Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-23, 11:03   #1081
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Kupiłam sobie paste diamant. Odnosze wrażenie że po jednym użyciu sa ciut bielszse. Mam tylko pytanie, czy są tutaj dziewczyny które pala i mimo to używaja tej pasty?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 17:35   #1082
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie paste diamant. Odnosze wrażenie że po jednym użyciu sa ciut bielszse. Mam tylko pytanie, czy są tutaj dziewczyny które pala i mimo to używaja tej pasty?

gdzie j a kupiłas i za ile?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 17:54   #1083
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
gdzie j a kupiłas i za ile?
pastę kupiłam w aptece za 24 zł
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 08:06   #1084
beata-malgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: Wybielanie zębów-co lepsze ??

Dziewczyny , dam wam dobra rade . Nie wybielajcie na wlasna reke zebow !!!!!! Wszystkie pasty , zele czy co tam jeszcze dostepne na rynku sa bardzo ,powtarzam bardzo szkodliwe dla szkliwa. Tyko profesjonalne preparaty zaaplikowane u dentysty sa dopuszczalne . I wierzcie mi iz powazni dentysci nie aplikuja sobie nawet tego . Mimo iz ich produkty sa jeszcze w miare lagodne dla zebow. Mam dentyste w rodzinie i wiem co mowie .Wystarczy regularnie usuwac kamien nazebny i przez jakis czas zeby beda bialutkie . To tylko dobre rady nie zadne straszenie.Pozdrowienia .
beata-malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 08:23   #1085
beata-malgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Moriam , podpisuje sie pod twoim watkiem . To przerazajace ze dziewczyny tak eksperymentuja na wlasnych zebach jakis dziwnymi srodkami ktorymi zapelniony jest rynek .Te wszystkie paskudztwa sa po to by je sprzedac i na tym zarobic !
Czy nie lepiej wydac troche pieniedzy u dentysty ktory doradzi i zrobi to co bedzie najbardziej korzystne dla pocjentki ? Mam w rodzinie dentyste i troche wiem . Pozdrawiam .
beata-malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 08:30   #1086
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Cytat:
Napisane przez beata-malgorzata Pokaż wiadomość
Moriam , podpisuje sie pod twoim watkiem . To przerazajace ze dziewczyny tak eksperymentuja na wlasnych zebach jakis dziwnymi srodkami ktorymi zapelniony jest rynek .Te wszystkie paskudztwa sa po to by je sprzedac i na tym zarobic !
Czy nie lepiej wydac troche pieniedzy u dentysty ktory doradzi i zrobi to co bedzie najbardziej korzystne dla pocjentki ? Mam w rodzinie dentyste i troche wiem . Pozdrawiam .
Niestety nie wszystkich stać na wybielenie zębów u dentysty. To wydatek rzędu conajmniej 500 zł!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 08:57   #1087
beata-malgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Zgadzam sie calkowicie z Toba , ceny sa wysokie .Jedno chce tylko powiedziec - co lepiej wybrac , urode czy zdrowie ? Czy widzialas zeby dentystow ? Ja tak i to bardzo wielu ( krag znajomych wlasnie w tym zawodzie ). Zaden nie wybiela sobie zebow ani nie zaklada pieknych koronek dla estetyki . Oni maja naturalne i niezbyt ladne zeby !!!!! Wystarczy dbac o zdrowe i regularnie oczyszczane z kamienia zeby .Pozdrawiam
beata-malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 14:24   #1088
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

moim zdaniem estetyka też jest ważna. A dziś, kiedy skład takich specyfików nie jest utajony, nie widzę problemu żeby je stosować... Każdy liczy sie z konsekwencjami i ryzykiem jakie niesie używanie takich preparatów (np. nadwrażliwość). A cena pięknego uśmiechu w dzisiejszych czasach jest naprawde nie mała....
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 09:16   #1089
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Ja mam paste Diamant, ale ta biala nie czerwona, bo poinforomowano mnie w aptece ze ta biala jest mocniejsza. Troszke moze wybielila mi zabki, ale nie widze jakiegos spektakularnego efektu. Moze dlatego ze pale :/

Przez pewien czas obserwuje na allegro pewna aukcje o zelu wybielajacym zęby wraz z wkladkami, ktore formuja sie do zebow oraz z urzadzeniem emitujacym swiatlo plazmowe. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=136530888 Na ostatniej aukcji kupilo to bardzo duzo osob okolo 60 Rozmawialam z moim dentysta i stwierdzil ze jest to jak najbardziej bezbieczne i mozna tym wybielic zeby, tylko pod warunkiem ze nie bedzie sie palilo papierosow Mam zamiar to kupic ale troszke sie waham Czy ktoras z was was wybielala tym zęby?
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 08:58   #1090
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Ja mam paste Diamant, ale ta biala nie czerwona, bo poinforomowano mnie w aptece ze ta biala jest mocniejsza. Troszke moze wybielila mi zabki, ale nie widze jakiegos spektakularnego efektu. Moze dlatego ze pale :/

Przez pewien czas obserwuje na allegro pewna aukcje o zelu wybielajacym zęby wraz z wkladkami, ktore formuja sie do zebow oraz z urzadzeniem emitujacym swiatlo plazmowe. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=136530888 Na ostatniej aukcji kupilo to bardzo duzo osob okolo 60 Rozmawialam z moim dentysta i stwierdzil ze jest to jak najbardziej bezbieczne i mozna tym wybielic zeby, tylko pod warunkiem ze nie bedzie sie palilo papierosow Mam zamiar to kupic ale troszke sie waham Czy ktoras z was was wybielala tym zęby?
ja nie uzywalam tego,ale moze sie skusze choc z reguly nie ufam takim transakcjom
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 08:23   #1091
madzia309
Raczkowanie
 
Avatar madzia309
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Miejscowosc koło Kielc
Wiadomości: 41
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Zainteresowała mnie ta aukcja - bardzo dużo ofert kupna - co o tym myslicie ?

http://www.allegro.pl/item135542349_...ele_13zl_.html
madzia309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 19:43   #1092
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

13.99 to bardzo tania sprawa... podejrzane
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 20:46   #1093
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Wybielanie zębów-co lepsze ??

wybielanie jest szkodliwe, no ale ja mysle ze to jest tak jak z wlosami..wszyscy wiemy ze farbowanie, prostownice itp je niszcza ale bez tego nasze wlosy czesto prezentuja sie nijak..a my zwlaszcza kobietki chcemy byc piekne po prostu trzeba do wszystkiego podchodzic z umiarem..ja wybielam perla oraz czyscilam zabki u dentystki- jakas maszynka co miala gumke na koncowke i jestem zadowolona..teraz o wiele chetniej sie usmiecham
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 21:47   #1094
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Wybielanie zębów-co lepsze ??

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa Pokaż wiadomość
wybielanie jest szkodliwe, no ale ja mysle ze to jest tak jak z wlosami..wszyscy wiemy ze farbowanie, prostownice itp je niszcza ale bez tego nasze wlosy czesto prezentuja sie nijak..a my zwlaszcza kobietki chcemy byc piekne po prostu trzeba do wszystkiego podchodzic z umiarem..ja wybielam perla oraz czyscilam zabki u dentystki- jakas maszynka co miala gumke na koncowke i jestem zadowolona..teraz o wiele chetniej sie usmiecham
A co to za czyszczenie? I ile kosztowalo? Rozumie ze nie bylo to usuwanie kamienia tylko czyszczenie zabkow tak?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 09:20   #1095
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Wybielanie zębów-co lepsze ??

Ja stosowałam Białą Perłę jakiś czas temu tylko na górne zęby i muszę powiedzieć, że efekt był zniewalający, żel naprawdę działa, a zużyłam niecałą tubkę.

Mam jednak wrażenie, że zęby po wybielaniu są słabsze i tak jakby bardziej kruche.

Także wszystko ma swoje wady i zalety
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 13:09   #1096
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Wybielanie zębów-co lepsze ??

ja placilam 30 zl za to czyszczenie, to polegalo zasadniczo na usunieciu osadow ktore sie gromadza na zebach, bo nawet jak czyscimy zeby dokladnie cos tam sie zawsze odklada na zebach.
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:18   #1097
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Wybielanie zębów-co lepsze ??

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa Pokaż wiadomość
ja placilam 30 zl za to czyszczenie, to polegalo zasadniczo na usunieciu osadow ktore sie gromadza na zebach, bo nawet jak czyscimy zeby dokladnie cos tam sie zawsze odklada na zebach.
Chyba to sobie zafunduje A usuwanie kamienia rozumie ze jest osobno, nie wiesz moze ile ono kosztuje?
pozdrawiam
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 09:20   #1098
Beata321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 140
GG do Beata321
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Przewertowałam ten wątek i nie znalazłam wypowiedzi specjalisty (Pana doktora). Zdania na temat specyfików do domowego użytku są podzielone i teraz zupełnie nie wiem, jak wybielić ząbki. Sody, proszku do pieczenia i cytryny i tak nie brałam pod uwagę, a z past do zębów nie wiem, co wybrać. Podobno kolor moich zębów nie jest zły. Chcę je tylko ciut rozjaśnić i już nie wiem, czy można to bezpiecznie zrobić bez szkody dla szkliwa. Ktoś wie?
__________________
Pracuję nad Avatarkiem...

Uzależnienie od kosmetyków pogłębia się z dnia na dzień...
Beata321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 09:33   #1099
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Czy czerwona pasta Diamant podziała na palaczy?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 11:14   #1100
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Wybielanie zębów-co lepsze ??

no wlasnie jak ja poszlam do dentystki to zapytalam sie najpierw czy nie usunie mi kamienia, a ta mi odpowiedziala, ze nie mam kamienia, wiec nie ma mi co usuwac ... gdzies na jakims watku wyczytalam ze ponoc raz na jakis czsa mozna usuwac kamien w ramach nfz..nie wiem czy to prawda..ale jak chcesz prywatnie to chyba bedzie koszt kilkudziesieciu zl- cos tak mi sie obilo o uszy, no ale nie dam sobie za to glowy uciac... w ogole to ja polecam tym, co chca wybielac zabki, najpierw wyczyscic je u dentysty a potem bawic sie w wybielanie zelami, paskami itp
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:36   #1101
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

a mnie ciekawi czy ktoś zakupił ten specyfik z allegro??
czy e-mail podziała na palaczy?? ... chyba sie tu ktoś wypowiadał że tak.. niepamiętam
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 19:36   #1102
madzia309
Raczkowanie
 
Avatar madzia309
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Miejscowosc koło Kielc
Wiadomości: 41
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

juz mam metlik w głowie - przegladam allegro i widze ze rózne preparaty do tych zebów i naprawde nie wiem co mam wybrac ... Poniewaz nie mam aktualnie za duzo kasy wiec nie moge sobie pozwolic na cos drozszego ... mozecie mi konkretnie doradzic (najlepiej dac aukcja) który preparat mam sobie kupić (dobry, skuteczny, sprawdzony - tani) POZDRAWIAM
madzia309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 22:07   #1103
Lagoona
Przyczajenie
 
Avatar Lagoona
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: wybielanie ząbków....

Ja w najbliższym czasie wybieram sie na wybielanie do dentysty, ale nie metoda nakładkową tylko bede siedziala od 1 godz pod lampa!! Sama jestem ciekawa jakie beda tego efekty... jak juz sie przekonam to napewno napisze!!!
Lagoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 11:33   #1104
lolicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
drogo macie.. ja placilam za porcelanowy 1200 zl
To az takie rozpietosci cen? od czego zalezy w sumie ta cena... od tego jak bardzo zeby sa krzywe?
lolicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 11:49   #1105
lolicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: proste i białe ząbki

Wszyscy cierpiący z powodu krzywych zębów! JA nie jestem złośliwa, ale każdy, kto ma śliczne równe białe ząbki i uśmiecha się na codzień baaardzo szeroko a nabija się z kogoś kto ma krzywe zęby... Aj! Mógłby dostać od losu chć na miesiąc krzywe zęby. Zobaczyłby wtedy jak człowiek się z tym fatalnie czuje! I przestałby się śmieć z krzywych zębów oraz aparatów. Mam racje Krzywozębni? Pozdrawiam
lolicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:56   #1106
Lady_D
Raczkowanie
 
Avatar Lady_D
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 212
GG do Lady_D
Dot.: proste i białe ząbki

A wracając do ortodonty..... to nie polecam kliniki Unimedex w Szczecinie, na ul. kwiatowej. Nie dość, że drogo to pani doktor nie jest zbyt miła.
Lady_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 12:44   #1107
Fighter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 24
Dot.: proste i białe ząbki

Witam Dziewczyny Ja w wieku 11-13 miałam założony aparat stały , ale kiedy ortodonta ściągnął mi aparat nie wyrosła mi jeszcze jedna górna 3 niestety zostawił za mało miejsca na nią no i rozepchała ona reszte ząbków tak , że wyglądają one teraz strasznie Mam obecnie 16 lat no i po prostu nie wiem co mam robić... nosze aparat ruchomy , ale on nic nie daje ... a rodzice na drugi aparat już się chyba nie zdecydują... tym bardziej tutaj czytam jeszcze, że jak wyrosną 8 to znowu zgryz się może powykrzywiać, a 3 raz już takiej sytuacji bym chyba nie zniosła
Fighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 13:42   #1108
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: proste i białe ząbki

.

Edytowane przez Lovvely
Czas edycji: 2007-02-13 o 08:52
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 13:47   #1109
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: proste i białe ząbki

a no i pozdrawiam wszystkich krzywozębnych) ja też mam drobną wadę zgryzu i nosze aparacik na noc taki dwuczęściowy wyciagny
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 13:28   #1110
Kamka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 26
Dot.: proste i białe ząbki

Cześc Lovvely a czy próbowałaś myć ząbki pasta DENIVIT http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2994 .W moim wypadku pasta wybieliła mi zabki po paru dniach.Ta pasta mozna myć zabki codzienie ,nie niszczy ona szkliwa.JA ją naprawde polecam.
Kamka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.