Nie wyrabiam psychicznie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-19, 19:19   #31
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Czasem wyroki dają za głupoty młodości. Nie wiem czemu taka osoba miałaby z tego powodu samobiczować się aż do śmierci.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 19:26   #32
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52471787]Czasem wyroki dają za głupoty młodości. Nie wiem czemu taka osoba miałaby z tego powodu samobiczować się aż do śmierci.[/QUOTE]




Aha. Duzo mial autor tych bledow. Zreszta wprost zadaje pytanie: czy przeszlosc moze nie miec znaczenia. Kulturalnie odrzeklam, ze nie. Dla mnie. Wstydzilabym sie takiego partnera. Czulabym sie osmieszona. I naprawde nie wiem jaki level desperacji musialabym osiagnac, aby sie z taka osoba zwiazac. Ale jak widac po tym watku milosc ma wiele twarzy, trzeba wybaczac, w mlodosc popelnia sie bledy, wyrok wyrokowi nierowny, kazdego sie moze zdarzyc, do tanga trzeba dwoja, a zycie jest nowela.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 19:30   #33
arskiw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Wyrok byl za pobicie. Bylem w barze ze swoja dziewczyna, siedzielismy we dwojke i podeszlo dwoch gosci, ktorzy zaczeli ja podrywac, wiec jednego tylko odepchnalem i uciekl, a drugi chcial sie bic, no to sie bilismy i zlamalem mu niestety nos i reke. W lokalu byly kamery, a w dodatku dziewczyna mnie zostawila od razu, bo powiedziala, ze normalny czlowiek sie tak nie zachowuje.

I to rzeczywiscie takie patologiczne?

A donosy juz pisalem, ze jeden to jak mi nie sprzedal fajek, a potem sprzedal dziewczynie mlodszej ode mnie. Skoro jamestown jestes taka za prawem to uwazasz, ze to patologiczne?
Drugi to jak facet wzial ode mnie pieniadze na zamowienie, ktore mialo byc w nastepnym tygodniu, a trzymal ta kase 2 miesiace. To tez takie patologiczne?
arskiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 19:37   #34
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Cytat:
Napisane przez arskiw Pokaż wiadomość
Wyrok byl za pobicie. Bylem w barze ze swoja dziewczyna, siedzielismy we dwojke i podeszlo dwoch gosci, ktorzy zaczeli ja podrywac, wiec jednego tylko odepchnalem i uciekl, a drugi chcial sie bic, no to sie bilismy i zlamalem mu niestety nos i reke. W lokalu byly kamery, a w dodatku dziewczyna mnie zostawila od razu, bo powiedziala, ze normalny czlowiek sie tak nie zachowuje.

I to rzeczywiscie takie patologiczne?

A donosy juz pisalem, ze jeden to jak mi nie sprzedal fajek, a potem sprzedal dziewczynie mlodszej ode mnie. Skoro jamestown jestes taka za prawem to uwazasz, ze to patologiczne?
Drugi to jak facet wzial ode mnie pieniadze na zamowienie, ktore mialo byc w nastepnym tygodniu, a trzymal ta kase 2 miesiace. To tez takie patologiczne?
Absolutnie, zadna patologia. Wyzsze sfery. Lamanie konczyn i nosow to oznaka najwyzszej kultury .

O "donosach" juz nawet nie bede mowic, bo ta cala opowiesc jest zalosna.
- Gosciu, nie sprzedasz mi fajek?
- Nie.
- Prokuratura juz do Ciebie jedzie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 19:54   #35
arskiw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Nie mowie, ze wyzsze sfery, ale chyba przesadzasz.
To jakbys byla ze swoim chlopakiem w pubie i bylo dwoch natretow to co on powinien zrobic?
Ok z fajkami przesadzilem, ale to rzeczywiscie taka patalogia i nic gorszego nie moglem zrobic? Wiem, ze to bylo zalosne, ale patologiczne? Do tej pory pale conajmniej paczke dziennie bez przerwy i jak mi brakuje to mi odbija.
A co jakbys dala kolezance kase i ona Cie zbywala przez 2 miesiace? Mialem wtedy zawiasy, wiec nie chcialem sie nawet klocic, bo impulsywny bylem. To rzeczywiscie taka patologia?
Nie mowie tak jak Ty ze to wyzsze sfery, ale przesadzasz z obrazaniem mnie. Wszystkiego zaluje i juz na pewno drugi raz bym tak nie zrobil.
Az mi pomoglas, ze tak mnie potraktowalas, bo az mi sie odwrocilo i sam siebie zaczynam bronic. I naprawde za te 3 zachowania bycie ze mna to musi akt ogromnej desperacji?
arskiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:03   #36
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Cytat:
Napisane przez arskiw Pokaż wiadomość
Nie mowie, ze wyzsze sfery, ale chyba przesadzasz.
To jakbys byla ze swoim chlopakiem w pubie i bylo dwoch natretow to co on powinien zrobic?
Ok z fajkami przesadzilem, ale to rzeczywiscie taka patalogia i nic gorszego nie moglem zrobic? Wiem, ze to bylo zalosne, ale patologiczne? Do tej pory pale conajmniej paczke dziennie bez przerwy i jak mi brakuje to mi odbija.
A co jakbys dala kolezance kase i ona Cie zbywala przez 2 miesiace? Mialem wtedy zawiasy, wiec nie chcialem sie nawet klocic, bo impulsywny bylem. To rzeczywiscie taka patologia?
Nie mowie tak jak Ty ze to wyzsze sfery, ale przesadzasz z obrazaniem mnie. Wszystkiego zaluje i juz na pewno drugi raz bym tak nie zrobil.
Az mi pomoglas, ze tak mnie potraktowalas, bo az mi sie odwrocilo i sam siebie zaczynam bronic. I naprawde za te 3 zachowania bycie ze mna to musi akt ogromnej desperacji?
Dla mnie bijatyki, zwlaszcza te konczace sie zlamanymi czesciami ciala i sadem to zwyczajne dno. Dla mnie (i wielu moich kolezanek) jestes po prostu przegrany i zadna by Cie nie chciala. Ale jak widac po tym watku sa i fanki.

Podsumowujac: nieokrzesany, niepanujacy nad soba, notowany. Wow, cudo. Szkoda, ze jestes niski, bo angaz do roli ksiecia w kolejnym filmie Disney'a mialbys jak w banku.

Na co sie teraz rzucasz? Pytales to odpowiedzialam. Dla niektorych przeszlosc nie ma znaczenia, dla niektorych ma. I tyle.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:11   #37
arskiw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Nie rzucam sie, sorry jesli tak myslisz. Dzieki ze wyrazasz swoje zdanie, bo wiem ze jest szczere. Nie atakuje Cie, naprawde.
Po prostu chce poznac Twoje zdanie na kazde moja watpliwosc skoro tak dosadnie odpowiadasz.
Czyli co wedlug Ciebie mialem zrobic w tamtej sytuacji? Wolalabys zebym sam dal sie odepchnac i po prostu z Toba wyjsc stamtad? Nie poczulabys sie, ze nie zapewniam Ci bezpieczenstwa?
A te 2 donosy? Pierwszy to wiem, ze zachowalem sie zenujaco, a drugi z wlasna kasa?
I powtarzam, ze teraz juz bym tak nie zrobil.
A Ty nie popelnilas zadnego bledu w zyciu, ktorego do tej pory zalujesz? A Twoi znajomi? Tylko pytam, nie bronie sie ani nie atakuje. Po prostu ciekawi mnie czy sa ludzie, ktorych nie dreczy sumienie za wpadki sprzed lat. Na kazdym kroku slysze, ze takich nie ma, ale ja mysle, ze sa i chyba Ty taka jestes skoro jestes pewna siebie.
arskiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 20:20   #38
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Cytat:
Napisane przez arskiw Pokaż wiadomość
Nie rzucam sie, sorry jesli tak myslisz. Dzieki ze wyrazasz swoje zdanie, bo wiem ze jest szczere. Nie atakuje Cie, naprawde.
Po prostu chce poznac Twoje zdanie na kazde moja watpliwosc skoro tak dosadnie odpowiadasz.
Czyli co wedlug Ciebie mialem zrobic w tamtej sytuacji? Wolalabys zebym sam dal sie odepchnac i po prostu z Toba wyjsc stamtad? Nie poczulabys sie, ze nie zapewniam Ci bezpieczenstwa?
A te 2 donosy? Pierwszy to wiem, ze zachowalem sie zenujaco, a drugi z wlasna kasa?
I powtarzam, ze teraz juz bym tak nie zrobil.
A Ty nie popelnilas zadnego bledu w zyciu, ktorego do tej pory zalujesz? A Twoi znajomi? Tylko pytam, nie bronie sie ani nie atakuje. Po prostu ciekawi mnie czy sa ludzie, ktorych nie dreczy sumienie za wpadki sprzed lat. Na kazdym kroku slysze, ze takich nie ma, ale ja mysle, ze sa i chyba Ty taka jestes skoro jestes pewna siebie.
Miedzy biernoscia a lamaniem komus czesci ciala jest spora przestrzen. Wstyd, ze dorosly facet nie potrafi sie zachowac i pomimo uplywu czasu dalej nie wie co robic.
Oczywiscie, ze popelnialam bledy. Wiele. Moi znajomi rowniez. Obracam sie w specyficznych kregach. Sa jednak bledy i BLEDY. Owszem, ze wiele bledow za mna, tym bardziej, ze mam tendecje do zadreczania sie, ale w porownaniu do Twojego to chyba nic. Twojego zachowania nie nazwalabym "wpadka". Ty jednak usilnie umniejszasz znaczenie tego, co sie stalo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:20   #39
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52472361]Dla mnie bijatyki, zwlaszcza te konczace sie zlamanymi czesciami ciala i sadem to zwyczajne dno. Dla mnie (i wielu moich kolezanek) jestes po prostu przegrany i zadna by Cie nie chciala. Ale jak widac po tym watku sa i fanki.

Podsumowujac: nieokrzesany, niepanujacy nad soba, notowany. Wow, cudo. Szkoda, ze jestes niski, bo angaz do roli ksiecia w kolejnym filmie Disney'a mialbys jak w banku.

Na co sie teraz rzucasz? Pytales to odpowiedzialam. Dla niektorych przeszlosc nie ma znaczenia, dla niektorych ma. I tyle.[/QUOTE]
Całe rzesze. Nie dopisuj sobie.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:31   #40
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

jamestown - jesteś wyznawczynią kodeksu karnego opartego na motywie zemsty a nie zadośćuczynienia?
Nie wierzysz w resocjalizację? Drugą szansę?

Nie uważasz, ze przy takim podejściu, musielibyśmy rozbudować więzienia do paranoicznej wielkości? Skoro po zwykłym pobiciu sugerujesz dożywocie (gdzie obecnie sędziowie dają zawiasy, jeśli to nie recydywa)

Facet nikogo nie zabił, nie okradł, nie handlował narkotykami, nie szmuglował broni. Był chuliganem i wdawał się w bójki. Potem dorósł. Owszem, być może ma problemy ze skanalizowaniem agresji, ale od tego jest terapia.

Jego kobieta wie o jego przeszłości. Jest prawnikiem, więc pewnie miała do czynienia z takimi osobnikami dużo częściej niż inne kobiety, stąd i zakres tolerancji ma większy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-08-19 o 20:33
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:35   #41
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52472361]Dla mnie bijatyki, zwlaszcza te konczace sie zlamanymi czesciami ciala i sadem to zwyczajne dno. Dla mnie (i wielu moich kolezanek) jestes po prostu przegrany i zadna by Cie nie chciala. Ale jak widac po tym watku sa i fanki.

Podsumowujac: nieokrzesany, niepanujacy nad soba, notowany. Wow, cudo. Szkoda, ze jestes niski, bo angaz do roli ksiecia w kolejnym filmie Disney'a mialbys jak w banku.

Na co sie teraz rzucasz? Pytales to odpowiedzialam. Dla niektorych przeszlosc nie ma znaczenia, dla niektorych ma. I tyle.[/QUOTE]

Założylam z miejsca, ze dziewczyna nie jest wykonującą korporacyjny fach kobietą, bo wątpię, żeby korporacyjne poszły w taką relację to po pierwsze. Po drugie ostatnio dziewczyny po administracji też mowią o sobie prawniczki więc temat dziewczyny jest za wąsko podany, żeby przesądzać. Po trzecie prawdopodobnie dostal zawiasy, calkiem możliwe, że już doszło do wymazania z rejestru, inaczaj wątpliwe, że facet mogł mocno awansować mimo calej pracy, ambicji etc. Brałaś to pod uwagę, zanim wpadl Ci do glowy pomysł, że wpisywały się fanki?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 20:36   #42
arskiw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Cytat:
Miedzy biernoscia a lamaniem komus czesci ciala jest spora przestrzen. Wstyd, ze dorosly facet nie potrafi sie zachowac i pomimo uplywu czasu dalej nie wie co robic.
A dlaczego mi nie chcesz powiedziec co wedlug Ciebie powinienem zrobic? Mysle, ze z tej sytuacji bez obrazen nie dalo sie wyjsc, bo jakbym ja wzial i zaczal wychodzic to chociaz lekko bym oberwal. A jakby sie czula dziewczyna wtedy? Ze ma chlopaka, ktorym pomiata jakis obcy facet. Wiem, ze przesadzilem, ale nie planowalem ze mu zlamie nos i reke, tak wyszlo. Teraz chce sie zmienic i co robic w takiej sytuacji?

Cytat:
Oczywiscie, ze popelnialam bledy. Wiele. Moi znajomi rowniez. Obracam sie w specyficznych kregach. Sa jednak bledy i BLEDY. Owszem, ze wiele bledow za mna, tym bardziej, ze mam tendecje do zadreczania sie, ale w porownaniu do Twojego to chyba nic. Twojego zachowania nie nazwalabym "wpadka". Ty jednak usilnie umniejszasz znaczenie tego, co sie stalo.

Czyli chodzi o te zlamania? Nie chce mi sie wierzyc, ze nie masz ani jednego znajomego, ktory sie z kims nie bil i mu czegos nie zlamal.
Przeciez odkad chodze do klubow, czyli ponad 12 lat to za kazdym razem widzialem sytuacje jak sie obcy dobieraja do jakiejs zajetej dziewczyny.
Troche umniejszam, bo jednak mi wstyd, ale dopiero teraz i zaluje tego.
A co z sytuacja z pieniedzmi? Tez wedlug Ciebie to wielki BLAD czy co? Wstyd mi za to, ale to bardziej taki wstyd "na dzielni", ktorym Ty pewnie gardzisz. Wedlug Ciebie powinienem olac ta kase, czy jednak nie zrobilem tak zle? Co jakby ta sytuacja byla teraz? Co mialbym zrobic?
arskiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:37   #43
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
jamestown - jesteś wyznawczynią kodeksu karnego opartego na motywie zemsty a nie zadośćuczynienia?
Nie wierzysz w resocjalizację? Drugą szansę?

Nie uważasz, ze przy takim podejściu, musielibyśmy rozbudować więzienia do paranoicznej wielkości? Skoro po zwykłym pobiciu sugerujesz dożywocie (gdzie obecnie sędziowie dają zawiasy, jeśli to nie recydywa)

Facet nikogo nie zabił, nie okradł, nie handlował narkotykami, nie szmuglował broni. Był chuliganem i wdawał się w bójki. Potem dorósł. Owszem, być może ma problemy ze skanalizowaniem agresji, ale od tego jest terapia.

Jego kobieta wie o jego przeszłości. Jest prawnikiem, więc pewnie miała do czynienia z takimi osobnikami dużo częściej niż inne kobiety, stąd i zakres tolerancji ma większy.
Dziwne, ja znam bardzo wielu prawnikow i jakos nikt sie nie wiaze z ludzmi z wyrokami. Moze dlatego, ze wiedza, ze stac ich na wiecej? Zagadka. Zreszta chcialabym to zobaczyc . Jakas nowa forma szkarlatnej litery pewnie zostalaby stworzona .

A odpowiadajac na pytania to w niektorych przypadkach resocjalizacja ma sens. W tym przypadku nie przynosi ona efektu. Autor wciaz stawia sie w pozycji ofiary, sierotki i nie widzi, co zrobil zle. Widac, ze nie umie funkcjonowac wsrod ludzi. Pierwszy raz spotykam sie z czlowiekiem, ktory nie widzi nic pomiedzy biernoscia a laniem sie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2015-08-19 o 22:13
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:39   #44
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

jamestown - brak wzorców. Nikt go nie nauczył kanalizowania złych emocji w inny sposób niż agresją.
Dlatego tak ważna jest terapia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:45   #45
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Założylam z miejsca, ze dziewczyna nie jest wykonującą korporacyjny fach kobietą, bo wątpię, żeby korporacyjne poszły w taką relację to po pierwsze. Po drugie ostatnio dziewczyny po administracji też mowią o sobie prawniczki więc temat dziewczyny jest za wąsko podany, żeby przesądzać. Po trzecie prawdopodobnie dostal zawiasy, calkiem możliwe, że już doszło do wymazania z rejestru, inaczaj wątpliwe, że facet mogł mocno awansować mimo calej pracy, ambicji etc. Brałaś to pod uwagę, zanim wpadl Ci do glowy pomysł, że wpisywały się fanki?
A co ma jedno z drugim wspolnego? Napisalam o "fankach", bo widac, ze niektorym to nie przeszkadza. To chyba dobrze dla autora.
Co do zatarcia to dla mnie nie mialoby to znaczenia. Dla kogos moze miec wielkie. Ludzie sa rozni i patrzac pragmatycznie to na miejscu autora, jesli zalezy mu na dziewczynie, slalabym jej kontener pozlacanych roz, bo nastepna, ktorej taka przeszlosc nie przeszkadza moze sie szybko nie nawinac.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
jamestown - brak wzorców. Nikt go nie nauczył kanalizowania złych emocji w inny sposób niż agresją.
Dlatego tak ważna jest terapia.
Biedula, brak wzorcow . Ojej. Wystarczy Swinke Peppe obejrzec, zeby wiedziec, ze lanie ludzi jest zle. No, ale obarczajmy rodzicow trzy pokolenia wstecz za brak wzorcow.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez arskiw Pokaż wiadomość

A dlaczego mi nie chcesz powiedziec co wedlug Ciebie powinienem zrobic? Mysle, ze z tej sytuacji bez obrazen nie dalo sie wyjsc, bo jakbym ja wzial i zaczal wychodzic to chociaz lekko bym oberwal. A jakby sie czula dziewczyna wtedy? Ze ma chlopaka, ktorym pomiata jakis obcy facet. Wiem, ze przesadzilem, ale nie planowalem ze mu zlamie nos i reke, tak wyszlo. Teraz chce sie zmienic i co robic w takiej sytuacji?


Czyli chodzi o te zlamania? Nie chce mi sie wierzyc, ze nie masz ani jednego znajomego, ktory sie z kims nie bil i mu czegos nie zlamal.
Przeciez odkad chodze do klubow, czyli ponad 12 lat to za kazdym razem widzialem sytuacje jak sie obcy dobieraja do jakiejs zajetej dziewczyny.
Troche umniejszam, bo jednak mi wstyd, ale dopiero teraz i zaluje tego.
A co z sytuacja z pieniedzmi? Tez wedlug Ciebie to wielki BLAD czy co? Wstyd mi za to, ale to bardziej taki wstyd "na dzielni", ktorym Ty pewnie gardzisz. Wedlug Ciebie powinienem olac ta kase, czy jednak nie zrobilem tak zle? Co jakby ta sytuacja byla teraz? Co mialbym zrobic?
Oficjalnie stwierdzam: nie ma dla Ciebie nadziei. Nic nie ogarniasz. Dalej masz mentalnosc dresa spod budki z piwem.

A odpowiadajac na Twoje pytania: tak, obracam sie w towarzystwie samych agresywnych ludzi. Dzien bez zlamania komus reki czy nogi to dzien stracony.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:53   #46
arskiw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Cytat:
Dziwne, ja znam bardzo wielu prawnikow i jakos nikt sie nie wiaze z ludzmi z wyrokami.
Ogolnie mowi, ze tylko ze mna sie tak dobrze dogadywala i czula sie szczesliwie, no ale przed tym nie wiedziala o tej sytuacji, wiec rzeczywiscie moglaby mnie skreslic z gory.

Cytat:
Oficjalnie stwierdzam: nie ma dla Ciebie nadziei. Nic nie ogarniasz. Dalej masz mentalnosc dresa spod budki z piwem.
Wiec dlaczego nie chcesz mi odpowiedziec jak powinienem sie zachowac? Zamiast mnie ciagle obrazac moglabys sprobowac pomoc, bo chce sie zmienic.

Cytat:
A odpowiadajac na Twoje pytania: tak, obracam sie w towarzystwie samych agresywnych ludzi. Dzien bez zlamania komus reki czy nogi to dzien stracony.
Nie odpowiedzialas na pytania.. Chcialbym glownie znac zdanie na temat tych pieniedzy.
arskiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:57   #47
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Nie ma dla Ciebie nadziei, jak już raz się pobiłeś, to będziesz bił ludzi aż do śmierci, to nałóg jak alkoholizm.

Co dokładnie powiedziała Twoja partnerka, jak jej opowiedziałeś o swojej przeszłości?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:59   #48
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

ogólnie starasz się na takie agresywne zachowania skierować uwagę ochrony (np. wycofując się w jej stronę) - ona jest od wyprowadzania z klubów agresywnych gości.

Ponadto fakt, że ktoś podejdzie do twojej dziewczyny próbując ją poderwać nie jest w żaden sposób obraźliwy ani dla niej ani dla ciebie, więc nie trzeba od razu się stroszyć i wdawać w słowne przepychanki.
Normalna, nie zainteresowana dziewczyna spławi kolesia. Nie jest twoją własnością, byś musiał mówić za nią.

Tak to powinno wyglądać.

Sprawa z kasą - wyłudzenia zgłasza się na Policję.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-08-19 o 21:01
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 21:12   #49
arskiw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Cytat:
Co dokładnie powiedziała Twoja partnerka, jak jej opowiedziałeś o swojej przeszłości?
Ze to bylo kiedys i wazne, ze juz sie zmienilem, ale nie chcialaby, zebym juz kiedykolwiek kogos uderzyl. Ja jej, ze to bedzie dziwne, a ona ze prawnicy to tez normalni ludzie i wiedza, ze kazdy ma jakies bledy itp.
Cytat:

ogólnie starasz się na takie agresywne zachowania skierować uwagę ochrony (np. wycofując się w jej stronę) - ona jest od wyprowadzania z klubów agresywnych gości.

Ponadto fakt, że ktoś podejdzie do twojej dziewczyny próbując ją poderwać nie jest w żaden sposób obraźliwy ani dla niej ani dla ciebie, więc nie trzeba od razu się stroszyć i wdawać w słowne przepychanki.
Normalna, nie zainteresowana dziewczyna spławi kolesia. Nie jest twoją własnością, byś musiał mówić za nią.

Tak to powinno wyglądać.

Sprawa z kasą - wyłudzenia zgłasza się na Policję.
Dzieki
A co do sprawy z kasa to jakbym zglosil na policje to gosc by mial naprawde przechlapane, bo to nie byly male sumy. To jednak byl moj znajomy, wiec nie chcialem tak drastycznie dzialac, no ale wedlug
jamestown to patologia i tylko najwieksza desperatka by chciala ze mna byc.
arskiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 21:21   #50
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

idziesz do gościa i mówisz: "koleś, co jest z towarem, bo zapłaciłem i nie ma. Chcesz mnie oszukać? Daję tydzień i zgłaszam na policję"

Tak mniej więcej brzmi wezwanie do zapłaty. Forma grzecznościowa zależy od stopnia znajomości
Bo do nierzetelnego klienta piszę:
"W związku z brakiem zapłaty za rachunek sprzedaży nr xxx wzywam do uregulowania należności do dnia XY. W przeciwnym wypadku będę zmuszona wystąpić do Sądu o uzyskanie nakazu zapłaty"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-08-19 o 21:23
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 21:35   #51
Telephone
Meh.
 
Avatar Telephone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 183
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Ja tam zgadzam się akurat całkowicie z jamestown. Nie, nie mam znajomych, którzy leją innych po mordach raz dwa i łamią im kończyny, bo "tak wyszło" albo "co innego mogłem zrobić". Klub to nie jest jakiś zaułek, gdzie napada na was dwóch gości i bronisz się, bo inaczej zarobisz coś w żebra, a dziewczynie dostanie się zaraz po tym. W klubie jest ochrona, są inni ludzie, ogólnie: są wyjścia z sytuacji inne niż bijatyka (i to ostra, skoro były złamania). Dla mnie takie zachowania (w takiej sytuacji) to patologia i nie chciałabym z takim facetem być ani w ogóle mieć do czynienia. Szczególnie, że tak jak pisała jamestown, nadal trochę wygląda jakbyś niby coś tam swoje zachowania zmienił, ale w sumie "czy to taka patologia?". Dla jednej osoby nie, dla innej tak. Skoro twoja dziewczyna wie o wszystkim i nadal chce z tobą być - nie biczuj się teraz, że na nią nie zasługujesz, bo jaki w tym sens? Poza tym wpadłeś tutaj opisując swoje wyczyny i jakąś tam skruchę za tym idącą.. I dopóki wszyscy kiwali głową i "och, ach, żyj teraźniejszością, każdy ma prawo do błędów" to było dobrze, a jak pojawił się głos pod tytułem "Nie za fajnie tak czy siak", to nagle zacząłeś się wybielać, bo przecież "nie aż taka patologia" i inne badziewie. Po co? To tylko pokazuje że MOŻE zdarzyć się kolejna taka sytuacja (może, nie musi absolutnie), gdzie dasz komuś w japę, bo sytuacja tego wymagała, więc to nie patologia.

Jasne, mówi się, że każdy zasługuje na drugą szansę, ale do tego dochodzą jeszcze osobiste bariery drugiego człowieka. Twoja dziewczyna to zaakceptowała i chce iść dalej, dobrze. Ja bym nie potrafiła, i to też jest OK. Roztrząsasz temat w momencie gdy dostałeś jasny komunikat: wiem, co było, przyjęłam, nadal chcę być z tobą. Nic, tylko się cieszyć.

Co do kolegi, to pisałeś najpierw, że nie chciałeś, cytuję, go "urazić, że sobie nie radzi", a nie że miałby wielkie kłopoty, bo suma była duża. Dla mnie niepojęte jest, żeby wysyłać komuś anonimy z pogróżkami, bo hajs się nie zgadza. Tak jak pisały dziewczyny, idzie się na policję, zgłasza to, sytuacja prosta, a sumienie czyste. Nie chciałeś działać drastycznie i dlatego wysłałeś anonim..? Ja nie ogarniam, jakieś dziwne hierarchie tam masz/miałeś ze znajomymi. Dosłownie brzmi to tak, jakbyś mu tym anonimem koniec końców przysługę wyświadczył!
Telephone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 21:37   #52
arskiw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

No to wlasnie bylo cos w stylu drugiego tekstu do nierzetelnego klienta, tylko mniej oficjalne. dzieki Elfir za pomoc

jamestown licze na Twoje odpowiedzi.
arskiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 21:44   #53
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Cytat:
Napisane przez arskiw Pokaż wiadomość
No to wlasnie bylo cos w stylu drugiego tekstu do nierzetelnego klienta, tylko mniej oficjalne. dzieki Elfir za pomoc

jamestown licze na Twoje odpowiedzi.
Masz 3 dychy na karku. To chyba czas na to, aby zaczac samodzielnie myslec. Wizazanki Twoim przewodnikiem duchowym nie zostana.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 21:46   #54
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

arskiw
tylko, że akurat podpisywanie się jest kluczowe - chociażby żeby dłużnik wiedział, o kogo chodzi.

W sumie mógłbyś takie treningi "jak postąpić, gdy" urządzać z dziewczyną - ona jest prawnikiem, więc tym bardziej będzie wiedziała jak postępować zgodnie z prawem.
Poczytaj gazety, jakieś życiowe sytuacje - by zebrać przykłady wkurzających cię zachowań.

Zastanów się jakbyś zareagował "bezmyslnie", odruchowo. A potem opisz, jak twoim zdaniem zrobiłby to rozsądny, opanowany, nowy arskiw. I sprawdź, czy zareagowałeś tak jak powinieneś wg. twojej dziewczyny.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-08-19 o 21:51
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 21:55   #55
arskiw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Cytat:
Ja tam zgadzam się akurat całkowicie z jamestown. Nie, nie mam znajomych, którzy leją innych po mordach raz dwa i łamią im kończyny, bo "tak wyszło" albo "co innego mogłem zrobić". Klub to nie jest jakiś zaułek, gdzie napada na was dwóch gości i bronisz się, bo inaczej zarobisz coś w żebra, a dziewczynie dostanie się zaraz po tym. W klubie jest ochrona, są inni ludzie, ogólnie: są wyjścia z sytuacji inne niż bijatyka (i to ostra, skoro były złamania). Dla mnie takie zachowania (w takiej sytuacji) to patologia i nie chciałabym z takim facetem być ani w ogóle mieć do czynienia. Szczególnie, że tak jak pisała jamestown, nadal trochę wygląda jakbyś niby coś tam swoje zachowania zmienił, ale w sumie "czy to taka patologia?". Dla jednej osoby nie, dla innej tak. Skoro twoja dziewczyna wie o wszystkim i nadal chce z tobą być - nie biczuj się teraz, że na nią nie zasługujesz, bo jaki w tym sens? Poza tym wpadłeś tutaj opisując swoje wyczyny i jakąś tam skruchę za tym idącą.. I dopóki wszyscy kiwali głową i "och, ach, żyj teraźniejszością, każdy ma prawo do błędów" to było dobrze, a jak pojawił się głos pod tytułem "Nie za fajnie tak czy siak", to nagle zacząłeś się wybielać, bo przecież "nie aż taka patologia" i inne badziewie. Po co? To tylko pokazuje że MOŻE zdarzyć się kolejna taka sytuacja (może, nie musi absolutnie), gdzie dasz komuś w japę, bo sytuacja tego wymagała, więc to nie patologia.
W sumie masz racje, do dzis bym tak zrobil, ale troche mi przemowilyscie do rozsadku. A czemu zmienilem front? Bo jak mowilem na poczatku za te bledy zaluje tylko przy dziewczynie, sam z siebie nie mam z tym problemu i mi to wisi.

Cytat:
Jasne, mówi się, że każdy zasługuje na drugą szansę, ale do tego dochodzą jeszcze osobiste bariery drugiego człowieka. Twoja dziewczyna to zaakceptowała i chce iść dalej, dobrze. Ja bym nie potrafiła, i to też jest OK. Roztrząsasz temat w momencie gdy dostałeś jasny komunikat: wiem, co było, przyjęłam, nadal chcę być z tobą. Nic, tylko się cieszyć.
Ale to ze mam wyrok, czy to ze w sytuacji zagrozenia bilbym sie? Naprawde uwazacie bicie sie za cos tak tragicznego, ze przekresla czlowieka? Zawsze sie mowi, ze kobieta powinna sie czuc bezpieczna, ze facet musi umiec obronic kobiete, a tutaj wychodzi ze chcecie calkowicie z tego zrezygnowac. Ja bym sie zalamal psychicznie jakbym sie nie postawil w sytuacji zagrozenia... Czyli mam nad czym pracowac.

Cytat:
Co do kolegi, to pisałeś najpierw, że nie chciałeś, cytuję, go "urazić, że sobie nie radzi", a nie że miałby wielkie kłopoty, bo suma była duża. Dla mnie niepojęte jest, żeby wysyłać komuś anonimy z pogróżkami, bo hajs się nie zgadza. Tak jak pisały dziewczyny, idzie się na policję, zgłasza to, sytuacja prosta, a sumienie czyste. Nie chciałeś działać drastycznie i dlatego wysłałeś anonim..? Ja nie ogarniam, jakieś dziwne hierarchie tam masz/miałeś ze znajomymi. Dosłownie brzmi to tak, jakbyś mu tym anonimem koniec końców przysługę wyświadczył!
No bo sobie nie radzil, przeciez nie wzial tej kasy dla jaj i przetrzymywal i nic z nia robil, bo po co? To nie tylko ja sie dalem nabrac. Tylko czemu po donosie na policje mialbym miec czyste sumienie, a przy anonimie do niego nie? Jakbym to zglosil oficjalnie to by mogl miec do tej pory mi to za zle. Wiem, ze to bylo zle, ale podajecie mi rozwiazanie jeszcze gorsze.
arskiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 22:08   #56
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

musisz zrozumieć, że sytuacja zagrożenia pojawiła się w wyniku twojego podejścia.
Na pewno nie było to grzeczne poproszenie o zostawienie was w spokoju, tylko coś w rodzaju "odwal się od mojej kobiety".

Kobieta nie jest twoją własnością. To ona pierwsza powinna dać znać, że nie jest zainteresowana rozmową.

Nie jesteś kogutem pilnującym kwoki. Jesteś elementem społeczeństwa działającego na równych prawach. Musisz działać w narzuconych przez nie zasadach.

***
Anonim to zawsze tchórzostwo. Jak masz pretensje - wyjaśniasz osobiście. Nie umiecie dojść do porozumienia, oddajesz sprawę do rozpatrzenia właściwym organom.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-08-19 o 22:09
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 22:19   #57
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Jeśli dziewczyna jest ogarnieta, zna Twoją przeszłość i mowi, że mimo tego chce z Toba być, to jej zaufaj. Spróbujcie, jeśli okaże sie, ze jednak to wywołuje zgrzyty między Wami, to wtedy się rozstaniecie - ale skoro się zmieniłeś i dalej chcesz nad sobą pracować, to macie duże szanse na powodzenie

Ja byłam w takiej sytuacji jak Twoja dziewczyna. Poznałam fajnego faceta, zakochałam się... ale on dość szybko zaczął przeżywać, ze w przeszłości był bad boyem i ze na pewno zmarnuje sobie przy nim życie, ze zasługuję na kogoś lepszego, itp. Nawet nie wiesz jak niefajnie czułam się, co i rusz tłumacząc mu, ze przeszłość mnie nie interesuje, skoro się zmienił. Kosztowało mnie to masę nerwów i wylanych łez.
W końcu dał się przekonać, żebyśmy spróbowali... i teraz jesteśmy najszczesliwszym małżeństwem pod słońcem Kiedy mój [wtedy jeszcze przyszly] mąż przestał się uzalac nad sobą, zaczął zmieniać się coraz bardziej - w ekspresowym tempie stał się dojrzałym i odpowiedzialnym czlowiekem, który nie robi zadnych głupot. Jest wspaniałym mężem i ojcem, który zapewnia swojej rodzinie bezpieczeństwo. Musiał tylko uwierzyć w siebie.

Tak więc skończ się samobiczowac i weź się w garść. Jeśli sam nie potrafisz, to kontynuuj terapię. Uwierz we własne siły i daj szansę miłości.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 22:39   #58
arskiw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Cytat:
Masz 3 dychy na karku. To chyba czas na to, aby zaczac samodzielnie myslec. Wizazanki Twoim przewodnikiem duchowym nie zostana.
Ale czemu od poczatku tylko mnie obrazasz? Chcialbym tez poznac Twoja opinie na tamte pytania. Skoro chce tzn ze nie wiem i nie potrafie wymyslic tego samodzielnie.

Cytat:
arskiw
tylko, że akurat podpisywanie się jest kluczowe - chociażby żeby dłużnik wiedział, o kogo chodzi.
Chodzilo o jedna sytuacje i wielu ludzi, on wiedzial o jaka. Nie wywiazywal sie z umowy, minelo bardzo duzo czasu, a jakbym to zglosil na policje to tez by mial wyrok. Tego sie wlasnie przestraszyl i sytuacja szybko sie wyjasnila, bo kazdy dostal SWOJA kase. Nie mowie, ze to bylo dobre zachowanie, ale rzeczywiscie takie patologiczne i takie przez ktore dziewczyna by musialabyc zdesperowana, zeby byc ze mna tak jak napisala jamestown?

Cytat:
W sumie mógłbyś takie treningi "jak postąpić, gdy" urządzać z dziewczyną - ona jest prawnikiem, więc tym bardziej będzie wiedziała jak postępować zgodnie z prawem.
Poczytaj gazety, jakieś życiowe sytuacje - by zebrać przykłady wkurzających cię zachowań.

Zastanów się jakbyś zareagował "bezmyslnie", odruchowo. A potem opisz, jak twoim zdaniem zrobiłby to rozsądny, opanowany, nowy arskiw. I sprawdź, czy zareagowałeś tak jak powinieneś wg. twojej dziewczyny.
Juz wiem, ze nie moge reagowac agresja... Dzieki, jakos to przetrawie i sie zmienie. Czegos sie nauczylem

Cytat:
Anonim to zawsze tchórzostwo. Jak masz pretensje - wyjaśniasz osobiście. Nie umiecie dojść do porozumienia, oddajesz sprawę do rozpatrzenia właściwym organom.
Ale to byl anonim wlasnie z tych dwoch powodow. Pierwszy to nie chcialem, zeby bylo wiadomo ze to ja, a drugi to nie moglismy zglosic na policje, bo by sie to dla niego zle skonczylo, a tez wtedy by nie oddal od razu kasy, a niektorzy jej potrzebowali. Wiem ze brak podpisu nie byl dobry i wlasnie dlatego mam wyrzuty sumienia, ale to nie byla mala kwota, przez to nie moglem zaplacic za mieszkanie i narobilem sobie dodatkowych dlugow. On o tym bardzo dobrze wiedzial, a mimo to nas unikal. Nie robilem tego dla zartow tylko w pewnym momencie bylem calkiem bez srodkow do zycia, dlatego postanowilem to wyslac anonimowo. Nie wiem czemu mnie to gnebi, moze potrzebuje wytlumaczenia przez trzecia osobe.

Lea_ny gratuluje i dzieki
Cytat:
Tak więc skończ się samobiczowac i weź się w garść. Jeśli sam nie potrafisz, to kontynuuj terapię. Uwierz we własne siły i daj szansę miłości.
Ale chodzi o to, ze ja nie mam z tym problemu. Generalnie chodzi mi o to co ona sobie pomysli jak ktos jej to wypomnie...
Mam mysli, ze spotkam kogos z przeszlosci i on wyskoczy z jakas akcja z przeszlosci i jej bedzie przykro.
arskiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 17:37   #59
luksonson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

Chlopie przestan skomlec o opinie jakiejs karyny. To oczywiste, ze jednej przeszkadza przeszlosc, innej nie. Tak jak jedna potrafi Ci wytlumaczyc co robisz zle, a inna Ci to tylko pisze, zeby sie podbudowac, bo jest tepa.
Ja bym na miejscu tej dziewczyny Cie olal. Glupota bylo nie to, ze go pobiles, tylko ze to zrobiles przy swiadkach. Jakim trzeba byc idiota, zeby cos takiego zrobic w klubie? Ale akurat sie zgadzam, ze powinienes go olac, bo nie warto. Teraz sie zmieniles, bo masz dobra prace, wiec masz sporo do stracenia, a takie typy co zaczepiaja nie maja nic do stracenia, wiec lepiej olewac.
Rozmowa o donosie w tym watku przypomina mi typowych polaczkow. Ruchaja ich w dupe, oszukuja jak chca, a wy i tak prosicie o wiecej. No ludzie, to jego kasa, zostal oszukany, a wy prawicie jakies moraly. Sluchajac ich pewnie jak beda Cie okradac to nie bedziesz sie bronil tylko grzecznie uciekniesz i poczekasz na policje. Ofiara to byles tutaj Ty, bo dales sie prawie wyruchac jakiemus cwaniakowi, a jak nie byl cwaniakiem to trzeba bylo rzeczywiscie napisac prawdziwy donos, zeby pozbyc sie kolejnego pseudoprzedsiebiorcy, ktory nadaje sie do zbierania gowien, a nie interesow.
luksonson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 18:04   #60
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nie wyrabiam psychicznie

luksosnson - ja miewam sytuacje w których klient opóźnia się z płaceniem i nie wysyłam mu ani anonimów ani ukraińców pod dom
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-20 21:01:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.