Mamusie październik 2020 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-25, 14:49   #2101
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
A możesz pokazać o jaki leżaczek chodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja bratowa uzywala kinderkraft unimo 5 w 1 i sobie chwaliła


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 15:51   #2102
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

wózek na klatce u mnie nie wchodzi w grę... mogłabym się zdziwić jego brakiem w najlepszym wypadku, petami w środku albo innymi skarbami. i nie mieszkam na patologiczny osiedlu 🤪 ale po prostu bym się bała.

za sąsiadów nigdy nie będę pewna, tak samo jak za ich gości...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 18:14   #2103
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
wózek na klatce u mnie nie wchodzi w grę... mogłabym się zdziwić jego brakiem w najlepszym wypadku, petami w środku albo innymi skarbami. i nie mieszkam na patologiczny osiedlu 🤪 ale po prostu bym się bała.

za sąsiadów nigdy nie będę pewna, tak samo jak za ich gości...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie chyba tez nie. Mamy bardzo dlugie korytarze na klatce i mieszkanie akurat 'za rogiem' wiec dostęp kogokolwiek bardzo utrudniony.
Ale jest zakaz przechowywania czegokolwiek na klatce schodowej ze wzgledu na regulamin ewakuacyjny wspolnoty tak wiec pozostanie nam raczej w mieszkaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 18:30   #2104
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Mam ciekawostkę jakby któraś z Was miała jakieś problemy z pęcherzem itp. Miałam ciągle bardzo liczne bakterie w moczu, a dwa dni ostatnio lekkie bóle w okolicy pęcherza. Ponieważ nie można prawie nic brać, to zanim porozmawiałam z lekarką, to kupiłam sobie sok z żurawiny i piłam dwa dni po 50 ml (tak jest na opakowaniu). Dzisiaj robiłam badanie moczu i idealne wyniki, bakterii prawie brak, lekarka tylko mogła pogratulować


A wracając do wózka, to u mnie tez jest zakaz na klatkach, ale mieszkamy na ostatnim piętrze i tutaj nikomu na szczęście nie przeszkadza. Gorzej, że bez windy Wiec rozważany jest też samochód albo piwnica. Jeszcze nie wiem co to będzie 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 18:39   #2105
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

przyszły mi dziś staniki do karmienia z allegro. nawet znośnie jak za taką cenę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 19:24   #2106
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Mamusie październik 2020

Pierwszy raz dzisiaj czułam ruchy przez skórę, niesamowite uczucie 🥰

Doszedł mi też rogal do karmienia i niesamowicie wygodnie mi się na nim leży trochę ciuchów na vinted też pozamawiałam, bo przestaję się mieścić w swoje ciuchy!
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 19:36   #2107
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz dzisiaj czułam ruchy przez skórę, niesamowite uczucie 🥰

Doszedł mi też rogal do karmienia i niesamowicie wygodnie mi się na nim leży trochę ciuchów na vinted też pozamawiałam, bo przestaję się mieścić w swoje ciuchy!
Kurcze, zazdro, ja też bym już chciała!!!


Ja juz dawno się w spodnie nie mieszczę i też na Vinted kupiłam trochę legginsów i spodni. A moje zwykłe krótsze bluzki jak teraz ubieram to mi odstają i są jeszcze krótsze Teraz chce coś że sklepów pozamawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-25, 19:41   #2108
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz dzisiaj czułam ruchy przez skórę, niesamowite uczucie 🥰

Doszedł mi też rogal do karmienia i niesamowicie wygodnie mi się na nim leży trochę ciuchów na vinted też pozamawiałam, bo przestaję się mieścić w swoje ciuchy!
ja z rogalem śpię od początku ciąży i już nie wyobrażam sobie spania bez niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 20:07   #2109
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Mamusie październik 2020

zauważyłam, że jak sobie leżę to dzidzia wtedy jest najbardziej aktywna

Margitta jeszcze trochę to nas dzieci zamęczą kopniakami
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 20:18   #2110
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
przyszły mi dziś staniki do karmienia z allegro. nawet znośnie jak za taką cenę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skad zamawialas? wlasnie szukam

Ja sie na razie mieszcze w wiekszosc rzeczy oprocz kilku par dzinsow a ze malo wychodzę to poki co nie mam jeszcze nic ciazowego ale pewnie w tym tygodniu juz zamowie

Jak wyglada zazwyczaj rozmiarowka? Na ogol nosze rozmiar 38/M, czasem kupowalam S lub L.
Myslicie zeby brac rzeczy w swoim 'normalnym' rozmiarze? Czy jakos od razu szukac wiekszych rozmiarow?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 20:29   #2111
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja już biorę rzeczy o rozmiar-dwa rozmiary większe
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 20:53   #2112
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Skad zamawialas? wlasnie szukam

Ja sie na razie mieszcze w wiekszosc rzeczy oprocz kilku par dzinsow a ze malo wychodzę to poki co nie mam jeszcze nic ciazowego ale pewnie w tym tygodniu juz zamowie

Jak wyglada zazwyczaj rozmiarowka? Na ogol nosze rozmiar 38/M, czasem kupowalam S lub L.
Myslicie zeby brac rzeczy w swoim 'normalnym' rozmiarze? Czy jakos od razu szukac wiekszych rozmiarow?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
od wesołego hubercika, bezszwowe
ja noszę 38 i ciazowe leginsy mi pasują 36/38 Ale ten fartuch na brzuch jeszcze w niektórych wywijam na pół.

A wcześniej miałam kilka sztuk r. 40 ale normalne i na brzuchu były ok, trochę luźne na udach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 22:34   #2113
Margaret210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 45
Dot.: Mamusie październik 2020

Czyli tak jak ja☺️

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Ja kokona ani rożka nie kupuję. Miałam przy córce a i tak owijałam ją tylko kocykiem bo lubiłam ją czuć przy sobie. Jeśli chodzi o fotelik/ leżaczek to miałam taki stojący tuż nad ziemią i więcej tego błędu nie popełnię. Po porodzie siadł mi kręgosłup i schylanie się do dziecka nie było żadną frajdą. Teraz mam upatrzony z Chicco 4 w 1 najpierw jest coś jak łóżeczko a później można to przechylać co raz bardziej i robi się leżaczek. Nie wiem czy się sprawdzi ale jeśli nie ten baby hug to jakiś leżaczek ale koniecznie na wysokich nóżkach

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Mig 95 - zazdroszczę tych ruchów! To już jest taki fajny sygnał od dzidziusia. Spokojnej nocy Mamusie!
Margaret210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 08:51   #2114
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez Margaret210 Pokaż wiadomość
Czyli tak jak ja

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Ja kokona ani rożka nie kupuję. Miałam przy córce a i tak owijałam ją tylko kocykiem bo lubiłam ją czuć przy sobie. Jeśli chodzi o fotelik/ leżaczek to miałam taki stojący tuż nad ziemią i więcej tego błędu nie popełnię. Po porodzie siadł mi kręgosłup i schylanie się do dziecka nie było żadną frajdą. Teraz mam upatrzony z Chicco 4 w 1 najpierw jest coś jak łóżeczko a później można to przechylać co raz bardziej i robi się leżaczek. Nie wiem czy się sprawdzi ale jeśli nie ten baby hug to jakiś leżaczek ale koniecznie na wysokich nóżkach

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Mig 95 - zazdroszczę tych ruchów! To już jest taki fajny sygnał od dzidziusia. Spokojnej nocy Mamusie!
jakbym mialam miejsce w mieszkaniu to też obowiązkowo ten baby hug bym chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 10:07   #2115
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Fajnie wygląda ten baby hug, tylko czemu to takie drogie Czytałam gdzieś tez opinie, że dużo miejsca właśnie zajmuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 10:10   #2116
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja mam mieszkanie dwupoziomowe i się zastanawiam czy nie kupić do sypialni dziecka łóżeczka które potem da się przerobić w takie dziecięce już dla większych dzieci (tylko z taka barierka do spania) i dodatkowo turystycznego na kółkach które byłoby w nocy w naszej sypialni (nie będę w nocy wędrować po domu karmiąc milion razy) a w dzień mogłabym je mieć na dole i używać jako takiego kojca jak będę musiała gdzieś dziecko bezpiecznie przetrzymac jak np będę gotować. Do tego moznaby zabierać to łóżeczko na jakieś wyjazdy żeby mialo jakieś swoje miejsce.

Myślicie ze to się może sprawdzić czy dziecko będzie się denerwować w takim łóżeczku na kółkach jeśli będę gotować i zabiorę je ze sobą do kuchni i będzie w zasięgu wzroku ale w płaskim łóżeczku? Czy jednak pomyśleć tez o leżaczku?

Szkoda mi kupować milion akcesoriów bo się z tym wszystkim nie pomieszczę i próbuje coś wymyślić z sensem. Problemem jest ze mamy małe sypialnie i w naszej nie da się już zrobić kącika dla dziecka i to łóżeczko mogłoby być tylko wjeżdżane na czas nocy tak na wcisk prawie. A nie widzę wycieczek w nocy milion razy do pokoju obok a mąż nie chce spać z dzieckiem w lozku bo się boi ze je zgniecie i w sumie to nie jest bezpieczne rozwiązanie dla takiego maluszka. Hm. Trudne sprawy...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 10:11   #2117
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Fajnie wygląda ten baby hug, tylko czemu to takie drogie Czytałam gdzieś tez opinie, że dużo miejsca właśnie zajmuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no niestety, cena powala jakbym miała choć 10 metrów więcej to bym i tak to kupiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 10:14   #2118
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja tez początkowo myślałam o turystycznym na kółkach tylko wydaje mi się, że tam dziecko jest tak nisko i czy taki noworodek może w nim leżeć od razu? Tak samo chciałam mieć kojec z niego żeby zostawiać. Może się ktoś doświadczony wypowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 10:19   #2119
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja tez początkowo myślałam o turystycznym na kółkach tylko wydaje mi się, że tam dziecko jest tak nisko i czy taki noworodek może w nim leżeć od razu? Tak samo chciałam mieć kojec z niego żeby zostawiać. Może się ktoś doświadczony wypowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja miałam dla syna turystyczne i tam jest taka specjalna nakładka, że noworodek na początku przy wyżej dopiero potem to zdejmujesz i jest nisko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 10:28   #2120
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
ja miałam dla syna turystyczne i tam jest taka specjalna nakładka, że noworodek na początku przy wyżej dopiero potem to zdejmujesz i jest nisko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa to rozwiązuje problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 10:36   #2121
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Ja mam mieszkanie dwupoziomowe i się zastanawiam czy nie kupić do sypialni dziecka łóżeczka które potem da się przerobić w takie dziecięce już dla większych dzieci (tylko z taka barierka do spania) i dodatkowo turystycznego na kółkach które byłoby w nocy w naszej sypialni (nie będę w nocy wędrować po domu karmiąc milion razy) a w dzień mogłabym je mieć na dole i używać jako takiego kojca jak będę musiała gdzieś dziecko bezpiecznie przetrzymac jak np będę gotować. Do tego moznaby zabierać to łóżeczko na jakieś wyjazdy żeby mialo jakieś swoje miejsce.

Myślicie ze to się może sprawdzić czy dziecko będzie się denerwować w takim łóżeczku na kółkach jeśli będę gotować i zabiorę je ze sobą do kuchni i będzie w zasięgu wzroku ale w płaskim łóżeczku? Czy jednak pomyśleć tez o leżaczku?

Szkoda mi kupować milion akcesoriów bo się z tym wszystkim nie pomieszczę i próbuje coś wymyślić z sensem. Problemem jest ze mamy małe sypialnie i w naszej nie da się już zrobić kącika dla dziecka i to łóżeczko mogłoby być tylko wjeżdżane na czas nocy tak na wcisk prawie. A nie widzę wycieczek w nocy milion razy do pokoju obok a mąż nie chce spać z dzieckiem w lozku bo się boi ze je zgniecie i w sumie to nie jest bezpieczne rozwiązanie dla takiego maluszka. Hm. Trudne sprawy...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Teraz raczej te wszystkie łóżeczka drewniane mają możliwość zdjęcia jednego boku i zrobienia barierki

My właśnie tak będziemy robić jak Ty chcesz ze w pokoju bedxie normalne łóżko drewniane a oprócz tego małe łóżeczko turystyczne żeby maluch mógł spać przy mnie i córce i żebym np mogła wziąć je do kuchni żeby maluch mnie widział
Ten baby hug fajny, ale za drogi dla nas i dużo miejsca zajmuje. My kupujemy takie łóżeczko turystyczne które składa się do małych wymiarów więc w razie czego zawsze można złożyć i np zawieść do teściów czy na działkę do spania Screenshot_20200426-113556_compress12.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 10:38   #2122
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja tez początkowo myślałam o turystycznym na kółkach tylko wydaje mi się, że tam dziecko jest tak nisko i czy taki noworodek może w nim leżeć od razu? Tak samo chciałam mieć kojec z niego żeby zostawiać. Może się ktoś doświadczony wypowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektóre turystyczne łóżeczka mają dwie wysokości materacyka, można zmienić
Tak samo jak łóżeczka drewniane mają albo 3 poziomy (my takie mamy), albo 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 10:41   #2123
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020

Bardzo się cieszę że mój tok myślenia jest prawidłowy Tez chciałam to malutkie łóżeczko tusystyczne najpierw ale sie zastanawiam na jak długo ono wystarcza? I teraz myśle czy takie malutkie na jakiś czas jak dziecko najmniejsze czy nie lepiej to normalne turystyczne z obniżona podłoga które będzie jako kojec tez na dłużej...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 10:46   #2124
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę że mój tok myślenia jest prawidłowy Tez chciałam to malutkie łóżeczko tusystyczne najpierw ale sie zastanawiam na jak długo ono wystarcza? I teraz myśle czy takie malutkie na jakiś czas jak dziecko najmniejsze czy nie lepiej to normalne turystyczne z obniżona podłoga które będzie jako kojec tez na dłużej...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Te malutkie pewnie wystarczy do około roczku, ale później dziecko intensywnie raczkuje lub chodzi więc już nie chce leżeć w takim łóżeczku
Tylko że my mamy też turystyczne duże łóżko po córce więc jak z tego wyrośnie to zawsze mamy tamto. A te chcemy małe bo bedxie stało w pokoju więc nie może dużo miejsca zajmować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 11:19   #2125
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Teraz raczej te wszystkie łóżeczka drewniane mają możliwość zdjęcia jednego boku i zrobienia barierki

My właśnie tak będziemy robić jak Ty chcesz ze w pokoju bedxie normalne łóżko drewniane a oprócz tego małe łóżeczko turystyczne żeby maluch mógł spać przy mnie i córce i żebym np mogła wziąć je do kuchni żeby maluch mnie widział
Ten baby hug fajny, ale za drogi dla nas i dużo miejsca zajmuje. My kupujemy takie łóżeczko turystyczne które składa się do małych wymiarów więc w razie czego zawsze można złożyć i np zawieść do teściów czy na działkę do spania Załącznik 7714212

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez bedziemy szukac na pewno jakiegos malego skladanego

W ogole ja mam plan taki - lozeczko drewniane najpierw w naszej sypialni, potem do przeniesienia do pokoju dziecka bo na pewno nie chcemy spac z dzieckiem w naszym lozku i to wykluczamy calkowicie

Dodatkowo wlasnie male skladane musimy miec na wyjazdy bo sporo jezdzimy do rodzicow czy to jednych czy drugich wiec musimy mieć takie 'wyjazdowe'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 11:23   #2126
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

dziewczyny wózek bebetto luca, możecie coś powiedzieć na ten temat? Pretty? czytałam że bebetto to raczej czołgi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 12:16   #2127
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie październik 2020

Obłoczek mysle że bardzo dobrze myślisz 😉My mamy turystyczne, tak jak mówiły dziewczyny tam są dwa poziomy. Wizualnie one nie powalają, wiadomo. Ale ja byłam zadowolona bardzo. Często jeździliśmy do dziadków, szybko się składa, mało miejsca zajmuje.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 12:46   #2128
astraaaza
Przyczajenie
 
Avatar astraaaza
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Mamusie październik 2020

Myślicie, że do października wszystko się uspokoi tym wirusem i będzie można rodzić normalnie?
astraaaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 12:52   #2129
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez astraaaza Pokaż wiadomość
Myślicie, że do października wszystko się uspokoi tym wirusem i będzie można rodzić normalnie?
myślę, że do lata się uspokoi a potem na jesień cyrk wróci (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-26, 12:54   #2130
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny wózek bebetto luca, możecie coś powiedzieć na ten temat? Pretty? czytałam że bebetto to raczej czołgi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam bebetto, z tym że bresso. No czołg to jest niestety ale mam wozkownie więc mi to nie przeszkadzało, zaczęło dopiero jak sporo jeździliśmy autem i trzeba było go składać, podnosić, zdejmować koła żeby się stelaż zmieścił itp.
Prowadził się całkiem dobrze, ale jak wypróbowałam koleżanki to okazało się że mój dość tępo jeździł, a jej śmigał nawet prowadzony jedną ręką no ale może taki model mi się trafił, nie wiem.
Raz pękła rurka przy torbie na dole, to serwis mają szybki i w 4 dnia miałam spowrotem wózek z wymienionym tym pękniętym elementem, więc to na plus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-26 11:22:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.