Seks po porodzie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-26, 08:57   #31
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że padają ze zmęczenia. Tak samo zresztą jak my.
Mój jeździ w delegacje kilkudniowe ale zawsze jak jest w domu to przejmuje wszystkie obowiązki domowe, chyba, że ja chcę odpocząć od dziecka, to wtedy zajmuje się dzieckiem a ja ogarniam dom, obiad itp. Ja osobiście nie traktuję tego jako pomoc tylko jako normalne obowiązki każdego dorosłego człowieka. Mieszkał by sam, też by musiał wokół siebie ogarnąć.
Nie zostawia mnie samą w domu, bo wie, że jestem w jakimś stopniu ograniczona przez dziecko i chyba krew by mnie zalała jakby sobie gdzieś poszedł bawić a ja bym siedziała sama jak kura domowa w domu. Nie każe mu wstawać w nocy do dziecka ale to tylko moja decyzja, bo sam kilkukrotnie nalegał, żebym sobie odpoczęła, jednak ja mam zbyt płytki sen i nawet jak on wstaje to ja i tak nie śpię więc sensu w tym nie widzę, żebyśmy się oboje męczyli.
Co Twój robi, że jest taki zmęczony? Nawet zakupów Ci nie robi, obiadów nie gotuje, dzieckiem się nie zajmuje. Czym on się tak w ciągu dnia męczy? Po co w ogóle Ci taki facet, który nie dość, że lewy do roboty, to jeszcze nie szanuje Twojego zdrowia? Przecież to więcej problemów niż pożytku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak racja też mu to mówiłam bo czasami już z nerwów nie dawałam rady.
Stwierdził ostatnio,że się poprawi i pozwoli mi wyjść do fryzjera czy do koleżanek i mała się zaopiekuje jak znajdzie czas oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Ja też właśnie mam płytki sen i mnie każdy szmer wybudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 09:49   #32
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ja mam macierzyńskie dlatego mam pieniądze ale dziewczyny inne pytanie było moje na początku wątku a nie to jak z nim funkcjonuje.
Sama w pierwszym poście tego wątku napisałaś jak z nim funkcjonujesz. Skoro w ogóle nie chciałaś o tym gadać, to mogłaś w ogóle nie poruszać tego tematu, a zrobiłaś to. Nie nasza wina, że właśnie to jest twój prawdziwy problem, a nie sam ból po porodzie, który by już pewnie w znacznej części minął, gdybyś się nie zgadzała na seks, kiedy nie chcesz i nie powinnaś.
Cytat:
Czy któraś miała po porodzie może takie problemy,że ją tam bolało?
Tak, zapewne każda po porodzie tak miała.
Cytat:
Bo skoro lekarz po leczeniu mówił,że seks można uprawiać to słuchałam go.
Tylko dlaczego jeden mówi inaczej drugi inaczej?
I czy ta rana się zagoi przez to ziarnikowanie?
Czy jednak iść może do innego lekarza jeszcze?
Czuje się poprostu po porodzie okaleczona wvześniej czerpałam dużo przyjemności z seksu a teraz to jest jakiś dramat
To, że seks można uprawiać, nie znaczy, że trzeba. Nikt na wizażu nie widział twoich dróg rodnych, żeby wiedzieć lepiej od dowolnego lekarza czy i jak goi się twoja rana. Natomiast żadnego lekarza nie powinnaś potrzebować do stwierdzenia czy aktualnie masz ochotę na seks i czy czujesz przy nim ból, a to właśnie na tej podstawie zdrowi ludzie orientują się czy go uprawiać jeśli teoretycznie mają warunki.
Cytat:
I tak jak ja ma wiele kobiet które mają dzieci jeszcze większość ogarnia pracę dodatkowo do tego
Jak sobie dały wejść na głowie, to mają. One nie są wyznacznikiem ani usprawiedliwieniem dla innych kobiet. Ty się takich naoglądałaś i zachowujesz się jakbyś też tak musiała i nie miała innego wyjścia, a nie musisz i masz.

Uważam, że powinnaś iść na psychoterapię, bo niszczysz sobie życie zupełnie patologicznym sposobem myślenia o związku. Nazywasz zajmowanie się własnym dzieckiem przez faceta pomaganiem, kiedy to jest jego zasrany obowiązek taki sam jak twój. Widzisz tylko te kobiety, które napędzają sobie problemy takie same jak twoje. Uważasz, że facet ma cokolwiek do pozwalania ci w kwestii wyjścia do fryzjera (to mnie chyba najbardziej rozwaliło). I jeszcze wielce podziwiasz kiedy facet zachowuje się ja pełnoprawny partner, a nie zidiociały buc.

Serio, w obliczu wszystkiego, co napisałaś i tutaj i w ogóle na forum trudno się skupić na jakimś błahym medycznym problemie. Zachowujesz się jakbyś ścierała kurze w płonącym domu, z którego w każdej chwili możesz wyjść. Nie wierzę, że ktoś będzie ci w stanie doradzić cokolwiek lepszego.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 09:53   #33
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Seks po porodzie

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-09-26 o 10:41
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 10:18   #34
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

No tak macie rację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 10:19   #35
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Seks po porodzie

Co w takim razie zamierzasz z tym zrobić?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 10:30   #36
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Seks po porodzie

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-09-26 o 10:31
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 10:39   #37
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
No niestety ma swoje potrzeby jak to facet,czekał cierpliwie jak przestanę brać leki bo trwało to prawie 2 tygodnie i nie nalegał dopiero jak przestałam brać to zaczął nalegać ja spróbowałam bo chciałam zobaczyć czy mnie będzie boleć chociaż ochoty po porodzie to ja nie mam żadnej.
On nie nalega ciągle bo uprawiamy seks rzadko przez tą moją infekcje nie jest to tak,że nalega ciągle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale wiesz, że nie musisz unikać seksu, jak możesz, tylko wprost zakomunikować, że do czasu wyleczenia nie bedziesz uprawiać seksu?

Chyba że masz ochotę na seks oralny w jego stronę, lub analny w twoją? I TYLKO jeśli masz na to ochotę?

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Zabezpieczamy się prezerwatywą,to chyba powinna go przez infekcja chronić,nie planuje bo on mało co się opiekuje dzieckiem a nie bardzo mam jak je zabrać ze sobą i gdzie zostawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Do lekarza zazwyczaj chodzę z małą raz została mama ale ona nie chce się opiekować tak małym dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na wyprzedaży takie wybrakowane sztuki za dwa złote, czy skąd go wzięłaś?

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
No tak racja też mu to mówiłam bo czasami już z nerwów nie dawałam rady.
Stwierdził ostatnio,że się poprawi i pozwoli mi wyjść do fryzjera czy do koleżanek i mała się zaopiekuje jak znajdzie czas oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Ja też właśnie mam płytki sen i mnie każdy szmer wybudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
" Pozwoli"!!! No, ludzki Pan, dobrze traktuje służbę.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-26, 11:20   #38
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Seks po porodzie

Jesteś przemęczona samodzielnym zajmowaniem się dzieckiem, nie do konca wygojona (Twoje ciało jeszcze się może tak super nie zebrało po połogu, wystarczy że masz rozwaloną psychikę) i z chorobą weneryczną. Twój facet po pracy oddaje się rozrywkom a w domu i przy dziecku nie robi nic. Nic dziwnego że Twoje libido jest na 120 miejscu dla Ciebie i sadzę że kazda kobieta w Twojej sytuacji by tak miała jak Ty; i bez infekcji pochwy.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 11:24   #39
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Seks po porodzie

Ok, ja tylko na glowny temat sie wypowiem.
Jesli uprawialas seks w trakcie infekcji lub przed tym jak lekar powiedzial ze jest juz ok po porodzie i mozna, to nic dziwnego ze bolalo. Jesli chodzi o samo leczenie infekcji- partner tez powinien, bo ty sie wyleczysz, a on cie znowu zarazi.

Inna kwestia - to cie boli caly czas czy po prostu odczuwasz dyskomfort czy pewien bol na samym poczatku? Czesto jest tak ze dopoki kobieta karmi piersia to niestety odczuwa ten dyskomfort przez caly okres karmienia. Przy czym to nie jest straszny bol, tylko wlasnie ten poczatek jest dosc nieprzyjemny. Mialam tak po pierwszej ciazy, po drugiej na szczescie nie. Kolezanka miala tak po obu. Przestaje bolec jak czlowiek przestaje karmic. Napisalas ze przestalas, ale dopiero minal tydzien wiec jeszcze moze byc ciut za wczesnie, bo organizm sie jeszcze nie ogarnal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 11:42   #40
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

Nic nie mogę zrobić bo nie mam gdzie się podziać a on opłaca mieszkanie,nie stać mnie na samotne mieszkanie a szczepionka dodatkowa dziecka która kosztuje 370 zł za jedną dawkę a są potrzebne trzy dawki to też spory koszt który opłaca również on.
Małą chce dać do żłobka jak skończy rok,a póki co rozmowa z nim mi zostaje i nic więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Tak czuje właśnie taki dyskomfort plus suchość,lekarz też mówił,że po pierwszej miesiączce wszystko powinno wrócić do normy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 11:47   #41
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Seks po porodzie

Oswieccie mnie, czy ja dobrze zrozumiałam
-autorka wątku jest z facetem, który zrobił jej dziecko, potem miał ją przez całą ciążę w tyłku i z tego co pamiętam ona była nawet chwilę zagrożona bezdomnością?
- facet ma ją w tylku
-nis interesuje się dzieckiem
- ma w nosie jej potrzeby
- wymusza na niej seks, mimo, że ma nisdoleczoną infekcje

Czy ja dobrze kumam?

Bo z deka mam mindblown i mój łeb tego nie ogarnia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-26, 11:52   #42
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Nic nie mogę zrobić bo nie mam gdzie się podziać a on opłaca mieszkanie,nie stać mnie na samotne mieszkanie a szczepionka dodatkowa dziecka która kosztuje 370 zł za jedną dawkę a są potrzebne trzy dawki to też spory koszt który opłaca również on.
Małą chce dać do żłobka jak skończy rok,a póki co rozmowa z nim mi zostaje i nic więcej
Tak jasne, nic nie możesz zrobić Wmawiaj sobie dalej, żeby tylko nie musieć pomyśleć jak ogarnąć swoje życie.

Słyszałaś kiedyś o alimentach?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 11:56   #43
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Seks po porodzie

Nie siedzę w temacie, więc może ktoś lepiej zorientowany mnie oświeci, ale czy samotna matka nie da rady sobie finansowo? Znam kobiety które sobie wręcz z tego karierę zrobiły i wyciągają z tego więcej niż z etatu.
Macierzyński + 500+ alimenty + zasiłki dla samotnych rodziców + jakaś pomoc od rodziców = nie wyżyłabyś z tego?


Sugerujesz, że musisz się prostytuować za dach nad głową, bo inaczej z dzieckiem nie wyżyjecie?

Edytowane przez ertyjnbvcxzxcvbnm
Czas edycji: 2020-09-26 o 11:58
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 12:04   #44
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

Pewnie,że słyszałam on jeszcze nawet nie uznał dziecka w urzędzie mieliśmy jechać i to zrobić ale coś mu nie po drodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Od rodziców pomocy nie mam,zasiłek rodzinny 93 zł dla samotnej matki 197 zł plus 500 zł i macierzyńskie kiepskie pieniądze dostaje teraz 80 procent na rok
To one mają jakieś mieszkania?
Czy na pokoju z dzieckiem?
Jak wynajęcie kawalerki w moim mieście to koszt ponad 1200 zł plus opłaty i to często za kawalerkę mniejsza niż 30 metrów.
Mleko,pampersy szczepionki dla dziecka dla mnie to nie do pomyślenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Serio da się jakoś funkcjonować z małym dzieckiem za okolo 2200 zł miesięcznie no i może jak się ugra 300 zł alimentów
Jak one to robią?Bo ja w sumie znam też takie osoby ale mają pomoc od rodziców i własne mieszkania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Po roku jak uda mi się znaleźć pracę na jedną zmianę to żłobek 400 zł więc lekko samotna matka nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Nic nie sugerowałam skąd takie coś mi dopowiedziałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 12:07   #45
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Oswieccie mnie, czy ja dobrze zrozumiałam
-autorka wątku jest z facetem, który zrobił jej dziecko, potem miał ją przez całą ciążę w tyłku i z tego co pamiętam ona była nawet chwilę zagrożona bezdomnością?
- facet ma ją w tylku
-nis interesuje się dzieckiem
- ma w nosie jej potrzeby
- wymusza na niej seks, mimo, że ma nisdoleczoną infekcje

Czy ja dobrze kumam?

Bo z deka mam mindblown i mój łeb tego nie ogarnia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie ogarniam. Dla mnie zalatuje trollem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 12:21   #46
trzyplusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 221
Dot.: Seks po porodzie

Co do samego pytania, to po porodzie moze byc z roznie z seksem. Jestes dopiero 4 miesiace po, trudno powiedziec jakie mialas uszkodzenia, wspominasz o infekcji, gronkowcu. Sluchaj lekarza, lecz to co masz do wyleczenia, wstrzymaj sie z seksem. Jak juz wrocisz do seksu to tez moze byc roznie, z czasem moze wrocic do normy albo i nie, kazda ma inaczej. Na suchosc/dyskomfort mozesz poznoej stosowac zel.



Co do reszty to jakas masakra. Ten partner nie rozumiejacy ze 4 miesiace po porodzie, majac infekcje i bog wie co jeszcze, nie powinnas uprawiac seksu. Do tego samodzielnie zajmujesz sie dzieckiem = zmeczenie, plus partner glupek - nie dziwne ze nie masz ochoty.



Odpusc ten seks poki co. Daj czas na zagojenie, wylecz infekcje. Szukaj zlobka na przyszlosc, zebys po macierzynskim nie byla calkiem uzalezniona od tego pozal sie boze mezczyzny. Wytrzymaj z nim troche poki dziecko male, a ty z malym dzieckiem masz male pole manewru.



Masz macierzynski, czyli za nieco ponad pol roku bedziesz miala jakas prace, do ktorej wrocisz. Szukaj zlobka czy jakiejs formy opieki. Szukaj informacji o alimentach na dziecko. Zorientuj sie w zasilkach dla samotnych rodzicow, bo pewnie takim zostaniesz.
trzyplusy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 12:21   #47
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Pewnie,że słyszałam on jeszcze nawet nie uznał dziecka w urzędzie mieliśmy jechać i to zrobić ale coś mu nie po drodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Od rodziców pomocy nie mam,zasiłek rodzinny 93 zł dla samotnej matki 197 zł plus 500 zł i macierzyńskie kiepskie pieniądze dostaje teraz 80 procent na rok
To one mają jakieś mieszkania?
Czy na pokoju z dzieckiem?
Jak wynajęcie kawalerki w moim mieście to koszt ponad 1200 zł plus opłaty i to często za kawalerkę mniejsza niż 30 metrów.
Mleko,pampersy szczepionki dla dziecka dla mnie to nie do pomyślenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Serio da się jakoś funkcjonować z małym dzieckiem za okolo 2200 zł miesięcznie no i może jak się ugra 300 zł alimentów
Jak one to robią?Bo ja w sumie znam też takie osoby ale mają pomoc od rodziców i własne mieszkania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Po roku jak uda mi się znaleźć pracę na jedną zmianę to żłobek 400 zł więc lekko samotna matka nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Nic nie sugerowałam skąd takie coś mi dopowiedziałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpowiedz mi na jedno, bardzo ważne pytanie:

DLACZEGO JESTEŚ Z TYM MĘŻCZYZNĄ?

Podaj choć jeden powód.
Bo jak na razie przytaczasz tylko żenujące sytuację potwierdzające tezę, że koleś ma ciebie i dziecko w tyłku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 12:23   #48
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Seks po porodzie

O matko ile postów pisałam do tej kobiety z konkretnymi poradami i widzę, ze krew w piach. Albo jednostka konkretnie zaburzona albo troll.

Jeśli to zaburzenie, to udaj się po pomoc również do psychiatry i psychoterapeuty, bo jesteś na idealnej drodze wprost ku zniszczenia życia swojemu dziecku.
Nie rozumiem jak mogłaś znowu skończyć z tym człowiekiem, ale nie mam takich zaburzeń wiec to zrozumiałe, ze tego nie ogarniam. Podobnie jak reszta osób tutaj. Dla przeciętnego człowieka to co robisz ze swoim życiem jest bardzo destrukcyjne. Zgadasz się na seks mając poważna infekcje i niezagojona ranę. Ten koleś powinien zaliczyć totalny wypad i życiowy ban za samo naciskanie na seks w takiej sytuacji. Nie wiem czy jest coś gorszego dla mnie, to jest jak obrzydliwe zachowanie, gardzę takimi ludźmi do granic możliwości. Jesteś skrzywdzona i masz chore myślenie rodem z czasów gdy kobiety nie miały żadnych praw - oj pan i władca ma swoje potrzeby, No żeby mu kuśka nie zwiędła. Tragedia. Jeśli w Twoim otoczeniu są takie kobiety jak Ty, to wybacz, ale ciągnie swój do swego. Przyciągasz i wybierasz osoby z takimi samymi dysfunkcjami jak Twoje. Ja jak byłam z dzieckiem to mój mąż robił absolutnie wszystko. Nigdy w życiu nie odmówił opieki nad własnym synem, bo jest po pracy. Dla nas to było wręcz oczywiste, ze to JA potrzebuje resetu po całym dniu z niemowlakiem i to ja wychodziłam z domu. A on w tym czasie bawił się z małym, kapał, karmił, przewijał- robił dokładnie to co ja. Jeszcze dla nas kolacje gotował, zmywał naczynia czy odkurzał. A żeby mnie odstresować to po ululaniu małego potrafił mi zrobić aromatyczna kąpiel przy świecach, nalać kieliszek wina i się ulotnić żebym miała czas na relaks. I robi to wszystko do dziś, a ja nie pracowałam przez kilka miesięcy i teraz jestem na połowie etatu (on na całym). Tak wyglada normalny, wspierający partner. To co Ty masz w domu to koleś, który ma Cię centralnie w dupie. I oczekuje od Ciebie tylko rewanżu za kasę. Przykre, ze nie posłuchałaś wielu cennych porad, które dostałaś od wielu dziewczyn.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 12:36   #49
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Seks po porodzie

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88162389]O matko ile postów pisałam do tej kobiety z konkretnymi poradami i widzę, ze krew w piach. Albo jednostka konkretnie zaburzona albo troll.

Jeśli to zaburzenie, to udaj się po pomoc również do psychiatry i psychoterapeuty, bo jesteś na idealnej drodze wprost ku zniszczenia życia swojemu dziecku.
Nie rozumiem jak mogłaś znowu skończyć z tym człowiekiem, ale nie mam takich zaburzeń wiec to zrozumiałe, ze tego nie ogarniam. Podobnie jak reszta osób tutaj. Dla przeciętnego człowieka to co robisz ze swoim życiem jest bardzo destrukcyjne. Zgadasz się na seks mając poważna infekcje i niezagojona ranę. Ten koleś powinien zaliczyć totalny wypad i życiowy ban za samo naciskanie na seks w takiej sytuacji. Nie wiem czy jest coś gorszego dla mnie, to jest jak obrzydliwe zachowanie, gardzę takimi ludźmi do granic możliwości. Jesteś skrzywdzona i masz chore myślenie rodem z czasów gdy kobiety nie miały żadnych praw - oj pan i władca ma swoje potrzeby, No żeby mu kuśka nie zwiędła. Tragedia. Jeśli w Twoim otoczeniu są takie kobiety jak Ty, to wybacz, ale ciągnie swój do swego. Przyciągasz i wybierasz osoby z takimi samymi dysfunkcjami jak Twoje. Ja jak byłam z dzieckiem to mój mąż robił absolutnie wszystko. Nigdy w życiu nie odmówił opieki nad własnym synem, bo jest po pracy. Dla nas to było wręcz oczywiste, ze to JA potrzebuje resetu po całym dniu z niemowlakiem i to ja wychodziłam z domu. A on w tym czasie bawił się z małym, kapał, karmił, przewijał- robił dokładnie to co ja. Jeszcze dla nas kolacje gotował, zmywał naczynia czy odkurzał. A żeby mnie odstresować to po ululaniu małego potrafił mi zrobić aromatyczna kąpiel przy świecach, nalać kieliszek wina i się ulotnić żebym miała czas na relaks. I robi to wszystko do dziś, a ja nie pracowałam przez kilka miesięcy i teraz jestem na połowie etatu (on na całym). Tak wyglada normalny, wspierający partner. To co Ty masz w domu to koleś, który ma Cię centralnie w dupie. I oczekuje od Ciebie tylko rewanżu za kasę. Przykre, ze nie posłuchałaś wielu cennych porad, które dostałaś od wielu dziewczyn.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Princess, o czym Ty tu mówisz, o związku i wsparciu. Przecież tego nie ma, nie było i nie będzie. Oni są w układzie i autorka nie posłucha żadnej rady, koniec kropka. Liczy się tylko co zrobić, żeby móc, no niestety, ale muszę to napisać, udostępnić swój tyłek facetowi do seksu. No prostytucja, za mieszkanie. Tak to wygląda. Autorka już powiedziała nie raz, sama nie wyrobi finansowo, nie ma zamiaru pokombinować jak się usamodzielnić, po co, skoro się nie da/łatwiej jest pouprawiać trochę seksu i nie musi się martwić. Więc tak, rady dotyczące jej "związku" pójdą jak krew w piach.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-26, 12:54   #50
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Seks po porodzie

Też mi to wygląda na prostytucję za mieszkanie i żeby nie było - nie uważam wcale prostytucji za coś złego, godnego pogardy itp., ale zupełnie inaczej to wygląda gdy się przychodzi wylewać żale na forum i udaje, że nie ma innego wyjścia.
Inne wyjście jest i albo się je stosuje, albo nie narzeka na konsekwencje aktualnego wyboru.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 13:01   #51
oko_kocie
Raczkowanie
 
Avatar oko_kocie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 397
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Odpowiedz mi na jedno, bardzo ważne pytanie:

DLACZEGO JESTEŚ Z TYM MĘŻCZYZNĄ?

Podaj choć jeden powód.
Bo jak na razie przytaczasz tylko żenujące sytuację potwierdzające tezę, że koleś ma ciebie i dziecko w tyłku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To przykre ale pewnie po prostu jej nie stać na samodzielne utrzymanie.
Autorko, powiedz królewiczowi że lekarz zabronił seksu, wylecz się, szukaj innej pracy (jak nie znajdziesz do czasu zakończenia macierzyńskiego - pisz podanie o zmniejszenie etatu na 7/8 wtedy przez rok nie mogą Cię zwolnić) i postaraj się o żłobek (w dużych miastach są też takie dofinansowane z UE i się grosze płaci czesnego a to żłobek prywatny). Dopilnuj tego żeby jaśnie pan uznał dziecko.
oko_kocie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 13:08   #52
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Seks po porodzie

Nimve, Lisabeth - macie racje, niestety jest to układ i autorka już napisała kilka razy dlaczego jest z ta karykatura człowieka.
Ale właśnie w tym rzecz. Albo bierzemy na klatę swoją decyzje i stosujemy się do zasad gry albo robimy coś żeby swoją sytuacje zmienić.

Ale powiem szczerze, ze mnie przerasta mysl jak można kogoś takiego wpuścić do domu. Poza tym nie rozumiem jej finansowych żali. Utraciła 20% swojej wypłaty ale zyskała 500+ plus jeszcze mogłaby dostać alimenty i napewno nie 300 zł, bo nie wiem jakie zdolności zarobkowe musiałby mieć ten chłop żeby mu zasadzone takie alimenty. W życiu nie jest łatwo, ale ja wolałabym zacisnąć pasa i jeść chleb z masłem niż być z taka parodia mężczyzny.
Jeśli chodzi o szczepienia to są darmowe. Jak kogoś nie stać to nie szczepi na wszystkie patogeny świata.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez oko_kocie Pokaż wiadomość
To przykre ale pewnie po prostu jej nie stać na samodzielne utrzymanie.
Autorko, powiedz królewiczowi że lekarz zabronił seksu, wylecz się, szukaj innej pracy (jak nie znajdziesz do czasu zakończenia macierzyńskiego - pisz podanie o zmniejszenie etatu na 7/8 wtedy przez rok nie mogą Cię zwolnić) i postaraj się o żłobek (w dużych miastach są też takie dofinansowane z UE i się grosze płaci czesnego a to żłobek prywatny). Dopilnuj tego żeby jaśnie pan uznał dziecko.

Wiem, ze chcesz dobrze, ale to krew w piach. Ja jej kiedyś już mnóstwo porad udzieliłam w innym jej wątku, nic to nie dało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 13:23   #53
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Seks po porodzie

Też tak się właśnie zastanawiałam skąd ona wytrzasnęła, że alimentów będzie akurat 300 zł.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 14:03   #54
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

Szczepię ja na rotowirusy bo chce dać do żłobka i nie chce ponownie trafić z nią do szpitala bo raz już byliśmy kilka dni,mój pracuje na siebie i nie ma zarobków na papierze do trgo tego komornik i długi niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

To długa historia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 14:04   #55
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Oswieccie mnie, czy ja dobrze zrozumiałam
-autorka wątku jest z facetem, który zrobił jej dziecko, potem miał ją przez całą ciążę w tyłku i z tego co pamiętam ona była nawet chwilę zagrożona bezdomnością?
- facet ma ją w tylku
-nis interesuje się dzieckiem
- ma w nosie jej potrzeby
- wymusza na niej seks, mimo, że ma nisdoleczoną infekcje

Czy ja dobrze kumam?

Bo z deka mam mindblown i mój łeb tego nie ogarnia...
Tak, a na taką naiwność, czy wręcz niestety głupotę o 100 wątków nie pomoże. Póki Autorka nie zacznie szanować samej siebie i swojego ciała, to nic się nie zmieni.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 14:08   #56
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Pewnie,że słyszałam on jeszcze nawet nie uznał dziecka w urzędzie mieliśmy jechać i to zrobić ale coś mu nie po drodze
Ależ Ty masz priorytety w życiu.... Zamiast zatroszczyć się o to, by dziecko miało w papierach ojca i w przyszłości dostawało alimenty, to Ty kombinujesz by jak najszybciej być znowu dostępna seksualnie dla faceta który daje ci mieszkanie, bo on tego wymaga. Obudź się i zacznij działać.
Ja kompletnie nie siedzę w temacie, tak tylko goglując na szybko wyczytałam że dostaje się z automatu alimenty natychmiastowe w kwocie 500zł zanim sąd ustali faktyczną wysokość dla danego przypadku.
To już masz swój macierzyński, 500+, 500 alimenty, plus jakieś dodatki dla samotnych rodziców.
Możesz popytać w necie jak sobie radzą inni samotni rodzice, przecież nie jesteś jedyna w kraju w takiej sytuacji. W twoim położeniu seks czy jego brak to nie jest ta kwestia na której się powinnaś skupić.
Ten facet cię już raz na lodzie zostawił, teraz powinnaś się zabezpieczyć prawnie w trybie natychmiastowym, a nie słuchać bredni że mu nie po drodze do urzędu.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 14:16   #57
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Seks po porodzie

Jeśli dobrze pamietam to rotarix to są bodajże 2 dawki po około 300 zł za dawkę. Masz 500+. Zreszta szczepienia to koszt, który ponosisz teraz, nie jest to w żadnym wypadku koszt stały.

Czyli tak, masz jakiegoś oszusta, który pracuje na czarno, bo unika płacenia długów, za które ściga go komornik i jesteś z nim w zamian za opłacanie mieszkania? Wizazanka gdzie Ty masz reszty rozumu, instynktu samozachowawczego i godności? Jak Ty możesz z nim do łóżka wejść? Mnie by się pochwa zaryglowała i zwiędła, tak nieatrakcyjny koleś, ze dla mnie mogliby go przerobić na pigułki hamujące libido.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 14:37   #58
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

No tak mogłabym popytać zapłaciłam za jedną dawkę 370 zł i jeszcze pediatra kazał kupić 2 takie szczepionki doustne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 15:04   #59
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
No tak mogłabym popytać zapłaciłam za jedną dawkę 370 zł i jeszcze pediatra kazał kupić 2 takie szczepionki doustne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3 dawkowa jest rotateq, w dozie za 230. a rotarix dwie dawki, 315zl za dawkę. skoro sama kupujesz to wystarczy poszukac gdzie taniej, zamiast tyle przepłacać?

alimentów dostaniesz min. 500zł, sąd nie bierze pod uwagę zarobków czy ich brak, tylko możliwości, skoro ojciec dziecka ma sprawne ręce i nogi to nie wymiga się od alimnetów. załatw jak najszybciej uznanie ojcostwa.
chyba wolałabym iść do domu samotnej matki niż żyć w takim patologicznym układzie...
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 15:10   #60
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Oswieccie mnie, czy ja dobrze zrozumiałam
-autorka wątku jest z facetem, który zrobił jej dziecko, potem miał ją przez całą ciążę w tyłku i z tego co pamiętam ona była nawet chwilę zagrożona bezdomnością?
- facet ma ją w tylku
-nis interesuje się dzieckiem
- ma w nosie jej potrzeby
- wymusza na niej seks, mimo, że ma nisdoleczoną infekcje

Czy ja dobrze kumam?

Bo z deka mam mindblown i mój łeb tego nie ogarnia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, dobrze pamiętasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-27 17:02:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.