Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-11, 18:14   #181
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sotal Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze,że dzisiaj rano z pochwy jednorazowo poleciała mi krew. Co to mogło być?

Wszystko, ale na pewno nie ciąża
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 19:34   #182
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Uprawialiśmy seks w prezerwatywie, w pewnym momencie (parę minut przed wytryskiem) zsunęła się i została głęboko we mnie. Po wyjęciu jej z pochwy, nie było w niej w ogóle spermy. Dodatkowo, byłam wtedy dwa dni przed owulacją. Jakie jest ryzyko ciąży?

Jeśli doszło do wytrysku wewnątrz pochwy to prawdopodobieństwo ciąży jest wysokie, dwa dni przed owulacją są już dni płodne.
__________________
22.04.2017
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 19:46   #183
Aleksandra23087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Czy to możliwe ze to ciąża ? Bardzo proszę o pomoc

Witam mam 18 lat i chciałam bardzo prosić o pomoc bardziej doświadczone kobiety otóż od roku zażywam tabletki antykoncepcyjne pierwsze moje tabletki to były yasmin później zdecydowałam się na ich zmianę i teraz jestem przy 6 paczce tabletek belara

Ale przychodząc do sedna od jakiś 4 tygodni kocham się z moim chłopakiem w prawdzie nie codziennie ale często tabletki zażywam codziennie i nie zdażyło mi się ich nigdy zapomnieć godzinę 20 która została wyznaczona i zawsze staram się wziąć punktualnie mimo ze przyznam nie zawsze mam jak ale tabletka nigdy nie została zapomniana

Do tej pory kochaliśmy się bez końca we mnie ale jednego dnia postanowiliśmy spróbować i mój partner doszedł we mnie

W sobotę dokładnie 7 lipca byłam na imprezie rodzinnej niestety strulam się jedzeniem :/ i dostałam biegunki koło godziny 24:30 jak mówię tabletka została zażyta o 20

Następnego dnia z partnerem kochaliśmy się 8 lipca (niedziela )

A w poniedziałek już miał zacząć mi się okres

Którego nie mam do tej pory ... 0 objawów typu ból brzucha jak zawsze miałam a dziś już 11 lipca (środa ) od poniedziałku jestem totalnie w nerwach takich ze ledwo co umiem spać i jeść

Dodatkowo nie wiem czy ze stresu śle jest mi niedobrze ,czekając na okres dziś 11 lipca dostałam rano dziwnego plamienia brązowo czerwonego o godzinie 11 rano ale było to krwawienie jednorazowe przy którym bolał mnie chwilowo brzuch oraz kręgosłup

A Okresu nadal nie widać .. wszytki ustąpiło .. boje się ze jestem w ciąży

Staram się jak mogę dbam abym brała tabletki regularnie a tu takie coś .. czy jest możliwość ze może być to krwawienie implantacyjne ? Ze wcześniejszego stosunku np ?

Bardzo proszę was o pomoc jestem za młoda na dziecko

A stres tylko pogarsza sprawę
Aleksandra23087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 10:24   #184
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Jeżeli regularnie i zgodnie z zaleceniami bierzesz tabletki to nie widzę powodu do paniki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We love you, Arsenal, we do!
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 10:47   #185
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy to możliwe ze to ciąża ? Bardzo proszę o pomoc

Moim zdaniem nie jesteś w ciąży. W tej fazie cyklu kilka dni przed okresem nawet bez antykoncepcji powinnaś być bezpłodna. Poza tym w ciągu 4h tabletka powinna się jako tako wchłonąć, a nawet jeśli nie to przeoczenie jednej przy regularnym braniu nie wiąże się z dużym ryzykiem. To plamienia wygląda na początek okresu, a jego nietypowy przebieg może być spowodowany stresem albo chorobą. Wypij kieliszek wina i weź ciepłą kąpiel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 10:56   #186
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez xKapela Pokaż wiadomość
Hej.

Zapędziliśmy się nieco z facetem, a niestety nie mieliśmy przy sobie gumek.

Czy istnieje duża szansa na zajście w ciążę, jeśli facet wyciągnął penisa przed wytryskiem (dokończył sam po wyciągnięciu), porządnie go wytarł i po +/- 10 minutach ponownie włożył? Dodam, że moje cykle trwają 30 dni, a jestem w 31 dniu cyklu. Stosunek mieliśmy w 27 dniu cyklu.

Pozdrawiam
Możliwość ciąży wątpliwa, bo powinnaś już wtedy być po owulacji i bezpłodna, ale na przyszłość nie ryzykowałabym z ponownym stosunkiem przerywanym zaraz po pierwszym. W ogóle polecam jakąś pewniejszą metodę zapobiegania ciąży
Cytat:
Napisane przez sotal Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ostatnio miałam swój pierwszy raz z ukochanym. Był to stosunek przerywany i do niczego "w srodku nie doszlo". Od kilku miesięcy biorę regularnie tabletki antykoncepcyjne, Ale mimo to strasznie boję się być w ciąży. Jestem okropna panikara. Co o tym sądzicie?
Jeżeli bierzesz regularnie tabletki antykoncepcyjne i nie było wytrysku wewnątrz pochwy to prawdopodobieństwo ciąży wynosi okrągłe zero.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 12:03   #187
sotal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;84783526]Możliwość ciąży wątpliwa, bo powinnaś już wtedy być po owulacji i bezpłodna, ale na przyszłość nie ryzykowałabym z ponownym stosunkiem przerywanym zaraz po pierwszym. W ogóle polecam jakąś pewniejszą metodę zapobiegania ciąży Jeżeli bierzesz regularnie tabletki antykoncepcyjne i nie było wytrysku wewnątrz pochwy to prawdopodobieństwo ciąży wynosi okrągłe zero.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Czy warto jednak zrobić test ciążowy? Jestem straszną panikarą i bardzo się stresuje..
sotal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-12, 12:16   #188
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sotal Pokaż wiadomość
Czy warto jednak zrobić test ciążowy? Jestem straszną panikarą i bardzo się stresuje..
Nie warto. Ale jeśli ma Cię to uspokoić, to zrób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 12:29   #189
sotal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

A czy silny stres i strach przed byciem w ciąży może spowodować silne bóle brzucha i żołądka?
sotal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 13:10   #190
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sotal Pokaż wiadomość
A czy silny stres i strach przed byciem w ciąży może spowodować silne bóle brzucha i żołądka?
Tak. Możesz też mieć jakiś inny problem gastryczny, który jednocześnie wpłynął na przesunięcie okresu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 08:09   #191
czarna_mara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

W sobotę miałam bóle brzucha i lekką biegunkę, z przerwami od 17 do 23; pod koniec dnia była łagodniejsza. Tabletkę przyjęłam jak zwykle o 20, była to 8. z blistra Jeanine. Dopiero teraz wpadło mi do głowy, że mogła się nie wchłonąć... Niestety już za późno na wzięcie dwóch na raz (wczoraj wzięłam jedną o zwykłej porze, czyli 24 godziny po tamtej). Od kilku lat przyjmuję i nigdy nie zapomniałam o przyjęciu.

Widzę się z chłopakiem w tym tygodniu, czy powinnam stosować dodatkowo prezerwatywę? Zastanawiam się czy przyjmować dwa kolejne tygodnie normalnie, nie robić 7 dniowej przerwy po opakowaniu, czy może przestać, czekać na krwawienie i wtedy przyjąć kolejną... Ginekologa mam dopiero na następny poniedziałek i zapytam co dalej.

A może za bardzo schizuję i jedna tabletka być może nie wchłonięta w 100% ciąży mi nie zrobi...
czarna_mara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 08:18   #192
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez xKapela Pokaż wiadomość
Hej.

Zapędziliśmy się nieco z facetem, a niestety nie mieliśmy przy sobie gumek.

Czy istnieje duża szansa na zajście w ciążę, jeśli facet wyciągnął penisa przed wytryskiem (dokończył sam po wyciągnięciu), porządnie go wytarł i po +/- 10 minutach ponownie włożył? Dodam, że moje cykle trwają 30 dni, a jestem w 31 dniu cyklu. Stosunek mieliśmy w 27 dniu cyklu.

Pozdrawiam
Tak, sa duze.
Chyba cewki nie wyszorowal?

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna_mara Pokaż wiadomość
W sobotę miałam bóle brzucha i lekką biegunkę, z przerwami od 17 do 23; pod koniec dnia była łagodniejsza. Tabletkę przyjęłam jak zwykle o 20, była to 8. z blistra Jeanine. Dopiero teraz wpadło mi do głowy, że mogła się nie wchłonąć... Niestety już za późno na wzięcie dwóch na raz (wczoraj wzięłam jedną o zwykłej porze, czyli 24 godziny po tamtej). Od kilku lat przyjmuję i nigdy nie zapomniałam o przyjęciu.

Widzę się z chłopakiem w tym tygodniu, czy powinnam stosować dodatkowo prezerwatywę? Zastanawiam się czy przyjmować dwa kolejne tygodnie normalnie, nie robić 7 dniowej przerwy po opakowaniu, czy może przestać, czekać na krwawienie i wtedy przyjąć kolejną... Ginekologa mam dopiero na następny poniedziałek i zapytam co dalej.

A może za bardzo schizuję i jedna tabletka być może nie wchłonięta w 100% ciąży mi nie zrobi...
Polacz opakowania i stosuj przez tydzien dodatkowe zabezpieczenie
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 10:09   #193
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez czarna_mara Pokaż wiadomość
W sobotę miałam bóle brzucha i lekką biegunkę, z przerwami od 17 do 23; pod koniec dnia była łagodniejsza. Tabletkę przyjęłam jak zwykle o 20, była to 8. z blistra Jeanine. Dopiero teraz wpadło mi do głowy, że mogła się nie wchłonąć... Niestety już za późno na wzięcie dwóch na raz (wczoraj wzięłam jedną o zwykłej porze, czyli 24 godziny po tamtej). Od kilku lat przyjmuję i nigdy nie zapomniałam o przyjęciu.

Widzę się z chłopakiem w tym tygodniu, czy powinnam stosować dodatkowo prezerwatywę? Zastanawiam się czy przyjmować dwa kolejne tygodnie normalnie, nie robić 7 dniowej przerwy po opakowaniu, czy może przestać, czekać na krwawienie i wtedy przyjąć kolejną... Ginekologa mam dopiero na następny poniedziałek i zapytam co dalej.

A może za bardzo schizuję i jedna tabletka być może nie wchłonięta w 100% ciąży mi nie zrobi...
Według mnie tabletka się wchlonela. Producent ma na myśli ostrą biegunkę, trwającą kilka dni. Jeśli pod koniec dnia już się lepiej czułaś, to tabletka się wchłonęła.

Dla własnego komfortu możesz się dodatkowo zabezpieczać przez tydzień, ale nie jest to konieczne według mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 00:35   #194
julia420420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej,
3 dni temu zaczęłam po raz pierwszy brac tabletki ant (orlifique). Trzeciego dnia, po zażyciu tabletki po raz 3 o tej samej porze (20.00) po około 1,5h doszło do stosunku bez zadnego innego zabezpieczenia, lecz mój chłopak nie skonczyl we mnie. Dodam, ze około 20:30 czyli 30 min po wzięciu tabletki piliśmy dosc duża ilość alkoholu lecz bez żadnych konsekwencji (np. wymioty). Czy jest jakaś możliwość abyśmy wpadli? Czy to mozliwe ze jakaś tabletka się nie przyjęła?

Z gory dziekuje !!
julia420420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 05:44   #195
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez julia420420 Pokaż wiadomość
Hej,
3 dni temu zaczęłam po raz pierwszy brac tabletki ant (orlifique). Trzeciego dnia, po zażyciu tabletki po raz 3 o tej samej porze (20.00) po około 1,5h doszło do stosunku bez zadnego innego zabezpieczenia, lecz mój chłopak nie skonczyl we mnie. Dodam, ze około 20:30 czyli 30 min po wzięciu tabletki piliśmy dosc duża ilość alkoholu lecz bez żadnych konsekwencji (np. wymioty). Czy jest jakaś możliwość abyśmy wpadli? Czy to mozliwe ze jakaś tabletka się nie przyjęła?

Z gory dziekuje !!
Jesli nie mialas biegunki i wymiotow to sie przyjela. Jestes zabezpieczona od pierwszej tabletki
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 17:30   #196
chocolatte25
Raczkowanie
 
Avatar chocolatte25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziewczyny, wariuje totalnie a dorosła baba ze mnie... 5 dni temu był stosunek, okazało sie, ze gumka nam pękła ale finału nie było. W tym stresie o tabletce 72 w ogole nie pomyślałam i teraz żałuje...Wg kalendarzyka to byl dzień owulacji. Wiem, ze takie wyliczenia nie są wiarygodne, wydaje mi się,że dni płodne skończyły mi sie wcześniej, nie miałam już typowego śluzu plodnego tylko gesty, lepki i nieprzejrzysty. Od tamtego czasu mam bóle w dole brzucha i pleców, tak jak na @, jestem rozdrażniona. Do okresu jeszcze niby 10 dni... czy tak szybko miałabym jakieś objawy ciąży? Czy w ogóle to jest realne, ciaza bez wytrysku?
chocolatte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 14:56   #197
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez chocolatte25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wariuje totalnie a dorosła baba ze mnie... 5 dni temu był stosunek, okazało sie, ze gumka nam pękła ale finału nie było. W tym stresie o tabletce 72 w ogole nie pomyślałam i teraz żałuje...Wg kalendarzyka to byl dzień owulacji. Wiem, ze takie wyliczenia nie są wiarygodne, wydaje mi się,że dni płodne skończyły mi sie wcześniej, nie miałam już typowego śluzu plodnego tylko gesty, lepki i nieprzejrzysty. Od tamtego czasu mam bóle w dole brzucha i pleców, tak jak na @, jestem rozdrażniona. Do okresu jeszcze niby 10 dni... czy tak szybko miałabym jakieś objawy ciąży? Czy w ogóle to jest realne, ciaza bez wytrysku?
1) Bez wytrysku szanse w zasadzie żadne.
2) Pięć dni po stosunku to stres, a nie objawy ciąży. Na tym etapie najpewniej nie doszłoby jeszcze do implantacji zarodka, a dopiero po niej produkowane są hormony, które mogą wywołać objawy.
3) Dla pewności możesz zrobić test ciążowy albo badanie beta-hcg z krwi (w razie gdyby negatywny test Cię nie przekonywał i miałabyś niepotrzebnie kupować ich kilka ), ale zaczekaj z tym przynajmniej do spodziewanego terminu okresu.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 15:04   #198
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;84783526]Możliwość ciąży wątpliwa, bo powinnaś już wtedy być po owulacji i bezpłodna, ale na przyszłość nie ryzykowałabym z ponownym stosunkiem przerywanym zaraz po pierwszym. W ogóle polecam jakąś pewniejszą metodę zapobiegania ciąży Jeżeli bierzesz regularnie tabletki antykoncepcyjne i nie było wytrysku wewnątrz pochwy to prawdopodobieństwo ciąży wynosi okrągłe zero.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jeżeli zażywa tabletki to nie ma owulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 18:48   #199
julia420420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziewczyny,
Czy tabletki na pewno się wchłaniają dobrze jesli odczuwam ich wpływ na samopoczucie dopiero od jakiejś 5 tabletki?
Pytam, gdyż doszło do stosunku przy 3 tabletce, a tabletki które zażywam sa pierwszymi w moim zyciu.
julia420420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-19, 19:17   #200
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez julia420420 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Czy tabletki na pewno się wchłaniają dobrze jesli odczuwam ich wpływ na samopoczucie dopiero od jakiejś 5 tabletki?
Pytam, gdyż doszło do stosunku przy 3 tabletce, a tabletki które zażywam sa pierwszymi w moim zyciu.

Jeżeli przyjęłaś 1 tabletkę pierwszego dnia okresu to wszystko w porządku.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 10:51   #201
chocolatte25
Raczkowanie
 
Avatar chocolatte25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
1) Bez wytrysku szanse w zasadzie żadne.
2) Pięć dni po stosunku to stres, a nie objawy ciąży. Na tym etapie najpewniej nie doszłoby jeszcze do implantacji zarodka, a dopiero po niej produkowane są hormony, które mogą wywołać objawy.
3) Dla pewności możesz zrobić test ciążowy albo badanie beta-hcg z krwi (w razie gdyby negatywny test Cię nie przekonywał i miałabyś niepotrzebnie kupować ich kilka ), ale zaczekaj z tym przynajmniej do spodziewanego terminu okresu.
Dzięki za pocieszenie! Dalej pobolewa jak na okres, do tego już doszedł typowy humor, czyli wkurzenie na cały świat. Więc chyba dziecka nie będzie. Ale nauczka jest - w końcu czas wybrać się po tabletki anty.
chocolatte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 15:02   #202
agnieszja666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Wczoraj mój partner skończył w moich ustach. Przełknęłam. Pocałowaliśmy się, po czym wypiłam parę łuków herbaty i poszłam do łazienki na około 15 minut. Gdy Wróciłam, mój partner znowu mnie pocalowal, następnie przeszedł do zadowolenia mnie oralnie. Gdy byłam w łazience, on zapalił i zjadł, ale i tak mnie pocałował, podczas gdy ja nie jadłam i nie piłam nic oprócz tej herbaty. Czy jest możliwość że jakieś plemniki ostały się w jego ustach i dostały się do mojej pochwy? Mam dni płodne.
agnieszja666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 15:24   #203
agnieszja666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Exclamation ZAPŁODNIENIE ustami

Wczoraj mój partner skończył w moich ustach. Przełknęłam. Pocałowaliśmy się, po czym wypiłam parę łyków herbaty i poszłam do łazienki na około 15 minut. Gdy wróciłam, mój partner znowu mnie pocalowal, następnie przeszedł do zadowolenia mnie oralnie. Gdy byłam w łazience, on zapalił i zjadł, ale i tak mnie potem pocałował, podczas gdy ja nie jadłam i nie piłam nic oprócz tej herbaty. Czy jest możliwe, abym była w ciąży? Miałam dni płodne. Po jakim czasie plemniki umarłyby w ustach?
agnieszja666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 15:27   #204
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieszja666 Pokaż wiadomość
Wczoraj mój partner skończył w moich ustach. Przełknęłam. Pocałowaliśmy się, po czym wypiłam parę łuków herbaty i poszłam do łazienki na około 15 minut. Gdy Wróciłam, mój partner znowu mnie pocalowal, następnie przeszedł do zadowolenia mnie oralnie. Gdy byłam w łazience, on zapalił i zjadł, ale i tak mnie pocałował, podczas gdy ja nie jadłam i nie piłam nic oprócz tej herbaty. Czy jest możliwość że jakieś plemniki ostały się w jego ustach i dostały się do mojej pochwy? Mam dni płodne.
Nie, nie ma takiej możliwości...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 19:05   #205
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Nie ma, czy ty właściwie wiesz skąd się biorą dzieci?
I nie, magiczne zapylenie muśnięciem języka w tych okolicach nie sprawi, ze za 9 miesięcy będziesz bawić się w pieluchach
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 22:03   #206
julia420420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziewczyny
Jesli dostałam biegunki po przyjęciu 9 tabletki antykoncepcyjnej i wzięłam kolejna dla pewności. To co dalej? Biore tabletki dalej o tej samej porze każdego następnego dnia i po prostu kończę opakowanie dzien wcześniej?
julia420420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 22:39   #207
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez julia420420 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Jesli dostałam biegunki po przyjęciu 9 tabletki antykoncepcyjnej i wzięłam kolejna dla pewności. To co dalej? Biore tabletki dalej o tej samej porze każdego następnego dnia i po prostu kończę opakowanie dzien wcześniej?
Tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 13:49   #208
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: ZAPŁODNIENIE ustami

W sumie na jakieś 99% nie powinnam mieć takich rozterek i panikuję niepotrzebnie, ale muszę się komuś wyżalić. W piątek poszłam z koleżanką na miasto. Trochę za dużo wypiłam. Kiedy zaczęło mi się robić niedobrze wyszłam na dwór i... czarna dziura. Nic więcej nie pamiętam. Wróciłam do domu 2 godziny później. Niestety przez 2h chodziłam sama po mieście i boję się tego, co mogło się stać. Rano nic mnie nie bolało, nie miałam też żadnych podejrzanych zabrudzeń. Nie wiem co się w tym czasie działo i myślałam nawet o pigułce po, ale nie kupię, bo mnie nie mam za co. Było to dzień po owulacji, dlatego tak bardzo się boję. Byłby to też mój pierwszy raz. Staram się to sobie racjonalizować, że gdyby coś się wydarzyło to miałabym jakieś ślady, czułabym to, ale i tak się stresuję. Dla uspokojenia za tydzień zrobię test ciążowy, ale nie wiem jak ja do tego czasu wytrzymam. Mam strasznego moralniaka. Zyskałam też awersję do mocno zakrapianych imprez na długi czas.

Edytowane przez Calla_
Czas edycji: 2018-07-22 o 13:50
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 22:45   #209
promyczek2105
Raczkowanie
 
Avatar promyczek2105
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 137
Dot.: ZAPŁODNIENIE ustami

Cytat:
Napisane przez Calla_ Pokaż wiadomość
W sumie na jakieś 99% nie powinnam mieć takich rozterek i panikuję niepotrzebnie, ale muszę się komuś wyżalić. W piątek poszłam z koleżanką na miasto. Trochę za dużo wypiłam. Kiedy zaczęło mi się robić niedobrze wyszłam na dwór i... czarna dziura. Nic więcej nie pamiętam. Wróciłam do domu 2 godziny później. Niestety przez 2h chodziłam sama po mieście i boję się tego, co mogło się stać. Rano nic mnie nie bolało, nie miałam też żadnych podejrzanych zabrudzeń. Nie wiem co się w tym czasie działo i myślałam nawet o pigułce po, ale nie kupię, bo mnie nie mam za co. Było to dzień po owulacji, dlatego tak bardzo się boję. Byłby to też mój pierwszy raz. Staram się to sobie racjonalizować, że gdyby coś się wydarzyło to miałabym jakieś ślady, czułabym to, ale i tak się stresuję. Dla uspokojenia za tydzień zrobię test ciążowy, ale nie wiem jak ja do tego czasu wytrzymam. Mam strasznego moralniaka. Zyskałam też awersję do mocno zakrapianych imprez na długi czas.


Współczuje Ci z całego serca...wiem ze alkohol niestety czasem wymyka się spod kontroli, tez zdarzyło mi się mieć moralniaka z powodu ,,czarnej dziury’’ po piciu... wiem jak to mocno tkwi w głowie ale nie martw się, gdyby coś się z Tobą działo to czułabyś to rano albo chociaż byłyby ślady, mogłaś tez zgłosić się do lekarza na badanie


Mój iPhone tez czasem robi błędy
__________________
M
promyczek2105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 05:28   #210
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Czuję się z tym wszystkim naprawdę fatalnie. O lekarzu nawet nie zdążyłam pomyśleć. Poza tym jeszcze tego samego dnia wymiotowałam i ewidentnie miałam promile, więc wątpię, żeby lekarz mi wtedy jakoś bardzo pomógł, bo pewnie nie na ewentualnej ciąży by się skupił.
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.