z czego bylaby zadowolona 14-latka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 20:07   #1
karolinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32

z czego bylaby zadowolona 14-latka


blagam o pomoc. szukam prezentu dla 14latki. jest to siostra mojego chlopaka.nie ukrywam ze chcialabym sie przypodobac z czego bylaby zadowolona? bo jak jestem u nich to jestem w szoku jak sie napatrze i naslucham jak ta malolata wymysla "ze to gowno, to badziewie, to szajs" itp.
wlasciciwie to mialby byc prezent na urodziny ale przeciez swieta tez sie szykuja i tez nie wypada zajsc do nich z pustymi rekami.
14-latki co wy na to?
karolinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:09   #2
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=112
może tu coś znajdziesz?
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:12   #3
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

w H&M są fajne zestawy kosmetyków do twarzy i pielęgnacji ciała z serii Hello Kitty.Polecam też mam kuzynkę 14-latkę która szaleje za takimi rzeczami
__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:14   #4
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

ja bym podpytała chłopaka jakiej muzyki słucha, jaki styl preferuje i wybrała coś-jesli np. słucha metalu lub jest emo to cos z czaszkami itp, jesli hh to może coś z ciuszków-dodatków w tym stylu. zawsze sprawdzą się kosmetyki-ale nie takie zwykłe a np. ze snoopym czy jakoś tak, moze jakie s z h&m.
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:16   #5
karolinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez BaBy Girl Pokaż wiadomość
w H&M są fajne zestawy kosmetyków do twarzy i pielęgnacji ciała z serii Hello Kitty.Polecam też mam kuzynkę 14-latkę która szaleje za takimi rzeczami
a to sa neutralne kosmetyki czy np. do cery tradzikowej? bo ona widze ze ma jeszcze cere bezproblemowa.
karolinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:17   #6
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez karolinka80 Pokaż wiadomość
a to sa neutralne kosmetyki czy np. do cery tradzikowej? bo ona widze ze ma jeszcze cere bezproblemowa.
to są zwykłe owocowe kosmetyki, dodatki, kosmetyczki, itp.
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:19   #7
karolinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez buttreflyyyy Pokaż wiadomość
ja bym podpytała chłopaka jakiej muzyki słucha, jaki styl preferuje i wybrała coś-jesli np. słucha metalu lub jest emo to cos z czaszkami itp, jesli hh to może coś z ciuszków-dodatków w tym stylu. zawsze sprawdzą się kosmetyki-ale nie takie zwykłe a np. ze snoopym czy jakoś tak, moze jakie s z h&m.

ona raczej popu slucha, metal absolutnie odpada ale ona nie jest zapalona fanka zadnego zespolu bo juz dawno bym o tym wiedziala takze z plyty nie bylaby raczej zadowolona
karolinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 20:20   #8
karolinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez buttreflyyyy Pokaż wiadomość
to są zwykłe owocowe kosmetyki, dodatki, kosmetyczki, itp.

w weekend odwiedze galerie i obejrze te kosmetyki. moze na urodziny kupie taki duzy zestaw a na swieta mniejszy drobiazg z tej samej serii- dobrze mysle?
karolinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:22   #9
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

a moze jakis fajny zestaw szalik/czapka/rekawiczki? np z Trend Station?
kiedys kolezanka kupila taki siostrzeniocy i byla bardzo zadowolona
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:27   #10
karolinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
a moze jakis fajny zestaw szalik/czapka/rekawiczki? np z Trend Station?
kiedys kolezanka kupila taki siostrzeniocy i byla bardzo zadowolona

to taka dama ze juz nie chce chodzic w czapce poniewaz cytuje fryzura jej sie rozwali oczywiscie matka szkoli ja niezle. ale ja nie chce by dostala odemnie czapke i nosila ja z musu- chyba by mnie znienawidzila


dzisiaj widzialam w sklepie takie srebrne serduszko nabijane cerkoniami- nawet spore i takie jakby wypukle, na dosc grubym dluzszym lancuszku. dla mnie sie podobalo. sprzedawczyni twierdzila ze teraz to jest na topie u takich malolat. co o tym myslicie?

Edytowane przez karolinka80
Czas edycji: 2008-11-25 o 20:30
karolinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:42   #11
sabcia214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 234
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

mam 14 lat i w życiu nie chciałabym dostać żadnych kosmetyków z hello kitty itp. a tym bardziej łańcuszka - serduszka. no ale każdy ma inny gust. może kup jej zwykły zestaw kosmetyków albo jakieś delikatne perfumy?
sabcia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 20:48   #12
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

gdzie widziałas to serduszko?
z perfumami nigdy nie wiadomo jakie jej przypadną do gustu, tym bardziej jak tak wybrzydza... ja bym kupiła kosmetyki z H&M, ale nie te kolorowe, tylko żel pod prysznic, balsam, coś w tym stylu.
Ewentualnie możesz kupić zestaw z Sephory - płyn do kąpieli/żel pod prysznic, balsam i spray, pachną różnymi owocami. Nie wiem ile dokładnie kosztuje, ale zawsze możesz sprawdzić.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:55   #13
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

dziewczyny w tym wieku chca sie stroic i uchodzic za starsze. (mialam praktyki w gimnazjum) Ja bym poszukała jakiejś modnej "dorosłej" bluzki w H&M
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 21:03   #14
karolinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
gdzie widziałas to serduszko?
.

w sklepie ze sztuczna bizuteria.
karolinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 21:05   #15
karolinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
dziewczyny w tym wieku chca sie stroic i uchodzic za starsze. (mialam praktyki w gimnazjum) Ja bym poszukała jakiejś modnej "dorosłej" bluzki w H&M
no ale jaka to ma byc? dluzsza , krotsza? widzialam ze ma sporo tunik. skoro chodzi w tunikach to z kolejnej bylaby zadowolona? pozatm H&M to jej ulubiony sklep. aha i bluzy kolorowe tez nosi.
karolinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 21:09   #16
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

serduszko to chyba zły pomysł, nie wszystkie dziewczyny noszą takie "świecace świecidełka" i mi np. by się nie podobało, kosmetyki to zawsze dobre wyjście ale moze rzeczywiście popytaj chłopaka o nią, co lubi, czego słucha, może płyte jej kup albo ksiązkę. i nie kupuj na urodziny i po choinke tego samego-z tej samej serii-jesli za pierwszym razem jej się nie spodoba a ci tego nie powie to jak 2 raz dostanie to samo to naprawde cię zdninawidzi może być też jakaś chusta z h&m, taka uniwersalna na szyję itp.
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 21:15   #17
karolinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez buttreflyyyy Pokaż wiadomość
serduszko to chyba zły pomysł, nie wszystkie dziewczyny noszą takie "świecace świecidełka" i mi np. by się nie podobało, kosmetyki to zawsze dobre wyjście ale moze rzeczywiście popytaj chłopaka o nią, co lubi, czego słucha, może płyte jej kup albo ksiązkę. i nie kupuj na urodziny i po choinke tego samego-z tej samej serii-jesli za pierwszym razem jej się nie spodoba a ci tego nie powie to jak 2 raz dostanie to samo to naprawde cię zdninawidzi może być też jakaś chusta z h&m, taka uniwersalna na szyję itp.

wiesz co odpowiada moj chlopak jak go pytam o to co ona lubi, co by chciala itp? to on mi odpowiada "a skad ja moge wiedziec " aha psa na bank by chciala miec hihihiih zywego psa hihihi ale tym prezentem to bym jednoczesnie byla zdyskwalifikowana u "tesciowe"

Edytowane przez karolinka80
Czas edycji: 2008-11-25 o 21:23
karolinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 22:12   #18
cherr
Rozeznanie
 
Avatar cherr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sercem Londyn!
Wiadomości: 530
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

A ja bym kupila wlasnie na urodziny jakies kosmetyki ze snoopym z h&m'u albo jakis ladny zestaw z sephory, a na święta jakąś tunike, albo bluzke + jakis kolorowy szalik (Sama wiesz chyba lepiej niż my w jakim stylu ona sie ubiera? ). Albo jakąś kolorową biżuterie z Clockhouse. Tam są fajne kolorowe, młodzieżowe
__________________
Cuz you were driving me crazy . . .
cherr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 05:55   #19
karolinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

dzieki bardzo za pomoc- jedno wiem- napewno wybiore sie do h&m i tam cos wybiore kurcze tak to jest jak sie chce przypodobac rodzince wlasnego faceta, a szczegolnie niesfornej siostrze, ktora moze czasem wychlapac pewne rzeczy "tesciowa" mam z glowy bo wiem jakie kocha perfumki
karolinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 06:14   #20
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez karolinka80 Pokaż wiadomość
blagam o pomoc. szukam prezentu dla 14latki. jest to siostra mojego chlopaka.nie ukrywam ze chcialabym sie przypodobac z czego bylaby zadowolona? bo jak jestem u nich to jestem w szoku jak sie napatrze i naslucham jak ta malolata wymysla "ze to gowno, to badziewie, to szajs" itp.
wlasciciwie to mialby byc prezent na urodziny ale przeciez swieta tez sie szykuja i tez nie wypada zajsc do nich z pustymi rekami.
14-latki co wy na to?

A w jakim stylu sie ubiera????
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 08:28   #21
karolinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
A w jakim stylu sie ubiera????
najczesc iej ja widze w rozowych odcieniach, no i ma sporo kolorowych bluz- np. jakies serduszka, kolorowe czaszki, jakies inne wzorki.
no i widze ze lubi rozne kolorowe kolczyki plastikowe ale mama jej nie pozwala tak sie "stroic" do szkoly.
karolinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:14   #22
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Ja bym nie chciała dostać kosmetyków z hellokitty. Może ubrania ... Gdzieś czytałam, że to jedne z charakterystcznch brań stylu Emo. A ona nie słucha chyba metalu (o ile te emo można metalem nazwać, bo wg mnie to rock nawet nie jest. zupełnie jakby donia do rapu zaliczyć )
Jeżeli kosmetyki to może po prostu jakiś kuferek0kosmetyczką z nimi ? I zależy do jakiej ceny ma być prezent.
Skoro siedzi ciągle w łazience i zamyka się w pokoju to może jakieś zamykane kuferki ? Będzie komplet Np. w sephorze widziałam takie fajne, na kod albo kluczyk Ale droższe. Taki duży, i naprawdę fajny to chyba z 180 zł. Ale są mniejsze - przy tym tańsze.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:30   #23
aauraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 610
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

13 latka z naszej rodziny zażyczyła sobie pierścionek i dostanie srebrny z Kruka, żaden tam dziecinny ale też nie poważny. Ładny pierścionek z kwiatkiem. To od nas, a od dziadków kolczyki z tej samej serii.
Myślę, że kosmetyki to świetny pomysł ale niekoniecznie Hello Kitty, może jakieś normalne. Moja 2 latka nosi ciuchy Hello Kitty więc mi się kojarzą z dziećmi.
Perfumy to też świetny pomysł. Kiedyś naszej obecen 13 latce kupiliśmy perfumy Witch była zachwycona. Oczywiście Witch nie polecam ale perfumy tak, jakieś poważne.
Poza tym jak zwykle wszystko zależy od osoby, co lubi, czym się interesuje. Czy jest taką pięknisią czy raczej punkówą lub sportowce, który chodzi cały dzien w dresach. Może źle to opisałam ale wiadomo o co chodzi.
To wiek buntu. Ja uczyłam w gimnazjum i wiem, że są różne dziewczyny i wiem też, że niektóre na pewno nie chciałyby dostać szalika i rękawiczek, bo nie noszą, dla nich szalik to obciach. Są i takie, które w życiu się nie malowały więc kosmetyki w ich przypadku to porażka. Im pewnie lepiej przypadłaby do gustu płyta z jakąś muzyką.
Ale jak pisałam musisz wiedzieć co to za dziewczyna.

Trochę się rozpisałam ale to wszystko ważne.

Może też jakiś fajny ciuch.

A może lubi np. czytać (są też takie ) to wtedy na pewno ucieszy się z książki.

itd.itd.
aauraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:39   #24
karolinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

o matko- znowu jestem w kropce
karolinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:46   #25
aauraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 610
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez karolinka80 Pokaż wiadomość
o matko- znowu jestem w kropce
ale chyba nie z mojej winy
aauraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 10:41   #26
karolinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez aauraa Pokaż wiadomość
ale chyba nie z mojej winy

no cos ty
karolinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 12:00   #27
whoai
Zakorzenienie
 
Avatar whoai
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 657
GG do whoai
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Cytat:
Napisane przez cherr Pokaż wiadomość
A ja bym kupila wlasnie na urodziny jakies kosmetyki ze snoopym z h&m'u albo jakis ladny zestaw z sephory, a na święta jakąś tunike, albo bluzke + jakis kolorowy szalik (Sama wiesz chyba lepiej niż my w jakim stylu ona sie ubiera? ). Albo jakąś kolorową biżuterie z Clockhouse. Tam są fajne kolorowe, młodzieżowe
a do jakiej ceny potrzebujesz ? mysle, ze jakis t-shirt fajny z h&m z hello kitty czy cos, byłby dobrym pomysłem... albo moze ksiazka Meg Cabot ? i do tego np. jak napisała cherr, jakis wisiorek własnie z six

ja mam 14 lat ale wolę ubrania w stylu vintage, oldschool, nie wiem jak ta dziewczyna
ale perfumy odradzam, mozesz nie trafic z zapachem. jeżeli mieszkasz w dużym miescie np. Warszawie , to w kazdej galerii znajdziesz pełno rzeczy dla nastolatek.
__________________
odzież
kosmetyki


zapraszam


A tak sobie fotografuję : klik
whoai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 12:02   #28
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

nie ryzykowałabym tutaj z jakimis perfumami (gust) czy tez kosmetykami 'hello kitty'-dziewczyna moze pomyslec ze traktujesz ja jak dziecko (chociaz nim jest, ale wiadomo jak to w takim wieku dziala).

ja bym kupila z kolczyki, ale takie " zwykle" bez tam zadnych super ozdob.
a najlepiej jakbys popatrzyla co jej kolezanki nosza
ewentualnie jeszcze kosmetyki
albo najlepiej zrob taki mix, jakies male kolczyki plus cos z kosmetykow i masz zalatwione

Edytowane przez sungold
Czas edycji: 2008-11-26 o 12:05 Powód: poprawa
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 12:11   #29
neluusia
Raczkowanie
 
Avatar neluusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 173
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

a ja proponuje jakiś fajny portfel albo torebkę,znajdziesz to w każdej sieciówce w dziale z dodatkami.
A jeśli dziewczyna chce być bardziej 'dorosła' perfumy tez mogą być, odnośnie zapachu ja bym się nie przejmowała, raczej nie kupisz jej przeciez niczeg z diora czy chanel,myślę, że jakiś fajny zestawik np adidas, christina aqquilera [czy jak to się pisze;p] bedzie ok.
neluusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 12:17   #30
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: z czego bylaby zadowolona 14-latka

Pamietam, ze kiedys kupowalismy pewnej 14-latce zestaw kosmetykow, ale nie zaden tam Hallo Kitty, ale taki mniejszy zestaw bodajze z Yves Rocher - tam byl jakis pachnacy owocowy zel pod prysznic / do kapieli, balsam, blyszczyk, perfumy chyba malinowe... I byla zachwycona ! Wszystko ladnie nam zapakowano, zestaw byl taki dorosly, a poprzez te owocowe wlasnie zapachy przypadl do gustu nastolatce.
No ale wiadomo wszystko zalezy od prywatnych preferencji.
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.