Huston ma problem [fat] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-24, 02:10   #1
swiety15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2

Huston ma problem [fat]


Dobry wieczór.

Na samym początku musze przyznać, że to iż piszę tego posta jest już dla mnie dużym wyzwaniem. Ale do rzeczy.

Ale o so chozi
Problem dotyczy pożycia małżeńskiego. Jesteśmy z żoną kilka lat po ślubie. Poznaliśmy się na początku studiów. Potem pierwsze posady. Zaręczyny, ślub z weselem. Wspólne mieszkanie, rodzicielstwo. Generalnie byliśmy (jesteśmy?) bardzo dobrą parą. Braterstw dusz itd. Z czym ma problem. Za to mnie powiesicie. Otóż, od 2-3 lat żona zaczyna się zaokrąglać. Od zawsze byliśmy szczupli. Taką ją pokochałem. I nie wierzę, że nawjażniejsze jest wnętrze. Byliśmy w swoim typie i jednak najpierw, pierwszym bodźcem jest fizyczność, wygląd to daje pretekst do rozmowy. Poźniej poznaje się bardziej człowieka i wie czy również wnętrze to jest to czego szukamy. W tym przypadku dopasowanie 10 na 10.

Na początku żona była jak kościotrup Po studiach stałą się bardziej kobieca, kształtna. Ok. Po ciąży zostało tu i tam. Do zaakceptowania. Ale od 2-3 lat jest coraz gorzej. Talia zniknęła. Ostatnio pojawił się wystający brzuch.

Jesteś kawał ch...a
Tak wiem. Jestem. Tyle, że kiedykolwiek byście mnie nie spytali to osoby o rubbensowskich kształtach sa dla mnie netrualne pod względem seksulaności. Co do innego rodzaju relacji - nie ma sprawy. W pracy, w rodzinie ok. Ale czuję, że przez to co się dzieje tracę nią zainteresowanie, przestaje mnie pociągać. Ostatio ona zagaduje o seks, a ja podchodzę do tego jak pies do jeża.

To jej to powiedz buraku
Były próby, były rozmowy. Zaczęło się od jakiejś uwagi niby w żartach. Odpowiedź, coś z tym zrobimy. Za jakiś czas ponowiłem, bez echa. Raz czy dwa poważniejsze rozmowy. Zapewnienia, że będzie dieta, aktywność fizyczna. Ostatnie daty to początek wakacji 2015, wcześniej Nowy Rok, o 2014 roku nie wspomnę. I co i nic!

Jesteś tym co jesz
Jest tak, że śniadanie wygląda taż ze żona pożera ze 2 parówki z kanapkami. Obiad to ziemniaki itd. Wieczorem słodycze. Do tego tablet, kanapa. Widzę, że to już jest taki styl życia.
Ja rozumiem, mamy już pewien poziom, rodzicielstwo, problemy w pracy. Al echolera ja też ma stresy i jakoś od 10 lat mam ile mam [kg]. Jeśli miałbym porównać to do bohaterki serialu który oczywiście, że wszyscy znamy. (chyba) Narta z N jak Miłość. Ta sędzia (sędzina?). Cała czas zmęczona o figurze takiej że,,,

Jak w hollywoodzkim filmie
Widzicie, że próby zmiany, rozmowy nie dają rezultatu. Obawiam się, że za kilka lat zdamy sobie zprawę, że nasze małżeńśtwo wygląda jak z filmu "Dwoje do pary".

Czy poradzicie co z tym zrobić?
Nie znajdę sobie nikogo na boku, bo taki nie jestem. Pewnie będę zgorzkniałym facetem, całującym beznamiętnie żonę po powrocie z pracy, który znajdzie sobie jakieś hobby w garażu aby nie myśleć o problemach.

A teraz zakłądam jednorazowy płaszcz przeciwdeszczowy i czekam na kubeł pomyj na głowę.
swiety15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 02:50   #2
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Huston ma problem [fat]

Może to będzie dość chamskie co napisze, ale zacznij robić tak, aby Twoja żona poczuła się zazdrosna. Zrób tak, aby poczuła, ze ma konkurencje, ze może Cię stracić. To powinno dać jej powera do działania :P
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 05:18   #3
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Huston ma problem [fat]

Cytat:
Napisane przez swiety15 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór.

Na samym początku musze przyznać, że to iż piszę tego posta jest już dla mnie dużym wyzwaniem. Ale do rzeczy.

Ale o so chozi
Problem dotyczy pożycia małżeńskiego. Jesteśmy z żoną kilka lat po ślubie. Poznaliśmy się na początku studiów. Potem pierwsze posady. Zaręczyny, ślub z weselem. Wspólne mieszkanie, rodzicielstwo. Generalnie byliśmy (jesteśmy?) bardzo dobrą parą. Braterstw dusz itd. Z czym ma problem. Za to mnie powiesicie. Otóż, od 2-3 lat żona zaczyna się zaokrąglać. Od zawsze byliśmy szczupli. Taką ją pokochałem. I nie wierzę, że nawjażniejsze jest wnętrze. Byliśmy w swoim typie i jednak najpierw, pierwszym bodźcem jest fizyczność, wygląd to daje pretekst do rozmowy. Poźniej poznaje się bardziej człowieka i wie czy również wnętrze to jest to czego szukamy. W tym przypadku dopasowanie 10 na 10.

Na początku żona była jak kościotrup Po studiach stałą się bardziej kobieca, kształtna. Ok. Po ciąży zostało tu i tam. Do zaakceptowania. Ale od 2-3 lat jest coraz gorzej. Talia zniknęła. Ostatnio pojawił się wystający brzuch.

Jesteś kawał ch...a
Tak wiem. Jestem. Tyle, że kiedykolwiek byście mnie nie spytali to osoby o rubbensowskich kształtach sa dla mnie netrualne pod względem seksulaności. Co do innego rodzaju relacji - nie ma sprawy. W pracy, w rodzinie ok. Ale czuję, że przez to co się dzieje tracę nią zainteresowanie, przestaje mnie pociągać. Ostatio ona zagaduje o seks, a ja podchodzę do tego jak pies do jeża.

To jej to powiedz buraku
Były próby, były rozmowy. Zaczęło się od jakiejś uwagi niby w żartach. Odpowiedź, coś z tym zrobimy. Za jakiś czas ponowiłem, bez echa. Raz czy dwa poważniejsze rozmowy. Zapewnienia, że będzie dieta, aktywność fizyczna. Ostatnie daty to początek wakacji 2015, wcześniej Nowy Rok, o 2014 roku nie wspomnę. I co i nic!

Jesteś tym co jesz
Jest tak, że śniadanie wygląda taż ze żona pożera ze 2 parówki z kanapkami. Obiad to ziemniaki itd. Wieczorem słodycze. Do tego tablet, kanapa. Widzę, że to już jest taki styl życia.
Ja rozumiem, mamy już pewien poziom, rodzicielstwo, problemy w pracy. Al echolera ja też ma stresy i jakoś od 10 lat mam ile mam [kg]. Jeśli miałbym porównać to do bohaterki serialu który oczywiście, że wszyscy znamy. (chyba) Narta z N jak Miłość. Ta sędzia (sędzina?). Cała czas zmęczona o figurze takiej że,,,

Jak w hollywoodzkim filmie
Widzicie, że próby zmiany, rozmowy nie dają rezultatu. Obawiam się, że za kilka lat zdamy sobie zprawę, że nasze małżeńśtwo wygląda jak z filmu "Dwoje do pary".

Czy poradzicie co z tym zrobić?
Nie znajdę sobie nikogo na boku, bo taki nie jestem. Pewnie będę zgorzkniałym facetem, całującym beznamiętnie żonę po powrocie z pracy, który znajdzie sobie jakieś hobby w garażu aby nie myśleć o problemach.

A teraz zakłądam jednorazowy płaszcz przeciwdeszczowy i czekam na kubeł pomyj na głowę.
A jak u Ciebie z aktywnością, ruszasz się? Sam jesz lekko? Najsensowniejsze byłoby zachęcenie żony do wspólnego ruchu, żeby nie siedziała codziennie z tym tabletem i nie jadła przy tym słodyczy. Mógłbyś w to miejsce wyciągnąć rodzinę na basen. Jeśli ona z samej siebie nie ma motywacji, a Tobie ma obiecywać że schudnie podczas, gdy Ty siedzisz na kanapie obok niej, to to nie zda egzaminu. Zamiast obniżać jej pewność siebie, jak radzi wizażanka wyżej, spraw żeby żona traciła kilogramy nie zauważając, że się odchudza.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 06:19   #4
drirrpl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 345
Dot.: Huston ma problem [fat]

Hmmm, żona olewa cie w tej sprawie juz kilka lat, założę się ze nie jest to jedyna rzecz w której ciebie olewa, zastanów się czy rzeczywiście wszystko w waszym związku jest ok, bo jak na moje oko to nie jest. Musisz odpowiedni stawiać granice, np. Odstawiamy od poniedzialku słodycze i slodzone napoje bo widzę ze one tobie szkodzą, jeśli ona to oleje to masz spory problem i łatwo tobie nie pójdzie lub będziesz musiał się przyzwyczaić do wielkiego, nie atrakcyjnego obiektu w domu
Dobra metoda jest też to byś sam ćwiczył i nie jadł słodkiego, żona może się wtedy zrobić zazdrosna i sama coś poprawić, jeśli już ona sama zechce coś zmienić to ważne jest żebyś ja wspierał, odchudzanie nie jest prostą sprawą.
drirrpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 08:02   #5
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Huston ma problem [fat]

A moze ona nie ma czasu na wyjscie na fitness? Piszesz ze macie dzieci? Zaproponuj jej ze 1-2 razy w tygodniu moze zostawic sprawy domowe i isc na fitnes. W weekend wspolny basen z dzieckiem. Jej dieta rez nie wyglada ciekawie wiec mozesz troche zgłębić temat i pokazac jej co i jak przejmujac czasem paleczke w kuchni (nie wiem czy teraz gotujesz). Co do chlebiebia sobie ze od lat trzymasz ta sama wage to troche nie fair, w ciazy nie byles (ale tak wiem nie kazda mama to okragla kluska). Co do rozmowy z nia jesli do tej pory nie po odjela sama dzialan zacznij jej proponowac co moze robic sama a co mozecie razem.
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 08:26   #6
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Huston ma problem [fat]

Wszystko zależy od tego, co Twoja żona może.
Jeśli od rana do wieczora haruje no to się nie dziw, że nie ma czasu robić z siebie laski. Jak nie ma czasu na fitness, nie może jeść 5 posiłków o tych samych godzinach, jak nie miała czasu się zabrać za pociążowe kilogramy no to coś jest nie tak.
Ale jeśli ma czas i spędza go na kanapie to pomóż jej oderwać się od kanapy. Niech nie zaczyna od diety, bo to zabija każde chęci, tylko od jakiegoś sportu, ruchu. Jak się wkręci to sama zacznie widzieć, że pewne produkty jej nie służą, że szczuplejsza figura ułatwi ćwiczenie itd.
Idźcie razem pobiegać, pospacerować, na rower, teraz w zimie może narty, łyżwy?
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 08:26   #7
Melissandra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 77
Dot.: Huston ma problem [fat]

Wlasnie, ktos zapytal jak u Ciebie z aktywnoscia fizyczna? Mysle, ze jakby miala kogos, kto sam zaproponowalby jogging czy cokolwiek tak naprawde, latwiej byloby jej sie ruszyc z kanapy. Czasami trudno zmotywowac sie samemu
Melissandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-24, 08:28   #8
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Huston ma problem [fat]

Właśnie - a Ty co robisz?

Odzywasz się zdrowo i biegasz codziennie na siłownię? Bo sorry, ale jeżeli sam nie masz aktywnego trybu życia, ale nie tyjesz to naprawde żadna Twoja zasługa. Ja znam mnóstwo ludzi co jedzą ile wlezie i z aktywnością fizyczna stoją na bakier a są mega chudzi.

Z wiekiem metabolizm się zmienia i może być trudniej o utrzymanie sylwetki.

Pytanie czy zachowanie żony się zmieniło. Wcześniej była chuda, ale była chuda bo tak miała czy była wcześniej aktywna fizycznie i wcinala tylko sałatki?

To według mnie bardzo ważne, bo nie uważam ze ktoś się ,,zapuscil", tylko dlatego ze po prostu przytyl. To może być kwestia wieku, hormonów itp. Jeżeli żona nie była nigdy fanka zdrowego trybu zycia a była zwyczajnie chuda, to nie wiem o co te pretensje.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 08:45   #9
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Huston ma problem [fat]

Dziwne. Braterstwo dusz, małżeństwo, dzieci, a związek może się rozpaść przez wagę. No jasne, że to nie Twoja wina, nic nie poradzisz. Ale problem polega na tym, kto Ci zrobił taką krzywdę, że takie masz myślenie? Bo sądzę, że to myślenie i to, czym się kierujesz, nie jest zależne od Ciebie (jak podkreśliłeś, że nic nie poradzisz, że ochota na seks odchodzi i tak dalej) ale jest patologiczne.
Ludzie są ze sobą na dobre i na złe a Ty tracisz zainteresowanie żoną, bo pare kg więcej ma? No i nie powiedziałeś, ile to to parę. Jakby przytyła 20kg to masz prawo interweniować, ale 5 czy 10?
Sama bym wytargała za fraki faceta, który widocznie nie ma nic lepszego do roboty np zajac sie dzieciakami tylko zastanawia się jakie hobby w garażu poszukać bo żona gruba.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 08:49   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Huston ma problem [fat]

Cytat:
Napisane przez swiety15 Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, mamy już pewien poziom, rodzicielstwo, problemy w pracy. Al echolera ja też ma stresy i jakoś od 10 lat mam ile mam [kg]. Jeśli miałbym porównać to do bohaterki serialu który oczywiście, że wszyscy znamy. (chyba) Narta z N jak Miłość. Ta sędzia (sędzina?). Cała czas zmęczona o figurze takiej że,,,
No faktycznie, postać z serialu to znakomity przykład.

Sam jesteś na diecie i ćwiczysz?

Ludzie są różni, jednym zachowanie sylwetki jednej i tej samej od 10 lat przychodzi bez żadnego wysiłku, a inni nie zmieniając nic w swoim trybie życia - przytyją.

Czym innym jest mówić, że fizyczność też jest ważna, a czym innym stawiać ją na pierwszym miejscu.
Uważasz, że wnętrze nie jest najważniejsze, czyli wychodzi na to, że ważniejsza od wnętrza jest fizyczność. Więc ja tej żonie współczuję serdecznie, bo może nie całkiem zdawała sobie sprawę z tego, za kogo wychodzi.

Skoro tak myślisz, to może jej to powiedz. Tym razem wprost, skoro w formie żartu nie zadziałało. Wyjaśnij jej, że jest za gruba żeby Cię pociągać, bo wolałeś gdy wyglądała "jak kościotrup" i o ile zaokrąglenie po ciąży jakoś jeszcze "zaakceptowałeś", to więcej nie zniesiesz.

Ja tam jestem w stanie zrozumieć, że jak kobieta pracuje plus wychowuje dzieci i ogarnia dom, to nie ma już chęci ani siły na fitnesik, a nawet jeśli ma na niego czas, to woli w tym czasie odpocząć, a nie jeszcze zasuwać na siłownię. Dlatego większość kobiet jakie znam w takiej sytuacji jak się odchudza, to samą dietą, a nie ćwiczeniami. To, że ktoś ma 2 godziny wolnego czasu dziennie nie oznacza, że ma siłę i ochotę wcisnąć w te 2 godziny fitness, aby męża zadowolić wyraźniejszą talią.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Dziwne. Braterstwo dusz, małżeństwo, dzieci, a związek może się rozpaść przez wagę.
Właśnie. Jakieś słabe to "braterstwo dusz".
No, ale z drugiej strony, wedle słów autora to nie dusze są najważniejsze, tylko ciało.

Cytat:
Sama bym wytargała za fraki faceta, który widocznie nie ma nic lepszego do roboty np zajac sie dzieciakami tylko zastanawia się jakie hobby w garażu poszukać bo żona gruba.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 08:49   #11
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Huston ma problem [fat]

Ciśnienie mi ten wątek podniósł, oj podniósł
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-24, 08:56   #12
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Huston ma problem [fat]

Czym żona się tak właściwie zajmuje? Jaką ma pracę?

I najważniejsze - co to znaczy, że jest gruba? Ile ma wzrostu i ile waży? Bo może to ty masz jakiś wypaczony obraz, skoro spodobała ci się będąc "kościotrupem".

Twój opis jej diety też jest na tyle niedokładny, że nie sposób stwierdzić czy w tym akurat leży problem.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Dziwne. Braterstwo dusz, małżeństwo, dzieci, a związek może się rozpaść przez wagę. No jasne, że to nie Twoja wina, nic nie poradzisz. Ale problem polega na tym, kto Ci zrobił taką krzywdę, że takie masz myślenie? Bo sądzę, że to myślenie i to, czym się kierujesz, nie jest zależne od Ciebie (jak podkreśliłeś, że nic nie poradzisz, że ochota na seks odchodzi i tak dalej) ale jest patologiczne.
Ludzie są ze sobą na dobre i na złe a Ty tracisz zainteresowanie żoną, bo pare kg więcej ma? No i nie powiedziałeś, ile to to parę. Jakby przytyła 20kg to masz prawo interweniować, ale 5 czy 10?
Sama bym wytargała za fraki faceta, który widocznie nie ma nic lepszego do roboty np zajac sie dzieciakami tylko zastanawia się jakie hobby w garażu poszukać bo żona gruba.
Chyba sobie za dużo dopowiedziałaś. On nie stwierdził, że jego związek może się przez to rozpaść ani że traci zainteresowanie żoną. On traci zainteresowanie seksem z nią, a to jednak co innego.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 09:16   #13
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Huston ma problem [fat]

Mam mieszane uczucia.

Z jednej strony - mogę sobie wyobrazić utratę seksualnego zainteresowania partnerem, który się zaniedbuje.
Z drugiej zaś - dodatkowe kilogramy, starzejąca się skóra, wiotczejące mięśnie, zmiany idące w parze z chorobami - to wszystko w jakiejś części jest nieuniknione i nie musi wynikać z zaniedbania.

I tak sobie myślę, że jak się ludzie kochają, to widzą coś innego, niż tylko te ubytki na idealności.

Słabo mi się zrobiło, jak przeczytałam, że żona POŻERA dwie parówki na śniadanie, a na obiad ziemniaki... :/
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 09:19   #14
Yuuita
Raczkowanie
 
Avatar Yuuita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Huston ma problem [fat]

Cytat:
Napisane przez swiety15 Pokaż wiadomość
Ale czuję, że przez to co się dzieje tracę nią zainteresowanie, przestaje mnie pociągać.
[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;53896853]On nie stwierdził, że jego związek może się przez to rozpaść ani że traci zainteresowanie żoną.[/QUOTE]

no wlasnie to napisal
Yuuita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 09:19   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Huston ma problem [fat]

Cytat:
Napisane przez ssnn Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia.

Z jednej strony - mogę sobie wyobrazić utratę seksualnego zainteresowania partnerem, który się zaniedbuje.
Z drugiej zaś - dodatkowe kilogramy, starzejąca się skóra, wiotczejące mięśnie, zmiany idące w parze z chorobami - to wszystko w jakiejś części jest nieuniknione i nie musi wynikać z zaniedbania.

I tak sobie myślę, że jak się ludzie kochają, to widzą coś innego, niż tylko te ubytki na idealności.

Słabo mi się zrobiło, jak przeczytałam, że żona POŻERA dwie parówki na śniadanie, a na obiad ziemniaki... :/
To samo, mieszanie uczucia. Widać, że autor wątku nie za bardzo orientuje się w zdrowym odchudzaniu i myśli, że jak żona przeszłaby na sałatę i biały serek, to by schudła i wypiękniała. A to tak nie działa. Aby coś zdziałać, należałoby zmienić NAWYKI żywieniowe i ogólnie życiowe całej rodziny. Częsty ruch razem, inne menu itd. Ale w żadnym wypadku "dieta" pt. teraz to jem 1000 kalorii dziennie. I oczywiście sprawdzić hormony i kilka innych rzeczy, które mogą sprawiać, że chociażby stała na rzęsach, to nie schudnie lub schudnie niewiele.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-12-24 o 09:31
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 09:26   #16
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Huston ma problem [fat]

Cytat:
Napisane przez Yuuita Pokaż wiadomość
no wlasnie to napisal
Ja z kontekstu tego zdania wywnioskowałam, że chodzi mu właśnie o seks, a nie o żonę w ogóle jako osobę.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 09:27   #17
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Huston ma problem [fat]

Cytat:
Napisane przez swiety15 Pokaż wiadomość
A teraz zakłądam jednorazowy płaszcz przeciwdeszczowy i czekam na kubeł pomyj na głowę.
Często manipulujesz ludźmi?
Cytat:
Napisane przez swiety15 Pokaż wiadomość
Jest tak, że śniadanie wygląda taż ze żona pożera ze 2 parówki z kanapkami. Obiad to ziemniaki itd. Wieczorem słodycze. Do tego tablet, kanapa. Widzę, że to już jest taki styl życia.
Żona POŻERA dwie parówki z kanapkami.
Cytat:
Napisane przez swiety15 Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, mamy już pewien poziom, rodzicielstwo, problemy w pracy. Al echolera ja też ma stresy i jakoś od 10 lat mam ile mam [kg].
W ciąży też nie byłeś.
Bzykaj ją częściej to schudnie.
Cytat:
Napisane przez swiety15 Pokaż wiadomość
Generalnie byliśmy (jesteśmy?) bardzo dobrą parą. Braterstw dusz itd.
Przecież to nieprawda. Po co wy wszyscy piszecie o tych swoich idealnych związkach i wielkich miłościach, skoro dwa zdania później zawsze jest bomba.
Cytat:
Napisane przez swiety15 Pokaż wiadomość
Od zawsze byliśmy szczupli. Taką ją pokochałem. I nie wierzę, że nawjażniejsze jest wnętrze.
Jeśli najważniejsze jest zewnętrze, to jakie znowu "braterstwo dusz".
Cytat:
Napisane przez swiety15 Pokaż wiadomość
Poźniej poznaje się bardziej człowieka i wie czy również wnętrze to jest to czego szukamy. W tym przypadku dopasowanie 10 na 10.
Jeśli niemożność przeprowadzenia normalnej rozmowy i brak porozumienia na poziomie duszy znajdującej się w okolicach tyłka to dopasowanie "10/10" to strach pomyśleć jak wygląda 1/10. Jak kamień i szynszyla?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 09:27   #18
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Huston ma problem [fat]

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;53896853]
Chyba sobie za dużo dopowiedziałaś. On nie stwierdził, że jego związek może się przez to rozpaść ani że traci zainteresowanie żoną. On traci zainteresowanie seksem z nią, a to jednak co innego.[/QUOTE]

Kiedy słowo w słowo tak napisał, że traci zainteresowanie żoną Czytaj, sprawdzaj a potem komentuj.
A jeśli ktoś mi powie, że seks nie jest ważny i przez to nie runie małżeństwo, to niech się ustawi w kolejce to bycia wyśmianym.

Cytat:
Napisane przez ssnn Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia.

Z jednej strony - mogę sobie wyobrazić utratę seksualnego zainteresowania partnerem, który się zaniedbuje.
Z drugiej zaś - dodatkowe kilogramy, starzejąca się skóra, wiotczejące mięśnie, zmiany idące w parze z chorobami - to wszystko w jakiejś części jest nieuniknione i nie musi wynikać z zaniedbania.

I tak sobie myślę, że jak się ludzie kochają, to widzą coś innego, niż tylko te ubytki na idealności.

Słabo mi się zrobiło, jak przeczytałam, że żona POŻERA dwie parówki na śniadanie, a na obiad ziemniaki... :/

Ja jem trzy i zwykle jestem głodna po godzinie, parówki to nie posiłek
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 09:29   #19
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Huston ma problem [fat]

Ja tam go swietnie rozumiem. Grubi ludzie mnie nie pociagaja i seks z taka osoba to juz by nie bylo to.
Tylko ja lubie grac w otwarte karty. Powiedzialabym wprost: przytyles, schudnij.

Juz tak powiedzialam do bylego kiedys, jakos sie nie oburzyl jak wiekszosc z was tutaj, tylko wzial do roboty
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-24, 09:33   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Huston ma problem [fat]

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
(...)
Ja jem trzy i zwykle jestem głodna po godzinie, parówki to nie posiłek
No właśnie. Są takie rzeczy (kaloryczne), którymi człowiek się nie naje. Dlatego trzeba szukać takich, które są mniej kaloryczne, a sytne.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 09:33   #21
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Huston ma problem [fat]

Ile ona waży i ile ma wzrostu? Może wcale nie jest gruba, tylko ma lekką nadwagę? No ale jeśli autor lubi kościotrupy...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 09:37   #22
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Huston ma problem [fat]

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Kiedy słowo w słowo tak napisał, że traci zainteresowanie żoną Czytaj, sprawdzaj a potem komentuj.
A jeśli ktoś mi powie, że seks nie jest ważny i przez to nie runie małżeństwo, to niech się ustawi w kolejce to bycia wyśmianym.
Tak i zaraz potem, że go nie pociąga. Z reszty posta też jakoś nie wynika, że traci nią zainteresowanie, skoro podejmuje próby rozmowy z nią na ten temat i jednak uprawnia z nią seks, chociaż już mu się nie podoba.
I co to znaczy, że "runie małżeństwo"? On nic nie napisał o zostawieniu jej, tylko o tym, że będzie uciekał od problemów w inny sposób.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 09:56   #23
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Huston ma problem [fat]

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;53897146]Tak i zaraz potem, że go nie pociąga. Z reszty posta też jakoś nie wynika, że traci nią zainteresowanie, skoro podejmuje próby rozmowy z nią na ten temat i jednak uprawnia z nią seks, chociaż już mu się nie podoba.
I co to znaczy, że "runie małżeństwo"? On nic nie napisał o zostawieniu jej, tylko o tym, że będzie uciekał od problemów w inny sposób.[/QUOTE]
Nie wynika, że traci zainteresowanie. Za to wynika, że nigdy go nie miał. Porozumienie dusz 10/10 bo oboje byli młodzi i napaleni.
Ty zrozumiałaś, że pies z jeżem jednak uprawiają seks?
Zajęcie się swoimi sprawami i ignorowanie jej istnienia uważasz za jeden ze stylów "trwania" małżeństwa?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 09:57   #24
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Huston ma problem [fat]

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;53897146]Tak i zaraz potem, że go nie pociąga. Z reszty posta też jakoś nie wynika, że traci nią zainteresowanie, skoro podejmuje próby rozmowy z nią na ten temat i jednak uprawnia z nią seks, chociaż już mu się nie podoba.
I co to znaczy, że "runie małżeństwo"? On nic nie napisał o zostawieniu jej, tylko o tym, że będzie uciekał od problemów w inny sposób.[/QUOTE]

Moi rodzice są świetnym przykładem na to, że można być ze sobą 30 lat jako małżeństwo i się nie tyle lubić chociaż czy tolerować, co nie znosić. Przecież wiadomo, jak się kończą takie ubzdurane problemy, zdrady nie biorą się znikąd.
Zwróćmy też uwagę na tytuł wątku, bo mnie okropnie po oczach razi. Huston ma problem [fat]
Z pozoru drobne rzeczy często są istotne i wiele mówią, tak się bada dzieci z rodzin patologicznych, że dostają temat "narysuj rodzinę". Nikt im nie mówi twoją ani jakąś ani nic, a potem ten obrazek się interpretuje i wychodzą rzeczy często pokrywające się z prawdą. Ma problem nie wróży dla mnie zbyt dobrze. Ja ważę 70 kg przy wzroście 170 cm i niech mnie zastrzelą, jeśli ktoś mi powie, że nie jestem gruba. A mój chłopak to taka chuda szczapa, że powinien się złamać, jak go obejmuję. Ale w życiu nam się nic nie zmieniło w pożyciu seksualnym, bo co ma jedno do drugiego, a jakby się zmieniło, to bym stwierdziła, że on ma problem a nie ja. A to fat w nawiasie kwadratowym mnie zniszczyło, co to w ogóle?
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 10:07   #25
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Huston ma problem [fat]

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Ja ważę 70 kg przy wzroście 170 cm i niech mnie zastrzelą, jeśli ktoś mi powie, że nie jestem gruba. A mój chłopak to taka chuda szczapa, że powinien się złamać, jak go obejmuję. Ale w życiu nam się nic nie zmieniło w pożyciu seksualnym, bo co ma jedno do drugiego, a jakby się zmieniło, to bym stwierdziła, że on ma problem a nie ja.
A wcześniej ważyłaś 50? On ważył 100? Czy czego w ogóle dotyczy to porównanie, skoro wskazuje na to, że wam to pasi?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 10:09   #26
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Huston ma problem [fat]

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nie wynika, że traci zainteresowanie. Za to wynika, że nigdy go nie miał. Porozumienie dusz 10/10 bo oboje byli młodzi i napaleni.
Ty zrozumiałaś, że pies z jeżem jednak uprawiają seks
Zainteresowanie miał i ma. Gdyby nie miał, to nie byłoby tego wątku.
Cytat:
Zajęcie się swoimi sprawami i ignorowanie jej istnienia uważasz za jeden ze stylów "trwania" małżeństwa?
Nie wiem skąd wzięłaś to ignorowanie, ale ogólnie rzeczy biorąc, to małżeństwo jest formą umowy prawnej między ludźmi i trwa niezależnie od tego czy się ignorują w życiu codziennym czy nie. To nie jest kwestia mojej opinii.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 10:10   #27
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Huston ma problem [fat]

Kościotrup jako ideał (wtedy, jak zrozumiałam, żona podobała mu się najbardziej) mnie przeraził tak, że uważam, że to facet ma problem z postrzeganiem kobiecego ciała i nad tym powinien się zastanowić.

Zaraz się dowiemy, że dziewczyna waży całe okropne 65 kg przy 170 cm wzrostu

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2015-12-24 o 10:11
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 10:11   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Huston ma problem [fat]

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Moi rodzice są świetnym przykładem na to, że można być ze sobą 30 lat jako małżeństwo i się nie tyle lubić chociaż czy tolerować, co nie znosić. Przecież wiadomo, jak się kończą takie ubzdurane problemy, zdrady nie biorą się znikąd.
Zwróćmy też uwagę na tytuł wątku, bo mnie okropnie po oczach razi. Huston ma problem [fat]
Z pozoru drobne rzeczy często są istotne i wiele mówią, tak się bada dzieci z rodzin patologicznych, że dostają temat "narysuj rodzinę". (...)
Jak wyżej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 10:13   #29
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Huston ma problem [fat]

Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
A moze ona nie ma czasu na wyjscie na fitness? Piszesz ze macie dzieci? Zaproponuj jej ze 1-2 razy w tygodniu moze zostawic sprawy domowe i isc na fitnes.
Każdy, kto chce ma czas. Tak, zmęczeni po wielogodzinnej pracy tym bardziej. A już na pewno ona, skoro ma czas na tablet na kanapie.
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No, ale z drugiej strony, wedle słów autora to nie dusze są najważniejsze, tylko ciało.
Nikt nie chciałby być z kimś, kto nie pociąga go fizycznie. Nie wiem, po co się zastanawiać, co jest ważniejsze, skoro i tak ten warunek jest niezbędny.[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;53896853]I najważniejsze - co to znaczy, że jest gruba? Ile ma wzrostu i ile waży?[/QUOTE]Skoro porównał ją do Marty, to może wyglądać tak:https://www.google.pl/search?q=marta...71RfN1pTKKM%3A[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;53896853]Twój opis jej diety też jest na tyle niedokładny, że nie sposób stwierdzić czy w tym akurat leży problem.[/QUOTE]Serio
Cytat:
Napisane przez swiety15 Pokaż wiadomość
Jest tak, że śniadanie wygląda taż ze żona pożera ze 2 parówki z kanapkami. Obiad to ziemniaki itd. Wieczorem słodycze. Do tego tablet, kanapa.
Nie wiem tylko, o co chodzi z ziemniakami itd. Ale po reszcie widać, że tu na pewno jest problem.
Cytat:
Napisane przez ssnn Pokaż wiadomość
I tak sobie myślę, że jak się ludzie kochają, to widzą coś innego, niż tylko te ubytki na idealności.
Ubytki na idealności to były po ciąży, kiedy nadal ją (łaskawie) akceptował. Teraz to już jest daleko od ideału.
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
To samo, mieszanie uczucia. Widać, że autor wątku nie za bardzo orientuje się w zdrowym odchudzaniu i myśli, że jak żona przeszłaby na sałatę i biały serek, to by schudła i wypiękniała. A to tak nie działa.
Po czym to wnioskujesz?
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Bzykaj ją częściej to schudnie.
To żart? Musiałaby aktywnie uprawiać seks przynajmniej przez 1h dziennie, a ruch i tak jest przeceniany, bo ma znaczenie tylko w 20%.
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Jeśli najważniejsze jest zewnętrze, to jakie znowu "braterstwo dusz".
Nigdy nie uważałaś za bratnią duszę osoby, która nie pociągała Cię seksualnie?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 10:17   #30
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Huston ma problem [fat]

Trochę przykre, że autor tak zwrócił uwagę na to, co żona je, co robi w wolnych chwilach i jak wygląda, a o sobie nie napisał nic, poza tym, że on jakoś utrzymuje sylwetkę. Tylko co robi aby utrzymać wagę? Nic i jakoś się trzyma? To ja się nie dziwię, że żona też nie robi nic, ale się nie trzyma. To nie fair kazać komuś jeść sałatki i robić przysiady, gdy samemu wcina się frytki i siedzi na kanapie.

Nie wystarczy gadanie "kochanie, przytyłaś". Trzeba zachęcać, proponować, wcielać w życie. Weekendowe wypady na basen całą rodziną to świetny pomysł, dobrze zrobi całej rodzinie. Gdy jest ciepło wycieczki rowerowe, spacery, badminton, itp.
Gdy u nas w rodzinie zaistniała taka sytuacja, że mama i ja zaczęłyśmy tyć, to tata kupił karnety na basen 2x w tygodniu i przygotowywał śniadania i jedzenie do szkoły/pracy. Nie dość, że odchudził rodzinę, to jeszcze ją zbliżył wspólną aktywnością.
Odchudzanie to nie tylko proces fizyczny, ale przede wszystkim psychiczny. Ważna jest silna wola, samozaparcie i ustalenie jasnego celu, ale jeszcze ważniejsze jest czyjeś wsparcie i motywacja.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 18:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.