Nowa ja,nowa Ty w 2016 r - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-19, 09:45   #151
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Witajcie, można?
Ten rok jest dla mnie rokiem zmian, a jedną z nich jest nowe ciało. Ogólnie jestem typem na wiecznej diecie i z sinusoidą wagi i sylwetki. Obecnie trzymam się, od wakacji ćwiczę min.3x w tygodniu. Zaczynałam z wagą ok.70kg (przytyłam po rozstaniu i wyprowadzeniu od faceta, kiedyś to było ok.60kg). W grudniu było 63.5, spadki po 5-7cm na obwodach. Do urodzin w marcu chcę przynajmniej wyrównać masę i wymiary, do wakacji może coś więcej. Na szczęście wreszcie mi się poukładalo w głowie, teraz zależy mi na zdrowym wyglądzie, nie na chudości.
Nie jem słodyczy, slonych przekąsek, nie piję napojów slodkich ani gazowanych. Ale nie przesadzam - czasem mam ochotę na obiad na mieście czy pizzę -wtedy jem, ale się nie napycham jak kiedyś. To też mój wielki sukces - zamiast glodzenia na zmianę z zapychaniem- jem z umiarem.

Wiem, że końcówki są najtrudniejsze, więc chcę mieć motywację, a myślę, że tu ja znajdę

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 10:30   #152
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Cytat:
Napisane przez thalia666 Pokaż wiadomość
Witajcie, można?
Ten rok jest dla mnie rokiem zmian, a jedną z nich jest nowe ciało. Ogólnie jestem typem na wiecznej diecie i z sinusoidą wagi i sylwetki. Obecnie trzymam się, od wakacji ćwiczę min.3x w tygodniu. Zaczynałam z wagą ok.70kg (przytyłam po rozstaniu i wyprowadzeniu od faceta, kiedyś to było ok.60kg). W grudniu było 63.5, spadki po 5-7cm na obwodach. Do urodzin w marcu chcę przynajmniej wyrównać masę i wymiary, do wakacji może coś więcej. Na szczęście wreszcie mi się poukładalo w głowie, teraz zależy mi na zdrowym wyglądzie, nie na chudości.
Nie jem słodyczy, slonych przekąsek, nie piję napojów slodkich ani gazowanych. Ale nie przesadzam - czasem mam ochotę na obiad na mieście czy pizzę -wtedy jem, ale się nie napycham jak kiedyś. To też mój wielki sukces - zamiast glodzenia na zmianę z zapychaniem- jem z umiarem.

Wiem, że końcówki są najtrudniejsze, więc chcę mieć motywację, a myślę, że tu ja znajdę

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Witaj

Z wizażem motywacja ma genialną moc, także na pewno damy radę

Przybij pionę, ja też na "wiecznej" diecie, ze względu na moją tendencję do tycia. Już się chyba przyzwyczaiłam
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 10:33   #153
Niedorosla_Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Niedorosla_Antonina
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 302
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

cześć dziękuję za miłe przyjęcie
teraz prawie już sesja to na wizażu jestem mniej, ale podczytuję

potrzebuję motywacji, motywacji do działania, mam nadzieję, że bedziemy się wspierać i napędzać do działania Wieczorkiem mam dziś trening siłowy-kondycyjny obwodowy. uwielbiam wtorki przez to
__________________
R.
Niedorosla_Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 15:40   #154
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Hej, hej! Dzień dobry! Nie odzywałam się od zeszłego tygodnia bo trochę przerwę miałam w aktywności (ale odpocząć też czasem coś trzeba, no nie? )

Wczoraj już planowo- dietka, balsamy + troszkę ruchu a dziś już się zabieram do mel b właśnie, co by przed pracą jeszcze zdążyć.

Miłego i udanego dnia!





A rozciągnęłaś dobrze się po wysiłku? Jeśli nie to faktycznie może boleć. Czasami ciepła kąpiel albo piwko (jedno) pomaga. Mam nadzieję, że przejdzie
No właśnie rozciągałam się długo i porządnie, rozciągania akurat zawsze pilnuję. Wstałam i jest jeszcze gorzej Nogi dużo lepiej, ale brzuch...
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 18:28   #155
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Dzisiaj miałam totalnie zalatany i odjechany dzień: praca,wizyta u lekarza,dwie klientki indywidualne,rada pedagogiczna,odbiór dzieck aze szkoły i aż się sama dziwię jak udąło mi się wygospodarować póltora godziny na trening siułowy,ale "wcisnęłam" to w plan i jestem z siebie dumna Nie ma "że boli" i treningu nie opuściłam,chociaż cudem znalazłam na niego czas
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 18:54   #156
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
No właśnie rozciągałam się długo i porządnie, rozciągania akurat zawsze pilnuję. Wstałam i jest jeszcze gorzej Nogi dużo lepiej, ale brzuch...

To nie wiem Może jakaś mądrzejsza fitnessowa dusza się wypowie...

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam totalnie zalatany i odjechany dzień: praca,wizyta u lekarza,dwie klientki indywidualne,rada pedagogiczna,odbiór dzieck aze szkoły i aż się sama dziwię jak udąło mi się wygospodarować póltora godziny na trening siułowy,ale "wcisnęłam" to w plan i jestem z siebie dumna Nie ma "że boli" i treningu nie opuściłam,chociaż cudem znalazłam na niego czas

Wow! Jestem pełna podziwu!!! Też miałam totalnie zalatany dzień i dopiero wróciłam do domu. Nie mam siły na nic Na szczęście nie miałam też czasu na podjadanie więc dietowo idealnie

W ramach wyzwania zaraz będę oglądać mecz przy ziółkach a nie piwku

Witam serdecznie nowe forumowiczki, razem damy radę!
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 19:18   #157
SceneCat
Zadomowienie
 
Avatar SceneCat
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Hej wam! Nie było mnie tu sporo, smutno mi z tego powodu( chorowałam sobie długo i nie ćwiczyłam wcale;c dobijaja mnie studia bo ciągle wstawianie o 6 mnie wykańcza, jutro na szczęście ostatni dzień wstawania przed switem :v i mam zamiar fest wziąć się za ćwiczenia. Jem fajnie, robię peelingi, masaże i ogólnie o ciało dbam
A dodatkowo jak czytam o waszych sukcesach to czuje się bardzo zmotywowana, huehue
__________________
Recenzje kosmetyków
- OKIEMKOTA.PL -
zapraszam na bloga

Instagram
SceneCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 21:05   #158
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

SceneCat, dawaj, dawaj !!

Ja nie wiem, czy nie przeszarżowałam - nogi po wczorajszym mnie bolały, a jeszcze dziś dodałam pośladki Mel B i znów boczki Tiff. Pewnie jutro nogi nie ruszę... Myślę, co by jutro zapodać, by dać odpocząć nogom totalnie...
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 21:27   #159
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Ja mam zakwasy zawsze na początku nowego planu treningowego. Potem, nawet jak zwiększam obciążenie czy intensywność, to już nie. Teraz robię Insanity i pierwsze 3 treningi skończyły się kosmicznymi zakwasami na łydkach - a rozciągam się zawsze, min. 15 na same nogi, bo inaczej mam zbite i nieładne.
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 21:35   #160
wizazkaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Hey ;-) można jeszcze dołączyć? Też chce trochę zrzucić tu i uwzdzie a w grupie zawsze raźniej ;-)
wizazkaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 22:11   #161
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Cytat:
Napisane przez SceneCat Pokaż wiadomość
Hej wam! Nie było mnie tu sporo, smutno mi z tego powodu( chorowałam sobie długo i nie ćwiczyłam wcale;c dobijaja mnie studia bo ciągle wstawianie o 6 mnie wykańcza, jutro na szczęście ostatni dzień wstawania przed switem :v i mam zamiar fest wziąć się za ćwiczenia. Jem fajnie, robię peelingi, masaże i ogólnie o ciało dbam
A dodatkowo jak czytam o waszych sukcesach to czuje się bardzo zmotywowana, huehue

Hej! Mam nadzieje, że nic poważnego z tym chorowaniem i że już całkiem wydobrzałaś. Najważniejsze, że jesteś z powrotem

Cytat:
Napisane przez wizazkaa91 Pokaż wiadomość
Hey ;-) można jeszcze dołączyć? Też chce trochę zrzucić tu i uwzdzie a w grupie zawsze raźniej ;-)
Witaj, pewnie że raźniej! Powodzenia w zrzucaniu i pamiętaj, że nie tylko o zrzucanie w tej grupie chodzi
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 10:09   #162
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Tą godzinkę dziennie (przynajmniej) trzeba dla siebie czasami "wyrwać",ale warto.Mam nadzieję,że Wam też się udaje.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 15:14   #163
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Ja wczoraj i dziś nic absolutnie, przyznaję. Wstaję o 16, kąpiel, jedzenie, ogarnięcie i już tak poźno, że trzeba powoli zbierać się do pracy Najprawdopodobniej dziś ostatnia nocka już i zostaję bez pracy. No, chociaż odpocznę i będę miała dużo wolnego czasu ;D
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 16:15   #164
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

kami932 - głowa do góry,znajdziesz pracę! Wykorzystaj ten czas "wolny" właśnie na zadbanie o siebie
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 16:31   #165
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Melduję wykonany trening, karate cardio zrobione pulsometr pokazał 560 kcal spalonych
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 17:13   #166
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 160
GG do elizzka
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Ja nadal piechota do pracy. I dalej trwam w wyzwaniu z Mel b.
Dzisiaj 9. dzien
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 21:31   #167
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

A ja dzis zrobiłam Model look Chodakowskiej. Do tej pory bylam jakoś uprzedzona do jej treningów - czy to za nudne, czy za długie, czy za mocne i trudne dla mnie, ale to juz drugi po detocell, który daję radę!! Jutro pewnie go powtórzę dodając juz pośladki Mel- dziś dół odpoczywa
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 05:35   #168
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Dzień dobry! Ja wczoraj mel b rano a wieczorem przed tv brzuszki i rozciągania z taśmą (tak mnie natchnęło, że siedzę bezczynnie więc ruszyłam 4 litery ). Dietka, 2 l wody, odzywka na wlosy, peeling+ balsamowanie. Jak tak dalej pójdzie to naprawdę zacznę wiosnę w niezłej formie

Dziś już się zbieram do mel b- pupa i brzuszki. Miłego dnia!!!
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 06:31   #169
Niedorosla_Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Niedorosla_Antonina
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 302
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

cześć

Za wszystkie Wasze ćwiczenia od razu się motywacji można nałapać
U mnie wtorek- siła i kondycja (obwodowy trening), wczoraj- 4,7 km rozbiegania. Ten tydzień ubogi w treningi, ale jest tak gorąco na uczelni, ta sesja wykończa człowieka w piątek obowiązkowo siłka, w sobotę długie wybieganie będzie

miłego treningowego dnia
__________________
R.
Niedorosla_Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 07:29   #170
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Ja melduję dzień z Szonem. Widzę duży wzrost wydolności przez te 16 treningów. Niestety, jego ćwiczenia mocno pompują tzn mam nabite uda i łydki, nawet mimo rozciągania, ale wiem, że po całym cyklu to zejdzie. Kiedyś bym panikowała, że tyję zamiast chudnąć, teraz luz

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 11:01   #171
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Brawo dziewczyny!

Ja melduję wykonanie treningu siłowego + aeroby.Na siłce byłam już o 8-ej rano i znowu sama.Teraz jestem w pracy Pozdrowienia dla wszystkich ćwiczących
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 12:48   #172
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

ja jestem po skalpelu. No no, dotrwałam do końca, choć łatwo nie było i miałam kilkusekundowe przestoje przy niektórych powtórzeniach... Po wczorajszym spokojnym Model looku zachciało mi się czegoś, co faktycznie mnie rozgrzeje - a nie mam jeszcze takiej super kondycji na szybkie cardio!
Jutro chyba spróbuję Extra figury - zobaczymy, na ile dam radę. A jeszcze dziś wieczorem pośladki Mel B i może boczki Tiff, choć te powoli mi się nudzą Myślę, by stworzyć sobie taki plan tygodniowy - co ćwiczę jakiego dnia, by za dużo nie spędzać czasu na wybieraniu tego ale to co najmniej 7 różnych programów muszę stestować
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:03   #173
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Hej hej

Jak tam trzymacie się ? U mnie są i lepsze i gorsze chwile, ale nie poddaję się absolutnie

Dziewczyny szukam jakiejś petardy na pupę, tylko, że nie może to obciążać kolan. Co polecacie?
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:25   #174
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Hej hej

Jak tam trzymacie się ? U mnie są i lepsze i gorsze chwile, ale nie poddaję się absolutnie

Dziewczyny szukam jakiejś petardy na pupę, tylko, że nie może to obciążać kolan. Co polecacie?
Mel B, choć nie wiem jak z kolanami. Ale efekty bardzo sympatyczne.
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:51   #175
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

popieram, w Mel B nie ma żadnych przysiadów, jak już, to zapieką uda
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 17:15   #176
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Hej hej

Jak tam trzymacie się ? U mnie są i lepsze i gorsze chwile, ale nie poddaję się absolutnie

Dziewczyny szukam jakiejś petardy na pupę, tylko, że nie może to obciążać kolan. Co polecacie?
najlepsze na pośladki są te ćwiczenia,które obciążają kolana czyli przysiady i wykroki

Ale możesz też robić unoszenia nogi (ugiętej i prostej) z klęku podpartego.Wówczas kolana masz zupełnie wyłączone z aktywności.Podobnie unoszenia raz jednej,raz drugiej nogi stojąc (do tyłu,na boki) np.w oparciu rąk o drabinki
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 18:53   #177
Niedorosla_Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Niedorosla_Antonina
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 302
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Na pupę i uda kiedyś ja robilam przysiady w seriach bez obciazenia, Melkę i ogólnie dywanówki typowe. fajnie się tyłek kształtował, pomimo ponad 100cm rozstępy i cellulit nadal był (i w sumie jest)
teraz postawiłam na siłowy i uwielbiam wykroki i przysiad z obciążeniem, moja też. Musze jednak ciężar zwiększyć ale chyba dołożę właśnie ćwiczenia bez obciążania kolan jak Aga napisała myślę, że jeszcze lepsze efekty zobaczę.

Powiem Wam, ze tak aktywnego czasu od pazdziernika do lutego nie mialam od wielu lat zawsze mialam spadek formy, motywacji, bo przeciez tyyyyle jest do lata, to mozna wpieprzac wszystko i nie cwiczyc a to nieprawda. wlasnie teraz trzeba solidnie pracowac, by w okresie wiosennym juz tylko doszlifowywać niedoskonalosci i poprawiac wyglad/kondycje.
Teraz sie super czuje. Pomimo tego, ze nie wygladam jakos szczegolnie dobrze. Mam widoczne miesnie, ale i tluszcz, jestem ubita solidnie, ale nie gruba. pogodzilam sie, ze nigdy nie bede specjalnie szczuplo wygladac i nawet mi sie to nie marzy fuuuu żem się rozpisała
__________________
R.
Niedorosla_Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 19:12   #178
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Tak mi się dziś nie chciało ale zmusiłam się i brzuszek z fitness blender zrobiony + trochę jogi i rozciągania, razem 40 minut.


Na tyłeczek genialne jest to ćwiczenie https://www.youtube.com/watch?v=J-XEUs2Zz9o zawsze miałam po tym mega zakwasy, ale to trzeba z obciążeniem robić i porządnie napinać pośladki, można położyć też np 5l butlę wody Ja miałam przeważnie około 20-25 kg.

Edytowane przez jilllove
Czas edycji: 2016-01-21 o 19:14
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:04   #179
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 160
GG do elizzka
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Mi też się nie chciało, ale dzień z Mel b zaliczony 9/30
Ciekawe czy dam rade cały miesiąc..
Dalej spacery do pracy i z powrotem.
I szukam zajęć z Pilatesu u mnie w mieście. Sensownych i niedrogich
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 07:07   #180
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Nowa ja,nowa Ty w 2016 r

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
najlepsze na pośladki są te ćwiczenia,które obciążają kolana czyli przysiady i wykroki

Ale możesz też robić unoszenia nogi (ugiętej i prostej) z klęku podpartego.Wówczas kolana masz zupełnie wyłączone z aktywności.Podobnie unoszenia raz jednej,raz drugiej nogi stojąc (do tyłu,na boki) np.w oparciu rąk o drabinki
Zdaję sobie sprawę
Dzięki !

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
popieram, w Mel B nie ma żadnych przysiadów, jak już, to zapieką uda
Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Mel B, choć nie wiem jak z kolanami. Ale efekty bardzo sympatyczne.

Mel B właśnie chciałabym zamiennie z czymś

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Tak mi się dziś nie chciało ale zmusiłam się i brzuszek z fitness blender zrobiony + trochę jogi i rozciągania, razem 40 minut.


Na tyłeczek genialne jest to ćwiczenie https://www.youtube.com/watch?v=J-XEUs2Zz9o zawsze miałam po tym mega zakwasy, ale to trzeba z obciążeniem robić i porządnie napinać pośladki, można położyć też np 5l butlę wody Ja miałam przeważnie około 20-25 kg.
Właśnie o tym ćwiczeniu ostatnio słyszałam mnóstwo dobrego! Spróbuję
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-20 00:06:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.