moda TOTU - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 19:37   #1
strawberry55
Raczkowanie
 
Avatar strawberry55
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 51
Arrow

moda TOTU


cześć kupował ktoś może coś w tym sklepie?? interesuje mnie wasza opinia tzn. czy nie ma problemów z dostwą, jak bizuteria itp

http://modatotu.pl/
strawberry55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:10   #2
garfi_eld
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: moda TOTU

jeśli to ta sama osoba co na allegro to serdecznie odradzam. zamówiłam u tej pani zegarek któy otrzymałam porysowany, tego samego dnia napisałąm maila, obiecano mi wymianę a kiedy pojechałam po miesiącu ( bo tyle czasu prowadziłam z tą panią konwersację mailową, pani ładnie mnie zwodziła) w kazdym razie kiedy pojechałam usłyszałam że chce ją naciągnąć na 10 zł!!!!!!!!!!! i że jestem oszustką, chyba każdy by się wściekł gdyby takie oszczerstwa padły z ust ocbcej bezczelnej osoby! wq każdym razie zaczełam się wykłocać i pani stwierdziła że ją napastuję w jej domu do którego sama mnie zaprosiła w celu wymiany, ale niestety brak argumentów z jej strony, prócz tego że ja kobieta wówczas w ciązy ją napastuje, do tego dzwoniłą na policję jakieś 10 minut ale jak widać numer 997 był dla niej nazbyt skomplikowany. Ostrzegam przed zakupami u tej biednej schozofreniczki! jeżeli osoby robiące piewrszy raz zakupy w internecie nie chcą się zrazić to zdecydowanie odradzam!
garfi_eld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 18:15   #3
modatotu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: moda TOTU

Szkoda tylko, że Pani nie dodała, że:
- chciała zwrócić towar po miesiącu od zakupów (zgodnie z prawem towar można zwrócić w ciągu 10 dni),
- zegarek był totalnie brudny od jakichś śladów mydła (ewidentnie używany...),
- krzyczała do mnie niecenzuralnymi słowami - wyzywała od idiotek i złodziei,

Jednym słowem chciała sobie latem ponosić zegarek i jak jej się znudził chciała go zwrócić!

zresztą - jak widać w mailu powyżej - Pani nie przebiera w słowach i z łatwością publicznie obraża ludzi

może to ciąża powoduje, że kobieta tak się zachowuje....
a może po prostu niektórzy tak mają....

Szkoda nerwów - Pani już została zablokowana jako nasz klient. Także - NA SZCZĘŚCIE - nie spotkamy się już.

No chyba, że w sądzie, jak będę chciała pozwać, za te publiczne oskarżenia powyżej.

Tymczasem - zapraszamy na zakupy!
Są bezpieczne i UCZCIWE!

modatotu
modatotu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 18:01   #4
whatever772
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: moda TOTU

Witam!
Zamówiłam ostatnio kilka par kolczyków, rzemykową branzoletkę, pierścionek i dwa zegarki. Na temat branzoletki i pierścionka nic niestety nie mogę powiedzieć, bo zamawiałam je dal koleżanki Natomiast jeśli chodzi o kolczyki - kolczyki kryształowe 4316 - gorąco polecam! Piękne, idealnie się prezentują, solidne zatyczki, dzięki którym kolczyki nie spadają. Już nie wspominając o cenie! Na promocji 1zł za parę! POLECAM! POLECAM i jeszcze raz POLECAM!
Jeśli chodzi o zegarki, tutaj niestety średnia ocena. Zegarek na łańcuszku RÓŻA 7030 - jakoś wykonania? Mam wrażenie, że to plastikowa zabaweczka. Niestety przysłano mi zegarek zużytą baterią, pani u Zegarmistrza powiedziała mi, że zastosowany mechanizm jest jednym z tych najgorszych, często się psuje, zacina i najprawdopodobniej szybko przyjdę go wymienić. Cena nowej baterii to 9zł, troszkę przykro jeśli na stronie sklepu można znaleźć informacje, że 'Bateria jest wliczona w cenę zegarka - otrzymujesz zegarek sprawny, działający i gotowy do noszenia', no ale przecież nie będę wymieniać czy odsyłać zegarka z powodu baterii...
Drugi zegarek, który zamówiłam to zegarek MAXI 7079. Spodziewałam się czego lepszego. Zdjęcia zdjęciami, ale niesmak pozostaje zaraz po odpakowaniu. Lekko porysowane szkiełko, ale zdarza się w końcu poczta u nas działa, jak działa. Eko skóra - marszczy się, pęka i przy każdym zapinaniu czy też odpinaniu dosłownie dziurka jest rozrywana przez zapięcie, ale czego chcieć od zegarka za 19.90zł Zaraz po założeniu na rękę 'pokrętełko' służące do ustawiania godziny dosłownie odpadło - niemiłe zaskoczenie;/ A szkoda, bo pięknie prezentuje się na zdjęciach! Raczej odradzam kupno tego modelu.
Jeśli chodzi o cały sklep MODA TOTU, to zarzutów żadnych nie mam. Sprawna i szybka wysyłka, towar dobrze zabezpieczony (choć zegarek mógłby być lepiej spakowany!), raczej polecam zwłaszcza jeśli chodzi o zakup kolczyków! Co do zegarków - sami się przekonajcie
whatever772 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.