzie przezywal jak nie wiem niech sie kurna nauczy sam dbac o ilosc swoich majtek.
ja mu tensa podlacze...tam gdzie sie tego nie spodziewa
dobre
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:54   #2143
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

No ogarnij sie ogarnij,bo wiesz, mi tez zalezy zeby poczytac hehehe

Jej mam wrazenie,ze cos mam w pipce, jakieś rozpychadełko mam ochote wsadzic tam palca i sobie to wyjąć

Już się nie mogę doczekać Asi wizyty u sexi flexi dziś Zapytaj go w końcu kiedy rodzimy, bo ile można
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:03   #2144
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Mój starszy brat wpadł do nas na chwilę. Pytam się się kiedy jego narzeczona idzie teraz do lekarza, a on:

: 12 czy 11 luty jakoś tak przed weselem

a ja: o..to tak jak ja

on mysli, mysli i mówi: a kto decyduje, kiedy można rodzić ?

a ja: dziecko lekarz wyznacza termin porodu, a dziecko decyduje, kiedy chce wyjść

a on: a to można poznać, ze to już się rodzi?

rozwaliło mnie
O looosieee, jaki nieuświadomiony

Cytat:
Napisane przez DuszonaMarchewka Pokaż wiadomość
To ja taki ucisk mam jak leżę nawet na boku. Na plecach to bym się chyba udusiła.

A opowiem Wam sytuację jaką miałam ze 3 tyg temu.

Spotkałam znajomą:
Znajoma: Jak się czujesz?
Ja: A dziękuję, dobrze.
Z: Który to już tydzień?
J: 38 (wtedy).
Z: A to już sama końcówka. Już niedługo pewnie urodzisz. Ale najgorsze to jest jak dziecko rodzi się martwe nie? Jak chodzisz na badania, oglądasz na usg a potem wyciągają je z ciebie martwe. Albo jak męczysz się kilkanaście godzin z porodem a potem godzinę po porodzie okazuje się, że zmarło. Dzieci tak często umierają. Potem chodzisz na cmentarz na ten mały grobek i już nie możesz zajść w ciążę...
i tak jakieś 5 minut gadała! Co ją napadło? Sama ma 3 zdrowych dzieci. Ciąże bez komplikacji. I mi pierworódce mowi przed samym porodem takie rzeczy? Miałam szczęście, że mnie nie rusza takie glupie gadanie ale co gdybym ja wiedziała o jakiejś wadzie mojego dziecka? Chyba bym się na miejscu poryczała. Ma laska wyczucie - nie ma co.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------



Spoko, teraz czuje sie dobrze Jest git

Nie znam się na psychice kotów więc pytam Mialam do czynienia z kilkoma ale były wyjątkowo wredne.
Jaka typiara, no nie mogę też sobie znalazła temat do rozmów z ciężarną przed porodem

Aga tak, saszetkę rozrabiam w 0,5 l przegotowanej wody

Dziewczyny, a ja po porodzie pocę się jak pies, kąpię się ze 3 razy dziennie, plus krocze co godzinę praktycznie a i tak cała się kleję ;/
W dodatku mam aż dreszcze tak mi zimno
mam nadzieję, że to nie żadne zakażenie albo coś po porodzie yyy
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:05   #2145
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
No ogarnij sie ogarnij,bo wiesz, mi tez zalezy zeby poczytac hehehe

Jej mam wrazenie,ze cos mam w pipce, jakieś rozpychadełko mam ochote wsadzic tam palca i sobie to wyjąć

Już się nie mogę doczekać Asi wizyty u sexi flexi dziś Zapytaj go w końcu kiedy rodzimy, bo ile można
Zapytam, zapytam
Właśnie zaraz wychodzimy, dam znać przed SR
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:11   #2146
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Mąż pojechal do urzedu wlasnie.
Olu prosze zmien u mnie Nadie na Julie
Przyzwyczailam sie juz do Nadusi ale trudno..
Julcia rownie slodko.
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:16   #2147
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Asiu koniecznie daj znac

Ilonka pewnie to hormonowa burza jeszcze... te dreszcze, pocenie ...

a ja leze z takim bolem brzucha jak na okres, ze szok.... w toalecie byłam,wiec to nie jelita, normalnie mozna oszalec

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Mąż pojechal do urzedu wlasnie.
Olu prosze zmien u mnie Nadie na Julie
Przyzwyczailam sie juz do Nadusi ale trudno..
Julcia rownie slodko.
no to brawo za imię hehehe żeście zdecydowali hehhe niezła historia w sumie z zamianą imienia po urodzeniu
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:18   #2148
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Madzia, już zmieniam

Ilonka, to pewnie normalne. Organizm pozbywa się wody nagromadzonej w czasie ciąży i mogą towarzyszyć temu dreszcze albo nawał gorąca.
Ja na wszelki wypadek biorę do szpitala ciepłe skarpetki

Aga, obserwuj ten ból. Moze szyjka się rozwiera powoli
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:20   #2149
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Mąż pojechal do urzedu wlasnie.
Olu prosze zmien u mnie Nadie na Julie
Przyzwyczailam sie juz do Nadusi ale trudno..
Julcia rownie slodko.
Julcia też ślicznie

Miałam iść do sklepu, ale jednak musze zrezygnować Mloda sie wwierca w szyjke jak by chciała już wychodzić do tego wypycha mi prawą strone brzucha i co chwile patrze czy mi tam rozstępów nie zrobiła, ostatnio już coś tam zauważyłam ale to chyba tylko pęknięte naczynka są jak narazie. Ona sie juz nie mieści w brzuchu a jeszcze miesiąc bedzie tam siedzieć
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 13:21   #2150
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Madzia Julcia też ślicznie

Aga może rodzisz?
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:23   #2151
lui_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 267
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

o Madzia czyli jednak Julcia, ślicznie

dziewczyny, które urodziły, wybaczcie moje nieogranięcie, ale co ja po porodzie ze spraw formalnych muszę zrobić???

szpital wysyła wszystkie dokumenty do usc, a ja tam tylko akt urodzenia odbieram? i czekam na pesel czy muszę jakieś dokumenty do peselu gdzieś zanosić?

a co z przychodnią, szpital wysyła karty szczepień i ja muszę iść Małą zapisać?

i macierzyński ogarniam u pracodawcy? i mam na to aż dwa tygodnie?

a becikowe to mam chyba rok od urodzenia tak?

jak będziecie miały chwilę powiedzcie mi łopatologicznie co i jak, proszę
lui_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:23   #2152
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Mam netaaaaaaaa...

Ja nadal w szpitalu. Miałam usg i mala urosła od soboty do 3913g i mam dużo wód plodowych
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:23   #2153
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez Tutti1234 Pokaż wiadomość
Julcia też ślicznie

Miałam iść do sklepu, ale jednak musze zrezygnować Mloda sie wwierca w szyjke jak by chciała już wychodzić do tego wypycha mi prawą strone brzucha i co chwile patrze czy mi tam rozstępów nie zrobiła, ostatnio już coś tam zauważyłam ale to chyba tylko pęknięte naczynka są jak narazie. Ona sie juz nie mieści w brzuchu a jeszcze miesiąc bedzie tam siedzieć
ja mam tak samo :/. Tylko mój to pupą wszędzie się rozpycha :/. a jeszcze miesiąc..
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:28   #2154
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Ilonka, to pewnie normalne. Organizm pozbywa się wody nagromadzonej w czasie ciąży i mogą towarzyszyć temu dreszcze albo nawał gorąca.
Ja na wszelki wypadek biorę do szpitala ciepłe skarpetki

Aga, obserwuj ten ból. Moze szyjka się rozwiera powoli
tez wzielam popakowalam kilka par skarpet ,ponoc zimno jest w nogi na porodowce to prawda juz mamusie ??

Niech sie rozwiera...mam nadzieje,ze ten paralizujacy bol nie jest na darmo,bo jaki bylby ten konkretny :/ ?
Cytat:
Napisane przez Tutti1234 Pokaż wiadomość
Miałam iść do sklepu, ale jednak musze zrezygnować Mloda sie wwierca w szyjke jak by chciała już wychodzić do tego wypycha mi prawą strone brzucha i co chwile patrze czy mi tam rozstępów nie zrobiła, ostatnio już coś tam zauważyłam ale to chyba tylko pęknięte naczynka są jak narazie. Ona sie juz nie mieści w brzuchu a jeszcze miesiąc bedzie tam siedzieć
U mnie identycznie. Rozstepow na szczescie brak,ale popekane naszynka na bokach brzusia i tez z prawej
Mlody sie rozpycha,wpycha w szyjke mamma mia
jak Olcia napisala o spacerze,to przeszla mi przez glowe mysl,ze pojde tez krok za kroczkiem,choc na 10 minut
ale jak wstalam i moj brzuch znow opadl i zaczelo sie klucie- zrezygnowalam

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Aga może rodzisz?
Ja nie urodze do maja
ostatnio mowilam,ze do marca teraz czuje,ze to bedzie dluzej. Z takim nastawieniem to juz w ogole....

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez maladT Pokaż wiadomość
Mam netaaaaaaaa...

Ja nadal w szpitalu. Miałam usg i mala urosła od soboty do 3913g i mam dużo wód plodowych
ale fajnie,ze juz jestes, choc wolalabym,zebys byla na porodwce w sumie nie ?
Mloda nabiera masy, mowisz wod duzo ? ale numer.... niech sie cos dzieje.... moze ta pelnia ? Choc na nie wierze w te ksiezycowe bzdury

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez lui_89 Pokaż wiadomość
o Madzia czyli jednak Julcia, ślicznie

dziewczyny, które urodziły, wybaczcie moje nieogranięcie, ale co ja po porodzie ze spraw formalnych muszę zrobić???

szpital wysyła wszystkie dokumenty do usc, a ja tam tylko akt urodzenia odbieram? i czekam na pesel czy muszę jakieś dokumenty do peselu gdzieś zanosić?

a co z przychodnią, szpital wysyła karty szczepień i ja muszę iść Małą zapisać?

i macierzyński ogarniam u pracodawcy? i mam na to aż dwa tygodnie?

a becikowe to mam chyba rok od urodzenia tak?

jak będziecie miały chwilę powiedzcie mi łopatologicznie co i jak, proszę
http://www.netmama.pl/magazyn/niemow...i-po-porodzie/
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:31   #2155
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez maladT Pokaż wiadomość
Mam netaaaaaaaa...

Ja nadal w szpitalu. Miałam usg i mala urosła od soboty do 3913g i mam dużo wód plodowych
Mala do terminu jeszcze dwa dni, moze w końcu coś się zacznie dziać ehh mocno trzymam kciuki za Ciebie. Ale już Oliwka ładną wagę ma

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Lui, ja dodałam też na pierwszą stronę co nie co o formalnosciach. Ale Agi linka też wkleję na pierwszą strone
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:33   #2156
martu_la
Rozeznanie
 
Avatar martu_la
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 947
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Madzia Julka ślicznie ja mam dwie w bardzo bliskiej rodzinie- nie przegadasz ich haha

duszona co za znajoma,

Ilona szkoda, ze musieliscie kota oddac, ale dobrze, ze choc do kogos z rodziny. Ja nie mam takiej opcji, wiec mam nadzieje, ze moje koty zaakceptuja mała szybko bo inaczej nie wiem co zrobie. Moze tez jest inaczej jak sa dwa koty...

maladT to niezle przypakowala maluda, niech sie juz cos rozkreci, bo skoro my niecierpliwe to co dopiero Ty

Aga moze rzeczywiscie cos sie zaczyna...?

Ja juz powoli zaczynam tracic nadzieje, ze urodze nawet w terminie, bo u mnie zadnych objawow zblizajacego sie porodu...
__________________
Sarunia 8.02.2015
martu_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:34   #2157
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez maladT Pokaż wiadomość
Mam netaaaaaaaa...

Ja nadal w szpitalu. Miałam usg i mala urosła od soboty do 3913g i mam dużo wód plodowych
Myślalam że już będziesz tulić córeczke. 3913 no to zapowiada sie spora dziewczynka, ciekawe ile naprawde będzie miała, może będzie mniejsza.

No mamy dalej przewage dziewczynek nad chłopcami.
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:42   #2158
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Martula a pamiętasz jak ja też chodziłam i tak mówiłam, że nigdy nie urodzę? No i zobacz. Nie trać wiary, nie znamy dnia ani godziny

MaladT no nie wierzę, im bardziej chcesz urodzić tym bardziej nie rodzisz
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:59   #2159
lui_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 267
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Aga dzięki!

jeju dziewczyny co ja bym bez Was i forum zrobiła
lui_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 14:02   #2160
martu_la
Rozeznanie
 
Avatar martu_la
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 947
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 8

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Martula a pamiętasz jak ja też chodziłam i tak mówiłam, że nigdy nie urodzę? No i zobacz. Nie trać wiary, nie znamy dnia ani godziny

MaladT no nie wierzę, im bardziej chcesz urodzić tym bardziej nie rodzisz
Pamietam, ale te ostatnie dni sie tak wleką ze czasem juz nie wiem co ze swoją figura mam robić...
No nic muszę czekać cierpliwie.
Ja to w ogóle jakiś ewenement jestem bo gdyby nie rosnący brzuch to mogłabym sie nawet nie zorientować ze w ciąży jestem- zero objawów do samego końca.
__________________
Sarunia 8.02.2015
martu_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 12:24:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.