Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-17, 10:05   #2311
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez llama Pokaż wiadomość
Skończyłam 30 DS. Zajęło mi to ponad miesiąc, bo trzeciego levelu nie robiłam codziennie, za to dołożyłam do niego rowerek stacjonarny. Nie dietowałam jakoś specjalnie, starałam się mądrzej wybierać to co jem i ograniczyć słodycze.
Nie we wszystkich miejscach pomierzyłam się na początku, ale straciłam:
waga - 1 kg
talia - 3 cm
biodra - 3 cm
biust - 2 cm
uda - 1 cm
Nie zmierzyłam brzucha, a tam zaszła największa zmiana. Co najmniej 5 cm jak nic, z wypukłego w prawie płaski.
Zamierzam zrobić jeszcze raz 30 DS, tylko tym razem postaram się już od początku ćwiczyć z Natalie.
Gratuluję! I przyłączam się do rady dziewczyn, żeby zrobić coś nowego, to się znudzi
Może Body Revolution albo 6weeks6pacs?
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 10:26   #2312
llama
Przyczajenie
 
Avatar llama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dzięki dziewczyny.
Za któryś z następnych programów na pewno też się wezmę, ale ta powtórka 30 DS (niekoniecznie całych 30 dni) to dla mnie kwestia ambicjonalna - jak zaczynałam, to naprawdę byłam cienias i robiłam wszystko z Anitą, dopiero pod koniec każdego levelu udało mi się zrobić coś trudniejszego. Więc teraz chcę sobie udowodnić, że potrafię. Taki fit test.
llama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 10:31   #2313
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez llama Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.
Za któryś z następnych programów na pewno też się wezmę, ale ta powtórka 30 DS (niekoniecznie całych 30 dni) to dla mnie kwestia ambicjonalna - jak zaczynałam, to naprawdę byłam cienias i robiłam wszystko z Anitą, dopiero pod koniec każdego levelu udało mi się zrobić coś trudniejszego. Więc teraz chcę sobie udowodnić, że potrafię. Taki fit test.
Tzw Challenge
Ja robiłam około 65% z Natalie, a 35% wersja łatwiejsza. Ale dawałam z siebie wszystko i jestem zadowolona, sama Jillian mówiła,że żaden wstyd ćwiczyć z Anitą Więc ok

Nota bene, jeśli ktoś z podczytujących szuka fajnego treningu, to bardzo polecam 30DayShred
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 10:34   #2314
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez llama Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.
Za któryś z następnych programów na pewno też się wezmę, ale ta powtórka 30 DS (niekoniecznie całych 30 dni) to dla mnie kwestia ambicjonalna - jak zaczynałam, to naprawdę byłam cienias i robiłam wszystko z Anitą, dopiero pod koniec każdego levelu udało mi się zrobić coś trudniejszego. Więc teraz chcę sobie udowodnić, że potrafię. Taki fit test.
Twoja kondycja, wydolność będą rosły w miarę kolejnych ćwiczeń (programów). W ramach tego fit testu powinnaś (moim skromnym zdaniem) zrobić poszczególne levele z Natalli, ale raz na jakiś czas
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 10:47   #2315
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez llama Pokaż wiadomość
Skończyłam 30 DS. Zajęło mi to ponad miesiąc, bo trzeciego levelu nie robiłam codziennie, za to dołożyłam do niego rowerek stacjonarny. Nie dietowałam jakoś specjalnie, starałam się mądrzej wybierać to co jem i ograniczyć słodycze.
Nie we wszystkich miejscach pomierzyłam się na początku, ale straciłam:
waga - 1 kg
talia - 3 cm
biodra - 3 cm
biust - 2 cm
uda - 1 cm
Nie zmierzyłam brzucha, a tam zaszła największa zmiana. Co najmniej 5 cm jak nic, z wypukłego w prawie płaski.
Zamierzam zrobić jeszcze raz 30 DS, tylko tym razem postaram się już od początku ćwiczyć z Natalie.
gratuluję
ja chyba bym się nie zdecydowała na powtórkę 30DS. Za szybko by mi się znudziło

Już zrobiłam shreda L3D6 , mel b abs i pupa. Później może zrobię killera, jak goście szybko pójdą
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 11:42   #2316
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziś za mną 1 dzień levelu 3 Shreda i dużo bardziej mi się podoba niż level 2 nie umiem tylko tych pompek ruchomych
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 12:40   #2317
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Melduję 9. dzień 1. levelu - dzisiaj udało mi się zrobić 3 pompki z Natalie Co prawda takie ledwo-ledwo, ale zawsze coś
anu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 14:57   #2318
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Jak tylko odzyskam telewizor zabieram sie za shreda
Dzisiaj pierwszy raz dorzuce 6W6P, bo mi malooo
Jak przezyje to zdam relacje.
Piotrek Zyla zlotousty na trzecim miejscu przed seria finalowa.
To moze znaczyc tylko jedno. Bedzie wywiad...
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 16:10   #2319
llama
Przyczajenie
 
Avatar llama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Tzw Challenge
Challenge 1 accomplished.
Zrobiłam Level 1 - ale było łatwo. Pompki i podnoszenie ciężarków z 3 serii, mój koszmar, zrobione - łatwo nie było, ale i nie padałam tak jak na początku. Reszta - bułka z masłem.
Level 2 też raz powtórzę, a potem jeszcze nie wiem co. Chyba Ripped albo 6w6p.
llama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:17   #2320
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

17 shred zaliczony
I zabralam sie za 6W6P ale dotrwalam do polowy.
Jutro juz bedzie calosc
Fajnie jest.

Chcialabym juz sie zwazyc. Ale plan mam ambitny, ze bede sie wazyc tylko u mojego pana doktora. Czyli co trzy miesiace
Co do efektow to juz jest jeden. Zamiast 30 jednostek insuliny dziennie wystarcza mi 20
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:17   #2321
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez llama Pokaż wiadomość
Challenge 1 accomplished.
Zrobiłam Level 1 - ale było łatwo. Pompki i podnoszenie ciężarków z 3 serii, mój koszmar, zrobione - łatwo nie było, ale i nie padałam tak jak na początku. Reszta - bułka z masłem.
Level 2 też raz powtórzę, a potem jeszcze nie wiem co. Chyba Ripped albo 6w6p.
O matko też tego szczerze nienawidzę.
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 18:33   #2322
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez llama Pokaż wiadomość
Challenge 1 accomplished.
Zrobiłam Level 1 - ale było łatwo. Pompki i podnoszenie ciężarków z 3 serii, mój koszmar, zrobione - łatwo nie było, ale i nie padałam tak jak na początku. Reszta - bułka z masłem.
Level 2 też raz powtórzę, a potem jeszcze nie wiem co. Chyba Ripped albo 6w6p.
No to świetnie, widzisz, jesteś silniejsza. A przecież to dopiero początek, będziesz robić kolejne programy


Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
17 shred zaliczony
I zabralam sie za 6W6P ale dotrwalam do polowy.
Jutro juz bedzie calosc
Fajnie jest.

Chcialabym juz sie zwazyc. Ale plan mam ambitny, ze bede sie wazyc tylko u mojego pana doktora. Czyli co trzy miesiace
Co do efektow to juz jest jeden. Zamiast 30 jednostek insuliny dziennie wystarcza mi 20
Lepsze od wagi są pomiary obwodów, naprawdę Bardziej miarodajne
Lubię czytać, że sport daje ludziom zdrowie, oj jak ja to lubię

Ja pojutrze startuję z 6W6P-nie mogę się doczekać!
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:46   #2323
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ile czasu przed treningiem pijecie wodę? Bo od kilku dni bierze mnie kolka i to chyb a od tego bo pije tak z 10 min przed
Hehe, właśnie minął 7 dzien <3
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20

Edytowane przez Sylwia16_
Czas edycji: 2013-03-17 o 22:36
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:02   #2324
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ewwwa, czekoladowoo, llama gratuluję spadków

rudywiking dla Ciebie wielkie gratki za insulinę Ja próbuję wyprowadzic mamę na prostą... Ona dziennie przyjmuje 110 j. No tyle, że ona nie może się ruszac, więc póki co tylko dieta...

U mnie dzisiaj 24d shreda
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:12   #2325
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ale mam dziś dzień Ledwo ledwo zrobiłam te ćwiczenia Najchętniej przeleżałabym cały dzień ...

No ale zaliczyłam shreda i killera.
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 14:10   #2326
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez wooow12 Pokaż wiadomość
rudywiking dla Ciebie wielkie gratki za insulinę Ja próbuję wyprowadzic mamę na prostą... Ona dziennie przyjmuje 110 j. No tyle, że ona nie może się ruszac, więc póki co tylko dieta...

U mnie dzisiaj 24d shreda
Dziękuję
I trzymam kciuki za mamę, bo wiem jak jest fajnie jak sie ten kurek z insulina przykreci
Ja juz po 19 dniu shreda. Chwile odsapne i biore sie za 6w6p.
Ale tu juz bez cisnienia, ile zrobie tyle bedzie. Na serio zaczne ten program jak skoncze shreda.
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 14:15   #2327
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Zaczęłam dziś Ripped in 30 i ogólnie podoba mi się, ale powtarza się sporo ćwiczeń z 30 DS
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 19:59   #2328
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witam Dziewczęta po weekendzie i melduję 23 shreda Cardio z Circuit 3 level 3 mnie rozwala, nie daję rady, żeby nie zrobić przerwy ;/
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2013-03-18 o 20:37
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:04   #2329
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Melduje że wczoraj skończyłam Level 1 Shreda

Tylko że mam problem z kolanami chyba Po sobotnim treningu w niedziele bolały mnie dość mocno więc opuściłam sobie ćwiczenia, wczoraj już było ok więc zrobiłam Shreda, i ćwiczenia na boczki wg planu. Przy Shredzie oszczędzałam kolana przy wszystkich wykrokach i skłonach, było ok. Po ćwiczeniach nic mnie nie bolało, przy ćwiczeniach czasem coś leciutko zabolało ale bez tragedii.
No i w nocy jak wstawałam znowu czułam ból w kolanach Raz prawie go nie czuć, raz jest mocniej, nie wiem już co sie dzieje Ale jestem wściekła bo sie cieszyłam jak głupia z tych ćwiczeń, że robie coś dla siebie a tu bach, jak zwykle jakiś problem
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 11:09   #2330
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Melduje że wczoraj skończyłam Level 1 Shreda

Tylko że mam problem z kolanami chyba Po sobotnim treningu w niedziele bolały mnie dość mocno więc opuściłam sobie ćwiczenia, wczoraj już było ok więc zrobiłam Shreda, i ćwiczenia na boczki wg planu. Przy Shredzie oszczędzałam kolana przy wszystkich wykrokach i skłonach, było ok. Po ćwiczeniach nic mnie nie bolało, przy ćwiczeniach czasem coś leciutko zabolało ale bez tragedii.
No i w nocy jak wstawałam znowu czułam ból w kolanach Raz prawie go nie czuć, raz jest mocniej, nie wiem już co sie dzieje Ale jestem wściekła bo sie cieszyłam jak głupia z tych ćwiczeń, że robie coś dla siebie a tu bach, jak zwykle jakiś problem
Hej Blondynko
Ja dzisiaj skończyłam Level 1 Shreda Już nie mogę się doczekać jutra


A tak poza tym, to witam się z wami wszystkimi
Ćwiczyć zaczęłam dzięki dziewczynom z wątku dla blondynek, między innymi właśnie dzięki czekoladowoo. Na początku zaczęłam robić Skalpel z Ewą Ch. Później przeszłam na 30 Day Shred Jillian M. Dzisiaj właśnie zakończyłam Level 1. Łatwy to on nie był. Najgorsze dla mnie były ćwiczenia siłowe. Ale z każdym dniem było coraz lepiej. Niektóre powtórzenia robię nawet z Natalie Jutro ruszam z Levelem 2. Dodatkowo jeszcze ok 2/3 razy w tygodniu robię Skalpel lub ćwiczenia na pośladki i brzuch z Mel B. Dzisiaj może jeszcze spróbuję zacząć 6w6p. W sumie, to ćwiczę od 2 tygodni. Na początku zrobiłam pomiary swojego ciała. Gdy skończę cały Shred, pomierzę się znowu. Na razie to widzę, że brzuszek jest mniej wystający (pozostałość po ciąży ). No i oczywiście dzięki tym ćwiczeniom mam więcej energii
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:54   #2331
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej Blondynko
Ja dzisiaj skończyłam Level 1 Shreda Już nie mogę się doczekać jutra


A tak poza tym, to witam się z wami wszystkimi
Ćwiczyć zaczęłam dzięki dziewczynom z wątku dla blondynek, między innymi właśnie dzięki czekoladowoo. Na początku zaczęłam robić Skalpel z Ewą Ch. Później przeszłam na 30 Day Shred Jillian M. Dzisiaj właśnie zakończyłam Level 1. Łatwy to on nie był. Najgorsze dla mnie były ćwiczenia siłowe. Ale z każdym dniem było coraz lepiej. Niektóre powtórzenia robię nawet z Natalie Jutro ruszam z Levelem 2. Dodatkowo jeszcze ok 2/3 razy w tygodniu robię Skalpel lub ćwiczenia na pośladki i brzuch z Mel B. Dzisiaj może jeszcze spróbuję zacząć 6w6p. W sumie, to ćwiczę od 2 tygodni. Na początku zrobiłam pomiary swojego ciała. Gdy skończę cały Shred, pomierzę się znowu. Na razie to widzę, że brzuszek jest mniej wystający (pozostałość po ciąży ). No i oczywiście dzięki tym ćwiczeniom mam więcej energii
Hej Hej Ja level 2 zaczynam w czwartek i już nie mogę się doczekac, a jednocześnie się boję, bo podobno jest trudny A co to za cwiczenia 6w6p? Ja mierzę się co tydzień, żeby motywacja nie spadła, chociaż teraz i tak mi spada powoli...
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:43   #2332
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Hej Hej Ja level 2 zaczynam w czwartek i już nie mogę się doczekac, a jednocześnie się boję, bo podobno jest trudny A co to za cwiczenia 6w6p? Ja mierzę się co tydzień, żeby motywacja nie spadła, chociaż teraz i tak mi spada powoli...
e tam ja jestem po 2 dniu i wydaje się całkiem fajnie
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 14:03   #2333
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Hej Hej Ja level 2 zaczynam w czwartek i już nie mogę się doczekac, a jednocześnie się boję, bo podobno jest trudny A co to za cwiczenia 6w6p? Ja mierzę się co tydzień, żeby motywacja nie spadła, chociaż teraz i tak mi spada powoli...
To 6 weeks 6 pack z Jillian M. Skupia się głównie na mięśniach brzucha. Są dwa levele, każdy ćwiczy się po 3 tygodnie.
Dla mnie ten pierwszy był trudny. Zaczynałam go z zerową kondycją, więc może dlatego
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 14:45   #2334
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dla mnie ten pierwszy był trudny. Zaczynałam go z zerową kondycją, więc może dlatego
Hehe, dla mnie też. Właściwie to przez pierwsze dni levelu1 najgorsze było dla mnie cardio (może to przez te zakwasy w łydach) , siłowe jako tako, a przy cwiczeniach na brzuch odpoczywałam.Moja kondycja była mizerniutka, ale z Jill to się szybko zmienia.

Dziś za mną 25shred. Od poniedziałku startuję z czymś nowym. Planowo miało byc BR, ale chyba delikatnie to zmodyfikuję i wymieszam z BBX Hardcore. Dziś wypróbowałam 1hardcore'a i jestem zachwycona zarówno cwiczeniami, jak i prowadzącą. Zobaczymy, jeszcze kilka dni zostało na podjęcie decyzji
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:33   #2335
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
ile czasu przed treningiem pijecie wodę? Bo od kilku dni bierze mnie kolka i to chyb a od tego bo pije tak z 10 min przed
Hehe, właśnie minął 7 dzien <3
Ja piję przed, w trakcie i po, nie mam problemów z kolką, ale wiem, że picie w trakcie treningu lub krótko przed u wielu osób ją powoduje.

Za to mam kolkę przy Tiffoczkach, niezależnie od tego czy pije wodę, czy nie
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 17:08   #2336
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Za to mam kolkę przy Tiffoczkach, niezależnie od tego czy pije wodę, czy nie
Ja początkowo też cierpiałam na kolkę (głównie ok. 1:35 min Booty Shaking), ale wystarczy wtedy lekko zwolnić i ucisnąć bolące miejsce.
Kolki już mnie nie dotykają, bo mam lepszą kondycję (a Tiffoczki teraz są dla mnie b.lekkim ćwiczeniem).

Z literatury: Głównym powodem kolki jest przepona, która podczas wdechu się unosi a przyczepione do niej organy ciągną w dół. To powoduje ból, który nazywamy kolką.

Stąd wniosek,że jeśli będziemy mieli silniejsze mięśnie brzucha, to one będą trzymać w ryzach organy i będzie już ok.


U niektórych picie powoduje kolkę, ale to chyba marginalne przypadki

__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender

Edytowane przez werty
Czas edycji: 2013-03-19 o 17:09
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 17:59   #2337
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja mam pytanie do tych z Was które ćwiczyły Ripped in 30- dziewczyny co myślicie? bo ja dziś zrobiłam ot tak dla rozrywki 1 d 1 l i mam mieszane uczucia... niby lekki ale nie do końca bo nogi mi się po nim trzęsły jakie macie opinie,jak efekty?
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:52   #2338
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Miałam dzisiaj zacząć level 2 ale odpuszczam dzisiaj trening bo nie wiem co z tymi kolanami. Jak dłuzej leże czy siedze w jednej pozycji i próbuje wstać no to ból sie pojawia, nawet po 10 minutach czasem...
Jak chodze cały czas to jest ok ale jak już wchodze po schodach to boli znow
Nie wiem co sie dzieje, nigdy nie miałam problemu z kolanami
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:59   #2339
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj zacząć level 2 ale odpuszczam dzisiaj trening bo nie wiem co z tymi kolanami. Jak dłuzej leże czy siedze w jednej pozycji i próbuje wstać no to ból sie pojawia, nawet po 10 minutach czasem...
Jak chodze cały czas to jest ok ale jak już wchodze po schodach to boli znow
Nie wiem co sie dzieje, nigdy nie miałam problemu z kolanami
Może je przeciążyłaś po prostu. Masz jakąś maść na bóle pleców/nóg? Możesz posmarować, może coś zdziała. Ja mam Dip Rilif. Ona jest właśnie na takie bóle powysiłkowe. Mnie jak kiedyś łapały takie bóle w kolanach, to właśnie ona mi pomagała.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 19:00   #2340
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

czekoladowoo, może idź jak najszybciej do lekarza, bo to nie jest normalne. Może źle robiłaś jakieś cwiczenia i to dlatego??
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.