Czerwcówki 2019 cz.5 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-01, 22:04   #1531
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała po wakacjach sprzedać wózek ale się boję jak to będzie. Na spacery jeszcze ogarnę ale będę też musiała z młoda śmigać żeby odprowadzić i przyprowadzić młodego z zerówki... No zobaczymy.

Twój już chodzi?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja młodej kupiłam plecak ze smyczą i tak chodziła do żłobka. Kocha ten plecak do dziś. Nie chciała iść za rękę to coś musiałam wymyśleć.

Tylko wzdłuż mebli. Zaczął rączkowac 3 dni temu priorytety mu się pomieszaly raczkuje i pelza na przemian. Chodzi tylko z chodzikiem.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 22:05   #1532
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała po wakacjach sprzedać wózek ale się boję jak to będzie. Na spacery jeszcze ogarnę ale będę też musiała z młoda śmigać żeby odprowadzić i przyprowadzić młodego z zerówki... No zobaczymy.

Twój już chodzi?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dziewczyny kupują rowerki trójkołowe, ja też zamierzam, spełnia w sumie fajnie rolę wózka. Może w takim będzie chciała jeździć?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 22:09   #1533
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupują rowerki trójkołowe, ja też zamierzam, spełnia w sumie fajnie rolę wózka. Może w takim będzie chciała jeździć?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Masz na myśli coś takiego?
Jeśli tak to nie dziękuję, zajmuje sporo miejsca a nie wiadomo czy młoda będzie chciała w tym jeździć... Mój młody dostał taki na roczek i to była porażka... Jechał nim jeden raz więcej nie chciał a kolejne 2 lata stał mi w mieszkaniu bo sprzedać się nie chciał... Screenshot_20200501-230730.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 22:11   #1534
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja młodej kupiłam plecak ze smyczą i tak chodziła do żłobka. Kocha ten plecak do dziś. Nie chciała iść za rękę to coś musiałam wymyśleć.



Tylko wzdłuż mebli. Zaczął rączkowac 3 dni temu priorytety mu się pomieszaly raczkuje i pelza na przemian. Chodzi tylko z chodzikiem.
Muszę zobaczyć te plecaki. Ale myślę że u nas rano będzie szło w ruch nosidło a popoludniu już młoda będzie na nogach zasuwac

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 22:17   #1535
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Masz na myśli coś takiego?
Jeśli tak to nie dziękuję, zajmuje sporo miejsca a nie wiadomo czy młoda będzie chciała w tym jeździć... Mój młody dostał taki na roczek i to była porażka... Jechał nim jeden raz więcej nie chciał a kolejne 2 lata stał mi w mieszkaniu bo sprzedać się nie chciał... Załącznik 7714859

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
No taki mniej więcej, ale skoro się nie sprawdził i nie chcesz no to tak, bez sensu. Ja planuję może taki co się składa, i może u nas się sprawdzi bo młoda w wózku mało widzi, może na rowerku będzie mniej marudzić

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 22:19   #1536
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
No taki mniej więcej, ale skoro się nie sprawdził i nie chcesz no to tak, bez sensu. Ja planuję może taki co się składa, i może u nas się sprawdzi bo młoda w wózku mało widzi, może na rowerku będzie mniej marudzić

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
No u nas się nie sprawdził... Nie chcę ryzykować ze znów tak będzie, nawet nie bardzo miałabym gdzie go trzymać a już znoszenie po schodach takiego rowerka jedna ręka a w drugiej dziecko zupełnie mi się nie widzi

A czemu mało widzi w wózku?

Moja młoda jeździ przodem do świata i widzi wszystko tylko ona już woli biegać niż jechać...
Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2020-05-01 o 22:21
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 22:22   #1537
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No u nas się nie sprawdził... Nie chcę ryzykować ze znów tak będzie, nawet nie bardzo miałabym gdzie go trzymać a już znoszenie po schodach takiego rowerka jedna ręka a w drugiej dziecko zupełnie mi się nie widzi

A czemu mało widzi w wózku?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Teraz zrozumiałam że głupio to zabrzmiało mało bo jeździ przodem do mnie, jakoś nie chce jej jeszcze obracać, wolę mieć ją pod kontrolą a mamy głęboką spacerówkę z dużym daszkiem i jak ma nawet trochę zasłonięte to się wychyla non stop

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-01, 22:26   #1538
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Teraz zrozumiałam że głupio to zabrzmiało mało bo jeździ przodem do mnie, jakoś nie chce jej jeszcze obracać, wolę mieć ją pod kontrolą a mamy głęboką spacerówkę z dużym daszkiem i jak ma nawet trochę zasłonięte to się wychyla non stop

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Ahaaa rozumiem.. U nas młoda już od dawna przodem do świata. Jaki macie wózek? Pod kontrolą tzn? Nasze dzieciaki to już prawie roczniaki, na pewno by się jej podobało jakbyś odwróciła

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 22:36   #1539
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ahaaa rozumiem.. U nas młoda już od dawna przodem do świata. Jaki macie wózek? Pod kontrolą tzn? Nasze dzieciaki to już prawie roczniaki, na pewno by się jej podobało jakbyś odwróciła

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
No chyba tak zrobię bo jak się nudzi to kombinuje, wierci się a przekładanie tego z powrotem podczas spaceru to problem jak jeszcze sama nawet nie stoi. No i głównie spała podczas spacerów to musiałabym ciągle zaglądać czy już śpi czy nie dopiero od jakiegoś tygodnia jej się odwidzialo spanie w wózku i robi wszystko żeby nie zasnąć

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

A wózek mamy baby design, taki 2 w 1, jeszcze nie myślę zmieniać.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 06:55   #1540
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

U mojej córki taki rowerek się nie sprawdził. Poza tym nie widzę sensu zamiany wózka na taki rowerek, gabarytowo podobnie, waga też (zależy od wózka oczywiście).

Niemniej jednak podziwiam, że chcecie rezygnować z wózka. Moja Ula też nie lubiła, często nie braliśmy go na spacery no ale jak trzeba było gdzieś dalej pójść albo np wypadła drzemka to był na wagę złota. Na wakacjach też bez wózka bym nie dała rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 07:18   #1541
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Masz na myśli coś takiego?
Jeśli tak to nie dziękuję, zajmuje sporo miejsca a nie wiadomo czy młoda będzie chciała w tym jeździć... Mój młody dostał taki na roczek i to była porażka... Jechał nim jeden raz więcej nie chciał a kolejne 2 lata stał mi w mieszkaniu bo sprzedać się nie chciał... Załącznik 7714859

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dla mnie to też odpada. Wygląda kiepsko. Zajmuje dużo miejsca. A do auta się nie zmieści.

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No u nas się nie sprawdził... Nie chcę ryzykować ze znów tak będzie, nawet nie bardzo miałabym gdzie go trzymać a już znoszenie po schodach takiego rowerka jedna ręka a w drugiej dziecko zupełnie mi się nie widzi

A czemu mało widzi w wózku?

Moja młoda jeździ przodem do świata i widzi wszystko tylko ona już woli biegać niż jechać...
Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Mój wózek nawet nie ma opcji jazdy przodem. B jeździ tylko tyłem do mnie.
Nie płacze. Pestka jeździła trochę przodem bo tyłem płakała.

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
U mojej córki taki rowerek się nie sprawdził. Poza tym nie widzę sensu zamiany wózka na taki rowerek, gabarytowo podobnie, waga też (zależy od wózka oczywiście).

Niemniej jednak podziwiam, że chcecie rezygnować z wózka. Moja Ula też nie lubiła, często nie braliśmy go na spacery no ale jak trzeba było gdzieś dalej pójść albo np wypadła drzemka to był na wagę złota. Na wakacjach też bez wózka bym nie dała rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie znam osoby, u której by się taki rowerek spr. To chyba kupują matki z 1 dzieckiem. Aczkolwiek na moim starym wątku nikt tego nie kupił.


Pestka jak zaczęła chodzić (10mc) to od razu spacery 1-2km. Do żłobka miała 2km od mojej mamy. Teraz jak miała 2.5 roku to robiła 10km. Dalej tak chodzimy.
Wiem , że to mało spotykane ale właśnie wydaje mi się, że dzieki temu że wszędzie chodziła od samego początku. Bywa to oczywiście upierdliwe np w sklepie. Ale poradzilam sobie. Wózek sklepowy. W h&m stała 35 min przed ścianą z torebkami. B pewnie by nie ustał. Jednak z perspektywy czasu uważam, że to było najlepsze co zrobiłam. Dużo się rusza. Inne dzieci tu od nas biegają tylko pod blokiem. Nawet nie wydziały stadniny koni, która jest pod nosem.

Wózek zostawię sobie na wakacje, do samolotu. Itd. Ale wątpię żebym użyła. W przyszłym roku pewnie się go pozbede. Na drzemki mi nie był potrzebny bo ona miała 1 drzemkę 1h w ciągu dnia. Potem przestała szybko sypiac w dzień. Oczywiście byl taki okres, że znowu chciała jeździć, ale już byłam w ciąży z B. Więc jej tłumaczylam. Odpuściła
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-02, 07:43   #1542
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Ja nie chcę odpuszczać wózka, rowerek ma być dodatkową atrakcją. Mieszkamy w domu więc gabaryty akurat mi nie przeszkadzają, a jak będzie składany to do auta wejdzie. Po prostu lepsza opcja na teraz do jazdy po ogrodzie niż wózkiem. A jak się nie sprawdzi to się sprzeda. Ale u dziewczyn dzieciaki lubią te rowerki.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

A to że dzieciaki nie widziały stadniny to chyba tylko wina rodziców my codziennie bardzo dużo spacerujemy, od urodzenia to raptem kilka razy nie byłyśmy

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 10:05   #1543
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Tak. Oczywiście ze rodziców. Nie rozumiem tego ich siedzenia pod blokiem zamiast się ruszyć.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

My mamy rower berg. Jeździk i na pedały 2 w1. Pedaly sa chowane. Specjalnie kupiłam miętowy, żeby był w razie w dla chłopca. Na Pestke za mały. Ale jej kupie dopiero w przyszłym roku
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 20:47   #1544
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dla mnie to też odpada. Wygląda kiepsko. Zajmuje dużo miejsca. A do auta się nie zmieści.

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------



Mój wózek nawet nie ma opcji jazdy przodem. B jeździ tylko tyłem do mnie.
Nie płacze. Pestka jeździła trochę przodem bo tyłem płakała.

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------




Nie znam osoby, u której by się taki rowerek spr. To chyba kupują matki z 1 dzieckiem. Aczkolwiek na moim starym wątku nikt tego nie kupił.


Pestka jak zaczęła chodzić (10mc) to od razu spacery 1-2km. Do żłobka miała 2km od mojej mamy. Teraz jak miała 2.5 roku to robiła 10km. Dalej tak chodzimy.
Wiem , że to mało spotykane ale właśnie wydaje mi się, że dzieki temu że wszędzie chodziła od samego początku. Bywa to oczywiście upierdliwe np w sklepie. Ale poradzilam sobie. Wózek sklepowy. W h&m stała 35 min przed ścianą z torebkami. B pewnie by nie ustał. Jednak z perspektywy czasu uważam, że to było najlepsze co zrobiłam. Dużo się rusza. Inne dzieci tu od nas biegają tylko pod blokiem. Nawet nie wydziały stadniny koni, która jest pod nosem.

Wózek zostawię sobie na wakacje, do samolotu. Itd. Ale wątpię żebym użyła. W przyszłym roku pewnie się go pozbede. Na drzemki mi nie był potrzebny bo ona miała 1 drzemkę 1h w ciągu dnia. Potem przestała szybko sypiac w dzień. Oczywiście byl taki okres, że znowu chciała jeździć, ale już byłam w ciąży z B. Więc jej tłumaczylam. Odpuściła
A mi się sprawdził. Jeździła najstarsza, potem średnia, a teraz Liwka. I bardzo lubi. Chociaż woli hulajnogę jak ją oprowadzam nawet na spacery chodziłam z gondolą w której była średnia i pchając jeszcze ten rowerek z najstarszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 08:43   #1545
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
A mi się sprawdził. Jeździła najstarsza, potem średnia, a teraz Liwka. I bardzo lubi. Chociaż woli hulajnogę jak ją oprowadzam nawet na spacery chodziłam z gondolą w której była średnia i pchając jeszcze ten rowerek z najstarszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam. Ja bym nie dała rady na taki spacer z wózkiem i rowerkiem

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 10:28   #1546
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Podziwiam. Ja bym nie dała rady na taki spacer z wózkiem i rowerkiem

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jak dziecko samo jedzie to ok, a tak to dla mnie utrudnienie pchać obie rzeczy.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 08:33   #1547
Niezapominajka 89
Raczkowanie
 
Avatar Niezapominajka 89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 245
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Hej u nas po ropniu już ani śladu. Miał nacinany, ale wszystko ładnie się zagoiło.
Musimy teraz wymienić wózek bo ten camarello 2w1 co miałam po starszym pękła rama. Ale i tak chcieliśmy coś mniejszego i lżejszego do auta. Rowerka nie kupujemy. Raczej takie autko jak miał Kacper u nas się sprawdziło tak koło bloku czy na plac zabaw.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20200514-003214.jpg (90,5 KB, 37 załadowań)
Niezapominajka 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 08:45   #1548
Niezapominajka 89
Raczkowanie
 
Avatar Niezapominajka 89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 245
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

A tu Kubuś i jego brat. Zaraz roczki kiedy to przeleciało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200513_142211.jpg (121,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200508_173241.jpg (199,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200510_105117.jpg (285,7 KB, 49 załadowań)
Niezapominajka 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 10:28   #1549
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Podobni są do siebie. Ile macie zębów? Chyba dużo ?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-14, 10:53   #1550
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
A tu Kubuś i jego brat. Zaraz roczki kiedy to przeleciało
Oj zleciało
Super chłopaki
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Podobni są do siebie. Ile macie zębów? Chyba dużo ?
Co u was?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 14:52   #1551
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Oj zleciało
Super chłopaki Co u was?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jakoś leci. Dziękuję
Nie mam kuchni. Bez kuchenki i piekarnika jakoś sobie radzę. Najgorzej bez wody.

Młody tancerz. Dalej chodzi z chodzikiem, a zostało mu 2 tyg do urodzin.

Zęby bez zmian. 2.5 hehe

Siedzimy razem w domu. Małą puszcze do żłobka w połowie czerwca. Mały ma zadeklarowany koniec lipca. Zobaczymy jak to będzie.

Co u was?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 15:23   #1552
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

No już niektóre roczki lecą bo są dzieciaczki już z maja. Nasz jeszcze 1.5 mca ale nie chce mi się o tym myśleć mamy 4 jedynki i widzę że górna dwójka się przebija. Młoda dalej się wszystkiego trzyma ale jak się totalnie zapomni to postoi chwilę. Tyle że jak tylko zauwazy że się nie trzyma to od razu na tyłek ostatnio marudna chyba przez te zęby ale tak to ok. Też myślę żeby ją puścić do żłobka od lipca.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 18:22   #1553
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Jakoś leci. Dziękuję
Nie mam kuchni. Bez kuchenki i piekarnika jakoś sobie radzę. Najgorzej bez wody.

Młody tancerz. Dalej chodzi z chodzikiem, a zostało mu 2 tyg do urodzin.

Zęby bez zmian. 2.5 hehe

Siedzimy razem w domu. Małą puszcze do żłobka w połowie czerwca. Mały ma zadeklarowany koniec lipca. Zobaczymy jak to będzie.

Co u was?
Czemu bez kuchni?

Na samodzielne chodzenie jeszcze ma czasu sporo


U nas bez zmian, młoda biega, zeby dalej wychodzą, nocki dramat, coraz bardziej kumata się robi i powoli powoli przymierzam się do ograniczenia i odstawienia od piersi, zwłaszcza że wreszcie zaczęła porządnie jeść kilka stałych pokarmów w ciągu dnia bo wcześniej bywało ciężko w tym temacie...

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
No już niektóre roczki lecą bo są dzieciaczki już z maja. Nasz jeszcze 1.5 mca ale nie chce mi się o tym myśleć mamy 4 jedynki i widzę że górna dwójka się przebija. Młoda dalej się wszystkiego trzyma ale jak się totalnie zapomni to postoi chwilę. Tyle że jak tylko zauwazy że się nie trzyma to od razu na tyłek ostatnio marudna chyba przez te zęby ale tak to ok. Też myślę żeby ją puścić do żłobka od lipca.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Jeju właśnie się skapnelam że to rzeczywiście już roczki niektóre dzieciaki obchodzą, jaaaa cię ale zleciało a w sumie i my za moment też roczek, za szybko te dzieci rosną

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 20:08   #1554
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

B stoi bez trzymania. Nawet tańczy bez trzymania. Tylko chodzić nie chce sam

Nie mam kuchni bo robimy nową. Stare meble zabrali w ndz. Aktualnie mam dziury w ścianie bo w pn był hydraulik i przestawil przyłącze do zlewu. B oczywiście wszędzie musi włożyć palce. Bez kuchenki jakoś daje rade. Na turystycznej. Gorzej ze zlewem i brakiem wody.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 06:32   #1555
Niezapominajka 89
Raczkowanie
 
Avatar Niezapominajka 89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 245
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Podobni są do siebie. Ile macie zębów? Chyba dużo ?
Zębów mamy już 8, ślini się aktualnie strasznie i dziąsła spuchnięte chyba niedługo będą kolejne
Kacper od czerwca do przedszkola wróci raczej tylko gorzej z Kubą bo rekrutacja do żłobka została wstrzymana w połowie marca i dalej nie wiemy na czym stoimy. Dodatkowo przez pandemię w naszym zakładzie mało pracy na razie więc nie wiem jak to będzie. Na wychowawczy za bardzo nie mogę sobie pozwolić


Wasze maluchy już widzę ruchliwe, mój leń tylko klęczy przy meblach bo stać mu się nie chce, a co dopiero chodzić przy czymś. Kacper chodził jak miał 15 miesięcy brat chyba też ma czas
Niezapominajka 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:16   #1556
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Ja mam podobnie z pracą. Cały mój dep został zwolniony w zwolnieniach grupowych, ale nie Przez koronę. Także zmiana etatu
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:20   #1557
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Pewnie że ma czas, jeszcze się nachodzi
Ja to w ogóle nie wiem czy mam do czego wracać, ale jak pomyślę że muszę pracować w masce rękawiczkach i fartuchu to nawet nie wiem czy chce

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 09:06   #1558
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Hej, dawno nie pisałam. Czasem Was podczytuje. Fajne te Wasze maluchy już Moj tz wyjechał do Niemiec i nie widzimy się już ponad 7 tygodni Także sama z Leosiem mam wesoło. Teraz jest trochę łatwiej, bo zaczął chodzić. Robił po kilka kroczków przez prawie miesiąc i tylko raz dziennie taki wyskok, a jqk ruszył jednego dnia, tak ciagle chodzi i raczkowanie poszło w kąt. Na początku mało zawału nie dostałam, ale teraz widzę, ze super sobie radzi.

@morelle_ Nosisz maseczkę przy astmie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 06:18   #1559
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Hej, dawno nie pisałam. Czasem Was podczytuje. Fajne te Wasze maluchy już Moj tz wyjechał do Niemiec i nie widzimy się już ponad 7 tygodni Także sama z Leosiem mam wesoło. Teraz jest trochę łatwiej, bo zaczął chodzić. Robił po kilka kroczków przez prawie miesiąc i tylko raz dziennie taki wyskok, a jqk ruszył jednego dnia, tak ciagle chodzi i raczkowanie poszło w kąt. Na początku mało zawału nie dostałam, ale teraz widzę, ze super sobie radzi.

@morelle_ Nosisz maseczkę przy astmie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nosiłam cały czas. Od 2 dni juz nie noszę. Gorzej mi się oddychalo.

Fajnie, że ruszył brawo
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 20:29   #1560
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nosiłam cały czas. Od 2 dni juz nie noszę. Gorzej mi się oddychalo.



Fajnie, że ruszył brawo


Ja tez przestałam nosić, lekarz mnie ochrzanił, ze w ogóle zakładałam. A już tak mi było ciężko z tą maską.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-12 20:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.