Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-14, 18:24   #2671
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Dzięki dziewczyny. Chyba jestem za słaby zawodnik na ogarnięcie ich oferty wysyłkowej albo oferta nie działa, albo jak już jakaś zadziała to krem się nie rabatuje, nie da się go wybrać jako gratis, ehh...
Poczekam na lepszą promkę na stronie albo kupię z innej firmy, nie są sami na rynku
Ten matujący miałam rok temu i był bardzo fajny. Naprawdę matujący, nie bieli, ma dość rzadką konsystencję, więc można nałożyć cieńszą warstwę jeśli danego dnia nie potrzeba aż takiego wysokiego filtra. Fajna tubka z pompką, łatwo się dozuje. Jedyne do czego się mogę przyczepić to chemiczny zapach, jak posmaruje się za blisko oczu to szczypią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-15, 17:45   #2672
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Chyba jestem za słaby zawodnik na ogarnięcie ich oferty wysyłkowej albo oferta nie działa, albo jak już jakaś zadziała to krem się nie rabatuje, nie da się go wybrać jako gratis, ehh...
Poczekam na lepszą promkę na stronie albo kupię z innej firmy, nie są sami na rynku
Ten matujący miałam rok temu i był bardzo fajny. Naprawdę matujący, nie bieli, ma dość rzadką konsystencję, więc można nałożyć cieńszą warstwę jeśli danego dnia nie potrzeba aż takiego wysokiego filtra. Fajna tubka z pompką, łatwo się dozuje. Jedyne do czego się mogę przyczepić to chemiczny zapach, jak posmaruje się za blisko oczu to szczypią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Fajny jest krem matujący z Vichy z filtrami - seria do opalania - sprawdza się też pod makijaż.
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-17, 14:53   #2673
Pkk__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Ktoś wie co to za gratis?

W PREZENCIE kosmetyk niespodzianka o wart. 139zl za zakup od 49zl & -40% na 2 kosmetyki. Do 31.05 z SMS. Szczegoly w sklepie.
Pkk__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-17, 15:15   #2674
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Question Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Pkk__ Pokaż wiadomość
Ktoś wie co to za gratis?

W PREZENCIE kosmetyk niespodzianka o wart. 139zl za zakup od 49zl & -40% na 2 kosmetyki. Do 31.05 z SMS. Szczegoly w sklepie.
Też dostałam SMS.

Być MOŻE to jest to, bo już kiedyś dawali w gratisie
https://www.yves-rocher.pl/przeciwzm...rygujaca_30_ml
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-17, 17:02   #2675
xmagdalenaxx93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Prezent to krem pod oczy z Liftingu lub Richa
xmagdalenaxx93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-18, 09:46   #2676
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Nie wiem kiedy to się stało, ale "naprawili" kod -80 zł i teraz żeby dostać prezent dla golda trzeba faktycznie wydać 150 zł. Teraz to nawet ten kod -80 przestaje być opłacalny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 09:59   #2677
Maerynn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cześć

Czy nadal jest gratisowy tusz przy zakładaniu karty w sklepie stacjonarnym?

I czy ma ktoś może krokomierz z YR? Zastanawiam się, czy on działa sam, bez appki w smartfonie.
Maerynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-22, 07:26   #2678
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

kod "MLG06"

(1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 prezent niespodziankę lub wymiennie 50 punktów przy zakupie za min. 49zł. Prezent nie zawiera opakowania pokazanego na ulotce. (2) Rabat na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny regularnej. Nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem. (3) Punkty gratis przy zakupie min. 3 kosmetyków. (4) Przykład realizacji zniżki z pierwszej strony tej ulotki. (5) Cena promocyjna tylko z tą ulotką. (6) Klient może kupić z rabatem -50% drugi taki sam lub tańszy szampon 300 ml lub odzywkę 200 ml z nowej linii do pielęgnacji włosów. Wszystkie ceny promocyjne wyliczane są od cen regularnych dostępnych na www.yves-rocher.pl. Wszystkie oferty z tej ulotki są ważne jednorazowo po okazaniu ulotki oraz Karty Yves Rocher, do wyczerpania zapasów i nie łączą się z innymi promocjami. *Oferty można realizować w sklepie internetowym, przez telefon lub online www.yves-rocher.pl z indywidualnym kodem (darmowa dostawa od 179 zł). W sklepie internetowym oferty mogą się różnić.
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 09:44   #2679
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Kod 40OFF

-40% na 4 najdroższe produkty w koszyku
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 19:00   #2680
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

U Was też jest problem z wyborem prezentu? Na tej stronie z promocjami najpierw są produkty "zbyt niska wartość koszyka", potem są te same z podpisem "wybieram jako prezent", ale się nie dodają do koszyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-23, 06:05   #2681
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Mnie to nawet bardziej zastanawia, że nikogo to jakoś nie obeszło...

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Nie wiem kiedy to się stało, ale "naprawili" kod -80 zł i teraz żeby dostać prezent dla golda trzeba faktycznie wydać 150 zł. Teraz to nawet ten kod -80 przestaje być opłacalny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-23, 09:25   #2682
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
U Was też jest problem z wyborem prezentu? Na tej stronie z promocjami najpierw są produkty "zbyt niska wartość koszyka", potem są te same z podpisem "wybieram jako prezent", ale się nie dodają do koszyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, nawet bez żadnych kodów likwiduje prezent gdy się robi rabat klubowy. Takie udogodnienie dla klienta!
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-23, 09:46   #2683
LazyLadyDee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
Mnie to nawet bardziej zastanawia, że nikogo to jakoś nie obeszło...
Mnie to strasznie zdenerwowało... Szybko tam już nic nie kupię. Na ten moment nie ma żadnej, interesującej promocji. Ostatnio zamawiałam z oferty papierowej, która miała jeszcze darmową przesyłkę od 69zł, teraz wszędzie jest płatna przy takiej kwocie. Mam jeszcze duuuuuuży zapas perfum, kremów, żeli pod prysznic, szamponów i tuszy do rzęs, więc aż tak mi się nie śpieszy. Będę cierpliwie czekać na jakiś fajny deal, albo dziurę w systemie, bo bez tego nie ma sensu kupować. Obecnie ich ceny już kompletnie zwalają z nóg

Wysłane z mojego motorola edge 20 przy użyciu Tapatalka
LazyLadyDee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-23, 12:50   #2684
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez LazyLadyDee Pokaż wiadomość
Mnie to strasznie zdenerwowało... Szybko tam już nic nie kupię. Na ten moment nie ma żadnej, interesującej promocji. Ostatnio zamawiałam z oferty papierowej, która miała jeszcze darmową przesyłkę od 69zł, teraz wszędzie jest płatna przy takiej kwocie. Mam jeszcze duuuuuuży zapas perfum, kremów, żeli pod prysznic, szamponów i tuszy do rzęs, więc aż tak mi się nie śpieszy. Będę cierpliwie czekać na jakiś fajny deal, albo dziurę w systemie, bo bez tego nie ma sensu kupować. Obecnie ich ceny już kompletnie zwalają z nóg

Wysłane z mojego motorola edge 20 przy użyciu Tapatalka
Mam identyczne odczucia. Cieszę się, że w kwietniu zrobiłam dwa zamówienia z tymi kodami - wydawało mi się, że trochę przesadziłam z zakupami, ale jednak dobrze. Zapasy mam spore, perfum na kilka lat, balsamów, kremów, żeli też dużo. Na szamponach z YR od pewnego czasu przestało mi zależeć, mogę mieć inne i tańsze. Podobnie z makijażem. Teraz to tylko mini zamówienia wchodzą w grę, gdyby była jakaś dziura. Szkoda jedynie dobrej zabawy przy składaniu zamówień, oczekiwaniu, rozpakowywaniu... Trudno, wszystko kiedyś się kończy.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 15:40   #2685
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
Mnie to nawet bardziej zastanawia, że nikogo to jakoś nie obeszło...
Chyba większość się tego spodziewała, a ostatnie podwyżki skutecznie zniechęciły do zakupów nawet największe fanki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 07:51   #2686
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Małe sur la lande 30 ml gratis za zakupy od 139 zł, można łączyć z kodem z paczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 10:13   #2687
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Małe sur la lande 30 ml gratis za zakupy od 139 zł, można łączyć z kodem z paczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie powala ta promocja, punkty klubowe likwidują ją
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 12:14   #2688
zosia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 89
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Czy możecie mi oddać kod z paczki na 80 zł?
Poproszę na priv, bo muszę kupić krem dla babci.
Już dla siecie nic nie kupuję, ale babcia jest przywyczajona do serii Riche.
zosia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 22:28   #2689
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Chciałam skorzystać z oferty z wodą Sur la Lande, ale mogłam usiąść do tego dopiero teraz wieczorem. Niestety, nie wchodzi - czy ktoś wie że została wcześniej zakończona? Dawno juz niczego od nich nie zamawiałam, ceny powalają. myślałam że jednak.. ale jak nie, to nie.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-27, 05:27   #2690
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Chciałam skorzystać z oferty z wodą Sur la Lande, ale mogłam usiąść do tego dopiero teraz wieczorem. Niestety, nie wchodzi - czy ktoś wie że została wcześniej zakończona? Dawno juz niczego od nich nie zamawiałam, ceny powalają. myślałam że jednak.. ale jak nie, to nie.
Wykupili ją przed 17, potem już jej nie było. Też kombinowałam z zamówieniem, ale w takiej sytuacji odpuściłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 13:26   #2691
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Kolejny bubel: dołożyli nowych prezentów na pierwszy próg, ale NIE DLA GOLDÓW. Gold może wybrać tylko peeling do ciała. Reszta prezentów tylko w "ofercie standardowej"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 14:01   #2692
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Kolejny bubel: dołożyli nowych prezentów na pierwszy próg, ale NIE DLA GOLDÓW. Gold może wybrać tylko peeling do ciała. Reszta prezentów tylko w "ofercie standardowej"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to błąd i wkrótce poprawią. Ale tak już mnie znudziły i zniechęciły te ich innowacje, że nawet sprawdzać mi się nie chce.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 19:16   #2693
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Weszłam dziś pierwszy raz od dłuższego czasu do sklepu YR. I zszokowały mnie ceny!! Mały żel za 22,90? To za duży płaciłam 17,90 (teraz 29,90). Tusz do rzęs 69zł? (płaciłam 39). Czy oni powariowali do reszty??? :conf used:
Ale za to dostałam ofertę, by polecić znajomemu, to dostanę 50 zł
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-30, 17:01   #2694
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Hmm, czy odbiór w sklepie jeszcze działa? Spróbowałam zamówić coś z oferty 3 rzeczy po 50% ale nie mogę wybrać sklepu w Poznaniu, pokazuje mi brak sklepów z dostępnym towarem. Czy możliwe że opcja działa tylko kiedy w konkretnym sklepie w tym momencie jest ten towar, myślałam że sprowadzają z magazynu?.. Ps. jeden z produktów to był żel do zmęczonych nóg, który znam od lat - dostępny tylko online. Ja więc zamawiać z odbiorem w sklepie jeśli coś jest tylko online, a dostępne są tylko towary oferowane w sklepach? Nie widziałam takiego ostrzeżenia.

Edytowane przez mimosa
Czas edycji: 2023-05-30 o 17:09
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-30, 20:47   #2695
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Hmm, czy odbiór w sklepie jeszcze działa? Spróbowałam zamówić coś z oferty 3 rzeczy po 50% ale nie mogę wybrać sklepu w Poznaniu, pokazuje mi brak sklepów z dostępnym towarem. Czy możliwe że opcja działa tylko kiedy w konkretnym sklepie w tym momencie jest ten towar, myślałam że sprowadzają z magazynu?.. Ps. jeden z produktów to był żel do zmęczonych nóg, który znam od lat - dostępny tylko online. Ja więc zamawiać z odbiorem w sklepie jeśli coś jest tylko online, a dostępne są tylko towary oferowane w sklepach? Nie widziałam takiego ostrzeżenia.
Zamówienia pakowane są z asortymentu sklepu, więc produkt musi być dostępny stacjonarnie, aby można go było zamówić z odbiorem osobistym. Jeśli produkt jest dostępny tylko online, to nie zamówisz go z odbiorem w sklepie Poza tym bywało (np. w przypadku jakiś miesięcznych gratisów), że online i stacjonarnie miały one różne nr katalogowe i pokazywało, że nie są dostępne stacjonarnie (pomimo, że były), więc także nie można było ich zamówić z odbiorem w stacjo

Ja np. chciałabym kupić dużego Hoggara, ale od wieeelu wielu miesięcy nie ma go online, tylko stacjonarnie... Poza tym mój najbliższy sklep nie obsługuje zamówień z odbiorem osobistym
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-31, 07:44   #2696
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Dziewczyny, mam Golda, za jaką kwotę muszę zrobić zakupy, aby mieć wybór produktu za 1 gr. ??
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-31, 09:13   #2697
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Zamówienia pakowane są z asortymentu sklepu, więc produkt musi być dostępny stacjonarnie, aby można go było zamówić z odbiorem osobistym. Jeśli produkt jest dostępny tylko online, to nie zamówisz go z odbiorem w sklepie Poza tym bywało (np. w przypadku jakiś miesięcznych gratisów), że online i stacjonarnie miały one różne nr katalogowe i pokazywało, że nie są dostępne stacjonarnie (pomimo, że były), więc także nie można było ich zamówić z odbiorem w stacjo

Ja np. chciałabym kupić dużego Hoggara, ale od wieeelu wielu miesięcy nie ma go online, tylko stacjonarnie... Poza tym mój najbliższy sklep nie obsługuje zamówień z odbiorem osobistym
Teraz hoggar jest dostępny na stronie ale wiem o czym mówisz, kremu z serii sebo 4w1 chyba od ponad roku nie ma na stronie, więc nie można go kupić online z dostawą do domu ani online z odbiorem w stacjo (mimo tego, że w stacjo jest)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez afrodyta77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam Golda, za jaką kwotę muszę zrobić zakupy, aby mieć wybór produktu za 1 gr. ??
149 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Może to błąd i wkrótce poprawią. Ale tak już mnie znudziły i zniechęciły te ich innowacje, że nawet sprawdzać mi się nie chce.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
Jeśli to błąd, to niespecjalnie im się spieszy żeby go poprawić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-31, 09:26   #2698
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez afrodyta77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam Golda, za jaką kwotę muszę zrobić zakupy, aby mieć wybór produktu za 1 gr. ??
W koszyku pojawia się info:
Darmowa dostawa dla trzech zamówień w miesiącu.
Od kwoty 149 zł, wybierz dowolny produkt za 1 grosz

I przy produktach pojawi się przycik "Wybieram za 1gr"

Ponadto pamiętaj, że każdy kod może działać inaczej. I np. jeden obniży Ci wartość koszyka poniżej 149zł, ale zachowasz możliwość wyboru prezentu za 1gr. Przy innym, już po rabacie będzie musiało być min. 149zł. Jeszcze inny w ogóle usunie prezenty z koszyka.

Ogólnie trzeba sprawdzać, robić symulacje, patrzeć, co wychodzi najkorzystniej

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Teraz hoggar jest dostępny na stronie ale wiem o czym mówisz, kremu z serii sebo 4w1 chyba od ponad roku nie ma na stronie, więc nie można go kupić online z dostawą do domu ani online z odbiorem w stacjo (mimo tego, że w stacjo jest)
Jeszcze wczoraj nie było, cuda normalnie
Jak nic czytają wizaż

Skoro tak, to teraz poproszę na dzień dziecka ofertę na kształt tej z dnia matki - perfumy w koszyku bez kodu W pt byłam na urlopie i nie zdążyłam kliknąć...
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 08:17   #2699
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez LazyLadyDee Pokaż wiadomość
Mnie to strasznie zdenerwowało... Szybko tam już nic nie kupię. Na ten moment nie ma żadnej, interesującej promocji. Ostatnio zamawiałam z oferty papierowej, która miała jeszcze darmową przesyłkę od 69zł, teraz wszędzie jest płatna przy takiej kwocie. Mam jeszcze duuuuuuży zapas perfum, kremów, żeli pod prysznic, szamponów i tuszy do rzęs, więc aż tak mi się nie śpieszy. Będę cierpliwie czekać na jakiś fajny deal, albo dziurę w systemie, bo bez tego nie ma sensu kupować. Obecnie ich ceny już kompletnie zwalają z nóg

Wysłane z mojego motorola edge 20 przy użyciu Tapatalka
serio?
ja juz dawno w wysyłkowej (ani moje drugie konto ) nie mieliśmy tak niskiego progu do darmowej wysyłki. ostatnio dostałam nawet spoko oferte wysylkową, ale dostawa gratis od 129 zł dopiero, prezent od 69 to perfumy - do wyboru: QNA, Evidence lub Naturelle - że tez te ostanie jeszcze istnieją...?) plus wybrany produkt z katalogo o wart do 229 zł, a powyzej 159 zł tusz metamorphoze

oferta nr 9PYM6RA70

sorry jesli już ktos o tym pisał, ja sie pół roku temu wypisalam z wątku i generalnie zyje kosmetycznie w dużej części bez YR
chociaż zapasy kremów do twarzy jeszcze mam - bardzo niektore lubię.
no i sporo perfum

też mnie ceny ZSZOKOWAŁY!
szampon do wypadających włosów- 40 zł (stala cena), a takie gorsze- po obnizce 26 (w katalogowej) 33 na www
mleczko do ciała 55 zł (200ml), ja mam jeszcze zapas tych samych za 40 chyba i to 2 szt.
jakiś żart

a ich szampony to lubiłam...
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 11:14   #2700
nola1985
Raczkowanie
 
Avatar nola1985
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Łapanów
Wiadomości: 155
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cześć dziewczyny,
Za 6 dni przestanę być goldem :/ i stąd moje pytanie- czy jakaś dobra dusza poratuje mnie jakimś kodem typu -80zł? Na priv.
Mam jeszcze ponad 700pkt do wykorzystania. Zrobię chyba już ostatnie zakupy i żegnaj YR Zakupy stają się już zupełnie nieopłacalne...
nola1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
Senesino

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-15 09:41:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.