Śluby kwietniowe - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 10:30   #2251
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Śluby kwietniowe

Piękne macie suknie

A obrączki, no cóż chyba mogą się świecić Mój B. przynajmniej sam chce błyszczące
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:49   #2252
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Śluby kwietniowe

nie wiem jak pogoda, ale dziś poczytałam horoskop - mam rewelacyjny na kwiecień do połowy maja . Najlepsza część w roku dla mnie. Nie wierzę raczej w horoskopy, ale jak to przeczytałam to miło mi się zrobiło . (jestem lwem, może któraś z Was też)
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:58   #2253
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Śluby kwietniowe

Aneth piękne są te obrączki .

Co do pogody to mam nadzieję, że chociaż błota nie będzie
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:25   #2254
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Śluby kwietniowe

Ja mam nadzieję,że będzie taka pogoda jak w tym roku ok 17 stopni i slonecznie tak było 30.04
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:53   #2255
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Śluby kwietniowe

ja też w tym roku była idealna pogoda
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:18   #2256
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Śluby kwietniowe

Dziewczęta grunto to pozytywne nastawienie i myślenie i modlitwa o pogodę
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:58   #2257
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
nie wiem jak pogoda, ale dziś poczytałam horoskop - mam rewelacyjny na kwiecień do połowy maja . Najlepsza część w roku dla mnie. Nie wierzę raczej w horoskopy, ale jak to przeczytałam to miło mi się zrobiło . (jestem lwem, może któraś z Was też)
Ja jestem Lwem

A co do pogody... Oby była dobra
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 21:19   #2258
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
nie wiem jak pogoda, ale dziś poczytałam horoskop - mam rewelacyjny na kwiecień do połowy maja . Najlepsza część w roku dla mnie. Nie wierzę raczej w horoskopy, ale jak to przeczytałam to miło mi się zrobiło . (jestem lwem, może któraś z Was też)

o to super!! ja tez nie wierze, ale zadziwiajace jest to,ze czesto duzo rzeczy pasuje,albo sie zgadza..

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Nina Zyzio Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję,że będzie taka pogoda jak w tym roku ok 17 stopni i slonecznie tak było 30.04
wlasnie tez pamietam,ze 20 ktoregos kwietnia biegalam nawet w krotkim rekawku!! teraz tez tak chce... bo jestem zmarzluchem, a nie widze jakos futerek itp na sukni
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 23:19   #2259
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Śluby kwietniowe

Hehe jak byłam w jednym salonie i babka pytała się, kiedy ślub to po usłyszeniu, że 30 kwietnia to od razu tekst- to konieczne bolerko Mi w sumie pogoda obojętna, byle nie padało jak będziemy szli do kościoła. Mamy jakąś minutę na pieszo, więc bliziutko. Więcej czasu zajęłoby mi wgramolenie się do samochodu
Ile kasy przeznaczacie na kościół??? Myślicie, że 1000zł wystarczy? W tym dla organisty i kościelnego i przybranie kościoła?????
Roougee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 08:11   #2260
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Śluby kwietniowe

ja pamiętam jak na majówkę (a to przecież 1 dzień różnicy) opalałam się w ogródku ,inna sprawa, że się podziębiłam, ale było cieplutko. Kolejną majówkę - robiliśmy grilla w ogródku, a w tym roku wyjechaliśmy - też było ciepło, ale już chłodniej. Wydaje mi się, że w tym czasie jest prawie zawsze ładna pogoda . Nie pamiętam jeszcze brzydkiej majówki!

Książe Wiliam żeni się 29 kwietnia , kurcze szkoda, że nie 30 miałybyśmy wesele z książęcą rodziną

U mnie chyba trochę ruszy, bo TŻ zapytał czy idziemy dziś zamówić obrączki, byłam w szoku , no i wczoraj odebraliśmy mieszkanie, zaczynamy remont, chyba to go zmotywowało, bo aż pali się do roboty. Obrączki chyba zamówimy w tym roku, nie z racji żeby się spieszyć, ale może będą świąteczne promocje, no i vat ma zdrożeć po nowym roku..

Inny "dylemat" - co tam napisać na obrączce.. Wymyślaliśmy śmieszne teksty wczoraj z TŻ, np. "z kościoła do piekła"; "Mogłem zamienić na wielbłądy" (buahah) "Za rok kupię Ci Mercedesa" , ale się uśmialiśmy , ale coś napisać trzeba..
__________________

Edytowane przez Aneth:)
Czas edycji: 2010-12-15 o 08:18
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:42   #2261
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
ja pamiętam jak na majówkę (a to przecież 1 dzień różnicy) opalałam się w ogródku ,inna sprawa, że się podziębiłam, ale było cieplutko. Kolejną majówkę - robiliśmy grilla w ogródku, a w tym roku wyjechaliśmy - też było ciepło, ale już chłodniej. Wydaje mi się, że w tym czasie jest prawie zawsze ładna pogoda . Nie pamiętam jeszcze brzydkiej majówki!

Książe Wiliam żeni się 29 kwietnia , kurcze szkoda, że nie 30 miałybyśmy wesele z książęcą rodziną

U mnie chyba trochę ruszy, bo TŻ zapytał czy idziemy dziś zamówić obrączki, byłam w szoku , no i wczoraj odebraliśmy mieszkanie, zaczynamy remont, chyba to go zmotywowało, bo aż pali się do roboty. Obrączki chyba zamówimy w tym roku, nie z racji żeby się spieszyć, ale może będą świąteczne promocje, no i vat ma zdrożeć po nowym roku..

Inny "dylemat" - co tam napisać na obrączce.. Wymyślaliśmy śmieszne teksty wczoraj z TŻ, np. "z kościoła do piekła"; "Mogłem zamienić na wielbłądy" (buahah) "Za rok kupię Ci Mercedesa" , ale się uśmialiśmy , ale coś napisać trzeba..
Pogoda jest zmienna i kapryśna, jak na złość może lać Gratulacje z mieszkaniem, obyście bez przeszkód je wykończyli My obrączki mamy już od roku, ale z tej racji, że braliśmy cywilny w grudniu zeszłego roku. Z grawerem czekamy na kościelny i chyba będzie "Zawsze tam gdzie TY" B&D 30.04.2011 jak się zmieści
Roougee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:46   #2262
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
Hehe jak byłam w jednym salonie i babka pytała się, kiedy ślub to po usłyszeniu, że 30 kwietnia to od razu tekst- to konieczne bolerko Mi w sumie pogoda obojętna, byle nie padało jak będziemy szli do kościoła. Mamy jakąś minutę na pieszo, więc bliziutko. Więcej czasu zajęłoby mi wgramolenie się do samochodu
Ile kasy przeznaczacie na kościół??? Myślicie, że 1000zł wystarczy? W tym dla organisty i kościelnego i przybranie kościoła?????

jeszcze nie wiem ile kasy, bo w sumie nam nie powiedziano, czy jest jakis "cennik" ( a czasem jest).
a przybraniem kosciola kto sie u Was bedzie zajmowal??

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
ja pamiętam jak na majówkę (a to przecież 1 dzień różnicy) opalałam się w ogródku ,inna sprawa, że się podziębiłam, ale było cieplutko. Kolejną majówkę - robiliśmy grilla w ogródku, a w tym roku wyjechaliśmy - też było ciepło, ale już chłodniej. Wydaje mi się, że w tym czasie jest prawie zawsze ładna pogoda . Nie pamiętam jeszcze brzydkiej majówki!

Książe Wiliam żeni się 29 kwietnia , kurcze szkoda, że nie 30 miałybyśmy wesele z książęcą rodziną

U mnie chyba trochę ruszy, bo TŻ zapytał czy idziemy dziś zamówić obrączki, byłam w szoku , no i wczoraj odebraliśmy mieszkanie, zaczynamy remont, chyba to go zmotywowało, bo aż pali się do roboty. Obrączki chyba zamówimy w tym roku, nie z racji żeby się spieszyć, ale może będą świąteczne promocje, no i vat ma zdrożeć po nowym roku..

Inny "dylemat" - co tam napisać na obrączce.. Wymyślaliśmy śmieszne teksty wczoraj z TŻ, np. "z kościoła do piekła"; "Mogłem zamienić na wielbłądy" (buahah) "Za rok kupię Ci Mercedesa" , ale się uśmialiśmy , ale coś napisać trzeba..
Nio extra teksty , bardzo orginalne , my tez musimy sie zaczac rozgladac juz za obraczkami.
myslicie ze duzo zdrozeja w nowym roku???
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:49   #2263
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
Hehe jak byłam w jednym salonie i babka pytała się, kiedy ślub to po usłyszeniu, że 30 kwietnia to od razu tekst- to konieczne bolerko Mi w sumie pogoda obojętna, byle nie padało jak będziemy szli do kościoła. Mamy jakąś minutę na pieszo, więc bliziutko. Więcej czasu zajęłoby mi wgramolenie się do samochodu
Ile kasy przeznaczacie na kościół??? Myślicie, że 1000zł wystarczy? W tym dla organisty i kościelnego i przybranie kościoła?????
Ja się wzbraniam przed bolerkiem, bo mam dość zabudowaną górę, jedynie co się boję, to, że zmarznę
No, ale żadne okrycie nie pasuje mi krojem do sukni

Co do opłat za Mszę, to u nas zmieścimy się w 300 zł ze wszystkim
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:09   #2264
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
jeszcze nie wiem ile kasy, bo w sumie nam nie powiedziano, czy jest jakis "cennik" ( a czasem jest).
a przybraniem kosciola kto sie u Was bedzie zajmowal??

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------



Nio extra teksty , bardzo orginalne , my tez musimy sie zaczac rozgladac juz za obraczkami.
myslicie ze duzo zdrozeja w nowym roku???
ten vat to 1 procent zdrożeje na wszystko. Ale teraz patrzyłam, że są promocje na obrączki (niektóre).
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 16:57   #2265
ghola
Raczkowanie
 
Avatar ghola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 323
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
nie wiem jak pogoda, ale dziś poczytałam horoskop - mam rewelacyjny na kwiecień do połowy maja . Najlepsza część w roku dla mnie. Nie wierzę raczej w horoskopy, ale jak to przeczytałam to miło mi się zrobiło . (jestem lwem, może któraś z Was też)
Ja jestem, mój Narzeczony też Czyli, że rok następny będzie dla lwów sielsko-anielski??? Nice
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis
ghola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 17:26   #2266
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Śluby kwietniowe

Mój K też jest lwem coś w tym musi być
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:38   #2267
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez ghola Pokaż wiadomość
Ja jestem, mój Narzeczony też Czyli, że rok następny będzie dla lwów sielsko-anielski??? Nice
ojej jak Wy dwa lwy wytrzymujecie razem? ja bym nie mogła z drugim lwem chyba:P. Mój to bliźniak i znaki nam się znakomicie zgadzają .
Byliśmy u jubilera i zostałam nieoficjalnie poinformowana, że od stycznia ma iść w górę kruszec. My już się zdecydowaliśmy, ale nie było łatwo. Postawiłam na swoim, to co wybrałam , ale trochę nam to zajęło bo nawet ja się wahałam. Mamy już wybrany model, rozmiar, jeszcze tylko tekst i składamy zamówienie w tym roku, aby było taniej.
__________________

Edytowane przez Aneth:)
Czas edycji: 2010-12-15 o 20:41
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:06   #2268
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Ja się wzbraniam przed bolerkiem, bo mam dość zabudowaną górę, jedynie co się boję, to, że zmarznę
No, ale żadne okrycie nie pasuje mi krojem do sukni

Co do opłat za Mszę, to u nas zmieścimy się w 300 zł ze wszystkim
Hmm to może jakieś inne okrycie? Bambusiek a możesz pochwalić się suknią?? Mi akurat bolerko pasuje, więc będę miała na pewno w kościele, na sali już nie300zł to naprawdę bardzo mało, ja mam zamiar dać 200-300zł. Kościół będzie ubierał albo kościelny albo zakonnice, koszta są dzielone między pary biorące danego dnia ślub. Mam nadzieję, że wyjdzie maksymalnie 200zł.

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
ojej jak Wy dwa lwy wytrzymujecie razem? ja bym nie mogła z drugim lwem chyba:P. Mój to bliźniak i znaki nam się znakomicie zgadzają .
Byliśmy u jubilera i zostałam nieoficjalnie poinformowana, że od stycznia ma iść w górę kruszec. My już się zdecydowaliśmy, ale nie było łatwo. Postawiłam na swoim, to co wybrałam , ale trochę nam to zajęło bo nawet ja się wahałam. Mamy już wybrany model, rozmiar, jeszcze tylko tekst i składamy zamówienie w tym roku, aby było taniej.
Pochwal się Ja chciałam zupełnie inne obrączki niż mamy, ale jak zobaczyłam nasze to stwierdziliśmy, że to to
Roougee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:37   #2269
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Śluby kwietniowe

Co do opłat za Mszę, to u nas zmieścimy się w 300 zł ze wszystkim[/QUOTE]

wow! to jakos strasznie malo , fajnie, slyszlalam,ze nawet potrafi byc 1500 zl...

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
Byliśmy u jubilera i zostałam nieoficjalnie poinformowana, że od stycznia ma iść w górę kruszec. My już się zdecydowaliśmy, ale nie było łatwo. Postawiłam na swoim, to co wybrałam , ale trochę nam to zajęło bo nawet ja się wahałam. Mamy już wybrany model, rozmiar, jeszcze tylko tekst i składamy zamówienie w tym roku, aby było taniej.
Super,ze sie udalo i wybrac i zamowic i bedzie po cenie z tego roku!!!

kurcze :/ o tym nie pomyslelismy , a teraz to nie wiem czy zdazymy sie zdecydowac jeszcze w tym roku...

ale za to alkohol zalatwimy w tym roku zawsze cos i dalej do przodu
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 06:40   #2270
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
Pochwal się Ja chciałam zupełnie inne obrączki niż mamy, ale jak zobaczyłam nasze to stwierdziliśmy, że to to
patrz na poprzedniej stronie, to właśnie te . Jak będę miała je już to też wstawię real foto. Tylko ten podpis.. jeszcze nie mamy. Strasznie mi się nie podoba jak jest tylko imię i data..Nie chcę ani imienia, ani daty. A z kolei jak chciałam coś na żarty to mi odradzają..

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość



Super,ze sie udalo i wybrac i zamowic i bedzie po cenie z tego roku!!!

kurcze :/ o tym nie pomyslelismy , a teraz to nie wiem czy zdazymy sie zdecydowac jeszcze w tym roku...

ale za to alkohol zalatwimy w tym roku zawsze cos i dalej do przodu
zdążycie na pewno, wystarczy, żeby tylko złożyć zamówienie w tym roku . My zrobiliśmy to tak, że jakiś czas temu ja pochodziłam po jubilerach, wzięłam katalogi i wybieraliśmy w domu. Poszliśmy dopiero wczoraj ostatecznie wybrać (ale ja widziałam wcześniej na żywo te obrączki, mój TŻ nie). To trochę inaczej wygląda na żywo niż w katalogu, bo tam pokazują atrapy.. i światło też jest inne, wiadomo. Dlatego wahaliśmy się, ale mamy takiego ulubionego pana u którego zawsze zamawialiśmy -pierścionek itd., że nam pomógł i zdecydowaliśmy się .

Tak myślę też co z biżu.. nie mam pomysłu, ale chyba jakieś błyszczące. Potrzebuję tylko kolczyki i bransoletkę. Naszyjniki są piękne, ale u mnie to byłby już przesyt. Pięknie wyglądają ślubne perełki, ale mi chyba nie pasują (do sukni). Macie jakieś pomysły do mojej sukni?
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:32   #2271
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
patrz na poprzedniej stronie, to właśnie te . Jak będę miała je już to też wstawię real foto. Tylko ten podpis.. jeszcze nie mamy. Strasznie mi się nie podoba jak jest tylko imię i data..Nie chcę ani imienia, ani daty. A z kolei jak chciałam coś na żarty to mi odradzają..

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------


zdążycie na pewno, wystarczy, żeby tylko złożyć zamówienie w tym roku . My zrobiliśmy to tak, że jakiś czas temu ja pochodziłam po jubilerach, wzięłam katalogi i wybieraliśmy w domu. Poszliśmy dopiero wczoraj ostatecznie wybrać (ale ja widziałam wcześniej na żywo te obrączki, mój TŻ nie). To trochę inaczej wygląda na żywo niż w katalogu, bo tam pokazują atrapy.. i światło też jest inne, wiadomo. Dlatego wahaliśmy się, ale mamy takiego ulubionego pana u którego zawsze zamawialiśmy -pierścionek itd., że nam pomógł i zdecydowaliśmy się .

Tak myślę też co z biżu.. nie mam pomysłu, ale chyba jakieś błyszczące. Potrzebuję tylko kolczyki i bransoletkę. Naszyjniki są piękne, ale u mnie to byłby już przesyt. Pięknie wyglądają ślubne perełki, ale mi chyba nie pasują (do sukni). Macie jakieś pomysły do mojej sukni?
Cześć A już patrzyłam, po prostu zapomniałam o zdjęciach, nawet się już wypowiadałam co za skleroza...My jak wybieraliśmy obrączki to w katalogu podobały się nam zupełnie inne a na swoje nawet nie chciałam patrzeć. Po obejrzeniu na żywo wybranych modeli odrzuciliśmy je. Jubiler pokazał nam nowe wzory. Ile płaciliście za swoje obrączki?
P.S. co do sukni to muszę jej poszukać bo już nie pamiętam jak wygląda Coś kojarzę ale nie jestem pewna czy to ta.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Uważam, że kolczyki i bransoletka starczy, tak jak mówisz naszyjnik to już byłoby za dużo. Perełki zdecydowanie odpadają do tej sukni ze względu na zdobienie góry. Takie jest moje zdanie. Ja mam nadzieję, że jak będę jechała w marcu przymierzyć suknię to znajoma wypożyczy mi ze sklepu kilka kompletów biżu abym mogła na żywo sobie dobrać

Edytowane przez Roougee
Czas edycji: 2010-12-16 o 09:29
Roougee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:56   #2272
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
ojej jak Wy dwa lwy wytrzymujecie razem? ja bym nie mogła z drugim lwem chyba:P. Mój to bliźniak i znaki nam się znakomicie zgadzają .
My też: lew i bliźnięta Tyle, że jesteśmy zupełnie różni i czasem występują mniejsze/większe zgrzyty

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
Hmm to może jakieś inne okrycie? Bambusiek a możesz pochwalić się suknią?? Mi akurat bolerko pasuje, więc będę miała na pewno w kościele, na sali już nie300zł to naprawdę bardzo mało, ja mam zamiar dać 200-300zł. Kościół będzie ubierał albo kościelny albo zakonnice, koszta są dzielone między pary biorące danego dnia ślub. Mam nadzieję, że wyjdzie maksymalnie 200zł.
Kiedyś wrzucałam fotkę, ale wraz z awarią wizażu przepadła

Górę mam z szerokich tiulowych naramek obszytych kryształkami. A podcięcie jest zdobione Svarowskimi kryształkami
No i bolerko nie pasuje, bo by się żarło z tym tiulem; szal też, bo tiulowe naramki, welon i jeszcze szal, to za dużo warstw; myślałam jeszcze o atłasowej etoli, ale jakoś nie trafiłam na idealną.
Mam nadzieję, że jak krawcowa będzie robiła poprawki (skrócenie kilka cm i zaszewki w pasie), to wymyśli mi coś pasującego.
Ale jeśli nie będzie takiej konieczności, to nie będę nic na wierzch zakładać
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:12   #2273
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Śluby kwietniowe

witam,

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
Hehe jak byłam w jednym salonie i babka pytała się, kiedy ślub to po usłyszeniu, że 30 kwietnia to od razu tekst- to konieczne bolerko Mi w sumie pogoda obojętna, byle nie padało jak będziemy szli do kościoła. Mamy jakąś minutę na pieszo, więc bliziutko. Więcej czasu zajęłoby mi wgramolenie się do samochodu
Ile kasy przeznaczacie na kościół??? Myślicie, że 1000zł wystarczy? W tym dla organisty i kościelnego i przybranie kościoła?????
a mi pani w salonie doradzala poczekac z bolerkiem do ostatniej chwili bo wlansie mowi ze pogoda moze byc rozna i np wogole bolerka nie wykorzystam tyle ze ja chcialam miec w kosciele ramiona zakryte, u mnie bylo cieplo tylko baaaaaardzo wialo
nie pamietam ile my dalismy w kosciele chyba 700 zł + po 100 na zapowiedzi czyli wychodzi 900zł a kosciola nie mielismy przybranego, to chyba wszystko zalezy od parafii,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:24   #2274
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
My też: lew i bliźnięta Tyle, że jesteśmy zupełnie różni i czasem występują mniejsze/większe zgrzyty



Kiedyś wrzucałam fotkę, ale wraz z awarią wizażu przepadła

Górę mam z szerokich tiulowych naramek obszytych kryształkami. A podcięcie jest zdobione Svarowskimi kryształkami
No i bolerko nie pasuje, bo by się żarło z tym tiulem; szal też, bo tiulowe naramki, welon i jeszcze szal, to za dużo warstw; myślałam jeszcze o atłasowej etoli, ale jakoś nie trafiłam na idealną.
Mam nadzieję, że jak krawcowa będzie robiła poprawki (skrócenie kilka cm i zaszewki w pasie), to wymyśli mi coś pasującego.
Ale jeśli nie będzie takiej konieczności, to nie będę nic na wierzch zakładać
Acha, no szkoda Z opisu brzmi ciekawie W sumie jak masz długi welon to chyba aż tak bardzo żadne okrycie nie jest potrzebne
Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
witam,



a mi pani w salonie doradzala poczekac z bolerkiem do ostatniej chwili bo wlansie mowi ze pogoda moze byc rozna i np wogole bolerka nie wykorzystam tyle ze ja chcialam miec w kosciele ramiona zakryte, u mnie bylo cieplo tylko baaaaaardzo wialo
nie pamietam ile my dalismy w kosciele chyba 700 zł + po 100 na zapowiedzi czyli wychodzi 900zł a kosciola nie mielismy przybranego, to chyba wszystko zalezy od parafii,
Ja bolerko chcę mieć bo ja strasznie ciepłolubna jestem a to zawsze jakaś dodatkowa osłona tym bardziej w kościele, gdzie jest stary i duży. Hmmm kurczę bardzo dużo daliście za mszę... :/Do tego zapowiedzi- myślałam, że za nie się nie daje pieniędzy. Co do przybrania to też mogłabym z niego zrezygnować, tylko kwiaty przed ołtarzem i wsio.

Edytowane przez Roougee
Czas edycji: 2010-12-16 o 13:25
Roougee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:59   #2275
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Śluby kwietniowe

a to bedzie moja suknia

co Wam pasuje do niej z dodatkow?
na pewno chce kolorkowe buty folet, fukcja, badz bordo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przod.jpg (38,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s.jpg (33,3 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez bluemooon
Czas edycji: 2010-12-16 o 14:58
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:01   #2276
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Śluby kwietniowe

Czyli jednak lew o bliźniak to dobre połączenie. Ja się cieszę, bo pozwala mi trochę rządzić hehe (:P) a zarazem jak nikt jest dla mnie tak cierpliwy.. . A ja z kolei jestem jego drugą bliźniaczką

U mnie też krawcowa powiedziała, że z okryciem poczekamy na tydzień przed, bo ona będzie w stanie zrobić to tak szybko a z doświadczenia woli zrobić to tuż przed ślubem niż potem żebym marzła.
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:03   #2277
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
patrz na poprzedniej stronie, to właśnie te . Jak będę miała je już to też wstawię real foto. Tylko ten podpis.. jeszcze nie mamy. Strasznie mi się nie podoba jak jest tylko imię i data..Nie chcę ani imienia, ani daty. A z kolei jak chciałam coś na żarty to mi odradzają..

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------


zdążycie na pewno, wystarczy, żeby tylko złożyć zamówienie w tym roku . My zrobiliśmy to tak, że jakiś czas temu ja pochodziłam po jubilerach, wzięłam katalogi i wybieraliśmy w domu. Poszliśmy dopiero wczoraj ostatecznie wybrać (ale ja widziałam wcześniej na żywo te obrączki, mój TŻ nie). To trochę inaczej wygląda na żywo niż w katalogu, bo tam pokazują atrapy.. i światło też jest inne, wiadomo. Dlatego wahaliśmy się, ale mamy takiego ulubionego pana u którego zawsze zamawialiśmy -pierścionek itd., że nam pomógł i zdecydowaliśmy się .
tylko my nic upatrzonego nei mamy, dlatego nie wiem czy zdazymy sie zdecydowac.. i wlasnie juz zauwazylam,ze na zywo wyglada zupelnie inaczej niz w katalogu, dlatego planujemy sie wybrac na ogladanie, tylko nie ma kiedy teraz

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
Acha, no szkoda Z opisu brzmi ciekawie W sumie jak masz długi welon to chyba aż tak bardzo żadne okrycie nie jest potrzebne

Ja bolerko chcę mieć bo ja strasznie ciepłolubna jestem a to zawsze jakaś dodatkowa osłona tym bardziej w kościele, gdzie jest stary i duży. Hmmm kurczę bardzo dużo daliście za mszę... :/Do tego zapowiedzi- myślałam, że za nie się nie daje pieniędzy. Co do przybrania to też mogłabym z niego zrezygnować, tylko kwiaty przed ołtarzem i wsio.

ja tez cieplolubna, ale jak przymierzalam bolerka do tej sukni - co wyzej- to nie pasuja , ewentualnie tiulowy szal jakis musze wykobinowac. dlatego licze tez na to ciepelko na Wielkanoc .


i tak mysle,ze tez bez naszyjnika, bo za duzo bedzie, tylko kolczyki.
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:24   #2278
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
Acha, no szkoda Z opisu brzmi ciekawie W sumie jak masz długi welon to chyba aż tak bardzo żadne okrycie nie jest potrzebne
Welon mam prawie do pasa

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
a to bedzie moja suknia

co Wam pasuje do niej z dodatkow?
na pewno chce kolorkowe buty
Myślę, że jak najdelikatniejsza biżuteria


Ja do mojej sukni mam biżuterię z identycznych kryształków, jakie mam na sukni
W sumie najpier był komplet, a potem suknia
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:48   #2279
monis989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Nina Zyzio Pokaż wiadomość
A wy macie moje drogie kolor przewodni?

U mnie będzie fiolet

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jak wasze przygotowania do tego Wielkiego Dnia?
Jak narazie zastój...Mamy : obrączki, świadków, nauki, zespół, kamerzystę, salę. Reszta czeka, ale chciałabym mieć już wszystko załatwione , żeby był spokój :P

Edytowane przez monis989
Czas edycji: 2010-12-16 o 15:25
monis989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 15:55   #2280
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
a to bedzie moja suknia

co Wam pasuje do niej z dodatkow?
na pewno chce kolorkowe buty folet, fukcja, badz bordo
Suknia przepiękna!! Dodatki, tak jak mówi Bamusiek, delikatne, możesz je nawet zgrać z kolorem butów
Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
Czyli jednak lew o bliźniak to dobre połączenie. Ja się cieszę, bo pozwala mi trochę rządzić hehe (:P) a zarazem jak nikt jest dla mnie tak cierpliwy.. . A ja z kolei jestem jego drugą bliźniaczką

U mnie też krawcowa powiedziała, że z okryciem poczekamy na tydzień przed, bo ona będzie w stanie zrobić to tak szybko a z doświadczenia woli zrobić to tuż przed ślubem niż potem żebym marzła.
Ja jestem strzelec a mój to skorpion, więc wióry lecą często i gęsto Mi tam bez różnicy, bolerko mam w cenie sukni, czy chcę czy nie. Poza tym bolerka szyje się w kilka minut, gorzej z wykrojem. Jak bolerko mi się nie spodoba to zawsze mogę poprosić siostrę TŻ żeby mi jakieś w pracy uszyła.
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Welon mam prawie do pasa



Myślę, że jak najdelikatniejsza biżuteria


Ja do mojej sukni mam biżuterię z identycznych kryształków, jakie mam na sukni
W sumie najpier był komplet, a potem suknia
ja nie wiem jaką biżuterię do swojej, myślałam o perełkach, ale ja wiem
Cytat:
Napisane przez monis989 Pokaż wiadomość
U mnie będzie fiolet



Jak narazie zastój...Mamy : obrączki, świadków, nauki, zespół, kamerzystę, salę. Reszta czeka, ale chciałabym mieć już wszystko załatwione , żeby był spokój :P
U mnie róż, nie wiem czy jeszcze w połączeniu z jakimś kolorem czy sam. To i tak sporo macie
Roougee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.