Randki przez Internet cz. 4. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-17, 11:24   #3721
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie jednak kobieta chce być odprowadzana przez obcego jeszcze faceta. Ja generalnie po 1 randce nie chciałam być odprowadzana i by już znał mój adres.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
dokładnie, dla mnie to zawsze było dziwne, jak facet chciał mnie odprowadzić, bywało też, że próbował wbić na chatę
mam wgl awersję do jakichś takich staromodnych zasad - propozycja zapłacenia za mnie, odprowadzenia mnie
jakoś zawsze mi się to kojarzyło z takim, hmm, traktowaniem mnie z góry?
wierzę, że mogły iść za tym dobre intencje, ale jednak zawsze wolałam jak facet traktuje mnie jak normalną osobę, a nie próbuje takich sztuczek, które nie mają sensu, a wydaje mu się, że wtedy lepiej wypadnie
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-17, 11:26   #3722
Tanooka
Raczkowanie
 
Avatar Tanooka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Wydaje mi się, że zagadanie po spotkaniu to taki generalny sygnał zainteresowania (lub jego braku jak nie ma), to domena nie tylko randek w internecie, ale i tak ogółem.
Tanooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-17, 18:50   #3723
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 292
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
mam wgl awersję do jakichś takich staromodnych zasad - propozycja zapłacenia za mnie, odprowadzenia mnie
Zapłacę za Ciebie, co Cię zaprosiłem.
Odprowadzenie może za grubo, ale daj znać, jak wrócisz, żebym wiedział, że wszystko ok - jak najbardziej akceptowalne w mojej opinii.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-17, 23:04   #3724
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Zapłacę za Ciebie, co Cię zaprosiłem.
Odprowadzenie może za grubo, ale daj znać, jak wrócisz, żebym wiedział, że wszystko ok - jak najbardziej akceptowalne w mojej opinii.
dla mnie abstrakcją jest, żeby ktoś za mnie płacił
co innego jak to ktoś znajomy z kim regularnie się spotykam to dla wygody tak
ale jak to pierwsza i być może ostatnia randka to nie rozumiem
zwłaszcza, że niektórzy faceci tak chętnie płacą, bo oczekują czegoś w zamian, wolę nie pozostawiać wątpliwości gdyby ktoś jakieś miał
ale przede wszystkim nie rozumiem czemu dorosły człowiek miałby płacić za drugą dorosłą osobę, która na ten moment jest dla niego praktycznie obca
a co do tego powrotu - zależy, ale jeśli nie bardzo są powody martwić się czy wróciłam bezpiecznie to dla mnie to brzmi jak jakieś matkowanie
jak Ci tak pasuje i dla Ciebie to ok to tak rób, to moje odczucia
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-17, 23:42   #3725
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 245
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
ale przede wszystkim nie rozumiem czemu dorosły człowiek miałby płacić za drugą dorosłą osobę, która na ten moment jest dla niego praktycznie obca
Bo zasady dobrego wychowania mówią, że płaci ten, kto zaprasza.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-17, 23:50   #3726
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Bo zasady dobrego wychowania mówią, że płaci ten, kto zaprasza.
nie kieruję się w życiu arbitralnie ustalonymi zasadami, których nie czuję i które nie mają dla mnie sensu
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-18, 07:59   #3727
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 292
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
dla mnie abstrakcją jest, żeby ktoś za mnie płacił
co innego jak to ktoś znajomy z kim regularnie się spotykam to dla wygody tak
ale jak to pierwsza i być może ostatnia randka to nie rozumiem
zwłaszcza, że niektórzy faceci tak chętnie płacą, bo oczekują czegoś w zamian, wolę nie pozostawiać wątpliwości gdyby ktoś jakieś miał
ale przede wszystkim nie rozumiem czemu dorosły człowiek miałby płacić za drugą dorosłą osobę, która na ten moment jest dla niego praktycznie obca
a co do tego powrotu - zależy, ale jeśli nie bardzo są powody martwić się czy wróciłam bezpiecznie to dla mnie to brzmi jak jakieś matkowanie
jak Ci tak pasuje i dla Ciebie to ok to tak rób, to moje odczucia
Luz, ciekawa perspektywa.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-18, 08:08   #3728
Elinkaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 44
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Wg mnie do randek internetowych (zwłaszcza jak ktoś dużo i regularnie randkuje) nie powinno się stosować zasady "kto zaprasza ten płaci" bo spotykają się dwie obce osoby. Jakbym znała już faceta i już bylibyśmy sobą zainteresowani i wtedy się umawiali to zapłacenie przez niego na pierwszej randce byłoby miłym i szarmanckim gestem, za następnym ja bym się rewanżowała, w innym wypadku nie. Z obcym facetem też bym to odbierała jako próbę podejścia "coś za coś"...
Elinkaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-18, 08:14   #3729
Tanooka
Raczkowanie
 
Avatar Tanooka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Bo zasady dobrego wychowania mówią, że płaci ten, kto zaprasza.
W życiu nie słyszałam takiej zasady. U nas jasno się komunikowało przy zaproszeniu cos w stylu "ja stawiam".
Tanooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-18, 08:20   #3730
Elinkaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 44
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

I też raczej zasada "ja zapraszam, ja stawiam" co jest wtedy głośno zakomunikowane, dotyczy raczej sytuacji jak dostałam premię i zapraszam jakąś bliską osobę na obiad, albo z jakąś przyjaciółką regularnie się spotykam i tak na zmianę płacimy. Czyli wyjątkowe osoby i wyjątkowe okazje, a nie osoby poznane w necie które widzę pierwszy raz na oczy.
Elinkaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-18, 16:03   #3731
MyEyesHurt
Raczkowanie
 
Avatar MyEyesHurt
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 123
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Elinkaa11 Pokaż wiadomość
Wg mnie do randek internetowych (zwłaszcza jak ktoś dużo i regularnie randkuje) nie powinno się stosować zasady "kto zaprasza ten płaci" bo spotykają się dwie obce osoby. Jakbym znała już faceta i już bylibyśmy sobą zainteresowani i wtedy się umawiali to zapłacenie przez niego na pierwszej randce byłoby miłym i szarmanckim gestem, za następnym ja bym się rewanżowała, w innym wypadku nie. Z obcym facetem też bym to odbierała jako próbę podejścia "coś za coś"...
Pełna zgoda, głos rozsądku. Oczywiście, jak świetnie spędziłem czas i mam ochotę, to czasami tak robię, ale zdecydowanie w świecie internetowym to, że to facet jako pierwszy wychodzi z propozycją nie nakazuje mu płacić moim zdaniem.
MyEyesHurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-18, 22:42   #3732
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 245
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Elinkaa11 Pokaż wiadomość
I też raczej zasada "ja zapraszam, ja stawiam" co jest wtedy głośno zakomunikowane, dotyczy raczej sytuacji jak dostałam premię i zapraszam jakąś bliską osobę na obiad, albo z jakąś przyjaciółką regularnie się spotykam i tak na zmianę płacimy. Czyli wyjątkowe osoby i wyjątkowe okazje, a nie osoby poznane w necie które widzę pierwszy raz na oczy.
No bo to jest zasada, kiedy ktoś ZAPRASZA. A nie że dwie osoby się umawiają na spotkanie.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-18, 23:52   #3733
Marchewkowlosa
Raczkowanie
 
Avatar Marchewkowlosa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja byłam tak przyzwyczajona do podziału na pół zawsze, że jak ktoś mi postawił jedzonko na jakimś wyjściu to byłam w szoku. Wtedy ta osoba właśnie zapraszała i znamy się bardzo dobrze..
Marchewkowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-19, 07:52   #3734
Nadiaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 123
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja bym nie szła na randkę z internetu na jedzonko 😅 tylko na początek na jakąś szybką kawę To są tak małe pieniądze, że aż śmieszne dywagować, kto za to zapłaci. Jak facet proponuje, że zapłaci, to chcesz się z nim na siłę o to kłócić przy barze ? Bo będzie "coś" chciał za 10-15 zł ? Inna sprawa, nie szłabym moja randkę na chybił trafił z zupełnie "obcą osobą" z neta, tylko z kimś, kto ma fajnie wypełniony profil, już trochę popisaliśmy i coś o nim wiem. Inna sprawa, że te randki często są dlatego, że facet na appce zapyta "czy dasz się zaprosić na kawę"😅
Nadiaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-19, 09:32   #3735
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Nadiaa33 Pokaż wiadomość
Ja bym nie szła na randkę z internetu na jedzonko 😅 tylko na początek na jakąś szybką kawę To są tak małe pieniądze, że aż śmieszne dywagować, kto za to zapłaci. Jak facet proponuje, że zapłaci, to chcesz się z nim na siłę o to kłócić przy barze ? Bo będzie "coś" chciał za 10-15 zł ?
ale dlaczego mam się z nim "na siłę" kłócić? normalnemu człowiekowi powinno wystarczyć jak powiem, że dzięki, ale zapłacę za siebie sama i tyle, jak chłopak tego nie zrozumie i będzie na siłę chciał za mnie zapłacić to uznam to za chamstwo, brak szacunku do mnie i tyle
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-19, 09:44   #3736
Elinkaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 44
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
No bo to jest zasada, kiedy ktoś ZAPRASZA. A nie że dwie osoby się umawiają na spotkanie.

Rozumiem, ale to jest już troszkę łapanie za słówka, bo dla mnie obca osoba nie zaprasza w takim sensie, tylko używa takich słów mając na myśli umówienie się dwóch równorzędnych osób.


Wg mnie ja zapraszam jak mówię przyjaciółce "zapraszam na pizze to restauracji x, ja stawiam, mam ochotę uczcić z Tobą awans", albo ktoś mi "zapraszam Cię na sushi tu i tu z okazji moich urodzin, na mój koszt" itp itd. W internecie nawet użycie słów "zapraszam na kawę" nie znaczy dla mnie tego samego co wyżej wymienione przykłady, nie przy osobie którą się pierwszy raz widzi na oczy

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadiaa33 Pokaż wiadomość
Ja bym nie szła na randkę z internetu na jedzonko �� tylko na początek na jakąś szybką kawę To są tak małe pieniądze, że aż śmieszne dywagować, kto za to zapłaci. Jak facet proponuje, że zapłaci, to chcesz się z nim na siłę o to kłócić przy barze ? Bo będzie "coś" chciał za 10-15 zł ? Inna sprawa, nie szłabym moja randkę na chybił trafił z zupełnie "obcą osobą" z neta, tylko z kimś, kto ma fajnie wypełniony profil, już trochę popisaliśmy i coś o nim wiem. Inna sprawa, że te randki często są dlatego, że facet na appce zapyta "czy dasz się zaprosić na kawę"��

No tak zgadzam, bo też nie zawsze kelnerzy chętnie dzielą rachunek na pół, wiadomo warto mieć gotówkę w różnych konfiguracjach, ale też za dwie kawy z wygody może zapłacić już jedna osoba czy ja ta druga osoba. A nie że najem się wykwintnych dań za 120 zł i facet ma płacić bo tak i że sama kawa to nie "randka"



Co do drugiej części to też absolutna podstawa, ale nadal jest to osoba z którą jeszcze nie mam relacji, nie znam jej reakcji na różne sytuacje ani prawdziwych zamiarów.

Edytowane przez Elinkaa11
Czas edycji: 2024-01-19 o 09:53
Elinkaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-22, 11:52   #3737
MyEyesHurt
Raczkowanie
 
Avatar MyEyesHurt
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 123
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Elinkaa11 Pokaż wiadomość
Rozumiem, ale to jest już troszkę łapanie za słówka, bo dla mnie obca osoba nie zaprasza w takim sensie, tylko używa takich słów mając na myśli umówienie się dwóch równorzędnych osób.


Wg mnie ja zapraszam jak mówię przyjaciółce "zapraszam na pizze to restauracji x, ja stawiam, mam ochotę uczcić z Tobą awans", albo ktoś mi "zapraszam Cię na sushi tu i tu z okazji moich urodzin, na mój koszt" itp itd. W internecie nawet użycie słów "zapraszam na kawę" nie znaczy dla mnie tego samego co wyżej wymienione przykłady, nie przy osobie którą się pierwszy raz widzi na oczy

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------




No tak zgadzam, bo też nie zawsze kelnerzy chętnie dzielą rachunek na pół, wiadomo warto mieć gotówkę w różnych konfiguracjach, ale też za dwie kawy z wygody może zapłacić już jedna osoba czy ja ta druga osoba. A nie że najem się wykwintnych dań za 120 zł i facet ma płacić bo tak i że sama kawa to nie "randka"



Co do drugiej części to też absolutna podstawa, ale nadal jest to osoba z którą jeszcze nie mam relacji, nie znam jej reakcji na różne sytuacje ani prawdziwych zamiarów.
No ja uważam tak samo, to już jest łapanie za słówka, bo przecież wiadome, że to zwykle faceci wykonują ten pierwszy ruch.
MyEyesHurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-22, 18:06   #3738
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja zawsze sobie wyjaśniałam z facetem, czy jego zaproszenie to właśnie takie zaproszenie, że płaci. Bo to były czasy, gdy serio groszem nie śmierdziałam i stać mnie było co najwyżej na colę, a i to nie zawsze. Na ogół się okazywało, że tak (ale to było wieki temu, ludzie wtedy tak nałogowo się nie umawiali co chwilę z kimś).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2024-01-22 o 18:08
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 13:29   #3739
MyEyesHurt
Raczkowanie
 
Avatar MyEyesHurt
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 123
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ja zawsze sobie wyjaśniałam z facetem, czy jego zaproszenie to właśnie takie zaproszenie, że płaci. Bo to były czasy, gdy serio groszem nie śmierdziałam i stać mnie było co najwyżej na colę, a i to nie zawsze. Na ogół się okazywało, że tak (ale to było wieki temu, ludzie wtedy tak nałogowo się nie umawiali co chwilę z kimś).
No niektorzy to sie umawiaja na kilka spotkan jednego dnia lub kilka w tygodniu, wiec wtedy pewnie takim łatwiej jak się nie płaci za każdą pannę
MyEyesHurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-04-07, 17:34   #3740
Natalcia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 18
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Mam pytanko co sądzicie a wodę typu Badoo wierzycie ,że jest tam ktoś normalny? Byłam ostatnio na randce z kolesiem z Badoo i większego z☠☠☠a nie widziałam to co on odwalał to jest brak słów.😑

Mega rozczarowanie. ☠☠☠☠☠☠☠il tylko o innych laskach do tego co drugie słowo ku... Chwalił się jaki bogaty i w restauracji latał za kelnerką a wy miałyście doświadczenie z Badoo?
Natalcia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-08, 06:51   #3741
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 292
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Natalcia35 Pokaż wiadomość
Mam pytanko co sądzicie a wodę typu Badoo wierzycie ,że jest tam ktoś normalny? Byłam ostatnio na randce z kolesiem z Badoo i większego z☠☠☠a nie widziałam to co on odwalał to jest brak słów.😑

Mega rozczarowanie. ☠☠☠☠☠☠☠il tylko o innych laskach do tego co drugie słowo ku... Chwalił się jaki bogaty i w restauracji latał za kelnerką a wy miałyście doświadczenie z Badoo?
Szansa na poznanie kogoś normalnego w necie jest niewielka, a na BADO jest zerowa.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-08, 18:09   #3742
Natalcia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 18
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Tez tak uważam po ostatnim swoim spotkaniu ze pisząc to jest inna osoba a spotkanie zupełnie inne zachowanie no nic tylko uciekać z Badoo
Natalcia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-08, 19:57   #3743
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 245
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ale generalnie to wiecie, że w necie są ci sami ludzie, co w tzw. realu?
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-08, 22:05   #3744
Natalcia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 18
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Ale generalnie to wiecie, że w necie są ci sami ludzie, co w tzw. realu?
Oj nie wiem w necie to połowa co mówił mi to nie prawda pisząc ideal tak pisał bajerowal mnie.a na spotkaniu wulgarny facet z kryminalną przeszłością .
Natalcia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-08, 22:16   #3745
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 245
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Chodzi mi o to, że nie ma specjalnego gatunku ludzi "w necie". Tyle że na aplikacje randkowe wchodzi się w określonym celu, więc inaczej wygląda poznawanie (i rozczarowywanie się). IRL jednak spotykasz ludzi w innym celach niż randkowe, więc inaczej ich poznajesz.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-08, 22:25   #3746
Natalcia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 18
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to, że nie ma specjalnego gatunku ludzi "w necie". Tyle że na aplikacje randkowe wchodzi się w określonym celu, więc inaczej wygląda poznawanie (i rozczarowywanie się). IRL jednak spotykasz ludzi w innym celach niż randkowe, więc inaczej ich poznajesz.
Dokładnie no ja już kończę z Badoo to na pewno . Powiem wam że myślałam że kolesiowi strzelę tak się zachowywał na spotkaniu . Zauważyliście że w ogóle dla nich poznanie się kawa its nie ma już sensu? Zaczynają znajomość od hotelu?
Natalcia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-09, 07:40   #3747
Elinkaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 44
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Ale generalnie to wiecie, że w necie są ci sami ludzie, co w tzw. realu?

tak ale ja nie poznaję raczej przypadkowych ludzi na ulicy, poznając w grupach z którymi nas coś łączy (wartości, zainteresowania) teoretycznie jest większa szansa na trafienie kogoś z podobnym flow (tak wiem - nie ma na to gwarancji 100%), ale wielu patologii można uniknąć...

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalcia35 Pokaż wiadomość
Dokładnie no ja już kończę z Badoo to na pewno . Powiem wam że myślałam że kolesiowi strzelę tak się zachowywał na spotkaniu . Zauważyliście że w ogóle dla nich poznanie się kawa its nie ma już sensu? Zaczynają znajomość od hotelu?

Strasznie się nakręciłaś po jednej wpadce, w poznawaniu ludzi przez neta jest to niejako wkalkulowane w koszty...
Elinkaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-09, 08:12   #3748
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Ale generalnie to wiecie, że w necie są ci sami ludzie, co w tzw. realu?
Tak, ale ich zachowania są definiowane przez specyfikę internetu. Ktoś wygadany w internecie w rzeczywistości może być mocno wycofany itd.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-09, 09:19   #3749
MyEyesHurt
Raczkowanie
 
Avatar MyEyesHurt
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 123
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Nie dowiesz sie poki nie sprobujesz generalnie, wiec na pewno nie mozna mowic, ze prawdopodobienstwo spotkania kogos fajnego jest zerowe albo bardzo niskie. Ktos przy pierwszej probie juz znajdzie kogos ciekawego, a ktos bedzie musial przerobic pare osob, zeby w koncu znalezc kogos dla siebie. Trzeba byc wytrwalym i probowac. Osobiscie uwazam, ze na Tinderze jest mniej patologii niz na Badoo. Ale w obu tych miejscach trzeba sie naszukac i poswiecic czas A na to nie jest kazdy gotowy.

Trzeba tez dobrze odczytac po rozmowie czy warto i czy ktos jest normalny. Oczywiscie zawsze sie moze trafic tak, ze ktos tylko gra takiego a w zyciu jest kims innym, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa...
MyEyesHurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-10, 12:43   #3750
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez MyEyesHurt Pokaż wiadomość
Nie dowiesz sie poki nie sprobujesz generalnie, wiec na pewno nie mozna mowic, ze prawdopodobienstwo spotkania kogos fajnego jest zerowe albo bardzo niskie. Ktos przy pierwszej probie juz znajdzie kogos ciekawego, a ktos bedzie musial przerobic pare osob, zeby w koncu znalezc kogos dla siebie. Trzeba byc wytrwalym i probowac. Osobiscie uwazam, ze na Tinderze jest mniej patologii niz na Badoo. Ale w obu tych miejscach trzeba sie naszukac i poswiecic czas A na to nie jest kazdy gotowy.

Trzeba tez dobrze odczytac po rozmowie czy warto i czy ktos jest normalny. Oczywiscie zawsze sie moze trafic tak, ze ktos tylko gra takiego a w zyciu jest kims innym, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa...
Znam osoby które poznały sie przez Tindera i są dzisiaj małżeństwami, wiec to nie tak, że się nie da
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-10 13:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.