CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-14, 17:53   #3031
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość


misi, to zły wpływ tej , co to ciagle z butla po łące sie wałęsa no i za mało spotkanek z misiankiem, bo misianek ma dobry wpływ na vil
He, a misi ze smokiem złym to tez będzie miał dobry wpływ
Oto pytanko
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 13:10   #3032
Nutka d
Raczkowanie
 
Avatar Nutka d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 344
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Po dwu miesięcznym okresie oczekiwania na swoją przesyłkę postanowiłam uprzedziś Was Drogie wizażanki przed nijaką Magdaleną Ł. z Wrocławia - nick madziorek25.

Sytuacja wygląda tak:
dnia 27 listopada ustaliłam wraz z madziorkiem25 wymianę.
mój Guerlain Insolence wraz z cieniami Dior i kilkoma innymi rzeczami za jej cienie Chanel oraz meteorki Guerlaina. Wysłałam paczkę jako pierwsza, ponieważ miałam mniej przekupek. Prosiłam dziewczynę żeby jak najszybciej przesłała swoją paczkę po dostarczeniu mojej, ponieważ byłam w trakcie przeprowadzki. Dostałam od niej inforamcję, że paczka doszła i od tamtej pory madziorek25 przestała się pojawiać na wizażu... czekałam ok 3 tygodni na odpowiedź, bo cóż miałam zrobić nie mając żadnego możliwego kontaku z dziewczyną... Wkońcu mając jej dane osobowe doszukałam się numeru telefonu do niej. Zadzwoniłam i usłyszałam od niej, że nie ma żadnego dostępu do internetu, przez co nie miała mojego adresu, podałam jej go ponownie i poprosiłam o przesłanie paczki, obiecała, że tak właśnie zrobi. Paczka nie dochodziła do mnie następne dwa tygodnie - ponownie porozumiałam się z dziewczyną i usłyszałam, ze paczka została wysłana i wróciła do niej spowrotem, że wyśle ją znów. Ponownie uległam zapewnieniom i czekałam dalej. Wczoraj zadzwoniłam znowu - dziewczyna już nie wiedziała o jakiej paczce mówie - uprzedziłam ją, że zgłosze sprawę na policję, na co usłyszałam "spierd*alaj"
__________________
Nutka d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 13:14   #3033
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
Przekupka: 76 pkt / 100% pozyt.
GG do Margot45
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Nutko, współczuję sytuacji - zgłos sprawe na policji jako wyłudzenie i nawet się nie zastanawiaj - jeśli tylko dysponujesz kopią korespondencji uzgadniajacą wymianę, załącz ja do zgłoszenia.

Ciekawi mnie jedno: czy po takiej historii madziorek25 dostanie przynajmniej tymczasowego bana, czy też moderatorzy standardowo stwierdzą, ze to biedactwo widać miało powody do takiego zachowania i będzie usprawiedliwiane bez końca, jak to już miało miejsce...?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 13:23   #3034
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Nutka d Pokaż wiadomość
Po dwu miesięcznym okresie oczekiwania na swoją przesyłkę postanowiłam uprzedziś Was Drogie wizażanki przed nijaką Magdaleną Ł. z Wrocławia - nick madziorek25.

Sytuacja wygląda tak:
dnia 27 listopada ustaliłam wraz z madziorkiem25 wymianę.
mój Guerlain Insolence wraz z cieniami Dior i kilkoma innymi rzeczami za jej cienie Chanel oraz meteorki Guerlaina. Wysłałam paczkę jako pierwsza, ponieważ miałam mniej przekupek. Prosiłam dziewczynę żeby jak najszybciej przesłała swoją paczkę po dostarczeniu mojej, ponieważ byłam w trakcie przeprowadzki. Dostałam od niej inforamcję, że paczka doszła i od tamtej pory madziorek25 przestała się pojawiać na wizażu... czekałam ok 3 tygodni na odpowiedź, bo cóż miałam zrobić nie mając żadnego możliwego kontaku z dziewczyną... Wkońcu mając jej dane osobowe doszukałam się numeru telefonu do niej. Zadzwoniłam i usłyszałam od niej, że nie ma żadnego dostępu do internetu, przez co nie miała mojego adresu, podałam jej go ponownie i poprosiłam o przesłanie paczki, obiecała, że tak właśnie zrobi. Paczka nie dochodziła do mnie następne dwa tygodnie - ponownie porozumiałam się z dziewczyną i usłyszałam, ze paczka została wysłana i wróciła do niej spowrotem, że wyśle ją znów. Ponownie uległam zapewnieniom i czekałam dalej. Wczoraj zadzwoniłam znowu - dziewczyna już nie wiedziała o jakiej paczce mówie - uprzedziłam ją, że zgłosze sprawę na policję, na co usłyszałam "spierd*alaj"
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 13:30   #3035
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Nutka d Pokaż wiadomość
Po dwu miesięcznym okresie oczekiwania na swoją przesyłkę postanowiłam uprzedziś Was Drogie wizażanki przed nijaką Magdaleną Ł. z Wrocławia - nick madziorek25.

Sytuacja wygląda tak:
dnia 27 listopada ustaliłam wraz z madziorkiem25 wymianę.
mój Guerlain Insolence wraz z cieniami Dior i kilkoma innymi rzeczami za jej cienie Chanel oraz meteorki Guerlaina. Wysłałam paczkę jako pierwsza, ponieważ miałam mniej przekupek. Prosiłam dziewczynę żeby jak najszybciej przesłała swoją paczkę po dostarczeniu mojej, ponieważ byłam w trakcie przeprowadzki. Dostałam od niej inforamcję, że paczka doszła i od tamtej pory madziorek25 przestała się pojawiać na wizażu... czekałam ok 3 tygodni na odpowiedź, bo cóż miałam zrobić nie mając żadnego możliwego kontaku z dziewczyną... Wkońcu mając jej dane osobowe doszukałam się numeru telefonu do niej. Zadzwoniłam i usłyszałam od niej, że nie ma żadnego dostępu do internetu, przez co nie miała mojego adresu, podałam jej go ponownie i poprosiłam o przesłanie paczki, obiecała, że tak właśnie zrobi. Paczka nie dochodziła do mnie następne dwa tygodnie - ponownie porozumiałam się z dziewczyną i usłyszałam, ze paczka została wysłana i wróciła do niej spowrotem, że wyśle ją znów. Ponownie uległam zapewnieniom i czekałam dalej. Wczoraj zadzwoniłam znowu - dziewczyna już nie wiedziała o jakiej paczce mówie - uprzedziłam ją, że zgłosze sprawę na policję, na co usłyszałam "spierd*alaj"

Wymiana opiewala zatem na minimum 400 lub 500 zl. Radze zglosic sprawe na policje. Poza tym skoro jestes ze Slaska to mozesz wybrac sie na wycieczke do Wroclawia .

btw: dlaczego Twoj watek jest zamkniety? Pierwszy raz widze zamkniety wymiankowy watek...
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 13:31   #3036
Nutka d
Raczkowanie
 
Avatar Nutka d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 344
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Tak własnie zrobię...

Moderator obiecał się zająć sprawą, również polecił zglosić sprawę na policję.


Przykro mi, ze tak potoczyła się sprawa... I że w ten sposób muszę odzyskiwać należności...
__________________
Nutka d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 13:56   #3037
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

właśnie, to w sumie Twoje oba wątki zamknął Moderator.
a powinien w takim układzie zamknąć wątek Madziorka.

Zasada nr 1 - nie wymieniaj się na drogie rzeczy z osobami poniżej 10 przekupek, w sytuacji, gdy sama masz poniżej 10, właściwie powinnaś mieć 3, bo ja nie wystawiłam Tobie przekupki, ale cały czas liczyłam na to, że doślesz brakujące rzeczy. Ja Tobie również mogłabym wystawić negatywa. Przesłałaś rzeczy listem zwykłym priorytetem, byłaś niemiła i nie dosłałaś brakujących rzeczy. Czym się różni ten stan od sytuacji,w jakiej Ty jesteś? chyba tylko wartością rzeczy, ale zasada ta sama.

Edytowane przez Layla79
Czas edycji: 2010-01-15 o 15:42
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 15:19   #3038
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Przekupka: 124 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Layla, kurde, dlaczego nie wystawiasz odpowiednich przekup? NIe ma co sie cackać
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:51   #3039
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Layla, kurde, dlaczego nie wystawiasz odpowiednich przekup? NIe ma co sie cackać
wiesz co.. bo czasem są sytuacje jak ta, że nie można powiedzieć o całkowitym negatywie, bo rzeczy de facto dostałam, ale niekompletne, na moją prośbę dosłania, Wizażanka zareagowała nieprzyjemnie, więc spakowałam, co miałam spakować, wysłałam i zapomniałam. Ta wymiana jest de facto niedokończona.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:38   #3040
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Przekupka: 124 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiesz co.. bo czasem są sytuacje jak ta, że nie można powiedzieć o całkowitym negatywie, bo rzeczy de facto dostałam, ale niekompletne, na moją prośbę dosłania, Wizażanka zareagowała nieprzyjemnie, więc spakowałam, co miałam spakować, wysłałam i zapomniałam. Ta wymiana jest de facto niedokończona.
Masz za miękkie serce Pewnie reszty paczki się nie doczekasz
Ciekawe co na to Nutka d ?
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 17:29   #3041
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
właśnie, to w sumie Twoje oba wątki zamknął Moderator.
a powinien w takim układzie zamknąć wątek Madziorka.

Zasada nr 1 - nie wymieniaj się na drogie rzeczy z osobami poniżej 10 przekupek, w sytuacji, gdy sama masz poniżej 10, właściwie powinnaś mieć 3, bo ja nie wystawiłam Tobie przekupki, ale cały czas liczyłam na to, że doślesz brakujące rzeczy. Ja Tobie również mogłabym wystawić negatywa. Przesłałaś rzeczy listem zwykłym priorytetem, byłaś niemiła i nie dosłałaś brakujących rzeczy. Czym się różni ten stan od sytuacji,w jakiej Ty jesteś? chyba tylko wartością rzeczy, ale zasada ta sama.
czy ja dobrze łapie?
nutka d, którą oszukała madziorka, z kolei oszukała Ciebie???
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 18:17   #3042
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Przekupka: 255 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Witam,
chciałam podzielić się informacjami w posiadanie jakich weszłam przy okazji wymiany na straganiku gazetowym.
Sprawa jak mi się wydaje ma też pośrednio związek z tragowiskiem wizażowym , dotyczy osoby w wątku tym już nie raz przywoływanej.
Od razu zaznaczam , że wymiana odbyła się bez problemów, otrzymałam co miałam otrzymać.
Dopiero po czasie dowiedziałam się , że dostałam nieprawdziwe informacje na temat pochodzenia perfum, które były przedmiotem wymiany.
W świetle faktów , o których teraz wiem to że dostałam nieprawdziwą informacje wcale mnie nie dziwi.
Otóż wszystko wskazuje na to, że na targowisku gazetowym wymieniałam się z niedawno tu zbanowaną cherrik.
A wysyłałam i otrzymałam paczke od Katarzyny H. wymienianej na tym oraz innych wizażowych i nie tylko wątkach w sprawach związanych z oszustwami.
Przypadkowo i w prywatnej rozmowie z jedną z koleżanek-forumowych dowiedziałam się ,że perfumy które trafiły do mnie z gazetowej wymiany pochodzą od niej.
Czyli , żeby nie było zbyt zawile: koleżanka owa wymieniała się na Tragowisku z cherrik a perfumy , które jej wysłała za chwilkę trafiły do mnie za pośrednictwem gazetowego straganika.
Wraz z próbkami, które również do owej wymiany dołączyła, żeby zminimalizować możliwośc zbiegu okoliczności.
Wprawdzie w naszych ustaleniach okazało się , że cherrik jako cherrik podała inny adres do wysyłki a osoba z gazetowego , której ja wysyłałam to owa Katarzyna H. z Krakowa.
Jednak dane te i miejsca zamieszkania pokrywaja się idealnie z danymi osób występujących w trakcie gazetowych wymian i transakcji, które zakończyły się niepowodzeniem dla jednej ze stron i można je określić jako noszące znamiona oszustwa.

Wszystko to staram się przekazać aby na przyszłość gdyby ktoś o imionach : Agata i Katarzyna z adresem krakowskim, sandomierskim lub z miejscowości Gierlachów pojawił sie z nowym nickiem i ochotą do wymian - trzeba mieć świadomość ,że jest duże prawdopodobieństwo iż będzie to osoba z nieciekawą historią.

Nawet jeśli cherrik wywiązała się ze swoich wymian przed i po ostatnim zbanowaniu a w moim gazetowym przypadku również - pomijając drobny fakt, że wprowadziła mnie w błąd co do pochodzenia perfum, z całą pewenością nie zostały przez nia osobiście zakupione w Anglii, to jednak uważam że powinnam podzielić się swoim doświadczeniem.
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:35   #3043
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
czy ja dobrze łapie?
nutka d, którą oszukała madziorka, z kolei oszukała Ciebie???
Vil, ja nie wiem co Ci powiedzieć.. ona mnie nie oszukała tak, żebym nic nie dostała, ona mi po prostu nie przysłała wszystkiego. Dalej rozmowa była bardzo niemiła, którą ja jakoś wyprostowałam, ale tylko dlatego, że nie lubię niemiłych rozmów. więc zakończyłam temat jak zwykle - na wesoło. Chociaż teraz jak to przeczytałam, że ona pokrzywdzona, to ja piszę, że ja też pokrzywdzona - przez nią.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:41   #3044
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Vil, ja nie wiem co Ci powiedzieć.. ona mnie nie oszukała tak, żebym nic nie dostała, ona mi po prostu nie przysłała wszystkiego. Dalej rozmowa była bardzo niemiła, którą ja jakoś wyprostowałam, ale tylko dlatego, że nie lubię niemiłych rozmów. więc zakończyłam temat jak zwykle - na wesoło. Chociaż teraz jak to przeczytałam, że ona pokrzywdzona, to ja piszę, że ja też pokrzywdzona - przez nią.
acha, rozumiem oszukała Cie połowicznie
ach, szkoda słów
na drugi raz,wymieniaj się ze mną
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:47   #3045
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Witam,
chciałam podzielić się informacjami w posiadanie jakich weszłam przy okazji wymiany na straganiku gazetowym.
Sprawa jak mi się wydaje ma też pośrednio związek z tragowiskiem wizażowym , dotyczy osoby w wątku tym już nie raz przywoływanej.
Od razu zaznaczam , że wymiana odbyła się bez problemów, otrzymałam co miałam otrzymać.
Dopiero po czasie dowiedziałam się , że dostałam nieprawdziwe informacje na temat pochodzenia perfum, które były przedmiotem wymiany.
W świetle faktów , o których teraz wiem to że dostałam nieprawdziwą informacje wcale mnie nie dziwi.
Otóż wszystko wskazuje na to, że na targowisku gazetowym wymieniałam się z niedawno tu zbanowaną cherrik.
A wysyłałam i otrzymałam paczke od Katarzyny H. wymienianej na tym oraz innych wizażowych i nie tylko wątkach w sprawach związanych z oszustwami.
Przypadkowo i w prywatnej rozmowie z jedną z koleżanek-forumowych dowiedziałam się ,że perfumy które trafiły do mnie z gazetowej wymiany pochodzą od niej.
Czyli , żeby nie było zbyt zawile: koleżanka owa wymieniała się na Tragowisku z cherrik a perfumy , które jej wysłała za chwilkę trafiły do mnie za pośrednictwem gazetowego straganika.
Wraz z próbkami, które również do owej wymiany dołączyła, żeby zminimalizować możliwośc zbiegu okoliczności.
Wprawdzie w naszych ustaleniach okazało się , że cherrik jako cherrik podała inny adres do wysyłki a osoba z gazetowego , której ja wysyłałam to owa Katarzyna H. z Krakowa.
Jednak dane te i miejsca zamieszkania pokrywaja się idealnie z danymi osób występujących w trakcie gazetowych wymian i transakcji, które zakończyły się niepowodzeniem dla jednej ze stron i można je określić jako noszące znamiona oszustwa.

Wszystko to staram się przekazać aby na przyszłość gdyby ktoś o imionach : Agata i Katarzyna z adresem krakowskim, sandomierskim lub z miejscowości Gierlachów pojawił sie z nowym nickiem i ochotą do wymian - trzeba mieć świadomość ,że jest duże prawdopodobieństwo iż będzie to osoba z nieciekawą historią.

Nawet jeśli cherrik wywiązała się ze swoich wymian przed i po ostatnim zbanowaniu a w moim gazetowym przypadku również - pomijając drobny fakt, że wprowadziła mnie w błąd co do pochodzenia perfum, z całą pewenością nie zostały przez nia osobiście zakupione w Anglii, to jednak uważam że powinnam podzielić się swoim doświadczeniem.
właśnie... i tak to śmiesznie jest, że te pierwsze negatywne przekupki nic i tak nie dają do myślenia. ja wystawiłam pierwszego neutrala, ostrzegałam co bardziej przyjazne Wizażanki na pw i właściwie wniosek był taki, po co siać panikę, jak jest miło i sympatycznie. Bo właśnie na tym polegają te wszystkie wymiany, gdzie niby nic się nie stało, a jakoś nie w porządku. Potem cała fala, że było wszystko w porządku i tak to się ciągnie dalej. Też nie wiem o co chodzi z tymi różnymi adresami cherrik. różnymi danymi wręcz! stara prawda, nigdy nie ma czarne i białe, zawsze to szarości są.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
acha, rozumiem oszukała Cie połowicznie
ach, szkoda słów
na drugi raz,wymieniaj się ze mną
z Tobą, to w ciemno
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 19:13   #3046
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Przekupka: 99 pkt / 100% pozyt.
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Nutka d Pokaż wiadomość
Po dwu miesięcznym okresie oczekiwania na swoją przesyłkę postanowiłam uprzedziś Was Drogie wizażanki przed nijaką Magdaleną Ł. z Wrocławia - nick madziorek25.

Sytuacja wygląda tak:
dnia 27 listopada ustaliłam wraz z madziorkiem25 wymianę.
mój Guerlain Insolence wraz z cieniami Dior i kilkoma innymi rzeczami za jej cienie Chanel oraz meteorki Guerlaina. Wysłałam paczkę jako pierwsza, ponieważ miałam mniej przekupek. Prosiłam dziewczynę żeby jak najszybciej przesłała swoją paczkę po dostarczeniu mojej, ponieważ byłam w trakcie przeprowadzki. Dostałam od niej inforamcję, że paczka doszła i od tamtej pory madziorek25 przestała się pojawiać na wizażu... czekałam ok 3 tygodni na odpowiedź, bo cóż miałam zrobić nie mając żadnego możliwego kontaku z dziewczyną... Wkońcu mając jej dane osobowe doszukałam się numeru telefonu do niej. Zadzwoniłam i usłyszałam od niej, że nie ma żadnego dostępu do internetu, przez co nie miała mojego adresu, podałam jej go ponownie i poprosiłam o przesłanie paczki, obiecała, że tak właśnie zrobi. Paczka nie dochodziła do mnie następne dwa tygodnie - ponownie porozumiałam się z dziewczyną i usłyszałam, ze paczka została wysłana i wróciła do niej spowrotem, że wyśle ją znów. Ponownie uległam zapewnieniom i czekałam dalej. Wczoraj zadzwoniłam znowu - dziewczyna już nie wiedziała o jakiej paczce mówie - uprzedziłam ją, że zgłosze sprawę na policję, na co usłyszałam "spierd*alaj"
Ja jestem z wrocka jak jakaś ludzka i bliska ulica to mogę pomóc
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 20:16   #3047
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość



z Tobą, to w ciemno
OCH, ACH, naprawdę aż sie pąsem oblałam
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 09:59   #3048
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
OCH, ACH, naprawdę aż sie pąsem oblałam
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 08:25   #3049
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Hej,ja ma dziś taką historyjkę:
W kwietniu ub.roku "wymieniłam się" z bandit queen. Tzn. ja jej wysłałam tusz Clinique,ona miała mi wysłać koszulkę Zary. Ponieważ mimo niewywiązania się z umowy logowała się na wizaz.pl pisałam kilka razy u niej w wątku i pw z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie sprawy. Zakładałam,że 1) tusz do niej nie dotarł 2)tusz się jej nie spodobał Nie uzyskałam żadnej odpowiedzi;wystawiłam negatywa (okazało się,że nie tylko mnie oszukała;a wcześniej miała 2 czy trzy pozytywne przekupki). Ok,zapomniałam o sprawie.
Wczoraj w moim wątku napisała do mnie _bubble gum,proponując jakąś wymianę. Patrzę,a u niej leży ta "moja" koszulka Zary. Przejrzałam dokładnie jej wątek - powtarza się mnóstwo ubrań i nie tylko ubrań ze starego wątku bandit queen;tylko zdjęcia są inne,perfumy więcej zużyte .
Naprawdę wesoła dziewczyna,nie?
Napisałam do niej,że się chętnie z nią wymienię,jeśli mi wyśle W KOŃCU tą nieszczęsną koszulkę,ale oczywiście mi nie odpowiada. Póki co ma dwa pozytywy; Dziewczyny,uwaga!
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 10:15   #3050
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej,ja ma dziś taką historyjkę:
W kwietniu ub.roku "wymieniłam się" z bandit queen. Tzn. ja jej wysłałam tusz Clinique,ona miała mi wysłać koszulkę Zary. Ponieważ mimo niewywiązania się z umowy logowała się na wizaz.pl pisałam kilka razy u niej w wątku i pw z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie sprawy. Zakładałam,że 1) tusz do niej nie dotarł 2)tusz się jej nie spodobał Nie uzyskałam żadnej odpowiedzi;wystawiłam negatywa (okazało się,że nie tylko mnie oszukała;a wcześniej miała 2 czy trzy pozytywne przekupki). Ok,zapomniałam o sprawie.
Wczoraj w moim wątku napisała do mnie _bubble gum,proponując jakąś wymianę. Patrzę,a u niej leży ta "moja" koszulka Zary. Przejrzałam dokładnie jej wątek - powtarza się mnóstwo ubrań i nie tylko ubrań ze starego wątku bandit queen;tylko zdjęcia są inne,perfumy więcej zużyte .
Naprawdę wesoła dziewczyna,nie?
Napisałam do niej,że się chętnie z nią wymienię,jeśli mi wyśle W KOŃCU tą nieszczęsną koszulkę,ale oczywiście mi nie odpowiada. Póki co ma dwa pozytywy; Dziewczyny,uwaga!
dziwisz się, że nie wysłała Ci koszulki, a przecież w nicku jasno jest napisane: bandit! queen. najgorsze, jakby ta dziewczyna dobiła do 10 z pozytywami, a potem umówiła się jednocześnie na 10 wymianek i nic nie wysłała. tak podejrzewam, że zawsze rozpoznamy ją po nicku na literę B
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:19   #3051
Nutka d
Raczkowanie
 
Avatar Nutka d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 344
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
właśnie, to w sumie Twoje oba wątki zamknął Moderator.
a powinien w takim układzie zamknąć wątek Madziorka.

Zasada nr 1 - nie wymieniaj się na drogie rzeczy z osobami poniżej 10 przekupek, w sytuacji, gdy sama masz poniżej 10, właściwie powinnaś mieć 3, bo ja nie wystawiłam Tobie przekupki, ale cały czas liczyłam na to, że doślesz brakujące rzeczy. Ja Tobie również mogłabym wystawić negatywa. Przesłałaś rzeczy listem zwykłym priorytetem, byłaś niemiła i nie dosłałaś brakujących rzeczy. Czym się różni ten stan od sytuacji,w jakiej Ty jesteś? chyba tylko wartością rzeczy, ale zasada ta sama.


Layla,

Dzisiaj odeślę dwie brakujące próbki, które obiecałam wysłać - co do tego, chciałam Ci powiedzieć, że niestety podobnie jak Ty zapomniałam o całej sytucaji ponieważ miałam w między czasie problem z madziorkiem i z jeszcze jedną dziewczyną, której problem się już rozwiązał. Byłam 'niemiła' ponieważ kolejna paczka miała do mnie nie dojść - byłam już strasznie zaaferowana sprawą dziewczyn, i po prostu czułam się oszukana z kilku stron.
To było bardzo nieuprzejme z mojej strony i za to bardzo Cię przepraszam.
Myślałam, że kwestia przesyłki jest wyjasniona... Po prostu nie orientowałam się za bardzo w tych wszytskich 'pocztowych' sprawach - myślałam, ze priorytet = paczka polecona.

I wybacz, ale nie uważam, żeby sprawa madziorka i moja były podobne... Od madziorka nie dostałam ani jednej rzeczy spowrotem lub w zamian. Tobie wysłałam ok 15 miniaturek, zapomniałam od 2... Drugą sprawą jest kwota obu przesyłek...
__________________

Edytowane przez Nutka d
Czas edycji: 2010-01-20 o 10:24
Nutka d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 11:59   #3052
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej,ja ma dziś taką historyjkę:
W kwietniu ub.roku "wymieniłam się" z bandit queen. Tzn. ja jej wysłałam tusz Clinique,ona miała mi wysłać koszulkę Zary. Ponieważ mimo niewywiązania się z umowy logowała się na wizaz.pl pisałam kilka razy u niej w wątku i pw z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie sprawy. Zakładałam,że 1) tusz do niej nie dotarł 2)tusz się jej nie spodobał Nie uzyskałam żadnej odpowiedzi;wystawiłam negatywa (okazało się,że nie tylko mnie oszukała;a wcześniej miała 2 czy trzy pozytywne przekupki). Ok,zapomniałam o sprawie.
Wczoraj w moim wątku napisała do mnie _bubble gum,proponując jakąś wymianę. Patrzę,a u niej leży ta "moja" koszulka Zary. Przejrzałam dokładnie jej wątek - powtarza się mnóstwo ubrań i nie tylko ubrań ze starego wątku bandit queen;tylko zdjęcia są inne,perfumy więcej zużyte .
Naprawdę wesoła dziewczyna,nie?
Napisałam do niej,że się chętnie z nią wymienię,jeśli mi wyśle W KOŃCU tą nieszczęsną koszulkę,ale oczywiście mi nie odpowiada. Póki co ma dwa pozytywy; Dziewczyny,uwaga!
Trzeba mieć tupet...............
Ja nie wiem, może tego juz w podstawówce ucza, bo zdarza się to coraz częściej
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:01   #3053
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
Przekupka: 76 pkt / 100% pozyt.
GG do Margot45
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Trzeba mieć tupet...............
Ja nie wiem, może tego juz w podstawówce ucza, bo zdarza się to coraz częściej
W przedszkolu, Słońce, w przedszkolu
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 15:28   #3054
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Nutka d Pokaż wiadomość
Layla,

Dzisiaj odeślę dwie brakujące próbki, które obiecałam wysłać - co do tego, chciałam Ci powiedzieć, że niestety podobnie jak Ty zapomniałam o całej sytucaji ponieważ miałam w między czasie problem z madziorkiem i z jeszcze jedną dziewczyną, której problem się już rozwiązał. Byłam 'niemiła' ponieważ kolejna paczka miała do mnie nie dojść - byłam już strasznie zaaferowana sprawą dziewczyn, i po prostu czułam się oszukana z kilku stron.
To było bardzo nieuprzejme z mojej strony i za to bardzo Cię przepraszam.
Myślałam, że kwestia przesyłki jest wyjasniona... Po prostu nie orientowałam się za bardzo w tych wszytskich 'pocztowych' sprawach - myślałam, ze priorytet = paczka polecona.

I wybacz, ale nie uważam, żeby sprawa madziorka i moja były podobne... Od madziorka nie dostałam ani jednej rzeczy spowrotem lub w zamian. Tobie wysłałam ok 15 miniaturek, zapomniałam od 2... Drugą sprawą jest kwota obu przesyłek...
cieszę się z tego, że napisałaś gdybyś wtedy powiedziała, że coś się dzieje nie tak u Ciebie z wymiankami, ja pomogłabym Ci. Mam za sobą ok. 5o wymian i też większe doświadczenie, co robić. Zawsze, jeżeli potrzebujesz pomocy, to możesz do którejś z nas napisać, ja napewno pomogę. Tylko kwestia też jest taka, że Ty z kolei masz pozamykane kramiki i to nie wiadomo już za co.. przynajmniej nam nie wiadomo. nieważne. w każdym bądź razie, też napisałam, że wielce pokrzywdzona się nie czuję, ale.. lubię dostać to, co moje jeżeli będziesz chciała mi je dosłać, zmieniłam adres. Widzisz, bo w sumie pechowo trafiłaś na Madziorka, na początku powinnaś wymieniać się tylko z Wizażankami powyżej / w mojej ocenie/ 20 przekupek. Wtedy masz pewność, że a/ przesyłkę dostaniesz, b/ będzie ona zgodna z zamówieniem, że tak powiem. Ja się tutaj wymieniam od 2 lat chyba i jestem bardzo zadowolona, przynajmniej nie zalegają mi cienie w kolorach totalnie chybionych, ani nie mam tony kosmetyków, bo na tym to by się skończyło.. piszę pw i liczę na dosłanie..
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 11:56   #3055
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
GG do irsin
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Eh, straszne rzeczy się tu zaczynają dziać
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:24   #3056
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Eh, straszne rzeczy się tu zaczynają dziać
słuchaj, a jak Twoja sprawa w końcu się zakończyła? bo mi coś chyba gdzieś mignęło, że Jamestown zaproponowała Tobie jakieś zadośćuczynienie, żeby zamknąć sprawę, czy mi się jakoś wydawało? Czy sprawa wyjaśniona, czy jak w końcu?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:29   #3057
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Przekupka: 40 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Layla ty to prawie jak Moderatorka oby sie mi nie dostalo za to co napisalam
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 07:50   #3058
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
Layla ty to prawie jak Moderatorka oby sie mi nie dostalo za to co napisalam
to raczej ciekawość i podatność na rozkminki

def.rozkminek: czynność mająca na celu wielogodzinne, nieskończone rozpatrywanie danej sprawy. niestety podatność wrodzona. jak ktoś lubi rozkminiać może napisać do mnie, zawsze mam 50 teorii, najczęściej spiskowych

Edytowane przez Layla79
Czas edycji: 2010-01-25 o 07:56
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 11:25   #3059
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Mozecie plotki przeniesc do wątku plotowego?
Layla zapraszam na pw, odesłałas cherrik jej rzeczy?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 15:59   #3060
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
GG do irsin
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
słuchaj, a jak Twoja sprawa w końcu się zakończyła? bo mi coś chyba gdzieś mignęło, że Jamestown zaproponowała Tobie jakieś zadośćuczynienie, żeby zamknąć sprawę, czy mi się jakoś wydawało? Czy sprawa wyjaśniona, czy jak w końcu?
Jak na razie sprawa jest dalej "w toku" - zaproponowala mi zadoscuczynienie,ale nie przyjelam go poniewaz nie chcialam oraz dlatego,ze wczesniej rozpoczelam dochodzenie sprawiedliwosci gdzie indziej
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 11:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.