Rozwój osobisty i dążenie do celu - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 19:37   #1231
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
Cynamonka , Bandytka Gratuluje, i powodzenia !

A ja w końcu zabrałam się za chemie, małymi kroczkami, ale jednak...
dzięki metoda małych kroczków też działa

Cytat:
Napisane przez Cynamonkaa Pokaż wiadomość
Bandytka, świetna wiadomość, gratulacje! Koniecznie daj w piątek znać jak minął pierwszy dzień Dziś obie mamy szczęście
a już zaczynałam wątpić grunt, że się poszczęściło
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:39   #1232
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez Cynamonkaa Pokaż wiadomość
Ja jutro zamieszczę post z podsumowaniem lipca. No trochę inaczej to nazwałam już czeka gotowy
Nie mogę się doczekać
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:48   #1233
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez BandytkaD Pokaż wiadomość
a już zaczynałam wątpić grunt, że się poszczęściło
Nie poszczęściło się, tylko okazałaś się dobra To Twoja zasługa, nie szczęścia
Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
Nie mogę się doczekać
W takim razie zapraszam o 13
__________________


Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:58   #1234
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez Cynamonkaa Pokaż wiadomość
Nie poszczęściło się, tylko okazałaś się dobra To Twoja zasługa, nie szczęścia
wiem, że na pewno lepiej się prezentowałam w porównaniu do dziewczyny, która była tego samego dnia na rozmowie co ja, a wchodziła tuż przede mną. co prawda nie wiem jak wypadła merytorycznie, ale wizualnie to była porażka i nie powiem, ale poczułam się chociaż w tej kwestii od niej lepsza a teraz i zawodowo mogę się czuć

cynamonkaa, nie wiem czemu do tej pory nie zauważyłam na twoim blogu wpisu o twoich wrażeniach dotyczących studiowania. teraz przeczytałam ten wpis jednym tchem. czułam się jakbym czytała własne myśli
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 20:12   #1235
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez BandytkaD Pokaż wiadomość
wiem, że na pewno lepiej się prezentowałam w porównaniu do dziewczyny, która była tego samego dnia na rozmowie co ja, a wchodziła tuż przede mną. co prawda nie wiem jak wypadła merytorycznie, ale wizualnie to była porażka i nie powiem, ale poczułam się chociaż w tej kwestii od niej lepsza a teraz i zawodowo mogę się czuć

cynamonkaa, nie wiem czemu do tej pory nie zauważyłam na twoim blogu wpisu o twoich wrażeniach dotyczących studiowania. teraz przeczytałam ten wpis jednym tchem. czułam się jakbym czytała własne myśli
No widzisz! To na pewno też Ci pomogło To znaczy, że miałaś przewagę pod każdym względem a teraz pozostaje się cieszyć z nowej pracy
Hehe wpis powstał kilka tygodni temu więc nie masz dużego opóźnienia już dawno wiedziałam, że muszę o tym napisać, może ktoś 5 lat młodszy ode mnie 2 razy przemyśli decyzję o studiowaniu. Dużo moich znajomych również ma podobne przemyślenia po tych latach, chyba coś w tym jest Ciesze się, że udało mi się uchwycić Twoje myśli Chociaż właściwie nie powinnam się cieszyć, bo to dodatkowo potwierdza jak jest z wykształceniem wyższym i pracą w naszym kraju
__________________


Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 20:56   #1236
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez Cynamonkaa Pokaż wiadomość
No widzisz! To na pewno też Ci pomogło To znaczy, że miałaś przewagę pod każdym względem a teraz pozostaje się cieszyć z nowej pracy
Hehe wpis powstał kilka tygodni temu więc nie masz dużego opóźnienia już dawno wiedziałam, że muszę o tym napisać, może ktoś 5 lat młodszy ode mnie 2 razy przemyśli decyzję o studiowaniu. Dużo moich znajomych również ma podobne przemyślenia po tych latach, chyba coś w tym jest Ciesze się, że udało mi się uchwycić Twoje myśli Chociaż właściwie nie powinnam się cieszyć, bo to dodatkowo potwierdza jak jest z wykształceniem wyższym i pracą w naszym kraju
wiesz co, dużo młodych myśli tak jak my ale pokolenie rodziców trudno przekonać, że to zmarnowane lata :/
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 21:40   #1237
Natka_Pietruszki91
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Magiczna kraina 1000 jezior:)
Wiadomości: 2 059
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Dziewczyny gratuluję dzisiejszych sukcesów Cynamonka bardzo ciekawy artykuł - zamierzam korzystać z Twoich rad, bo bardzo często zdarza mi się prokstrynacja ;/

Dziś pół dnia miałam szkolenie, drugie cierpiałam na migrenę i znów bezproduktywność mnie dopadła.
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli.”
Helen Fielding „Dziennik Bridget Jones”

11/2015
Natka_Pietruszki91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 22:40   #1238
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez BandytkaD Pokaż wiadomość
wiesz co, dużo młodych myśli tak jak my ale pokolenie rodziców trudno przekonać, że to zmarnowane lata :/
To racja. Jednak moi chyba powoli się do tego przekonują widząc co się dzieje i ile ludzi z magistrem siedzi za kasą w Biedronce. No cóż, czasy zmieniły się okropnie i trzeba się do nich przystosować

Cytat:
Napisane przez Natka_Pietruszki91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję dzisiejszych sukcesów Cynamonka bardzo ciekawy artykuł - zamierzam korzystać z Twoich rad, bo bardzo często zdarza mi się prokstrynacja ;/

Dziś pół dnia miałam szkolenie, drugie cierpiałam na migrenę i znów bezproduktywność mnie dopadła.
Dziękuje za gratulacje Super, że spodobał Ci się mój artykuł, zawsze bardzo się cieszę, jak okazuje się, że są dla kogoś przydatne
Na jakim szkoleniu byłaś? Nie martw się, jutro wszystko nadrobisz, ważne żeby migrena przeszła
__________________


Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 09:06   #1239
Natka_Pietruszki91
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Magiczna kraina 1000 jezior:)
Wiadomości: 2 059
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Dalej nie przeszła migrena ;/ i dziś do pracy nie poszłam, bo strasznie mnie zmogło. Mam teraz szkolenie podstawowe agenta ubezpieczeniowego - to moja nowa profesja.
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli.”
Helen Fielding „Dziennik Bridget Jones”

11/2015
Natka_Pietruszki91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 09:40   #1240
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez Natka_Pietruszki91 Pokaż wiadomość
Dalej nie przeszła migrena ;/ i dziś do pracy nie poszłam, bo strasznie mnie zmogło. Mam teraz szkolenie podstawowe agenta ubezpieczeniowego - to moja nowa profesja.
Nie znam się na migrenach, ale może są jakieś dobre sposoby na zmniejszenie bólu? O świetnie, nowa profesja zawsze w cenie
__________________


Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 12:23   #1241
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez Cynamonkaa Pokaż wiadomość
To racja. Jednak moi chyba powoli się do tego przekonują widząc co się dzieje i ile ludzi z magistrem siedzi za kasą w Biedronce. No cóż, czasy zmieniły się okropnie i trzeba się do nich przystosować
moja mama to próbuje mnie pocieszać mówiąc "ale jeśli ktoś o niższym wykształceniu będzie ci pyskował, to przynajmniej będziesz miała świadomość, że i tak w hierarchi stoisz wyżej niż ta osoba" ale już moja teściowa, która nie ma nawet matury, uważa że studia to coś wow! i super! i ciągle mojego męża namawia żeby się uczył, żeby poszedł na podyplomowe, albo że ja powinnam zrobić kolejne studia skoro nie mam pracy (teraz już czas przeszły ). i jak chciałam iść na maxa w stronę fitnessu to uważała to za coś nietrwałego, niestabilnego. tak jakby rynek pracy był stabilny

Cytat:
Napisane przez Cynamonkaa Pokaż wiadomość
Nie znam się na migrenach, ale może są jakieś dobre sposoby na zmniejszenie bólu? O świetnie, nowa profesja zawsze w cenie
z migrenami ciężko się walczy, wiem, bo mój mąż ma migreny i po prostu wtedy ledwo żyje
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 12:51   #1242
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez BandytkaD Pokaż wiadomość
moja mama to próbuje mnie pocieszać mówiąc "ale jeśli ktoś o niższym wykształceniu będzie ci pyskował, to przynajmniej będziesz miała świadomość, że i tak w hierarchi stoisz wyżej niż ta osoba" ale już moja teściowa, która nie ma nawet matury, uważa że studia to coś wow! i super! i ciągle mojego męża namawia żeby się uczył, żeby poszedł na podyplomowe, albo że ja powinnam zrobić kolejne studia skoro nie mam pracy (teraz już czas przeszły ). i jak chciałam iść na maxa w stronę fitnessu to uważała to za coś nietrwałego, niestabilnego. tak jakby rynek pracy był stabilny
Zgadza się, to ma duże znaczenie, czy ktoś posiada wyższe wykształcenie czy nie. Zresztą te 20-30 lat temu były też inne czasy i wtedy studia to naprawdę było coś i rzeczywiście pomagało znaleźć pracę.


Gdyby ktoś był zainteresowany to wpis o sukcesach minionego miesiąca już jest na blogu
__________________


Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 13:56   #1243
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez Cynamonkaa Pokaż wiadomość
Zgadza się, to ma duże znaczenie, czy ktoś posiada wyższe wykształcenie czy nie. Zresztą te 20-30 lat temu były też inne czasy i wtedy studia to naprawdę było coś i rzeczywiście pomagało znaleźć pracę.


Gdyby ktoś był zainteresowany to wpis o sukcesach minionego miesiąca już jest na blogu
moja mama ma wykształcenie wyższe, ale tak jak mówisz, to były inne czasy i kiedyś to była renoma. natomiast moja teściowa, która wtedy nie miała tego "przywileju" studiowania nie rozumie, że teraz to już nie jest żaden przywilej i każdego przyjmują na studia przez co trudniej jest na rynku pracy
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 14:23   #1244
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Hej U mnie też nowy wpis
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 20:17   #1245
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Dziś niestety nie zrobiłam tyle ile sobie założyłam Pozostało mi teraz nadrabiać w nocy, jak wczoraj. Eh a muszę jutro wcześnie wstać
__________________


Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 21:08   #1246
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez Cynamonkaa Pokaż wiadomość
Dziś niestety nie zrobiłam tyle ile sobie założyłam Pozostało mi teraz nadrabiać w nocy, jak wczoraj. Eh a muszę jutro wcześnie wstać
a nie jest tak, że po prostu za dużo od siebie wymagałaś i za dużo postanowiłaś zrobić? pytam tak po prostu, bo ja kiedyś tak robiłam, że ambicja brała nade mną górę i uważałam, że wiele mogę zrobić, a po prostu przeceniałam możliwości. wtedy tylko bardziej się denerwowałam i sobie szkodziłam. a potem zaczęłam myśleć, że przecież nic się takiego nie stało, że nadrobię następnego dnia i tyle
i pamiętaj, odpoczynek też jest ważny, on nam ładuje akumulatory
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 21:51   #1247
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez BandytkaD Pokaż wiadomość
a nie jest tak, że po prostu za dużo od siebie wymagałaś i za dużo postanowiłaś zrobić? pytam tak po prostu, bo ja kiedyś tak robiłam, że ambicja brała nade mną górę i uważałam, że wiele mogę zrobić, a po prostu przeceniałam możliwości. wtedy tylko bardziej się denerwowałam i sobie szkodziłam. a potem zaczęłam myśleć, że przecież nic się takiego nie stało, że nadrobię następnego dnia i tyle
i pamiętaj, odpoczynek też jest ważny, on nam ładuje akumulatory
Nie nie, wcale nie było tego dużo tylko zajęłam się mało potrzebnymi rzeczami i zeszło mi na to pół dnia. Wiem, właśnie od jutra robię sobie weekend dlatego dziś chciałam wszystko nadrobić Dbam równowagę, bez obaw
__________________


Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 06:45   #1248
Natka_Pietruszki91
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Magiczna kraina 1000 jezior:)
Wiadomości: 2 059
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Hej po migrenie już ani śludu zawsze nie wiem kiedy mnie zaatakuje i wtedy jest masakra totalna. Z nią nic nie trzeba robić tylko dużo odpoczywać. Ostatni atak zrobił mi się od zmiany pogody. Wczoraj popołudniu pojechałam na wieś i trochę odpoczęłam z TŻ jeszcze tylko dziś wytrzymać szkolenie i znów na wieś pojadę do rodziców

A co do studiów to dla moich rodziców to jest ogromny przywilej studiować. Nie potrafią zrozumieć, że teraz to już nie ma znaczenia czy się ma studia czy nie. Obecnie studia nie są elitarne, ale bardzo powszechne - studiwać może każdy i nie do końca ktoś kto powinnien - przykład moi niektórzy koledzy z roku Ledwo przechodzą z roku na rok ;d
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli.”
Helen Fielding „Dziennik Bridget Jones”

11/2015
Natka_Pietruszki91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 07:59   #1249
_GlamourGirl_
Zakorzenienie
 
Avatar _GlamourGirl_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4 738
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Hej można dołączyć?
Ja przerwałam studia, póki co nie żałuję bo wiem że za ok 2 lata wrócę na nie i będę studiować z przyjemnością. Co lepsze zarabiam więcej niż osoby po lub w trakcie studiów. Uważam natomiast że to jest chore jak osoby z tytułem pracują za najniższą średnią krajową Coś tu jest chyba nie halo... Zauważyłam że teraz pracodawcy mają straszne wymagania np 4 lata doświadczenia i studia wyższe.. ja się pytam gdzie taki student ma zdobyć tak ogromne doświadczenie?
__________________
19.06.2009
13.07.2013
szczęśliwa narzeczona

2.04.2018





_GlamourGirl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 19:09   #1250
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Witaj Glamour Chyba z jakiegoś wątku Cię kojarzę Wiem też miałam problem z doświadczeniem
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 21:10   #1251
Natka_Pietruszki91
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Magiczna kraina 1000 jezior:)
Wiadomości: 2 059
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

No wlasnie z tym doswiadczeniem po studiach to jest masakra :/ jak na razie ucze sie na agenta ubezpieczeniowego wiec nie dotknelam jeszcze typowego rynku pracy, bo obecna prace znalazlam przez przypadek. A propos - co sadzicie na temat pracy agenta ubezpieczeniowego? Dodam, ze to jest firma najbardziej kojarzona z ubezpieczeniami w Polsce i bede ubezpieczac zycie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Witam nowa kolezanke choc ja tez tu nowa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli.”
Helen Fielding „Dziennik Bridget Jones”

11/2015
Natka_Pietruszki91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 12:32   #1252
_GlamourGirl_
Zakorzenienie
 
Avatar _GlamourGirl_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4 738
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
Witaj Glamour Chyba z jakiegoś wątku Cię kojarzę Wiem też miałam problem z doświadczeniem

Hej , dobrze kojarzysz
__________________
19.06.2009
13.07.2013
szczęśliwa narzeczona

2.04.2018





_GlamourGirl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 17:57   #1253
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez Cynamonkaa Pokaż wiadomość
Nie nie, wcale nie było tego dużo tylko zajęłam się mało potrzebnymi rzeczami i zeszło mi na to pół dnia. Wiem, właśnie od jutra robię sobie weekend dlatego dziś chciałam wszystko nadrobić Dbam równowagę, bez obaw
a to dobrze

Cytat:
Napisane przez Natka_Pietruszki91 Pokaż wiadomość
Hej po migrenie już ani śludu zawsze nie wiem kiedy mnie zaatakuje i wtedy jest masakra totalna. Z nią nic nie trzeba robić tylko dużo odpoczywać. Ostatni atak zrobił mi się od zmiany pogody. Wczoraj popołudniu pojechałam na wieś i trochę odpoczęłam z TŻ jeszcze tylko dziś wytrzymać szkolenie i znów na wieś pojadę do rodziców

A co do studiów to dla moich rodziców to jest ogromny przywilej studiować. Nie potrafią zrozumieć, że teraz to już nie ma znaczenia czy się ma studia czy nie. Obecnie studia nie są elitarne, ale bardzo powszechne - studiwać może każdy i nie do końca ktoś kto powinnien - przykład moi niektórzy koledzy z roku Ledwo przechodzą z roku na rok ;d
super że migrena przeszła

Cytat:
Napisane przez _GlamourGirl_ Pokaż wiadomość
Hej można dołączyć?
Ja przerwałam studia, póki co nie żałuję bo wiem że za ok 2 lata wrócę na nie i będę studiować z przyjemnością. Co lepsze zarabiam więcej niż osoby po lub w trakcie studiów. Uważam natomiast że to jest chore jak osoby z tytułem pracują za najniższą średnią krajową Coś tu jest chyba nie halo... Zauważyłam że teraz pracodawcy mają straszne wymagania np 4 lata doświadczenia i studia wyższe.. ja się pytam gdzie taki student ma zdobyć tak ogromne doświadczenie?
no właśnie, bez studiów można dobrze zarabiać i mieć spokój o swoją przyszłość (a przynajmniej taki lekki spokój )

ja dziś padam już na twarz. z rana pojechałam do Rawy Mazowieckiej na imprezę fitnessową i padam po bokwie i GFS-ie z tomkiem zamielą do tego "top mi się opalił" i mam łopatki, dekolt i ręce opalone
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 07:19   #1254
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cynamonka, gratuluję Fajny artykuł, zmotywowałaś mnie do tego, żeby już teraz od rana zabrać się za sprzątanie, żeby nie wisiało nade mną cały dzień Byle bym tylko się sprężyła i faktycznie szybko sprzątnęła, a nie trochę popatrzyła w ścianę, a trochę w okno

Bandytka, dla Ciebie też gratulacje! A możesz powiedzieć (lub przypomnieć, jeśli pisałaś wcześniej o jaką pracę będzie ta rozmowa, ale musiało mi wylecieć z głowy) co to za praca?

Natka, nie wiem, na jakich Ty zasadach masz pracować, ale mnie ten zawód nie przekonuje, bo masz płacone od zawartej umowy, musisz się nieźle nalatać, żeby kogoś znaleźć, a to i tak duże pieniądze nie są. Przynajmniej tak miał znajomy, tylko on trochę inaczej pracował, chyba nie dla jakiejś konkretnej firmy. Dużo w tym temacie nie wiem, ale on nie był zadowolony i jak przedstawiał, jak to wygląda, to faktycznie średnio...

Ja wpadłam po kilkudniowej przerwie, miałam sporo roboty, więc i na wizaż nie było czasu. A teraz motywacja spadła do poziomu nieco powyżej zera, ale muszę się wziąć w garść i do roboty!
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 09:58   #1255
Natka_Pietruszki91
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Magiczna kraina 1000 jezior:)
Wiadomości: 2 059
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

To prawda płacona jest prowizja od umowy za pierwszy miesiąc jest podwójna potem określony procent dostaję do końca trwania polisy. Oprócz tego młodzi agenci dostają pasy startowe. Ja nie będę brokrem tylko zwykłym agentem w konkretnej firmie. Jakiś czas już tam chodzę i starzy agenci wyciągają dośc dobre. W tej pracy liczy się konsekwencja i samozaparcie w pozyskiwaniu klientów.
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli.”
Helen Fielding „Dziennik Bridget Jones”

11/2015
Natka_Pietruszki91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 11:42   #1256
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Natka, jeśli Tobie taka praca odpowiada, to jak najbardziej Wiadomo, każdy powinien szukać czegoś dla odpowiedniego siebie. Zobaczysz po jakimś czasie, czy jest to to, czego szukałaś, a jak nie, to będziesz szukać dalej

A ja jestem zadowolona, bo założyłam sobie wyrobić się do godziny 12 ze sprzątaniem i równo o 12 skończyłam Teraz jeszcze chciałabym poplanować sobie pare rzeczy, żeby trochę jeszcze odpocząć dzisiaj, ale nie spędzić całej niedzieli na nicnierobieniu
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 11:49   #1257
Natka_Pietruszki91
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Magiczna kraina 1000 jezior:)
Wiadomości: 2 059
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

No i wlasnie z tego zalozenia wychodze to moja pierwsza powazna praca wiec moze cos nie wyjsc choc ja sie nastawiam, ze jednak sie uda. Teraz musze sie skupic na zdaniu tego egzaminu. Dobrze, lovebrid, ze udalo Ci sie zrealizowac swoj dzisiejszy cel ja mam dzis w planach jezioro, troche sie pouczc i wyznaczyc sobie cele na nowy tyg.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli.”
Helen Fielding „Dziennik Bridget Jones”

11/2015
Natka_Pietruszki91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 12:21   #1258
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Bandytka, dla Ciebie też gratulacje! A możesz powiedzieć (lub przypomnieć, jeśli pisałaś wcześniej o jaką pracę będzie ta rozmowa, ale musiało mi wylecieć z głowy) co to za praca?
dzięki
pracuje już jako copywriter, tak więc praca zdecydowanie w zawodzie
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 21:36   #1259
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Hej, troszkę mnie nie było Ale teraz intensywnie pracuje Zapraszam was na kolejnego posta
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 03:15   #1260
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Rozwój osobisty i dążenie do celu

Cytat:
Napisane przez BandytkaD Pokaż wiadomość
dzięki
pracuje już jako copywriter, tak więc praca zdecydowanie w zawodzie
Kurczę, przecież pisałaś! Wybacz

Ja napisałam w zeszłym tygodniu ostatni egzamin i się pochorowałam kilka dni później, więc sobie odpoczywam i staram się nie przemęczać. Zajmuję się jedynie czytaniem książek, ale niebawem mam nadzieję zabrać się za coś konkretniejszego. Póki co daję sobie odpocząć - po pierwsze, żeby organizm miał więcej sił na walkę z chorobą, a po drugie miałam ciężki semestr i w końcu przyda mi się chwila wytchnienia. Cóż, zaraz trzeba się zabrać za naukę do poprawki Miałam tak ambitne plany na wakacje, ale chyba nici z tego...
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-11 21:30:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.