Uczyć się dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-15, 17:45   #1
Majaprosiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 7

Uczyć się dalej?


Skończyłam studia rok temu. Aktualnie jestem na stażu. Możliwość zatrudnienia po stażu - nikła. Zawód, do którego ciężko się dostać.
W moim mieście akurat otwierają 2 stopień. I z jednej strony, mam ochotę pójść. Jednak, czy to nie wywalenie pieniędzy ( dużych ) w błoto? Bo jaką mam pewność, czy zdobędę pracę w zawodzie, czy się przyda...
Szczerze mówiąc, nie planowałam ponownej nauki. Co myślicie?
Inwestować w siebie, nie wiedząc, czy po prostu nie będę miała "papierka"?
Majaprosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 11:22   #2
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Uczyć się dalej?

Zależy co to za branża, czy ten papierek da Ci jakieś wymagane w niej uprawnienia, albo w przyszłości może być wymagany do awansu na wyższe stanowisko? Czy jak przeglądasz ogłoszenia o pracę, to wymagany jest ten II stopień? Poza tym warto moim zdaniem spojrzeć w plan studiów i zobaczyć jakie konkretnie przedmioty tam będą i czy nauczysz się tam czegoś ciekawego.
Osobiście raczej bym się w to nie pchała tylko próbowała dobić się do pierwszej pracy, no ale nie wiem jaka to branża. Sama uważam, że II stopień niewiele wniósł do mojego życia, ale ja robiłam je dziennie i pracując jednocześnie (robiłam między 3/4 a całym etatem, większość osób na roku pracowała więc prowadzący byli wyrozumiali). Gdybym miała płacić za studia to na pewno bym w to nie poszła Ale to już sama musisz przeanalizować co Ci się najbardziej opłaci, a nie na zasadzie jakoś to będzie i zobaczy się później.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 15:37   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Uczyć się dalej?

Napisz co to za branża, bo bez tego nic się nie wywróży.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-16 16:37:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.