Systemy motywacyjne i integracja pracowników - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 09:36   #1
magda_staszewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1

Systemy motywacyjne i integracja pracowników - problem


W nowej firmie, w której zostałam zatrudniona, powierzono mi na początek dość nietypowe zadanie, a mianowicie: poprawę poziomu integracji pracowników. Zajmowałam się tymi kwestiami już dużo wcześniej w poprzednich firmach, ale teraz mam z tym pewien problem.
Zacznę może od początku: firma zatrudnia obecnie 35 osób, specjalistów, pracowników biurowych i administracyjnych, etc. Integracja ogranicza się wyłącznie do grup zadaniowych, które tworzone są przez samych pracowników. Sytuacja jest na tyle kuriozalna, że kadra zarządzająca nie decyduje o kształcie danej grupy i liczy się dla niej wyłącznie efekt końcowy, czyli zrealizowane zadanie. Z drugiej strony chcą, żeby pracownicy współpracowali ze sobą w ramach większych grup (przygotowanie przed dużymi projektami w roku 2014), ale to z kolei napotyka na opór ze strony samych pracowników.

jak już wspomniałam - cała organizacja pracy jest pod względem efektywności po prostu patologiczna.

Co byście mogli mi doradzić w tym temacie? Dodam, że firma nie korzysta w tej chwili z praktycznie żadnych, zewnętrznych usług typu imprezy integracyjne, wycieczki firmowe, etc.
magda_staszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.