Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy małżeństwa jednopłciowe powinny być w Polsce zalegalizowane?
Tak 202 68,01%
Nie 73 24,58%
Nie wiem 5 1,68%
Nie obchodzi mnie to 17 5,72%
Głosujący: 297. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-08, 12:00   #271
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Z resztą, chyba nie tylko ja, skoro w Polsce małżeństwa homo są zakazane i jeszcze długo będą.
To akurat nie jest dowód na nic. A na pewno nie na to co 'normalne' i sprawiedliwe, a co nie.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-02-08 o 12:03
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 12:12   #272
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Nad wszelkie badania stawiam swoje sumienie i światopogląd.
A o co opierasz swoje sumienie i światopogląd? I po co pisałeś, że jest mnóstwo takich badań, skoro wiesz, że nie ma żadnych? No i nadal - na jakiej podstawie odrzucasz wiarygodność podanej literatury?

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Brak tej otwartości uważam za nasz atut.
Jaki to jest atut? Spowolniony rozwój kulturowy, naukowy i ekonomiczny państwa polskiego uważasz za atut?
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 12:33   #273
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Brak tej otwartości uważam za nasz atut. .
naprawdę trzeba być słabym człowiekiem by widzieć zagrożenie w tym, że dwoje ludzi się kocha. brak akceptacji drugiego człowieka taki postepowy, wow!
empatia level pro widzę. homo są gorsi i nie mają prawa do miłości, gdyż....? możesz uzasadnić czym hetero sobie zasługują na to by żyć pełnią życia a czym homo "zawinili", że nie mogą?

już był w historii taki jeden krzykacz co uważał tylko jedną rasę za jedyną właściwą, a reszta szła do gazu. wspaniały autorytet
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 12:38   #274
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5534114 1]To akurat nie jest dowód na nic. A na pewno nie na to co 'normalne' i sprawiedliwe, a co nie.[/QUOTE]

To Twój pogląd. Ja mam inny.

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
A o co opierasz swoje sumienie i światopogląd? I po co pisałeś, że jest mnóstwo takich badań, skoro wiesz, że nie ma żadnych? No i nadal - na jakiej podstawie odrzucasz wiarygodność podanej literatury?
Moje sumienie mówi mi, że związki homo są wynaturzeniem i mają negatywny wpływ na społeczeństwo. Uznawanie całej filozofii LGBT powoduje zacieranie się różnicy płci i postępujące zniewieścienie facetów. Osobiście mi to przeszkadza.

Źródła? Masz pierwsze z brzegu:

http://niezalezna.pl/51171-ten-rapor...lomowe-badania

" Z raportu Regnerusa wynika, że dorosłe dzieci deklarujące posiadanie homoseksualnych rodziców różnią się od grupy kontrolnej m.in. pod względem myśli samobójczych, problemów z prawem, częstotliwości sięgania po narkotyki, kłopotami w trwałości związków emocjonalnych, ilością zdrad w związkach, częstotliwości korzystania z pomocy psychologicznej."

Inne sobie wygoogluj. Mi się nie chce, bo nie zamierzam poświęcać temu tematowi większej uwagi niż na nią zasługuje.

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Jaki to jest atut? Spowolniony rozwój kulturowy, naukowy i ekonomiczny państwa polskiego uważasz za atut?
To jest Twoja subiektywna opinia. Wierz lub nie, ale jest sporo ludzi w tym kraju, którzy nie uważają zachodniej kultury jako tej lepszej od naszej.
Wolę mieć za sąsiada moherową babcię, niż geja.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
naprawdę trzeba być słabym człowiekiem by widzieć zagrożenie w tym, że dwoje ludzi się kocha. brak akceptacji drugiego człowieka taki postepowy, wow!
empatia level pro widzę. homo są gorsi i nie mają prawa do miłości, gdyż....? możesz uzasadnić czym hetero sobie zasługują na to by żyć pełnią życia a czym homo "zawinili", że nie mogą?

już był w historii taki jeden krzykacz co uważał tylko jedną rasę za jedyną właściwą, a reszta szła do gazu. wspaniały autorytet
Brak poklasku dla zachodniej postępowości stawiasz na równi z wielbieniem Hitlera. Da fak...?

Edytowane przez Yuri22
Czas edycji: 2016-02-08 o 12:39
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 12:48   #275
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Brak poklasku dla zachodniej postępowości stawiasz na równi z wielbieniem Hitlera. Da fak...?
lol
żaden blak poklasku tylko otwartą segregację ludzi:
hetero - cacy bo hetero
homo - feeee bo homo

bezpodstawna odmowa prawa do miłości "no bo tak" nie ma nic wspólnego z zachodem. nie wiem czy wiesz, ale geje są wszędzie, nie tylko w holandii wiem, wiem, to SZOK dla ciebie.
masz w swoim otoczeniu gejów, może leczą twoich rodziców, może pieką chleb, który rano jesz na śniadanie, może uczą twoje dzieci.
a tytwardo odmawiasz im prawa bytu w swojej ojczyźnie i prawa do kochania drugiej osoby. nie do zabicia jej. do kochania.

ale takim nienawistym pieniaczom koncept miłości i empatii jest obcy. ważne by oni mieli dobrze, reszta niech sczeźnie.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 13:01   #276
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Moje sumienie mówi mi, że związki homo są wynaturzeniem i mają negatywny wpływ na społeczeństwo.
Dlaczego są wynaturzeniem? I dlaczego mają negatywny wpływ na społeczeństwo, skoro wszelkie możliwe doniesienia mówią coś przeciwnego?

Cytat:
Źródła? Masz pierwsze z brzegu:
niezalezna.pl/51171-ten-raport-wywolal-panike-lobby-homoseksualnego-zobacz-przelomowe-badania
Znam badania Regnerusa. Warto, gdybyś i Ty się z nimi zapoznał, a nie linkował do g*wnostronki przekłamującej to badanie. Badanie Regnerusa było skrajnie niepoprawne metodologicznie, bo Regnerus porównywał dzieci z jednopłciowych par rozbitych czy patologicznych do dzieci z normalnych par różnopłciowych. Zresztą sam szybko przyznał, że zastosował złą metodę i jego badania są nic nie warte. Fajnie, jakbyś na przyszłość przeczytał to, czym próbujesz argumentować, to raz. Dwa - podaje się bezpośrednie źródło do badań. Trzy: szczegółowe wyjaśnienie badań Regnerusa w j. polskim można przeczytać tutaj.


Cytat:
Inne sobie wygoogluj. Mi się nie chce, bo nie zamierzam poświęcać temu tematowi większej uwagi niż na nią zasługuje.
Aha, czyli podajesz nieprawdziwe informacje, powołując się na publikację, której nawet nie przeczytałeś i więcej nie podeślesz, bo mam sobie wyguglać? Wiesz, że to jest bezczelne?



Cytat:
To jest Twoja subiektywna opinia. Wierz lub nie, ale jest sporo ludzi w tym kraju, którzy nie uważają zachodniej kultury jako tej lepszej od naszej.
Zachodnia kultura jest naszą kulturą. To, że są różnice między każdym krajem tego nie zmienia. Dlatego jak tak bardzo Ci się tu nie podoba i jak sam powiedziałeś - nie chcesz mieć nic wspólnego z tą kulturą - to polecam wyprowadzkę do Korei Północnej lub Arabii Saudyjskiej. Tam są ludzie o podobnej mentalności.

Edytowane przez 201605090949
Czas edycji: 2016-02-08 o 13:02
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 13:06   #277
CrispyCookie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 211
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
lol
żaden blak poklasku tylko otwartą segregację ludzi:
hetero - cacy bo hetero
homo - feeee bo homo

bezpodstawna odmowa prawa do miłości "no bo tak" nie ma nic wspólnego z zachodem. nie wiem czy wiesz, ale geje są wszędzie, nie tylko w holandii wiem, wiem, to SZOK dla ciebie.
masz w swoim otoczeniu gejów, może leczą twoich rodziców, może pieką chleb, który rano jesz na śniadanie, może uczą twoje dzieci.
a tytwardo odmawiasz im prawa bytu w swojej ojczyźnie i prawa do kochania drugiej osoby. nie do zabicia jej. do kochania.

ale takim nienawistym pieniaczom koncept miłości i empatii jest obcy. ważne by oni mieli dobrze, reszta niech sczeźnie
.
Przyganiał kocioł garnkowi, często czytam Plotkowe i akurat ty rzucasz się w oczy jako jedna z najbardziej czepialskich osób, może nie tyle pieniacz co krzykacz. Wiem, że niektórzy w ten sposób leczą kompleksy czy nie wiem, odreagowują niepowodzenia, ale po co później czepiać się, że niby ktoś inny jest krzykaczem.
CrispyCookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 13:11   #278
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
lol
żaden blak poklasku tylko otwartą segregację ludzi:
hetero - cacy bo hetero
homo - feeee bo homo

bezpodstawna odmowa prawa do miłości "no bo tak" nie ma nic wspólnego z zachodem. nie wiem czy wiesz, ale geje są wszędzie, nie tylko w holandii wiem, wiem, to SZOK dla ciebie.
masz w swoim otoczeniu gejów, może leczą twoich rodziców, może pieką chleb, który rano jesz na śniadanie, może uczą twoje dzieci.
a tytwardo odmawiasz im prawa bytu w swojej ojczyźnie i prawa do kochania drugiej osoby. nie do zabicia jej. do kochania.


ale takim nienawistym pieniaczom koncept miłości i empatii jest obcy. ważne by oni mieli dobrze, reszta niech sczeźnie.
Ale bełkot.
Będę używał prostego języka, bo taki najszybciej dociera.
Niech sobie każdy robi w domu co chce. Kompletnie mnie nie interesuje kogo kocha facet czy kobieta za ścianą. Dopóki nie robią nikomu krzywdy niech sobie W DOMU robią co chcą. Natomiast nie chcę ich widzieć w miejscach publicznych i nie chcę by patrzyło na to moje dziecko, gdyż częsty widok tego typu może powodować nabieranie złych wzorców.
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 13:15   #279
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Ale bełkot.
Będę używał prostego języka, bo taki najszybciej dociera.
Niech sobie każdy robi w domu co chce. Kompletnie mnie nie interesuje kogo kocha facet czy kobieta za ścianą. Dopóki nie robią nikomu krzywdy niech sobie W DOMU robią co chcą. Natomiast nie chcę ich widzieć w miejscach publicznych i nie chcę by patrzyło na to moje dziecko, gdyż częsty widok tego typu może powodować nabieranie złych wzorców.
Uwaga straszny obleśny obrzydliwy jak robaki widok

201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 13:18   #280
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Ale bełkot.

Będę używał prostego języka, bo taki najszybciej dociera.

Niech sobie każdy robi w domu co chce. Kompletnie mnie nie interesuje kogo kocha facet czy kobieta za ścianą. Dopóki nie robią nikomu krzywdy niech sobie W DOMU robią co chcą. Natomiast nie chcę ich widzieć w miejscach publicznych i nie chcę by patrzyło na to moje dziecko, gdyż częsty widok tego typu może powodować nabieranie złych wzorców.
Ahahahha, taaaa, napatrzy się na gejow i jeszcze zgejowacieje! nie wiem czy wiesz że tak to nie działa, więc informuję - to tak nie działa.
Żadna ilośc gejów nie sprawi, że nagle i ty zapragniesz innego męzczyzny, prawda? Więęęęc czego się tutaj bać?

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez CrispyCookie Pokaż wiadomość
Przyganiał kocioł garnkowi, często czytam Plotkowe i akurat ty rzucasz się w oczy jako jedna z najbardziej czepialskich osób, może nie tyle pieniacz co krzykacz. Wiem, że niektórzy w ten sposób leczą kompleksy czy nie wiem, odreagowują niepowodzenia, ale po co później czepiać się, że niby ktoś inny jest krzykaczem.
Ale ja nie bywam często na plotkowym, więc nie mam pojęcia gdzie ty to widzisz
Nie przypominam sobie rownież bym szerzyła nienawiść do kogokolwiek, tak jak ty to robisz i nie odmawiam nikomu prawa do życia w związku z kim chce bo mam takie widzimisię.
O niepowodzeniach niestety nie porozmawiam z tobą, bo akurat dzisiaj dostałam awans, więc twoja teoria kulą w płot
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 13:22   #281
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Mnie wypowiedzi Yuri22 nie śmieszą, tylko mi od nich słabo i cieszę się, że już nie mieszkam w Polsce. Szkoda nawet komentować.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 13:34   #282
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Dlaczego są wynaturzeniem? I dlaczego mają negatywny wpływ na społeczeństwo, skoro wszelkie możliwe doniesienia mówią coś przeciwnego?
Proste pytanie:

Skoro wszystkie możliwe doniesienia mówią coś przeciwnego, to dlaczego dlaczego jest jak jest i małżeństwa homo są w Polsce zakazane? Może jednak jest tak jak mówię i wielu osobom takie badania kłócą się z ich sumieniem i światopoglądem?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Znam badania Regnerusa. Warto, gdybyś i Ty się z nimi zapoznał, a nie linkował do g*wnostronki przekłamującej to badanie. Badanie Regnerusa było skrajnie niepoprawne metodologicznie, bo Regnerus porównywał dzieci z jednopłciowych par rozbitych czy patologicznych do dzieci z normalnych par różnopłciowych. Zresztą sam szybko przyznał, że zastosował złą metodę i jego badania są nic nie warte. Fajnie, jakbyś na przyszłość przeczytał to, czym próbujesz argumentować, to raz. Dwa - podaje się bezpośrednie źródło do badań. Trzy: szczegółowe wyjaśnienie badań Regnerusa w j. polskim można przeczytać tutaj.



Aha, czyli podajesz nieprawdziwe informacje, powołując się na publikację, której nawet nie przeczytałeś i więcej nie podeślesz, bo mam sobie wyguglać? Wiesz, że to jest bezczelne?
Kompletnie mnie nie interesuje co o tym myślisz. Już Ci pisałem, że nie będę poświęcał temu więcej czasu niż to konieczne. Kolejny raz Ci powtarzam, że to nie badania naukowe decydują o wielu sprawach. Idź i wykrzycz miliardowi katolików, że wg badań nie jest możliwa przemiana wody w wino.

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Zachodnia kultura jest naszą kulturą. To, że są różnice między każdym krajem tego nie zmienia. Dlatego jak tak bardzo Ci się tu nie podoba i jak sam powiedziałeś - nie chcesz mieć nic wspólnego z tą kulturą - to polecam wyprowadzkę do Korei Północnej lub Arabii Saudyjskiej. Tam są ludzie o podobnej mentalności.
Zachodnia kultura nie jest naszą kulturą.

Człowieku, spójrz dookoła i sam sobie odpowiedz na pytanie: komu się tu nie podoba? Ja żyję w kraju, gdzie takie małżeństwa są ZAKAZANE, a większość społeczeństwa (ok, moja subiektywna opinia, ale chyba wszyscy wiemy jak jest) wyraża dezaprobatę dla publicznych zachowań o charakterze homoseksualnym. Dlaczego mam stąd wyjeżdżać skoro mi się taki stan rzeczy podoba? Żyję w kraju stosunkowo wolnym od homo propagandy, praktycznie nie widzę homoseksualistów obnoszących się ze swoją orientacją na ulicach, nie mogą adoptować dzieci, itp. Mi tu jest dobrze.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Ahahahha, taaaa, napatrzy się na gejow i jeszcze zgejowacieje! nie wiem czy wiesz że tak to nie działa, więc informuję - to tak nie działa.
Żadna ilośc gejów nie sprawi, że nagle i ty zapragniesz innego męzczyzny, prawda? Więęęęc czego się tutaj bać?


---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------



Ale ja nie bywam często na plotkowym, więc nie mam pojęcia gdzie ty to widzisz
Nie przypominam sobie rownież bym szerzyła nienawiść do kogokolwiek, tak jak ty to robisz i nie odmawiam nikomu prawa do życia w związku z kim chce bo mam takie widzimisię.
O niepowodzeniach niestety nie porozmawiam z tobą, bo akurat dzisiaj dostałam awans, więc twoja teoria kulą w płot
Oczywiście, że JA nie "zgejowacieję", ale kilkuletnie dziecko nie ma na tyle wykształconej świadomości, żeby pewne rzeczy zrozumieć. Jak od małego będzie uczone, że dwóch panów trzymających się za ręce jest normalne, to na pewno takich nawyków nabierze i sam w końcu uzna to za normalny stan rzeczy. Wg mnie jest to złe.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Mnie wypowiedzi Yuri22 nie śmieszą, tylko mi od nich słabo i cieszę się, że już nie mieszkam w Polsce. Szkoda nawet komentować.
Pozdrawiam.
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 13:49   #283
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że JA nie "zgejowacieję", ale kilkuletnie dziecko nie ma na tyle wykształconej świadomości, żeby pewne rzeczy zrozumieć. Jak od małego będzie uczone, że dwóch panów trzymających się za ręce jest normalne, to na pewno takich nawyków nabierze i sam w końcu uzna to za normalny stan rzeczy. Wg mnie jest to złe.
no bo to jest normalny stan rzeczy a dziecko nie wyrobi sobie żadnych nawyków, bo jeśli nie będzie orientacji homoseksualnej to się nagle, znienacka NIE stanie gejem! litości, człowieku!
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 13:50   #284
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że JA nie "zgejowacieję", ale kilkuletnie dziecko nie ma na tyle wykształconej świadomości, żeby pewne rzeczy zrozumieć. Jak od małego będzie uczone, że dwóch panów trzymających się za ręce jest normalne, to na pewno takich nawyków nabierze i sam w końcu uzna to za normalny stan rzeczy. Wg mnie jest to złe.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



Pozdrawiam.
powinno się pójść jeszcze dalej - synowie nie powinni być dotykani, przytulani przez ojców, a córki przez matki.
jeszcze im się to spodoba i nabiorą złych nawyków.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 13:54   #285
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
no bo to jest normalny stan rzeczy a dziecko nie wyrobi sobie żadnych nawyków, bo jeśli nie będzie orientacji homoseksualnej to się nagle, znienacka NIE stanie gejem! litości, człowieku!
Człowieku! Ja nie piszę o tym, że moje dziecko stanie się gejem od patrzenia na gejów!

Mówię o tym, że jawny homoseksualizm jest czymś co ma negatywny wpływ na społeczeństwo w szerokim ujęciu i nie chcę aby moje dziecko uznawało to za normę. Prościej nie umiem.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
powinno się pójść jeszcze dalej - synowie nie powinni być dotykani, przytulani przez ojców, a córki przez matki.
jeszcze im się to spodoba i nabiorą złych nawyków.
Tylko ktoś chory może stawiać na równi przytulenie dziecka przez rodzica i homoseksualizmu.
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 13:59   #286
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Człowieku! Ja nie piszę o tym, że moje dziecko stanie się gejem od patrzenia na gejów!

Mówię o tym, że jawny homoseksualizm jest czymś co ma negatywny wpływ na społeczeństwo w szerokim ujęciu i nie chcę aby moje dziecko uznawało to za normę. Prościej nie umiem.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------



Tylko ktoś chory może stawiać na równi przytulenie dziecka przez rodzica i homoseksualizmu.
bo?

Twój ulubiony prawilny rząd doszedł do takiego wniosku
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 13:59   #287
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

W jaki sposób homoseksualizm ma negatywny wpływ na te hipotetyczne dzieci??? Czy twój jawny heteroseksualizm tez ma zły wpływ na polską dziatwe?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 14:17   #288
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
bo?
Tłumaczyłem wyżej. Zadaj sobie trochę trudu.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Twój ulubiony prawilny rząd doszedł do takiego wniosku
Mój ulubiony rząd nie istnieje. Ten, który jest teraz jest po prostu trochę lepszy od poprzedniego i sporo lepszy w kwestiach, o których teraz rozmawiamy.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
W jaki sposób homoseksualizm ma negatywny wpływ na te hipotetyczne dzieci??? Czy twój jawny heteroseksualizm tez ma zły wpływ na polską dziatwe?
Dziecko zaczyna uważać za normę coś co nią nie jest.

Edytowane przez Yuri22
Czas edycji: 2016-02-08 o 14:20
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 15:28   #289
Telephone
Meh.
 
Avatar Telephone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 183
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Tłumaczyłem wyżej. Zadaj sobie trochę trudu.



Mój ulubiony rząd nie istnieje. Ten, który jest teraz jest po prostu trochę lepszy od poprzedniego i sporo lepszy w kwestiach, o których teraz rozmawiamy.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------



Dziecko zaczyna uważać za normę coś co nią nie jest.
Yuri, nie mogę brać Twoich postów na poważnie z powodu Twojego nicku To jest tak cudowne

I zgadzam się, nie można pozwolić żeby dzieci myślały, że prawo do szczęścia, które nie dzieje się kosztem drugiego człowieka było normą. Aż mnie ciarki przeszły.
Telephone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 15:34   #290
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Telephone Pokaż wiadomość
Yuri, nie mogę brać Twoich postów na poważnie z powodu Twojego nicku To jest tak cudowne





.


XD bez kitu, dopiero teraz skojarzylam



Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego uznanie małżeństw jednopłciowych miałoby sprawić ze zaczęliby uprawiać seks na ulicy?

Bo tu pada ciągle argument "niech robią co chca ja nie chce na to patrzeć"
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 15:48   #291
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
XD bez kitu, dopiero teraz skojarzylam



Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego uznanie małżeństw jednopłciowych miałoby sprawić ze zaczęliby uprawiać seks na ulicy?

Bo tu pada ciągle argument "niech robią co chca ja nie chce na to patrzeć"
Bo oni będą stać obok siebie i trzymać się za ręce i wtedy wyobraznia szaleje xD
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 15:58   #292
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Bo oni będą stać obok siebie i trzymać się za ręce i wtedy wyobraznia szaleje xD


A, no tak, zapomniałam o takich bezeceństwach:c

Jak to dobrze ze bez ślubu sie nie można za ręce trzymać, przyszłość narodu jest uratowana
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:11   #293
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

No widzicie jakie to wszystko proste i piękne. Homoseksualizm to dobro i szczęście w najczystszej postaci. Tylko ten głupi, zaściankowy i katotalibski naród nie chce tego szczęścia do siebie dopuścić. Wolą sczeznąć w heteroseksualnej rzeczywistości. Ach .

Tyle wam zostało. Płakanie po internetach i po paradach równości, a i tak prędzej mi kaktus wyrośnie na dłoni niż zobaczę dwóch facetów wychodzących za rękę z polskiego USC.

Cytat:
Napisane przez Telephone Pokaż wiadomość
Yuri, nie mogę brać Twoich postów na poważnie z powodu Twojego nicku To jest tak cudowne
Strasznie się cieszę . Buziaczek .

Edytowane przez Yuri22
Czas edycji: 2016-02-08 o 16:12
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:21   #294
Telephone
Meh.
 
Avatar Telephone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 183
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
No widzicie jakie to wszystko proste i piękne. Homoseksualizm to dobro i szczęście w najczystszej postaci. Tylko ten głupi, zaściankowy i katotalibski naród nie chce tego szczęścia do siebie dopuścić. Wolą sczeznąć w heteroseksualnej rzeczywistości. Ach .

Tyle wam zostało. Płakanie po internetach i po paradach równości, a i tak prędzej mi kaktus wyrośnie na dłoni niż zobaczę dwóch facetów wychodzących za rękę z polskiego USC.



Strasznie się cieszę . Buziaczek .
Yuri (hehe ), homoseksualizm to nie jest dobro i cud, miód i orzeszki, dokładnie tak samo jak hetero To po prostu seksualność. Nie decyduje o nikim jako o człowieku. Możesz być homo/bi i być człowiekiem-gnidą, i możesz być hetero i być człowiekiem-gnidą. Albo możesz być homo/bi/hetero i być człowiekiem, który szanuje innych, ich poglądy i tym podobne (mówię o takich, które nie czynią drugiej osobie krzywdy - i niestety dla Ciebie, homoseksualizm się do tego zalicza, bo godzi jedynie w Twoje poczucie estetyki. Ja nie lubię np. tuneli w uszach i piercingu ogólnie, ale nie powiedziałabym, że ci ludzie mnie obrzydzają jak robaki (elo ) albo że dupa, nie mają w tym chodzić na ulicy, bo to nie norma i dziecko zobaczy i jak ja potem to ohydne żelastwo z niego wyciągnę!). Rozumiesz? Nikt Ci nie próbuje wmówić, że hetero tacy źli ludzie, a homo to kwiatki, tęczowe jednorożce i zasadniczo szczęście 24/7. Różnica jest taka, że jojczysz o coś, co Ci się nie podoba, i lejesz równo na to, że w jakiś tam sposób doprowadzasz do tego, że odmawiasz komuś takiego czy innego spełnienia, "bo nie, ma być wagina + penis".

I niech Ci już nic nie wyrasta, a jak musi, to może neurony lustrzane? Polecam, Piotr Fronczewski.
Telephone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:29   #295
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Telephone Pokaż wiadomość
Yuri (hehe ), homoseksualizm to nie jest dobro i cud, miód i orzeszki, dokładnie tak samo jak hetero To po prostu seksualność. Nie decyduje o nikim jako o człowieku. Możesz być homo/bi i być człowiekiem-gnidą, i możesz być hetero i być człowiekiem-gnidą. Albo możesz być homo/bi/hetero i być człowiekiem, który szanuje innych, ich poglądy i tym podobne (mówię o takich, które nie czynią drugiej osobie krzywdy - i niestety dla Ciebie, homoseksualizm się do tego zalicza, bo godzi jedynie w Twoje poczucie estetyki. Ja nie lubię np. tuneli w uszach i piercingu ogólnie, ale nie powiedziałabym, że ci ludzie mnie obrzydzają jak robaki (elo ) albo że dupa, nie mają w tym chodzić na ulicy, bo to nie norma i dziecko zobaczy i jak ja potem to ohydne żelastwo z niego wyciągnę!). Rozumiesz? Nikt Ci nie próbuje wmówić, że hetero tacy źli ludzie, a homo to kwiatki, tęczowe jednorożce i zasadniczo szczęście 24/7. Różnica jest taka, że jojczysz o coś, co Ci się nie podoba, i lejesz równo na to, że w jakiś tam sposób doprowadzasz do tego, że odmawiasz komuś takiego czy innego spełnienia, "bo nie, ma być wagina + penis".

I niech Ci już nic nie wyrasta, a jak musi, to może neurony lustrzane? Polecam, Piotr Fronczewski.
Odmawiam, bo to czyjeś spełnienie godzi bezpośrednio we mnie i moją rodzinę. Na to mojej zgody nie ma.

P.S. Że też chce wam się z mną gadać . Fajnie jest was poczytać, a z drugiej strony wiedzieć, że i tak to wasze pisanie nic nie zmieni .
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:35   #296
Telephone
Meh.
 
Avatar Telephone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 183
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Odmawiam, bo to czyjeś spełnienie godzi bezpośrednio we mnie i moją rodzinę. Na to mojej zgody nie ma.

P.S. Że też chce wam się z mną gadać . Fajnie jest was poczytać, a z drugiej strony wiedzieć, że i tak to wasze pisanie nic nie zmieni .
Znaczy, jak godzi, Yuri? Dziecko spojrzy i nagle stanie się homoseksualistą? Żona zerknie i odejdzie do dziewczyny kasującej Wam ananasa w supermarkecie? Co, oprócz tego, że "nie, bo ohyda, to nie norma", sprawia, że twoja rodzina jest wystawiona na taki bezecny biologiczny atak? :P Piercing/kolorowe włosy to też nie norma, rozumiem że to podobny kaliber?

PS Po to jest forum, żeby dyskutować. Muszę Cię zmartwić, bo piszę z Tobą, nawet jeśli to jak rzucanie grochem o ścianę, a wieczorem pójdę spać i nawet nie obudzę się w nocy ze łzami "Znowu nie przekonałam Yuri'ego, że homo to szczęście!".
Telephone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:43   #297
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Telephone Pokaż wiadomość
Znaczy, jak godzi, Yuri? Dziecko spojrzy i nagle stanie się homoseksualistą? Żona zerknie i odejdzie do dziewczyny kasującej Wam ananasa w supermarkecie? Co, oprócz tego, że "nie, bo ohyda, to nie norma", sprawia, że twoja rodzina jest wystawiona na taki bezecny biologiczny atak? :P Piercing/kolorowe włosy to też nie norma, rozumiem że to podobny kaliber?
Tak...

Cytat:
Napisane przez Telephone Pokaż wiadomość
PS Po to jest forum, żeby dyskutować. Muszę Cię zmartwić, bo piszę z Tobą, nawet jeśli to jak rzucanie grochem o ścianę, a wieczorem pójdę spać i nawet nie obudzę się w nocy ze łzami "Znowu nie przekonałam Yuri'ego, że homo to szczęście!".
No i dyskutujemy. Tylko ja czuję się trochę wygrany, bo ta dyskusja kiedyś się skończy, a w omawianym temacie i tak się nic nie zmieni.
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:43   #298
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

też nie wiem jak wybory seksualne obcych ludzi mają godzić w czyjąkolwiek rodzinę.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:46   #299
Telephone
Meh.
 
Avatar Telephone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 183
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Tak...



No i dyskutujemy. Tylko ja czuję się trochę wygrany, bo ta dyskusja kiedyś się skończy, a w omawianym temacie i tak się nic nie zmieni.
Cieszę się, że masz dobre samopoczucie Jakbyś mógł jeszcze dodać do tego jakieś argumenty zamiast trzepanie głową w ścianę jako całość posta, to byłoby nawet fajniej!
Telephone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:50   #300
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Telephone Pokaż wiadomość
Cieszę się, że masz dobre samopoczucie Jakbyś mógł jeszcze dodać do tego jakieś argumenty zamiast trzepanie głową w ścianę jako całość posta, to byłoby nawet fajniej!
Poczytaj moje odpowiedzi w wątku. Już wyjaśniałem.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
też nie wiem jak wybory seksualne obcych ludzi mają godzić w czyjąkolwiek rodzinę.
Nie seksualne wybory tylko publiczne eksponowanie orientacji seksualnej, którą uważam za wynaturzenie.
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-15 11:18:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.