Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-06, 20:36   #1171
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy, bo nie wiem czy coś robię źle czy coś płakać mi się chce... Mam zalecenie wybudzac co 3h bo mała mało je. No i to mm jeśli z piersi długo nie pije. Juz pomijam kwestie mm czy kp bo to drugorzędna sprawa ale ona w ogóle się nie budzi!! Nic nie jest w stanie jej obudzić, a próbujemy wszystkiego. Jak się obudziła dałam ją do cyca a ona od cyca usypia raz dwa. No to przygotowaliśmy jej mleko, na pudełku jest porcja 90ml a ona wypiła 20 i koniec. Zrobiła przy tym piękna kupę, siku i poszła sobie spać dalej. Nie wiem co robić
Pytaj Lotso, Alle.... Te które dzieciate wielokrotnie. Może masz taki egzemplarz śpiący? I za parę dni się to jakoś rozejdzie? Nie mam pojęcia;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 20:41   #1172
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Może spróbuj żeby nie była za bardzo otulona? A kiedy przychodzi położna? Jak robi ładne kupki i sika to chyba nie ma co panikować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 20:50   #1173
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy, bo nie wiem czy coś robię źle czy coś płakać mi się chce... Mam zalecenie wybudzac co 3h bo mała mało je. No i to mm jeśli z piersi długo nie pije. Juz pomijam kwestie mm czy kp bo to drugorzędna sprawa ale ona w ogóle się nie budzi!! Nic nie jest w stanie jej obudzić, a próbujemy wszystkiego. Jak się obudziła dałam ją do cyca a ona od cyca usypia raz dwa. No to przygotowaliśmy jej mleko, na pudełku jest porcja 90ml a ona wypiła 20 i koniec. Zrobiła przy tym piękna kupę, siku i poszła sobie spać dalej. Nie wiem co robić
90 ml to za dużo.Mi polozna kazała kp + 30 ml, co 3 godziny.Nie jestem ekspertem, ale na pewno nie patrz na porcje z pudełka. Poza tym ja przegrzewalam mała, mi kazała ubierać tylko body i polspiochy, kark ma mieć ciepły, nie nosek czy rączki. Temp. w mieszkaniu 23 stopnie.
Tyle mogę Ci podpowiedzieć na gorąco. Może Alla albo Lotso pomogą więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 20:53   #1174
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy, bo nie wiem czy coś robię źle czy coś płakać mi się chce... Mam zalecenie wybudzac co 3h bo mała mało je. No i to mm jeśli z piersi długo nie pije. Juz pomijam kwestie mm czy kp bo to drugorzędna sprawa ale ona w ogóle się nie budzi!! Nic nie jest w stanie jej obudzić, a próbujemy wszystkiego. Jak się obudziła dałam ją do cyca a ona od cyca usypia raz dwa. No to przygotowaliśmy jej mleko, na pudełku jest porcja 90ml a ona wypiła 20 i koniec. Zrobiła przy tym piękna kupę, siku i poszła sobie spać dalej. Nie wiem co robić
Migi moja narazie jak dostała porcje mm to wypila raz ok. 15 ml i zasnela na ok. 4 godz. Za drugim razem wypila niecałe 20 ml i też przespala ponad 4 godz. Proba wybudzenia po 3 godz. na kp byla nie udana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 20:54   #1175
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Tak 90 to za duzo 20-30 jej wystarczy ma zoltaczke?? Przy zoltaczce dzieci sa ospale i faktycznie trzeba wybudzac.a tak to ze spokojem co 3godz wybudzac ale bez paniki
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 20:57   #1176
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Migi mi położna pokazała, żeby wybudzic dziecko można przetrzeć pod paszkami mokrą chusteczka i zadziałało parę razy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 21:00   #1177
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Położna dopiero we wtorek przychodzi niestety + mamy we wtorek wizytę u pediatry bo mamy skontrolować wagę.

Uff to w takim razie kamień z serca bo jak zobaczyliśmy z mężem 90 a to ile wypiła to nam się słabo zrobiło...
Żółtaczki nie ma, wczoraj na wieczór badali ją tym przyrządem do mierzenia a dzisiaj na obchodzie i wypisie pediatra tak wzrokowo.

Dziękuję dziewczyny 😘
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-06, 21:05   #1178
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Położna dopiero we wtorek przychodzi niestety + mamy we wtorek wizytę u pediatry bo mamy skontrolować wagę.

Uff to w takim razie kamień z serca bo jak zobaczyliśmy z mężem 90 a to ile wypiła to nam się słabo zrobiło...
Żółtaczki nie ma, wczoraj na wieczór badali ją tym przyrządem do mierzenia a dzisiaj na obchodzie i wypisie pediatra tak wzrokowo.

Dziękuję dziewczyny 😘
Migi mój wypijał 90 jak miał parę miesięcy.
Nie wiem czy wiesz, ale przed każdym karmieniem by ją wybudzić to zmieniaj pieluchę. Mój był bardzo ospały i podczas karmienia musiałam go cały czas stymulować poprzez smyranie by nie zasypiał.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 21:06   #1179
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy, bo nie wiem czy coś robię źle czy coś płakać mi się chce... Mam zalecenie wybudzac co 3h bo mała mało je. No i to mm jeśli z piersi długo nie pije. Juz pomijam kwestie mm czy kp bo to drugorzędna sprawa ale ona w ogóle się nie budzi!! Nic nie jest w stanie jej obudzić, a próbujemy wszystkiego. Jak się obudziła dałam ją do cyca a ona od cyca usypia raz dwa. No to przygotowaliśmy jej mleko, na pudełku jest porcja 90ml a ona wypiła 20 i koniec. Zrobiła przy tym piękna kupę, siku i poszła sobie spać dalej. Nie wiem co robić
Jak przystawisz do piersi to miziaj po żuchwie to taki odruch bezwarunkowy u noworodków i wtedy ssą
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 21:13   #1180
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Stymuluje policzek i bródkę wtedy powinna otworzyć usta. Pieluszka zmiana- tak jak dziewczyny napisały, wtedy zaczyna się dziecko wybudzać. A po za tym po porodzie dziecko jeszcze może być ospale więc może dużo spać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 21:28   #1181
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Migi nie denerwuj się, niech je ile chce (90 to zdecydowanie za dużo), jak robi kupke i siku to jest ok, poza tym zaraz przyjdzie do Ciebie położna i zwazy malucha.
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 01:04   #1182
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Żadna nie rodzi?

U mnie w końcu mała zrobiło kupsko, wszystko do prania. Ale przynajmniej rozbudziła się i zjadła. U mnie niestety też problem z wybudzaniem i pobudzaniem do karmienia. A ja mam nawał, więc jednym słowem jest dramat. Mała mi nie wypija wszystkiego, piersi twarde, bolą, nie mam jak się ułożyć. Laktator średnio coś daje, bo ściągam, a uczucia ulgi żadnej. Poza tym nie chcę zrobić nadprodukcji. Jutro chyba do doradcy zadzwonię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 06:22   #1183
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Wspolczuje Dziewczyny! Pare dni i wszystko sue unormuje. Moja tez na poczatku byla ospala bo budzila sie raz w nocy i gdybym karmila piersia to by mi pewnie wybuchly a tak to sie cieszylam. Teraz juz spi normalnie czyli budzi sie dwa razy w nocy a w dzien co 3godz je.

Damy rade. W grudniu na swieta bedziemy mialy juz spore bobasy. Ja tylko mysle o tym grudniu i swietach jak juz bedzie spoko😜
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 07:00   #1184
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

U nas w nocy było 4h wiszenie raz na jednym raz na drugim cycku, bo głodna i głodna. Po takim maratonie przespała niecałe 3h i znowu cycamy 😁

Jak ja chcę już do domu, a tu jutro dopiero najwcześniej bilans...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 07:01   #1185
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

A ja jadę dziś po mleko i chyba zacznę dokarmiać. 12 dni dałam radę bez. Ale chyba już się poddaje. Mały cała noc marudzi. Nie mogę go odłożyć, bo kweka cały czas. Chyba jest głodny, co godzinę wstaje i karmie. Chyba nic z tego nie będzie((((



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 07:01   #1186
Aneu8899
Rozeznanie
 
Avatar Aneu8899
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 591
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Witam się. Wczoraj Ksawery dał czadu. Netu nie było, zasięgu. Znam wasze problemy. Jeszcze 2 tyg i powtórka. 20 ml wypija 3 dniowe dziecko,wiec Migi jest wszystko jest ok. Najgorsze te początki i pierwsze dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aneu8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 07:27   #1187
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

A ja właśnie czekam na obchod. Ciekawe czy się rozmyslili z tym wywolywaniem czy nie.. I jeszcze nie wiem czy mogę jeść czy nie, a jestem taka glodna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016

Edytowane przez aguleekk
Czas edycji: 2017-10-07 o 07:29
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 07:31   #1188
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

I ja się sobotnio witam Jestem już troszeczkę sfrustrowana, wczoraj sobie liczyłam skurcze, były na prawde ladne co 10 minut i już się ucieszyłam a za chwilę wszystko ucichło i poszłam spać
Aguleekk trzymam kciukasy za wywoływanie. Zdawaj relacje jak coś się zacznie dziać bo też chyba będą u mnie wywoływać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 07:43   #1189
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Migi .. U mnie podobny problem.. Mały ma dziś 2 tygodnie, mam go budzić co 2h na karmienie, tylko że nie potrafimy go obudzić.. . Dziś w nocy zjadł tylko raz!! Zmiana pieluchy nie pomaga, okłady letnie na twarz też nie,, no idzie zwariować 😡
Za to mały już je przez osłonki, i mm co 4h lub jak się uda obudzić max 50 ml 😑
Dziś położna ma go zważyć i ocenić ile przybrał. 2 poprzednie dni na mm co 3h przybrał po 80 g. Jest postęp 😊 ciekawe jak będzie dzisiaj po schodzeniu z mm, i braku karmienia w nocy... no nic do wizyty pół dnia, może się uda nadrobić 😮

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rzeczozn
Czas edycji: 2017-10-07 o 07:45
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 08:06   #1190
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Aphrael zazdroszczę nawału... Ja go nie mam i juz chyba nie będę miała mimo że dzieciak mi ssie i dodatkowo pobudzam metodą 7-5-3. Ale u mnie to na razie wygląda cały czas jak siara a nie mleko. Ula jadła przez około 1h piersi i juz byłam ucieszona poszliśmy spać, nastawiłam budzik na karmienie ale ona obudziła się pierwsza, histeria, przeraźliwy płacz, cyca nie chciała w ogóle, no i dałam jej butlę, wypiła 30. A jaka była szczęśliwa po wypiciu. Po kp tak nie ma. Wiec mi się wydaje, że ona albo w ogóle nic nie pije z piersi albo bardzo mało i się głodzi. No trudno, chciałam karmić piersią ale nic na siłę, nie będę przegładzać dziecko a intuicja mi mówi, że właśnie to zrobię upierając się na samo kp.

Pierwsza noc za nami, oczywiście spała z nami w łóżku. Zaczęłam płakać jak ją odlozylismy do łóżeczka. I to była najpiękniejsza noc w moim życiu, ja ona i mąż 😍😍😍
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 08:11   #1191
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

A my dzisiaj po 14 możemy już wychodzić do domu.
Jak narazie przystawiam małą do piersi, coś tam ciumka i ciągnie. Wydaje mi się, że powoli pokarm się pojawia. Jednak dokarmiam też mm. Od wagi wyjściowej straciła 150g, więc narazie tragedii nie ma. Zobaczymy jak będzie w domu.

Agulek, Szklaneczka trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie ☺. Najgorsze jest to czekanie na jakąś decyzje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 08:13   #1192
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Aphrael zazdroszczę nawału... Ja go nie mam i juz chyba nie będę miała mimo że dzieciak mi ssie i dodatkowo pobudzam metodą 7-5-3. Ale u mnie to na razie wygląda cały czas jak siara a nie mleko. Ula jadła przez około 1h piersi i juz byłam ucieszona poszliśmy spać, nastawiłam budzik na karmienie ale ona obudziła się pierwsza, histeria, przeraźliwy płacz, cyca nie chciała w ogóle, no i dałam jej butlę, wypiła 30. A jaka była szczęśliwa po wypiciu. Po kp tak nie ma. Wiec mi się wydaje, że ona albo w ogóle nic nie pije z piersi albo bardzo mało i się głodzi. No trudno, chciałam karmić piersią ale nic na siłę, nie będę przegładzać dziecko a intuicja mi mówi, że właśnie to zrobię upierając się na samo kp.

Pierwsza noc za nami, oczywiście spała z nami w łóżku. Zaczęłam płakać jak ją odlozylismy do łóżeczka. I to była najpiękniejsza noc w moim życiu, ja ona i mąż 😍😍😍
Migifigi jasne że jak masz chodzić sfrustrowana i poddenerwowana to nie ma to sensu. Spróbuj może jeszcze przystawiać, jak nie pójdzie to nie pójdzie to butla. Ja uważam że nic na siłę bo się oboje zamęczycie.
Ależ ja już Wam zazdroszcze tych dzidziusiów dziewczyny!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 08:27   #1193
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Migi jestes jeszcze przed nawalem! Dasz rade!)))
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 08:36   #1194
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny, z tego co mi znajoma mówiła, ona też miała problem z brakiem mleka lub zbyt małą ilością. Powiedziała, że stymulowała piersi za pomocą gorącego strumienia wody pod prysznicem robiąc ósemki wokół piersi, czyli jakby okrążała piersi. Nie wiem na ile może to pomóc i czy w ogóle pomoże, znajoma była zachwycona, ruszyło na następny dzień.

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 08:58   #1195
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ale ze mnie gapa, napisalam na fb a tu zapomnialam. Dla tych ktore sa poza fb, urodzilam w koncu przez cc, po ponad 3 godzinach, a do szpitala trafilam bez wiekszych boli z 8 cm.rozwarciem jak juz bede w domu to wam skrobne wiecej, co i jak wygladalo gdybyscie byly ciekawe pamietacir moje rozkminy szpitalne? Jednak mamy szczescie, trafilismy do szpitala w ostatni dzien przed dezynfekcja, a rodzilam i cc mialam ze swoim lekarzem prowadzacym, cud miod

Polecam majtki z canpolu wielorazowe, dla mnie super, podklady bella tez spoko, a czesc rzeczy ktore zabralam w ogole mi sie nie przydaly. Wracam do zycia, umylam wlosy!
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 08:58   #1196
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Aphrael zazdroszczę nawału... Ja go nie mam i juz chyba nie będę miała mimo że dzieciak mi ssie i dodatkowo pobudzam metodą 7-5-3. Ale u mnie to na razie wygląda cały czas jak siara a nie mleko. Ula jadła przez około 1h piersi i juz byłam ucieszona poszliśmy spać, nastawiłam budzik na karmienie ale ona obudziła się pierwsza, histeria, przeraźliwy płacz, cyca nie chciała w ogóle, no i dałam jej butlę, wypiła 30. A jaka była szczęśliwa po wypiciu. Po kp tak nie ma. Wiec mi się wydaje, że ona albo w ogóle nic nie pije z piersi albo bardzo mało i się głodzi. No trudno, chciałam karmić piersią ale nic na siłę, nie będę przegładzać dziecko a intuicja mi mówi, że właśnie to zrobię upierając się na samo kp.

Pierwsza noc za nami, oczywiście spała z nami w łóżku. Zaczęłam płakać jak ją odlozylismy do łóżeczka. I to była najpiękniejsza noc w moim życiu, ja ona i mąż 😍😍😍
Migi ja urodzilam w sobotę, a nawał miałam dopiero w czwartek jak wyszlysmy do domu.Mysle, że stres dużo robi. Ja mogę polecić Femaltiker na laktacje, na początku jadlam z jogurtem 2 dziennie, teraz 1.Podobno picie melisy też pomaga.
Pewnie, że nic na siłę, ale początki są niestety trudne😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 09:13   #1197
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Tez kupilam femaltiker i dodatkowo pić duzo wody i laktacja powinna ruszyć. Tak na sr mówiła położna.

Trzymajcie się dziewczyny i wiadomo, ze nic na siłę. Buzn, a ty masz doradcę laktacyjnego? Ja tez będę walczyć o KP, ale jakby dziecko miało być głodne to bez wahania podam mm.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 09:15   #1198
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
A my dzisiaj po 14 możemy już wychodzić do domu.
Jak narazie przystawiam małą do piersi, coś tam ciumka i ciągnie. Wydaje mi się, że powoli pokarm się pojawia. Jednak dokarmiam też mm. Od wagi wyjściowej straciła 150g, więc narazie tragedii nie ma. Zobaczymy jak będzie w domu.

Agulek, Szklaneczka trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie ☺. Najgorsze jest to czekanie na jakąś decyzje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szybko wychodzicie

U mnie bez zmian, trochę skurczy w formie spięć i tyle. Wczoraj pojechaliśmy wertepami do Tesco, oczywiście miałam skurcze w aucie, ale oczywiście przeszły, jak wysiadłam z auta. Po drodze byliśmy świadkami jak auto potrąciło dziewczynę. Nic jej się nie stało, ale nie wyglądało to dobrze... Rano próbowaliśmy z męzem naturalnych metod wywołania porodu, ale cóż...wszystko mnie bolało. Mam nadzieje, że jednak choć trochę pomogło.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 09:17   #1199
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny już rozpakowane a jak j Was ze spacerkami? Wybieracie się powoli? Robicie najpierw werandowanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 09:25   #1200
aniamelisa
Raczkowanie
 
Avatar aniamelisa
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 130
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny nie poddawajcie się, nawał nie pojawi się odrazu, po tygodniu dwóch będzie wam tryskalo na wszystkie strony 😁
Bardzo ale to bardzo polecam herbatkę dla karmiących z Herbapolu. Mi pomogło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniamelisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-31 08:35:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.