CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-10, 22:34   #781
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez dolare Pokaż wiadomość
śmieszą mnie sprawy śmieszne.
małostkowośc między innymi. czepianie się nitki na swetrze zamiast złodziei swetrów bo łatwiej jest ukręcić łeb sprawie która jest banalna- typu "nie mow brzydko do Kasi ktora cie ciagnie za wlosy, bo Kasi nie bedzie milo" a zostawiac te ktore sa niezgodne z PRAWEM
złodziejstwo -niezgodne , a machnął ręką...
pozwalanie na dostęp do poufnych danych- machnął ręką...
czas powołać komisje .
komisje doradcze- bo wizażanki świetnie sprawdzają się w roli obserwatorów "Co byc nie powinno".
mi się mówi, że jestem "be" bo nazwe cos po rzeczy. ja jestem be bo coś nie tak powiedziałam. a cacy są ci co kradną i oszukują.
Swoją drogą- czasem nie trzeba 10 laty by zauwazyc cos co niewidomemu zamuje 25 lat. nie generalizujemy...

prosze o niekomentowanie- bo faktycznie to strata miejsca, czasu i nie o tym jest ten wątek.
warto zabrac się za sprawy słuszne i WARTE uwagi.
A ja skomentuję dużo racji masz niestety Dolare.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 22:43   #782
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez dolare Pokaż wiadomość
haha- a co admin czy moderator moze zrobić? dać bana?
pogrozić palcem, że tak nie ładnie? odwołać się do sumienia? upoważnienia od adwokata nie mają, żeby podejmować czynności prawne
trzeba wskazać, że admini i moderatorzy to nie bogowie (i po co przypisuje się im mesjanistyczne właściwości? ) a ich rola sprowadza się do pilnowania porządku Tak nomen omen- znacie kawały o stróżu prawa Chucku Norrisie?
mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam i byłam kulturalna ...

co do sprawy "wzajemnego oszustwa"-wyszło tu że swój swojego warty...
bywa. nad czym tu debatować skoro panie wzajemnie się oszukują....
Ostrzeżenie za publiczne podważanie autorytetu moderatora.

W regulaminie jest podany opis procedury skargi na działalność moderatora.
W tym samym dokumencie są również inne zasady, do których lektury zapraszam.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 22:53   #783
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do dolare
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

patrzcie wizażanki za co się kara ludzi a na jakie problemy związane z oszustwem , kradzieżami stoi się z założonymi rękoma
tak dalej!
Stwierdziłam fakty czy może faktycznie podważyłam autorytet?
Pomysł na sondę na plotkowym??

PS: proszę mnie za tą wiadomośc przypadkiem nie banować....
Z uszanowaniem...
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 23:22   #784
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Przekupka: 62 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez dolare Pokaż wiadomość
patrzcie wizażanki za co się kara ludzi a na jakie problemy związane z oszustwem , kradzieżami stoi się z założonymi rękoma
tak dalej!
Stwierdziłam fakty czy może faktycznie podważyłam autorytet?
Pomysł na sondę na plotkowym??

PS: proszę mnie za tą wiadomośc przypadkiem nie banować....
Z uszanowaniem...
dolare, dobrze Ci radzę, nie przeginaj
Ja rozumiem, że jesteś zbulwersowana tym, że Lencia Cię oszukała, każdy by był, ale nikt nie pójdzie za Ciebie na policję i nie zgłosi tego faktu tutaj sama musisz sie tym zająć.
Lencia została ukarana banem, nie wiem czego więcej oczekujesz ?

Virtual jest świetną moderatorką i naprawdę podziwiam ją. A pisanie o niej w taki sposób jest co najmniej nietaktem. I nic przez to dobrego nie osiągniesz.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 23:31   #785
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez dolare Pokaż wiadomość
patrzcie wizażanki za co się kara ludzi a na jakie problemy związane z oszustwem , kradzieżami stoi się z założonymi rękoma
tak dalej!
Stwierdziłam fakty czy może faktycznie podważyłam autorytet?
Pomysł na sondę na plotkowym??

PS: proszę mnie za tą wiadomośc przypadkiem nie banować....
Z uszanowaniem...
Kolejne ostrzeżenie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 07:44   #786
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Przekupka: 91 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Tak sobie czytam i myślę że jednak najważniejsze przy wymianach jest zasada ograniczonego zaufania i po prostu wyczucia. Szczerze mówiąc są osoby na wizażu z którymi mogę się wymienić w ciemno a przy innych zastanowię się 10 razy.
Myślę, że (mówię tu głównie o perfumach) powinnyśmy domagać się zdjęcia, kodów itd. szczególnie od dziewczyn które mają są świeże stażem. Myślę, że to nie jest żadna hmm dyskryminacja tylko uchroniłoby niejedną z nas przed nieprzyjemnymi sytuacjami. Dobrym pomysłem w przypadku, gdy jedna strona nie jest pewna pochodzenia kosmetyku wysłanie jako pierwsza. Jeśli nie chce wysłać lub wstawić zdjęcia automatycznie włącza się czerwona lampka (przynajmniej mi)
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 09:25   #787
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
GG do irsin
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Uważam, że Dolare nie powinna dostać bana- niestety Administratorki karają za wyrażenie zdania na temat ich pracy - to nie jest w porządku - Wy także ją oceniałyście , a ona jest z góry na przegranej pozycji bo 3 Moderatorki pilnują jej jak oka w głowie, czy ,aby nie powie czegoś , co może urazić dumę Pilnujących.
Nie umniejszam Waszej pracy,ale uważam ,że nadto "wywyższacie się"a Moderatorzy powinni być razem z nami w trudnej sytaucji jak właśnie sytuacja kradziezy, a nie karać i banować osoby pokrzywdzone.
Wyglada na to, że nie ma znaczenia czy ukradniesz czyjeś kosmetyki czy powiesz coś , co jest nei w smak Moderatorom- kara czeka Cię taka sama.
Ja już z tego wątku się wypisuje.
pozdrawiam
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 09:33   #788
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
GG do ennkaa
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

no to i ja się wpiszę...nie rozumiem bana dolare. Rozumiem, że dostała go m.in. za ostatnią wypowiedź...w moim pojęciu nie ma w niej nic urągającego komukolwiek. Chyba, że faktycznie ban za dyskusję. Jestem tu od dawna i widziałam mnóstwo banów (sama dostałam ostrzeżenie za pomnożenie wątków - nie dyskutowałam z nim wcale mimo, ze inne wizażanki miały wątki poprostu połączone...trudno, one uniknęły kary z nieznanych mi przyczyn ja ją dostałam, ale w sumie za zachowanie niezgodne z regulaminem). W każdym razie każdy z banów był naprawdę zasłużony i dotąd myślałam, ze trzeba naprawdę przeskrobać, zeby być zbanowanym (to takie uśmiercenie przecież na wizażu ). No a może to taki ban zmiękczający? dla przykładu? Od razu napiszę, bo może jakieś moje słowo będzie odebrane przez kogoś obraźliwie, ale zaznaczam, ze nie chcę nikogo urazić, obrazić, wyśmiać, wskazać palcem i co tam jeszcze przyjdzie do głowy. Chciałabym się dowiedzieć za co teraz są bany?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 10:27   #789
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Ja tylko nieśmiało dodam że nie tylko w regulaminie jest wzmianka o oryginalności, ale też tu, jeśli ktoś by nie mógł się doszukać...

7. W przypadku, gdy nie jesteś pewna oryginalności produktu, zaznacz to! Pisząc "wymienię Chanel" oznacza to że jesteś pewna że to Chanel, a nie krem mieszany w betoniarce w Koziej Wólce lub perfumy z rozlewni w Turcji !!! Jesteś ODPOWIEDZIALNA za swój kramik !!!
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 10:32   #790
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Co do oryginalności kosmetyków.
Myśle, że nie da się stworzyć takiego regulaminu, który w 100% gwarantowałby nam uczciwość w postepowaniu wizażanek, a raczej ucziwośc ich słów dotyczacych pochodzenia i oryginalności kosmetyków. Wdg mnie to nie ma znaczenia jakie źródlo pochodzenia danych perfum przedstawi mi wizażanka przed wyminą.Pytam o nie jedynie dla formalności, aby jej slowa na temat ich pochodzenia byly dowodem potem przy ewentualnych niejasnościach-tyle ze tu tez jest problem bo wiadomosci mozna edytowac heh;-) Obojetnie czy napisze ze zapach dostała na prezent czy kupiła go osobiście w renomowanej perfumerii czy przywiozła z zagranicy...to we wszystkich tych wypadkach może ona kłamać bo jedyna karą jaką moze ponieść za swoje kłamstwo może byc negatyw, BAN lub ewentualnie osobista wizyta oszukanej wizazankiA nie kazda wizazanke perspektywa uśmiercenia na wizazu martwi.
Jedynym sposobem na uniknęcie tego typu oszust byłoby sporzadzanie przed każdą wymiana prawnych umów na podstawie konkretnych ustaw i przepisów. Jednak jest to przecierz forum na którym moderatorzy nie sa urzednikami, prawnikami itp i nie sa oni odpowiedzialni za dopilnowywanie takich spraw( oryginalnosci kosmetyków ) Sprawują swoja role dobrowolnie, poświęcając swój czas i są oni od pilnowania porządku ktory określa regulamin. Nie mogą zrobić wiecej poza tym co robią. Choć przyznam ,ze sama niejednokrotnie widziałam niezasłuzone bany...ale to nie jest watek na tego typu sprawy. W kazdym razie uwazam ,ze kazda z nas zdaje sobie w 100% sprawe ze na targowisku głownie nalezy polegac na wlasnej intuicji, spostrzegawczosci i dokładności, bo jak widac nawet duza ilosc pozytywów na koncie IP nie jest gwarancją ( przykład Mariola13 i jej "niewybredna" podróba Lacoste ). Na targowisku zawsze byly i będą nadal pojawiac sie nieuczciwe wizazanki i niestety uniknąc sie tego w pelni nie da. Nie kazdej wizazance zalezy na własnym profilu na wizazu i jest im obojetne ze dostanie BANA czy negatyw. To jest TYLKO forum...a nie sklep ktory otrzymujemy paragony i na podstawie ktorych mozemy dochodzic swoich praw gdy zostaniemy oszukani. Rozwiązań nalezy szukac między sobą, w trakcie wymian.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 11:02   #791
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

A jak się ostatecznie zakończyła sprawa Mariola13 vs ewapawliszyn? Widzę, że Ewa znów się wymienia na Targowisku, ale czy w końcu odesłała perfumy Marioli?

Bana stałego dla Dolare nie rozumiem wiem, że czasami przeginała, ale, żeby od razu ban stały
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 11:24   #792
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
Przekupka: 58 pkt / 100% pozyt.
GG do paprak
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
Bana stałego dla Dolare nie rozumiem wiem, że czasami przeginała, ale, żeby od razu ban stały
i ja tez nie ale juz nie bede zglaszac watpliwosci bo mi zalezy na pobycie na wizazu
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 12:18   #793
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

uwazam ze nie powinna dostac dolare bana stałego tylko tymczasowego jako ostrzezenie przeczytałam wszystkie jej wypowiedzi i przesadzila podwaza autorytet a o tych kawałach o Chucku Norrisie to juz nie wspomne moderatorzy robia co moga zeby byl spokoj na targowisku zeby kazdy odnosil sie do siebie z szacunkiem ale oni nie sa policjantami z pałka i bronia i nie sa wstanie kazdej wizazanki uchronic przed oszustwem przeczytałam caly watek czarnej listy i uwazam ze wykonuja swoja prace bardzo dobrze ale jesli chodzi o bana dolare mam wrazenie ze kto sie wychyli i skrytykuje moderatora zaraz dostanie bana stałego i wiec chyba lepiej sie nie wypowiadac ale dolare nie krytykowala w sposob kulturalny ona ich wysmiewala
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 12:31   #794
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

[quote=Sunny20;5499210]A jak się ostatecznie zakończyła sprawa Mariola13 vs ewapawliszyn? Widzę, że Ewa znów się wymienia na Targowisku, ale czy w końcu odesłała perfumy Marioli?


A nie odesłała, ani się nie odzywa. Kompletna olewka. Robi dalej swoje.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 12:49   #795
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
i ja tez nie ale juz nie bede zglaszac watpliwosci bo mi zalezy na pobycie na wizazu

Papraku, jawi mi sie to wszytko w mysl zasady "Kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam..."

Byc moze Dolare powinna uzrec sie w jezor zanim powie slowo za duzo, ale kto z nas reaguje z zachowaniem kulturalnego "bon ton" kiedy ktos nas oszuka, naciagnie, z czegos okradnie?... Zatem rozumiem jej rozalenie.

I szczerze - wcale nie uwazam, ze kogokolwiek obrazila. Pisala rzeczowo. Poniosly ja nerwy. To wszytko.



Czuje niesmak. Po prostu.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 13:15   #796
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Przekupka: 62 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Uważam, że Dolare nie powinna dostać bana- niestety Administratorki karają za wyrażenie zdania na temat ich pracy - to nie jest w porządku - Wy także ją oceniałyście , a ona jest z góry na przegranej pozycji bo 3 Moderatorki pilnują jej jak oka w głowie, czy ,aby nie powie czegoś , co może urazić dumę Pilnujących.
Nie umniejszam Waszej pracy,ale uważam ,że nadto "wywyższacie się"a Moderatorzy powinni być razem z nami w trudnej sytaucji jak właśnie sytuacja kradziezy, a nie karać i banować osoby pokrzywdzone.
Wyglada na to, że nie ma znaczenia czy ukradniesz czyjeś kosmetyki czy powiesz coś , co jest nei w smak Moderatorom- kara czeka Cię taka sama.
Ja już z tego wątku się wypisuje.
pozdrawiam
Rozpędziłaś się

nie 3 moderatorki tu pilnują, ale jedna moderatorka i jeden admin (mężczyzna)
Ja wyrażam tutaj swoją opinie jako użytkownik, jako osoba korzystająca z targowiska
Virtual przecież wyraźnie napisała, żeby dolare zakończyła temat, bo poprzez pisanie tutaj gróźb itp niczego nie uzyska, a tylko łamie regulamin. dolare zamiast iść na policję, robi tutaj przez cały czas wyrzuty, jakby to miało czemuś pomóc.
Osoby pokrzywdzone też mogą być zbanowane, jeśli nie stosują się do regulaminu.
ode mnie to już eot, napisałam co myślę i tyle
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 13:36   #797
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
Przekupka: 87 pkt / 99% pozyt.
GG do mamamichałka
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
uwazam ze nie powinna dostac dolare bana stałego tylko tymczasowego jako ostrzezenie przeczytałam wszystkie jej wypowiedzi i przesadzila podwaza autorytet a o tych kawałach o Chucku Norrisie to juz nie wspomne moderatorzy robia co moga zeby byl spokoj na targowisku zeby kazdy odnosil sie do siebie z szacunkiem ale oni nie sa policjantami z pałka i bronia i nie sa wstanie kazdej wizazanki uchronic przed oszustwem przeczytałam caly watek czarnej listy i uwazam ze wykonuja swoja prace bardzo dobrze ale jesli chodzi o bana dolare mam wrazenie ze kto sie wychyli i skrytykuje moderatora zaraz dostanie bana stałego i wiec chyba lepiej sie nie wypowiadac ale dolare nie krytykowala w sposob kulturalny ona ich wysmiewala
A ja nie znam tego motywu z Chuckiem Norissem- i nie wiem o co chodzi.
Co do bana to też się z nim nie zgadzam-mimo ze Dolare ciut przesadziła-a ukarano ją jakby kradła na targowisku,zamieszczała nielegalne reklamy czy wyzywała (jakieś takie przewinienia ciężkiego kalibru) itp..trochę tam sobie pogadała-ale czy nakrzywdziła tym jakoś strasznie moderatorów??Moim zdaniem powinna mieć ostrzeżenia lub bana tymczasowego..ale wiadomo-co my tam jakieś szare wizażanki mamy do gadania?I tak to nic nie zmieni.
Do do sprawy Ewy i Marioli-moze Virtual powinna wysłać mail z ponagleniem do Ewy??Skoro zagląda tu (bo zagląda)-i nic nie pisze..no to może trzeba ja zachęcić??Wkońcu ile czasu moze to jeszcze trwać?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 14:03   #798
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Ewapawliszyn ma czas do środy na wklejenie skanu nadania paczki dla Marioli, dostała PW z taką samą informacją.
Jako że nie ma aktualnego kraminiku zamknąć go nie moge
Co do bana dolare dyskusje prosze przenies do PW do Złośliwca
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 21:03   #799
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
GG do Djana
Lightbulb Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Ja sie naraze, a co... Jak tak patrze na ta sytuacje Dolare to nasuwa mi sie skojarzenie z haremem... albo pewnymi wydarzeniami politycznymi.... Zlosliwiec jako jedyny sprawiedliwy feruje wyroki(niestety odnosze smutne wrażenie, że bez poczucia humoru<a może to była tylko chwilowa niedyspozycja?>), a moderatorki stoja za nim murem... bo taki ich obowiazek - jakby na to nie patrzec.
Osobiscie, zupelnie obiektywnie, uważam ten ban za bezpodstawny. Wypowiedz, za ktora Doalre dostala bana rozbawila mnie po prostu... gorzka prawda doprawiona szczypta ironii, ot co. Zamiast konstruktywnych porad i debaty nad tym jak rozwiazywac tego typu problemy, to kopa temu kto smial glosno o nich powiedziec(i troche zwyczajnie popsioczyc na niesprawiedliwosc swiata). Nieladnie, nieladnie!

Cytat na dzis, który po prostu ciśnie mi sie w tej sytuacji na usta:

"Wąski strumeń świadomości bardziej bawi mnie niż złości"

Ze szczególnymi pozdroweiniami dla Szanownego Admina ze Świtą....

Djana
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 21:50   #800
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Ja sie naraze, a co... Jak tak patrze na ta sytuacje Dolare to nasuwa mi sie skojarzenie z haremem... albo pewnymi wydarzeniami politycznymi.... Zlosliwiec jako jedyny sprawiedliwy feruje wyroki(niestety odnosze smutne wrażenie, że bez poczucia humoru<a może to była tylko chwilowa niedyspozycja?>)
,

Oj tak masz racje, facet ma tyle humoru co............ nie będę pisać bo znowu dost pkt.karny. O jego mrocznym chrakterze, swiadczy jego avatar i blog. Po przeczytaniu wpisu wpadlam w depresje.
Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
a moderatorki stoja za nim murem... bo taki ich obowiazek - jakby na to nie patrzec.
,

A jak próbują sie przeciwstawić to nawiedza je we snie z piłą mechaniczna i mówi, że nam Texas zrobi.
Wychodzi na to, że Wizaż to sekta, a większość dziewczyn to bezmózgie blondynki
Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Osobiscie, zupelnie obiektywnie, uważam ten ban za bezpodstawny. Wypowiedz, za ktora Doalre dostala bana rozbawila mnie po prostu... gorzka prawda doprawiona szczypta ironii, ot co. Zamiast konstruktywnych porad i debaty nad tym jak rozwiazywac tego typu problemy, to kopa temu kto smial glosno o nich powiedziec(i troche zwyczajnie popsioczyc na niesprawiedliwosc swiata). Nieladnie, nieladnie!
Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość

Cytat na dzis, który po prostu ciśnie mi sie w tej sytuacji na usta:

"Wąski strumeń świadomości bardziej bawi mnie niż złości"

Ze szczególnymi pozdroweiniami dla Szanownego Admina ze Świtą....

Djana
Cytat na wieczór
"Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli."
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 22:29   #801
TęczowaŁza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 50
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

żeby nie offtopować wątku czarnej listy utworzyłam wątek nt. bana Dolare.
Jeśli ktoś jest za złagodzeniem kary dla Dolare proszę wypowiedzieć się na :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...99#post5504999

Może Złośliwiec weźmie wpisy pod uwagę...
TęczowaŁza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 23:31   #802
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Przeczytałam tę całą awanturę i uważam, że można to było załatwić między sobą, bez prania brudów na forum, ale widać się nie dało tego zrobić polubownie, bo od razu trzeba było nakręcić cała spiralę oskarżeń, tłumaczenia się i wciągnąć w to wszystko pół wizażu.

Patrząc na Lacoste Marioli uważam, że to podróba. Mało tego z jej postów wnioskuję-obstawiam, że wystawiła ją z premedytacją na targowisko licząc na to, że jej się uda odmienić tego bubla na coś fajnego, oryginalnego.
Sorry Mariolu, ale ja nie wierzę Twoim tłumaczeniom i zapewnieniom, że Ty tę wodę dostałaś w prezencie. Dobrze sobie to wymyśliłaś ale nie zassała taka bajera.
TO moim zdaniem słaby parawan na taką aferę jaka się wytworzyła na targowisku.

Zaś twierdzenie że Guerlain Champs Elysees jest podróbą, to sposób na odbicie piłeczki, na zepchnięcie tematu na inne tory.
Sama Ewka też się nie popisała rozmysłem i rozwagą o czym świadczy brak kontaktu i odwlekanie wysyłki. Nawet jeśli perfumy są podróbką powinna je zwrócic i łaski nie robi...


Swoją drogą wartałoby się zastanowić nad taką sytuacją, że ktoś ma podróbkę o czym dobrze wie, a próbuje ją zepchnąć na Targowisku jak oryginał. Wartałoby jakoś temu zaradzić, zaostrzyć przepisy, wymagania wymiany... BO z czasem takich sytuacji może pojawić się więcej.
I w sumie każdy może później się bronić tym, że "dostałam perfumy/błyszczyk/puder..."
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 09:34   #803
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Przeczytałam tę całą awanturę i uważam, że można to było załatwić między sobą, bez prania brudów na forum, ale widać się nie dało tego zrobić polubownie, bo od razu trzeba było nakręcić cała spiralę oskarżeń, tłumaczenia się i wciągnąć w to wszystko pół wizażu.

Patrząc na Lacoste Marioli uważam, że to podróba. Mało tego z jej postów wnioskuję-obstawiam, że wystawiła ją z premedytacją na targowisko licząc na to, że jej się uda odmienić tego bubla na coś fajnego, oryginalnego.
Sorry Mariolu, ale ja nie wierzę Twoim tłumaczeniom i zapewnieniom, że Ty tę wodę dostałaś w prezencie. Dobrze sobie to wymyśliłaś ale nie zassała taka bajera.
TO moim zdaniem słaby parawan na taką aferę jaka się wytworzyła na targowisku.

Zaś twierdzenie że Guerlain Champs Elysees jest podróbą, to sposób na odbicie piłeczki, na zepchnięcie tematu na inne tory.
Sama Ewka też się nie popisała rozmysłem i rozwagą o czym świadczy brak kontaktu i odwlekanie wysyłki. Nawet jeśli perfumy są podróbką powinna je zwrócic i łaski nie robi...


Swoją drogą wartałoby się zastanowić nad taką sytuacją, że ktoś ma podróbkę o czym dobrze wie, a próbuje ją zepchnąć na Targowisku jak oryginał. Wartałoby jakoś temu zaradzić, zaostrzyć przepisy, wymagania wymiany... BO z czasem takich sytuacji może pojawić się więcej.
I w sumie każdy może później się bronić tym, że "dostałam perfumy/błyszczyk/puder..."
Ty wcale temu nie musisz wierzyć. Najwyraźniej uważasz się za Ducha Świętego i wiesz "najlepiej" co kto chciał zrobić z premedytacją. Taki talent do układania scenariuszy wykorzystaj może do pisania książek.
A-ha to, że Ewki Elyses uważam za podrobioną to nie odbicie piłeczki. POwiedziałam jej to na PW pierwsza i nie zamierzałam tego wywlekać na to forum, a załatwić między nami. Ewka nawet nie dała szansy, ale.. znowu rozpoczynam ten temat, zupełnie niepotrzebnie.
Koniec. Teraz czekam na przesyłkę od Ewki, której jak nie było tak nie ma, zresztą tak samo jak potwierdzenia nadania.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 10:32   #804
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

ewa kosmetyki wysłała, nie ma skanera dlatego nadania nie ma, tak twierdzi na PW, czejamy na przesyłke, uwazam ze dalsza dyskusja nie ma sensu
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 13:26   #805
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ty wcale temu nie musisz wierzyć. Najwyraźniej uważasz się za Ducha Świętego i wiesz "najlepiej" co kto chciał zrobić z premedytacją. Taki talent do układania scenariuszy wykorzystaj może do pisania książek.
Ejże wolnego... Nie musisz na mnie krzyczeć i wylewać na mnie swojej frustracji. Wyraziłam tylko swoje zdanie, bo dyskusja jest na forum ogólnodostępnym i każdy to może zrobić!

Każdy kto zobaczył tę wodę i przeczytał twoje posty; widzi, że bronisz się przez atak, probujesz nas tutaj ustawić w szeregu, w odwecie, że ci nie wierzymy... Zresztą poniekąd rozumiem twoją frustrację, bo jakby wymiana podróby się nie udała, no i jeszcze wszystko się wydało.

I to nie moja wyobraźnia, a twój brak rzeczowych argumentów spowodował moje wnioski.

Cytat:
Najwyraźniej uważasz się za Ducha Świętego.
A powiem ci, że coś w tym jest.

Cytat:
A-ha to, że Ewki Elyses uważam za podrobioną to nie odbicie piłeczki. POwiedziałam jej to na PW pierwsza i nie zamierzałam tego wywlekać na to forum, a załatwić między nami. Ewka nawet nie dała szansy, ale.. znowu rozpoczynam ten temat, zupełnie niepotrzebnie.
Koniec. Teraz czekam na przesyłkę od Ewki, której jak nie było tak nie ma, zresztą tak samo jak potwierdzenia nadania.
Myślę, że ci Ewka odeśle ten "perfum".
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 13:54   #806
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Pomadko

Naprawdę nie mam nic do Marioli jako osoby, ale takie zachowanie nie mieści mi się w głowie. Zwłaszcza jak przeczytałam wyżej w poście Aneta???, że mogło to być coś na większą skalę, a tu można odnieść wrażenie, iż absolutnie nie wiedziała, co wysyła Ewie.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 14:11   #807
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Myślę, że ci Ewka odeśle ten "perfum".
Pokusiłabym się o stwierdzenie, że jest to może nawet "ta perfuma"

Niestety według mnie to Mariola jest stroną, która dążyła do świadomego oszustwa w celu wyciągnięcia korzyści. W dalszym ciągu nie udzieliła szczerej odpowiedzi na pytanie o to, co sądzi o tym, że perfumy zostały ocenione jako podróba.

Dziewczyny, wierzcie, perfumy są akurat kosmetykiem, których oryginalność da się stwierdzić na podstawie samego zdjęcia

Uważam też, że podejście - "No przecież się odmieniamy i nie rozumiem czemu tak na mnie najeżdżacie" nie jest prawidłowe.
Wymiana to wymiana i angażuje w to nasz czas, wysiłek i pieniądze. Nie można liczyć na to, że "albo się uda przepchnąć tego bubla a jeśli nie to zawsze można się odmienić". Tak się nie robi. I tym bardziej przeraża mnie to, że takie podejście prezentuje osoba, która działa na Targowisku od lat i ma na koncie trzycyfrową liczbę przekupek.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 18:12   #808
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Myślę, że ci Ewka odeśle ten "perfum".
Wiedziałam, że ktoś w końcu nie wytrzyma i zwróci na to uwagę

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Uważam też, że podejście - "No przecież się odmieniamy i nie rozumiem czemu tak na mnie najeżdżacie" nie jest prawidłowe.
Wymiana to wymiana i angażuje w to nasz czas, wysiłek i pieniądze. Nie można liczyć na to, że "albo się uda przepchnąć tego bubla a jeśli nie to zawsze można się odmienić". Tak się nie robi. I tym bardziej przeraża mnie to, że takie podejście prezentuje osoba, która działa na Targowisku od lat i ma na koncie trzycyfrową liczbę przekupek.
Ja też uważam, że to nie w porządku. Wysyła się paczkę dwa razy, płaci się, biega na pocztę i nic. Ale jeśli ktoś dostał bubel to co można zrobić innego. W tej sytuacji odesłanie kosmetyków jest najlepszym wyjściem i dlatego uważam, że ewapawliszyn powinna odesłać już dawno perfumy Marioli.
Natomiast jeśli chodzi o podróbki to tłumaczenie Marioli również mnie nie przekonuje Przecież jeśli nie jest się pewnym oryginalności perfum to wystarczy zaznaczyć to w wątku. Nie trzeba od razu zmieniać regulaminu, wystarczyłaby odrobina uczciwości i dobrej woli
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 17:27   #809
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Przepraszam, że się wtrącam, ale jak skończyła się sprawa między Mariola13 a ewapawliszyn?
Pozdrawiam i życzę miłych wyminek
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 15:28   #810
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącam, ale jak skończyła się sprawa między Mariola13 a ewapawliszyn?
Pozdrawiam i życzę miłych wyminek
Przyłączam się do pytania .

EDIT:
Pytanie kieruję naturalnie do Moderatora Targowiska, który z mocy urzędu sprawuje nadzór nad przestrzeganiem regulaminu tego Forum.

Edytowane przez astronomiczna.ania
Czas edycji: 2007-10-21 o 17:29
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 11:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.