Rozstanie z facetem, część XLI - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-25, 20:37   #1621
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
A co ona na to?
Trzymaj się tam mocno, i tak jesteś silna i świetnie sobie radzisz, naprawdę.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Powiedziała mu, żeby jej nie mieszał, bo skoro bylismy na tyle dorośli, żeby brać slub, to teraz musimy być na tyle dorośli, żeby się rozwieść. I ja się z nią zgadzam.


Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 23:34   #1622
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Powiedziała mu, żeby jej nie mieszał, bo skoro bylismy na tyle dorośli, żeby brać slub, to teraz musimy być na tyle dorośli, żeby się rozwieść. I ja się z nią zgadzam.


Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
A co on jej nagadał? Co za pajac z niego wychodzi.

Mam wrażenie, Tinker, że Tobie najlepiej by zrobił wyjazd co najmniej przez trzy granice i komopletne odcięcie od rodzinki z obu stron.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 00:37   #1623
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Minęły 4 miesiące i myślałam, że jest już dobrze, ale okazuje się, że nie jest. Mam wrażenie, że to nigdy się nie skończy. Czuję się uwięziona w tym psychicznym bólu.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 02:10   #1624
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Minęły 4 miesiące i myślałam, że jest już dobrze, ale okazuje się, że nie jest. Mam wrażenie, że to nigdy się nie skończy. Czuję się uwięziona w tym psychicznym bólu.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
Skończy się, skończy.
Też kiedyś myślałam, że nie. To czasami wraca jak bumerang ale pewnego dnia przestaje. Po prostu.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 05:29   #1625
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;89268803]A co on jej nagadał? Co za pajac z niego wychodzi.

Mam wrażenie, Tinker, że Tobie najlepiej by zrobił wyjazd co najmniej przez trzy granice i komopletne odcięcie od rodzinki z obu stron.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Zadzwonił do niej powiedzieć, że za dużo rzeczy biorę, bo u mediatora uzgodniliśmy, że biorę psy, TV (kupiony przez moją matkę), pralkę i laptopa. I on uważa, że powinnam WSZYSTKO inne zostawić, nawet jeśli zostało to zakupione przeze mnie, czy podarowane (np. Dostałam od cioci zestaw talerzy, takich zwykłych, najzwyklejszych z Ikei, nie żadna zastawa ślubna, to wg niego powinnam mu zostawić). No ja nie sądziłam, że powinnam u mediatora zabezpieczać się w kwestii łyżek, talerzy czy zasłon.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 06:04   #1626
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Minęły 4 miesiące i myślałam, że jest już dobrze, ale okazuje się, że nie jest. Mam wrażenie, że to nigdy się nie skończy. Czuję się uwięziona w tym psychicznym bólu.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
u mnie miesiac. i tez sa dni gdzie mnie nadal dopada. tez mysle ze to nie minie. tym bardziej ze nigdy nie mialam super powodzenia u facetow i raczej teraz sobie juz nikogo nie znajde w tym wieku.
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 06:35   #1627
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
u mnie miesiac. i tez sa dni gdzie mnie nadal dopada. tez mysle ze to nie minie. tym bardziej ze nigdy nie mialam super powodzenia u facetow i raczej teraz sobie juz nikogo nie znajde w tym wieku.
Ile masz lat?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-26, 06:48   #1628
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
ile masz lat?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu tapatalka
35
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 07:21   #1629
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Minęły 4 miesiące i myślałam, że jest już dobrze, ale okazuje się, że nie jest. Mam wrażenie, że to nigdy się nie skończy. Czuję się uwięziona w tym psychicznym bólu.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
Skończy. 4 miesiące to jest wciąż mało. Powoli odbudujesz swój świat bez niego. Też kiedyś nie wierzyłam, że to możliwe, a dzisiaj jestem już w innym miejscu. Co prawda ból wciąż potrafi wrócić nagłą fala, ale dzieje się to już o wiele rzadziej, potrafię go zgasić, a na co dzień żyję bez niego, co kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 07:22   #1630
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Zadzwonił do niej powiedzieć, że za dużo rzeczy biorę, bo u mediatora uzgodniliśmy, że biorę psy, TV (kupiony przez moją matkę), pralkę i laptopa. I on uważa, że powinnam WSZYSTKO inne zostawić, nawet jeśli zostało to zakupione przeze mnie, czy podarowane (np. Dostałam od cioci zestaw talerzy, takich zwykłych, najzwyklejszych z Ikei, nie żadna zastawa ślubna, to wg niego powinnam mu zostawić). No ja nie sądziłam, że powinnam u mediatora zabezpieczać się w kwestii łyżek, talerzy czy zasłon.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
A co masz w ugodzie zapisane?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 07:24   #1631
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A co masz w ugodzie zapisane?
Tak jak mówię, mamy zapisane droższe rzeczy typu tv, laptop, psy, samochody (samochody są jego), ale nie sądziłam że u mediatora mam zapisywać takie głupoty jak zasłony czy sztućce

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-26, 08:03   #1632
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Tak jak mówię, mamy zapisane droższe rzeczy typu tv, laptop, psy, samochody (samochody są jego), ale nie sądziłam że u mediatora mam zapisywać takie głupoty jak zasłony czy sztućce

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
No właśnie ludzie myślą, że tylko te "wrażliwsze" należy omówić a tak naprawdę należy wszystko. Ale nie przejmuj się- nie sądzę żeby kwestionował tę ugodę przez talarze. Poza swoim gadaniem oczywiście. Typ jest strasznie słaby, że dzwonił z tym do Twojej mamy.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 09:02   #1633
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Chodził za mną, sprawdzał co biorę (a brałam tylko te rzeczy, które JA kupiłam lub dostałam) i jeszcze miał pretensje. Miał problem, że biorę SWOJE talerze, kubki, nawet suszarke na pranie (chociaż mieliśmy dwie), czy swoje własne pościele albo prześcieradło. Poszedł za mną nawet do piwnicy i patrzył co biorę.
Potraktował mnie jak złodziejkę, jakbym go miała okrasc, nie wiem z czego, z moich własnych naczyń? Z moich kosmetyków?
Jestem zniesmaczona. Wczoraj płakałam a dzisiaj jestem zniesmaczona.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Ludzi, niestety, najlepiej poznaje się w najtrudniejszych sytuacjach, a mężczyzn przy rozstaniu. Kobiety pewnie też. Mnie jakoś zachowanie Twojego męża nie dziwi. Bo jak ktoś, kto był dla Ciebie niedobry tyle lat, nagle po rozstaniu miałby stać się szlachetny, rozumiejący i "ludzki"?...
Trzymaj się...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 12:57   #1634
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Minęły 4 miesiące i myślałam, że jest już dobrze, ale okazuje się, że nie jest. Mam wrażenie, że to nigdy się nie skończy. Czuję się uwięziona w tym psychicznym bólu.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka

Oczywiście, że się skończy.
Bardzo przeżywałam moje ostatnie dwie relacje, byłam na skraju, schudłam 15 kg przez 3 miesiące, ciągle tylko tabletki na sen, tabletki na humor, częstsze picie alkoholu, za którym tak ogólnie to nie przepadam.
Byłam przekonana, że moje życie się skończyło, że teraz tylko praca, netflix i tyle. Naprawdę nie miałam nawet cienia nadziei na cokolwiek.

Od dwóch lat jestem zupełnie w innym miejscu, patrzę ze wstydem ale i współczuciem do samej siebie, jak mnie tamte sytuacje zmieniły na jakiś czas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 14:02   #1635
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Oczywiście, że się skończy.
Bardzo przeżywałam moje ostatnie dwie relacje, byłam na skraju, schudłam 15 kg przez 3 miesiące, ciągle tylko tabletki na sen, tabletki na humor, częstsze picie alkoholu, za którym tak ogólnie to nie przepadam.
Byłam przekonana, że moje życie się skończyło, że teraz tylko praca, netflix i tyle. Naprawdę nie miałam nawet cienia nadziei na cokolwiek.

Od dwóch lat jestem zupełnie w innym miejscu, patrzę ze wstydem ale i współczuciem do samej siebie, jak mnie tamte sytuacje zmieniły na jakiś czas.



Sent from my iPhone using Tapatalk
ehh ja tak mam teraz
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 15:14   #1636
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Minęły 4 miesiące i myślałam, że jest już dobrze, ale okazuje się, że nie jest. Mam wrażenie, że to nigdy się nie skończy. Czuję się uwięziona w tym psychicznym bólu.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
Czas, czas i jeszcze raz czas. Brzmi banalnie ale jest prawdziwe.

Też po swojej ostatniej relacji myślałam, że to już koniec, nie zakocham się nigdy, nikogo już nie poznam itp. a teraz śmiać mi się trochę chce, że tak myślałam. Co prawda bywają jakieś tam jeszcze myśli o nim/nas, bo minęło od tego jakieś 7 miesięcy ale na prawdę z czasem jest już coraz lepiej i te myśli już nie są tak bolesne jak na początku Także głowa do góry!
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 15:45   #1637
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
ehh ja tak mam teraz
To zrozumiałe i normalne, wiele osób przez to przechodzi. Na szczęście to mija. Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 17:13   #1638
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Damy radę dziewczyny!

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 17:31   #1639
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

najgorsze jest to ze juz momentami mam dosyc sama siebie, ze caly czas o tym mysle. czytam jakies bzdury o rozstaniach. chcialabym to wybic sobie z glowy i nie daje rady
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-26, 20:30   #1640
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Minęły 4 miesiące i myślałam, że jest już dobrze, ale okazuje się, że nie jest. Mam wrażenie, że to nigdy się nie skończy. Czuję się uwięziona w tym psychicznym bólu.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
Skończy się, musisz tylko dać sobie więcej czasu na pozbieranie się. U mnie minęło ponad 2 lata od rozstania, pierwszy rok był tak ciężki jak opisujesz. Obecnie zdarzy mi się być smutna, czy płakać ale to jest spowodowane samotnością a nie tym konkretnym człowiekiem.

Głowa do góry dziewczyny, czas uleczy rany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 23:01   #1641
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
najgorsze jest to ze juz momentami mam dosyc sama siebie, ze caly czas o tym mysle. czytam jakies bzdury o rozstaniach. chcialabym to wybic sobie z glowy i nie daje rady
Tym myśleniem można się zadręczyć. Obejrz sobie na otarcie łez film "The Holiday" z Kate Winslet:

"I understand feeling as small and as insignificant as humanly possible. And how it can actually ache in places you didn't know you had inside you. And it doesn't matter how many new haircuts you get, or gyms you join, or how many glasses of chardonnay you drink with your girlfriends... you still go to bed every night going over every detail and wonder what you did wrong or how you could have misunderstood. And how in the hell for that brief moment you could think that you were that happy. And sometimes you can even convince yourself that he'll see the light and show up at your door. And after all that, however long all that may be, you'll go somewhere new. And you'll meet people who make you feel worthwhile again. And little pieces of your soul will finally come back. And all that fuzzy stuff, those years of your life that you wasted, that will eventually begin to fade"

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
35
To jeszcze nawet nie wiek średni. Teraz wydaje Ci się, że nikogo nie poznasz, bo po prostu nie jesteś na to gotowa.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 05:08   #1642
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Tym myśleniem można się zadręczyć. Obejrz sobie na otarcie łez film "The Holiday" z Kate Winslet:

"I understand feeling as small and as insignificant as humanly possible. And how it can actually ache in places you didn't know you had inside you. And it doesn't matter how many new haircuts you get, or gyms you join, or how many glasses of chardonnay you drink with your girlfriends... you still go to bed every night going over every detail and wonder what you did wrong or how you could have misunderstood. And how in the hell for that brief moment you could think that you were that happy. And sometimes you can even convince yourself that he'll see the light and show up at your door. And after all that, however long all that may be, you'll go somewhere new. And you'll meet people who make you feel worthwhile again. And little pieces of your soul will finally come back. And all that fuzzy stuff, those years of your life that you wasted, that will eventually begin to fade"

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------



To jeszcze nawet nie wiek średni. Teraz wydaje Ci się, że nikogo nie poznasz, bo po prostu nie jesteś na to gotowa.
Ojjj tak, kiedyś jak ogladalam ten film to się strasznie wzruszyłam. Nawet sobie można znaleźć to na necie (cały film i ten fragment).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 05:36   #1643
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Tym myśleniem można się zadręczyć. Obejrz sobie na otarcie łez film "The Holiday" z Kate Winslet:

"I understand feeling as small and as insignificant as humanly possible. And how it can actually ache in places you didn't know you had inside you. And it doesn't matter how many new haircuts you get, or gyms you join, or how many glasses of chardonnay you drink with your girlfriends... you still go to bed every night going over every detail and wonder what you did wrong or how you could have misunderstood. And how in the hell for that brief moment you could think that you were that happy. And sometimes you can even convince yourself that he'll see the light and show up at your door. And after all that, however long all that may be, you'll go somewhere new. And you'll meet people who make you feel worthwhile again. And little pieces of your soul will finally come back. And all that fuzzy stuff, those years of your life that you wasted, that will eventually begin to fade"

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------



To jeszcze nawet nie wiek średni. Teraz wydaje Ci się, że nikogo nie poznasz, bo po prostu nie jesteś na to gotowa.
to juz wiek, w ktorym normalni ludzie maja dawno ulozone zycie i dzieci nie ma sie co oszukiwac. a ja ciagle na etapie wynajmu mieszkania bo sama nigdy go nie kupie.

faceci na tinderze jakich teraz "spotykam" to totalnie sam spad - dramat i rozpacz. a naprawde moje wymagania sa juz na prawie zerowym poziomie.

Edytowane przez karamelli
Czas edycji: 2022-06-30 o 05:37
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 05:39   #1644
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
to juz wiek, w ktorym normalni ludzie maja dawno ulozone zycie i dzieci nie ma sie co oszukiwac. a ja ciagle na etapie wynajmu mieszkania bo sama nigdy go nie kupie.

faceci na tinderze jakich teraz "spotykam" to totalnie sam spad - dramat i rozpacz. a naprawde moje wymagania sa juz na prawie zerowym poziomie.
Jak czytam takie posty to tak bardzo się cieszę, że nie mieszkam w Polsce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 05:54   #1645
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89273203]Jak czytam takie posty to tak bardzo się cieszę, że nie mieszkam w Polsce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Zazdro
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 06:15   #1646
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89273203]Jak czytam takie posty to tak bardzo się cieszę, że nie mieszkam w Polsce
[/QUOTE]
Ja niedługo też się będę bardzo cieszyć

---------- Dopisano o 06:15 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
to juz wiek, w ktorym normalni ludzie maja dawno ulozone zycie i dzieci nie ma sie co oszukiwac. a ja ciagle na etapie wynajmu mieszkania bo sama nigdy go nie kupie.
Normalni? Hm...a więc w Twoim mniemaniu, wychodzi na to, że jesteś NIEnormalna.

A może masz rację. Może tak ma być? Nigdy nie będziesz mieć ani ułożonego życia, ani dzieci, bo... masz już 35 lat! Przegrana sprawa. Game over.

A tak na poważnie: masz 35 lat i piszesz takie głupoty, że żaden porządny facet nie weźmie Ciebie na poważnie.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 06:18   #1647
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
to juz wiek, w ktorym normalni ludzie maja dawno ulozone zycie i dzieci nie ma sie co oszukiwac
No tak, bo jak ktoś po trzydziestce nie ma dzieci i męża, to jest nienormalny i nie ma ułożonego życia.

Naprawdę warto uświadomić sobie, że związek i rodzicielstwo to nie jest synonim ułożonego, szczęśliwego życia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 06:19   #1648
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
faceci na tinderze jakich teraz "spotykam" to totalnie sam spad - dramat i rozpacz.
A to już Twoja wina, że sobie takich wybierasz.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 06:39   #1649
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
A to już Twoja wina, że sobie takich wybierasz.
Z tym się nie zgodzę - gdy korzystałam z tindera, to bardzo ciężko było mi trafić na kogoś interesującego w przystępnej odległości. Nie każdy mieszka w Warszawie pełnej ludzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 06:53   #1650
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Z tym się nie zgodzę - gdy korzystałam z tindera, to bardzo ciężko było mi trafić na kogoś interesującego w przystępnej odległości. Nie każdy mieszka w Warszawie pełnej ludzi
Wyczuwam poranny sarkazm Skoro na tinderze ciężko trafić, to trzeba szukać POZA Tinderem. Tinder to nie jedyny portal, na którym można kogoś poznać.

Mój kolega poznał swoją obecną dziewczynę na language.exchange. Mój drugi kolega poznał żonę na interpals.

Poznałam mnóstwo fajnych kolesi na grupach zainteresowań na Fb (kajaki, mega teraz popularny SUP, środowiska katolickie - jak ktoś celuje od razu w męża, środowiska patriotyczne). Organizowane są tam spotkania/wyjazdy/konferencje. Dla Katolików: są msze dla singli. Jest też grupa św. Józefa na Fb, gdzie ogłaszają się panie i panowie szukający żony/męża. Można samemu taką grupę założyć, choćby by poszerzyć grono znajomych. W Wwie jest taka grupa "Przyjaciółka z Warszawy", i o ile wiem, jest to oddolna inicjatywa.

(Uprzedzając ew. pytania: Czemu nadal jestem sama? Bo przeprowadzam się za granicę i kompletnie nie odnajduję się w związkach na odległość. Poza tym jeszcze nie doszłam do siebie po ostatnim rozstaniu).

Edytowane przez ParasolkaMaryPoppins
Czas edycji: 2022-06-30 o 06:55
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-24 04:16:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.