Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-15, 01:31   #1
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289

Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa


Problem jakich pewnie wiele, myślę zd sporo osób się z nim zmaga.
Ostatnio mam ogromny problem z organizacją czasu! Studiuje, zajęcia mam średnio od rana do 15-16 a nie mam kompletnie czasu dla siebie! Studia mnie dość mocno absorbują, ale nie potrafię wygospodarować nawet godziny by wyjść z psem na spacer czy pójść pobiegać !
Zauważyłam że uzależnilam się od internetu, smartfona..(?) mam masę nauki, a mimo to zamiast się uczyc to się z nosem na fb, przeglądam tysiąc razy Onet, oglądam różne głupie filmy na yt, albo siedzę na tinderze.
Odkąd zerwalam z chłopakiem czuje się trochę samotna, nie mam z kim iść do kina, czy pogadać i szukam przygód w internecie...
Finał jest taki ze po powrocie do domu pierwsza rzeczą która robie jest przeglądanie internetu, potem wezmę się za naukę, przeczytam dwa zdania i wracam znów do sieci...
Chciałabym znaleźć czas na chodzenie na siłownię, bo do tego wszystkiego objadam się słodyczami... Ale nie mam czasu...

Czy znacie jakieś sposoby na lepszą organizacje? Jak się uczyc by się nauczyć, jak sprawnie radzić sobie z codziennymi obowiązkami? Jak pogodzić naukę i siłownię?
Jak bezboleśnie wyeliminować internet i smartfon ze swojego życia?!

Próbowałam Wyłączać telefon, albo zostawiać go w innym pokoju-od razu myślę tylko o tym czy ktoś do mnie nie napisał, albo coś...

E tam tygodniu mam 4 kolokwia, masę nauki. Dziś cały dzień przegadalam z jakimiś nieznajomymi facetami poznananymi na 'moze sie poznamy?', przeglądałam yt, a nauczyłam ske tyle co kot naplakal.

JAK SIĘ WZIAC W GARŚĆ?
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 06:14   #2
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Gadanie o takim problemie na forum internetowym nie wydaje się najlepszym sposobem
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 07:50   #3
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Domyślam się. Ale postanowiłam to zrobić bo nie mogę sobie z tym poradzić. Dawniej - wiadomo, tez mnie wszystko odciagalo od nauki, ale potrafiłam się zmobilizować i skupić. W godzinę mogłam się nauczyć dość sporo, bo nie myślałam o niczym innym. Teraz tak nie potrafię. Zastanawiałam się nad jakimś systemem nagrod- za każdy nauczony rozdział np. Kostka czekolady... Ehe. Pochlaniam cala tabliczkę nim zacznę się uczyc.
Pytam was o rady, bo pewnie macie sposoby by się uwolnić z internetowego niewolnictwa i żyć prawdziwym życiem...
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 07:51   #4
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Noo najwazniejsze ze uswiadomilas sobie ze tj PROBLEM. Ale co tu doradzic ..moze zmien telefon na jakas nokie 3310:p ..a tak powaznie. Tj uzaleznienie a takie rzeczy trzeba leczyc. Idz do psychologa..jesli jeszcze nie wpadlas az tak bardzo to moze zwykla rozmowa lub kilka wystarczy. A jesli nie to terapia. Nie wyobrazam sobie zawalac zycia skuli tego ze a moze ktos do mnie napisal..
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 08:05   #5
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

A czy zanim pójdę do psychologa jest coś co mogę zrobić? Jakiś trening myśli? By wytłumaczyć sobie ze teraz czas na naukę a nie internet?
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 09:00   #6
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
A czy zanim pójdę do psychologa jest coś co mogę zrobić? Jakiś trening myśli? By wytłumaczyć sobie ze teraz czas na naukę a nie internet?
Trening myśli, żeby problem rozwiązał się sam, najlepiej jeszcze bezstresowo i żeby na końcu nagrody jeszcze jakieś były? Niestety na lenistwo jeszcze szczepionki nie wymyślono
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 09:27   #7
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Napisz sobie na kartce plan dnia. Czyli w punktach co musisz zrobić. Dopóki nie skończysz każdego kolejnego punktu nie tykaj telefonu. Najlepiej jakby ktoś Cię z początku pilnował, potem to wejdzie w nawyk.

Np. Sprzatasz pokoj

10 minut przerwy na laptopie

Gotujesz obiad

10 minut przerwy.

Będąc na spacerze z psem też możesz siedzieć na telefonie, wtedy będziesz miała powód by się zmobilizować.
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 10:07   #8
HardHard
Raczkowanie
 
Avatar HardHard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 40
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Ja usunalem facebooka, nie zaluje
Moze zaloz jakies blokady na telefonie czy komputerze albo zamien telefon na starszej daty to przegladanie stron na malym ekraniku bedzie meczace przez co nie zechce ci sie dlugo siedziec.
HardHard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 13:11   #9
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Hehe, dziś wielka próba...ciekawe ile się nauczy.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez HardHard Pokaż wiadomość
Ja usunalem facebooka, nie zaluje
Moze zaloz jakies blokady na telefonie czy komputerze albo zamien telefon na starszej daty to przegladanie stron na malym ekraniku bedzie meczace przez co nie zechce ci sie dlugo siedziec.
U mnie usunięcie fb jest wykluczone- to jedyna droga kontaktowania się z ludźmi z uczelni...
No nic zbieram się powoli do nauki! Trzymajcie k iuki
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 13:12   #10
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Trzymamy daj potem znać
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 15:18   #11
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

A pisanie sms czy rozmowa tel z ludźmi z uczelni jest juz niemożliwa?
Mialam ten sam problem. Kupilam stara nokie. z neta korzystam tylko w laptopie jak mam czas czyli duzo rzadziej niz kiedy mialam neta w tel
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 22:28   #12
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

To nie był efektywny dzień. Ale ogarnęło mnie takie piękne poczucie, że wszystko mi jedno, raz się żyje, nauczę się na poprawę itp... Wiec nawet się nie przejmuje... Do jutra, kiedy nie zdam i zaczną się problemy.
Pomocy.
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 08:05   #13
konikaraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 29
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Znam Twój problem. Mam taki sam, tyle ,że ja przez to zawalam szkołę i wszystko inne. Potrafię przez kilka dni nie wychodzić z domu do ludzi.(tylko z psem na spacer). Oczywiscie nikt o tym nie wie nic.

A poza tym nie mogę wyregulować swojego dnia i nocy. Gdy się kładę choć chwile wczesniej wyłączyłam komputer, 2 minuty nie mogę zasnąć to do niego wracam, bo przypomina mi sie coś co muszę sprawdzić.

Od dzisiaj będę próbować zoorganizować swój czas z plannerem z zeszytu. Zapisywać co muszę zrobić w tygodniu co ważne a co mniej. Chcę by mi się udało. Postawiłam sobie kilka celów .

A gdy myślę by komputer zostawic w spokoju to nagle bym miała tyle czasu, że nie wiem co bym miała robić z tym czasem gdyby nie komputer.
konikaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 09:19   #14
Telephone
Meh.
 
Avatar Telephone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 183
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Masz czas, tylko spędzasz go przed komputerem. Nie jest tak, że do 23 siedzisz na uczelni/uczysz się, więc czas jest. Mówiłaś o siłowni - spójrz realnie na swój plan dnia (kończysz zajęcia o 15/16? Zapisz się na siłownię gdzieś w pobliżu, tak, żebyś mogła tam podskoczyć wracając). Z nauką spróbuj np. Pomodoro. Mnie pomogło kiedy się ogarniałam. Wymaga to jakiejś systematyczności i zdecydowania się, że chcesz coś osiągnąć, ale krótkie serie nauki i przerw naprawdę działają.

Przestań demonizować internet i smartfon, bo koniec końców to ty stwarzasz problem, a nie istnienie internetu. W dzisiejszych czasach ciężko będzie ci odrzucić facebooka (skoro to twój sposób na kontakt z ludźmi z uczelni) czy telefon, więc nie zabieraj się do tego od dupy strony. Konikaraa dobrze napisała: przez tydzień chociaż rozpisuj swój plan dnia w zeszycie. Pobudka, wyjście na uczelnię, uczelnia, powrót i - co najważniejsze - co po powrocie. Już wiesz, że spędzasz za dużo czasu przed komputerem, ale jak sobie to rozpiszesz i zsumujesz godziny na kartce to bardziej da ci to do myślenia.
Telephone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 08:16   #15
konikaraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 29
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

_Tola opowiadaj co się zmieniło w ciagu dwóch dni ? Ja się zmotywowałam i już drugi dzień wstaje raniutko i z dobrym humorem. Z domu wychodze częsciej mimo , ze mi się nie chce. By nie miec pretekstu sięgnięcia po laptopa. Mimo to dalej za duzo z niego korzystam. Ale zrobiłam przez te dwa dni, dwie wycieczki do lasu rowerem z psem , na dobre mi to wyjdzie.
konikaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 10:29   #16
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

No ja narazie pochłonięta nauka, bo mam 3 kolokwia pod rząd. Z resztą na uczelni mam teraz taki okres że ze wszystkiego jest jakieś kolokwium.
Wczoraj miałam kolokwium z przedmiotu którego bardzo nie lubię, prowadzący jest tyranem... Nauka na takie coś to dla mnie katorga... Iiiii- na bank nie zalicze, będę musiała się bujać z poprawkami.
Dziś już zaliczyłam, a zaraz zabieram się za naukę ma juteo. Niestety jest tego dużo, jeszcze sprawozdanie itp. Wiec o spacerze i innych przyjemnościach narazie nie myślę juteo będę miała ciut luzniejszy dzień wiec planuje wyjść z psem na deszczowy spacer, oraz chociaż 10 minut pkcwiczyc' trzymajcie kciuki! Trzeba od czegoś zacząć

A na siłownię postanawiam się zapisać od lutego? Kiedy zdam zimowa sesje... Musze się na tym przede wszystkim skupić, bo naprawdę mam hardcorowe egzaminy...
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 10:53   #17
konikaraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 29
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Czasami nawet w deszczu fajnie się wychodzi. Po czujesz że żyjesz jak zacznie Ci na głowę padać ją wychodzić zaczęłam ale uczyć się nie . haha trzymam kciuki

Wysłane z mojego PSP3455DUO przy użyciu Tapatalka
konikaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 23:14   #18
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Tragedia dziś
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 06:16   #19
konikaraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 29
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Poszlaa spać i nie w stajesz czy nie poszlas?

Wysłane z mojego PSP3455DUO przy użyciu Tapatalka
konikaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 08:22   #20
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
A na siłownię postanawiam się zapisać od lutego? Kiedy zdam zimowa sesje... Musze się na tym przede wszystkim skupić, bo naprawdę mam hardcorowe egzaminy...
Moim zdaniem nie powinnaś odkładać aktywności fizycznej. Jeśli nie masz czasu chodzić na siłownię to rób dywanówki w domu. To Ci zajmie pół godziny i będziesz miała krótką przerwę od nauki.

Jeszcze rok temu miałam podobny problem jak Ty. Jesienne wieczory najchętniej spędzałam przed komputerem, oglądając serial z pizzą w ręku albo śpiąc. I wiesz co? Nie dziwie się, że Tobie się nic nie chce skoro tez jesteś taka "zasiedziała". Taki tryb życia naprawdę bardzo rozleniwia. Z kolei aktywność fizyczna dodaje energii i zwiększa poziom endorfin.

Dziewczyny dobrze Ci radzą, abyś spróbowała planować sobie dzień. W przerwach zaplanuj sobie jakiś ruch - to naprawdę pomaga!

Co do nagradzania się słodyczami - ja bym była ostrożna, bo to może się źle skończyć. Przybędzie Ci dodatkowych kilogramów i będzie ciężej ruszyć się na siłownie. Zresztą, podjadasz sobie, bo pewnie masz wahania cukru we krwi i za mało energii. Błędne koło.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2015-11-18 o 08:24
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 11:52   #21
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Ok! Dywanowki zanim pójdę na siłke! Dziś robie
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 11:54   #22
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

No jak sobie w środę pocwiczylam to do dziś średnio mogę usiąść:p
Dziś mam dobry dzień na sprzątanie. Wiecie jak ti jest- wena mnie naszła :p
Posprzątalam trochę, a teraz zbieram się, biorę rower i psa i jedziemy do lasu. Wieczorem czeka mnie jeszcze sterta prasowania i kupa nauki (jak zwykle).

Wkurza mnie moja grupa na studiach. Proste kolokwia przesuwają w czasie jak najdalej... Po co? Rzeczy są proste, wystarczy posiedzieć jeden dzień, pójść zaliczyć i mieć z głowy to oni chcą przekładać na 15.12... O rany:p
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 18:56   #23
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Może pomimo tego, że masz ciągle kolokwia i masę nauki i tak masz za dużo czasu wolnego? Chyba każda wizażanka się zgodzi, że im więcej obowiązkow, tym więcej zrobimy, ponieważ lepiej organizujemy sobie czas. Ja sama jestem lepiej zorganizowana odkąd zaczęłam pracę na cały etat ( z tym, że studiuję zaocznie).
Zapisz się na siłownię, znajdź jakieś hobby, coś na co wiesz, że będziesz musiała chodzić i po jakimś czasie wejdzie Ci w nawyk systematyczność i będziesz w tzw. ,,rytmie" bez takiego rozwlekania w czasie jak teraz.
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 22:18   #24
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Nie dam rady.
Mam teraz taki nawał nauki, że NAPRAWDE nie wiem jak zacząć i jak to wszystko pozaliczac... Musiałabym mieć łeb jak sklep...
Jeszcze jeden z prowadzących (największa kosa wydziału, typowy 'udupiacz'), dał mi dziś do zrozumienia, że nie pozwoli mi tak łatwo zaliczyć jego przedmiotu. Facet się porządnie na mnie uwzial... Oby do końca sesji, oby to jakoś przetrwać. Niestety, dopiero gdzieś w lutym widzę szanse na złapanie oddechu.
Paradoksalnie dziś przyznano mi stypendium naukowe rektora
Ciekawe jak szybko mi je odbiorą, gdy nie zalicze semestru!
Eh!
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 22:29   #25
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
Nie dam rady.
Mam teraz taki nawał nauki, że NAPRAWDE nie wiem jak zacząć i jak to wszystko pozaliczac... Musiałabym mieć łeb jak sklep...
Jeszcze jeden z prowadzących (największa kosa wydziału, typowy 'udupiacz'), dał mi dziś do zrozumienia, że nie pozwoli mi tak łatwo zaliczyć jego przedmiotu. Facet się porządnie na mnie uwzial... Oby do końca sesji, oby to jakoś przetrwać. Niestety, dopiero gdzieś w lutym widzę szanse na złapanie oddechu.
Paradoksalnie dziś przyznano mi stypendium naukowe rektora
Ciekawe jak szybko mi je odbiorą, gdy nie zalicze semestru!
Eh!
Jezu brzmisz jak moja kumpela. Jej kierunek co roku konczy okolo 70 osob na jednej tylko uczelni, a ona i tak przez wiekszosc czasu wciska wszystkim ze to taki hardcorowy kierunek z milionem nauki, no nie do zaliczenia. Ludzie jakos te studia koncza i nawet na lekarskim maja zycie prywatne wiec w takie bajki juz nie wierze. No chyba zr to klasyczny przerost ambicji i ponizej 5.0 to dramat.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 22:45   #26
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Bez urazy, ale widać, że jesteś studentką co to przed egzaminem panikuje, że nic nie umie i na bank nie zda, a potem zgarnia same 5. Wrzuć na luz. Skoro dostałaś stypendium naukowe to chyba nie jest aż tak źle z tym rzekomym uzależnieniem od internetu.
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 14:43   #27
Sonea21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 25
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Koleżanka wyżej dobrze powiedziała, siejesz panikę i już. Może liczysz na wyrozumiałość. Jeśli jesteś uzależniony poszukaj pomocy i sam sobie odpowiedz na pytanie czy naprawdę tej pomocy potrzebujesz? Jeśli tak to polecam xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-01-14 o 13:21 Powód: reklama
Sonea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 15:48   #28
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
Odkąd zerwalam z chłopakiem czuje się trochę samotna, nie mam z kim iść do kina, czy pogadać i szukam przygód w internecie...
Dawno temu zerwaliście?
__________________
Skoro ma być lepiej,
najpierw musi być inaczej


Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 17:17   #29
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

W sierpniu.
Dziś znowu wszystko inne mi w głowie tylko nie nauka.
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 13:12   #30
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Uuufff zaliczyłam dziś kolokwium u tego dziada! Za 4 razem!!! Rekord
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 14:12:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.