♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡ - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-25, 14:41   #901
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
O matulu! To ZARAZ JUŻ :EEK:









Ueee to ja dopiero 31+4, jeszcze kupa czasu



Mój gin też tak powiedział. Jak przekazałam małżowi, to mu oczy rozbłysły - spytał, od kiedy można zaczynać











Ja poszłabym pewnie na obiad, a na samej zabawie, jeśli miałabym w ogóle siłę iść, to raczej trzymałabym się z boku. Wszystko zależy od Twojego samopoczucia. Jeśli odmówisz w ostatniej chwili, raczej nikt się nie obrazi z uwagi na Twój stan







Też nie mam spakowanej :O Widzę, że terminy mamy podobne. Czekasz jeszcze, czy już pakujemy? Szczerze mówiąc ostatnio mam takie duszności, nie mogę złapać w ogóle tchu, że ciężko widzę kupowanie nowych rzeczy czy jakieś intensywniejsze czynności... Chyba zrobię to niebawem







Grubo

Powiem Ci, że przemyślałabym pójście na to ostatnie. Jakbyście ODPUKAĆ musieli wylądować na kwarantannie, to żeby nie było problemów podczas przyjmowania do szpitala np...











To zupełnie tak jak ja

Z każdego rozmiarku mam po 7-10 każdego ciuszka za wyjątkiem 56 - tutaj mam chyba ze 4 bodziaki kr rękaw, z 7 długi rękaw, 3 śpioszki/rampersy, generalnie nie za dużo. Myślę, że lepiej wtedy ubrać 62 i lekko podwinąć rękawki/nogawki jak po domu, a na wyjście już ładne dopasowane. Nie kupowałam jakoś dużo tego najmniejszego. A 50 nie mam w ogóle - oboje z Małżem nie należymy do filigranowych, drobnych osób, więc mała pewnie też taka nie będzie
Twojemu oczy rozbłysły a mój nie chciał przytulanek bo jak to pójdę rodzić a tam sperma w środku
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 14:46   #902
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Madziuhna ja czekam na walizkę, na razie jest u rodziców. Ale chyba na dniach zacznę układać w kąciku potrzebne rzeczy też ostatnio mam duszności jak leżę

Ja kupowałam ciuszki do 68, ale na 74 też mam kilka sztuk z promoszki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 14:54   #903
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
O matulu! To ZARAZ JUŻ :EEK:




Ueee to ja dopiero 31+4, jeszcze kupa czasu

Mój gin też tak powiedział. Jak przekazałam małżowi, to mu oczy rozbłysły - spytał, od kiedy można zaczynać





Ja poszłabym pewnie na obiad, a na samej zabawie, jeśli miałabym w ogóle siłę iść, to raczej trzymałabym się z boku. Wszystko zależy od Twojego samopoczucia. Jeśli odmówisz w ostatniej chwili, raczej nikt się nie obrazi z uwagi na Twój stan



Też nie mam spakowanej :O Widzę, że terminy mamy podobne. Czekasz jeszcze, czy już pakujemy? Szczerze mówiąc ostatnio mam takie duszności, nie mogę złapać w ogóle tchu, że ciężko widzę kupowanie nowych rzeczy czy jakieś intensywniejsze czynności... Chyba zrobię to niebawem



Grubo
Powiem Ci, że przemyślałabym pójście na to ostatnie. Jakbyście ODPUKAĆ musieli wylądować na kwarantannie, to żeby nie było problemów podczas przyjmowania do szpitala np...





To zupełnie tak jak ja
Z każdego rozmiarku mam po 7-10 każdego ciuszka za wyjątkiem 56 - tutaj mam chyba ze 4 bodziaki kr rękaw, z 7 długi rękaw, 3 śpioszki/rampersy, generalnie nie za dużo. Myślę, że lepiej wtedy ubrać 62 i lekko podwinąć rękawki/nogawki jak po domu, a na wyjście już ładne dopasowane. Nie kupowałam jakoś dużo tego najmniejszego. A 50 nie mam w ogóle - oboje z Małżem nie należymy do filigranowych, drobnych osób, więc mała pewnie też taka nie będzie
Ja musze chyba dokupić tych coś na 56 więcej bo nasza to na pewno będzie kruszynka, teraz jest na 4 centylu 🥰 przynajmniej ubrania nam na dłużej wystarczą

Ja niby byłam spakowana w torbe taką sportową ale siedząc w szpitalu zaobserwowalam że lepiej będzie z walizką, w ogóle muszę tam wszystko przeorganizować. Czekam aż wyjdę i pożyczam walizkę od siostry
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Wiolkaa93
Czas edycji: 2020-07-25 o 14:56
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 15:00   #904
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Twojemu oczy rozbłysły a mój nie chciał przytulanek bo jak to pójdę rodzić a tam sperma w środku
Hahahaha o tym nie pomyślałam

Ale w sumie trzymam się tego, że położne niejedno na pewno widziały...

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Madziuhna ja czekam na walizkę, na razie jest u rodziców. Ale chyba na dniach zacznę układać w kąciku potrzebne rzeczy też ostatnio mam duszności jak leżę

Ja kupowałam ciuszki do 68, ale na 74 też mam kilka sztuk z promoszki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OK, to tak dla uspokojenia sumienia też zacznę coś tam odkładać


Jejku, dziewczyny, właśnie zobaczyłam, ile mam do nadrobienia na fb
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 15:07   #905
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Hejka
Ja dziś trochę jeszcze pobuszowalam na wyprzedażach i tak jest ciągle a miałam już nie kupować.
Jak mama widziała suszarki z praniem to była pewna że wyprałam wszystko co mam, nie jest świadoma że to byl tylko jeden rozmiar 🤣
Ja bardzo wcześnie zaczęłam kompletować wyprawke dlatego mam bardzo dużo tych ciuszków, mogę mieć ulewajace dziecko i przebierać kilka razy na dzień, nie boję się tego

A no i kupowałam już takie do 92, czy nawet 98. Królowa promocji Ciekawe jak trafiłam z rozmiarami ale mam nadzieję że się nie przeliczylam. Myślę że na za rok o tej porze to będzie pewnie chodził w 80, 86 bo takich mam większość letnich

Z racji że ostatnio z kuchni nie wychodzę, ciągle coś robię, jak nie przetwory to gotuje czy piekę i tak sobie już myślę co by porobić na czas po porodzie, żeby mieć trochę gotowych obiadów zanim się odnajdę w nowej rzeczywistości 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Hahahaha o tym nie pomyślałam

Ale w sumie trzymam się tego, że położne niejedno na pewno widziały...



OK, to tak dla uspokojenia sumienia też zacznę coś tam odkładać


Jejku, dziewczyny, właśnie zobaczyłam, ile mam do nadrobienia na fb
Ja w ogole nie mam weny zeby zabrac sie za walizke 🤦☠♀️ ale wiekszosc rzeczy juz gotowych w jednym miejscu czeka na spakowanie. Ja odpukac dobrze się czuje, nawet i noce są lepsze niż kiedyś, kręgosłup już tak rano nie daje w kość, może dlatego też nie czuje że termin porodu zbliża się wielkimi krokami i nie myślę o szpitalu jeszcze

Powodzenia z fb 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 15:12   #906
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja zaczęłam pakować walizkę tylko dlatego, że potrzebowałam wolną szufladę na rozmiar 68, który teraz prałam
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 15:19   #907
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Jak mama widziała suszarki z praniem to była pewna że wyprałam wszystko co mam, nie jest świadoma że to byl tylko jeden rozmiar 🤣
Ja bardzo wcześnie zaczęłam kompletować wyprawke dlatego mam bardzo dużo tych ciuszków, mogę mieć ulewajace dziecko i przebierać kilka razy na dzień, nie boję się tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobre

To trochę tak jak z ilością moich ciuchów i butów. Małż do tej pory nie wie, ile tego mam. Ba, on chyba nie jest świadomy, co mam poupychane we wszystkich możliwych zakamarkach Dobrze, że za 2-3 lata chcemy zmienić mieszkanie na większe,

Odnośnie gotowania na po porodzie - dzisiaj chyba wezmę się za leczo, bo mam dwie potężne cukinie z działki. Mam przytargany największy gar, zaraz chyba zrobię sobie przy stole centrum dowodzenia światem i zacznę kroić gigantyczne ilości warzyw. Znając życie jeden słoik zostanie chapnięty już dziś wieczorem, bo przepadamy za takimi warzywnymi sosikami z kiełbaską
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-25, 16:23   #908
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Madziuhna oj na fb lecimy z postami jak szalone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 16:57   #909
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;88020444]Wyjdę w tym, w czym przyjdę u nas przy przyjęciu do szpitala jest tak, że na ip się przebiera, idzie się na oddział już w piżamie i szlafroku i przy wyjściu dopiero się ubiera w swoje rzeczy.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]I mnie też tak jest[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;88020862]Treść usunięta[/QUOTE]Też nie mam nic w rozmiarze 50 i patrząc na wagę młodego coraz częściej zastanawiam się czy nie będzie on jednak potrzebny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 17:24   #910
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Grubo
Powiem Ci, że przemyślałabym pójście na to ostatnie. Jakbyście ODPUKAĆ musieli wylądować na kwarantannie, to żeby nie było problemów podczas przyjmowania do szpitala np...
Ostatnie jest najważniejsze bo to ślub siostry męża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

I mówię mój mąż ma pracę jaką ma i prędzej znów przez jego pracę wylądujemy na kwarantannie.

Ale ja co do tej korony mam bardzo sceptyczne nastawienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
I mnie też tak jestTeż kupiłam Lenor Sensitive Ja chcę, żeby mój siedział tydzień krócej, bo chcę, żeby był spod znaku panny, jak jaMój też tydzień do tyłu...Też nie mam nic w rozmiarze 50 i patrząc na wagę młodego coraz częściej zastanawiam się czy nie będzie on jednak potrzebny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nic że jest tydzień do tyłu. Na prenatalnych mówiła babeczka że nie powinnam się przejmować

Co do rozmiaru 50 - mam bo dostałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 17:27   #911
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Czy tylko ja chcę by mała siedziała conajmniej do terminu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też chce by mój siedział do terminu Nie ma przyzwolenia na wcześniejsze wychodzenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Wiem że są ale nie opłaca się mi zamawiać jeden płyn do płukania

Nie mam Kauflandu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovela jest w Biedrze, przynajmniej u mnie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-25, 17:38   #912
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ja też chce by mój siedział do terminu Nie ma przyzwolenia na wcześniejsze wychodzenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Lovela jest w Biedrze, przynajmniej u mnie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie tego płynu nie ma 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 17:49   #913
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Widziałam też dzisiaj Lovele w gazetce Intermarche

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 17:50   #914
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ostatnie jest najważniejsze bo to ślub siostry męża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

I mówię mój mąż ma pracę jaką ma i prędzej znów przez jego pracę wylądujemy na kwarantannie.

Ale ja co do tej korony mam bardzo sceptyczne nastawienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

To nic że jest tydzień do tyłu. Na prenatalnych mówiła babeczka że nie powinnam się przejmować

Co do rozmiaru 50 - mam bo dostałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój lekarz też mówił, że mam nie panikować, bo tak czy siak wszystko jest dobrze. No, ale ja już tworzę scenariusze różne

Super masz Ja właśnie myślę czy nie dokupić tej 50, choć mąż mnie stopuje, bo przecież można rękawek podwinąć.
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
No właśnie tego płynu nie ma 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, w Biedrach tylko do prania jest Lovela. Nie wiem czy w Rossmannie nie ma płynu. Ja tam odplamiacz kupiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 18:17   #915
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Mój lekarz też mówił, że mam nie panikować, bo tak czy siak wszystko jest dobrze. No, ale ja już tworzę scenariusze różne

Super masz Ja właśnie myślę czy nie dokupić tej 50, choć mąż mnie stopuje, bo przecież można rękawek podwinąć. Tak, w Biedrach tylko do prania jest Lovela. Nie wiem czy w Rossmannie nie ma płynu. Ja tam odplamiacz kupiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślę że nie warto kupować 50. Moja mama kupiła bo była likwidacja sklepu i były po prostu na dużej promocji

Tak akurat mam jednego rosska i jest żałośnie zaopatrzony. Kupiłam tam lovele bo na promocji i gdybym nie zapytała to by wcale promocji nie naliczyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 18:32   #916
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja myślę że nie warto kupować 50. Moja mama kupiła bo była likwidacja sklepu i były po prostu na dużej promocji

Tak akurat mam jednego rosska i jest żałośnie zaopatrzony. Kupiłam tam lovele bo na promocji i gdybym nie zapytała to by wcale promocji nie naliczyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie dlatego mąż mnie stopuje z zakupami. Mówi, że nakupię, jak szalona, a się potem okaże, że mu nie założymy i kasa wywalona...

Nie żartuj... Teraz w Rossku się opłaca brać coś z promocji z tą listą+, bo od promocyjnych cen rabatuje jeszcze -20%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 18:48   #917
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego mąż mnie stopuje z zakupami. Mówi, że nakupię, jak szalona, a się potem okaże, że mu nie założymy i kasa wywalona...

Nie żartuj... Teraz w Rossku się opłaca brać coś z promocji z tą listą+, bo od promocyjnych cen rabatuje jeszcze -20%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się nie podoba to że trzeba mieć 5 produktów. A nie będę specjalnie wydawała więcej kasy by skorzystać z -20%.

Tak to jest jak się siedzi na wiosce 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 18:59   #918
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja nie kupuję 50. Zawsze można dokupić jak coś, ale przy poprzednich dzieciach nawet 56 nie miałam, tylko od 62. Przy pierwszym dziecku to nawet zakładałam na początku większe, bo wprawy nie miałam i im luźniejsze tym mi się łatwiej zakładało.

Teraz mam kilka na 56 i może i mniejsze, nie wiem dokładnie, ale kupiłam paczkę używanych na vinted i nie wszystkie mają metkę z rozmiarem.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 06:21   #919
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja już jestem spakowana jedynie co to zostaje mi dorzucić do walizki ładowarkę do telefonu, słuchawki i dokumenty. Muszę jeszcze jakieś jedzonko dokupić i będzie luz.

Ubranka mam do rozmiaru 68 chociaż jakieś pojedyncze sztuki większe może tez są dostałam dużo ubranek ale wyjęłam i wyprałam tylko te na 56/62 na początek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-26, 07:01   #920
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

A ja wypralam i wyprasowałam wszystko co miałam, tez są na 74, 80 i wsadziłam do plastikowego pudełka ze szczelną pokrywą. Orzy 4 dzieci bede mieć tyle prania i ogólnie roboty, że nie chce mi się myśleć nawet o praniu dodatkowym większych ilości ☺ kupilam spbie sztućce w etui Sistema i kubek na zupe, który bede używać na herbatę, ewentualnie kisiel zrobic sobie czy coś. Tanie rzeczy, ale jestem zadowolona, bo mnie zawsze denerwowało branie z domu czegos z kompletu, talerzyk tez wsadzilam sobie do walizki plastikowy, co prawda po chłopcach z Kubusiem Puchatkiem, ale cóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 10:36   #921
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
A ja wypralam i wyprasowałam wszystko co miałam, tez są na 74, 80 i wsadziłam do plastikowego pudełka ze szczelną pokrywą. Orzy 4 dzieci bede mieć tyle prania i ogólnie roboty, że nie chce mi się myśleć nawet o praniu dodatkowym większych ilości kupilam spbie sztućce w etui Sistema i kubek na zupe, który bede używać na herbatę, ewentualnie kisiel zrobic sobie czy coś. Tanie rzeczy, ale jestem zadowolona, bo mnie zawsze denerwowało branie z domu czegos z kompletu, talerzyk tez wsadzilam sobie do walizki plastikowy, co prawda po chłopcach z Kubusiem Puchatkiem, ale cóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie ja też biorę plastikowy talerzyk i kubek ale chyba wezmę od męża bo ma taki biwakowy zestaw.

U mnie było tak że był jeden czajnik na cały oddział i to na drugim końcu oddziału, więc ja sobie raczej szukam przekąsek, co nie potrzeba wrzątku. Zwłaszcza że czytałam na fb, że trzeba na sali siedzieć, wyjście tylko w maseczce albo wcale, zależy od zmiany. Będę jeszcze dzwonić do szpitala i o to pytać
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 10:39   #922
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ostatnie jest najważniejsze bo to ślub siostry męża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

I mówię mój mąż ma pracę jaką ma i prędzej znów przez jego pracę wylądujemy na kwarantannie.

Ale ja co do tej korony mam bardzo sceptyczne nastawienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

To nic że jest tydzień do tyłu. Na prenatalnych mówiła babeczka że nie powinnam się przejmować

Co do rozmiaru 50 - mam bo dostałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe ja też
Ale dodatkowy stres nigdy nie jest potrzebny. My też już raz otarliśmy sie o kwarantannę z uwagi na pracę małża.

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
A ja wypralam i wyprasowałam wszystko co miałam, tez są na 74, 80 i wsadziłam do plastikowego pudełka ze szczelną pokrywą. Orzy 4 dzieci bede mieć tyle prania i ogólnie roboty, że nie chce mi się myśleć nawet o praniu dodatkowym większych ilości ☺ kupilam spbie sztućce w etui Sistema i kubek na zupe, który bede używać na herbatę, ewentualnie kisiel zrobic sobie czy coś. Tanie rzeczy, ale jestem zadowolona, bo mnie zawsze denerwowało branie z domu czegos z kompletu, talerzyk tez wsadzilam sobie do walizki plastikowy, co prawda po chłopcach z Kubusiem Puchatkiem, ale cóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noooo... Ja się zastanawiam, jak dam radę z jednym, a tutaj czwóreczka, w tym noworodek... Podziwiam, naprawdę



Ale dzisiaj duchota... Nie mogę złapać tchu w żadnej pozycji
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 11:24   #923
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Hehe ja też
Ale dodatkowy stres nigdy nie jest potrzebny. My też już raz otarliśmy sie o kwarantannę z uwagi na pracę małża.



Noooo... Ja się zastanawiam, jak dam radę z jednym, a tutaj czwóreczka, w tym noworodek... Podziwiam, naprawdę



Ale dzisiaj duchota... Nie mogę złapać tchu w żadnej pozycji
Ja tam i tak nastawiam się na cc że męża nie będzie przy porodzie.

Co do korony to dużo rzeczy jest tak słabo zorganizowanych że aż głowa mała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 11:51   #924
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Właśnie ja też biorę plastikowy talerzyk i kubek ale chyba wezmę od męża bo ma taki biwakowy zestaw.

U mnie było tak że był jeden czajnik na cały oddział i to na drugim końcu oddziału, więc ja sobie raczej szukam przekąsek, co nie potrzeba wrzątku. Zwłaszcza że czytałam na fb, że trzeba na sali siedzieć, wyjście tylko w maseczce albo wcale, zależy od zmiany. Będę jeszcze dzwonić do szpitala i o to pytać
Jabwzielam jeden kisiel i kaszke manne w razie gdyby coś, ale też raczej biore musy, biskzopty, wafelki itp. kuzynka była sama w czerwcu na 4 osobowej sali, bo ponoć tak teraz jest...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Hehe ja też
Ale dodatkowy stres nigdy nie jest potrzebny. My też już raz otarliśmy sie o kwarantannę z uwagi na pracę małża.



Noooo... Ja się zastanawiam, jak dam radę z jednym, a tutaj czwóreczka, w tym noworodek... Podziwiam, naprawdę



Ale dzisiaj duchota... Nie mogę złapać tchu w żadnej pozycji
Każdy tez ma własny charakterek, i rozbieżność wieku , tak że jest czasami czad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 16:13   #925
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Jabwzielam jeden kisiel i kaszke manne w razie gdyby coś, ale też raczej biore musy, biskzopty, wafelki itp. kuzynka była sama w czerwcu na 4 osobowej sali, bo ponoć tak teraz jest...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Każdy tez ma własny charakterek, i rozbieżność wieku , tak że jest czasami czad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pisałam ogólnie o tym czajniku nie konkretnie do Ciebie, bo dużo dziewczyn pisało, że bierze przekąski zalewane wrzątkiem
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 16:19   #926
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

U mnie jest kuchnia dla pacjentek i są czajniki, mikrofala i lodówka także pełen wypas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 20:27   #927
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja pisałam ogólnie o tym czajniku nie konkretnie do Ciebie, bo dużo dziewczyn pisało, że bierze przekąski zalewane wrzątkiem
Ale ja właśnie dlatego wzięłam tylko po jednej sztuce, bo nie liczę na w ogóle na to, że będzie można łazić po oddziale ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 23:21   #928
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja zamówiłam 2 sztuki używanych piżamek z newbie w rozm. 50 bo u nich wypadają ciuszki większe
Porobię zdjęcia wszystkiego z newbie używanego co upolowałam jak przyjdą mi pozostałe paczuszki <3

A ogólnie kupuję do rozm. 62 Będę miała sporo po Ninie z 68, jak się pojawią nowe kolekcje to powybieram te których mi brakuje
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 11:10   #929
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cześć

Ja jestem po wizycie. Coś tam się zaczyna dziać bo szyjka się skraca i jest rozwarcie na dwa palce. Ale główka jeszcze dość wysoko. Mam już zacząć działać w ze sprzątaniem, schodami itp.

7 sierpnia mam wizytę (38tc) i wtedy zrobimy masaż szyjki. Moja gin chciała już dziś zrobić ale dopiero dziś pobieraliśmy gbs. Jeśli nie ruszy to dostanę skierowanie na indukcję w 39 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 11:10   #930
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć

Ja jestem po wizycie. Coś tam się zaczyna dziać bo szyjka się skraca i jest rozwarcie na dwa palce. Ale główka jeszcze dość wysoko. Mam już zacząć działać w ze sprzątaniem, schodami itp.

7 sierpnia mam wizytę (38tc) i wtedy zrobimy masaż szyjki. Moja gin chciała już dziś zrobić ale dopiero dziś pobieraliśmy gbs. Jeśli nie ruszy to dostanę skierowanie na indukcję w 39 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo raju toż to za moment!

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 14:31:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.