Pracować jako krawcowa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-25, 16:00   #1
Isabelllee
Raczkowanie
 
Avatar Isabelllee
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 33
Exclamation

Pracować jako krawcowa?


Zastanawiam się czy warto podejmować pracę krawcowej. Chodzi mi o prywatny, własny zakład. Czy ktoś jeszcze potrzebuje krawcowych? Ile można na tym zarobić w średniej wielkości mieście?
Isabelllee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:34   #2
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Pracować jako krawcowa?

Niestety nie odpowiem Ci w kwestii zarobków ale ja obserwuję, że coraz więcej osób korzysta z usług krawców i krawcowych. A jednocześnie coraz trudniej ich znaleźć. Musisz się rozejrzeć w swoim mieście i zorientować jak wygląda konkurencja i popyt, na tej podstawie ustalić ceny, i myślę, że ma to szanse powodzenia.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 23:29   #3
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Pracować jako krawcowa?

Na mojej ulicy jest zakład krawiecki i z tego co się orientuję to kobieta ma urwanie głowy, więc chyba jest zapotrzebowanie.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 16:55   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Pracować jako krawcowa?

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Na mojej ulicy jest zakład krawiecki i z tego co się orientuję to kobieta ma urwanie głowy, więc chyba jest zapotrzebowanie.
A u mnie znów nie uraczysz krawcowej
Na szczęście teściowa ma tam jakąś znajomą, więc jej przekazuję, jak mam coś do zrobienia. Na wiosnę dałam jej 5 par długich spodni, do skrócenia do długości 3/4, do kolan i krócej, byłam zadowolona, że nie leży mi to w szafie i się nie kurzy, że aby z tego jakiś pożytek jest

Popyt jest, to na pewno, ale znów z drugiej strony patrząc, jak pisała cholernarejestracja, zorientuj się, jak to u Ciebie by wyglądało, zbadaj rynek, dowiedz się, jak cenowo to wygląda i działaj
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 18:31   #5
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: Pracować jako krawcowa?

Moja krawcowa szyje dla znajomych lub ich znajomych już kilka lat grono się powiększa, a ona z tego się utrzymuje, nie ma działalności, szyje w mieszkaniu.
A szyjesz coś dla siebie? Jak inni oceniają Twoje kreacje? Chcą mieć podobne? Jak poprzedniczki tutaj napisały musisz zbadać rynek, czy są w okolicy krawcowe, czy będziesz miała chętnych na takie usługi.
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.