Blue & Gold - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 12:16   #1
OlZuMo
Zadomowienie
 
Avatar OlZuMo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Niemcy Hildesheim
Wiadomości: 1 265

Blue & Gold


Hej kobitki Dzisiaj szybko tak jak sam makijaż ,coś mi w głowie zaświtało przeniosłam na oko i powstało takie coś
Kosmetyki
Oczy
kredka essence żółta
paleta cieni Beautis Factory
eyeliner essence
tusz Benefit
Twarz
podkład Flormar
puder MaxFactor
bronzer Astor
Usta
błyszczyk Manhattan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg N 1.jpg (39,7 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg N 2.jpg (46,5 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg N 4.jpg (42,6 KB, 191 załadowań)
OlZuMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 12:33   #2
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Blue & Gold

Prawdę mówiac całość nie wygląda za ciekawie. Jakoś tak zombiowato przez te kolory na oczach?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 13:51   #3
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Blue & Gold

Wykonanie ok, ale kolory sie ze soba gryza wedlug mnie cieply odcien ust i policzkow z zimnym blekitem, czasem takie zestawienie cieplo-zimno sie udaje ale tu mi cos nie pasuje, czegos brakuje i mam wrazenie ze ta kolorystyka do Ciebie nie pasuje
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 14:18   #4
dianeee86
Zadomowienie
 
Avatar dianeee86
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 707
Dot.: Blue & Gold

Oczy- jestem na tak piękne cieniowanie ale na usta i policzki wybrałabym chłodne odcienie różu
dianeee86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 14:31   #5
OlZuMo
Zadomowienie
 
Avatar OlZuMo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Niemcy Hildesheim
Wiadomości: 1 265
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prawdę mówiac całość nie wygląda za ciekawie. Jakoś tak zombiowato przez te kolory na oczach?
Kurcze jak bym wiedziała że to jak zombi wygląda to bym na make up Halloweenowy wystawiła Dzięki za opinie

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Wykonanie ok, ale kolory sie ze soba gryza wedlug mnie cieply odcien ust i policzkow z zimnym blekitem, czasem takie zestawienie cieplo-zimno sie udaje ale tu mi cos nie pasuje, czegos brakuje i mam wrazenie ze ta kolorystyka do Ciebie nie pasuje
Hmmmm no zestawienie tego wszystkiego jest takie dziwne i inne ,ale mi osobiście pomysł na oczach spodobał się może musze go dopracować Dzięki za opinie

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez dianeee86 Pokaż wiadomość
Oczy- jestem na tak piękne cieniowanie ale na usta i policzki wybrałabym chłodne odcienie różu
ooooooo i to jest właśnie to czego w tym makijażu mi zabrakło chłodnego różu może uda mi się zrobić go jeszcze raz z tym połączeniem bo mi osobiście makijaż oka bardzo przypadł do gustu (może jakas jestem dziwna)Dzięki za opinie
OlZuMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 14:36   #6
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Blue & Gold

niby się gryzie, ale ja podobnie czasem maluję, lubię ciepłe odcienie na ustach i policzkach i je mam prawie zawsze
a oczy różnie maluję, więc pewnie też 'źle' to robię
ale mi się podoba Twój makijaż

swoją drogą nigdy tu nic nie wrzucałam, może nadrobię kiedyś, z czystej ciekawości
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 15:00   #7
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez OlZuMo Pokaż wiadomość
Kurcze jak bym wiedziała że to jak zombi wygląda to bym na make up Halloweenowy wystawiła Dzięki za opinie
Bo chodzi mi o to, że Tobie nie pasuje takie zestawienie kolorów, moze gdybyś pokombinowała jeszcze przy nim i czymś to złamała, to byłoby lepiej, a tak nie bardzo. Na Hallowenowy za to idealnie
I tak jak pisał ktoś wyżej - makijaż oczu gryzie się z kolorem rózu i błyszczyka. Może na kimś innym byłoby lepiej, ale u Ciebie własnie całość nie współgra
Bo nie musze chyba dodawać, ze cieniowanie oczu perfekcyjne?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 15:26   #8
OlZuMo
Zadomowienie
 
Avatar OlZuMo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Niemcy Hildesheim
Wiadomości: 1 265
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo chodzi mi o to, że Tobie nie pasuje takie zestawienie kolorów, moze gdybyś pokombinowała jeszcze przy nim i czymś to złamała, to byłoby lepiej, a tak nie bardzo. Na Hallowenowy za to idealnie
I tak jak pisał ktoś wyżej - makijaż oczu gryzie się z kolorem rózu i błyszczyka. Może na kimś innym byłoby lepiej, ale u Ciebie własnie całość nie współgra
Bo nie musze chyba dodawać, ze cieniowanie oczu perfekcyjne?
Spoko,spoko kochanaWyszło jak wyszło perfekcyjna nigdy nie byłam więc uwagi i cenne porady godnie przyjmuje na klatę

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
niby się gryzie, ale ja podobnie czasem maluję, lubię ciepłe odcienie na ustach i policzkach i je mam prawie zawsze
a oczy różnie maluję, więc pewnie też 'źle' to robię
ale mi się podoba Twój makijaż

swoją drogą nigdy tu nic nie wrzucałam, może nadrobię kiedyś, z czystej ciekawości
Hahaha widze że ktoś tu taki cudaczek jak i ja Fajnie że się podoba ,dzięki za opinie
OlZuMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 15:48   #9
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez OlZuMo Pokaż wiadomość
Spoko,spoko kochanaWyszło jak wyszło perfekcyjna nigdy nie byłam więc uwagi i cenne porady godnie przyjmuje na klatę
No wiesz, każdy inaczej odbiera nieco perfekcyjność
Ja np. ciągle za nią gonię i ciągle coś mi się nie podoba w moim wykonaniu
W ogóle to masz fajne poczucie humoru i dobry dystans do siebie i to się ceni Bo większosć ludzi na jakąkolwiek krytykę agresywnie lub obrażalsko reaguje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 17:05   #10
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Blue & Gold

Nie chodzilo mi o to ze niebieski ze zlotem sie gryzie bo to ciekawe polaczenie bardzo fajnie tez wyglada turkus ze zlotem ale moze by tam dodac fioletu, granatu lub brazu jeszcze, bo tak to troche mdlo i moze dlatego mam takie odczucia jakby czegos brakowalo a usta i poloczki zdecydowanie w chlodnej tonacji bym tu widziala... sprobuj jeszcze raz i pokazuj
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 17:48   #11
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez OlZuMo Pokaż wiadomość
Hahaha widze że ktoś tu taki cudaczek jak i ja Fajnie że się podoba ,dzięki za opinie
kombinatorka, laik, która lubi pobawić się makijażem a wychodzi co wychodzi nie przejmuję się, tylko kombinuję dalej
widzę, że Ty podobnie... i bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiesz, każdy inaczej odbiera nieco perfekcyjność
Ja np. ciągle za nią gonię i ciągle coś mi się nie podoba w moim wykonaniu
W ogóle to masz fajne poczucie humoru i dobry dystans do siebie i to się ceni Bo większosć ludzi na jakąkolwiek krytykę agresywnie lub obrażalsko reaguje
he! skądś ja to znam

co do krytyki to w wątku obok ciekawa dyskusja na dwie strony
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 18:28   #12
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość

he! skądś ja to znam

co do krytyki to w wątku obok ciekawa dyskusja na dwie strony
Z autopsji pewnie Jak ja bym chciała olać to surowe oko i niechżeby mi sie chociaż raz spodobało to, co wytworzę

A rzeczywiście, rzeczywiscie ciekawaaaa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 18:42   #13
OlZuMo
Zadomowienie
 
Avatar OlZuMo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Niemcy Hildesheim
Wiadomości: 1 265
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiesz, każdy inaczej odbiera nieco perfekcyjność
Ja np. ciągle za nią gonię i ciągle coś mi się nie podoba w moim wykonaniu
W ogóle to masz fajne poczucie humoru i dobry dystans do siebie i to się ceni Bo większosć ludzi na jakąkolwiek krytykę agresywnie lub obrażalsko reaguje
No to mozemy sobie podac ręce bo ja z tą perfekcyjnością mam tak samo ,ciągle mało i mało ,ale wiesz ze to dobrze hihihi bo nie siadamy na laurach tylko gonimy dalej do przodu Hmm a z tym poczuciem humoru to ,no staram się być pozytywnie do świata nastawiona ,a z krytyką to jest u mnie tak ,że chyba mój wiek już tak działa ,może jak bym miała o 7 lat mniej i kredki w głowie to pewnie by był foch Za stara jestem na takie dyskusje jak w wątku obok

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Nie chodzilo mi o to ze niebieski ze zlotem sie gryzie bo to ciekawe polaczenie bardzo fajnie tez wyglada turkus ze zlotem ale moze by tam dodac fioletu, granatu lub brazu jeszcze, bo tak to troche mdlo i moze dlatego mam takie odczucia jakby czegos brakowalo a usta i poloczki zdecydowanie w chlodnej tonacji bym tu widziala... sprobuj jeszcze raz i pokazuj
Aaaa ty !! Zrobię dla ciebie ten makijaż i udowodnię ze jest ok nawet na mnie

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
kombinatorka, laik, która lubi pobawić się makijażem a wychodzi co wychodzi nie przejmuję się, tylko kombinuję dalej
widzę, że Ty podobnie... i bardzo dobrze


he! skądś ja to znam

co do krytyki to w wątku obok ciekawa dyskusja na dwie strony
Dokładnie kochana makijaz to zabawa ,masz racje i trzymaj tak dalej A co do kombinatorki laik siiiiiiiiiiiiii ja też

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z autopsji pewnie Jak ja bym chciała olać to surowe oko i niechżeby mi sie chociaż raz spodobało to, co wytworzę

A rzeczywiście, rzeczywiscie ciekawaaaa
No byłam tam zagladałam też hahahah i powiem wam że nie zła komedia uśmiałam się jak głupia ,hahahahah sex w basenie i zajście w ciąze uuuu (można nawet się czegoś dowiedzieć ,) albo ciąża przez majtki iii brokat na żel do włosów lub lakier cholera nie wiadomo czy płakać czy śmiać się
OlZuMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 18:45   #14
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez OlZuMo Pokaż wiadomość
No to mozemy sobie podac ręce bo ja z tą perfekcyjnością mam tak samo ,ciągle mało i mało ,ale wiesz ze to dobrze hihihi bo nie siadamy na laurach tylko gonimy dalej do przodu Hmm a z tym poczuciem humoru to ,no staram się być pozytywnie do świata nastawiona ,a z krytyką to jest u mnie tak ,że chyba mój wiek już tak działa ,może jak bym miała o 7 lat mniej i kredki w głowie to pewnie by był foch Za stara jestem na takie dyskusje jak w wątku obok
No to Kochana z braku emotki pt. graba ta ją musiała zastąpić
Masz racje, dzięki temu człowiek nie osiada na laurach i leci dalej do przodu
Ale przydałoby się aby ten nasz wewnętrzny perfekcjonizm chociaż raz dał się ucieszyć z czegoś w 100%
Myślę, ze wiek niekoniecznie ma tu coś do rzeczy, bo znam i "wiekowe" kobity, które strzelają focha z byle czego, jak nastolatki
To bardziej podejście do świata, chyba
Tak czy siak, nieraz oglądałam już Twoje makijaże i do większości nie mam zastrzeżeń A ze nie komentowałam, no rzadko to robię, moze dlatego, ze sama nic nie wstawiam
Lubię przeglądać MM, czasem mnie coś zainspiruje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 20:01   #15
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Blue & Gold

A mnie się podoba, wykonanie, cieniowane - nie ma nic do zarzucenia
jeśli chodzi dobór kolorów to faktycznie te ciepłe usta i poliki się gryzą z okiem, chociaż tak sobie myślę, że gdybyś dodała jakiś czerwony kolor na powiece (lub pomarańcz) to wtedy bardziej by ociepliło się oczko i ciepłe kolory bardziej zdominowały ten chłodny błekit i byłoby może i lepiej )
W jakiejś mądrej mejkapowej książce czytałam, że najbezpeiczniejsze połączenia (oczy,usta,poliki) są w kolorach ciepłych lub zimnych (to było albo u Kevina A. lub Bobbi B. nie pamietam już u kogo dokładnie
Sięgnęłam nawet po swoje koło barw i jak tak patrze na to moje koło kolorów, to wynika że niebieski i żółty to niezbyt udane połączenie, ale już niebieski-czerwony-zołty jest ok
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 21:25   #16
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Blue & Gold

Świetne kolory Niebieski
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 07:32   #17
Achajka1982
Raczkowanie
 
Avatar Achajka1982
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 55
Dot.: Blue & Gold

Niestety dla mnie też się gryzą. Przypomina to trochę makijaż babć - bez urazy Gdyby ten niebieski był ciemniejszy w odcieniu granatu - uważam, że wyglądałoby o wiele lepiej. Jak np. to:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zloto-i-granat.jpg (36,1 KB, 9 załadowań)
Achajka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 07:58   #18
OlZuMo
Zadomowienie
 
Avatar OlZuMo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Niemcy Hildesheim
Wiadomości: 1 265
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
A mnie się podoba, wykonanie, cieniowane - nie ma nic do zarzucenia
jeśli chodzi dobór kolorów to faktycznie te ciepłe usta i poliki się gryzą z okiem, chociaż tak sobie myślę, że gdybyś dodała jakiś czerwony kolor na powiece (lub pomarańcz) to wtedy bardziej by ociepliło się oczko i ciepłe kolory bardziej zdominowały ten chłodny błekit i byłoby może i lepiej )
W jakiejś mądrej mejkapowej książce czytałam, że najbezpeiczniejsze połączenia (oczy,usta,poliki) są w kolorach ciepłych lub zimnych (to było albo u Kevina A. lub Bobbi B. nie pamietam już u kogo dokładnie
Sięgnęłam nawet po swoje koło barw i jak tak patrze na to moje koło kolorów, to wynika że niebieski i żółty to niezbyt udane połączenie, ale już niebieski-czerwony-zołty jest ok
Twoja opcja kochana jak dla mnie jest jak najbardziej na tak ,moze co wykombinujędzięki za opinie

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez S_andy Pokaż wiadomość
Świetne kolory Niebieski
Dzięki kochana

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Achajka1982 Pokaż wiadomość
Niestety dla mnie też się gryzą. Przypomina to trochę makijaż babć - bez urazy Gdyby ten niebieski był ciemniejszy w odcieniu granatu - uważam, że wyglądałoby o wiele lepiej. Jak np. to:
Serio wygladam jak babcia ??No z granatem super ,ale mi chodziło o całkiem co innego nie chcę granatu tylko lazurowy ,troszkę może za mało czegoś ciemniejszego dodałam i takie to wszystko do d.... wyszło Dzięki za opinie
OlZuMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 13:47   #19
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Blue & Gold

Jeśli chodzi o technikę cieniowania wyszło Ci to bardzo dobrze. Ale dobór kolorów i ich intensywność nie do końca mi pasuje.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 20:03   #20
shinebubbles
Raczkowanie
 
Avatar shinebubbles
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 143
Dot.: Blue & Gold

a mi się PODOBA
shinebubbles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:36   #21
OlZuMo
Zadomowienie
 
Avatar OlZuMo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Niemcy Hildesheim
Wiadomości: 1 265
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o technikę cieniowania wyszło Ci to bardzo dobrze. Ale dobór kolorów i ich intensywność nie do końca mi pasuje.
Dzięki za opinie

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez shinebubbles Pokaż wiadomość
a mi się PODOBA
Hmmmm to teraz mi to wytłumacz bo mi sie też podoba czy to dziwne ,bo już sama nie wiem Dzięki fajnie ze się podoba
OlZuMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 21:16   #22
shinebubbles
Raczkowanie
 
Avatar shinebubbles
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 143
Dot.: Blue & Gold

Hmmmm to teraz mi to wytłumacz bo mi sie też podoba czy to dziwne ,bo już sama nie wiem Dzięki fajnie ze się podoba [/QUOTE]



Osobiście wychodzę z założenia że reguły trzeba czasami łamać, bo niekiedy, gdy to zrobimy, wychodzą ciekawe rzeczy...
No i ja myślę, że jest bardzo ładnie
shinebubbles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 09:35   #23
OlZuMo
Zadomowienie
 
Avatar OlZuMo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Niemcy Hildesheim
Wiadomości: 1 265
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez shinebubbles Pokaż wiadomość
Hmmmm to teraz mi to wytłumacz bo mi sie też podoba czy to dziwne ,bo już sama nie wiem Dzięki fajnie ze się podoba


Osobiście wychodzę z założenia że reguły trzeba czasami łamać, bo niekiedy, gdy to zrobimy, wychodzą ciekawe rzeczy...
No i ja myślę, że jest bardzo ładnie [/QUOTE]

hahahah i o to chodzi ,dobrze to ujełaś "reguły są po to aby je łamać"
OlZuMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 19:58   #24
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Blue & Gold

Arabska księżniczka
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 21:29   #25
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Blue & Gold

ciekawe połączenie ale coś bym jeszcze pokombinowała
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 17:53   #26
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Blue & Gold

Fajne połączenie złota z niebieskim
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 23:06   #27
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Blue & Gold

super!!!!!!
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:45   #28
OlZuMo
Zadomowienie
 
Avatar OlZuMo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Niemcy Hildesheim
Wiadomości: 1 265
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Arabska księżniczka
Cytat:
Napisane przez alcia22 Pokaż wiadomość
ciekawe połączenie ale coś bym jeszcze pokombinowała
Cytat:
Napisane przez izga88 Pokaż wiadomość
Fajne połączenie złota z niebieskim
Cytat:
Napisane przez ailatan1985 Pokaż wiadomość
super!!!!!!
Dziękuję dziewczyny
OlZuMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:16   #29
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Blue & Gold

Bardzo fajny
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.