Zakupy na Vinted - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-01-10, 23:40   #4291
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A skąd w ogóle taki pomysł/info?

A smignelo mi na fejsie taki post i potem na google zaczęłam szukać i coś nie co jest o tym ale nie wiem czy to maja wprowadzić dopiero czy jak….


Spróbuje dodać screen jakos jak mi się uda bo ciężko tu przez tapatalk nie idzie



Edit. Chodzi oogolnie o dac7


Edit 2
Na szybkiego udało mi się takie coś odnaleźć a na google można artykułu znaleźć o tym i na jakiejś grupie vinted ktoś poruszał temat ale mało wypowiedzi jest o tym 🙈 także sama nic nie wiem a miałam w tym roku zacząć pozbywać się rzeczy na vinted właśnie bo robie generalne sprzątanie ale w takim wypadku to kto wie co to wyjdzie…
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 943B6811-FBB2-49FE-8136-DF3A92D40B45.jpeg (173,1 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg B8DA687D-06A7-44B5-9E79-3FFD6E1CB72D.jpeg (236,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 3F9B3375-BECC-47A4-9361-31E7B9152853.jpeg (65,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg CF1F1471-5795-414C-A697-F6E766330577.jpeg (147,4 KB, 86 załadowań)

Edytowane przez Kamilaa21
Czas edycji: 2023-01-10 o 23:53
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-11, 12:20   #4292
Mlecznabulka
Raczkowanie
 
Avatar Mlecznabulka
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Zakupy na Vinted

O proszę Ale to nie można przekroczyć jakieś kwoty, a takiej kwoty to ja nie dostaję z np. vinted czy olx Tak czy inaczej, wszędzie już szukają środków.
Mlecznabulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-11, 12:29   #4293
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A smignelo mi na fejsie taki post i potem na google zaczęłam szukać i coś nie co jest o tym ale nie wiem czy to maja wprowadzić dopiero czy jak….


Spróbuje dodać screen jakos jak mi się uda bo ciężko tu przez tapatalk nie idzie



Edit. Chodzi oogolnie o dac7


Edit 2
Na szybkiego udało mi się takie coś odnaleźć a na google można artykułu znaleźć o tym i na jakiejś grupie vinted ktoś poruszał temat ale mało wypowiedzi jest o tym 🙈 także sama nic nie wiem a miałam w tym roku zacząć pozbywać się rzeczy na vinted właśnie bo robie generalne sprzątanie ale w takim wypadku to kto wie co to wyjdzie…
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to tak- tyle że to nie sam limit transakcji, czegoś takiego nie ma i chyba się w najbliższej przyszłości nie zapowiada.

Chodzi o to żeby wyłapać na Vinted hurtowników i osoby, które z tego tytułu zrobiły sobie źródło zarobkowania. Przykład: dziewczyna kupuje worki ciuchów w szmateksie i sprzedaje znaczne ilości miesięcznie- powoli skarbówka się za to weźmie. Jak się robi wyprzedaż własnej szafy, nawet znaczną, to naprawdę nie ma się co bać.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-11, 13:25   #4294
Mlecznabulka
Raczkowanie
 
Avatar Mlecznabulka
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Zakupy na Vinted

W sumie ma to sens. Niektórzy trzepią dobrą kasę na vinted.
Mlecznabulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-11, 16:46   #4295
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

10 000 zł rocznie czyli ponad 800 zł na ciuchy w miesiącu, sprzedawane to jednak, jak hurt taki mały butik ktoś ma w domu
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-11, 17:24   #4296
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Mlecznabulka Pokaż wiadomość
W sumie ma to sens. Niektórzy trzepią dobrą kasę na vinted.
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
10 000 zł rocznie czyli ponad 800 zł na ciuchy w miesiącu, sprzedawane to jednak, jak hurt taki mały butik ktoś ma w domu
Na pewno są takie osoby. Jakiś czas temu gdzieś była dyskusja, że są dziewczyny, które kupują ubrania w szmateksie np. po 1 zł, piorą je, prasują, robią fajne fotki i sprzedają drożej. Ja jestem zdania, że każdy orze tak jak może, ale trudno się dziwić, że skarbówkę może zainteresować jak ktoś ma wystawione 500 szt. ubrań w różnych rozmiarach albo 10 szt. tej samej rzeczy
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-11, 17:35   #4297
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Na pewno są takie osoby. Jakiś czas temu gdzieś była dyskusja, że są dziewczyny, które kupują ubrania w szmateksie np. po 1 zł, piorą je, prasują, robią fajne fotki i sprzedają drożej. Ja jestem zdania, że każdy orze tak jak może, ale trudno się dziwić, że skarbówkę może zainteresować jak ktoś ma wystawione 500 szt. ubrań w różnych rozmiarach albo 10 szt. tej samej rzeczy
Boszeee wychodzi na to, że jestem leniwa, bo nawet raz na jakiś czas mam problem by coś wystawić i w końcu komuś oddaję
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-11, 19:29   #4298
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Boszeee wychodzi na to, że jestem leniwa, bo nawet raz na jakiś czas mam problem by coś wystawić i w końcu komuś oddaję
mam to samo, szczególnie jeśli chodzi o ubrania po moich dzieciach
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-11, 19:43   #4299
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
mam to samo, szczególnie jeśli chodzi o ubrania po moich dzieciach
Hehe, co zrobić, jak takie leniwce jesteśmy
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-11, 21:19   #4300
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A to tak- tyle że to nie sam limit transakcji, czegoś takiego nie ma i chyba się w najbliższej przyszłości nie zapowiada.

Chodzi o to żeby wyłapać na Vinted hurtowników i osoby, które z tego tytułu zrobiły sobie źródło zarobkowania. Przykład: dziewczyna kupuje worki ciuchów w szmateksie i sprzedaje znaczne ilości miesięcznie- powoli skarbówka się za to weźmie. Jak się robi wyprzedaż własnej szafy, nawet znaczną, to naprawdę nie ma się co bać.

W sensie chodziło mi ze limit jako limit sprzedaży żeby raport nie szedł do US jak przekroczy się te 30 transakcji
A co do wyłapania to jestem bardzo na to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-11, 23:05   #4301
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
W sensie chodziło mi ze limit jako limit sprzedaży żeby raport nie szedł do US jak przekroczy się te 30 transakcji
Zakłada się chyba jednak, że warunkiem raportowania jest nie tylko 30 transakcji, ale i jednoczesne przekroczenie kwoty 2000 euro.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-12, 20:35   #4302
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
W sensie chodziło mi ze limit jako limit sprzedaży żeby raport nie szedł do US jak przekroczy się te 30 transakcji
A co do wyłapania to jestem bardzo na to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Zakłada się chyba jednak, że warunkiem raportowania jest nie tylko 30 transakcji, ale i jednoczesne przekroczenie kwoty 2000 euro.
30 transakcji za 1 zł raczej nikogo nie zainteresuje
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-13, 13:15   #4303
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A to tak- tyle że to nie sam limit transakcji, czegoś takiego nie ma i chyba się w najbliższej przyszłości nie zapowiada.

Chodzi o to żeby wyłapać na Vinted hurtowników i osoby, które z tego tytułu zrobiły sobie źródło zarobkowania. Przykład: dziewczyna kupuje worki ciuchów w szmateksie i sprzedaje znaczne ilości miesięcznie- powoli skarbówka się za to weźmie. Jak się robi wyprzedaż własnej szafy, nawet znaczną, to naprawdę nie ma się co bać.
Ja zawsze myślałam, że ten limit jest mniejszy w Polsce coś koło 1-2 tys rocznie, ale nie wiem tego na 100%. Kiedyś sprawdzałam jak się ma sprzedaż własnych ciuchów do kontroli podatkowej w kontekście sprzedaży czegoś droższego (na tamtą chwilę rzecz miała wartość około 1tys). I znalazłam, że można sprzedawać jeżeli kupiło się to minimum pół roku wcześniej. Z tym, że czas liczy się od pełnego miesiąca. Czyli jak kupi się w styczniu to pól roku leci od lutego dopiero.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-14, 07:52   #4304
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja zawsze myślałam, że ten limit jest mniejszy w Polsce coś koło 1-2 tys rocznie, ale nie wiem tego na 100%. Kiedyś sprawdzałam jak się ma sprzedaż własnych ciuchów do kontroli podatkowej w kontekście sprzedaży czegoś droższego (na tamtą chwilę rzecz miała wartość około 1tys). I znalazłam, że można sprzedawać jeżeli kupiło się to minimum pół roku wcześniej. Z tym, że czas liczy się od pełnego miesiąca. Czyli jak kupi się w styczniu to pól roku leci od lutego dopiero.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba coś innego sprawdzałaś, bo taki limit, który masz na myśli to jest przy działalności gospodarczej nierejestrowanej- aktualnie koło 1700-1800 zł. Albo może PCC?

Ale to z tym pół roku to tak, jak najbardziej masz rację.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 01:47   #4305
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na Vinted

Ciekawi mnie taka rzecz, ktoś pisze ze nie sprzedaje przez Kup Teraz a guzik normalnie widać. To się da kliknąć?
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 09:52   #4306
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie taka rzecz, ktoś pisze ze nie sprzedaje przez Kup Teraz a guzik normalnie widać. To się da kliknąć?
Ktoś pisze, bo tej opcji nie da się wyłączyć. Jak kupisz przez Kup teraz u sprzedawcy, który zaznacza, że tak nie sprzedaje, to będzie on musiał anulować transakcję i zależnie od tego, czy jest normalny czy nie, zleje Cię, wyśle wiadomość z pretensjami albo propozycję kupna poza systemem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 09:52   #4307
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Zakupy na Vinted

Da się kliknąć, ale wtedy sprzedający anuluje transakcję czy coś (albo ma ustawioną wysyłkę indywidualną i wysoki koszt)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 10:49   #4308
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ktoś pisze, bo tej opcji nie da się wyłączyć. Jak kupisz przez Kup teraz u sprzedawcy, który zaznacza, że tak nie sprzedaje, to będzie on musiał anulować transakcję i zależnie od tego, czy jest normalny czy nie, zleje Cię, wyśle wiadomość z pretensjami albo propozycję kupna poza systemem.
Pogrubione - nie będzie musiał, ale będzie chciał, gwoli ścisłości.
Swoją drogą, kojarzę jakieś doniesienia, że vinted chciało wyeliminować możliwość zakupu poza platformą. Ale teraz jest cisza w temacie (chyba?).

Przy czym ja absolutnie nie potępiam sprzedających poza platformą, co więcej, czytając fejsbukowe wątki o oszustwach na vinted i olx, sama bym drogich (droższych niż 200-300 zł) rzeczy nie sprzedała przez KT.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 12:25   #4309
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Mój hit na Vinted z dziś- mam wystawiony kosmetyk i pytanie:

"Hej, co to jest brzoskwinia?"
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 15:25   #4310
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na Vinted

A vinted nie robi problemu jak sprzedający anuluje co ktoras transakcje? Ogólnie większość jak widzi komunikat w ogłoszeniu to uszanuje i da sobie spokój. A ktoś może być nachalny i kliknąć.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Ja też nie potępiam bo jak czytam o tych cwaniarach co zmyślają zniszczenia by wymusić zwrot lub rabat albo w ogóle potrafią zniszczyć nowa rzecz by było, że mają rację, to się nie dziwie. Albo markowe produkty ktoś powie że podróba i dej mu i zwrot kasy i przedmiot. Mam wrażenie że vinted chyba trochę słabo chroni sprzedających.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 15:54   #4311
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mój hit na Vinted z dziś- mam wystawiony kosmetyk i pytanie:

"Hej, co to jest brzoskwinia?"
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 16:16   #4312
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
A vinted nie robi problemu jak sprzedający anuluje co ktoras transakcje? Ogólnie większość jak widzi komunikat w ogłoszeniu to uszanuje i da sobie spokój. A ktoś może być nachalny i kliknąć.
Wiesz co, chyba zależy od przyczyny anulowania, ja niedawno, w ramach dobrej woli, anulowałam na prośbę kupującej.
I też nie klikam KT przy komunikacie o sprzedaży poza platformą. Ale niektórzy to pewnie nawet nie doczytają informacji .

Cytat:
Ja też nie potępiam bo jak czytam o tych cwaniarach co zmyślają zniszczenia by wymusić zwrot lub rabat albo w ogóle potrafią zniszczyć nowa rzecz by było, że mają rację, to się nie dziwie. Albo markowe produkty ktoś powie że podróba i dej mu i zwrot kasy i przedmiot. Mam wrażenie że vinted chyba trochę słabo chroni sprzedających.
Co do tej ostatniej kwestii to już w ogóle skandal, bo czytałam, że gdy kupujący powoła się na podróbkę, to ponoć vinted nawet nie każe zwracać produktu.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 16:31   #4313
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość


Co do tej ostatniej kwestii to już w ogóle skandal, bo czytałam, że gdy kupujący powoła się na podróbkę, to ponoć vinted nawet nie każe zwracać produktu.
To prawda. Miałam taką sytuację, że kupiłam Conversy, przyszły podróbki. Sprzedająca nie chciała współpracować, uznała że przecież widziałam zdjęcia (po nich nie było dokładnie widać że buty nie są oryginalne, wszędzie w opisie dziewczyna pisała "Converse"). Zgłosiłam problem do vinted, opisałam sytuację. Potem musiałam zrobić sporo zdjęć z uwzględnieniem różnych elementów butów, te zdjęcia były jakoś weryfikowane i dostałam zwrot pieniędzy. Nikt nie kazał tego odsyłać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 16:36   #4314
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
To prawda. Miałam taką sytuację, że kupiłam Conversy, przyszły podróbki. Sprzedająca nie chciała współpracować, uznała że przecież widziałam zdjęcia (po nich nie było dokładnie widać że buty nie są oryginalne, wszędzie w opisie dziewczyna pisała "Converse"). Zgłosiłam problem do vinted, opisałam sytuację. Potem musiałam zrobić sporo zdjęć z uwzględnieniem różnych elementów butów, te zdjęcia były jakoś weryfikowane i dostałam zwrot pieniędzy. Nikt nie kazał tego odsyłać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak poznać na zdjęciach oryginalne Converse? Chciałabym kupić ale boję się ryzykować podróbkę

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 17:23   #4315
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Jak poznać na zdjęciach oryginalne Converse? Chciałabym kupić ale boję się ryzykować podróbkę

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Trzeba sobie dokładnie popatrzeć w internecie na szczegóły. Znaczek Converse z tyłu może się różnić, powinien być też znaczek na podeszwie od zewnątrz, w środku logo powinno być granatowe. Warto też zapytać o pudełko, dowód zakupu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 20:44   #4316
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na Vinted

Na początku drugi swój zakup anulowalam. Przed zaplaceniem weszłam w profil i kapłam się że dziewczyna od miesiecy się nie loguje. Uznałam że szansa że wyśle jest jakby zerowa. I vinted mi wtedy napisało że jeszcze raz i zablokują. Teraz to już się nie da kupić od razu bez zapłacenia. No i się upewniam czy ktoś zaglada na swój profil nim sie na coś zdecyduje.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2023-01-15 o 20:46
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 20:56   #4317
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Na początku drugi swój zakup anulowalam. Przed zaplaceniem weszłam w profil i kapłam się że dziewczyna od miesiecy się nie loguje. Uznałam że szansa że wyśle jest jakby zerowa. I vinted mi wtedy napisało że jeszcze raz i zablokują. Teraz to już się nie da kupić od razu bez zapłacenia. No i się upewniam czy ktoś zaglada na swój profil nim sie na coś zdecyduje.
Co to znaczy?
Przecież nigdy nie kupisz niczego bez zapłacenia.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 21:32   #4318
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na Vinted

Od razu bez zapłacenia.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Czyli że np. Robisz zakup a na platnosc jest np 48h.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 21:43   #4319
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Od razu bez zapłacenia.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Czyli że np. Robisz zakup a na platnosc jest np 48h.
Ale na Vinted? Nigdy tu czegoś takiego nie było.
Możesz zarezerwować.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 22:09   #4320
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam, odpisałam "brzoskwinia to jest owoc". Jestem wredna, wiem. Ale czy to naprawdę taki wyczyn przy 5 słowach używać interpunkcji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.