Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 07:41   #2521
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

O tak. To trzymanie łapek na kolankach jest słodkie. Albo na główce rączki podczas karmienia.

Dżizas wasze maluchy teraz też się drapią? Mój ma tylko lekko odrośnięte pazurki ( obcinane 2 dni temu) a dzisiaj się budzimy a ten ma rankę na nosku. A wcześniej na czole Jakiś masochosta, czy co?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 07:42   #2522
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
no bo skrobane łyżeczką to będą kawałeczki a nie papka, tak? a kawałeczka to nie bardzo dać dziecku? skomplikowane
a tam nawiedzona od razu, pies chciał siku hahahha
Srobane lyzeczka wyszla mi papka, ale z jakby "niteczkami" jakblka, a starte na "gwiazdkach" to zupelna papka.
Wole starte, bo przy skrobaniu nie wiem czy te niteczki jej gdzies nie stana w gardle.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Moonik jak skrobane to też papka, nie ma kawałków.

Czy ja się chwaliłam, że Franek wkłada stopy do buzi?
Nie chwalilas
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 07:47   #2523
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Me dziecko postanowiło przesunac nam godziny wstawania na 6.30 Juz drugi dzien tak.
Teraz to dopiero bede zombie!!

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
A kiedy kończycie 4 mc? Bo u nas było identycznie, ale od czasu wprowadzenia na noc mm + kleik, albo kaszki jest duużo lepiej, chociaż pobudki i tak są. Bo cycusie nie są do ciamkania
za 2 tyg.
A jaki konkretnie kleik?? Dodajesz go do mm tak?
Ile się go podaje? Napisz mi wszystko w szczegółach
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy was nadrobię, bo tkwię w książkach do nocy. Zamelduję tylko, że Franek dzisiaj mniej ulewał, w sumie raz. Dałam mniej słoiczka - tylko raz dziennie i tylko pół. Może tu tkwiła przyczyna.
Ale jest tak marudny, że .... można oszaleć, nawet na rączkach źle. Trochę pomógł calgel, zobaczymy co jutro powie pediatra.

Jak nadrobię, to naskrobię, a jak nie to wpadnę jutro zameldować się po wizycie, mam nadzieję, że wybaczycie - ale sesja jest piekielnie trudna.
za egz

za wizytę

za spokojne ząbkowanie
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Nooo dziewczyny...Ja już pisałam Dr B jest tylko jedna



Patrz wyżej

ufffielbiam Cię
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ejjjj to juz wiem skad masz taka karnacje
no co ty jakbym poszła na 20 to by mnie zmietli z łozka , dzis byłam na 7 i zastanawiam sie cyz nie przesadziłam, ale na razie nic nie piecze
hihi- mam to samo
Na solarze nie byłam wieki.
A jak chodziłam ost. raz to byłam na jakimś takim z "bryzą" hihi- co jakiś czas spryskiwało całe ciało taka zapachową mgiełką przyjemniusie to to
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Nic mi nie mówcie o wizytach polożnych. Moja wparowała na 1 wizytę 1 dnia jak wróciliśmy z Frankiem do domu. Ja zestresowana, w chacie syf, nie ogarnięte żadne stanowisko dla Franka typu przewijak, bo przecież wszystko z zaskoczenia. Do tego ja jeszcze w piżamach. Myślałam, że padnę.
I uwaga -- ona przyszła na wizytę ciążową , ale była zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Dziś ta pielęgniarka powiedziała mi, że dzieci po 4 mies zazwyczaj budzą się częściej w nocy na jedzenie, bo rosną i potrzebują więcej pokarmu. Zaleciła w razie W podawać jakąś kaszkę na noc, ale u nas są póki co 2 pobudki w nocy, więc daję radę.
No super- jak Piotrek zacznie się budzic jeszcze częściej to już w ogóle nie bede miała po co sie kłaść

Co do art o hamowaniu laktacji- brrrr- jak sobie pomysle o tych okladach to mnie trzesie.
Mam nadziej,ze jak zaczne wprowadzac rozne dodatki i wiecej mm to laktacja bedzie sama zanikac- jak nie to pojde po tabsy. Nie znioslabym jeszcze na finiszu zastoi
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Moje dziecko mnie bije
Je cyca i klepie go i tak już chyba 3 dzień, wszystko bije/klepie a najchętniej to cycuchy Tak mnie sklepał, że mam dość
no typowy facet
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
mój mnie kopie ugadali sie czy jak
tez mnie moj kopie.

A wlansie- matki po cc- boli Was jeszcze czasem rana?? Wlasnie np. od kopniaczków???
Mąż chcial mnie podniesc jak przytulił i tez pociągnęło na maksa tam
Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was ten trójprzepływowy smoczek aventu? Dobre to?
Ja mam trójprzepływowy ale innej firmy- póki co jestesmy na przepływie nr 1 bo na 2 mały się krztusi
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 07:48   #2524
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dobry

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Małgoś doczytałam o stękaniu Kwilonka, nie mam pomysłu, mój tak czasem stęka przez pół nocy. Nie wiem serio, co jest tym naszym dzieciom.
Mam nadzieję, że jutro pediatra coś nam wyjaśni, bo takiego marudzenia i bezsennych nocy dużo nie przeżyję.
My to się jeszcze wyśpimy za 10lat, ale maluszków szkoda...

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Dobre dobre

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Jeszcze co mi powiedziała ta pielęgniarka - że nie można przedawkować wit. D3, bo wtedy dziecko jest płaczliwe i marudne.
Mówisz? Może to od tej witaminy? A powiedziała ile się jej powinno dawać? Kurcze ale Wy na cycorku...Zgłębić się trza w temat

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
moje obie takie konkretne właśnie ;/
wiem, że nic dla nich dziwnego ale jednak

myślę, że " z archiwum ulewającego niemowlaka " byłby odpowiednim tytułem
ulewa na początek mlekiem, potem trochę jakby śliną- ale to bardziej sobie myślę, że jej wylatuje ta slina której nie zdąży połknąć a czasem po 2h to poleci taka woda z mlekiem.

2-3gr na 100ml

co to znaczy skrobane? to samo co starte?
Będzie oki. Nic się nie martw.
A Kwilon nie ulewa
Danke
Jak poskrobiesz łyżeczką metalową jabłko to zeskrobiesz papkę Mama mi tak dawała

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Czy ja się chwaliłam, że Franek wkłada stopy do buzi?
E noooo Franek-akrobata Brawa
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 07:52   #2525
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Czy ja się chwaliłam, że Franek wkłada stopy do buzi?
nieeeeeeeeee


Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dzień doberek
mamusia pije kawusie syn siedzi w bujaku i wcina zabawki, wypije nakarmie piszczołka i robimy wypad, a temperatura na termometrez to -11
ulala- nasza zima zła... tylko u nas jej nie ma
chociaz jakiś tam mrozik jest
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Mówisz? Może to od tej witaminy? A powiedziała ile się jej powinno dawać? Kurcze ale Wy na cycorku...Zgłębić się trza w temat
Nam jedna neonatolog w SR mowila ,ze wlasnie po wit, D bywaja kolki. Ja testowo odstawialam na kilka dni ale u nas zmian nie bylo
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 07:57   #2526
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Jako były pracownik solarium potwierdzam wszystko to co napisała Sonia nt. opalania. Brodawki trzeba zasłaniać zawsze, to samo ze zmianami na skórze...Oczywiście nigdy tego nie robilam.
Przy tabsach anty powstają przebarwienia na skórze i to wiem z doświadczenia.
I dokladnie nie chodzi o to że się mleko zagotuje , a o powstawanie wszelakich plam na ciele.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Nam jedna neonatolog w SR mowila ,ze wlasnie po wit, D bywaja kolki. Ja testowo odstawialam na kilka dni ale u nas zmian nie bylo
Archi bo ja sobie tak myślę, że jak Piotrulla jest na cycorku to nie przedawkujecie d. A my na mm i dodatkowo daję d, to może coś w tym być...
Spróbujemy co nam szkodzi. Gorzej nie będzie
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 07:58   #2527
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
O tak. To trzymanie łapek na kolankach jest słodkie. Albo na główce rączki podczas karmienia.

Dżizas wasze maluchy teraz też się drapią? Mój ma tylko lekko odrośnięte pazurki ( obcinane 2 dni temu) a dzisiaj się budzimy a ten ma rankę na nosku. A wcześniej na czole Jakiś masochosta, czy co?
mój to drapacz roku , ciagle portysowany nawet 1 dzien po obcieciu i nie wiem jak to robi
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 08:06   #2528
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dzień doberek
mamusia pije kawusie syn siedzi w bujaku i wcina zabawki, wypije nakarmie piszczołka i robimy wypad, a temperatura na termometrez to -11
Asia a to nie jest tak, że można spacerować do -5?
U nas -15! A mamy dzisiaj lekarza.
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Me dziecko postanowiło przesunac nam godziny wstawania na 6.30 Juz drugi dzien tak.
Teraz to dopiero bede zombie!!
E tam, jakby Franek spał do 6.30 to byłabym szczęśliwa. U nas pobudki i o 5 teraz się zdarzają.
To Cię wsparłam.
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A jaki konkretnie kleik?? Dodajesz go do mm tak?
Ile się go podaje? Napisz mi wszystko w szczegółach
Ja nie Natka, ale też napiszę.
Kleik ryżowy lub kukurydziany, kukurydzany podobno lepszy dla brzuszka. Daje się 4 łyżki na 200 ml mleka. U nas najlepsze efekty były po kaszce mleczno- ryżowej, którą się z wodą rozrabia.
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
My to się jeszcze wyśpimy za 10lat, ale maluszków szkoda...
10 lat??? nie strasz.
Myślisz, że to stękanie oznacza, że im coś dolega?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:13   #2529
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Asia a to nie jest tak, że można spacerować do -5?
U nas -15! A mamy dzisiaj lekarza.
hmm- no jakoś tak było, albo do -10 nei mam tu mojego zeszytu z SR
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
E tam, jakby Franek spał do 6.30 to byłabym szczęśliwa. U nas pobudki i o 5 teraz się zdarzają.
To Cię wsparłam.
No bardzo
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja nie Natka, ale też napiszę.
Kleik ryżowy lub kukurydziany, kukurydzany podobno lepszy dla brzuszka. Daje się 4 łyżki na 200 ml mleka. U nas najlepsze efekty były po kaszce mleczno- ryżowej, którą się z wodą rozrabia.
dz
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:17   #2530
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dobry u nas zima, śnieg, mróz i w ogóle. ale na dwór choćna chwilę skoczymy.

nie zacytowało mi tego, ze u nas nie ma takiego kubka jak ma Stokrotka dla Sary - jest ale ma napisane od 6 miesiąca

http://allegro.pl/tommee-tippee-kube...066506703.html


a Stokrotko, twój cytat też ucięło. dziękuję za pomoc, ale chyba kupię ten od 6 mies. jak to to samo dziękuję

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Małgoś doczytałam o stękaniu Kwilonka, nie mam pomysłu, mój tak czasem stęka przez pół nocy. Nie wiem serio, co jest tym naszym dzieciom.
Mam nadzieję, że jutro pediatra coś nam wyjaśni, bo takiego marudzenia i bezsennych nocy dużo nie przeżyję.
no moja tak stękała w 3 mż, potem przeszło. podawałam sab simplex - przez jakiś tydzień co 4 godziny, potem stopniowo zmniejszałam ilość.

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu ryk przy butli i musiałam dać cyca Co to będzie...
no przykro mi

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Moje dziecko mnie bije
Je cyca i klepie go i tak już chyba 3 dzień, wszystko bije/klepie a najchętniej to cycuchy Tak mnie sklepał, że mam dość

facet, typowy facet

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
myślę, że " z archiwum ulewającego niemowlaka " byłby odpowiednim tytułem
ulewa na początek mlekiem, potem trochę jakby śliną- ale to bardziej sobie myślę, że jej wylatuje ta slina której nie zdąży połknąć a czasem po 2h to poleci taka woda z mlekiem.

taaaaaaaa skąd ja to znam
Moonik pisałas, że będzie sama kaszki z owocami potem robić. tzn na bazie kleików lub kaszy manny? ja też myślałam, żeby samej budyń lub kisiel robić.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ejjjj z ta witamina D to chyb acos jest bo mój mały zaczoł sie dziwnei zachowywac jak zaczełam podawac devikap , od wczoraj nie daje i wrac mi mój syn
no właśnie ta wit. D3. Aga pisała, ze nie można przedawkować bo wtedy dziecko marudzi, to chyba jednak można...... u nas tydzień po odstawieniu devikapu czółko prawie gładkie.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Moonik jak skrobane to też papka, nie ma kawałków.

Czy ja się chwaliłam, że Franek wkłada stopy do buzi?
wow ale czaaaad.

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Ale np. przyjmowanie leków hormonalnych w tym antykoncepcyjnych też jest przeciwwskazaniem a mało kto się do tego nie stosuje. Z tego co wiem grozi to powstawaniem przebarwień, podobnie jak podczas karmienia piersią.
W sumie właśnie dlatego się zastanawiam, zalecenia są niby po to żeby ich przestrzegać
oj tak robią się plamy. pamiętam miałam ze 22 lata i brałam tabsy. miała być świadkiem na weselu i chodziłam sobie ciut na solarium. rano w dniu ślubu kuzynki szykuje sie, zakładam bluzkę z dekoltem z tyłu a tam wielkie białe plamy na opalonych plecach. i jeszcze mamie ściemniałam, ze nie wiem skąd te plamy ....


Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dzień doberek
mamusia pije kawusie syn siedzi w bujaku i wcina zabawki, wypije nakarmie piszczołka i robimy wypad, a temperatura na termometrez to -11
oszalała tak wcześnie na dwór dziecko ciągnąć, może pospać chce synio

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
za 2 tyg.
A jaki konkretnie kleik?? Dodajesz go do mm tak?
Ile się go podaje? Napisz mi wszystko w szczegółach


Archi - ja mam kleik ryżowy i kukurydziany. Jest napisane, ze na 160 ml mleka dać 4 łyżki stołowe. ale wychodzi gesty kit. jak dałam na 150 ml płaską małą łyżeczkę to Młoda i tak pluła tym



No super- jak Piotrek zacznie się budzic jeszcze częściej to już w ogóle nie bede miała po co sie kłaść

a po co Ci takie looksusy jak sen, heeloł

A wlansie- matki po cc- boli Was jeszcze czasem rana?? Wlasnie np. od kopniaczków???
Mąż chcial mnie podniesc jak przytulił i tez pociągnęło na maksa tam

o proszę mąż na rekach nosi, a ta narzeka boli, boli, jak mała kopnie, czasem tak ni z tego, ni z owego
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
mój to drapacz roku , ciagle portysowany nawet 1 dzien po obcieciu i nie wiem jak to robi
iden u nas, ja nie wiem co z tymi dziecmi
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.



Edytowane przez indygo79
Czas edycji: 2012-01-27 o 08:18
indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:25   #2531
o_lena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
GG do o_lena
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dzień dobry

Opuściałam się w odpisywaniu bo jestem na odpoczynku u mamusi.
Tymek się przeziębił ma katar i kaszel ale już jest ok. Byłam u lekarza i waży 9,200 A jutro imprezka bo kończy 4 miesiące. Jak nadrobię to się odezwę.

aa2 priv
o_lena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 08:26   #2532
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Archi - ja mam kleik ryżowy i kukurydziany. Jest napisane, ze na 160 ml mleka dać 4 łyżki stołowe. ale wychodzi gesty kit. jak dałam na 150 ml płaską małą łyżeczkę to Młoda i tak pluła tym
ciekawe jak u nas bedzie w walentynki mamy szczep to zapytam pediatry o te kleiki

Cytat:
a po co Ci takie looksusy jak sen, heeloł
o Tyyyyy

Cytat:
o proszę mąż na rekach nosi, a ta narzeka

tam zaraz na rękach nosi - chwycił w pół i chciał niecnie wykorzystać
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:28   #2533
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dzien dobry

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
i Twoja teoria padla.... ale moze u Twojego maluszka bedzie lepiej po zmianie smoczkow.... ale na serio jestem ciekawa co jest powodem ze tyle dzieciaczkow ulewa.....
podobno od ząbków, ale czy faktycznie

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
a wiesz- wiecznie nie śpię, zmęczenie totalne to i trochę przestałam dbać o siebie bo sił brak


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
I tak widzę
Sama do nich zadzwonię. Najchętniej teraz kiedy mnie kanalie obudziły do mierzenia czytników w kaloryferze kiedy mogłam sobie pokimać Albo im maila nasmaruję
Hahaha Cotka walczy o próbkę herbatki i ulotki łiiii
jaka dzielna


u nas nocka, ok jedna pobudka, bo to ze moje dziecie budzi się o 5 to norma
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:32   #2534
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
u nas nocka, ok jedna pobudka, bo to ze moje dziecie budzi się o 5 to norma
Jedna pobudka to ja mogłabym i o 4 juz wstawać


A zapomniałam sie pożalić trochę gardło mnie boli

A mego dziecia nie kumm- jak śpi w dzień wiecej to w nocy tez wczo po spacerze to poszłam go wrecz obudzic bo juz praiwe 3h spal

Zje mniej to tez wiecej spi- wczo zjadł 75ml mm i spał ponad 3h, przed wczo wytrąbił 150ml i spał raptem 1,5h. O co cho???

Edytowane przez archinta
Czas edycji: 2012-01-27 o 08:43
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:48   #2535
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez o_lena Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Opuściałam się w odpisywaniu bo jestem na odpoczynku u mamusi.
Tymek się przeziębił ma katar i kaszel ale już jest ok. Byłam u lekarza i waży 9,200 A jutro imprezka bo kończy 4 miesiące. Jak nadrobię to się odezwę.

aa2 priv
o rany za wagę. My mamy 5 miesięcy i skromne 7 kg

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Asia a to nie jest tak, że można spacerować do -5?
U nas -15! A mamy dzisiaj lekarza.

E tam, jakby Franek spał do 6.30 to byłabym szczęśliwa. U nas pobudki i o 5 teraz się zdarzają.
To Cię wsparłam.
Podziwiam jak dajesz radę. Ja wstałam raz o 5 (dziś) i ledwo żyję U lekarza byliśmy wczoraj na szczepieniu a też niezły był mrozik

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
O tak. To trzymanie łapek na kolankach jest słodkie. Albo na główce rączki podczas karmienia.

Dżizas wasze maluchy teraz też się drapią? Mój ma tylko lekko odrośnięte pazurki ( obcinane 2 dni temu) a dzisiaj się budzimy a ten ma rankę na nosku. A wcześniej na czole Jakiś masochosta, czy co?
Taak. Ignacy wygląda jakby był z patologicznej rodziny albo z kim się biłCały podrapany. Mimo, że pazurki obcinam co drugi dzień.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

A zapomniałam sie pożalić trochę gardło mnie boli

A mego dziecia nie kumm- jak śpi w dzień wiecej to w nocy tez wczo po spacerze to poszłam go wrecz obudzic bo juz praiwe 3h spal
Łączę się w bólu moje gardło też szwankujePoszłam kupić tabletki do ssania, i okazuje się że większości nie mogą brać kobiety karmiące piersią Ale na szczęście pani w aptece coś dla mnie znalazła, bo już miałam taką "gulę" w gardle i naprawdę było niefanie.
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:48   #2536
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Jedna pobudka to ja mogłabym i o 4 juz wstawać

toż to środek nocy


A zapomniałam sie pożalić trochę gardło mnie boli

ktoś pisał, że jak się karmi to można tantum verte psikać

A mego dziecia nie kumm- jak śpi w dzień wiecej to w nocy tez wczo po spacerze to poszłam go wrecz obudzic bo juz praiwe 3h spal

ja od środy skracam Kai drzemki, łudzę się, że lepsze noce będą

Zje mniej to tez wiecej spi- wczo zjadł 75ml mm i spał ponad 3h, przed wczo wytrąbił 150ml i spał raptem 1,5h. O co cho???
z tym jedzeniem to moja młoda ma tak samo, zje więcej czasem śpi krócej, zje mniej a zdarza się , że spi dłużej
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:48   #2537
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez o_lena Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Opuściałam się w odpisywaniu bo jestem na odpoczynku u mamusi.
Tymek się przeziębił ma katar i kaszel ale już jest ok. Byłam u lekarza i waży 9,200 A jutro imprezka bo kończy 4 miesiące. Jak nadrobię to się odezwę.

aa2 priv
No widzę przodownik wagowy

A jak poradziliście sobie z katarkiem??
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:52   #2538
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

o-lena to Twoje dziecię na podium wskoczyło
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:55   #2539
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

o lena a ja ci własnie wysłałam maila hehehe

co do mrozu to jest teraz ok -9 wiec cieplej he , ale myślę ze nic mu nie będzie, jakoś mega długo łazić nie będziemy do autobusu i z autobusu do domku wiec spoko, zresztą trochę mrozu raczej nie powinno mu zaszkodzic

teraz zasnął wiec będziemy musieli wyjść później he
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 08:59   #2540
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Za kciuki nie dziękuję i proszę o więcej -------
mówisz i masz

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość

co do mrozu to jest teraz ok -9 wiec cieplej he , ale myślę ze nic mu nie będzie, jakoś mega długo łazić nie będziemy do autobusu i z autobusu do domku wiec spoko, zresztą trochę mrozu raczej nie powinno mu zaszkodzic
też tak myśle udanego spaceru
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:04   #2541
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Czy ja się chwaliłam, że Franek wkłada stopy do buzi?
super....
moja jeszcze nie moze siegnac stopkami do buzi ale uwielbia sie za nie trzymac...

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Dżizas wasze maluchy teraz też się drapią? Mój ma tylko lekko odrośnięte pazurki ( obcinane 2 dni temu) a dzisiaj się budzimy a ten ma rankę na nosku. A wcześniej na czole Jakiś masochosta, czy co?
moja drapie sie po glowie....cala podrapana jest i tez nie wiem o co chodzi??


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A wlansie- matki po cc- boli Was jeszcze czasem rana?? Wlasnie np. od kopniaczków???
Mąż chcial mnie podniesc jak przytulił i tez pociągnęło na maksa tam

Ja mam trójprzepływowy ale innej firmy- póki co jestesmy na przepływie nr 1 bo na 2 mały się krztusi

mnie jeszcze czasami boli....i jeszcze swedzi na dodatek a nie wspomne ze jeszcze mam dziwne uczucie jak sie dotykam po miejscu nad rana...


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Jako były pracownik solarium potwierdzam wszystko to co napisała Sonia nt. opalania. Brodawki trzeba zasłaniać zawsze, to samo ze zmianami na skórze...Oczywiście nigdy tego nie robilam.
Przy tabsach anty powstają przebarwienia na skórze i to wiem z doświadczenia.
I dokladnie nie chodzi o to że się mleko zagotuje , a o powstawanie wszelakich plam na ciele.[COLOR="Silver"]

a ja przez swoja glupote wlasnie po tabsach dostalam przebarwien..... na twarzy


Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
dobry u nas zima, śnieg, mróz i w ogóle. ale na dwór choćna chwilę skoczymy.

nie zacytowało mi tego, ze u nas nie ma takiego kubka jak ma Stokrotka dla Sary - jest ale ma napisane od 6 miesiąca

http://allegro.pl/tommee-tippee-kube...066506703.html
Indygo tez mam ten kubek co Stokrotka i moja jak wczoraj z niego pila to sie krztusila bo za szybko jej leci, takze dla mojej jest jeszcze za wczesnie

Stokrotko a jak u Ciebie?? Sara pije z tego kubka i jest ok ??

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

lena konczycie 4 msce i 9200 ??
Moja nawet chyba nie ma 7 kg a juz niedlugo konczy 5 mscy
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:06   #2542
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Dziś ta pielęgniarka powiedziała mi, że dzieci po 4 mies zazwyczaj budzą się częściej w nocy na jedzenie, bo rosną i potrzebują więcej pokarmu. Zaleciła w razie W podawać jakąś kaszkę na noc, ale u nas są

póki co 2 pobudki w nocy, więc daję radę.
tego nie wiedziałam, a młoda koło 4 miesiąca zaczeła się tak właśnie budzić, dobrze wiedzieć

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Czy ja się chwaliłam, że Franek wkłada stopy do buzi?
zdolniacha, moja narazie się przygląda i dotyka póki co do ust ma daleko

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość

Ktoś pytał jak się zachowują rozstępy w solarium- tak samo jak na słońcu. Skóra się opala, a one zostają jasne. Przynajmniej z tego co widziałam, bo własnych nie posiadam
szczęściara (to z zazdrości)
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:07   #2543
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
o lena a ja ci własnie wysłałam maila hehehe

co do mrozu to jest teraz ok -9 wiec cieplej he , ale myślę ze nic mu nie będzie, jakoś mega długo łazić nie będziemy do autobusu i z autobusu do domku wiec spoko, zresztą trochę mrozu raczej nie powinno mu zaszkodzic

teraz zasnął wiec będziemy musieli wyjść później he

ja czytalam ze z maluszkiem mozna spacerowac do -10 st mrozu
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:08   #2544
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

witam i o zdrowie pytam

byłam wczoraj z mężulem normalnie na randce na kręgle poszliśmy ze znajomymi, fajnie było ale boli mnie teraz ręka strasznie. Młoda spędziła wieczór u teściów, chyba grzeczna była bo nie chcieli jej oddac

jakoś nie mialam wczoraj weny do czytania i pisania, odsypiałam nocke no a potem wypad

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
dziewczyny co stosowałyście na pierdzioszki i ból brzuszka?bo Bartusiowi ewidentnie coś dolega, przy piciu się pręzy i piszcy co chwilę wypluwa butle, a między karmieniami to różnie, raz wesołe dziecko gugające a za chwilę wielki płacz i prężenie
u nas pomogła dopiero zmiana mleka na bezlaktozowe, wczesniej ani rózne espumisany, ani debridat, ani probiotyk


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Moje dziecko mnie bije
Je cyca i klepie go i tak już chyba 3 dzień, wszystko bije/klepie a najchętniej to cycuchy Tak mnie sklepał, że mam dość

cycoman mały


Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
b
A wiecie, że ja na solarium nie byłam nigdy w życiu
ja tez nie - dwa dziwaki z nas

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Dżizas wasze maluchy teraz też się drapią? Mój ma tylko lekko odrośnięte pazurki ( obcinane 2 dni temu) a dzisiaj się budzimy a ten ma rankę na nosku. A wcześniej na czole Jakiś masochosta, czy co?
Olga sie strasznie drapie, wogóle takie ostre ma pazurki nawet po obcięciu, ze masakra

Asia podziwiam ze sie wybieracie na spacer na to zimno, my nie wychylamy noska, bedziemy sie werandować w pokoju przy otwartym oknie

Archi współczuje pobudek o 6.30 ale z tego Piotrula antyśpioch

Acelinko brawo za zaliczenia

Anciu dla ciebie


Archi i Małgosia juz pisałam Martusi, ze u nas wszystkie pierdzenia i prężenia przeszły od zmiany mleka...może faktycznie niektóre dzieciaki kiepsko trawią laktozę. Zresztą mój mąż np wogóle nie może mleka pić bo też ma wzdęcia - może Gunia to odziedziczyła po nim...

Edytowane przez danika
Czas edycji: 2012-01-27 o 09:12
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:14   #2545
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Danika za randke ....normalnie zadzroszcze....
tez chcialabym zrobic taki maly wypad z tz ale nie mam ( mam ale nie chce ) z kim malej zostawic.....
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:14   #2546
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

My po kolejnej mega ciężkiej nocy. Nie dość, że Leone budzi się podwójnie (tzn normalnie co 3 godz. ale po każdym karmieniu po upływie jakichś 30 min. znowu chce jeść. Potem śpi i po 2 godz (bo od początku pierwszego karmienia minęła godz.) i znowu pobudka. Ale to jeszcze nic. Masia mi się pochorowała w nocy. Biegunka + wymioty. Gonił do niej mąż, ale ja też nie spałam. Teraz bidulka przysypia. Nie dość, że to takie nędznie chude, góra 20 kg, to jeszcze ją dopadło

A jeszcze teraz na dodatek przyszła listonoszka, pies zaczął szczekać i obudzili mi Leona i Masię. Leży w wózku obok mnie, trze oczka, pluje się, ale o śnie na razie nie ma mowy. A mnie z tego wszystkiego boli głowa. Ale se ponarzekałam

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
AAA rozumiem juz.

Ja mam łóżeczko turystyczne i tym górnym poziomem można bujać a sa tez jakies płozy które można dac na nóżki łóżeczka i jest kołyska- zobaczymy jak zejdziemy na niższy poziom czy bedzie to konieczne.

Ale co do bujania jeszcze- moja mama znalazła tez sposób tu na "bujanie"- jak ułoży się Piotrusia do spania na boczku- to łapie małego za doopkę i kołysze przód tył i tez działa

Dobra czytam dalej- może się uda
O.K. U nas metoda z doopką nie działa

Archi pamiętam ze pytałaś na forum jakie mleka mamy polecają. Napisz mi co Ci odpowiedziały dziewczyn, bo nie chcę się powtarzać.
Wiem, że były głosy, że któreś tam śmierdzi, a inne dzieci piją niechętnie, a jeszcze jakieś jest super. Jak pamiętasz, to plizzzz

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość

Czekaj jak Cię ładnie opluje marchewką
I...z rodzeństwem trzeba poczekać, więc tak szybko mnie się nie pozbędziesz
Dzięki za życzenia, ale na razie będziemy uskuteczniać jabłko.
No to mnie uspokoiłaś

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
k.nawet 1 ropla nie poleci. jak się nie ssie-pije..to też nie leci. próbowałam
To pewnie my też się w niego zaopatrzymy
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:18   #2547
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
mnie jeszcze czasami boli....i jeszcze swedzi na dodatek a nie wspomne ze jeszcze mam dziwne uczucie jak sie dotykam po miejscu nad rana...
a to tez mam - musza sie nerwy "naprawić" po cięciu
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
witam i o zdrowie pytam

byłam wczoraj z mężulem normalnie na randce na kręgle poszliśmy ze znajomymi, fajnie było ale boli mnie teraz ręka strasznie. Młoda spędziła wieczór u teściów, chyba grzeczna była bo nie chcieli jej oddac
wow i
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:20   #2548
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Bry

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Aga czemu zaczynasz od soczkow?? Tak z ciekawosci pytam....
tak mi poleciła ta pielęgiarka. Sama będę robić - dla 2 łyżeczek soku nie opyla się kupować jak się ma swoją wiejską marchewę i jabłka


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Aga to w sumie podobnie jak ja. Franek zaczął jabłuszko pod koniec 4 mca i resztę pokarmów w sumie już po 5 mcu. Czyli chyba wszytsko dobrze.
mówiła, że przy piersi można po 4 mies., ale się nie pali na rozszerzanie diety. Po tym 5 mies. można dawać coś, ale bardziej na spróbowanie niż na jedzenie. A po 6 można już śmiało serwować różności.
Ancia - a Ty podawałaś sok z marchwi?

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Moje dziecko mnie bije
Je cyca i klepie go i tak już chyba 3 dzień, wszystko bije/klepie a najchętniej to cycuchy Tak mnie sklepał, że mam dość
Cotka - przepraszam, ale mnie to bawi No z Filipa to prawdziwy cycoman Trochę zje, trochę poklepie! No facet jak ta lala


A z tą wit. d3 mi lekarz kazał dawać 1 kroplę Devikapu. I mówiła, żeby uważać, żeby np. nie dawać więcej niż wskazał lekarz. Ja podaję prosto do buźki i nie raz spadnie więcej niż kropla. Kazała zwrócić na to uwagę żeby dobrze odmierzać, bo potem dziecko jest marudne, płaczliwe itp. Ale wit. dawać trzeba
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:23   #2549
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
My po kolejnej mega ciężkiej nocy. Nie dość, że Leone budzi się podwójnie (tzn normalnie co 3 godz. ale po każdym karmieniu po upływie jakichś 30 min. znowu chce jeść. Potem śpi i po 2 godz (bo od początku pierwszego karmienia minęła godz.) i znowu pobudka. Ale to jeszcze nic. Masia mi się pochorowała w nocy. Biegunka + wymioty. Gonił do niej mąż, ale ja też nie spałam. Teraz bidulka przysypia. Nie dość, że to takie nędznie chude, góra 20 kg, to jeszcze ją dopadło

A jeszcze teraz na dodatek przyszła listonoszka, pies zaczął szczekać i obudzili mi Leona i Masię. Leży w wózku obok mnie, trze oczka, pluje się, ale o śnie na razie nie ma mowy. A mnie z tego wszystkiego boli głowa. Ale se ponarzekałam


O.K. U nas metoda z doopką nie działa

Archi pamiętam ze pytałaś na forum jakie mleka mamy polecają. Napisz mi co Ci odpowiedziały dziewczyn, bo nie chcę się powtarzać.
Wiem, że były głosy, że któreś tam śmierdzi, a inne dzieci piją niechętnie, a jeszcze jakieś jest super. Jak pamiętasz, to plizzzz


Dzięki za życzenia, ale na razie będziemy uskuteczniać jabłko.
No to mnie uspokoiłaś


To pewnie my też się w niego zaopatrzymy
Oj bidulka Marysia
Ty to masz tam prawdziwy poligon

Co do mlek- kurcze juz nie pamiętam bo każda inen dawała- ogólnie to dzieci najbardziej krzywiły sie po tych specjalistycznych na skazę- jakoś najbardziej NAN mi utknął,że nie bardzo.
Ja małemu dawałam na początku Bebilon Comfort, a teraz Bebilon HA (bo po tych epizodach z nabiałami wolałam na razie HA) za jakiś czas przejdziemy z powrotem na Comfort

Któraś pisała,że Bebilon i Bebiko to to samo z tymże te drugie tańsze i w kartonie a nie w puszcze

I zdaje się, że mleko Hippa tez dziewczyny zachwalały i Enfamil (czy coś takiego) ale dosyć drogie to.

A co próbujecie na noc mm czy jak??
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:24   #2550
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Acelinko myślałam o Tobie. Ucałuj Taleczkę
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość

A w ogóle - dziś rozmawiałam z księdzem proboszczem o porwaniu tej dziewczynki i mówię, że boję się spacerować. A on do mnie, że Ci porywacze to prędzej na mnie mieli by ochotę niż na córkę No padłam
ale Ci ksiądz komplement sypnął, no ja. Ale umiał pocieszyć co?

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
i pytanie mam- była któraś w trakcie @ u gina? bossz myślałam, że mnie już nic nie będzie krępować po porodzie ale przed taką wizytą aż mnie coś w środku skręca...
Monik, a czemu musisz iść w trakcie

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Caltea chodzilo mi o to ze to sie stalo w moim miescie .....
Ale jestem wczorajsza

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Caltea brawo dla córci poliglotkę małą wychowujesz masz juz ten kabelek do aparatu? steskniły się ciotki za Leosiem
Tak, mam kabelek, bo kazałam Masi zrobić porządek w biurku. I się znalazł. Obiecuję Bzika.
A czytałaś mojego posta w którym JA wyznawałam Ci miłość?
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.