Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś? - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Ilu partnerów seksualnych miałaś do tej pory?
jeszcze nie miałam żadnego 807 14,69%
jednego 1 978 36,00%
dwóch 841 15,30%
trzech 517 9,41%
czterech 332 6,04%
pięciu 188 3,42%
sześciu 142 2,58%
powyżej sześciu 690 12,56%
Głosujący: 5495. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-21, 08:08   #1651
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Ktoś mi chyba na tym forum napisał że kiedyś też ludzie uprawiali wolny seks itp. Owszem ale nikt o tym wprost nie mówił i się tym nie chwalił.
Nie tylko mówili, ale i chwalili się. Nawet na naszym europejskim podwórku - poczytaj nieco o zwyczajach "dżentelmenów" z XIX wieku w Anglii czy wynajmowaniu żon jako prostytutek w nieszlacheckich warstwach społecznych.
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 18:45   #1652
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Nie słyszałem o takim "zwyczaju". Wiem że kiedyś w japoni jak mężczyzna miał kochankę to znaczyło że ma wysokie zarobki.
W każdym razie panowie ale o paniach ktòre się chwaliły swoją rozwiązłością nie słyszałem. Jedynie przyzwolenie jako takie miały prostytutki, bo traktowano to jako zawòd a panom hipokrytom jakoś to nie przeszkadzało. Ale jakby kobieta z wyższych sfer przyznała się do tego że lubi seks i ma chwile nowego kochanka została by z gòry wykluczona.

Dlatego uważam że w Katolickiej Polsce z całą stanowczością powinno się piętnować rozwiązłość seksualną obojętnie czy dotyczy mężczyzny czy kobiety. Powinno się promować instytucje rodziny, przywiązania i ogniska domowego. A ktoś kto lubi robić to niech robi ale się tym nie chwali i siedzi cicho. Są pewne tematu o ktòrych nie powinno się mòwić publicznie. Domyślam się że zaraz zostanę zbluzgany za tego posta ale wiem że jeszcze większość ludzi w polsce ma podobne zdanie, nawet tych "rozwiązłych".

Edytowane przez LonleyPaladin
Czas edycji: 2016-09-21 o 18:52
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 19:19   #1653
cukrzyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Nie słyszałem o takim "zwyczaju". Wiem że kiedyś w japoni jak mężczyzna miał kochankę to znaczyło że ma wysokie zarobki.
W każdym razie panowie ale o paniach ktòre się chwaliły swoją rozwiązłością nie słyszałem. Jedynie przyzwolenie jako takie miały prostytutki, bo traktowano to jako zawòd a panom hipokrytom jakoś to nie przeszkadzało. Ale jakby kobieta z wyższych sfer przyznała się do tego że lubi seks i ma chwile nowego kochanka została by z gòry wykluczona.

Dlatego uważam że w Katolickiej Polsce z całą stanowczością powinno się piętnować rozwiązłość seksualną obojętnie czy dotyczy mężczyzny czy kobiety. Powinno się promować instytucje rodziny, przywiązania i ogniska domowego. A ktoś kto lubi robić to niech robi ale się tym nie chwali i siedzi cicho. Są pewne tematu o ktòrych nie powinno się mòwić publicznie. Domyślam się że zaraz zostanę zbluzgany za tego posta ale wiem że jeszcze większość ludzi w polsce ma podobne zdanie, nawet tych "rozwiązłych".
Zgadzam się z tym w całości,a ci co to robią z kim popadnie niech leżą na kocu i czekają na okazje może HIV albo KIŁA lub co tam chcą
cukrzyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 19:58   #1654
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez cukrzyk1 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym w całości,a ci co to robią z kim popadnie niech leżą na kocu i czekają na okazje może HIV albo KIŁA lub co tam chcą
Cukrzyku drogi, czy Ty aby nie masz czasem problemu z tym, że Twoja żona wyszła z podobnego założenia i siedziała cicho?

Ja uważam, że ludzie powinni o tym mówić głośno, nawet takie trolle, jak pan powyżej, dzięki temu część kobiet uniknie bliższych kontaktów z kimś takim.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 13:51   #1655
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Cukrzyku drogi, czy Ty aby nie masz czasem problemu z tym, że Twoja żona wyszła z podobnego założenia i siedziała cicho?

Ja uważam, że ludzie powinni o tym mówić głośno, nawet takie trolle, jak pan powyżej, dzięki temu część kobiet uniknie bliższych kontaktów z kimś takim.
Owszem jeżeli partner pyta się o przeszłość seksualną to powinno się szczerze odpowiedzieć a nie kręcić i zaniżać wynikòw. Dzięki czemu takie osoby jak ja czy cukrzyk mogłyby uniknąć znajomości z kimś takim.
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 18:11   #1656
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Owszem jeżeli partner pyta się o przeszłość seksualną to powinno się szczerze odpowiedzieć a nie kręcić i zaniżać wynikòw. Dzięki czemu takie osoby jak ja czy cukrzyk mogłyby uniknąć znajomości z kimś takim.
Przykro mi, nikt nie ma obowiązku odpowiadania na takie pytania.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 20:14   #1657
cukrzyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Przykro mi, nikt nie ma obowiązku odpowiadania na takie pytania.
A może warto?
cukrzyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 23:12   #1658
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Nie słyszałem o takim "zwyczaju". Wiem że kiedyś w japoni jak mężczyzna miał kochankę to znaczyło że ma wysokie zarobki.
W każdym razie panowie ale o paniach ktòre się chwaliły swoją rozwiązłością nie słyszałem. Jedynie przyzwolenie jako takie miały prostytutki, bo traktowano to jako zawòd a panom hipokrytom jakoś to nie przeszkadzało. Ale jakby kobieta z wyższych sfer przyznała się do tego że lubi seks i ma chwile nowego kochanka została by z gòry wykluczona.

Dlatego uważam że w Katolickiej Polsce z całą stanowczością powinno się piętnować rozwiązłość seksualną obojętnie czy dotyczy mężczyzny czy kobiety. Powinno się promować instytucje rodziny, przywiązania i ogniska domowego. A ktoś kto lubi robić to niech robi ale się tym nie chwali i siedzi cicho. Są pewne tematu o ktòrych nie powinno się mòwić publicznie. Domyślam się że zaraz zostanę zbluzgany za tego posta ale wiem że jeszcze większość ludzi w polsce ma podobne zdanie, nawet tych "rozwiązłych".
Grrr. Rozmawiamy o zwyczajach jak dawniej było, a nie o pseudo religii panującej. Niestety tego nie uczą na lekcjach historii, a naprawdę warto poznać tą codzienną historię. Postrzeganie życia może się zmienić. A akurat życie seksualne i gospodarcze ludzi od pewnego czasu bywa spisywane i analizowane.
Wątpię jednak by za 300 lat będą dzieci uczyć w Polsce, iż kobiety uważało się za lekkich obyczajów, a panów za macho, jeśli mieli wielu partnerów. Już prędzej w podstawę programową wpiszą Smoleńsk czy wydarzenia typu Brexit... A szkoda. Poczytaj na temat, naprawdę wiele mitów może upaść. Brytyjskie zwyczaje są chyba jednym z lepiej opisanych.
Człowiek dochodzi do wniosku, że i w czasach największej pruderii, ludzie byli po prostu ludźmi i zawsze były osoby "wyłamujące się" z aktualnie akceptowanej liczby partnerów seksualnych.

Edytowane przez JoasiaHa
Czas edycji: 2016-09-22 o 23:23
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 07:57   #1659
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez cukrzyk1 Pokaż wiadomość
A może warto?
Warto to zakończyć znajomość po takim pytaniu.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 18:27   #1660
cukrzyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Cukrzyku drogi, czy Ty aby nie masz czasem problemu z tym, że Twoja żona wyszła z podobnego założenia i siedziała cicho?

Ja uważam, że ludzie powinni o tym mówić głośno, nawet takie trolle, jak pan powyżej, dzięki temu część kobiet uniknie bliższych kontaktów z kimś takim.
Ja Ją naprawdę Kocham i wiem że Ona mnie też Kocha pozatym mam nadzieje że czas zrobi swoje i odczuję większą ulgę 24l stażu nie da się ot tak wymazać skoro są dzieci[już dorosłe] no i Miłość do siebie. Zgadzam się z tym że powinno się o tym mówić ale niezbyt głośno bo gdy bm wiedział o tym wcześniej pewnie nie było by tego zwiąsku i Miłości.Piszę o tym dlatego aby dziewczyny zastanowiły się nad swoim zachowanie i czy warto tak ryzykować a może też stracić[być może] Miłość swego życia. Czy warto by było bez dzieci i Kochanego partnera z[wzajemnością].

Edytowane przez cukrzyk1
Czas edycji: 2016-09-23 o 18:32
cukrzyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 20:24   #1661
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez cukrzyk1 Pokaż wiadomość
Ja Ją naprawdę Kocham i wiem że Ona mnie też Kocha pozatym mam nadzieje że czas zrobi swoje i odczuję większą ulgę 24l stażu nie da się ot tak wymazać skoro są dzieci[już dorosłe] no i Miłość do siebie. Zgadzam się z tym że powinno się o tym mówić ale niezbyt głośno bo gdy bm wiedział o tym wcześniej pewnie nie było by tego zwiąsku i Miłości.Piszę o tym dlatego aby dziewczyny zastanowiły się nad swoim zachowanie i czy warto tak ryzykować a może też stracić[być może] Miłość swego życia. Czy warto by było bez dzieci i Kochanego partnera z[wzajemnością].

Twoja historia jest raczej przestrogą dla wszystkich, którzy wartość człowieka, również siebie samego, oceniają przez pryzmat genitaliów. Niepotrzebnie się martwisz o kobiety, nie każdy mężczyna ma takie samo patrzenie, jak Ty.

Edytowane przez 201705042038
Czas edycji: 2016-09-23 o 20:26
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 20:53   #1662
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez cukrzyk1 Pokaż wiadomość
Ja Ją naprawdę Kocham i wiem że Ona mnie też Kocha pozatym mam nadzieje że czas zrobi swoje i odczuję większą ulgę 24l stażu nie da się ot tak wymazać skoro są dzieci[już dorosłe] no i Miłość do siebie. Zgadzam się z tym że powinno się o tym mówić ale niezbyt głośno bo gdy bm wiedział o tym wcześniej pewnie nie było by tego zwiąsku i Miłości.Piszę o tym dlatego aby dziewczyny zastanowiły się nad swoim zachowanie i czy warto tak ryzykować a może też stracić[być może] Miłość swego życia. Czy warto by było bez dzieci i Kochanego partnera z[wzajemnością].
Ale zrozum gościu że jest mnóstwo facetów których mało obchodzi co ich partnerka robila w przeszłości.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Warto to zakończyć znajomość po takim pytaniu.
Po pytaniu o przeszłość seksualna?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 23:14   #1663
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Po pytaniu o przeszłość seksualna?
Jeśli zadaje je ktoś taki jak panowie tutaj, to da się wyczuć dlaczego i po co.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 00:31   #1664
OrdynatMichorowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Z centrum Polski każdy jak zerknie na mapę będzie wiedział.
Wiadomości: 491
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Tak sobie to czytam i choć mam ostatnio naprawdę mało czasu postaram się odpowiedzieć.Cukrzyki stary Jesteś moim prawie rówieśnikiem(lada chwila 45) a coś tam Cie cały czas dusi?Nie warto chłopie dorobisz się zawału pomyśl o przyjemniejszych sprawach,olej to i zajmij się sobą swoimi pasjami,hobby,marzeniami. Po co drążyć temat w takim wieku?Ja od pół roku wiodę spokojne życie i nawet nie zdążyłem i nie chce pytać bo jeszcze bym się przewrócił
Wiem,że ona chce abym wydusił z siebie dwa słowa ale .....niech sobie trochę poczeka,mimo to dobrze mi z nią i jej nawet rzekłbym naszą córą(choć nie moją).Ale ja aż tak wylewny nie jestem niech ma te nutę niepewności zanim się dowie.
LonleyPaladin masz 26 lat i rozumiem to,że chciałbyś czystą dziewczynę no i spoko tak trzymaj.Jeśli chcesz takiej naprawdę to musisz mieć jaja bo wykluczyć te już puknięte to chyba trzeba zapytać na pierwszej randce.Oszczędzasz sobie stresów i zawodu no i czasu rzecz jasna?czyż nie?Masz taką odwagę?Jeśli tak nie czytaj dalejAle młodzieńcze każdy kij ma dwa końce i każdy medal dwie strony.
Jeśli nie masz takiej odwagi to przypuśćmy poznajesz fajną dziewczynę,mądrą,uśmiechn iętą,pełną życie z którą nigdy się nie nudzisz,nigdy nie nawala, nie przystawia Ci rogów itd.Jesteś z nią pół roku,rok powstaje uczucie w obie strony,ona patrzy w Ciebie jak w obrazek i nagle pytasz a ile miałaś facetów?
A ona odpowiada trzech.I co uciekasz jak tchórz?chociaż dogadujecie się znakomicie
nadajecie na tych samych falach,nigdy nic złego od niej nie zaznałeś.Powiedz mi uciekniesz?Ja Ci odpowiem spiepszysz życie sobie ale również jej.I to nie gra komputerowa tu nic nie da się cofnąć tu nie ma zapisów bo to życie.Abyś kiedyś za lat naście nie żałował.Pozdrawiam
PS Cioci Stewardesy to nawet nie czytaj bije z niej mega obiektywizm

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jeśli zadaje je ktoś taki jak panowie tutaj, to da się wyczuć dlaczego i po co.
Ja w kwestii formalnej masz pod nikiem napisane"królowa loda" a powinno być"lodu"chyba.Jesteś w dziele sex i tak mi się skojarzyło.
Przepraszam jeśli poczułaś się dotknięta
__________________
Idę swoją drogą łapię od życia więcej,idę swoją drogą łapię marzenia za ręce,idę swoją nie tracę ani chwili,pozory mylą serce się nie myli
"Sachiel"
OrdynatMichorowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 07:21   #1665
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

ale zrobiliście obrzydlistwo z tego wątku

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jeśli zadaje je ktoś taki jak panowie tutaj, to da się wyczuć dlaczego i po co.
Aaa, to to tak.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 08:21   #1666
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez OrdynatMichorowski Pokaż wiadomość
Ja w kwestii formalnej masz pod nikiem napisane"królowa loda" a powinno być"lodu"chyba.Jesteś w dziele sex i tak mi się skojarzyło.
Przepraszam jeśli poczułaś się dotknięta
no shit Sherlock xD
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 08:34   #1667
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez OrdynatMichorowski Pokaż wiadomość
Tak sobie to czytam i choć mam ostatnio naprawdę mało czasu postaram się odpowiedzieć.Cukrzyki stary Jesteś moim prawie rówieśnikiem(lada chwila 45) a coś tam Cie cały czas dusi?Nie warto chłopie dorobisz się zawału pomyśl o przyjemniejszych sprawach,olej to i zajmij się sobą swoimi pasjami,hobby,marzeniami. Po co drążyć temat w takim wieku?Ja od pół roku wiodę spokojne życie i nawet nie zdążyłem i nie chce pytać bo jeszcze bym się przewrócił
Wiem,że ona chce abym wydusił z siebie dwa słowa ale .....niech sobie trochę poczeka,mimo to dobrze mi z nią i jej nawet rzekłbym naszą córą(choć nie moją).Ale ja aż tak wylewny nie jestem niech ma te nutę niepewności zanim się dowie.
LonleyPaladin masz 26 lat i rozumiem to,że chciałbyś czystą dziewczynę no i spoko tak trzymaj.Jeśli chcesz takiej naprawdę to musisz mieć jaja bo wykluczyć te już puknięte to chyba trzeba zapytać na pierwszej randce.Oszczędzasz sobie stresów i zawodu no i czasu rzecz jasna?czyż nie?Masz taką odwagę?Jeśli tak nie czytaj dalejAle młodzieńcze każdy kij ma dwa końce i każdy medal dwie strony.
Jeśli nie masz takiej odwagi to przypuśćmy poznajesz fajną dziewczynę,mądrą,uśmiechn iętą,pełną życie z którą nigdy się nie nudzisz,nigdy nie nawala, nie przystawia Ci rogów itd.Jesteś z nią pół roku,rok powstaje uczucie w obie strony,ona patrzy w Ciebie jak w obrazek i nagle pytasz a ile miałaś facetów?
A ona odpowiada trzech.I co uciekasz jak tchórz?chociaż dogadujecie się znakomicie
nadajecie na tych samych falach,nigdy nic złego od niej nie zaznałeś.Powiedz mi uciekniesz?Ja Ci odpowiem spiepszysz życie sobie ale również jej.I to nie gra komputerowa tu nic nie da się cofnąć tu nie ma zapisów bo to życie.Abyś kiedyś za lat naście nie żałował.Pozdrawiam
PS Cioci Stewardesy to nawet nie czytaj bije z niej mega obiektywizm

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------



Ja w kwestii formalnej masz pod nikiem napisane"królowa loda" a powinno być"lodu"chyba.Jesteś w dziele sex i tak mi się skojarzyło.
Przepraszam jeśli poczułaś się dotknięta
Nie miałem zamiaru wracać do tego wątku ale pomimo tego że wyłączyłem wszystkie powiadomienia dalej mi na poczte przychodzi subskrybcja.
Pytasz się co bym zrobił jakbym się dowiedział o tym. Najpewniej zostawił i później już szukał bez tego kryterium. A jeżeli czułbym coś więcej (kochać to za dużo powiedziane) i zależało by w jakimś stopniu na tej osobie to poszedł bym kilka razy do prostytutki żeby zobaczyć jak to jest z inną kobietą. Bo jeżeli mam być z tylko z jedną kobietą całe życie to albo z dziewicą albo wogòle. A jakby dziewczyna powiedziała że miała 6 czy więcej to nawet nie zastanawiałbym się przez chwile. I zadawałbym sobie pytanie gdzie popełniłem błąd.
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 08:46   #1668
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Aaa, to to tak.
Ale pomijając to, to ja nadal nie wiem po co się zadaje to pytanie, jeśli ta liczba i tak niby nie ma znaczenia. Po co?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 10:05   #1669
meflina
Zadomowienie
 
Avatar meflina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 914
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Nie miałem zamiaru wracać do tego wątku ale pomimo tego że wyłączyłem wszystkie powiadomienia dalej mi na poczte przychodzi subskrybcja.
Pytasz się co bym zrobił jakbym się dowiedział o tym. Najpewniej zostawił i później już szukał bez tego kryterium. A jeżeli czułbym coś więcej (kochać to za dużo powiedziane) i zależało by w jakimś stopniu na tej osobie to poszedł bym kilka razy do prostytutki żeby zobaczyć jak to jest z inną kobietą. Bo jeżeli mam być z tylko z jedną kobietą całe życie to albo z dziewicą albo wogòle. A jakby dziewczyna powiedziała że miała 6 czy więcej to nawet nie zastanawiałbym się przez chwile. I zadawałbym sobie pytanie gdzie popełniłem błąd.
__________________
odchudzanie
72 68 67 66 65 60...57 56 55 54 53 52 50



'Być kobietą to strasznie trudne zajęcie,
bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-24, 11:07   #1670
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Nie miałem zamiaru wracać do tego wątku ale pomimo tego że wyłączyłem wszystkie powiadomienia dalej mi na poczte przychodzi subskrybcja.
Pytasz się co bym zrobił jakbym się dowiedział o tym. Najpewniej zostawił i później już szukał bez tego kryterium. A jeżeli czułbym coś więcej (kochać to za dużo powiedziane) i zależało by w jakimś stopniu na tej osobie to poszedł bym kilka razy do prostytutki żeby zobaczyć jak to jest z inną kobietą. Bo jeżeli mam być z tylko z jedną kobietą całe życie to albo z dziewicą albo wogòle. A jakby dziewczyna powiedziała że miała 6 czy więcej to nawet nie zastanawiałbym się przez chwile. I zadawałbym sobie pytanie gdzie popełniłem błąd.
Zostań sam. Żadnej kobiecie nie życzyłabym takiego osobnika jak Ty.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 12:04   #1671
OrdynatMichorowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Z centrum Polski każdy jak zerknie na mapę będzie wiedział.
Wiadomości: 491
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Nie miałem zamiaru wracać do tego wątku ale pomimo tego że wyłączyłem wszystkie powiadomienia dalej mi na poczte przychodzi subskrybcja.
Pytasz się co bym zrobił jakbym się dowiedział o tym. Najpewniej zostawił i później już szukał bez tego kryterium. A jeżeli czułbym coś więcej (kochać to za dużo powiedziane) i zależało by w jakimś stopniu na tej osobie to poszedł bym kilka razy do prostytutki żeby zobaczyć jak to jest z inną kobietą. Bo jeżeli mam być z tylko z jedną kobietą całe życie to albo z dziewicą albo wogòle. A jakby dziewczyna powiedziała że miała 6 czy więcej to nawet nie zastanawiałbym się przez chwile. I zadawałbym sobie pytanie gdzie popełniłem błąd.
Masz jaja ja bym pękł.Mimo to fajnego życia Ci życzę i oby się udało.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale pomijając to, to ja nadal nie wiem po co się zadaje to pytanie, jeśli ta liczba i tak niby nie ma znaczenia. Po co?
Posłuchaj jeśli szukam do zabawy kogoś no to musiałbym być chory na głowę żeby pytać.Jeśli z kimś chce dzielić swoje życie nie powinno być tajemnic i to Wy pytacie nas znacznie częściej o przeszłość nie tylko tę seksualną.A po co Wam ta wiedza,że się zapytam?Skoro to takie nieważne.?
__________________
Idę swoją drogą łapię od życia więcej,idę swoją drogą łapię marzenia za ręce,idę swoją nie tracę ani chwili,pozory mylą serce się nie myli
"Sachiel"

Edytowane przez OrdynatMichorowski
Czas edycji: 2016-09-24 o 12:13
OrdynatMichorowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 14:15   #1672
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Zostań sam. Żadnej kobiecie nie życzyłabym takiego osobnika jak Ty.
Spokojnie. Może trafi mu się jakaś księżniczka, która potem dowie się o tym, że to z miłości do niej pognał do tych prostytutek - i ona będzie go darzyć miłością tak wielką, że go nie zostawi, tylko przeleci mu ojca, braci i kuzynów, żeby się dowiedzieć, czy to u nich rodzinne.
Potem albo zmądrzeją, albo dalej będą się bawić jak idioci. Każdy ma swoje love story...
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 16:20   #1673
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez OrdynatMichorowski Pokaż wiadomość
Masz jaja ja bym pękł.Mimo to fajnego życia Ci życzę i oby się udało.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



Posłuchaj jeśli szukam do zabawy kogoś no to musiałbym być chory na głowę żeby pytać.Jeśli z kimś chce dzielić swoje życie nie powinno być tajemnic i to Wy pytacie nas znacznie częściej o przeszłość nie tylko tę seksualną.A po co Wam ta wiedza,że się zapytam?Skoro to takie nieważne.?
Otòż to, właśnie to one pierwsze pytają o związki. I co ma powiedzmy 30 letni prawiczek odpowiedzieć
Tak samo jak rozmiar ma znaczenie to przeszłość partnera też. Mnie nie obchodzi co kto robi, ilu miał partneròw jeśli jest to obca osoba bądzi znajomy, kolega. Ale jeżeli już się wchodzi w relacje partnerską z kimś, nie przelotny numerek tylko normalny związek wybaczcie ale to ważna informacja. Bo co innego 2 a co innego 10 partneròw. Trzeba znać życie seksualne partnera bo jego historia rzutuje na nas i może kiedyś nieprzyjemnie nas zaskoczyć. Jak się dowiemy od osòb trzecich jaka nasza żona, matka naszych dzieci była łatwa. Czego nie życze nikomu.
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 17:19   #1674
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale pomijając to, to ja nadal nie wiem po co się zadaje to pytanie, jeśli ta liczba i tak niby nie ma znaczenia. Po co?
Tak jak nie ma znaczenia czy pierwszy raz ktoś się zakochał w przedszkolu czy podstawówce, ale pytam, bo chcę wiedzieć jak najwięcej o tej osobie i jak najlepiej poznać.
Zresztą liczba jako liczba nie ma znaczenia, ale ma znaczenie w jaki sposób ktoś mówi o poprzednich partnerach seksualnych.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

LonelyPaladin co to znaczy że kobieta jest "łatwa"? Jaka to kobieta?
Czy facet też może być "łatwy"?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 17:28   #1675
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Ten co na "dziwki "by poszedł to niby jest ok -to tak jakby spać z połową miasta ale kobieta, która miała kilku partnerów jest łatwa i puszczalska.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 19:26   #1676
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Trzeba znać życie seksualne partnera bo jego historia rzutuje na nas i może kiedyś nieprzyjemnie nas zaskoczyć. Jak się dowiemy od osòb trzecich jaka nasza żona, matka naszych dzieci była łatwa. Czego nie życze nikomu.
Oesu, chłopie, ale masz problem... przestań się zadawać ze skończonymi burakami rozmiłowanymi w plotkach i zaglądaniu komuś do łóżek i tyle.

Ja rozumiem, ale żeby dobierać sobie partnera kierując się tym, co ludzie powiedzą, to żal nad żale.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 21:33   #1677
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Ten co na "dziwki "by poszedł to niby jest ok -to tak jakby spać z połową miasta ale kobieta, która miała kilku partnerów jest łatwa i puszczalska.
Hah. Czyli jednak przychylasz się do ich teorii, że ilość ma znaczenie. To piękne.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 21:53   #1678
cukrzyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Skończmy tę licytację[za i przeciw] wróćmy do meritum ilu partnerów .Z drugiej strony lepiej czytać niż brać w tym udział.Zdrówka życzę.
cukrzyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 23:56   #1679
mamuska_1979
Przyczajenie
 
Avatar mamuska_1979
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 23
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Około 30
mamuska_1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 00:36   #1680
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Hah. Czyli jednak przychylasz się do ich teorii, że ilość ma znaczenie. To piękne.
A niby gdzie to napisałam, że ilość ma znaczenie?

Tylko stwierdzam jego hipokryzję. Jemu wolno zaliczać prostytutki a ona ma mieć max 2 partnerów lub być święta.

Mnie przeszłość Tż nie interesuje. Miał 3 dziewczyny przede mną ale jak miały na imię to tego nie wiem.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 11:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.