Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-15, 14:26   #4201
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez emelly2 Pokaż wiadomość
Współżyłam z chłopakiem, zabezpieczyliśmy się, on kontrolował sytuację, ale następnego dnia rano planowo miałam dostać okresu. No i dostałam, tylko trwał jakieś 2 dni ( zazwyczaj 5), 3 dnia już prawie wgl nic nie było. Czy mogłam zajść w ciążę, czy to wgl możliwe?? Czy jest jakiś inny powód dla którego okres mi tak szybko "zanikł"? Dodam, że od jakiegoś czasu biorę tabletki hormonalne na uregulowanie okresu. Bardzo się stresuję tą sytuacją, aż jeść nie mogę jak pomyślę, że mogłabym być w ciąży Proszę o szybką odpowiedź
Bierzesz tabsy i masz okres? Sztuczne krwawienie z odstawienia raczej. Czy jak... Niezbyt rozumiem. Mimo wszystko, jeżeli było zabezpieczenie to żadnej ciąży nie będzie.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 14:53   #4202
martynkav3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Zapalenie pęcherza? Ciąża?

halo, jest tu ktoś?
martynkav3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 14:55   #4203
emelly2
Raczkowanie
 
Avatar emelly2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 118
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
A jak się zabezpieczyliście?
Prezerwatywa

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Bierzesz tabsy i masz okres? Sztuczne krwawienie z odstawienia raczej. Czy jak... Niezbyt rozumiem. Mimo wszystko, jeżeli było zabezpieczenie to żadnej ciąży nie będzie.
To nie są tabletki anty, tylko inne hormonalne na uregulowanie. Czyli mogę być spokojna?
emelly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 15:11   #4204
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez emelly2 Pokaż wiadomość
Prezerwatywa

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------



To nie są tabletki anty, tylko inne hormonalne na uregulowanie. Czyli mogę być spokojna?
Możesz być spokojna, zabezpieczyliście się więc w porządku a tabletki mogły wpłynąć na okres
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 15:13   #4205
emelly2
Raczkowanie
 
Avatar emelly2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 118
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Możesz być spokojna, zabezpieczyliście się więc w porządku a tabletki mogły wpłynąć na okres
Dzięki Ale chyba dla pewności za jakiś czas zrobię test.
emelly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 15:42   #4206
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez emelly2 Pokaż wiadomość
Dzięki Ale chyba dla pewności za jakiś czas zrobię test.
Nie wiem po co, chyba, że Wam gumka zawiodła i pękła?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 15:54   #4207
Meeegy
Raczkowanie
 
Avatar Meeegy
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Klucie w pochwie, brak okresu

Witam kobietki
Mam do Was pytanie, ponieważ na wizytę u ginekologa musze czekać dwa tygodnie, może któraś z Was miała podobnie.
Otóż chodzi o to, że spóźnia mi się okres juz 5 dzień, zazwyczaj miałam regularnie czasem max dwa dni przed terminem.
Z Narzeczonym gdy się kochamy zabezpieczamy się, ale wiadomo jak to jest. Nie zauważyliśmy by pękła nam gumka, niestety dwa tyg temu on się pomylił i w pośpiechu wziął inne, które były strasznie małe. Ostatni raz kochaliśmy się właśnie dwa tygodnie temu. wcześniej w styczniu ( dzień po okresie) trochę się piescilismy i on wszedł we mnie bez gumki ale dosłownie na kilkanaście sekund.Od kilku dni czuje dziwne klucie w podbrzuszu a szczególnie w pochwie, które promieniuje aż do odbytu. Bolą mnie strasznie sutki i zamiast okresu mam przezroczysty śluz. Zrobiłam test wczoraj tyle, ze w południe wyszedł negatywnie. Czy któraś z Was miała podobne objawy?
Czy może to być ciąża?
__________________
... Faith - Hope - Love ...
Meeegy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 16:58   #4208
KITKA_23
Raczkowanie
 
Avatar KITKA_23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PiotrkĂłw Trybunalski
Wiadomości: 133
Post Dot.: Klucie w pochwie, brak okresu

Witaj! Miałam dokładnie takie objawy o jakich piszesz ( w listopadzie 2014 ) i wybrałam się do ginekologa - okazało się, iż jest to drożdżyca pochwy. Tylko uwaga - partner też powinien się leczyć, bo inaczej będziecie się kolejny raz nieświadomie zarażać. Ja najpierw dostałam tabletki dopochwowe Macmiror Complex, a ostatnio miałam nawrót to dostałam doustnie Fluconazole i widzę ogromną poprawę. Też mnie kłuło, szczypało, ciągle mokry ciągnący śluz i takie nieprzyjemne uczucie pieczenia przy sikaniu miałam. Okres się spóźniał, a jak zaczęłam brać Fluconazole to "przyszedł" po 3 dniach leczenia. Tabletki biorę całe 28 dni i przez wzgląd na to, że partner może zakażać to upominam swojego męża, żeby smarował sobie maścią typu Clotrimazole... wiadomo co Buźki i się nie martw. Polecam Ci także dietę, w której zredukujesz cukry proste i odsyłam do książki o Candidzie - autorstwa Andrzeja Janusa. W międzyczasie zużyłam już 3 opakowania Gine Intima Acti Cand i muszę przyznać, że na te dolegliwości jest super.
__________________
KITKA_23
KITKA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 17:15   #4209
karola008
Raczkowanie
 
Avatar karola008
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 228
Dot.: Klucie w pochwie, brak okresu

Tez mialam klucie w pochwie, okres spoznił mi sie tydzien, okazało sie ze mam torbiel,
dostałam hormony (tabletki anty) na 2 miesiace,
wlasnie kończe 2 opakowanie i do kontroli pod koniec miesiąca,

kłucie przeszło mi po 2 tyg od brania tabletek

mialam 6cm torbiel

sama sobie nic nie zdiagnozujesz ani nie pomożesz bo nie wiesz co Ci jest, musisz czekać na wizyte bo to moze być od jakiegos zakażenia, zapalenia po torbiele i inne rzeczy i nie ma co sobie wkręcać ..

pozdrawiawiam

Edytowane przez karola008
Czas edycji: 2015-03-15 o 17:17
karola008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 17:26   #4210
KITKA_23
Raczkowanie
 
Avatar KITKA_23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PiotrkĂłw Trybunalski
Wiadomości: 133
Thumbs up Dot.: Klucie w pochwie, brak okresu

Cytat:
Napisane przez karola008 Pokaż wiadomość

sama sobie nic nie zdiagnozujesz ani nie pomożesz bo nie wiesz co Ci jest
Dokładnie, lepiej posłuchać lekarza
__________________
KITKA_23
KITKA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 17:37   #4211
Meeegy
Raczkowanie
 
Avatar Meeegy
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Klucie w pochwie, brak okresu

Nigdy nie miałam wcześniej żadnych dolegliwości. Wszystko zawsze było ok. Wiem, że sama ani nikt z Was mi nie postawi diagnozy. Po prostu chciałam zapytać czy ktoś miał podobnie. Czy to może być ciąża, czy raczej jakaś infekcja ;
__________________
... Faith - Hope - Love ...
Meeegy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 21:21   #4212
emelly2
Raczkowanie
 
Avatar emelly2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 118
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Nie wiem po co, chyba, że Wam gumka zawiodła i pękła?
Niby nie, ale pewności nigdy za wiele
emelly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 21:25   #4213
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez emelly2 Pokaż wiadomość
Prezerwatywa

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------



To nie są tabletki anty, tylko inne hormonalne na uregulowanie. Czyli mogę być spokojna?
Jakie to tabletki? Z ciekawosci pytam
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 22:11   #4214
plumss
Raczkowanie
 
Avatar plumss
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 96
Dot.: Zapalenie pęcherza? Ciąża?

Nie jesteś w ciąży. Masz zapalenie pęcherza.
plumss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 06:06   #4215
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez emelly2 Pokaż wiadomość
Prezerwatywa

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------



To nie są tabletki anty, tylko inne hormonalne na uregulowanie. Czyli mogę być spokojna?
Można wiedzieć co to za tabletki?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 07:26   #4216
emelly2
Raczkowanie
 
Avatar emelly2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 118
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Można wiedzieć co to za tabletki?
Duphaston
emelly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 12:14   #4217
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

no to i ja spytam, bo niedługo sama ze sobą zwariuję.......13lutego miałam ostatnią miesiaczkę, z narzeczonym współżyliśmy bez zabezpieczenia 21, 28 i 29lutego. Miesiaczki mam raczej regularne 28-30dni. Dziś czwarty dzień bez miesiączki przy czym wczoraj wieczorem na wkładce zauważyłam dosłownie odrobinę ciagnącego się śluzu i zabarwieniu lekko różowawym, które było poprzedzone kłuciem w okolicach jajników, a cały dzień czułam jakby coś ciągło mnie w tych miejscach. Test ciążowy wyszedł negatywnie, ale miesiączki nadal nie ma. Chcemy tego dziecka i może już przesadnie sama zaczynam doszukiwać się objawów. Jak myślicie, czy to może być ciaża? Z testami mam złe doświadczenie, bo kiedyś do drugiego tygodnia po terminie spodziewanej miesiaczki miałam tylko jedną krechę, a mimo to była ciąża......nie daje mi to spokoju.....
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 12:38   #4218
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez justynaxxx86 Pokaż wiadomość
no to i ja spytam, bo niedługo sama ze sobą zwariuję.......13lutego miałam ostatnią miesiaczkę, z narzeczonym współżyliśmy bez zabezpieczenia 21, 28 i 29lutego. Miesiaczki mam raczej regularne 28-30dni. Dziś czwarty dzień bez miesiączki przy czym wczoraj wieczorem na wkładce zauważyłam dosłownie odrobinę ciagnącego się śluzu i zabarwieniu lekko różowawym, które było poprzedzone kłuciem w okolicach jajników, a cały dzień czułam jakby coś ciągło mnie w tych miejscach. Test ciążowy wyszedł negatywnie, ale miesiączki nadal nie ma. Chcemy tego dziecka i może już przesadnie sama zaczynam doszukiwać się objawów. Jak myślicie, czy to może być ciaża? Z testami mam złe doświadczenie, bo kiedyś do drugiego tygodnia po terminie spodziewanej miesiaczki miałam tylko jedną krechę, a mimo to była ciąża......nie daje mi to spokoju.....
Niestety to może być zarówno ciąża jak i początki okresu. Najlepiej zrób betę
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 12:46   #4219
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

dziękuję, jutro pójdę na betę. Dodam tylko, że po tej odrobinie śluzu nie było juz kompletnie nic. Co 15minut latam do łazienki sprawdzac sytuację i modlę się, żeby sie okres nie pojawił a jeśli jesxzcze ktos mógłby mi odpowiedzieć. .....na jakim poziomie mniej więcej powinnam mieć betę po takim czasie? oczywiście zakładając ciażę....????
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 17:51   #4220
Jagnaliaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4
Exclamation Czy mogę być w ciąży?

Hej, jestem tutaj nowa, ale szukałam miejsca, w którym mogłabym zadać owe pytanie i oczekiwać odpowiedzi..
Jako młoda osoba brałam tabletki antykoncepcyjne przez dobre 3 lata.. następnie odłożyłam ponieważ nie chciałam się tym dłużej faszerować i po 4 miesiącach zaszłam w ciążę, przypadkiem ten jeden jedyny raz bez zabezpieczenia.. 10 tydzień, dowiedziałam się na badaniu, że dzidziuś był martwy, niestety musiałam jechać do szpitala usunąć ciążę.. wróciłam do antykoncepcji hormonalnej nie myśląc o dziecku, ale teraz odłożyłam po roku brania i staramy się z narzeczonym o dzidzię.. nie biorę tabletek 3 tygodnie, od dzisiaj zaczynają mi się dni płodne, zaczynam dziś brać kwas foliowy dla powiększenia szansy jednakże mam pewne objawy, które miałam tamtego czasu.. duże brodawki, wręcz ogromne, wypchnięty brzuch ponieważ jestem osobą przy kości i momentalnie przeskakuje i wszystko idzie do przodu ( ostatnim razem już w 5 tygodniu było widać doskonałe rysy naciągnięcia skóry ) częste rozwolnienia, bóle głowy, bóle w dole pleców, bardziej gęsty śluz i bielszy, zmęczenie.. jednakże może mi się tylko tak wydaje.. czy jest taka możliwość nagłego zajścia w ciążę? Dodatkowo jestem przeziębiona jak ostatnio.. Mój ginekolog mówił, że wystarczą dwa tygodnie oczywiście jestem świadoma ciąży mnogiej, ale kilka dni temu robiłam test i to nie jeden i nic nie wykazał, ale może warto go powtórzyć dla pewności? Chyba, że są to objawy jakiejś choroby? ale nigdy nie miałam żadnych problemów Pomożecie Drogie Panie albo chociaż wspomożecie jakimiś doświadczeniami? z góry dziękuje

Edytowane przez Jagnaliaaaa
Czas edycji: 2015-03-16 o 17:53
Jagnaliaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 08:23   #4221
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Jagnaliaaaa Pokaż wiadomość
Hej, jestem tutaj nowa, ale szukałam miejsca, w którym mogłabym zadać owe pytanie i oczekiwać odpowiedzi..
Jako młoda osoba brałam tabletki antykoncepcyjne przez dobre 3 lata.. następnie odłożyłam ponieważ nie chciałam się tym dłużej faszerować i po 4 miesiącach zaszłam w ciążę, przypadkiem ten jeden jedyny raz bez zabezpieczenia.. 10 tydzień, dowiedziałam się na badaniu, że dzidziuś był martwy, niestety musiałam jechać do szpitala usunąć ciążę.. wróciłam do antykoncepcji hormonalnej nie myśląc o dziecku, ale teraz odłożyłam po roku brania i staramy się z narzeczonym o dzidzię.. nie biorę tabletek 3 tygodnie, od dzisiaj zaczynają mi się dni płodne, zaczynam dziś brać kwas foliowy dla powiększenia szansy jednakże mam pewne objawy, które miałam tamtego czasu.. duże brodawki, wręcz ogromne, wypchnięty brzuch ponieważ jestem osobą przy kości i momentalnie przeskakuje i wszystko idzie do przodu ( ostatnim razem już w 5 tygodniu było widać doskonałe rysy naciągnięcia skóry ) częste rozwolnienia, bóle głowy, bóle w dole pleców, bardziej gęsty śluz i bielszy, zmęczenie.. jednakże może mi się tylko tak wydaje.. czy jest taka możliwość nagłego zajścia w ciążę? Dodatkowo jestem przeziębiona jak ostatnio.. Mój ginekolog mówił, że wystarczą dwa tygodnie oczywiście jestem świadoma ciąży mnogiej, ale kilka dni temu robiłam test i to nie jeden i nic nie wykazał, ale może warto go powtórzyć dla pewności? Chyba, że są to objawy jakiejś choroby? ale nigdy nie miałam żadnych problemów Pomożecie Drogie Panie albo chociaż wspomożecie jakimiś doświadczeniami? z góry dziękuje
Pytanie brzmi: czy po odstawieniu tabletek od razu zrezygnowaliscie z innego zabezpieczenia? Jesli tak, to oczywiscie mozesz byc juz w ciąży. Natomiast jesli chodzi o objawy to raczej albo wyobraznia albo efekt odstawienia hormonów. Osobiscie bardzo ciezko wspominam czas po odstawieniu.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 20:40   #4222
ooolaaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 51
Czy ciąża jest możliwa?

Cześć. Mam stwierdzone policystyczne jajniki i obecnie nie używam tabletek antykoncepcyjnych. Miałam przypisana luteine która brałam przez 10 dni i skończyłam brać w piątek. Normalna @ powinnam dostać 18.02, a od 12.02 mam plamienia/krwawienia. W trakcie brania luteiny również miałam krwawienie, a dzisiaj całkowicie ustalo. Usg miałam wykonane 12.03 i endometrium wyniosło 9 mm i jajniki z licznymi drobnymi pecherzykami, a przecież od 3 tygodni krwawilam. Test ciążowy robiłam w lutym wynik negatywny. Czy ciąża jest w ogóle prawdopodobna?

Edytowane przez ooolaaa9
Czas edycji: 2015-03-17 o 20:41
ooolaaa9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 06:47   #4223
karmeeeloveee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo.

Witam,
starałam się przejrzeć forum w odpowiedzi na męczące mnie pytanie, ale nie udało mi się przeczytać wszystkich 140 stron. Proszę, pomóżcie! Biorę hormony od ponad roku, w niedzielę wieczorem powinnam była rozpocząć kolejny blister, jednak z różnych przyczyn nie mogłam tego zrobić, więc pierwszą tabletkę wzięłam w poniedziałek rano, kolejne w poniedziałek wieczorem i wczoraj wieczorem. Także wczoraj wieczorem współżyłam. Jaka jest szansa na to, że jednak ochrona została zachowana?
karmeeeloveee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 08:00   #4224
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo.

Cytat:
Napisane przez karmeeeloveee Pokaż wiadomość
Witam,
starałam się przejrzeć forum w odpowiedzi na męczące mnie pytanie, ale nie udało mi się przeczytać wszystkich 140 stron. Proszę, pomóżcie! Biorę hormony od ponad roku, w niedzielę wieczorem powinnam była rozpocząć kolejny blister, jednak z różnych przyczyn nie mogłam tego zrobić, więc pierwszą tabletkę wzięłam w poniedziałek rano, kolejne w poniedziałek wieczorem i wczoraj wieczorem. Także wczoraj wieczorem współżyłam. Jaka jest szansa na to, że jednak ochrona została zachowana?
Jeśli minęło 12 godzin spóźnienia to traktujesz 1 tabletkę jako zapomnianą czyli ochrona wcale nie musi być zachowana. Powinnaś o tym pomyśleć zanim doszło do stosunku i się dodatkowo zabezpieczyć. Myślenie nie boli
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 08:10   #4225
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo.

Cytat:
Napisane przez karmeeeloveee Pokaż wiadomość
Witam,
starałam się przejrzeć forum w odpowiedzi na męczące mnie pytanie, ale nie udało mi się przeczytać wszystkich 140 stron. Proszę, pomóżcie! Biorę hormony od ponad roku, w niedzielę wieczorem powinnam była rozpocząć kolejny blister, jednak z różnych przyczyn nie mogłam tego zrobić, więc pierwszą tabletkę wzięłam w poniedziałek rano, kolejne w poniedziałek wieczorem i wczoraj wieczorem. Także wczoraj wieczorem współżyłam. Jaka jest szansa na to, że jednak ochrona została zachowana?
Ile godzin wynosiło spóźnienie?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 08:46   #4226
karmeeeloveee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo.

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Ile godzin wynosiło spóźnienie?
ok. 12, ale nie wiem dokładnie, może 13, raczej nie więcej
karmeeeloveee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:15   #4227
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo.

Cytat:
Napisane przez karmeeeloveee Pokaż wiadomość
ok. 12, ale nie wiem dokładnie, może 13, raczej nie więcej
no to jak więcej niż 12 godzin to nie ma ochrona a jak mniej to jest, proste.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 12:16   #4228
akanee28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Witajcie, po 8 dniach od stosunku bez zabezpieczenia (nie doszło do wytrysku) zrobiłam badania krwi pod kątem beta-hcg i wynik wynosi 0,3mlU/ml. Czy można w 100% wykluczyć ciąże? Dodam, że mam PCO (na które brałam hormony przez 10 miesięcy, ale odstawiłam w maju 2013) i nieregularne cykle, więc stwierdzenie, czy były to dni płodne nie wchodzi w grę.
akanee28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 12:44   #4229
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: beta-hcg a ciąża

Cytat:
Napisane przez akanee28 Pokaż wiadomość
Po 8 dniach od stosunku bez zabezpieczenia (nie doszło do wytrysku) zrobiłam badania krwi pod kątem beta-hcg i wynik wynosi 0,3mlU/ml. Czy można w 100% wykluczyć ciąże?
Raczej nie, trochę za wcześnie zrobiłaś tą bete, z tego co kojarzę najwcześniej po 10 dniach od stosunku, a najlepiej jeszcze później
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 12:47   #4230
akanee28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: beta-hcg a ciąża

Ja właśnie znalazłam informację, że już po tygodniu może coś wyjść. Testy domowe później, ale krew podobno wcześnie. Dodam, że mam PCO, ale odstawiłam leki w maju 2013 roku. Jednak przez nieregularne cykle nie wiem, czy wypadały wtedy dni płodne.
akanee28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 13:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.