Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-19, 15:13   #1
Adri93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 37

Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.


Nie wiem od czego zacząć Podejrzewam że i tak nie da rady przez to przebrnąć, heh


Lata w szkole średniej były dla mnie bardzo ciężkim okresem. Nie dostałam się na wymarzony profil a ten na który zostałam przyjęta kompletnie mnie nie interesował.
W drugim roku nauki, mając 17 lat mieliśmy praktyki. Zostałam wpisana do małej firmy co było dla mnie kolejnym rozczarowaniem, bo wszystkie koleżanki trafiły do urzędów. Po jakimś czasie okazało się że wcale nie jest tak źle. Jednak tylko ze względu na to że właśnie tam poznałam mojego byłego. Miał 20 lat i był jednym z wielu pracowników. Zaprzyjaźniliśmy się. A po roku byliśmy parą. Nasz związek trwał ok. 11 miesięcy. W którymś momencie złożyło się tak, że oboje mieliśmy dość poważne problemy. On w rodzinie, więc ciężko było wtrącać mi się w temat.
Zajęci sobą i swoimi rozterkami strasznie oddaliliśmy się od siebie. To był jedyny powód rozpadu związku.
Znowu zostaliśmy przyjaciółmi. On miał przez ten czas kilka dziewczyn, ja dwóch chłopaków. Z żadnego z związków nie wynikło nic poważnego. My nie potrafiliśmy zerwać ze sobą kontaktu. Czasem mieliśmy chwile słabości w których zazwyczaj lądowaliśmy razem w łóżku. Jednak nawet jak miał dziewczynę to poświęcał mi bardzo dużo czasu.
Dwa lata temu on poznał dziewczynę, pannę P. Między nami nic się nie zmieniło. Wciąż się spotykaliśmy ale jako przyjaciele oczywiście.
Byłam pewna że ich związek długo nie potrwa. Uważałam i wciąż uważam że do siebie nie pasują. Myliłam się, on stwierdził że bardzo mu na niej zależy. I tak po półtora roku znajomości zaręczyli się. Byłam zaskoczona, chociaż sama nie wiem czego oczekiwałam. Przecież to było logiczne że kiedyś z kimś się zwiąże.

W 2017 biorą ślub. A między nami nic się nie zmienia. Spotykamy się regularnie, on codziennie do mnie dzwoni. Opowiada mi o swoim życiu, pracy. Co robi, gdzie idzie. Strasznie to przytłaczające jest. Z resztą nie tylko dla mnie, bo wiem, że dla jego dziewczyny również jest to uciążliwe. On mi mówi że ona go nie rozumie, ale jest dla niego ważne. Źle mi z tym, bo wciąż coś do niego czuje.

Do tego w moim życiu od trzech tygodni jest obecny pewien mężczyzna. Nie dość że przystojny to do tego charakter ma świetny.
On nie ukrywa że liczy na związek. Wyznał mi że zakochał się we mnie. Było to dość..niezręczne. Bo ja jego uczuć nie odwzajemniam i on o tym wie.

Nie wiem co mam robić
Mam prace, mieszkanie co prawda wynajęte ale dobrze urządzone.
Mam swoje życie a ciągle żyje życiem byłego..
Strasznie cieszę sie gdy on do mnie napisze, zadzwoni. Czekam na to czasem cały dzień. Często sie spotykamy. Żyje w takim zawieszeniu. Oszukuje samą siebie.
On ma narzeczoną, plany na przyszłość.. nie chce mu tego psuć.
A z drugiej strony wiem że coś do niego czuje.
Jutro znowu się z nim spotykam, co prawda nie sama ale ważne że w ogóle.

Chyba łatwiej by było gdybyśmy wcale nie utrzymywali ze sobą kontaktu
Adri93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 15:14   #2
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Cytat:
Napisane przez Adri93 Pokaż wiadomość
Nie wiem od czego zacząć Podejrzewam że i tak nie da rady przez to przebrnąć, heh


Lata w szkole średniej były dla mnie bardzo ciężkim okresem. Nie dostałam się na wymarzony profil a ten na który zostałam przyjęta kompletnie mnie nie interesował.
W drugim roku nauki, mając 17 lat mieliśmy praktyki. Zostałam wpisana do małej firmy co było dla mnie kolejnym rozczarowaniem, bo wszystkie koleżanki trafiły do urzędów. Po jakimś czasie okazało się że wcale nie jest tak źle. Jednak tylko ze względu na to że właśnie tam poznałam mojego byłego. Miał 20 lat i był jednym z wielu pracowników. Zaprzyjaźniliśmy się. A po roku byliśmy parą. Nasz związek trwał ok. 11 miesięcy. W którymś momencie złożyło się tak, że oboje mieliśmy dość poważne problemy. On w rodzinie, więc ciężko było wtrącać mi się w temat.
Zajęci sobą i swoimi rozterkami strasznie oddaliliśmy się od siebie. To był jedyny powód rozpadu związku.
Znowu zostaliśmy przyjaciółmi. On miał przez ten czas kilka dziewczyn, ja dwóch chłopaków. Z żadnego z związków nie wynikło nic poważnego. My nie potrafiliśmy zerwać ze sobą kontaktu. Czasem mieliśmy chwile słabości w których zazwyczaj lądowaliśmy razem w łóżku. Jednak nawet jak miał dziewczynę to poświęcał mi bardzo dużo czasu.
Dwa lata temu on poznał dziewczynę, pannę P. Między nami nic się nie zmieniło. Wciąż się spotykaliśmy ale jako przyjaciele oczywiście.
Byłam pewna że ich związek długo nie potrwa. Uważałam i wciąż uważam że do siebie nie pasują. Myliłam się, on stwierdził że bardzo mu na niej zależy. I tak po półtora roku znajomości zaręczyli się. Byłam zaskoczona, chociaż sama nie wiem czego oczekiwałam. Przecież to było logiczne że kiedyś z kimś się zwiąże.

W 2017 biorą ślub. A między nami nic się nie zmienia. Spotykamy się regularnie, on codziennie do mnie dzwoni. Opowiada mi o swoim życiu, pracy. Co robi, gdzie idzie. Strasznie to przytłaczające jest. Z resztą nie tylko dla mnie, bo wiem, że dla jego dziewczyny również jest to uciążliwe. On mi mówi że ona go nie rozumie, ale jest dla niego ważne. Źle mi z tym, bo wciąż coś do niego czuje.

Do tego w moim życiu od trzech tygodni jest obecny pewien mężczyzna. Nie dość że przystojny to do tego charakter ma świetny.
On nie ukrywa że liczy na związek. Wyznał mi że zakochał się we mnie. Było to dość..niezręczne. Bo ja jego uczuć nie odwzajemniam i on o tym wie.

Nie wiem co mam robić
Mam prace, mieszkanie co prawda wynajęte ale dobrze urządzone.
Mam swoje życie a ciągle żyje życiem byłego..
Strasznie cieszę sie gdy on do mnie napisze, zadzwoni. Czekam na to czasem cały dzień. Często sie spotykamy. Żyje w takim zawieszeniu. Oszukuje samą siebie.
On ma narzeczoną, plany na przyszłość.. nie chce mu tego psuć.
A z drugiej strony wiem że coś do niego czuje.
Jutro znowu się z nim spotykam, co prawda nie sama ale ważne że w ogóle.

Chyba łatwiej by było gdybyśmy wcale nie utrzymywali ze sobą kontaktu
Powiedz mu, że nie chcesz utrzymywać kontaktu.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 15:17   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Cytat:
Napisane przez Adri93 Pokaż wiadomość
Chyba łatwiej by było gdybyśmy wcale nie utrzymywali ze sobą kontaktu
Sama sobie odpowiedziałaś . Innego rozwiązania nie ma.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 15:20   #4
hugejasminka
Raczkowanie
 
Avatar hugejasminka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 86
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Moim zdaniem powinniście ze soba szczerze porozmawiac czy czujecie cos do sieebie! i ty powinnas powiedziec prawde co czujesz do niego ! lepsza gorzka prawda niz nie wiedza nie boj sie tego ze nie odwzajemni tego lub cie wysmieje ,przynajmniej bedziesz miala pewnosc zeby dac sobie spokoj
hugejasminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 16:06   #5
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Co było a nie jest, nie pisze się w rejestr.
Też byłam kryzysową narzeczoną kiedyś. Swojej pierwszej miłości i robił to samo widząc, jak cierpię i wiesz co?
Sytuacja rozwiązała się sama, bo poznałam chłopaka po kilku latach, z którym naprawdę chce być. Przestałam się z tamtym widzieć i tyle. /musisz dać sobie spokój.
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 16:12   #6
maliko972
Raczkowanie
 
Avatar maliko972
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 261
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Dziwię się jego narzeczonej. Nie pozwoliłabym swojemu facetowi utrzymywać tak bliskich i częstych kontaktów z byłą...
Wygląda na to, że on też coś jeszcze do Ciebie czuje. Musicie się spotkać i rozstać raz na zawsze, nie ma innego wyjścia.
maliko972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 17:27   #7
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Czyli zostaliście para , gdy miałaś 18 lat, a jak miałaś 19 już się rozstaliście, a ile masz teraz? Bo jeśli ten stan trwa juz kilka lat to na pewno nie jest dla Ciebie dobre.

Chyba musisz mu powiedzieć szczerze, że nie jesteś w stanie utrzymywać z nim kontaktów koleżeńskich. Jestem ciekawa, czy on faktycznie traktuje Cię tylko jak koleżanke, czy też coś czuje.

Co do tych zaręczyn, to dla mniej jest trochę dziwne zaręczać się po 1,5 roku znajomości i planować ślub za kolejne 1,5. :P

Ale jeśli nie rozluźnisz tych kontaktów to jeszcze długo nie zaczniesz żyć własnym życiem. Chyba, ze ewentualnie możliwy jest powrót do niego, ale to już musiscie sobie wyjaśnić.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 18:44   #8
Adri93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 37
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Cytat:
Napisane przez SylwiaKaja Pokaż wiadomość
Czyli zostaliście para , gdy miałaś 18 lat, a jak miałaś 19 już się rozstaliście, a ile masz teraz? Bo jeśli ten stan trwa juz kilka lat to na pewno nie jest dla Ciebie dobre.

Chyba musisz mu powiedzieć szczerze, że nie jesteś w stanie utrzymywać z nim kontaktów koleżeńskich. Jestem ciekawa, czy on faktycznie traktuje Cię tylko jak koleżanke, czy też coś czuje.

Co do tych zaręczyn, to dla mniej jest trochę dziwne zaręczać się po 1,5 roku znajomości i planować ślub za kolejne 1,5. :P

Ale jeśli nie rozluźnisz tych kontaktów to jeszcze długo nie zaczniesz żyć własnym życiem. Chyba, ze ewentualnie możliwy jest powrót do niego, ale to już musiscie sobie wyjaśnić.
Teraz mam 22 lata i nasza znajomość tak się ciągnie w nieskończoność. Samej ciężko jest mi odnaleźć się w tej sytuacji, nie wiem czy nie traktuje mnie jako kogoś "na w razie co". Może dla niego to po prostu przyjaźń.

Dla mnie też zaręczyny po 1,5 roku to za szybko.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez maliko972 Pokaż wiadomość
Dziwię się jego narzeczonej. Nie pozwoliłabym swojemu facetowi utrzymywać tak bliskich i częstych kontaktów z byłą...
Wygląda na to, że on też coś jeszcze do Ciebie czuje. Musicie się spotkać i rozstać raz na zawsze, nie ma innego wyjścia.
Ona wie że się przyjaźnimy. Dziewczyna na początku starała się być miła ale widzę że zaczyna ją to irytować.
Adri93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:00   #9
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Na wizażu był już podobny wątek, z tym, że autorka miała też sygnały z drugiej strony, oboje na odwagę zdobyli się dopiero tuż przed jego ślubem. Moim zdaniem lepiej przyznać się do uczuć teraz i nie odwalać takich cyrków z odwoływaniem ślubu, jak tamta dwójka odwaliła.
Co do zaręczyn po 1,5 roku, dla mnie to dość normalne, znam pary, które zaręczyły się szybciej i mają się bardzo dobrze. Chyba na siłę szukasz w ich związku minusów .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:03   #10
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

czyli przez 3 lata za nim tęsknisz, a jak on akurat nie ma dziewczyny to lądujecie w łóżku. Chyba jedyne co możesz zrobić, to powiedzieć mu, że skoro nie możecie być w związku, to znajomość na takiej stopie powiedzmy przyjacielskiej jest dla Ciebie zbyt trudna.

A co do jego dziewczyny, to raczej każda byłaby niezadowolona, jakby chłopak codziennie dzwonił do byłej, chyba że ta była byłaby naprawde strasznie byłaby i stałaby się współną znajomą. Choć i tak ciężko. Może chłopak tak to sobie wykombinował, ze jakby mu z dziewczyną nie wyszlo, to Ty zawsze jesteś i czekasz. Chyba musisz zagrać w otwarte karty, może nie będzie miło, ale będziesz wiedziała na czym stoisz.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:14   #11
Adri93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 37
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Na wizażu był już podobny wątek, z tym, że autorka miała też sygnały z drugiej strony, oboje na odwagę zdobyli się dopiero tuż przed jego ślubem. Moim zdaniem lepiej przyznać się do uczuć teraz i nie odwalać takich cyrków z odwoływaniem ślubu, jak tamta dwójka odwaliła.
Co do zaręczyn po 1,5 roku, dla mnie to dość normalne, znam pary, które zaręczyły się szybciej i mają się bardzo dobrze. Chyba na siłę szukasz w ich związku minusów .
Odwoływanie ślubu na ostatnią chwilę to już rzeczywiście przesada.
Jeśli on coś do niej czuje to ok, jestem w stanie to zaakceptować i nie mam zamiaru stawać między nimi.
Dla mnie to za szybko, jednak każdy inny czas uważa za odpowiedni.
Adri93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 19:17   #12
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Szkoda Twojego życia. Zerwij kontakt.
Ty go kochasz, z jego strony raczej chyba friend-zone forever.
Bez sensu. Tylko i wyłącznie Ty na tym układzie cierpisz.
Zrób sobie przysługę i odetnij się od niego.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:20   #13
Adri93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 37
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Cytat:
Napisane przez SylwiaKaja Pokaż wiadomość
czyli przez 3 lata za nim tęsknisz, a jak on akurat nie ma dziewczyny to lądujecie w łóżku. Chyba jedyne co możesz zrobić, to powiedzieć mu, że skoro nie możecie być w związku, to znajomość na takiej stopie powiedzmy przyjacielskiej jest dla Ciebie zbyt trudna.

A co do jego dziewczyny, to raczej każda byłaby niezadowolona, jakby chłopak codziennie dzwonił do byłej, chyba że ta była byłaby naprawde strasznie byłaby i stałaby się współną znajomą. Choć i tak ciężko. Może chłopak tak to sobie wykombinował, ze jakby mu z dziewczyną nie wyszlo, to Ty zawsze jesteś i czekasz. Chyba musisz zagrać w otwarte karty, może nie będzie miło, ale będziesz wiedziała na czym stoisz.
Hmm nie nazwałabym tego tęsknotą bo przez cały ten czas mieliśmy ze sobą dobry kontakt. Ja jej się absolutnie nie dziwie to normalne że może być zazdrosna. Jestem dość powściągliwa w wyrażaniu uczuć ale również uważam że szczera rozmowa będzie podstawą.
Adri93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:36   #14
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Juz dawno powinnas z nim pogadac na zasadzie - albo jestesmy razem i probujemy jeszcze raz,albo zegnaj, bo przeciez o tym,ze czujesz cos wiecej wiesz od dawna.

Nie rob sobie wiekszej wody z mozgu i z nim pogadaj szczerze chociaz raz, im szybciej tym lepeij.
z tego,co widze jestes osoba, ktora bedzie zalowala do konca zycia,zastanawiajac sie "co by bylo, gdyby". oszczedz sobie tego i rozmawiaj. Szanujesz siebie i jego? to badz szczera.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 20:01   #15
Adri93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 37
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Cytat:
Napisane przez berenka Pokaż wiadomość
Juz dawno powinnas z nim pogadac na zasadzie - albo jestesmy razem i probujemy jeszcze raz,albo zegnaj, bo przeciez o tym,ze czujesz cos wiecej wiesz od dawna.

Nie rob sobie wiekszej wody z mozgu i z nim pogadaj szczerze chociaz raz, im szybciej tym lepeij.
z tego,co widze jestes osoba, ktora bedzie zalowala do konca zycia,zastanawiajac sie "co by bylo, gdyby". oszczedz sobie tego i rozmawiaj. Szanujesz siebie i jego? to badz szczera.
Pogadam, troche jednak obawiam się tej rozmowy z nim. Jeśli zdecyduje się na taką rozmowę to mam nadzieje że on nie odbierze tego w ten sposób że chciałabym mu zniszczyć związek.
Już pisałam że jestem strasznie powściągliwa jeśli chodzi o wyrażanie uczuć i na pewno będzie to dla mnie trudne.
Adri93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 21:45   #16
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Cytat:
Napisane przez Adri93 Pokaż wiadomość
Pogadam, troche jednak obawiam się tej rozmowy z nim. Jeśli zdecyduje się na taką rozmowę to mam nadzieje że on nie odbierze tego w ten sposób że chciałabym mu zniszczyć związek.
Już pisałam że jestem strasznie powściągliwa jeśli chodzi o wyrażanie uczuć i na pewno będzie to dla mnie trudne.
Chyba powinnas miec o nim lepsze zdanie. ale gdyby tak pomyslal, to przynajmniej bedziesz wiedziec,ze nie warto sie wkrecac.
(poza tym jak mozna to tak ujac, ej).
Na przyszlosc pamietaj,ze nie chodzi sie z bylymi do lozka, szczegolnie jezeli sie jest uczuciowa Toba.
Ta rozmowa jest dla Ciebie
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 21:59   #17
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Po prostu musisz urwać ten kontakt, nic lepszego sie tutaj nie wymyśli


Wysłano przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 23:12   #18
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

co najwyżej zostaniesz jego sporadyczną kochanką, jak się pokłóci z żoną.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 08:06   #19
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Nie tobie oceniac, czy zareczyny po 1,5 roku zwiazku to "szybko". Jest jakis odgornie ustalony obligatoryjny staz zwiazku, odpowiedni do zareczyn?

Poza tym widze ze lubisz sie sprowadzac do roli podnozka. Zamiast definitywnie zakonczyc kontakt z bylym i isc do przodu, ty wolisz taplac sie w blotku i byc na zadanie eksa. Sama sobie stwarzasz niepotrzebne dramaty.


Wiesz kim dla niego jestes? Pewnego rodzaju odskocznia. On doskonale wie, ze masz do niego sentyment. On do ciebie niekoniecznie. Po prostu zawsze jestes na jego zawołanie, wie że może sie dowartosciowac twoim kosztem.
Ale to swojej narzeczonej mowi na co dzien, ze ja kocha. To z nia chce wziac slub. To z nia chodzi do lozka.

Pomijam fakt, ze on zachowuje sie jak frajer i w dupie mialabym takiego narzeczonego na jej miejscu; niemniej jednak z ciebie tez glupia dziewucha ze dalas sie wmanewrowac w taki uklad.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2015-10-20 o 08:09
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 11:02   #20
onomatopejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 317
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Szybko byłoby po pół roku. 1,5 roku to normalny czas na zaręczyny. Choć oczywiście są osoby dla których i 2 lata to będzie za szybko (bo np. spędzają ze sobą mało czasu) i takie które po kilku miesiącach wiedzą, że to już pora.

Edytowane przez onomatopejka
Czas edycji: 2015-10-20 o 11:04
onomatopejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 13:37   #21
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Byliście w związku za małolata i to tylko 11 miesięcy. Teraz dorosliscie i na pewno zmieniliscie się znacznie, dojrzeliscie do pewnych decyzji, np on, jak widzisz zareczyl się, a Ty? Stoisz caly czas w miejscu w swoim życiu uczuciowym.

Wydaje mi się, że trzyma was przy sobie jakas nostalgia, miłe wspomnienia. I tak się tego trzymacie i czasem jak jesteście osamotnieni, to idziecie razem do łóżka. Ale on ma teraz narzeczoną... Ty zaś cały czas trzymasz się tego uczucia, przywiązania opartego na wspomnieniach, sentymencie podtrzymywanym przez regularny kontakt. Myślę, że już dawno by Ci to uczucie przeszło, gdybyś ruszyła ze swoim życiem dalej a nie zatrzymała się w miejscu kurczowo trzymając się przyjaźni do byłego.

Co oznacza fakt zaręczyn po 1,5 roku? To wcale nie jest jakoś mega szybko, zwłaszcza że nie lecą ze ślubem na hurraaa, tylko spokojnie ustalili datę na 2017. A co oznacza fakt, że skarży się na nią, jak ona go nie rozumie? Któż z nas nigdy nie zwierzal się w emocjach przyjaciółce, ze nasz partner nas nie rozumie, po jakiejś drobnej sprzeczce lub dyskusji? A już tego samego dnia dogadywalismy się i było wszystko ok? To chyba nie jest nic dziwnego. Mam koleżankę, która czasem mówiła: "o matko, jak on mnie denerwuje, chyba już mam go dosyć" - a teraz są już po ślubie.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 17:06   #22
Adri93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 37
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Nie wiem czemu każdy tak czepia się mojego zdania na temat czasu po którym się zaręczyli. Napisałam że DLA MNIE jest to za szybko. Co nie znaczy że dla innych to nie może być odpowiedni czas..


Jego zachowania czasem nie rozumiem, dzisiaj np. obraził się na mnie.
Adri93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 22:02   #23
Adri93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 37
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Wczoraj sie obraził a dzisiaj już ok. A ponoć fochy to domena kobiet.
Adri93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 23:08   #24
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Zgadzam się z monicka_ : stoisz cały czas w swoim życiu uczuciowym.

Zastanów się czego chcesz od życia, porozmawiaj z nim o waszych relacjach, bo ciągnięcie tego w takiej formie jest zbyt krzywdzące dla wszystkich. Jeśli nie będzie chciał z Tobą być usuń go całkowicie z Twojego życia.

Prawda jest prawdopodobnie taka, że tylko według Ciebie między Wami został jakiś magiczny związek. Spójrz, mimo że to z Tobą tak świetnie się rozumie i niby taka fajna jesteś, nie byłaś godna nawet powtórnego związku a co dopiero oświadczyn. On zapewne utrzymuje z Tobą kontakt, bo raz, że fajnie jest mieć się komu zwierzyć, a dwa fajnie jest mieć kogoś, kto gdy nie ma dziewczyny albo narzeczona nie da pozwoli zaspokoić potrzeby i na pstryknięcie rozłoży nogi.

Naprawdę masz tak niskie ambicje? Terapeutka i darmowe pogotowie seksualne?
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 07:46   #25
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Cytat:
Napisane przez Adri93 Pokaż wiadomość
Wczoraj sie obraził a dzisiaj już ok. A ponoć fochy to domena kobiet.
A ty dalej swoje

chcesz dosadnie? pogrywa z tobą, a w międzyczasie uprawia seks ze swoją narzeczoną. a ty, głupia, czekasz aż on napisze.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 08:26   #26
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Nie ma co czekać, postaw kawę na ławę. Sa dwa wyjścia, albo bedziecie razem albo jestes jego kołem ratunkowym, a w tym przypadku nie ma sensu utrzymywać kontaktu bo nigdy nie ruszysz dalej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
karllii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 08:43   #27
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Nie tobie oceniac, czy zareczyny po 1,5 roku zwiazku to "szybko". Jest jakis odgornie ustalony obligatoryjny staz zwiazku, odpowiedni do zareczyn?

Poza tym widze ze lubisz sie sprowadzac do roli podnozka. Zamiast definitywnie zakonczyc kontakt z bylym i isc do przodu, ty wolisz taplac sie w blotku i byc na zadanie eksa. Sama sobie stwarzasz niepotrzebne dramaty.


Wiesz kim dla niego jestes? Pewnego rodzaju odskocznia. On doskonale wie, ze masz do niego sentyment. On do ciebie niekoniecznie. Po prostu zawsze jestes na jego zawołanie, wie że może sie dowartosciowac twoim kosztem.
Ale to swojej narzeczonej mowi na co dzien, ze ja kocha. To z nia chce wziac slub. To z nia chodzi do lozka.

Pomijam fakt, ze on zachowuje sie jak frajer i w dupie mialabym takiego narzeczonego na jej miejscu; niemniej jednak z ciebie tez glupia dziewucha ze dalas sie wmanewrowac w taki uklad.
Idealnie powiedziane.

Autorko ZA DUŻO żyjesz jego życiem a nie powinnaś wcale.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 13:23   #28
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Idealnie powiedziane.

Autorko ZA DUŻO żyjesz jego życiem a nie powinnaś wcale.
Dokładnie. Analizujesz po jakim czasie się zareczyli, analizujesz narzeka na swoją narzeczoną, analizujesz że focha się na Ciebie. A teraz pytanie: czy myślisz, że on też tak dokładnie rozmysla o Twoim życiu? Czy może nie ma czasu, bo zajmuje się przygotowaniami do ślubu z inną?

W takiej sytuacji, gdy on na już narzeczoną, a nie dziewczyne, to nie liczylabym na wiele. Raczej nie oświadczył się dla hecy. Dotarlas do punktu, w którym powinnaś ostatecznie się z nim rozmowic. I albo w prawo albo w lewo.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:13   #29
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Nie tobie oceniac, czy zareczyny po 1,5 roku zwiazku to "szybko". Jest jakis odgornie ustalony obligatoryjny staz zwiazku, odpowiedni do zareczyn?

Poza tym widze ze lubisz sie sprowadzac do roli podnozka. Zamiast definitywnie zakonczyc kontakt z bylym i isc do przodu, ty wolisz taplac sie w blotku i byc na zadanie eksa. Sama sobie stwarzasz niepotrzebne dramaty.


Wiesz kim dla niego jestes? Pewnego rodzaju odskocznia. On doskonale wie, ze masz do niego sentyment. On do ciebie niekoniecznie. Po prostu zawsze jestes na jego zawołanie, wie że może sie dowartosciowac twoim kosztem.
Ale to swojej narzeczonej mowi na co dzien, ze ja kocha. To z nia chce wziac slub. To z nia chodzi do lozka.

Pomijam fakt, ze on zachowuje sie jak frajer i w dupie mialabym takiego narzeczonego na jej miejscu; niemniej jednak z ciebie tez glupia dziewucha ze dalas sie wmanewrowac w taki uklad.
Najlepsze podsumowanie tego problemu!
Autorko zacznij żyć własnym życiem i albo spotkaj się z nim jeden jedyny raz i omów tą kłopotliwą sytuacją, albo zerwij kontakt raz na zawsze. Bo jak na razie jesteś dla niego deską ratunkową jak brakuje mu dziewczyny do łóżka. Serio? On będzie potem się żenić, żyć z inna kobietą, a ty całe życie masz tęsknić do niego i czekać na telefon? Tak to ma wyglądać ja bym podziękowała za taki układ. Jego partnerce też współczuje, rozumiem utrzymywać przyjazne stosunki z eks, dzwonić do znajomych codziennie, ale jego dziewczyna powinna być numer jeden, a on tobie codziennie męczy głowę. Zerwij z nim kontakt dla swojego zdrowia psychicznego i tej narzeczonej. Serio. Bo potem im bliżej ślubu będzie dopiero odwalał akcje.
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:57   #30
Adri93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 37
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

W łóżku z nim byłam jak on nie miał ani dziewczyny, ani narzeczonej.
Więc nie piszcie że jestem na każde jego zawołanie jeżeli chodzi o seks. W ogóle wczoraj napisał mi że nie zależy mu na swoim związku. I jak się rozpadnie, to się rozpadnie. A to jeszcze nie jest najlepsze, wieczorem wysłał mi zdjęcie na samych bokserkach.
Byłam w szoku, bo nawet jak byliśmy razem to nigdy takiego od niego nie dostałam. Dzisiaj dodał sobie zdjęcie z narzeczoną. To jest nie w porządku i wobec mnie, i wobec jej.
Adri93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 14:30:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.