Kupujemy BB Creamy IV - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-28, 20:32   #691
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dziewczyny, składacie zbiorowe zamówienia prosto z Japonii, tak? A czy znalazłaby się tu jakaś dobra dusza, która zgodziłaby się kupić mi krem na ebayu?
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:33   #692
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Niejednokrotnie pojawiła się na forum prośba o wysłanie chociażby części zamówienia, prośba o kontakt, odpowiedz na wiadomość.
Ale zdajesz sobie sprawę ile dziewczyn od początku trwania tego wątku brało udział w zamówieniach? nie licz tylko te które teraz zamawiają, jest wiele tak jak jak które już nie udzielają się tu a czekają na paczki. Ania na prawdę ma co robić.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:33   #693
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Zaznaczę w arkuszu jakoś, kto chciałby całe paczki Więc piszcie. Najpierw zrobię listę tutaj a później jakoś wklepię w arkusz.

Więc:
1. SzatAnka71

kto dalej?
Ja też poprosze o całość. Mam zamówienie 13,14 i 15. Już nic nie zamawiam i nie ma mnie w 16 więc raczej większość już powinna zdecydowanie być u Ani.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:34   #694
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale zdajesz sobie sprawę ile dziewczyn od początku trwania tego wątku brało udział w zamówieniach? nie licz tylko te które teraz zamawiają, jest wiele tak jak jak które już nie udzielają się tu a czekają na paczki. Ania na prawdę ma co robić.
Zdaje sobie sprawę, cały czas o tym piszę

Dziewczyny, używała któraś z was - testowała tusze Majolica np. lash king?
__________________


Edytowane przez Aleksandrap
Czas edycji: 2012-05-28 o 20:41
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:47   #695
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Takie przerwy były już ze 3 razy "robione" i nic z tego nie wynikło za bardzo...
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Problem w tym że już się dawno uzbierało a Ania nam dawkuje zamówienie.


Ale Ania się na to zgadzała a to już nie moja wina
Dawkuje nam przyjemność, co byśmy nie padły od nadmiaru wrażeń przy jednej paczce A tak serio, to może ona nawet się nie łapie co ma a czego jeszcze nie... Sama nie wiem Trzeba z nią o tym pogadać i ja jej już wysłałam PW z prośbą o nr gg, więc może czegoś się dowiem

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Niejednokrotnie pojawiła się na forum prośba o wysłanie chociażby części zamówienia, prośba o kontakt, odpowiedz na wiadomość. Podobnie prośby o wysłanie tego co już ma u siebie.
Część z dziewczyn dostała już część - to świetnie. Część swojego tez już mam - z czego się cieszę, ale wiem że istnieje możliwość ,,wyzerowania" m.in. mojego zamówienia.
Tylko problem w tym, że Ty wiesz o swoim zamówieniu, ja wiem o moim, ale jak Ania jedna musi ogarnąć nas wszystkie to nie dziwię się, że nie wie, że ma w domu całe zamówienie dla jakiejś Wizażanki Prosto jest nam się temu przyglądać i zwracać uwagę, ale ogarniać to wszystko musi ona jedna... Dlaczego np dziewczyny niektóre nie pilnują się z wpłatami, tylko pilnuje tego Ania i musi się upominać? Wydaje mi się, że gdyby większość niedopłat została uregulowana, to byłyby o wiele mniejsze problemy...

Ja wychodzę z założenia, że my też możemy pomóc w jakiś sposób Ani i zamiast ciągle pisać "chcę coś zamówić, gdzie wpłacać itp", mogłybyśmy przeczytać pierwszy post. Piszę to ogólnie, bo dostałam kilka PW z zapytaniem o nr konta do Ani, który jak byk jest podany w arkuszach... Albo pytanie o sumę jaką ostatecznie mamy wpłacić, bo dana osoba nie umie się odnaleźć w arkuszach... Może my też wykażmy trochę zrozumienia i chęci pomocy Ani i zamiast zawalać ją ciągłymi PW i kolejnymi przypomnieniami, że coś się do niej wysłało i, że czekamy na odpowiedź, to po prostu czekajmy na swoją kolej

Ja ze swojej strony postaram się z nią pogadać i obmyśleć jakiś "plan" i pomóc jej w arkuszach jak tylko mogę, ale Wy też ją trochę zrozumcie To wszystko po prostu zaszło za daleko moim zdaniem
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:54   #696
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dawkuje nam przyjemność, co byśmy nie padły od nadmiaru wrażeń przy jednej paczce A tak serio, to może ona nawet się nie łapie co ma a czego jeszcze nie... Sama nie wiem Trzeba z nią o tym pogadać i ja jej już wysłałam PW z prośbą o nr gg, więc może czegoś się dowiem


Tylko problem w tym, że Ty wiesz o swoim zamówieniu, ja wiem o moim, ale jak Ania jedna musi ogarnąć nas wszystkie to nie dziwię się, że nie wie, że ma w domu całe zamówienie dla jakiejś Wizażanki Prosto jest nam się temu przyglądać i zwracać uwagę, ale ogarniać to wszystko musi ona jedna... Dlaczego np dziewczyny niektóre nie pilnują się z wpłatami, tylko pilnuje tego Ania i musi się upominać? Wydaje mi się, że gdyby większość niedopłat została uregulowana, to byłyby o wiele mniejsze problemy...

Ja wychodzę z założenia, że my też możemy pomóc w jakiś sposób Ani i zamiast ciągle pisać "chcę coś zamówić, gdzie wpłacać itp", mogłybyśmy przeczytać pierwszy post. Piszę to ogólnie, bo dostałam kilka PW z zapytaniem o nr konta do Ani, który jak byk jest podany w arkuszach... Albo pytanie o sumę jaką ostatecznie mamy wpłacić, bo dana osoba nie umie się odnaleźć w arkuszach... Może my też wykażmy trochę zrozumienia i chęci pomocy Ani i zamiast zawalać ją ciągłymi PW i kolejnymi przypomnieniami, że coś się do niej wysłało i, że czekamy na odpowiedź, to po prostu czekajmy na swoją kolej

Ja ze swojej strony postaram się z nią pogadać i obmyśleć jakiś "plan" i pomóc jej w arkuszach jak tylko mogę, ale Wy też ją trochę zrozumcie To wszystko po prostu zaszło za daleko moim zdaniem
Zgadzam się z tobą, cały czas o tym piszę.

Zygmus ma ogrom pracy związany z rozbiórkami - co gdzie i do kogo. Brawa dla niej, że jej się chciało i nadal chce o tym myśleć

Problemy wynikają z nadmiaru zamówień i osób uczestniczących, a tylko jednej pary rąk zygmusia.

Nowy organizator - na 100% pomaga
__________________


Edytowane przez Aleksandrap
Czas edycji: 2012-05-28 o 20:56
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:02   #697
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Trzeba z nią o tym pogadać i ja jej już wysłałam PW z prośbą o nr gg, więc może czegoś się dowiem
A jeśli PW nic nie da, to może uda się na facebooku
Z tego co pamiętam, Ania będzie do środy w szpitalu, więc miejmy nadzieję, że jak wróci to ustosunkuje się do naszej dyskusji
piratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 21:03   #698
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja tutaj jestem nowa, od niedawna uczestniczę w rozbiórkach ale chciałabym też wtrącić, że Ania jest naprawdę niesamowitą osobą.
Gdyby tak napisała wiadomość kto chce to wszystko przejąć to wydaje mi się, że nikt by się nie zgłosił. Naprawdę podjęła się sporego wyzwania, ja ze swojej strony bym nie wyrobila. Znam po prostu swoje mozliwości. I tym bardziej ją podziwiam.
Z naszej strony wygląda to całkiem inaczej. Ania tak naprawdę rezygnuje ze swojego życia prywatnego aby pomóc nam wszystkim.
Rozumiem też frustrację dziewczyn. Ja również nie czułabym się komfortowo z myślą iż zapłaciłam za coś bardzo dawno temu i wciąż tego nie mam. Ale myślę również, że komentarze typu "Ania kręci" w żaden sposób nie poprawią sytuacji.
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:07   #699
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
A jeśli PW nic nie da, to może uda się na facebooku
Z tego co pamiętam, Ania będzie do środy w szpitalu, więc miejmy nadzieję, że jak wróci to ustosunkuje się do naszej dyskusji
Tak tak, pamiętam. Miejmy nadzieję, że przeczyta to wszystko i doda coś od siebie do tej dyskusji
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:12   #700
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
Ja tutaj jestem nowa, od niedawna uczestniczę w rozbiórkach ale chciałabym też wtrącić, że Ania jest naprawdę niesamowitą osobą.
Gdyby tak napisała wiadomość kto chce to wszystko przejąć to wydaje mi się, że nikt by się nie zgłosił. Naprawdę podjęła się sporego wyzwania, ja ze swojej strony bym nie wyrobila. Znam po prostu swoje mozliwości. I tym bardziej ją podziwiam.
Z naszej strony wygląda to całkiem inaczej. Ania tak naprawdę rezygnuje ze swojego życia prywatnego aby pomóc nam wszystkim.
Rozumiem też frustrację dziewczyn. Ja również nie czułabym się komfortowo z myślą iż zapłaciłam za coś bardzo dawno temu i wciąż tego nie mam. Ale myślę również, że komentarze typu "Ania kręci" w żaden sposób nie poprawią sytuacji.

Ja popieram... kiedyś już pisałam, że rozbiórki to nie ebay... no ale powtarzać się nie będę.

Lejdi.. też chce całość zamówienia razem ewentualnie powiem kiedy mi braknie czegoś do testowania
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:36   #701
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 110
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Melduje, ze wszystkie wplaty uregulowane..
Ale sie tutaj duzo dzieje... zaczynam nie nadazac...
pianistka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 21:37   #702
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Wiem, że teraz nieźle sobie 'nagrabię', ale jestem za dialogiem, rozmową, a ta jest niemożliwa bo zygmuś nie ma, jest w szpitalu i ta cała dyskusja pod jej nieobecność no nie
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:53   #703
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Wiem, że teraz nieźle sobie 'nagrabię', ale jestem za dialogiem, rozmową, a ta jest niemożliwa bo zygmuś nie ma, jest w szpitalu i ta cała dyskusja pod jej nieobecność no nie
Co innego, gdybyśmy pisały to między sobą za plecami Ani a ona przecież ma dostęp do tej dyskusji. A poza tym nie piszemy nic złego na nią, bo chyba każda z nas wie ile Ania w to wkłada poświęcenia, więc nie wiem co za problem
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 22:29   #704
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Owszem, to jest za plecami, przecież pisała że do środy jej nie ma.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 23:09   #705
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dyskusja sie zaczela jeszcze zanim Ania poszla do szpitala wiec za zadnymi plecami sie nie odbywa. Problemy sa dwa glowne: zbyt duza ilosc uczestniczek i zbyt duza ilosc rozbieranych produktow. I to sie wymknelo spod kontroli. To nie ma prawa sie udac na taka skale. Dlatego trzeba sie z tego odkopac i gdyby Ania chciala sie jeszcze tym zajmowac, to zrobic to zdecydowanie w mniejsze skali.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 07:14   #706
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Dyskusja sie zaczela jeszcze zanim Ania poszla do szpitala wiec za zadnymi plecami sie nie odbywa. Problemy sa dwa glowne: zbyt duza ilosc uczestniczek i zbyt duza ilosc rozbieranych produktow. I to sie wymknelo spod kontroli. To nie ma prawa sie udac na taka skale. Dlatego trzeba sie z tego odkopac i gdyby Ania chciala sie jeszcze tym zajmowac, to zrobic to zdecydowanie w mniejsze skali.
Otóż to, dobrze by było wyjść z tych zamówień, które się strasznie długo ciągną i robić mniejsze. Podejrzewam, że byłoby o wiele łatwiej, gdyby nie trzeba było się dopytywać o paczki w UC, sporzyć ze sprzedawcami, bo paczka nie dotarła / bo produkt nie ten / bo coś tam innego. W dodatku Zygmuś stara się, żeby kupić taniej, jak się da. Dobrze by się było z tego odkopać..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 08:31   #707
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, dostałam przesylke (juz dawno,a le jakos nie mialam czasu napisac) i mam ochote na 20ml wodnej lioele
Zygmus, przesylka dotarla, jeszcze nie do mnie, ale wazne ze 'zyje'
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 08:46   #708
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawę, cały czas o tym piszę

Dziewczyny, używała któraś z was - testowała tusze Majolica np. lash king?
JA się nad tymi kosmetykami mocno zastanawiałam. Troche się boje tego tuszu bo podobno jest nie do zmycia prawie ale kusi, kusi.........
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 09:26   #709
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
JA się nad tymi kosmetykami mocno zastanawiałam. Troche się boje tego tuszu bo podobno jest nie do zmycia prawie ale kusi, kusi.........
Mnie kusi tusz - mam ich bazę w włóknami, daje fajny efekt i przez to jestem ciekawa jak by się sprawował tusz Opinie są podzielone, a zdjęcia z blogów mnie nie przekonują
O bazie też pisali- trudna do zmycia, ale ja nie mam z tym problemów.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 10:18   #710
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Oj Dziewczyny, Dziewczyny, rozumiem Wasz żal, ale mi już przeszło.

ZAMYKAMY ZAMÓWIENIA bez względu na to co kto myśli i tyle.
Jak dojedziemy do wysyłek z 16 arkusza ruszymy może dalej, ale nie wcześniej i tyle. Niech nikt nic nie proponuje, o nic nie prosi, ani o całe opakowania, ani na rozbiórki, po prostu nic, bo cale opakowania też opóźniają zamówienia innych rzeczy.

Jedynie zamawiamy i rozbieramy teraz z Estelle po trochu i tak będzie najlepiej.

To moja propozycja i naprawdę lepiej dać temu wątkowi ochłonąć. Możemy ogłosić też poszukiwania kolejnej organizatorki.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:33   #711
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Oj Dziewczyny, Dziewczyny, rozumiem Wasz żal, ale mi już przeszło.

ZAMYKAMY ZAMÓWIENIA bez względu na to co kto myśli i tyle.
Jak dojedziemy do wysyłek z 16 arkusza ruszymy może dalej, ale nie wcześniej i tyle. Niech nikt nic nie proponuje, o nic nie prosi, ani o całe opakowania, ani na rozbiórki, po prostu nic, bo cale opakowania też opóźniają zamówienia innych rzeczy.

Jedynie zamawiamy i rozbieramy teraz z Estelle po trochu i tak będzie najlepiej.

To moja propozycja i naprawdę lepiej dać temu wątkowi ochłonąć. Możemy ogłosić też poszukiwania kolejnej organizatorki.
Zgadzam się z Tobą całkowicie


KONIEC JAKICHKOLWIEK NOWYCH ROZBIÓREK Z ZYGMUSIEM!!
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:40   #712
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dopisz, że tylko do odwołania
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:45   #713
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Zaznaczę w arkuszu jakoś, kto chciałby całe paczki Więc piszcie. Najpierw zrobię listę tutaj a później jakoś wklepię w arkusz.

Więc:
1. SzatAnka71
2. justynalenka
3. annje
4. sesese
5. naila
6. piratte
7. Kayako
8. Do_La
9. evek
10.
Ingran (jako, że Ty masz wszystko w zam. 16, to zanim Ania kupi i rozdzieli te kosmetyki, to minie trochę czasu:P)
11. Aleksandrap
12. sylwiaaaaa83
13. dentico
14. migotka1010
15. 'Estelle'

Dziewczyny ale liczcie się z tym, że jeśli zamawiałyście coś w zam.16, to będziecie musiały na paczkę czekać nieco dłużej, bo wydaje mi się, że Ania kupuje według zamówień teraz te kosmetyki
Lista uaktualniona. Wpisuję do arkusza
__________________

Edytowane przez LeejdiNaati
Czas edycji: 2012-05-29 o 11:06
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 11:01   #714
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Estelle, dostałam przesylke (juz dawno,a le jakos nie mialam czasu napisac) i mam ochote na 20ml wodnej lioele
Zygmus, przesylka dotarla, jeszcze nie do mnie, ale wazne ze 'zyje'
Mogę ogłosić drugą rozbiórkę i poczekać, aż zbiorą się chętne
To jak? Ktoś chce Lioele Water Drop? [drugi rzut]
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Lista uaktualniona. Wpisuję do arkusza
To jeszcze się nieśmiało przypomnę, bo umknęło
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 11:10   #715
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
To jeszcze się nieśmiało przypomnę, bo umknęło
Poprawione w poprzednim poście i w arkuszu


Dziewczyny ja mam pomysł, może sprawniej jakoś to pójdzie i nam i Ani

Niech każda z nas z osobna, sama sobie sprawdzi wpłaty jakie wysłała do Ani i jeśli znajdzie się osoba, która wie, że powinna być w arkuszu na czysto a mimo to ma jeszcze jakieś braki, to piszcie mi PW Wtedy wyślę Ani Wasze nicki w jednej wiadomości i posprawdza przelewy wg nicków Co Wy na to?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 12:10   #716
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Hm... widzę, że mi wczorajszego posta nie dodało

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A ile kosztuje cały Lioele Dollish Veil Vita fioletowy?
Około 70 zł z trackingiem.

Lista lista
Tonymoly Honey-Bee Skin Solution BB CREAM SPF30 PA++ - ok. 9,40/5ml, wolnych 1x5ml
- dacn - 5 ml
- Justysiaa893 - 5ml
- 'Estelle' - 5ml
+ 5ml
- JustMoi - 5ml
- maneo444 - 5ml
- Szarobure - 5ml
- Anastazjaaa2 - 5ml
- kami007 - 5ml

Imyss Cantabile Perfect Triple BB Cream #21, cena ok 5,5 zł / 5ml, wolnych 5x5ml
- anastazjaaa2 - 10ml
- 'Estelle' - 5ml
- Justysiaa893 - 5ml
- Kami007 - 5ml

Sulwhasoo Snowise Whitening Serum, cena ok. 1,80/saszetkę, rozbiórka zamknięta
- 'Estelle' - 10
- brzozka88 - 10
- anastazjaaa2 - 15
- Valanthriel - 15


MIZON Watermax Moisture BB Cream 50ml, 3 zł/5ml, rozbiórka zamknięta
- 'Estelle' - 10ml
- anastazjaaa2 - 15ml
- kami007 - 10ml
- ksantypa7 - 15ml

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Czy to jeszcze aktualne?
Jeśli tak to bym wzięła z 20ml (chcę się upewnić, to wyjdzie 12pln +przesyłka, słoiczek itd, tak?)
I czy to będzie szybka rozbiórka?
Tzn. kiedy mniej-więcej mogę się spodziewać przesyłki?

Zostało 15 i tyle dopisała. za ok 9 zł
Nie wiem, jak szybko dostane krem, bo idzie z Gmarket, ale myślę, że całośc zamknie się w ciągu miesiąca.
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Poprawione w poprzednim poście i w arkuszu


Dziewczyny ja mam pomysł, może sprawniej jakoś to pójdzie i nam i Ani

Niech każda z nas z osobna, sama sobie sprawdzi wpłaty jakie wysłała do Ani i jeśli znajdzie się osoba, która wie, że powinna być w arkuszu na czysto a mimo to ma jeszcze jakieś braki, to piszcie mi PW Wtedy wyślę Ani Wasze nicki w jednej wiadomości i posprawdza przelewy wg nicków Co Wy na to?
Powiedziałabym więcej:
Oprócz wpłat warto dopisać szczegółową listę produktów.
Wtedy Ania mogłaby od razu sobie wydrukować, odznaczyć co ma lub na co jeszcze czeka i mieć zawsze pod ręką.
Sama mam taki podręczny notatnik, gdzie każda uczestniczka ma swoją kartę i zapisuję, kto jakie produkty powinien dostać
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2012-05-30 o 09:02
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 13:00   #717
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle , a możesz zapytac sprzedawcy kiedy wysłał , czy choc nr nadania Face Shop?

[czekam tylko za nim i Mizonem , którego masz u siebie, tak jak u zygmusia tylko za jedną tubką kremu z jadem węża i 5 próbkami kremu pod oczy, wszystko mam uregulowane, pytałam własnie o czas przed zamówieniem ( pytałam pod koniec kwietnia i początkiem maja)]
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 13:21   #718
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Zostało 15 i tyle dopisała. za ok 9 zł
Nie wiem, jak szybko dostane krem, bo idzie z Gmarket, ale myślę, że całośc zamknie się w ciągu miesiąca.
Krem na razie jeszcze "nie idzie". Bedzie zamawiany z kolejnym moim zamowieniem z GM. On jest w dwupaku, mi niepotrzebna jest druga tubka wiec estelle ja przejmie ode mnie
Na razie testuje gorliwosc urzedu celnego na wczesniejszej przesylce dla siebie. Niestety Zabrze z marszu polozylo na niej swoja lape. Wydaje mi sie ze teraz przesylki z automatu sa poddawane kontroli. Zobaczymy jak sie zakonczy sprawa pod wzgledem podatkowym.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 13:46   #719
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Zygmusiu- dziękuję za paczuszkę Coś jeszcze do mojego zamówienia przyszło już?
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 14:48   #720
duszkaaa
Raczkowanie
 
Avatar duszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Zaznaczę w arkuszu jakoś, kto chciałby całe paczki Więc piszcie. Najpierw zrobię listę tutaj a później jakoś wklepię w arkusz.

Więc:
1. SzatAnka71
2. justynalenka
3. annje
4. sesese
5. naila
6. piratte
7. Kayako
8. Do_La
9. evek
10. Ingran
(jako, że Ty masz wszystko w zam. 16, to zanim Ania kupi i rozdzieli te kosmetyki, to minie trochę czasu:P)

Poproszę o dopisanie mnie do tej listy.
Też prosiłam Anię o wysyłkę wszystkiego,co do mnie przyszło bo od kilku miesięcy nic nie zamawiałam a niestety dostaję po kilkanaście saszetek.Do tej pory brakuje mi maseczki The Face Shop z zam. 9 , na którą się zgłosiłam 21.09 - ja rozumiem,że Ania ma masę roboty z rozbiórkami ale też uważam,że to przesada aby czekać prawie 9 miesięcy na kosmetyk.Inne braki to np. krem do masażu Hwa coś tam też z listopada i Missha Time Revolution z października.Staram sie być cierpliwa ale ostatnio z tym u mnie coraz gorzej.Mam nadzieję,że z racji tego,że tyle dziewczyn zgłosiło problem to przyspieszy to jakoś realizację zaległych zamówień.

Zygmus , iFiona,którą otrzymałam wygląda niestety na podrobioną - konsystencja, kolor i zapach różni się od Twojego kotka także napisz,proszę co z tym zrobimy.
__________________

duszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.