Uniwersytet Łódzki - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 22:01   #3601
Ka Ching
Raczkowanie
 
Avatar Ka Ching
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 199
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez KateBronte Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, gratuluję wszystkim którzy się dostali na wymarzone kierunki Ja dostałam się na mikrobiologię i strasznie się jaram bo jak widziałam ile było przewidywanych miejsc to się przeraziłam. Na szczęście rozszerzyli listę osób do 114 i może jest tu ktoś kto jest na tej liście? Albo ktoś inny z wydziału B i O.Ś?
ja jestem z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska, ale na ochronie środowiska ;D
Ka Ching jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 22:02   #3602
mamba93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 60
Dot.: Uniwersytet Łódzki

I jeszcze chciałabym się upewnić: termin składania dokumentów jest do piątku WŁĄCZNIE, tak?
mamba93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 22:23   #3603
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Dwojnik Pokaż wiadomość
Spotkanie 28. lipca, godzina powiedzmy 16.00. Komu odpowiada?

pasuje
__________________


RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 22:52   #3604
Werenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 72
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
Werenka - w takim razie na co złożyłaś? mów prędziutko!


i ktoś może jednak z tej gospodarki przestrzennej lub logistyki?
Ekonomia i Psychologia. A Ty?

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mamba93 Pokaż wiadomość
Czy można złożyc papiery na dwa kierunki po to żeby sprawdzic który bardziej odpowiada i po prostu po pewnym czasie przestać chodzić na zajęcia. Chodzi mi o to, czy wiąze się to z jakimiś nieprzyjemnościami/formalnosciami czy zwyczajnie jest sie skreslanym z listy studenta i nie trzeba się o nic martwić?
Ja tak zrobiłam, jeśli nie podołam to z jednego zrezygnuję... Pytałam o konsekwencje i otrzymałam odp że nie będzie żadnych...
Werenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 23:45   #3605
mamba93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 60
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Może ktoś z Was wybiera się na analitykę gospodarczą albo wię coś więcej o tym kierunku od znajomych itp.?
mamba93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 06:57   #3606
mikro93
Justyna
 
Avatar mikro93
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 60
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez KateBronte Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, gratuluję wszystkim którzy się dostali na wymarzone kierunki Ja dostałam się na mikrobiologię i strasznie się jaram bo jak widziałam ile było przewidywanych miejsc to się przeraziłam. Na szczęście rozszerzyli listę osób do 114 i może jest tu ktoś kto jest na tej liście? Albo ktoś inny z wydziału B i O.Ś?
Ja tez sie dostalam na mikrobiologie!
mikro93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:38   #3607
Judyta__
Raczkowanie
 
Avatar Judyta__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 230
Cytat:
Napisane przez mamba93 Pokaż wiadomość
Może ktoś z Was wybiera się na analitykę gospodarczą albo wię coś więcej o tym kierunku od znajomych itp.?
Ja sie wybieram Wiem, ze jest ciezko, bardzo duzo matematyki i dodatkowych zajec

Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk
Judyta__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 07:53   #3608
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Werenka no to widzę, że obie sobie dołożyłyśmy extra robotę Mam nadzieję,że podołamy obie. Ja miałam dużo komplikacji wynikających z papierów,odpisów etc., bo każda osoba na Wydziale Nauk Geograficznych była święcie przekonana, że honorują inny rodzaj papierów...Oh, żebym nie zapomniała, ja złożyłam na gospodarkę przestrzenną i logistykę.

mamba 93 analityka gospodarcza, jest cholernie trudnym kierunkiem IMO. ponoć przydzielany jest na każdą kilkoosobową grupkę studentów opiekun, który nadzoruje tok tych studiów. i co zadecydowało o tym kierunku w Twoim przypadku?

Ka Ching Mamy wydziały obok siebie. Bo akurat Twój jest w połowie drogi od moich obu nie wiem dlaczego takie niuanse mnie cieszą
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:01   #3609
Emi1507
Raczkowanie
 
Avatar Emi1507
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 196
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez KateBronte Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, gratuluję wszystkim którzy się dostali na wymarzone kierunki Ja dostałam się na mikrobiologię i strasznie się jaram bo jak widziałam ile było przewidywanych miejsc to się przeraziłam. Na szczęście rozszerzyli listę osób do 114 i może jest tu ktoś kto jest na tej liście? Albo ktoś inny z wydziału B i O.Ś?

Ja jestem tyle, że z biologii
__________________

Emi1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:35   #3610
KateBronte
Raczkowanie
 
Avatar KateBronte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to KateBronte
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez mikro93 Pokaż wiadomość
Ja tez sie dostalam na mikrobiologie!
Ja się niby cieszę, bo z biologii jestem dobra ale chemia to dla mnie dramat. Odkąd w ogóle myślałam o studiach zawsze wiedziałam że chemia na pewno nie będzie mi potrzebna, a przez gimnazjum i liceum na chemii non stop ściągałam, a to czego się nauczyłam sama już dawno wypadło mi z głowy. Teraz jestem z ręką w nocniku bo cały I semestr na mikro to chemia. I jak o tym myślę to mi niedobrze.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Emi1507 Pokaż wiadomość
Ja jestem tyle, że z biologii
Gratuluję i bardzo się cieszę to trzeba zrobić jakąś integrację ludzi z naszego wydziału, bo UŁ nie organizuje obozów zerowych z tego co się orientuję...co jest na maxa do dupy :/
KateBronte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:50   #3611
mamba93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 60
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
mamba 93 analityka gospodarcza, jest cholernie trudnym kierunkiem IMO. ponoć przydzielany jest na każdą kilkoosobową grupkę studentów opiekun, który nadzoruje tok tych studiów. i co zadecydowało o tym kierunku w Twoim przypadku?
jeszcze się na niego nie zdecydowałam i dlatego próbuje sie dowiedzieć wszystkiego co mozliwe o tych moich kierunkach i odwlekam jak mogę decyzję; wcześniej zaplanowałam sobie, że złożę papiery dziś ale jednak boje się, że mi się coś odwidzi i wybiorę się tam dopiero jutro

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

bo termin jest do jutra włącznie, prawda? upewnijcie mnie, bo będą mi natrętne myśli przychodzić
mamba93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 08:54   #3612
Emi1507
Raczkowanie
 
Avatar Emi1507
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 196
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez KateBronte Pokaż wiadomość


Gratuluję i bardzo się cieszę to trzeba zrobić jakąś integrację ludzi z naszego wydziału, bo UŁ nie organizuje obozów zerowych z tego co się orientuję...co jest na maxa do dupy :/
Dziękuje i Tobie również gratuluje tym bardziej, że ja na mikro się nie dostałam .
Serio nie organizuje? A to mi się dziwne rzeczy obijały o uszy :P . No to same/sami musimy sobie zrobić integrację, z naszego wydziału tutaj na forum jest chyba z 5-6 osób (razem ze mną) .
Wszystkie z wydziału biologii i ochrony środowiska byłyście już zawieź papiery ? Bo ja hahaha, muszę dowieź zdjęcia bo wczoraj o nich zapomnialam .

Cytat:
Napisane przez mamba93 Pokaż wiadomość


bo termin jest do jutra włącznie, prawda? upewnijcie mnie, bo będą mi natrętne myśli przychodzić
No tak możliwość składania papierów jest do piątku włącznie.
__________________

Emi1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:31   #3613
KateBronte
Raczkowanie
 
Avatar KateBronte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to KateBronte
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Ja papiery wysłałam pocztą bo jestem z Olsztyna i są #@$@!! połączenia z Łodzią...mam nadzieję że dojdą bo zrezygnowałam już ze swoich wszystkich kierunków na innych uniwersytetach.

Emi, a nie dasz rady się we wrześniu przenieść? To z tego co się orientuję nie jest aż takie trudne jeśli kierunki dotyczą jednego wydziału.
KateBronte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:40   #3614
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Uniwersytet Łódzki

A ile jest osób z Wydziału Zarządzania? Już jak nie kierunek, to może chociaż wydział xD
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:41   #3615
Emi1507
Raczkowanie
 
Avatar Emi1507
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 196
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez KateBronte Pokaż wiadomość
Ja papiery wysłałam pocztą bo jestem z Olsztyna i są #@$@!! połączenia z Łodzią...mam nadzieję że dojdą bo zrezygnowałam już ze swoich wszystkich kierunków na innych uniwersytetach.

Emi, a nie dasz rady się we wrześniu przenieść? To z tego co się orientuję nie jest aż takie trudne jeśli kierunki dotyczą jednego wydziału.
Dojść powinny , jedynie możesz mieć nadanie 20.07 bo jak będzie po 20.07 to już nic z tego . A papiery wysyłane pocztą mogą dochodzić do 25:07, więc moim zdaniem nie masz się o co martwić. Na prawdę z Olsztynem są takie złe połączenia nie przypuszczałabym . A kiedy masz zamiar przeprowadzić się do Łodzi, akademik czy mieszkanie?

Nie wiem czy można ot tak się przenosić jeżeli jest komplet ludzi . Ale nic mi nie zaszkodzi popytać, aczkolwiek już przyzwyczaiłam się do myśli, że jestem studentką biologii . Będziemy się widywać na wydziale! Ale przed tym trzeba zorganizować spotkanie .
Jedno jest organizowane dla wszystkich. Ale może też warto zorganizować tylko takie dla naszego wydziału .
__________________

Emi1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:51   #3616
KateBronte
Raczkowanie
 
Avatar KateBronte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to KateBronte
Dot.: Uniwersytet Łódzki

No im więcej spotkań integracyjnych tym lepiej
Moim zdaniem powinnaś jeszcze spróbować przenieść się na mikro żeby robić z nami śmiercionośne bakterie! A nie uczyć się o przemianach pokoleń sosny

Co do mieszkania to chciałabym wynająć coś właśnie z ludźmi którzy studiują na pokrewnych kierunkach, łatwiej sobie wtedy pomagać- notatki i tego typu rzeczy. Na razie szukam ale na moje ogłoszenie na gumtree odpowiadają same zboki
KateBronte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:54   #3617
Miniaturynka
Raczkowanie
 
Avatar Miniaturynka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 263
Dot.: Uniwersytet Łódzki

ja przedwczoraj wysłałam papiery, wczoraj przed 17 tam dotarły, ciekawa jestem, kiedy je zaakceptują (mam nadzieję, że dobrze wysłałam i że wszystko w papierach gra). to nie jest przypadkiem tak, że do 20 rozpatrują to, co ludzie przynieśli osobiście, a po 20, do 25 to, co wysłane przez pocztę?
__________________
Maturzystka '12
Miniaturynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:56   #3618
Emi1507
Raczkowanie
 
Avatar Emi1507
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 196
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez KateBronte Pokaż wiadomość
No im więcej spotkań integracyjnych tym lepiej
Moim zdaniem powinnaś jeszcze spróbować przenieść się na mikro żeby robić z nami śmiercionośne bakterie! A nie uczyć się o przemianach pokoleń sosny

Co do mieszkania to chciałabym wynająć coś właśnie z ludźmi którzy studiują na pokrewnych kierunkach, łatwiej sobie wtedy pomagać- notatki i tego typu rzeczy. Na razie szukam ale na moje ogłoszenie na gumtree odpowiadają same zboki
Ej! Ale tam nie będę się tylko uczyć o przemianach pokoleń sosny! Na III roku wybieram sobie specjalizację .
Nie wiem, muszę to wszystko jeszcze przemyśleć. Ale wydaję mi się, że jest to mało prawdopodobne kiedy są wszystkie miejsca zapełnione .

Hahaha, same zboki tak to właśnie jest z tym gumtree . Ja mam o tyle dobrze, że mieszkam w Łodzi i całe szczęście nie muszę się tym martwić. Ewentualnie mogę kogoś oprowadzić po tej Łodzi .
__________________

Emi1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:56   #3619
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Uniwersytet Łódzki

marudzenie mua, jest z Wydziału. jeden kierunek mam prowadzony całkowicie przez ten wydział, a drugi mam jako ..."międzywydziałówkę"...
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 10:01   #3620
Werenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 72
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
Werenka no to widzę, że obie sobie dołożyłyśmy extra robotę Mam nadzieję,że podołamy obie. Ja miałam dużo komplikacji wynikających z papierów,odpisów etc., bo każda osoba na Wydziale Nauk Geograficznych była święcie przekonana, że honorują inny rodzaj papierów...Oh, żebym nie zapomniała, ja złożyłam na gospodarkę przestrzenną i logistykę.

mamba 93 analityka gospodarcza, jest cholernie trudnym kierunkiem IMO. ponoć przydzielany jest na każdą kilkoosobową grupkę studentów opiekun, który nadzoruje tok tych studiów. i co zadecydowało o tym kierunku w Twoim przypadku?

Ka Ching Mamy wydziały obok siebie. Bo akurat Twój jest w połowie drogi od moich obu nie wiem dlaczego takie niuanse mnie cieszą
jak to inny rodzaj papierów??
wiesz, obawiam się planu zajęć...

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez KateBronte Pokaż wiadomość
No im więcej spotkań integracyjnych tym lepiej
Moim zdaniem powinnaś jeszcze spróbować przenieść się na mikro żeby robić z nami śmiercionośne bakterie! A nie uczyć się o przemianach pokoleń sosny

Co do mieszkania to chciałabym wynająć coś właśnie z ludźmi którzy studiują na pokrewnych kierunkach, łatwiej sobie wtedy pomagać- notatki i tego typu rzeczy. Na razie szukam ale na moje ogłoszenie na gumtree odpowiadają same zboki
zboki hehe no trzeba uważać...tutaj też nie wiesz kto jest po drugiej stronie monitora ;>
Werenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:04   #3621
Emi1507
Raczkowanie
 
Avatar Emi1507
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 196
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Werenka Pokaż wiadomość


zboki hehe no trzeba uważać...tutaj też nie wiesz kto jest po drugiej stronie monitora ;>
Haha, nie no ja to sądzę, że na wizażu jest o wiele mniej zboków niz na gumtree
__________________

Emi1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:08   #3622
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
marudzenie mua, jest z Wydziału. jeden kierunek mam prowadzony całkowicie przez ten wydział, a drugi mam jako ..."międzywydziałówkę"...
Juuuuuupi : D!
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:50   #3623
Werenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 72
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez marudzenie Pokaż wiadomość
Juuuuuupi : D!
co to jest międzywydziałówka?
Werenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:50   #3624
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Uniwersytet Łódzki

ooooo, mamo, spotkanie, spotkanie ;d

werenka- z tymi papierami, chodzi o to, że jedna osoba która przyjmowała papiery chciała tylko oryginał albo odpis, druga honorowała kserokopie " z poświadczeniem oryginału", a trzecia tylko odpisy od notariusza... w jednej komisji tyle sprzecznych kwestii...

i międzywydziałówką to nazwałam bo nie wiem jak inaczej nazwac fakt, że kierunek prowadzony jest przez dwa wydziały ;D

Edytowane przez Fancy Rebel
Czas edycji: 2012-07-19 o 10:51
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:52   #3625
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Werenka Pokaż wiadomość
co to jest międzywydziałówka?
Studia międzywydziałowe ;P
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:03   #3626
Werenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 72
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez marudzenie Pokaż wiadomość
Studia międzywydziałowe ;P
To wiele wyjaśnia
Fancy Rebel- to miałaś kłopotu trochę... ja powiedziałam o tym tylko na ekonomicznym, bo na wychowania bałam się, tacy poważni ludzie... xD
Werenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:07   #3627
majajaj
Raczkowanie
 
Avatar majajaj
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 400
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Nie wiem, czy już widziałyście harmonogram na ten rok akademicki, jeśli nie, to wklejam tutaj Nie wiedziałam nawet, że mamy 2 razy tygodniowe wakacje (zimowe i wiosenne)

I semestr (zimowy) trwa od l października2012 r. do 17 lutego 2013 r.
l) Wydziałowe inauguracje roku akademickiego powinny odbyó się najpózniej do 29 września2012 r
2) Centralna inauguracja roku akademickiego odbędzie się w dniu 28 września 2012 r.
3) Zajęcia rozpoczynają się 1 października 2012 r. i trwają do 20 stycznia 2013 r.
4) Wyznacza się następujące dni wolne od zajęć dydaktycznych:
- 2 listopada- dzień rektorski (studia stacjonarne i niestacjoname);
- od 24 grudnia 2012 r. do 1 stycznia 2013 r. - wakacje zimowe;
- od 4 lutego do 10 lutego 2013 r. - przerwa międzysemestralna.
5) Wyznacza się następujące terminy sesji w semestrze zimowym:
a)od 21 stycznia do 3 lutego 2013 r. - zimowa sesja egzaminacyjna;
b)od 11 lutego do 17 lutego 2013 r, - zimowa sesja poprawkowa.
Kierownicy podstawowych jednostek organizacyjnych mogą zarządzić rozpoczęcie semestru letniego
do jednego tygodnia wcześniej. Przesunięcie to nie możę mieć wpływu na rozliczenie nieobecności w
KIOD.
II semestr (letni) trwa od 18 lutego do 30 września 2013 r.
1) Zajęcia rozpoczynają się 18 lutego i trwają do 9 czerwca2013 r.
2) Wyznacza się następujące dni wolne od zajęć dydaktycznych:
- od 28 marca do 2 kwietnia - wakacje wiosenne;
- 24 maja - dzień rektorski z okazji Święta Uniwersytetu Łódzkiego (studia stacjoname
i niestacjoname);
- 2 maja i 31 maja - dni rektorskie (studia stacjoname i niestacjoname);
- 4 maja i 5 maja - dni rektorskie (studia niestacjonarne);
- jeden piątek w maju możę zostac ogłoszony dniem ręktorskim z okazji Juwęnaliów.

4) Letnia sesja egzaminacyjna trwa od 10 do 29 czerwca 2013 r.
5) Terminy jesiennej sesji egzaminacyjnej przypadającej na miesiąc wrzesień ustala kierownik podstawowej jednostki organizacyjnej .
6) Od 30 czerwca do 30 września 2013 r. trwa przerwa przeznaczona na wakacje letnie, obozy naukowe, praktyki itp.
__________________
www.poomoc.pl Klikamy codziennie i pomagamy!

Zawsze warto wyliczać powody do szczęścia, w życiu jest tak dużo jego przeciwieństwa, że lepiej zaznaczać je zakładką, dopóki można.
S. Barry Tajny dziennik
majajaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:19   #3628
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez majajaj Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy już widziałyście harmonogram na ten rok akademicki, jeśli nie, to wklejam tutaj Nie wiedziałam nawet, że mamy 2 razy tygodniowe wakacje (zimowe i wiosenne)

I semestr (zimowy) trwa od l października2012 r. do 17 lutego 2013 r.
l) Wydziałowe inauguracje roku akademickiego powinny odbyó się najpózniej do 29 września2012 r
2) Centralna inauguracja roku akademickiego odbędzie się w dniu 28 września 2012 r.
3) Zajęcia rozpoczynają się 1 października 2012 r. i trwają do 20 stycznia 2013 r.
4) Wyznacza się następujące dni wolne od zajęć dydaktycznych:
- 2 listopada- dzień rektorski (studia stacjonarne i niestacjoname);
- od 24 grudnia 2012 r. do 1 stycznia 2013 r. - wakacje zimowe;
- od 4 lutego do 10 lutego 2013 r. - przerwa międzysemestralna.
5) Wyznacza się następujące terminy sesji w semestrze zimowym:
a)od 21 stycznia do 3 lutego 2013 r. - zimowa sesja egzaminacyjna;
b)od 11 lutego do 17 lutego 2013 r, - zimowa sesja poprawkowa.
Kierownicy podstawowych jednostek organizacyjnych mogą zarządzić rozpoczęcie semestru letniego
do jednego tygodnia wcześniej. Przesunięcie to nie możę mieć wpływu na rozliczenie nieobecności w
KIOD.
II semestr (letni) trwa od 18 lutego do 30 września 2013 r.
1) Zajęcia rozpoczynają się 18 lutego i trwają do 9 czerwca2013 r.
2) Wyznacza się następujące dni wolne od zajęć dydaktycznych:
- od 28 marca do 2 kwietnia - wakacje wiosenne;
- 24 maja - dzień rektorski z okazji Święta Uniwersytetu Łódzkiego (studia stacjoname
i niestacjoname);
- 2 maja i 31 maja - dni rektorskie (studia stacjoname i niestacjoname);
- 4 maja i 5 maja - dni rektorskie (studia niestacjonarne);
- jeden piątek w maju możę zostac ogłoszony dniem ręktorskim z okazji Juwęnaliów.

4) Letnia sesja egzaminacyjna trwa od 10 do 29 czerwca 2013 r.
5) Terminy jesiennej sesji egzaminacyjnej przypadającej na miesiąc wrzesień ustala kierownik podstawowej jednostki organizacyjnej .
6) Od 30 czerwca do 30 września 2013 r. trwa przerwa przeznaczona na wakacje letnie, obozy naukowe, praktyki itp.
Ja widziałam, ja widziałam ;D . Strasznie mnie ciekawi, jak to będzie z tymi inauguracjami, skoro do danego dnia muszą być przeprowadzone ; O .
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:28   #3629
daisyy90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 139
GG do daisyy90
Dot.: Uniwersytet Łódzki

a nie wiecie czy do akademika można się już wprowadzić na początku września?
__________________
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25707234
Nowa sukienka ASOS i MAXI SKIRT od ROMWE
daisyy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 12:05   #3630
fiuu_bziuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Hej,

planuję rozpocząć studia na UŁ od października na kierunku filologia południowosłowiańska. Czy możecie mi coś przybliżyć odnośne tych studiów; wykladowcy, poziom nauczania itp?? Byłabym bardzo wdzięczna A i przede czy ktoraś z Was planuje zamieszkac w akademiku?? ^^
fiuu_bziuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.