Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-01, 16:02   #1
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919

Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...


Nie - nie szukam tutaj nowej, ale zastanawiam się czy ma sens iść na wesele w pojedynkę. Czy obrazilibyście się na członka rodziny (najbliższego) gdyby stwierdził, że nie chce iść na wesele? Oczywiście proszę odróżnić dwie sprawy - na ślub do kościoła zamierzam iść i tutaj nie ma dyskusji. Natomiast stwierdzam jednoznacznie, że nowej partnerki na wesele nie zdążę sobie znaleźć (wesele jest bardzo daleko od domu) i moim zdaniem nie ma sensu iść na wesele samemu. Lista gości oczywiście jeszcze jest otwarta, ale mogę nawet za siebie zapłacić i nie przyjść. Czy będąc panną młodą obraziłybyście się o to? Według mnie obraźliwe byłoby olanie ślubu natomiast wesele to tylko dodatek (wiem, że w Polsce to odwrotnie) i w sumie nie widzę powodu, żebym musiał tam siedzieć.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:10   #2
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Nie - nie szukam tutaj nowej, ale zastanawiam się czy ma sens iść na wesele w pojedynkę. Czy obrazilibyście się na członka rodziny (najbliższego) gdyby stwierdził, że nie chce iść na wesele? Oczywiście proszę odróżnić dwie sprawy - na ślub do kościoła zamierzam iść i tutaj nie ma dyskusji. Natomiast stwierdzam jednoznacznie, że nowej partnerki na wesele nie zdążę sobie znaleźć (wesele jest bardzo daleko od domu) i moim zdaniem nie ma sensu iść na wesele samemu. Lista gości oczywiście jeszcze jest otwarta, ale mogę nawet za siebie zapłacić i nie przyjść. Czy będąc panną młodą obraziłybyście się o to? Według mnie obraźliwe byłoby olanie ślubu natomiast wesele to tylko dodatek (wiem, że w Polsce to odwrotnie) i w sumie nie widzę powodu, żebym musiał tam siedzieć.
Ależ jest sens. Ile masz lat? To wesele znajomego/kogoś z rodziny? Będą tam jakieś bliskie Ci osoby? Przecież jesteś facetem - możesz obtańczyć każdą na tym weselu

Doczytałam, że to najbliższa rodzina. Zapewne będzie tam przynajmniej kilku bliskich Ci ludzi. Ja bym poszła.

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2014-08-01 o 16:11
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:12   #3
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Nie - nie szukam tutaj nowej, ale zastanawiam się czy ma sens iść na wesele w pojedynkę. Czy obrazilibyście się na członka rodziny (najbliższego) gdyby stwierdził, że nie chce iść na wesele? Oczywiście proszę odróżnić dwie sprawy - na ślub do kościoła zamierzam iść i tutaj nie ma dyskusji. Natomiast stwierdzam jednoznacznie, że nowej partnerki na wesele nie zdążę sobie znaleźć (wesele jest bardzo daleko od domu) i moim zdaniem nie ma sensu iść na wesele samemu. Lista gości oczywiście jeszcze jest otwarta, ale mogę nawet za siebie zapłacić i nie przyjść. Czy będąc panną młodą obraziłybyście się o to? Według mnie obraźliwe byłoby olanie ślubu natomiast wesele to tylko dodatek (wiem, że w Polsce to odwrotnie) i w sumie nie widzę powodu, żebym musiał tam siedzieć.
Powiem tak, jeśli rzeczywiście ślub jest bardzo daleko od domu i lista jest otwarta no to jeśli ktoś dzowni i mówi że nie przyjedzie to cóż mam zrobić no powiedziałabym że szkoda i że liczę że może jeszcze się namyśli.

A nie będzie tam osób w Twoim wieku ? Nie możesz zabrać jakiejś przyjaciółki/koleżanki ?

Jeśli chodziłoby o moją najbliższą rodzinę i powód tj. brak osoby towarzyszącej i chodziłoby tu o moje rodzeństwo byłoby mi potwornie przykro, czułabym się niważna dla brata/siostry, że taka pierdoła spowodowała że nie przyszedł. Naprawdę czułabym sie okropnie zawiedziona .

Byłam sama na weselu w wieku +18 bardzo daleko od domu ( 400 km) u siostry ciotecznej. Nie wyobrażałam sobie nie pojechać - no ale to jestem ja
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:15   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Pewnie nie obraziłabym się /bo nigdy się nie obrażam/, ale byłoby mi przykro.
Naprawdę nie poradzisz sobie nie mając obok panienki?
Tyle innych do obskoczenia.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:17   #5
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Podkreślam raz jeszcze - zamierzam iść na uroczystości do Kościoła, bo przecież tam jest ślub. Natomiast osobiście wesel nienawidzę, szczególnie jak mam być sam i wręcz patrzę się na zegarek. Zastanawiam się nawet czy dla świętego spokoju nie przyjść na pół godziny wesela i potem zmyć się jakimś ostatnim autobusem albo za pomocą Bla Bla Car. Niestety sprawa dotyczy rodzeństwa.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:18   #6
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Pewnie nie obraziłabym się /bo nigdy się nie obrażam/, ale byłoby mi przykro.
Naprawdę nie poradzisz sobie nie mając obok panienki?
Tyle innych do obskoczenia.
Ano właśnie, o tym mówię. Pamiętam, że w mojej rodzinie była raz taka nieprzyjemna sytuacja, że przyjechało na wesele kilka samotnych kobiet. Nikt z nimi nie zatańczył... Brakowało WŁAŚNIE takiego samotnego strzelca

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Niestety sprawa dotyczy rodzeństwa.
Myślisz tylko o sobie. Twoje podejście jest po prostu egoistyczne.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:20   #7
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

nie masz żadnych koleżanek, z którymi mógłbyś pójść? nie będzie tam nikogo znajomego?

nie, nie obraziłabym się, ale uznałabym, że cudujesz i wydziwiasz.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 16:20   #8
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Myślisz tylko o sobie. Twoje podejście jest po prostu egoistyczne.
Egoizmem byłoby moim zdaniem, gdybym zupełnie olał ślub, a na serio planuję pojawić się w Kościele a potem zniknąć.

Szczerze mówiąc wolę już pulter od wesela.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:20   #9
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

a nie masz jakieś koleżanki, która poszłaby z tobą? ja kiedyś byłam na weselu, o którym dowiedziałam się 3 godziny wcześniej
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:24   #10
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
nie masz żadnych koleżanek, z którymi mógłbyś pójść? nie będzie tam nikogo znajomego?

nie, nie obraziłabym się, ale uznałabym, że cudujesz i wydziwiasz.
[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;47547269]a nie masz jakieś koleżanki, która poszłaby z tobą? ja kiedyś byłam na weselu, o którym dowiedziałam się 3 godziny wcześniej [/QUOTE]

1. Ślub jest w odległości wymuszającej nocleg, dlatego jest problem.
2. Nie mam aż tylu koleżanek, dlatego jest problem
3. Będzie dosłownie jeden mój znajomy i pewnie z partnerką, więc jest problem.
4. Pewnie będę pił na smutno.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:25   #11
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
a potem zniknąć.
Ano właśnie.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 16:26   #12
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Podkreślam raz jeszcze - zamierzam iść na uroczystości do Kościoła, bo przecież tam jest ślub. Natomiast osobiście wesel nienawidzę, szczególnie jak mam być sam i wręcz patrzę się na zegarek. Zastanawiam się nawet czy dla świętego spokoju nie przyjść na pół godziny wesela i potem zmyć się jakimś ostatnim autobusem albo za pomocą Bla Bla Car. Niestety sprawa dotyczy rodzeństwa.
no to nie chcesz iść dlatego że nie masz partnerki, czy dlatego, że nie cierpisz wesel?
bo to 2 zupelnie różne powody
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:26   #13
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

A co z resztą rodziny skoro to rodzeństwo? Jacyś kuzyni, znajomi?
Ja byłam tylko na ślubie brata, ale to wynikało z naszej sytuacji rodzinnej i wiem, że mu przykro było, ale gdyby sytuacja dziś miała miejsce to bym się nie zastanawiała tylko szła na to wesele.

Nie przesadzaj to rodzeństwo a nie sąsiad czy sąsiadka żebyś mógł sobie tak po prostu odpuścić
__________________
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:27   #14
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
no to nie chcesz iść dlatego że nie masz partnerki, czy dlatego, że nie cierpisz wesel?
bo to 2 zupelnie różne powody
Gdybym lubił wesela, zapewne nie widziałbym problemu w braku partnerki.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:29   #15
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez marzycielka_ Pokaż wiadomość
A co z resztą rodziny skoro to rodzeństwo? Jacyś kuzyni, znajomi?
Ja byłam tylko na ślubie brata, ale to wynikało z naszej sytuacji rodzinnej i wiem, że mu przykro było, ale gdyby sytuacja dziś miała miejsce to bym się nie zastanawiała tylko szła na to wesele.

Nie przesadzaj to rodzeństwo a nie sąsiad czy sąsiadka żebyś mógł sobie tak po prostu odpuścić
dokładnie.

Nie wyobrażam sobie by za rok mojej młodszej siostry lub starszego brata nie było na moim weselu bo oni nie lubią wesel itp.

Mój brat nie lubi - ale na moje przyjdzie
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:29   #16
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Nie obraziłabym się, ale na pewno nie spodobałoby mi się to i miałabym żal
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:32   #17
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Skoro wesel nienawidzisz, nie masz z kim iść, ale zamierzasz iść na ślub to dla mnie nie było by problemu. Nie obraziłabym się, ale pewnie było by mi nieco przykro, że brat nie pojawił się na moim weselu i nie bawił się ze mną, nie potańczył itp. Z drugiej strony zrozumiałabym jego argumenty.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:32   #18
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
1. Ślub jest w odległości wymuszającej nocleg, dlatego jest problem.
no to gdzie zamierzaliście nocować z tą partnerką, która ci się wykruszyła?
Cytat:
2. Nie mam aż tylu koleżanek, dlatego jest problem
aż tylu, czyli jakieś masz.
Cytat:
3. Będzie dosłownie jeden mój znajomy i pewnie z partnerką, więc jest problem.
najbliższa rodzina, rodzeństwo i ze znanych ci osób będzie jakiś jeden twój znajomy? whaat?
Cytat:
4. Pewnie będę pił na smutno.
złej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy...
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:33   #19
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Gdybym lubił wesela, zapewne nie widziałbym problemu w braku partnerki.
Chcesz "zniknąć" tak po prostu, z wesela własnej siostry. Argumenty: "nie mam partnerki" oraz "nie lubię wesel". Skąd to przeświadczenie, że liczy się tylko Twoje samopoczucie?
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 16:35   #20
Andziulek89
Raczkowanie
 
Avatar Andziulek89
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 180
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Podkreślam raz jeszcze - zamierzam iść na uroczystości do Kościoła, bo przecież tam jest ślub. Natomiast osobiście wesel nienawidzę, szczególnie jak mam być sam i wręcz patrzę się na zegarek. Zastanawiam się nawet czy dla świętego spokoju nie przyjść na pół godziny wesela i potem zmyć się jakimś ostatnim autobusem albo za pomocą Bla Bla Car. Niestety sprawa dotyczy rodzeństwa.
Jeśli to wesele rodzeństwa to nawet nie zastanawiaj się tylko IDŹ !
Byłoby im bardzo przykro uwierz mi.
To nie kuzynka ani koleżanka tylko najbliższa rodzina więc idź.
Nie wiem skąd jesteś zresztą nie ważne ale zapytaj koleżanki jakiejś,albo daj ogłoszenie anonimowe na forum na facebooku z twojego miasta czy okolic że szukasz kogoś na wesele itd.tam wtedy dziewczyny chętne dają lajki i sam możesz wybrać odezwać sie do której chcesz,może akurat.
A tak czy siak idź,posiedź,napij się,może akurat będzie dobrze A jak nie to ściemnij że źle się czujesz i idź do hotelu spać czy coś ale zaszczyć ich swoją obecnością.
Ja tak miałam 5 lat temu,byłam z kimś i już na kawalerski nie przyszedł,masakra jakaś i na wesele poszłam sama-nie chciałam iść z kimś kogo nie znam lub mało znam.
Było mi mega głupio tak samej ale nie byłam jedna,byly osoby młodsze też same i kuzyn był sam,niestety musiałam iść bo to było wesele brata.
I powiem ci że nie żałuję Potańczyłam,popiłam,koleg a kuzynki ciągle ze mną tańczył,a takto pogadałam z rodzinką i jakoś poszło Nawet powiem że to było moje najlepsze wesele do tej pory
__________________
ANGELA
Andziulek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:39   #21
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Nie pójść na wesele własnej siostry czy brata, to moim zdaniem faux pas i żaden kulturalny, poważny człowiek by tak nie zrobił tylko dlatego, że nie lubi wesel

Ja też nie lubię wesel. Wesele samo w sobie nie jest dla mnie żadną atrakcją, a chodzę na wesela najbliższych przyjaciół, bo wiem, że zależy im, żebym razem z nimi świętowała ten dzień.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:40   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Problem wymyślony z d... (ciekawe w jakich naprawdę okolicznościach "wykruszyła" się ta osoba towarzysząca), żeby nie pójść na wesele własnej siostry. Niefajna postawa. Bardzo niefajna. Z powodu kuzynki, czy kogokolwiek innego nie byłoby mi przykro, a z powodu nie zjawienia się siostry bardzo. Oczywiście pomijam sytuację, że łączą nas tylko więzy krwi, ale nic poza tym - np. zero kontaktu ze sobą. Ale takiej osoby nie określa się chyba mianem "najbliższej"?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:47   #23
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Byłoby mi koszmarnie przykro, że dla bliskiej osoby jest ważniejsze 'nie chce mi się' niż bycie ze mną w takim dniu. Ludzie, powinny być na świecie osoby, na których nam zależy i dla których zwlekamy tyłek z wyra nawet jak nam się nie chce.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:51   #24
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Byłoby mi koszmarnie przykro, że dla bliskiej osoby jest ważniejsze 'nie chce mi się' niż bycie ze mną w takim dniu. Ludzie, powinny być na świecie osoby, na których nam zależy i dla których zwlekamy tyłek z wyra nawet jak nam się nie chce.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 17:09   #25
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Też wesel nie lubię. Z dwojga złego już lepiej żebyś zniknął z przyjęcia niż przed. A może trafi się jakieś samotne, sympatyczne dziewczę, bo tez ktoś nie mógł?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 17:12   #26
LanaFlo20
Rozeznanie
 
Avatar LanaFlo20
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 522
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Dziwię się, że w ogóle pomyślałeś o tym żeby nie pójść na wesele brata/siostry tylko z powodu braku partnerki. To Twoja najbliższa rodzina i ludzie, którzy na pewno bardzo liczą na obecność w tym ważnym dniu. a mnie samej byłoby bardzo przykro gdyby brat nie przyszedł na moje wesele z tak błahego i dziecinnego powodu. Może akurat na weselu znajdzie się jakaś samotna dziewczyna, która też nie miała partnera.

Edytowane przez LanaFlo20
Czas edycji: 2014-08-01 o 17:14
LanaFlo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 18:47   #27
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Takie zachowanie jest bufońskie, niedojrzałe, egocentryczne i pokazuje brak szacunku dla osób które powinny być bliskie.
Otóż na wesele nie idziesz się schlać, potańczyć pozaliczać i nażreć ale cieszyć się szczęściem młodych, tak trudno to zrozumieć??
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 18:47   #28
JohnLena
Zadomowienie
 
Avatar JohnLena
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 474
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Mnie kiedyś wystawił "partner" na dzień przed weselem. Byłam załamana, ale poszłam sama i tam poznałam swojego przyszłego mężczyznę. Nie jesteśmy już razem, ale naprawdę było warto
__________________

Я свободен, словно птица в небесах,
Я свободен, я забыл, что значит страх.




Sowa, córka piekarza
JohnLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 18:51   #29
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
no to gdzie zamierzaliście nocować z tą partnerką, która ci się wykruszyła?
dołączam do pytania skoro miałeś iść z kimś, to ta dziewczyna chyba też gdzieś musiałaby spać? chyba, że chodzi Ci o to, ze żadna z Twoich koleżanek nie jest na tyle spontaniczna, żeby z Tobą jechać.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 19:24   #30
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Właśnie wykruszyła mi się osoba towarzysząca na wesele i ...

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Nie - nie szukam tutaj nowej, ale zastanawiam się czy ma sens iść na wesele w pojedynkę. Czy obrazilibyście się na członka rodziny (najbliższego) gdyby stwierdził, że nie chce iść na wesele? Oczywiście proszę odróżnić dwie sprawy - na ślub do kościoła zamierzam iść i tutaj nie ma dyskusji. Natomiast stwierdzam jednoznacznie, że nowej partnerki na wesele nie zdążę sobie znaleźć (wesele jest bardzo daleko od domu) i moim zdaniem nie ma sensu iść na wesele samemu. Lista gości oczywiście jeszcze jest otwarta, ale mogę nawet za siebie zapłacić i nie przyjść. Czy będąc panną młodą obraziłybyście się o to? Według mnie obraźliwe byłoby olanie ślubu natomiast wesele to tylko dodatek (wiem, że w Polsce to odwrotnie) i w sumie nie widzę powodu, żebym musiał tam siedzieć.
Nie cierpię wesel a z uroczystości rodzinnych uczęszczam jedynie na stypy. Rozumiem więc, że ktoś też może nie lubić wesel i jako panna młoda bym się nie obraziła. Natomiast sądzę, ze powinieneś powiadomić o swojej rezygnacji póki lista gości jest otwarta.

Oj, teraz dopiero zorientowałam się, że chodzi o siostrę. Cóż. Zrobiłabym wyjątek i poszłabym na wesele, przecież nie musisz siedzieć do północy i po toastach mozesz wyjść po angielsku.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2014-08-01 o 19:26
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-23 15:44:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.