Wątek plotkowy perfumowy część 3 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-06, 23:21   #2911
robinson
Zadomowienie
 
Avatar robinson
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ja bym chciala zapach wisni w czekoladzie z alkoholem, takie Mon Cheri ktos cos? Najbliżej jest jak dla mnie Hot Couture edp, ale szukam czegoś lżejszego, bo HC ciężkie i ulepkowate.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Uwielbiam wiśnie w perfumach!
Mogę polecić Cherry Punk (dostępny w Mood Scent Bar)
https://www.fragrantica.pl/perfumy/R...unk-61264.html
jeden z moich najnowszych nabytków i jednocześnie najlepszych wiśniowych zapachów - totalny zachwyt, tutaj co prawda jest w wydaniu ze skórą ale wybrzmiewa w taki fajny sposób właśnie jakby a'la likier czy inny alkohol, ale nie ulepnie, ta skóra własnie takiego fajnego sznytu nadaje - jeśli szukasz ciekawej, nieprzesłodzonej wiśni to warto sprawdzić. Cherry Punk pachnie tak jak wyobrazalam sobie ze będzie pachnieć Dancing Roses. Ja w Dancing Roses czuję bardziej różę niestety, a napaliłam się i flachę w ciemno nabyłam
__________________
Zapisz
robinson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 07:47   #2912
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj odlewkę La Participe Passe Lutensa i jest Wrócił stary dobry Lutens! Genialny zapach, na miarę Szpileczek. Jest trochę korzenny, czuć mocno żywice, trochę skórę. Cała rodzina, o dziwo, zachwycona. Tato już pocina w Lutku Świetny, po prostu świetny. Chcę flaszkę.
Aa no i kolor, piękny kolor płynu, taki koniakowy
Tych nowszych Lutków mało którego znam, bo nie miałam gdzie przetestować, ale widziałam, że jest podobny do Chergui, wiec trafia na moją listę do testów zresztą po Twoim opisie tym bardziej

Dancing Roses chyba nie jest wycofane bardziej to chyba limitowana edycja jest Było napisane o Extraordinary z Avonu, że już dawno wycofane zostało
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 08:18   #2913
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Moze nie jest wycofane, ale trudno dostępne. Bo ze drogie to jeszcze bym przezyla. Dawno nie kupowałam perfum i moglabym się szarpnąć. Ale tez brac w ciemno...

Musze pomyśleć. Na razie dzis poszlam w kwiaty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 19:06   #2914
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ja bym chciala zapach wisni w czekoladzie z alkoholem, takie Mon Cheri ktos cos? Najbliżej jest jak dla mnie Hot Couture edp, ale szukam czegoś lżejszego, bo HC ciężkie i ulepkowate.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesus Del Pozo in Black może?
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-09, 08:20   #2915
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Macie jakies postanowienia perfumowe na Nowy Rok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak, zero nowych perfum (wlaczajac w to rozbiorki) az do wiosnny no chyba, ze bedzie jakis cud swiata rozbierany to moze sie zlamie...

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Akacja123456 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wszytskiego najlepszego w nowym roku, aby wszystkie chciejstwa sie znalazly w waszych zbiorach!

oby nie za szybko, ale ze swojej strony dziekuje Ci
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-09, 08:20   #2916
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Jesus Del Pozo in Black może?
Ooo nie znam A klasyka lubię
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-09, 11:19   #2917
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Czy jest ktoś kto próbował perfumy z linii butkowej Caroliny Herrery? Ja narazie tylko dwa a ciekawa jestem jeszcze innych. Spodobał mi się bardzo Saffron Lazuli, a testowałam jeszcze Burning Rose i to jest naprawde burning.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-12, 17:09   #2918
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Hej, dawno mnie tu nie było
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 21:16   #2919
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie tu nie było
No w końcu jesteś Opowiadaj coś
Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Czy jest ktoś kto próbował perfumy z linii butkowej Caroliny Herrery? Ja narazie tylko dwa a ciekawa jestem jeszcze innych. Spodobał mi się bardzo Saffron Lazuli, a testowałam jeszcze Burning Rose i to jest naprawde burning.
Ja w ogóle dopiero się dowiedziałam, że Herrera ma linię butikową

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-01-12 o 21:18
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 08:56   #2920
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Dużo by mówić, cały czas jestem świrusem perfumowym.
A Ty dalej kochasz Lutki, z tego co widzę, Fenris. A co powiesz o la couche du diable?
Ja ostatnio poszłam trochę w Chanelki, na razie mam dopiero no5 i mamłazelkę intense, klikłam też Coco edp, ale mam z tą flaszką trochę przygód niestety.

Ja znam z butikowej Herrery Nightfall Patchouli, piękna jest, nie jest piwniczna ani typowo ziołowa, ma klasę, wielu może się podobać.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ


Edytowane przez czarownica jaga
Czas edycji: 2021-01-13 o 08:58
czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 10:07   #2921
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Słyszałyście, że ponoć Kenzo Le monde i Ca sent beau są pierwsze na liście do wycofania? Kenzo zmarł, zaczęły się nowe rządy, chcą to wycofać bo podobno te zapachy nie sprzedają się super i już za długo były na rynku, czas na zmiany.
A ja dziękuję za te zmiany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-13, 10:44   #2922
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Słyszałyście, że ponoć Kenzo Le monde i Ca sent beau są pierwsze na liście do wycofania? Kenzo zmarł, zaczęły się nowe rządy, chcą to wycofać bo podobno te zapachy nie sprzedają się super i już za długo były na rynku, czas na zmiany.
A ja dziękuję za te zmiany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie to było do przewidzenia. Od Kenzo mam tylko Słonia, inne to nie moja bajka, ale i tak szkoda, bo jego dzieła były wyjątkowe.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 14:21   #2923
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Słyszałyście, że ponoć Kenzo Le monde i Ca sent beau są pierwsze na liście do wycofania? Kenzo zmarł, zaczęły się nowe rządy, chcą to wycofać bo podobno te zapachy nie sprzedają się super i już za długo były na rynku, czas na zmiany.
A ja dziękuję za te zmiany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Och nie! Muszę zrobić zapas Le Monde


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 16:39   #2924
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Dużo by mówić, cały czas jestem świrusem perfumowym.
A Ty dalej kochasz Lutki, z tego co widzę, Fenris. A co powiesz o la couche du diable?
Ja ostatnio poszłam trochę w Chanelki, na razie mam dopiero no5 i mamłazelkę intense, klikłam też Coco edp, ale mam z tą flaszką trochę przygód niestety.
Tak, Lutki od zawsze. Diabełka mam, fajny oudowy drewniaczek. Ale Participe chyba bardziej mi się podoba. I Szpileczki oczywiście
Z Chanelem mi nie po drodze, choć mam małą odlewkę CM, ładnie pachnie na innych. Dla mnie chyba zbyt elegancka, więc prawie nie używam
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Słyszałyście, że ponoć Kenzo Le monde i Ca sent beau są pierwsze na liście do wycofania? Kenzo zmarł, zaczęły się nowe rządy, chcą to wycofać bo podobno te zapachy nie sprzedają się super i już za długo były na rynku, czas na zmiany.
A ja dziękuję za te zmiany...
A ja myślałam, że Le Monde to już dawno miały być wycofane i się zaopatrzyłam w brend nju flaszkę
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 16:52   #2925
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Czy jest tu ktoś kto stosuje tanie zamienniki drogich perfum ? Przed chwilą założyłam wątek odnośnie tego ale jeszcze nie jest dostępny.

Zapytam wiec tutaj, czy waszym zdaniem stosowanie takich alternatyw jest spoko, czy lepiej dopłacić i mieć cos lepszej jakości ? Czy stosowanie podrobek to powód do wstydu ? Co myslicie o takich firmach jak bi es, la rive, jfenzi które dosyć mocno się inspirują ?

Chętnie poczytam wasze opinie nas ten temat będę wdzięczna za odpowiedzi
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 17:11   #2926
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktoś kto stosuje tanie zamienniki drogich perfum ? Przed chwilą założyłam wątek odnośnie tego ale jeszcze nie jest dostępny.

Zapytam wiec tutaj, czy waszym zdaniem stosowanie takich alternatyw jest spoko, czy lepiej dopłacić i mieć cos lepszej jakości ? Czy stosowanie podrobek to powód do wstydu ?
Na Perfumach jest wątek "FAQ o perfumach - Przeczytaj zanim zadasz pytanie". Polecam się zapoznać. Zacytuję:

- temat podróbek, perfum lanych, bazarowych odpowiedników traktujemy jednoznacznie, nie polecamy i nie chcemy mieć z nimi nic wspólnego.

Nie stosujemy podrób. Twój wątek skasowałam.
Jest wiele oryginalnych perfum za małe pieniądze, jeśli to one są problemem.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 17:46   #2927
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Na Perfumach jest wątek "FAQ o perfumach - Przeczytaj zanim zadasz pytanie". Polecam się zapoznać. Zacytuję:

- temat podróbek, perfum lanych, bazarowych odpowiedników traktujemy jednoznacznie, nie polecamy i nie chcemy mieć z nimi nic wspólnego.

Nie stosujemy podrób. Twój wątek skasowałam.
Jest wiele oryginalnych perfum za małe pieniądze, jeśli to one są problemem.
Niby jakie są tanie ? Chodzi mi o wody perfumowane. Nie dla każdego perfumy za 60 zl w górę za 15 ml to mało ...

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

I dlaczego mój wątek został usunięty ? Nie chodziło mi o polecenie podrabianych perfum a bardziej o zwykłą wymiane zdań, i o dowiedzenie się co inni myślą na ten temat. Skoro ktoś tworzy takie tańsze zamienniki to ktoś inny to kupuje ....

Nie można nawet podyskutowac
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 18:04   #2928
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Niby jakie są tanie ? Chodzi mi o wody perfumowane. Nie dla każdego perfumy za 60 zl w górę za 15 ml to mało ...
Ja bym się tak nie skupiała na wodach perfumowanych, bo czasem i toaletowe są bardzo trwałe, zależy od konkretnego zapachu.

Avon, Oriflame, Yves Rocher, Moschino (np. Funny), Noa Cacharel, Perles Lalique, Amethyst Lalique, Cleany można znaleźć w fajnej cenie, Euphoria CK, Katy Perry Meow i Purr. To tak na szybko. Jest tego pełno, wystarczy poszukać.

Na Fragrantice jak wpiszesz zapach, który Ci się podoba, a jest za drogi to pod spodem są propozycje podobnie pachnących perfum. Czasem dużo tańsze, trzeba sprawdzać.

Dodatkowo mamy tutaj rozbiórki. Jeśli chcemy spróbować jakiegoś zapachu lub nie stać nas na cały flakon to kupujemy np. 5-10ml i mamy oryginał.
Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
I dlaczego mój wątek został usunięty ? Nie chodziło mi o polecenie podrabianych perfum a bardziej o zwykłą wymiane zdań, i o dowiedzenie się co inni myślą na ten temat. Skoro ktoś tworzy takie tańsze zamienniki to ktoś inny to kupuje ....

Nie można nawet podyskutowac
Ty chcesz dyskutować na forum pasjonatów perfum o podróbach? Jeszcze raz napiszę - nie tolerujemy tutaj podrób. Nie ma o czym dyskutować.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-01-14 o 08:54
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 20:34   #2929
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Dużo by mówić, cały czas jestem świrusem perfumowym.
A Ty dalej kochasz Lutki, z tego co widzę, Fenris. A co powiesz o la couche du diable?
Ja ostatnio poszłam trochę w Chanelki, na razie mam dopiero no5 i mamłazelkę intense, klikłam też Coco edp, ale mam z tą flaszką trochę przygód niestety.

Ja znam z butikowej Herrery Nightfall Patchouli, piękna jest, nie jest piwniczna ani typowo ziołowa, ma klasę, wielu może się podobać.
Jezeli mogę coś doradzić z Chanel to ostatnio oczarowana jestem Gabrielle, edp pachniało mi,szczególnie przez kilka dni noszenia jak klon Babydoll YSL, co akurat mi bardzo pasuje,bo mam ogromny sentyment do Babydoll.
Najwieksze wrażenie, natomiast, na mnie zrobiła Gabrielle essence, są cudowne poprostu. Kwintesencja kobiecości. Uwielbiam je, chyba będą moimi signature scent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-13, 20:39   #2930
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Jezeli mogę coś doradzić z Chanel to ostatnio oczarowana jestem Gabrielle, edp pachniało mi,szczególnie przez kilka dni noszenia jak klon Babydoll YSL, co akurat mi bardzo pasuje,bo mam ogromny sentyment do Babydoll.
Najwieksze wrażenie, natomiast, na mnie zrobiła Gabrielle essence, są cudowne poprostu. Kwintesencja kobiecości. Uwielbiam je, chyba będą moimi signature scent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fenris nie lubi kwiatu pomarańczy i nie wiem jak inne białe kwiaty bo tak to też bym poleciła Gabrielle, mój ulubiony zapach od Chanel, w sumie za resztą nie przepadam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 20:47   #2931
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Fenris nie lubi kwiatu pomarańczy i nie wiem jak inne białe kwiaty bo tak to też bym poleciła Gabrielle, mój ulubiony zapach od Chanel, w sumie za resztą nie przepadam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem,ale ja to akurat do Czarownicy pisałam. Jestem teraz w temacie na bieżąco z Chanel i tak mi sie przypomniało,ze Gabrielle essence zrobiła na mniej najwieksze wrażenie ostatnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 20:53   #2932
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Fenris nie lubi kwiatu pomarańczy i nie wiem jak inne białe kwiaty bo tak to też bym poleciła Gabrielle, mój ulubiony zapach od Chanel, w sumie za resztą nie przepadam.
Ha ha, to z Chanel nie do mnie było, ale odpowiem, że z białych kwiatów lubię gardenię w perfumach
Ale masz pamięć
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 21:04   #2933
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Jezeli mogę coś doradzić z Chanel to ostatnio oczarowana jestem Gabrielle, edp pachniało mi,szczególnie przez kilka dni noszenia jak klon Babydoll YSL, co akurat mi bardzo pasuje,bo mam ogromny sentyment do Babydoll.
Najwieksze wrażenie, natomiast, na mnie zrobiła Gabrielle essence, są cudowne poprostu. Kwintesencja kobiecości. Uwielbiam je, chyba będą moimi signature scent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie testowałam Gabrielle Intense, tylko klasyczną. Pamiętam, że przy testach "nie urwała mi tyłka" mówiąc brzydko, ale wiem, że perfumy tej firmy potrzebują czasu i spokoju do testów. Testy na szybko w perfumerii, gdy testujesz też inne zapachy, nie wyjdą dobrze. Mam w planach Gabrysię, nawet jeśli w ciemno miałabym brać Wgl to flaszki Chanelek są śliczne , najbardziej ta klasyczna, w jakiej jest no5
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 22:04   #2934
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ha ha, to z Chanel nie do mnie było, ale odpowiem, że z białych kwiatów lubię gardenię w perfumach
Ale masz pamięć
Najpiękniejsza gardenia jaką niuchałam w perfumach (i to w duecie z kocanką, którą też lubisz) była w TTA Daydream. Taki solidny zapach bez jakiejkolwiek nuty avonowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

A ja mam dzisiaj straszną ochotę na przypomnienie sobie Passion Dance, nosiłam wiele lat temu i tak mnie naszło, że chyba je kupię...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Eee pamięć mam tylko w perfu tematach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 22:20   #2935
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Najpiękniejsza gardenia jaką niuchałam w perfumach (i to w duecie z kocanką, którą też lubisz) była w TTA Daydream. Taki solidny zapach bez jakiejkolwiek nuty avonowej
Daydream nie pamiętam, ale podoba mi się gardenia u Micallefa - Gardenię sprzedałam, choć była bardzo ładna, a Pure Extreme mam miniaturkę
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
A ja mam dzisiaj straszną ochotę na przypomnienie sobie Passion Dance, nosiłam wiele lat temu i tak mnie naszło, że chyba je kupię...
Pamiętam jak wodziłam nosem jak koleżanka się nimi psikała Ciekawy zapach, trochę kojarzy mi się z For Her Rodrigueza.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 08:14   #2936
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Nie testowałam Gabrielle Intense, tylko klasyczną. Pamiętam, że przy testach "nie urwała mi tyłka" mówiąc brzydko, ale wiem, że perfumy tej firmy potrzebują czasu i spokoju do testów. Testy na szybko w perfumerii, gdy testujesz też inne zapachy, nie wyjdą dobrze. Mam w planach Gabrysię, nawet jeśli w ciemno miałabym brać Wgl to flaszki Chanelek są śliczne , najbardziej ta klasyczna, w jakiej jest no5
Tak,dla testów potrzebne sa cisza i spokoj ja nie mam gdzie testować perfumy Chanel,więc kupuję w ciemno,i póki co,dobrze trafiam.
Jak moglam zapomniec o klasycznej 5 edp. Toż to też mnie zaskoczyło bardzo,mało tego, mojego męża też. Razem zachwycalismy sie 5,z tym,ze mąż nie interesuje sie perfumeria w ogóle,co mu postawie na szafę,tego używa. Zrobilam eksperyment i dalam mu Chanel 5'edp,i jak to cudownie na nim pachniało,chyba nawet lepiej niż na mnie.
Poki co to sa nasze ulubione perfumy unisex,no może jeszcze Chance fraiche,ale 5 na pierwszym miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!

Edytowane przez awgusta
Czas edycji: 2021-01-14 o 08:15
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 08:41   #2937
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Tak,dla testów potrzebne sa cisza i spokoj ja nie mam gdzie testować perfumy Chanel,więc kupuję w ciemno,i póki co,dobrze trafiam.
Jak moglam zapomniec o klasycznej 5 edp. Toż to też mnie zaskoczyło bardzo,mało tego, mojego męża też. Razem zachwycalismy sie 5,z tym,ze mąż nie interesuje sie perfumeria w ogóle,co mu postawie na szafę,tego używa. Zrobilam eksperyment i dalam mu Chanel 5'edp,i jak to cudownie na nim pachniało,chyba nawet lepiej niż na mnie.
Poki co to sa nasze ulubione perfumy unisex,no może jeszcze Chance fraiche,ale 5 na pierwszym miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wiesz, że mojemu mężowi też no5 bardzo się podoba, nawet bardziej niż niektóre nowoczesne wypusty
Zamówiłam jednak próbki tych Gabrysiek, tak na wszelki wypadek
Jeszcze przypomniało mi się, że dawniej jak tu bywałam ludzie wzdychali nad Tonka Imperiale Guerlain, miałam wtedy szukać próbek, ale zapomniałam o tym, czy ktoś wie gdzie tanio znajdę próbkę lub odlewkę tych perfum?
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 08:50   #2938
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
A wiesz, że mojemu mężowi też no5 bardzo się podoba, nawet bardziej niż niektóre nowoczesne wypusty
Zamówiłam jednak próbki tych Gabrysiek, tak na wszelki wypadek
Jeszcze przypomniało mi się, że dawniej jak tu bywałam ludzie wzdychali nad Tonka Imperiale Guerlain, miałam wtedy szukać próbek, ale zapomniałam o tym, czy ktoś wie gdzie tanio znajdę próbkę lub odlewkę tych perfum?
Mi się udało zdobyć odlewki Tonka imperiale na perfumowych grupach na fb.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 09:14   #2939
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mi się udało zdobyć odlewki Tonka imperiale na perfumowych grupach na fb.
To Twoje posty przypomniały mi o tej Tonce, a Ty nie masz małej próbeczki na sprzedaż?
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 10:05   #2940
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Macie już limitkę Miss Dior Blooming Bouquet?
Hi hi

(oto pies Bobby)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o.100259.jpg (72,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o.100256.jpg (47,6 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-01-14 o 10:08
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 10:58:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.